kosmetyki Bourjois - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-24, 10:35   #3451
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: kosmetyki Bourjois

Safo, po prostu Cię uwielbiam już wiem, na co pójdą zarobione przez wakacje pieniądze wszystko będzie moje, co tylko do Polski dojdzie

Maqua, poszukaj w sklepach błyszczyków z serii Les nudes, mają czarne zakrętki. Niby ich już nie ma, ale da się znaleźć, a mają piękne kolory
akisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-24, 12:11   #3452
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: kosmetyki Bourjois

akisia, nigdy ich nie spotkałam w sklepie, ale widziałam na allegro. jeden z nich chyba jest taki jasnoróżowy właśnie?
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-24, 12:18   #3453
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: kosmetyki Bourjois

Tak, nr 34 chyba. Ja mam 33, daje piękny efekt nude (mój ukochany )
Jeszcze Effet 4D, nr 62 i 64 są na pewno różowe (jeden miałam, ale nie pamiętam który ^^)
akisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-24, 12:24   #3454
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: kosmetyki Bourjois

a te błyszczyki są bezdrobinkowe? zapomniałam dodać, nie znoszę wszelkiego brokatu i innych błyskotek...
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-24, 12:32   #3455
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: kosmetyki Bourjois

Ja też nie lubię dużych drobinek raczej (chyba, że jest wieczór i mam wyjątkowo ochotę, na dzień bezdrobinkowe bo nie lubię udawać choinki ). Les nudes mają maluteńkie drobinki, których właściwie nie widać, spokojnie nadają się na dzień. Effet 4D ma w zakrętce osobno brokat, który można nałożyć na usta lub oczy i z tego, co pamiętam, sam błyszczyk był bezdrobinkowy
akisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-24, 18:38   #3456
saks
Rozeznanie
 
Avatar saks
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 756
GG do saks
Dot.: kosmetyki Bourjois

Safo, jesteś genialna, skąd ty wiesz o takich nowinkach?
Nowy podkład na 100% będzie mój, jeśli kolory dopiszą. Mam Healthy Mix i wiosną byłam z niego mega zadowolona, teraz jest za jasny i go nie używam, ale tęsknie za nim
Maqua, a jak ty go używasz na mokro?;>
saks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-24, 19:00   #3457
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: kosmetyki Bourjois

saks pytasz o róż? po prostu nakładam palcem na usta a potem pomadkę wygląda cudownie!
akisia dziękuję za opinie przy najbliższej okazji obejrzę wszystkie błyszczyki, o których pisałaś

Edytowane przez Maqua
Czas edycji: 2010-07-24 o 19:02
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-24, 19:04   #3458
Annabelle
Zadomowienie
 
Avatar Annabelle
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 987
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
Safo, po prostu Cię uwielbiam już wiem, na co pójdą zarobione przez wakacje pieniądze wszystko będzie moje, co tylko do Polski dojdzie

Maqua, poszukaj w sklepach błyszczyków z serii Les nudes, mają czarne zakrętki. Niby ich już nie ma, ale da się znaleźć, a mają piękne kolory
Potwierdzam, Les Nudes są super Według mnie, to najlepsze błyszczyki na świecie

Podkład świetny Wrześniu przybądź !
__________________
Szanse jedne na milion spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć

Annabelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-24, 20:20   #3459
safa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 127
Dot.: kosmetyki Bourjois

akisia, saks - też się uwielbiam . Najważniejsze, że wiem i się z Wami tą wiedzą dziele. Za dużo chcecie wiedzieć o moich kontaktach, wcześniej padały nawet pytania o moim miejscu zamieszkania . Wybudujcie mi za to popiersie lub obiecajcie nie używać kosmetyków testowanych na zwierzętach. Sprawdzałam ostatnio listy marek które nie testują, wszystko prócz Bourjois i Revlon testuje (ze średniej półki, bo tak to dochodzi jeszcze Essence i dużo marek z wyższej półki). W sieci można znaleźć filmy i obrazki z takiego testowania, dla mnie jest to okropne i łamie prawa żywych organizmów. Niedawno zaczepiłam pewną Panią w perfumerii która stała przy szafie Bourjois i nie mogła się zdecydować ma maskare, a w ręce miała Loreala jeszcze. Gdy jej powiedziałam o nie testowaniu na zwierzętach to wydarła się na mnie, że dobrze, że testują i martwiła by się dopiero jak by były testowane na ludziach, a przecież człowiek ma przynajmniej wybór i testuje z własnej woli.

Maqua
- Les Nudes mogą być przeterminowane już. W ofercie 3D Max jest taki lekko żółtawy kolor i różne róże, jak większość już wie, jestem przeciwna kupowaniu na allegro - zwłaszcza kosmetyków wycofanych z oferty. W zwykłej serii Bourjois Effet 3D jest numer 15 chyba, to taki róż ze złotymi refleksami, powinien na ustach dać właśnie efekt różu do policzków. Edycja: To jednak 19, a nie 15.

Działa Wam strona Bourjois??

Edycja 2:
Zapomniałam Wam powiedzieć jeszcze. Wycofywane są też cienie Ombre Stretch, nie wiem jak Wy ale ja muszę zapasy sobie zrobić. Uwielbiam ten cień.

Edytowane przez safa
Czas edycji: 2010-07-24 o 20:27
safa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-24, 21:15   #3460
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez safa Pokaż wiadomość
akisia, saks - też się uwielbiam . Najważniejsze, że wiem i się z Wami tą wiedzą dziele. Za dużo chcecie wiedzieć o moich kontaktach, wcześniej padały nawet pytania o moim miejscu zamieszkania . Wybudujcie mi za to popiersie lub obiecajcie nie używać kosmetyków testowanych na zwierzętach. Sprawdzałam ostatnio listy marek które nie testują, wszystko prócz Bourjois i Revlon testuje (ze średniej półki, bo tak to dochodzi jeszcze Essence i dużo marek z wyższej półki). W sieci można znaleźć filmy i obrazki z takiego testowania, dla mnie jest to okropne i łamie prawa żywych organizmów. Niedawno zaczepiłam pewną Panią w perfumerii która stała przy szafie Bourjois i nie mogła się zdecydować ma maskare, a w ręce miała Loreala jeszcze. Gdy jej powiedziałam o nie testowaniu na zwierzętach to wydarła się na mnie, że dobrze, że testują i martwiła by się dopiero jak by były testowane na ludziach, a przecież człowiek ma przynajmniej wybór i testuje z własnej woli.

Maqua
- Les Nudes mogą być przeterminowane już. W ofercie 3D Max jest taki lekko żółtawy kolor i różne róże, jak większość już wie, jestem przeciwna kupowaniu na allegro - zwłaszcza kosmetyków wycofanych z oferty. W zwykłej serii Bourjois Effet 3D jest numer 15 chyba, to taki róż ze złotymi refleksami, powinien na ustach dać właśnie efekt różu do policzków. Edycja: To jednak 19, a nie 15.

Działa Wam strona Bourjois??

Edycja 2:
Zapomniałam Wam powiedzieć jeszcze. Wycofywane są też cienie Ombre Stretch, nie wiem jak Wy ale ja muszę zapasy sobie zrobić. Uwielbiam ten cień.
Safo, chyba Cię lubię jeszcze bardziej ja też zostałam fanką Bourjois z powodu nietestowania na zwierzętach... Choć nie powiem, jeszcze te słodkie opakowania mnie przekonały^^
Kiedyś lubiłam bardzo L'oreal'a ale porzuciłam bez żalu. Teraz kupuję Bourjois i Essence głównie i żałuję, że mimo 9 lat bycia wege przez jakiś czas używałam produktów-zabójców zwierząt tego już nie zmienię, ale mogę nie popełniać swoich błędów ponownie.
akisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-24, 22:19   #3461
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez safa Pokaż wiadomość


Edycja 2:
Zapomniałam Wam powiedzieć jeszcze. Wycofywane są też cienie Ombre Stretch, nie wiem jak Wy ale ja muszę zapasy sobie zrobić. Uwielbiam ten cień.
Kurcze, tak właśnie pomyślałam, jak dopadłam gazetkę Super-Pharm i przeczytałam, że przy zakupie maskary Elastic 1 cień Ombre można kupić za 1 grosz
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-24, 22:51   #3462
saks
Rozeznanie
 
Avatar saks
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 756
GG do saks
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
saks pytasz o róż? po prostu nakładam palcem na usta a potem pomadkę wygląda cudownie!
akisia dziękuję za opinie przy najbliższej okazji obejrzę wszystkie błyszczyki, o których pisałaś
Lecę spróbować, w sumie nigdy nie próbowałam kłaść na usta czegokolwiek oprócz błyszczyków i pomadek
Cytat:
Napisane przez safa Pokaż wiadomość
akisia, saks - też się uwielbiam . Najważniejsze, że wiem i się z Wami tą wiedzą dziele. Za dużo chcecie wiedzieć o moich kontaktach, wcześniej padały nawet pytania o moim miejscu zamieszkania . Wybudujcie mi za to popiersie lub obiecajcie nie używać kosmetyków testowanych na zwierzętach. Sprawdzałam ostatnio listy marek które nie testują, wszystko prócz Bourjois i Revlon testuje (ze średniej półki, bo tak to dochodzi jeszcze Essence i dużo marek z wyższej półki). W sieci można znaleźć filmy i obrazki z takiego testowania, dla mnie jest to okropne i łamie prawa żywych organizmów. Niedawno zaczepiłam pewną Panią w perfumerii która stała przy szafie Bourjois i nie mogła się zdecydować ma maskare, a w ręce miała Loreala jeszcze. Gdy jej powiedziałam o nie testowaniu na zwierzętach to wydarła się na mnie, że dobrze, że testują i martwiła by się dopiero jak by były testowane na ludziach, a przecież człowiek ma przynajmniej wybór i testuje z własnej woli. [B]
Kurczę, nigdy się nie zastanawiam, jak kupuję, czy jest to testowane na zwierzętach Ale w sumie to ja ostatnio tylko Essence kupuję, więc czuję się trochę rozgrzeszona.
saks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-25, 14:12   #3463
maja2005
Zadomowienie
 
Avatar maja2005
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 014
Dot.: kosmetyki Bourjois

Dziewczyny, używała któraś z Was różu nr 92? Czy on bardzo ciemno wypada na twarzy? Co to za odcień brązu i dużo ma drobinek?
maja2005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 09:54   #3464
safa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 127
Dot.: kosmetyki Bourjois

W sieci pojawiła się informacja, że nowy look to nowe kolory potrójnych cieni smoky i lakieru 1 seconde. Załącznik 3279904 Załącznik 3279908

Dziwne to, wprowadzają różne nowości i niby mają do looku nowego wykorzystać kosmetyki z poprzednich serii tylko uzupełnione o nowe kolory? Ja w looku widzę tą kredkę Załącznik 3279911 i lakier Załącznik 3279912 - ten odcień został niedawno wprowadzony (chociaż w looku jest chyba złamany szarością więc może to i nowy 1 seconde...). Do tego, przecież 1 seconde są z drobinkami, a na paznokciach w looku nie ma drobinek.

Co Wy sądzicie? Wycofali u nas 1 seconde więc jeśli są w looku to na pewno barok nie zagości u nas.
safa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 10:29   #3465
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: kosmetyki Bourjois

a te lakiery są już wycofane czy dopiero będą? może warto się załapać na jakąś wyprzedaż
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 10:50   #3466
safa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 127
Dot.: kosmetyki Bourjois

Była na nie promocja, błyszczyk Effet 3D Max + 1 seconde za grosz. Może jeszcze gdzieś je mają na stanie.
safa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 13:13   #3467
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: kosmetyki Bourjois

Hej! Mam do was takie pytanko, czy korektor Healthy Mix jest dobry? Ogólnie chodzi mi o to aby zakryć cienie pod oczami, a cerę mam czyściutką . Czy daje to naturalny efekt? Rozświetla choć trochę czy nie? Z góry dzięki.

Czytałam wasz wątek, ale nie znalazłam nic o tych korektorach.
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 13:16   #3468
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 166
Dot.: kosmetyki Bourjois

co do korektora healthy mix to również planuję go kupić w celu ukrycia niedoskonałości pod oczami
używam podkładu 10hour sleep effect w odcieniu 75 abricote, jak myślicie który odcień korektora z hm będzie dobry?
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 18:05   #3469
Y a s m i n e
Rozeznanie
 
Avatar Y a s m i n e
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Paris/ Toruń
Wiadomości: 987
Dot.: kosmetyki Bourjois

Helou Orientujecie się w jakiej cenie są potrójne cienie Smoky w Douglasie??
Y a s m i n e jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-26, 20:43   #3470
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez safa Pokaż wiadomość
W sieci pojawiła się informacja, że nowy look to nowe kolory potrójnych cieni smoky i lakieru 1 seconde. Załącznik 3279904 Załącznik 3279908

Dziwne to, wprowadzają różne nowości i niby mają do looku nowego wykorzystać kosmetyki z poprzednich serii tylko uzupełnione o nowe kolory? Ja w looku widzę tą kredkę Załącznik 3279911 i lakier Załącznik 3279912 - ten odcień został niedawno wprowadzony (chociaż w looku jest chyba złamany szarością więc może to i nowy 1 seconde...). Do tego, przecież 1 seconde są z drobinkami, a na paznokciach w looku nie ma drobinek.

Co Wy sądzicie? Wycofali u nas 1 seconde więc jeśli są w looku to na pewno barok nie zagości u nas.
Safo, u nas z limitkami Bourjois 100 razy gorzej niż z Essence niestety. Nawet na nią nie liczę
akisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 12:20   #3471
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: kosmetyki Bourjois

Miss_love ja jednak zaryzykuję i zamówię przez all. Jak dostanę to napiszę co o nim myslę . Odcienie tych korektorów masz tutaj: http://www.bourjois.co.uk/catalog/ma..._mix_concealer
(w zakłade shades )
W Polsce chyba jest niedostępny ten ostatni, najciemniejszy kolor.

Edytowane przez Sabriel_
Czas edycji: 2010-07-27 o 12:22
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 12:29   #3472
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 166
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez Sabriel_ Pokaż wiadomość
Miss_love ja jednak zaryzykuję i zamówię przez all. Jak dostanę to napiszę co o nim myslę . Odcienie tych korektorów masz tutaj: http://www.bourjois.co.uk/catalog/ma..._mix_concealer
(w zakłade shades )
W Polsce chyba jest niedostępny ten ostatni, najciemniejszy kolor.

też go chcę zamówić przez allegro, wydaje mi się orginalny i świeży a kolorki już od miesiąca zapominam jak jestem w douglasie albo superpharm wypróbować nie wiem co się ze mną dzieje ale pytam się który odcień będzie najlepszy do 10hse w odcieniu 75? mi się wydaje, że wezmę ten 52... dzisiaj znowu idę do galerii ciekawe czy znowu zapomnę go sobie obejrzeć
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 14:28   #3473
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: kosmetyki Bourjois

Kupiłam sobie dziś tonik z witaminami. Ciekawe, jak się spisze
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 16:57   #3474
saks
Rozeznanie
 
Avatar saks
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 756
GG do saks
Dot.: kosmetyki Bourjois

Ja się czaję na micel, ale to dopiero, jak zużyję tą wielką butlę Biodermy
saks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 17:22   #3475
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Kupiłam sobie dziś tonik z witaminami. Ciekawe, jak się spisze
Cytat:
Napisane przez saks Pokaż wiadomość
Ja się czaję na micel, ale to dopiero, jak zużyję tą wielką butlę Biodermy
dziś mama mi przywiezie oba, nie mogę się doczekać

ładnie pachnie ten tonik?
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 19:04   #3476
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: kosmetyki Bourjois

Skusiłam się widzac promocję w Rossmannie.

ładnie pachnie, delikatnie cytrusowo.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 15:44   #3477
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: kosmetyki Bourjois

Miss_love to ja nie wiem, który odcień pasuje. Ja nawet nie wiem jaki to 10hse w odc. 75
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 16:11   #3478
0luuun
Zadomowienie
 
Avatar 0luuun
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 192
Dot.: kosmetyki Bourjois

Dzis zaszalałam w Rossmanie, kupiłam:
-błyszczyk Les Nudes
- czarną kredkę Clubbing Waterproof (ma na kwc niezłe recenzje, a potrzebowałam akurat czarnej kredki)
- płyn micelarny B.

Uwielbiam Bourjois!
0luuun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 00:36   #3479
sunkissed
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 345
Dot.: kosmetyki Bourjois

Dziewczyny,
właśnie dostałam cienie Petit Guide de Style, zamówione na Allegro za 3zł Zastanawiam się jak ich używać...Najpierw nakładam bazę na powiekę tak, czyli ten jaśniejszy cień, a później rysuję kreskę tak jak eyelinerem tym ciemniejszym cieniem czy mogę najpierw nałożyć ten jaśniejszy cień, a na to jeszcze ten ciemny, czyli u mnie turkusowy?
sunkissed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 17:04   #3480
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: kosmetyki Bourjois

Witajcie dziewczyny mam pytanie do użytkowniczek różów.Po długich polowaniach udało mi się w końcu dopaśc odcień 34 z serii Vintage, niestety okazało się że to nie był strzał w dziesiątkę kolor jest idealny tylko te cholerne złote drobinki sprawiają że na mojej buzi robi się pomarańczowa poświata. Jestem trochę wściekła , bo prosiłam sprzedawczynię o pomoc na testerach nie było numerków na dodatek tester zwierał tylko trzy odcienie, wybrałam odcień z testera(pierwszy z lewej!!!) a ona wcisnęła mi 34, twierdząc że to to samo tylko tester utlenił się.... Oczywiście w domu okazało się że to zupełnie inny kolor niż ten z testera który mam na policzkach. Kochane wizażanki czy potraficie zidentyfikowac który odcień testowałam? Ten 34 mógłby byc gdyby nie miał złotych drobinek, odcień który testowałam był prawie identyczny, tylko bez drobin.
http://www.orserie.fr/local/cache-vi...2008-5795b.jpg

To musi byc któryś z tych jeden jest 34 jeden 33 no i ten ostatni...
__________________
"Chcę być pomylona , pomyleni mają w głowie Słoneczko ..."

Edytowane przez neska951
Czas edycji: 2010-07-29 o 17:06
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-08 15:10:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:52.