Przedłużanie rzęs - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-08-06, 05:30   #1831
eckpascal
Raczkowanie
 
Avatar eckpascal
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 458
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez nadiuszka Pokaż wiadomość

[/COLOR]
skontaktuj sie z porządną stylistką po których takich cyrków nie będzie. przeważnie przed nowym założeniem ściąga się rzęsy za darmo.
w Gdyni polecam Grażynę Klebę. Instruktorka i bardzo dobra stylistka.
powodzenia, i prosze nie próbować samej ściągać bo to niebezpieczne.

Dziękuje za radę
Problem w tym ze narazie chyba nie chce znów robić rzęs a te stylistki które wczoraj obdzwoniłam nie chcą tylko zdjąć ale spróbuje jeszcze z ta polecana przez Ciebie Panią.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
eckpascal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-22, 17:33   #1832
nikotka0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 4
Smile Przedłużanie rzęs a makijaż cieniami?

Cześć Laski
Jeżeli był już taki wątek to z góry przepraszam, zacznijmy od tego że jakiś czas temu zaczęłam poważnie zastanawiać się nad zabiegiem przedłużania rzęs (jeszcze dokładnie się nie interesowałam nad metodą).
Uwielbiam wykonywać makijaż cieniami, lubie eksperymenty, lecz niestety moje rzęsy nie są pierwszorzędnej jakości, z góry piszę że wszelakie próby z doczepkami nie wchodzą grę.
Do sedna; Jak rzęsy przedłużane mają się do codziennego makijażu (cienie, eyeliner itd).
POZDRAWIAM BUZIAKI!
nikotka0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-25, 14:39   #1833
tereska01
Przyczajenie
 
Avatar tereska01
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 11
Dot.: Przedłużanie rzęs a makijaż cieniami?

Z tego co słyszałam, to nijak się mają, można powieki malować. Tylko ze zmywaniem jest gorzej, bo płyny, żele, mleczka do demakijażu mogą odklejać rzęsy. Podobno płyny micelarne nie mają wpływu na przedłużane rzęsy.
tereska01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-28, 10:04   #1834
Costa_Chic_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 90
Dot.: Przedłużanie rzęs a makijaż cieniami?

Przedłużane rzęsy nie są przeszkodą przy wykonywaniu makijażu cieniami do powiek. W miarę możliwości jednak przy zmywaniu staraj się dochodzić wacikiem jak najbliżej rzęs, ale nie trzeć bezpośrednio po nich. I rzeczywiście płyn micelarny nie powinien nic Ci z rzęsami robić, ale unikaj dwufazowych olejków, ponieważ one mogę rozpuszczać klej i przyspieszać wypadanie sztucznych rzęs. Przynajmniej tak mnie uczono na kursie rok temu. Jeśli się mylę, to proszę o korektę
__________________
Blog: http://beauty-fashion-and-style.blogspot.com/
Najnowszy post -Ostatnio przeczytane <--- nowy cykl na blogu!!
Costa_Chic_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-01, 16:11   #1835
zuzulas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 95
Dot.: Przedłużanie rzęs a makijaż cieniami?

hmm kwestia czy będziesz miała na tyle cierpliwości, żeby tak ostrożnie zmywać makijaż
zuzulas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-19, 10:15   #1836
kusinka13
Raczkowanie
 
Avatar kusinka13
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 52
Dot.: Przedłużanie rzęs

Jak lingeristka może nie chcieć tylko zdjąć starych rzęs ? przecież to chore... Ja ostatnio robie w Magic visage w Warszawie i zakładam je sporadycznie to fakt, ale ze sciąganiem nie ma problemu. W ogóle uważam, że to jest nie do pomyślenia pod względem konsumenckim. Płacisz za wykonana usługe od początku do końca.
kusinka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-22, 20:57   #1837
TOMASZKA
Raczkowanie
 
Avatar TOMASZKA
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 241
Dot.: Przedłużanie rzęs

LINERGISTKA zajmuje się makijażem permanenetnym a nie zakładaniem czy ściąganiem rzęs.
TOMASZKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-22, 22:04   #1838
kusinka13
Raczkowanie
 
Avatar kusinka13
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 52
Dot.: Przedłużanie rzęs

Tomaszka hahahahahahaahah fakt, myślałam o czymś innym a pisałam o czymś zupełnie innym. Wybaczcie hahahahah nie mogę. Sama się uśmiałam
kusinka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-22, 22:53   #1839
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: Przedłużanie rzęs

Zawsze wypadają rzesy ? sztuczne z naturalnymi ? bo u mnie się tak stało nie miałam rzęs czekałam aż odrosną ... a teraz musze zakupić odzywkę na wzmocnienie...
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-28, 19:57   #1840
TOMASZKA
Raczkowanie
 
Avatar TOMASZKA
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 241
Dot.: Przedłużanie rzęs

Rzęsa jest włosem i jak przyjdzie jej czas to wypada. Ale najpierw nowa, młoda rzęska ją wypycha i nie ma mowy, żeby być łysym. Jeśli rzęsa doczepiona wypadła z naturalną i jest pusto to świadczy to o złej stylizacji. Najprawdopodobnie rzęsa doczepina była za gruba, długa. Jedny słowem za ciężka dla naturalnej rzęski i wypadła, zanim młoda ją wypchnęła. Oczywiście jeszcze przyczyną mogą być sklejki...
TOMASZKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-10, 00:46   #1841
aniafilmowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 8
Dot.: Przedłużanie rzęs

Pomocy. Mam problem ze zniszczonymi rzęsami po przedłużeniu. Wina wizazystki?
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
aniafilmowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-11, 17:59   #1842
nadiuszka
Raczkowanie
 
Avatar nadiuszka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 109
Dot.: Przedłużanie rzęs

że niby wg Ciebie końcem usługi jest ściąganie rzęs? bez jaj
rzęsy to nie sprzęt AGD gdzie w kosztach masz koszt utylizacji.

---------- Dopisano o 18:59 ---------- Poprzedni post napisano o 18:58 ----------

jakiego rodzaju jest problem?
__________________
Pomagam stylistkom rzęs i brwi rozwijać się i zarabiać więcej
nadiuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-11, 18:38   #1843
justii92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 7
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Disnejova Pokaż wiadomość
Zawsze wypadają rzesy ? sztuczne z naturalnymi ? bo u mnie się tak stało nie miałam rzęs czekałam aż odrosną ... a teraz musze zakupić odzywkę na wzmocnienie...
Nie raz miałam zakładane i nigdy sztyczne nie wypadały mi z naturalnymi, ktoś kiepsko wykonał usługę...
justii92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-12, 19:21   #1844
TOMASZKA
Raczkowanie
 
Avatar TOMASZKA
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 241
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez justii92 Pokaż wiadomość
Nie raz miałam zakładane i nigdy sztyczne nie wypadały mi z naturalnymi, ktoś kiepsko wykonał usługę...
Sztuczne powinny wypadać z naturalnymi. Po prostu taki cykl życia rzęsy. Nowa rzęska rośnie i starą wypycha, bez względu na to czy jest do niej doczepiona sztuczna czy nie. Wyjątek stanowi , jeśli rzęsa doczepiona jest za długa, za gruba, jedny słowem za ciężka - wówczas nasza rzęsa wypadnie szybciej niż jej czas.
Tak czy inaczej zawsze rzęsa doczepiona wypada z naszą. A jeśli sama doczepiona wypada to jest niestety kiepsko wykonana usługa ( za mało kleju, stary klej, złe warunki itd..)
TOMASZKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-13, 08:06   #1845
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Przedłużanie rzęs

Ja chyba sobie pójdę na 1:1 😄 kusi mnie to od dawna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-13, 14:57   #1846
solpadeina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 4
Dot.: Przedłużanie rzęs

Za mną też chodziło przedłużanie, ale nie lubię jednak takiej sztuczności. Sztucznych paznokci, hybrydy, żelu też nie lubię, o tak mam już. Ostatecznie kupiłam odżywke Realash i rzęski są mega!
solpadeina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-28, 14:33   #1847
martina13
Przyczajenie
 
Avatar martina13
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 7
Dot.: Przedłużanie rzęs

Ja zdecydowanie bardziej wolę przedłużać rzesy, też na mokotowskiej robie jak jedna dziewczyna stąd. Jestem bardzo zadowolona Niestety u mnie odzywki są do....
nie dają nic, tak samo jak olej rycynowy
martina13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-28, 14:53   #1848
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Przedłużanie rzęs

A robiła któraś trwałe do rzęs ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-29, 07:49   #1849
madziunia2
Zadomowienie
 
Avatar madziunia2
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 566
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
A robiła któraś trwałe do rzęs ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja robiłam Efekt był,choć raczej niezauważalny jakoś bardzo dla otoczenia po prostu wytuszowane rzęsy wyglądają po tym zabiegu jakoś tak fajniej,ale kusiło mnie wypróbować przedłużanie rzęs metodą objętościową i idę przedłużyć w przyszłym tygodniu
madziunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-03, 15:39   #1850
Madzikkkk1995
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 14
Czy przedłużyć nastolatce rzęsy ?

Witam . Czy przedłużyć rzęsy 15 latce ?
Madzikkkk1995 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-03, 15:40   #1851
Madzikkkk1995
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 14
Jak dbać o przedłużone rzęsy ?

Jak dbać o przedłużone rzęsy ? Przed zdjęciem i po zdjęciu ...czy można je malować maskarą ?
Madzikkkk1995 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-03, 15:43   #1852
Madzikkkk1995
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 14
Najlepszy tusz do rzęs ?

Szukam dobrego tuszu do rzęs do codziennego stosowanie , po którym rzęsy nie będą wypadać
Madzikkkk1995 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-08, 16:20   #1853
korneliapilacka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 14
Dot.: Najlepszy tusz do rzęs ?

Madzikkkk nie przedłużałabym rzęs 15 latce Ten zabieg daje mega efekt - ale jednak 15 lat to chyba za wcześnie na takie cuda
Jesli chodzi o tusz, moim nr 1 jest 2000 calories z Max Factora
korneliapilacka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-09, 04:47   #1854
AnnaAleksndra
Raczkowanie
 
Avatar AnnaAleksndra
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 278
Dot.: Przedłużanie rzęs

U mnie świetnie sprawdza się Volume Express. Nie trzeba robić sztucznych rzęs

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
__________________
Za dnia aniołem, w nocy diabłem.
Blog o zabiegach kosmetycznych na twarz
Moje Legginsy sportowe

AnnaAleksndra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-12, 14:12   #1855
karolciatolcia
Raczkowanie
 
Avatar karolciatolcia
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 56
Dot.: Przedłużanie rzęs

Też korzystam z usług Magic Visage i nie dość, że rzęski pięknie i profesjonalnie wykonane, to Pani Estera to przesympatyczna osoba, która doradzi, co i jak robić aby rzęsy trzymały się długo i pięknie wyglądały. A poszłam tam pierwszy raz właśnie na ściągnięcie, z koszmarnie i nieudolnie założonymi rzęsami przez inną osobę. Pani bez problemu mnie przyjęła w trybie pilnym i przekonała, że już nigdy nie będę żałowała ponownego założenia rzęs. I mówiła prawdę Wynika z tego, że lepiej zrobić w sprawdzonym, profesjonalnym salonie i nigdy więcej nie cierpieć.

Cytat:
Napisane przez kusinka13 Pokaż wiadomość
Jak lingeristka może nie chcieć tylko zdjąć starych rzęs ? przecież to chore... Ja ostatnio robie w Magic visage w Warszawie i zakładam je sporadycznie to fakt, ale ze sciąganiem nie ma problemu. W ogóle uważam, że to jest nie do pomyślenia pod względem konsumenckim. Płacisz za wykonana usługe od początku do końca.
karolciatolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-16, 12:06   #1856
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Przedłużanie rzęs

Dziewczyny, to ja trochę z innej parafii.

Rozważam założenie rzęs, chodziłoby o coś naturalnego i jedynie dodającego moim cieniasom objętości, i pewnie jak wiele osób "decydujących się po raz 1", skłania mnie do tego okazja ślubna. Nie własna, ale z powodu funkcji - ja też bym chciała dobrze wyglądać

Czy uważacie, że jest sens robić sobie oko na 1 okazję (nigdy nie miałam rzęs, nie wiem, czy będę miała dość czasu na uzupełnianie - sądząc po wytrwałości w manikiurze, w końcu mi na to zabraknie cierpliwości)
(W myśl zasady, kto bogatemu zabroni, pomijam na razie względy finansowe - jak się zdecyduje i wybiorę metodę, to dopiero wówczas będę rozważać konkretne kwoty, na razie gdybam)

Jeśli bym się decydowała - ile czasu przed weselem powinnam się poddać takiemu zabiegowi? Chodzi o ładny/świeży efekt i orientacyjną ilość czasu, żebym się przyzwyczaiła do "nowości" na oku.

Co z makijażem na okazję - bardzo mi się nie podoba efekt drag queen i oczywiście rozważam jedynie te techniki, które dadzą na maksa naturalny rezultat. Natomiast kwestia mojego makijażu na uroczystości pozostaje jeszcze totalnie otwarta, ale przypuszczam, że au naturel to nie będzie Czytałam, że nie ma przeszkód, aby użyć dodatkowo maskary, ale powinna być beztłuszczowa - no to pytanie, czy w ogóle są takie?!

Z góry dzięki za podpowiedzi
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-16, 23:43   #1857
aniszonekk
Psiejsko czarodziejsko :)
 
Avatar aniszonekk
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 708
Dot.: Przedłużanie rzęs

Jestem wprawdzie świeżakiem rzęsowym, ale może uda mi się Ci podpowiedzieć
Przedłużyłam sobie rzęsy niecałe dwa miesiące temu i jedyne, co moze mnie w tej chwili odwieść od kontynuacji, to brak finansów.Uważam, że warto spróbować tego zabiegu z kilku powodów, nawet, jeśli wyjściowo wydaje Ci się, że to jednorazowa okazja. Jeśli efekt Ci się spodoba, możesz potem przedłużyć np przed wyjazdem na wakacje, albo w jakiejś inne chwile, kiedy nie będzie okazji/ warunków/ chęci do malowania rzęs i w upały dbania o to, by nie tusz nie spływał z oczu.
Ja chciałam uzyskać naturalny efekt, aby rzęsy były dosyć długie i lekko podkręcone, bo moje własne są krótkie, jasne i rzadkie, ale nie udawać jelonka Bambi .
Bardzo wiele zależy od stylistki i tu trzeba dobrze rozpoznać rynek, aby wykonanie było estetyczne, a materiały dobrej jakości.
Osobiście polecam rzęsy kaszmirowe ( nie znam się na tym, ale mam takie i są fajne i wygodne). Sam zabieg trwał u mnie ok 2,5 godzin, ale w tym czasie można się pięknie zrelaksować a nawet uciąć sobie drzemkę- oczywiście, jeśli robi się to w czystym, miłym miejscu np z przyjemną muzyczką.
Ja na Twoim miejscu wybrałabym się na taki zabieg jakieś 4 dni przed weselem, żeby już na pewno oswoić się z nabytkiem. ja przyzwyczaiłam się b, szybko, ale to chyba kwestia indywidualna, zresztą trzeba pamiętać ,ze należy unikać zmoczenia przez ok 48 godzin. Pierwszy moment jest taki, że wydaje się, iż rzęsy są nieco sztywne przy nasadzie ale szybko to uczucie znika i w ogóle się nie myśli o tym,że są doczepki.
Efekt jest taki , że masz czarne, ładnie podwinięte rzęsy, których nie trzeba malować,bo już wyglądają na pomalowane. ja normalnie używam cieni i kredki, a ewentualne osypane cienie można usunąć płynem micelarnym (nie 2 fazowym).
__________________
wymianka zapachowa, kolorowa, pielęgnacyjna:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1288132
aniszonekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-21, 20:49   #1858
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Przedłużanie rzęs

dziewczyny, czy tłusta cera może mieć wpływ na trwałość rzęs ? posiadam taką cerę i tak się zstanawiam...
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-22, 16:39   #1859
201703241651
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 680
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
dziewczyny, czy tłusta cera może mieć wpływ na trwałość rzęs ? posiadam taką cerę i tak się zstanawiam...
Ja mam i cerę i powieki.
Pewnie ma, ale nie zauważyłam, żeby leciały u mnie na potęgę, uzupełniam co 3 tygodnie, czyli można powiedzieć, że "książkowo". Wypadają równomiernie. Rzadko maluję oczy, myję rzęsy codziennie szamponem w piance, używam kremu pod oczy.
201703241651 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-22, 17:54   #1860
sandra1515
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 889
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Hadilan Pokaż wiadomość
Ja mam i cerę i powieki.
Pewnie ma, ale nie zauważyłam, żeby leciały u mnie na potęgę, uzupełniam co 3 tygodnie, czyli można powiedzieć, że "książkowo". Wypadają równomiernie. Rzadko maluję oczy, myję rzęsy codziennie szamponem w piance, używam kremu pod oczy.
Jaki to szampon?

W ogóle to witam właśnie znalazłam wątek, kilka godzin temu zrobiłam drugi raz rzęski i jestem zakochana ze względu na brak czasu (4 miesięczne dziecko) uważam, że to najlepsza inwestycja świata. Ja mam rzęski jedwabne w ogóle nie czuć ich na oku nawet minimalnie niestety po drastycznym odstawieniu L4L pierwsze bardzo szybko poleciały mam nadzieję, że teraz będzie lepiej
sandra1515 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-16 16:29:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:12.