Efekty stosowania solarium - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-17, 19:55   #1
karolcia21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19

Efekty stosowania solarium


Mam szczegolny problem, taki ktorego nie powinna miec 21latka. A mianowicie od bardzo dawna chodze na solarium
i niestety pojawily sie zmarszczki pod oczami. Koniec ze stosowaniem solarium. Prosilabym o podanie nazw konkretnych preparatow ktore pomoga mojej skorze. A i przy okazji ostrzegam przed solarium, ja tez uwarzalam ze nie powoduje to az takich szkod........ale efekty stosowania sa bardzo widoczne
pozdrawiam
karolcia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-18, 06:00   #2
maszka5
Raczkowanie
 
Avatar maszka5
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 284
Dot.: Efekty stosowania solarium

ja rówiez czekam na odpowiedzi i propozycje ,mam 25 lat i juz pierwsze małe zmarszczki pod oczami i napewno od solarium teraz zrezygnowałam z solarium bo stosuje acne derm
maszka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-18, 06:20   #3
iskralight
Zadomowienie
 
Avatar iskralight
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław/Jelenia Góra
Wiadomości: 1 771
Dot.: Efekty stosowania solarium

zmarszczki pod oczami nie muszą być efektem solarium (chociaz przy długotrwałym i częstym stosowaniu jak najbardziej jest to możliwe). zmarszczaki mogą być efektem trybu prowadzonego życia, niewysypiania się, złej diety, zmęczenia. Właśnie życie najczęściej maluje na twarzy zmarszczki. Wspanialym przykladem jest moj maz, ktory od 10 lat prowadzi az nad-aktywny tryb zycia, przez co wyglada na 10 lat starszego. moja przyjaciolka ma 22 lata, nigdy nie chodzila na solarium, ale tez zbyt o siebie nie dbala (pozne chodzenie spac, zle odzywianie), i wokol oczu ma bardzo duzo zmarszczek. zycie nas postarza...ja osobiscie uwazam ze najskuteczniejszy na zmarszczki jest botox (sprawdzony na przyjaciolce). buźka!
iskralight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-18, 09:36   #4
charlotta1
Raczkowanie
 
Avatar charlotta1
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 397
Dot.: Efekty stosowania solarium

Dodałabym jeszcze do tego czynniki genetyczne, ale oczywiście jak się na to nałożyży częste wizyty w solarium na efekty w postaci zmarszczek nie trzeba długo czekać (koleżanka miała straszne w wieku 17 lat! -efekt nadużywania solarium). Nie sądzę, żeby botoks był najlepszym rozwiązaniem, zanim sięgniecie po tak radykalne środki zacznijcie od pożądnego NAWILŻANIA. Przejżyjcie KWC, jest tam zrecenzowanych mnóstwo super-nawilżaczy -kremów, masek itd Trudno doradzić konkretne nie znając typu cery. Zróbcie na początek intensywną kurację nawilżającą i oceniajcie efekty, być może to wystarczy. Wpływ na zmarszczki ma też palenie papierosów, więc jeśli palicie- hmmm... zastanówcie się co jest dla was ważniejsze

pozdrawiam serdecznie i życzę szybkich efektów
lotta
charlotta1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-18, 10:01   #5
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Efekty stosowania solarium

Ja tez przekonalam sie na wlasnej skorze co tak naprawde daje solarium.W zeszlym roku kupilam sobie karnet i bylam moze z 8 razy.Bylam pieknie opalona do czasu kiedy pojawily sie biale plamy na plecach i brzuchu-ŁUPIEŻ PSTRY( 2 miesiace leczenia). Do tego zmarszczki pod oczami, ktorych wczesniej nie mialam.Nie moge teraz sie ich pozbyc, w dodatku lupiez pstry powrocil(lubi wracac).Poradzcie jakis krem skuteczny mam 23 lata(
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:55.