Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie? - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-11, 08:38   #661
rebel123456
Raczkowanie
 
Avatar rebel123456
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 91
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

czy mogą go uzywac nastolatki, tzw. osoby które nie ukończyly 18 lat??
rebel123456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 09:11   #662
Beciaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 78
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez klejuszek Pokaż wiadomość
Witam serdecznie
Zanim zaczęłam pić Inneov to cellulit nie miałam już widoczny gołym okiem, ale mialam problem z kucnieciem - bo wtedy bylo widac go okropnie na całych nogach. I ogólnie przy uszczypnieciu miałam go wszedzie - nawet nad kolanami
Chcę go zwalczyc jak najbardziej - Inneov mi pomaga.
Jednak jeśli masz dosc zaawansowany cellulit to skorzystaj tez z błotka Guam. Ja po nim stracilam 10 kg, w sumie ubrania o 2 rozmiary mniejsze. Przy czym nie cwiczylam, zadnej diety nie stosowalam. Teraz mysłe zeby przed wakacjami znow zrobic sobie serie Guam ale z 2 str nie chce juz chudnac. Dla mnie algi Guam sa bezkonkurencyjne, lepsze niz Inneov!!! Jak chcesz to podaj meila a wysle ci fotki jak bylo przed Guam (3 stopien cellulit) a jak po nim; bo tu nie wiem jak wkleic foto.
Pozdrawiam

Bardzo, bardzo Cie proszę o przesłanie fotek Sama sie zastanawiam nad Guam ale boje sie wyrzucić tyle pieniędzy w błoto ( w przenośni i dosłownie ) beciaaa@gmail.com
Beciaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 10:51   #663
Niuniaczek
BAN stały
 
Avatar Niuniaczek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 100lica
Wiadomości: 1 468
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Klejuszku właśnie obejrzałam zdjęcia i rzeczywiście efekty sa super. Mam podobny cel jaki ty miałaś z tym że z tyłu o wiele większy. Od miesiąca jezdze na orbitreku, biorę fut burner, ale cs nie widze szalonych efektów teraz cgyba skusze sie na to błotko i jak myslisz inneov też? czytałam że stosowałas i to i to..
Jeszcze raz dzięki z fotki
Niuniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 14:27   #664
Navien
Wtajemniczenie
 
Avatar Navien
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 395
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Hej dziewczynki
Jestem w trakcie diety i teraz planuję przejść do etapu walki z cellulitem Tzn jeszcze nie teraz, ale od maja, bo czekają mnie matury i nie mam siły teraz myśleć jeszcze o preparatach

Ale właśnie już powoli planuję jak to będzie i się zastanawiam nad środkami na cellulit. Czyli mówicie, że Inneov oraz błotko Guam to najskuteczniejszy sposób? A czy gdybym stosowała oba (tylko, że wolałabym chyba Inneov w kapsułkach), to do tego mogłabym łykać coś w stylu BIO-CLA, albo jakiś inny środek wspomagający odchudzanie? Nie będzie to przesada? Dodatkowo łykam skrzyp polny z witaminami, więc nie chciałabym, żeby później się okazało, że się nazbyt "faszeruję" lekami.

Z góry dziękuję za odpowiedź
__________________
Passion is my fashion!
Navien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 22:34   #665
klejuszek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 171
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez Niuniaczek Pokaż wiadomość
Klejuszku właśnie obejrzałam zdjęcia i rzeczywiście efekty sa super. Mam podobny cel jaki ty miałaś z tym że z tyłu o wiele większy. Od miesiąca jezdze na orbitreku, biorę fut burner, ale cs nie widze szalonych efektów teraz cgyba skusze sie na to błotko i jak myslisz inneov też? czytałam że stosowałas i to i to..
Jeszcze raz dzięki z fotki
Witam!
Jezeli chodzi o fotki - te z tylu to akurat tak zdjecie zostalo wykonane, ze nie bylo widac, ale z cellulitem bylo gorzej niz z przodu. Nie martw sie i ty dasz rade
Ja GUAM zaczelam stosowac ok 1,5 roku temu - i tak bardzo mi pomogl ze wogle nie bylo widac cellulitu (tylko po scisnieciu skory). No troszke z nim przesadzilam - wyszczuplil mnie totalnie.
Zdecydowalam sie ostatnio jednak na Inneov bo chcialam jak najbardziej doprowadzic nogi do porzadku - poki nie mam innych wydatkow, to moglam se pozwolic. Tez jestem bardzo zadowolona z niego - usunal mi pelno tluszczu pod skora, spokojnie moge zalozyc noge na noge, przykucnac...
Dziala od wewnatrz - mam nadzieje ze jak zakoncze cala kuracje Inneov to na dluzszy czas bede mogla zapomniec o cellulicie I wiadomo zaden krem nie dziala jednak pod skora.
Poza tym zadnych innych preparatow doustnych nie bralam to nie doradze.
Jezeli stac cie to spokojnie mozesz GUAM i Inneov jednoczesnie stosowac - mysle ze tym predzej bedziesz miala problem z glowy. Guam - efekt juz po 1 uzyciu, Inneov - musisz byc cierpliwa.
A i super ze cwiczysz - ja jestem za leniwa - ale dla chcacego nic trudnego.
Pozdrawiam
klejuszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 00:38   #666
jovvinka
Raczkowanie
 
Avatar jovvinka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 44
Dot.: Inneov cellulite - stosował ktoś?

a ja słyszałam, że jest też brzoskwiniowy ten Inneov. piła któraś? chyba też go sobie kupię, bo trzeba zbić po zimie pomarańczową skórkę.
jovvinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 08:20   #667
rebel123456
Raczkowanie
 
Avatar rebel123456
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 91
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez rebel123456 Pokaż wiadomość
czy mogą go uzywac nastolatki, tzw. osoby które nie ukończyly 18 lat??

podciągam
rebel123456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-12, 08:22   #668
Veris
Zadomowienie
 
Avatar Veris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Gdynia/cały świat
Wiadomości: 1 267
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Hej hej Kochane,

dzisiaj czytałam trochę (i na wizażu i ogólnie w sieci) na temat saszetek Inneov..i chyba też sie skuszę. Zacznę od kuracji na miesiąc (pewnie oprócz tego Fat Burner i Vichy jakieś mazidełka, bo czytałam sporo pozytywnych opinii). Na razie jestem w trakcie przygotowywania się psychicznego do diety (wiem jak to śmiesznie brzmi), ale jako że mam sporo kilogramów do zrzucenia, a diety 'spontaniczne' kończyły sie po góra! 2 tygodniach - teraz postanowiłam się konkretnie psychicznie nastawić, zaplanować co będę jeść (tak mniej więcej) i ćwiczyć (dokładnie - tylko to przyniesie rezultaty!) + suplementy...zaczynam od 1 maja (teraz pracuję w knajpie, więc organizm przeżywa nikotynową masakrę, a od maja chcę zacząć super oczyszczanie).

Hmmm..jak już jestem przy oczyszczaniu - czy oprócz Inneov saszetek można stosować jakieś środki detoksykacyjne typu Fisio Diur? Jak sądzicie?

Pozdrawiam,
V.
__________________
Be happy for this moment.

This moment is your LIFE!



Veris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 10:32   #669
Navien
Wtajemniczenie
 
Avatar Navien
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 395
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

A lepszy jest inneov w kapsułkach czy te herbatki? Bo i jedno i drugie starcza na 15 dni, tak?
__________________
Passion is my fashion!
Navien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 13:29   #670
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Mam pytanie- zwłaszcza do Justy bo widzę, że kobieta zna się na rzeczy

Przeczytałam większość wątku i nie mogę się zdecydować czy kupic Anti Age i glukozaminę, którą polecałaś czy Inneov. Zieloną herbatę piję regularnie.
Cellulit mam na udach widoczny po ściśnięciu skóry, a na pupie już bardziej, takie bruzdy się tworzą. Jestem szczupła 58kg/171cm, i cały rok (prócz sezonu zimowego) biegam.
Czy możesz polecić w co lepiej zainwestować?


Doczytałam się o glukozaminie i widzę, że jest polecana do ochrony stawów- dlaczego jest dobra również dla pomarańczowej skórki?
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 13:40   #671
anetka_m
Zadomowienie
 
Avatar anetka_m
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 378
Dot.: Inneov cellulite - stosował ktoś?

Jest już watek poświęcony temu specyfikowi, nawet dość obszerny. A co do nowego smaku Inneovu to faktycznie, tez wyczytałam ostatnio, że pojawił się brzoskwiniowy
__________________
Tam, gdzie wszyscy myślą podobnie, nikt nie myśli zbyt wiele...
anetka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-12, 17:45   #672
krolowaa
Zadomowienie
 
Avatar krolowaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: rumia
Wiadomości: 1 838
GG do krolowaa
Talking Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez mysza88 Pokaż wiadomość
a i jeszcze mam pytanie czy ktos z was stosował inneov w kapsułkach? jest tak jakby nieco tańszy ale nie wiem czy tak samo skuteczny.
ja stosuje w kapsułkach i musze przyznac ,ze lepszy poniewaz połknąc moge go wszedzie a z tym piciem w saszetkach bywało róznie ,czasami pic mi sie nie chciało to nie piłam wcale.kapsułki polecam ,kupowałam w aptece internetowej bardzo tanie,taniej niz na allegro i dostałam ksiazeczke z inneov próbkami,jak zbierzesz 4 kody z opakowan to 1 całe dostajesz gratis.
krolowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 17:49   #673
krolowaa
Zadomowienie
 
Avatar krolowaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: rumia
Wiadomości: 1 838
GG do krolowaa
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

i musze przyznac ,ze inneov działa !skóra gładka ,co prawda celulit jeszcze widac ale mniej ,a stan miałam chyba 3 stopnia !
krolowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 18:16   #674
asiulekk84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 10
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

a w której aptece internetowej jest taniej niż na allegro??jak długo jestes już na kuracji inneov?
asiulekk84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 19:03   #675
krolowaa
Zadomowienie
 
Avatar krolowaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: rumia
Wiadomości: 1 838
GG do krolowaa
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez asiulekk84 Pokaż wiadomość
a w której aptece internetowej jest taniej niż na allegro??jak długo jestes już na kuracji inneov?
apteka centrum lublin,zaoszczedziłam 10 zł ,tak było jak kupowałam,jakies3 tyg temu.w tamtym roku byłam 2 miesiace i były zadowalające efekty,w tym roku dzialam od 5 marca i również jestem zadowolona,odrazu lepsze samopoczucie jak ciałko ładnie wyglada!
krolowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-13, 14:35   #676
Niuniaczek
BAN stały
 
Avatar Niuniaczek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 100lica
Wiadomości: 1 468
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

A czy możecie podać sprawdzonych sprzedawców Inneov na Allegro?? najlepiej SS
Niuniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-13, 16:15   #677
krolowaa
Zadomowienie
 
Avatar krolowaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: rumia
Wiadomości: 1 838
GG do krolowaa
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez Niuniaczek Pokaż wiadomość
A czy możecie podać sprawdzonych sprzedawców Inneov na Allegro?? najlepiej SS
Najlepiej kupic na allegro z jednej z aptek ,które tam sprzedaja!towar orginalny,zawsze jakies próbki dadzą,to najpewniejszy wybór!
krolowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 09:43   #678
cZaRnA_KiCiA
Zadomowienie
 
Avatar cZaRnA_KiCiA
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Starogard Gdański
Wiadomości: 1 047
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

klejuszku efekty faktycznie super. Zaczynam mysleć o tym GUAM poważnie. Może się szajstnę i kupię A co do inneov to ..chciałabym go pić (tabletek wolałabym nie łykać bo nie chcę żołądka rozwalać) ale nie wiem czy mogą go stosować przy antykoncepcji doustnej... Nikt na to pytanie póki co nie odpowiedział..

czy ten guam byłby ok? --> http://www.cosmoline.pl/opis,cmd,opis,id,guam4.html
__________________
..it's gonna be a fine night to night.. it's gonna be a fine day tomorrow..
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Edytowane przez cZaRnA_KiCiA
Czas edycji: 2008-04-14 o 09:47 Powód: dodany link
cZaRnA_KiCiA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 10:13   #679
Elka123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 8
Talking Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Zarówno kapsułki jak i proszek są bezpieczne i nie wpływają w żaden sposób na działanie tabletek antykoncepcyjnych. Pytałam lekarza, więc wiem. Myśle, że spokojnie możesz stosować.
Właśnie zastanawiałam się czy kapsułki i wersja proszku truskawkowego mają takie samo działanie? Jeżeli ktoś wie to bardzo proszę o odpowiedz. Akurat kończy mi się "truskawkowe szaleństwo" i nie wiem co następne zakupić. Pozdrawiam wszystkich walczących z cellulitowym potworem.
Elka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-14, 10:31   #680
Niuniaczek
BAN stały
 
Avatar Niuniaczek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 100lica
Wiadomości: 1 468
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Celulitowy potwór
Niuniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 10:31   #681
anetka_m
Zadomowienie
 
Avatar anetka_m
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 378
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Tutaj trochę o tym poczytasz: http://www.inneov-cellulit.pl/
Sa tam opisane składy i działanie, więc chyba nie ma sensu żebym to tu kopiowała
__________________
Tam, gdzie wszyscy myślą podobnie, nikt nie myśli zbyt wiele...
anetka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 11:31   #682
cZaRnA_KiCiA
Zadomowienie
 
Avatar cZaRnA_KiCiA
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Starogard Gdański
Wiadomości: 1 047
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez anetka_m Pokaż wiadomość
Tutaj trochę o tym poczytasz: http://www.inneov-cellulit.pl/
Sa tam opisane składy i działanie, więc chyba nie ma sensu żebym to tu kopiowała

dziekuję za link

J
eszcze chciałam zapytać, czy inneov jest fotouczulający? tzn czy stosując go mogę sobie leżeć spokojnie na leżaczku czy plaży bez obaw o powstawanie plam i innych zmian skórnych?
__________________
..it's gonna be a fine night to night.. it's gonna be a fine day tomorrow..
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
cZaRnA_KiCiA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 12:15   #683
anetka_m
Zadomowienie
 
Avatar anetka_m
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 378
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Nic mi o tym nie wiadomo. Z resztą stosowałam go rok temu w okresie czerwiec-sierpień i nie miałam jakiś ubocznych skutków w postaci plam czy przebarwień. Z resztą gdyby inneov miał takie skutki uboczne na pewno byłoby o tym wspomniane w ulotce, a nic takie tam nie napisali
__________________
Tam, gdzie wszyscy myślą podobnie, nikt nie myśli zbyt wiele...
anetka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 13:42   #684
cZaRnA_KiCiA
Zadomowienie
 
Avatar cZaRnA_KiCiA
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Starogard Gdański
Wiadomości: 1 047
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

no to oki Chyba pod koniec kwietnia zaopatrzę się w Guam i w napój Ineov Myślę, że miesiąc kuracji będzie wystarczył (czyli cały maj). Dziękuję za motywację, rady i podsunięcie tych rozwiązań.
Kochany wizaż
__________________
..it's gonna be a fine night to night.. it's gonna be a fine day tomorrow..
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
cZaRnA_KiCiA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 16:13   #685
kociczka
Zakorzenienie
 
Avatar kociczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 667
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

ja kupiłam sobie tabletki Inneov bo dostałam jak chodziłam na fitness do Gymnasionu próbki tego do rozpuszczania i powiem szczerze ze nie sposob wypic tego truskawkowego paskudztwa ;-) wiec od dzis zaczynam z tabletkami!
mam nadziejie ze beda jakies efekty.

a i ciekawi mnie jedna rzecz:czy trzeba je koniecznie zazywac w czasie posilku?nie mozna np na czczo albo pomiedzy?
kociczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 17:04   #686
klejuszek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 171
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez cZaRnA_KiCiA Pokaż wiadomość
klejuszku efekty faktycznie super. Zaczynam mysleć o tym GUAM poważnie. Może się szajstnę i kupię A co do inneov to ..chciałabym go pić (tabletek wolałabym nie łykać bo nie chcę żołądka rozwalać) ale nie wiem czy mogą go stosować przy antykoncepcji doustnej... Nikt na to pytanie póki co nie odpowiedział..

czy ten guam byłby ok? --> http://www.cosmoline.pl/opis,cmd,opis,id,guam4.html

Hej !
Ten GUAM jest dobry - klasyczna wersja, bardzo piecze skora, swędzi, wrecz mialam odczucie ze tluszcz sie spala No ale czego sie nie robi...
Jednak cięzko mi bylo z nim wytrzymac, i zamowilam wersje dla kruchych naczynek - Guam zielone opakowanie - rowniez super dziala, i dla mnie jest przyjemniejszy - choc mrozi okropnie( z zimna az skakalam zeby sie rozgrzac).
Wybierz cos z tych 2 a bedziesz na pewno zadowolona.
A Inneov - tez jednak mysle ze lepiej pic, ja np pije wody 2 litry dziennie a dzieki kuracji Inneov tym samym musze wiecej o ok litr - co tez ma pozytywny wplyw na cellulit. Tabletki taka duza iloscia wody bym nie popila, a proszek - jak mus to mus
klejuszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 20:55   #687
cZaRnA_KiCiA
Zadomowienie
 
Avatar cZaRnA_KiCiA
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Starogard Gdański
Wiadomości: 1 047
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

klejuszku
dziękuję za rady Pomyślę nad tym Guam dla kruchych naczynek bo w sumie możliwe że takowe posiadam Zauważyłam na lewej nodze taką sieć malutką blisko zgięcia kolana, takie żyłeczki, to chyba naczynka. Nawet myslałam o laserowym ich zamknięciu ale nie są tak rażące (zwłaszcza że mam ciemną karnację to aż tak nie widać).
Inneov kosztuje około 80zł tak? jutro jeszcze zajdę do apteki się upewnić. No i zamówię ten Guam w jakiejs internetowej aptece Naprawdę liczę na efekty.. Zwłaszcza pozytywnie do tego podchodzę dlatego, że mam chyba dopiero zaledwie drugi stopień i powiem Ci, że bardziej to jest taka zbędna warstwa takanki tłuszczowej w udach i biodrach mimo iż jestem właściwie szczupła. Ale w takim "łazienkowym" świetle widzę nierówności - jak światło oświetla mnie z góry... Chcę sie tego pozbyć i mieć gładkie nózie tak jak Ty po kuracji
Jeszcze raz dzieki i pozdrawiam!

czyli ten GUAM mogę śmiało zamawiać tak? -> http://www.cosmoline.pl/opis,cmd,opi...amfreddo2.html
__________________
..it's gonna be a fine night to night.. it's gonna be a fine day tomorrow..
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Edytowane przez cZaRnA_KiCiA
Czas edycji: 2008-04-15 o 07:36 Powód: pytanie
cZaRnA_KiCiA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 10:48   #688
mysza88
Rozeznanie
 
Avatar mysza88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 582
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez krolowaa Pokaż wiadomość
ja stosuje w kapsułkach i musze przyznac ,ze lepszy poniewaz połknąc moge go wszedzie a z tym piciem w saszetkach bywało róznie ,czasami pic mi sie nie chciało to nie piłam wcale.kapsułki polecam ,kupowałam w aptece internetowej bardzo tanie,taniej niz na allegro i dostałam ksiazeczke z inneov próbkami,jak zbierzesz 4 kody z opakowan to 1 całe dostajesz gratis.
ja jednak kupiłam inneov w saszetkach. pierwsze picie-myśle nie jest tak złe jak czytałam, ale kolejne to juz naprawde przez gardło nie chce przejsc. a czy to trzeba tylko podczas posiłu pić tak? w sumie to i lepiej bo z jedzeniem nie czuć tak smaku producent wiedział co robi
mysza88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 15:34   #689
klejuszek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 171
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

cZaRnA_KiCiA
Ja właśnie ten GuAm mialam - jesli nawet nie jestes pewna czy masz naczynka to na poczatek bardziej polecam i tak ten zielony GUAM. Ja choc jestem zmarźluchem to chetniej go stosowalam, tamty jakbym miala na poczatek to raczej bym sie zrazila do calej kuracji - 1 i 2 blotko jest bardzo silne, ale mniejszy szok organizmu mialam po Freddo (zielonym)
A Inneov roznie kosztuje - rozejrzyj sie dobrze; ja 4x kupilam opakowanie za 103 zl w aptece - wiadomo male miasto, nie mialam wyboru; a teraz przez internet dostalam z apteki Inneov za 80 zl + jeszcze katalog z probkami.
Mysle ze spokojnie poradzisz sobie z cellulitem. Dobrze ze walczysz z nim juz teraz jak masz go nie wiele, i szybciej sie z nim uporasz. Życzę skutecznej kuracji GUAM i pisz koniecznie jakie wrazenia, efekty bedziesz miala.
Ja choc nie mam nic (ostatki cellulitu pod skora) to za miesiac tez kupie sobie GUAM - raz na rok bede sobie robic tak na wszelki wypadek
klejuszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 07:59   #690
cZaRnA_KiCiA
Zadomowienie
 
Avatar cZaRnA_KiCiA
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Starogard Gdański
Wiadomości: 1 047
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

klejuszku myślisz, że po miesiącu systrematycznej kuracji (codziennego smarowania i owijania- lub co drugi dzień) będą już jakieś efekty? i czy skórka pomarańczowa wraca jak zaprzestanie się smarowania (np już po osiągnięciu efektu) ? przepraszam, że zasypuję pytaniami
__________________
..it's gonna be a fine night to night.. it's gonna be a fine day tomorrow..
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
cZaRnA_KiCiA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-22 18:06:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:02.