Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialność:D - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-21, 20:43   #3031
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

Cytat:
Napisane przez ultrafiolet88 Pokaż wiadomość
nie polecam shea.pl
zadzwonilam dzis do pana z shea.pl bo 17tego kupilam produkty i zaplacilam, 18tego poinformowal mnie, ze nie ma 2 z trzech wiec poprosilam o zwrot kasy no i do dzis cisza i kasy nie ma, ani info czy wyslal czy cokolwiek. zadzwonilam wiec i albo pan sie wlasnie obudzil z glebokiego snu, albo generalnie malo go interesuje wlasny sklep, bo nawet nie wiedzial czy moje pieniadze juz przyszly, bo jeszcze nie sprawdzali i takie tam i w ogole ewidentnie nie wiele wiedzial co sie dzieje..ech...
Widziałam tego pana osobiście, muszę przyznać, że średnio rozgarnięty jest >.< Ale ja mam do jego sklepu 2 przystanki, więc na szczęście nie muszę się przejmować przelewami, takto to i mnie wkurzałoby, że muszę do niego wydzwaniać po 3x by cokolwiek się dowiedzieć..
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 20:58   #3032
neroza
Zadomowienie
 
Avatar neroza
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 385
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

gdzie w WARSZAWE znajdę sklep z olejkami do włosów w dobrych cenach?
__________________
neroza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 21:14   #3033
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

Cytat:
Napisane przez neroza Pokaż wiadomość
gdzie w WARSZAWE znajdę sklep z olejkami do włosów w dobrych cenach?
a jakie oleje masz na myśli? khadi sese itd,?
bo jeśli tak, to cóż.. shea ^^'''
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 21:23   #3034
neroza
Zadomowienie
 
Avatar neroza
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 385
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
a jakie oleje masz na myśli? khadi sese itd,?
bo jeśli tak, to cóż.. shea ^^'''
Tak właśnie takie plus kokosowy , vatika itd no właśnie znalazłam ich w necie, ale może jeszcze jakiś?
__________________
neroza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 22:27   #3035
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

Cytat:
Napisane przez neroza Pokaż wiadomość
Tak właśnie takie plus kokosowy , vatika itd no właśnie znalazłam ich w necie, ale może jeszcze jakiś?
Ja niestety nie znam, ale wbrew pozorów jeśli jedziesz odebrać osobiście to tam jest ok, jeśli kupisz poprzez stronę, to będziesz miała taniej niż na miejscu, poza tym z tego co widziałam wszystkie te oleje do włosów spokojnie są dostępne w sklepie, bez żadnego oczekiwania
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 22:36   #3036
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Widziałam tego pana osobiście, muszę przyznać, że średnio rozgarnięty jest >.< Ale ja mam do jego sklepu 2 przystanki, więc na szczęście nie muszę się przejmować przelewami, takto to i mnie wkurzałoby, że muszę do niego wydzwaniać po 3x by cokolwiek się dowiedzieć..
czyli jest szansa , ze bede czekaac miesiac na ten przelew... dobra, wyslalam mu potwiedzenie przelewu, jutro zadzwonie znowu, najwyzej bede dzwonic codzinie, 150zl piechota nie chodzi
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 07:17   #3037
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

Dziewczyny czy są gdzieś oprócz BU olejki myjące do kupienia? Macie jakieś sprawdzone miejsca? Zagapiłam się i konczy mi się olejek, a na BU za długo się czeka. Zawsze od nich zamawiałam do tej pory.
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-22, 09:25   #3038
m.arty
Wtajemniczenie
 
Avatar m.arty
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Eire
Wiadomości: 2 544
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

Ja ostatnio zamawiałam z Mazideł. Nie gotowy zestaw tylko indywidualne produkty wg przepisu i wyszedł spoko z maceratem z kasztanów
m.arty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 17:12   #3039
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy są gdzieś oprócz BU olejki myjące do kupienia? Macie jakieś sprawdzone miejsca? Zagapiłam się i konczy mi się olejek, a na BU za długo się czeka. Zawsze od nich zamawiałam do tej pory.
a tu?
http://www.zrobsobiekrem.pl/?olejki-hydrofilowe,72
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 20:18   #3040
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

Mam zagwozdkę - w sklepie z ekologicznymi produktami sprzedają olej z przezroczystego szklanego opakowania i poinformowana mnie, że może być takie, bo to specjalne szkło - jest coś takiego?
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 20:33   #3041
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez m.arty Pokaż wiadomość
Ja ostatnio zamawiałam z Mazideł. Nie gotowy zestaw tylko indywidualne produkty wg przepisu i wyszedł spoko z maceratem z kasztanów
Dziękuję dziewczyny Poszukam zaraz
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-24, 16:47   #3042
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

witam, dopiero zaczynam przygode z olejami, bo moja skora wyglada strasznie, zaskorniki, blizny, rozszerzone pory, zakupilam sobie olejek z drzewa herbacianego, ale jak go stosowac? zakupilam tez korund plus kwas kwas hialuronowy. mysle tez nad jakims hydrolantem, czy mozna je zakupic w aptece?
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 16:52   #3043
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

Pan z Shea.pl zwrocil mi pieniazki, co pawda po tygodniu i 3 telefonach, ale zrocil cala kwote takze nie jest zbyt szybki ani ogarniety, ale przynamniej uczciwy jednak
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 16:57   #3044
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

uzylam 4 kropli olejku z lyzka toniku, i twarz przez chwile piekla niesamowicie ale po minucie przestala, czuje orzezwienie czy moge stosowac go tez do kremu?

gdzie przechowywac olejki?
__________________
24.03.2016

Edytowane przez Emilcia_1616
Czas edycji: 2011-11-24 o 17:19
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 17:29   #3045
m.arty
Wtajemniczenie
 
Avatar m.arty
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Eire
Wiadomości: 2 544
Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
witam, dopiero zaczynam przygode z olejami, bo moja skora wyglada strasznie, zaskorniki, blizny, rozszerzone pory, zakupilam sobie olejek z drzewa herbacianego, ale jak go stosowac? zakupilam tez korund plus kwas kwas hialuronowy. mysle tez nad jakims hydrolantem, czy mozna je zakupic w aptece?
Nie mam doswiadczenia z olejkiem herbacianym. Korund polecam: niewielka ilosc rozrabuam z HA i masuje tym twarz u szyje. Oczyszcza jak nic innego.

Sent from my E15i using Tapatalk
__________________
blog

m.arty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 20:35   #3046
Limone
Zakorzenienie
 
Avatar Limone
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 140
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
witam, dopiero zaczynam przygode z olejami, bo moja skora wyglada strasznie, zaskorniki, blizny, rozszerzone pory, zakupilam sobie olejek z drzewa herbacianego, ale jak go stosowac? zakupilam tez korund plus kwas kwas hialuronowy. mysle tez nad jakims hydrolantem, czy mozna je zakupic w aptece?
Możesz dodawać około 2 kropel do żelu do mycia twarzy w momencie kiedy ją myjesz. Ale takie olejki mogą podrażnić, wysuszyć, a nawet poparzyć więc ostrożnie z ilością i obserwuj twarz jak reaguje. Ja też kilka kropli dodaję do kąpieli, szamponu lub jako inhalację - kilka kropli do miski ciepłej wody i nachylić się nad nią, mając głowę nakrytą ręcznikiem. Albo standardowo w domku aromaterapeutycznym. Wiele osób stosuje miejscowo, mnie to za bardzo wysusza i nawet bym powiedziała, że odparza.
Limone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 23:45   #3047
choroba
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 18
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

Dziewczyny, przyznam, że dopiero trafiłam na forum i jestem zafascynowana ilością cennych informacji, które tu są! Przyznam, że sporo czasu zajmie mi "ogarnięcie" wszystkiego, dlatego pozwolę sobie na początek zapytać o jakieś porady. Mam nadzieję, że nie macie nic przeciwko

Otóż poszukuję jakiegoś oleju na na wypadanie włosów (po ciąży) i bardzo kusi mnie nigella albo laurowy - macie jakieś doświadczenia? Póki co myję włosy glinką rhassoul i są po niej miękkie i błyszczące, ale wciąż wypadają w dużej ilości... Ponadto od ok. trzech miesięcy zaczęły mi się przetłuszczać włosy (mimo że całe życie miałam przesuszone i puszące się), więc kusi mnie laurowy, ale czytałam też o cudownych właściwościach nigelli i chcę mieć oba
Podobnie ze skórą twarzy - miałam suchą ze skłonnością do podrażnień, a na nosie i brodzie zrobiła mi się przetłuszczona i z zaskórnikami. Na co dzień używam alep i savon noir, ale chciałabym uzyskać poradę w kwestii hydrolatu - z kwiatu gorzkiej pomarańczy powoduje nieprzyjemne uczucie ściągnięcia, a rumiankowy wydaje się być zupełnie neutralny (jak nie działał), ale zapachem nie zachęca...
Zależy mi szczególnie na Waszej opinii dotyczącej olejów. Do ciała używam masła shea, a czasem dla odmiany oleju ze słodkich migdałów i jestem zadowolona, ale dobrałabym coś do włosów, a czytałam, że wśród Was są ekspertki
Pozdrawiam!
choroba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 11:44   #3048
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

Cytat:
Napisane przez Limone Pokaż wiadomość
Możesz dodawać około 2 kropel do żelu do mycia twarzy w momencie kiedy ją myjesz. Ale takie olejki mogą podrażnić, wysuszyć, a nawet poparzyć więc ostrożnie z ilością i obserwuj twarz jak reaguje. Ja też kilka kropli dodaję do kąpieli, szamponu lub jako inhalację - kilka kropli do miski ciepłej wody i nachylić się nad nią, mając głowę nakrytą ręcznikiem. Albo standardowo w domku aromaterapeutycznym. Wiele osób stosuje miejscowo, mnie to za bardzo wysusza i nawet bym powiedziała, że odparza.
wczoraj dodalam do nawilzajacego kremu na noc i bede go narazie tak stosowac oraz jako tonik.

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:29 ----------

a jednak. przyjzalam sie swojej twarzy blizej i ma czole mam wysyp krostek malutkich podskornych jakby wypelnionych woda. chyba ten olejek nie nadaje sie do kremu? to moze lepiej i jako tonik go nie uzywac?

w takim razie gdzie mam go wyczerpac zeby nie wyrzucac pieniedzy w bloto?
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 11:49   #3049
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
witam, dopiero zaczynam przygode z olejami, bo moja skora wyglada strasznie, zaskorniki, blizny, rozszerzone pory, zakupilam sobie olejek z drzewa herbacianego, ale jak go stosowac? zakupilam tez korund plus kwas kwas hialuronowy. mysle tez nad jakims hydrolantem, czy mozna je zakupic w aptece?
to jest olejek eteryczny, nie możesz go dodawać w dużym stężeniu na twarz! kilka kropelek do butelki żelu jak już, a na twarz punktowo na wypryski. Stosowany z tonikiem może Cię poparzyć, przesuszyć itp
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-25, 11:59   #3050
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

ojej dziekuje za odpowiedz a polecisz jakis inny olejek delikatniejszy?
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 14:36   #3051
lotta_983
Zakorzenienie
 
Avatar lotta_983
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: planeta Ziemia
Wiadomości: 4 884
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
wczoraj dodalam do nawilzajacego kremu na noc i bede go narazie tak stosowac oraz jako tonik.

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:29 ----------

a jednak. przyjzalam sie swojej twarzy blizej i ma czole mam wysyp krostek malutkich podskornych jakby wypelnionych woda. chyba ten olejek nie nadaje sie do kremu? to moze lepiej i jako tonik go nie uzywac?

w takim razie gdzie mam go wyczerpac zeby nie wyrzucac pieniedzy w bloto?
możesz go używać punktowo na wypryski..trochę podsuszy
mnie wysypało po miksturze petroleum+ olejek pitchowy, także olejki stosuję tylko punktowo
__________________
http://www.pmiska.pl/
lotta_983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 15:10   #3052
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

punktowo pomagaja na wypryski?
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 15:45   #3053
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

Cytat:
Napisane przez choroba Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przyznam, że dopiero trafiłam na forum i jestem zafascynowana ilością cennych informacji, które tu są! Przyznam, że sporo czasu zajmie mi "ogarnięcie" wszystkiego, dlatego pozwolę sobie na początek zapytać o jakieś porady. Mam nadzieję, że nie macie nic przeciwko

Otóż poszukuję jakiegoś oleju na na wypadanie włosów (po ciąży) i bardzo kusi mnie nigella albo laurowy - macie jakieś doświadczenia? Póki co myję włosy glinką rhassoul i są po niej miękkie i błyszczące, ale wciąż wypadają w dużej ilości... Ponadto od ok. trzech miesięcy zaczęły mi się przetłuszczać włosy (mimo że całe życie miałam przesuszone i puszące się), więc kusi mnie laurowy, ale czytałam też o cudownych właściwościach nigelli i chcę mieć oba
Ja po ciąży do włosów stosowałam vatikę (tą w niepreźroczystej butelce) oraz sesę-i widziałam naprawdę dużą poprawę Teraz to używam na zmianę: sesę, vatikę, olej rycynowy, oliwkę hipp, oliwkę różową babydream.....mieszam jak popadnie
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 15:52   #3054
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
ojej dziekuje za odpowiedz a polecisz jakis inny olejek delikatniejszy?
przede wszystkim - olej, a nie olejek, mylisz pojęcia. Olejek (eteryczny) jest silnie skoncentrowany i nie nadaje się do nakładania na twarz, może dodać kilka kropel do kąpieli, szamponu, toniku w butelce itp ale w małym stężeniu. OLEJe są różne, ja miałam z pestek malin, za nasion truskawki i jestem zadowolona, jojoba jest lekki, musisz poczytać na stronach z półprodukami,- możesz je nakładać na twarz w dowolnym stężeniu, o ile nie pisze inaczej.

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
punktowo pomagaja na wypryski?
ten pomaga, z drzewa herbacianego. Ma działanie antybakteryjne i przeciwgrzybiczne
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 16:00   #3055
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

no to moze chociaz na moje pryszcze sie przyda przechowywujemy je w lodowce? olejki chyba nie?
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 17:35   #3056
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

zależy jaki, ten co masz to nie - w temperaturze pokojowej
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 19:47   #3057
ala*
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 15
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

Dziewczyny a jaki olej polecicie dla cery łatwo zapychającej się z pierwszymi zmarszczkami? Bardzo zależy mi na tym, żeby nie miał przykrego zapachu (albo wcale nie miał zapachu). Poratujecie?
ala* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 20:58   #3058
kuleczkka
Rozeznanie
 
Avatar kuleczkka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 914
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

Parę pytań - bo nie mogę się przekopać (2 maluchów swoje robi)
1) jaki i czy w ogóle to sensowne olej do przetłuszczających się farbowanych włosów? On jakoś nie wymywa farby

2) jaki olej/masło na b. suchą naczynkowa skórę

Edytowane przez kuleczkka
Czas edycji: 2011-11-25 o 20:59
kuleczkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 22:50   #3059
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

Cytat:
Napisane przez ala* Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jaki olej polecicie dla cery łatwo zapychającej się z pierwszymi zmarszczkami? Bardzo zależy mi na tym, żeby nie miał przykrego zapachu (albo wcale nie miał zapachu). Poratujecie?
jojoba nie ma zapachu, przynajmniej wg mnie
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 23:05   #3060
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

Cytat:
Napisane przez fabregasowa Pokaż wiadomość
jojoba nie ma zapachu, przynajmniej wg mnie
To zależy jaki, miałałam złoty z Mazideł i ten miał taki orzechowy zapach, natomiast Water Clear z ZKS nie ma zapachu, zresztą jest napisane filtrowany tak aby otrzymać krystalicznie czysty, bezzapachowy produkt
Generalnie filtrowane czy rafinowane oleje powinny być bez - lub mniejzapachowe
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-23 14:14:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:15.