MMowe plotki:) - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-28, 18:08   #2821
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość

Ilona..powiedz mi kto sie trzyma przepisow??
poza tym jest wiele rodzajow sterylizatorow..m.in. ultradzwiekowe wiec nic by sie nie rozlazlo a ja mowie o praktykach jakie czynia kosmetyczki bo sama to widzialam...spiluja..piln iczek spryskaja skinseptem..co mnie dziwi bo to przeciez do ciala a nie narzedzi (?) i susza sie...i ot cala filozofia...niektore w ogole nie pryskaja niczym i jadda wszystkie klientki jednym pilnikiem...mamy taka kosmetyczke ktora wpada do nas na zakupy takze rozpoznanie w tym co robia kosmetyczki a czego nie robia to ja maaaaaam spore :P jest to przerazajace ale prawdziwe niestety
Mi nie tyle chodzi o przepisy co mysl:jakbym ja byla klientka czy bym chciala byc obslugiwana tym pilnikiem po 15 klientkach.
No wlasnie ja mowie o dezynfekcji pilniczka preparatem do powierzchni wlasnie Skinseptem i wrzucenie do niezbyt czytej szafki.

A skad wiesz po zakupach co Panie w gabinetach wyprawiaja?
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 18:23   #2822
gosada79
Wtajemniczenie
 
Avatar gosada79
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2 530
Dot.: MMowe plotki:)

Candy a widzisz jak wyroslam:P

Znalazlam jeszcze takie rzesiska http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.d...:SMPRN:GB:1348 A te piorkowe juz sa moje mam nadzieje ze sie nimi nie rozczaruje
gosada79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 18:27   #2823
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: MMowe plotki:)

Ilona jaaaa powiem tak...nasze klientki czesto nas traktuja jak jakis powiernikow hehe przychodza..gadaja plotkuja itd stad tez wiemy ktora zdradza meza ktora uzywa badziewnych zeli i kosmetykow..ktora dezynfekuje a ktora nie gloooowa mala heheh do tego czesto mozna sie dowiedziec czy ktoras ma pojecie o tym co robi czy nie..chociazby wtedy co wam mowilam o tych kwasach :P

rooozne pytania zadaja kosmetyczki a ostatnio byla jedna najlepsza...
blondyna z przedluzanymi wlosami...podeszla do misek do pedicure takich zwyklych plastikowych z wkladami i sie pyta calkiem powaznie " a te miski sa z hydromasazem??" my z kolezanka zglupialysmy bo widac na gole oko ze to sam plastik :P

oczywiscie ja tez nie chcialabym byc obslugiwana pilnikiem ktorym kilka klientek bylo wczesniej pilowanych ale niestety takie sa reali i na preawde zaaadko mozna spotkac salon gdzie po kazdej klientce wywalaja wszystko

dobraaaa...ostrzezenie dla wrazliwcow: ponizsze zdjecia pokazuja jaka kulka jest cukierek i prosze sie tu nie smiac:P
i niech ktos jeszcze powie ze ja mam czerwone wlosy to zabije:P:P heheh
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 18:42   #2824
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
Ilona jaaaa powiem tak...nasze klientki czesto nas traktuja jak jakis powiernikow hehe przychodza..gadaja plotkuja itd stad tez wiemy ktora zdradza meza ktora uzywa badziewnych zeli i kosmetykow..ktora dezynfekuje a ktora nie gloooowa mala heheh do tego czesto mozna sie dowiedziec czy ktoras ma pojecie o tym co robi czy nie..chociazby wtedy co wam mowilam o tych kwasach :P

rooozne pytania zadaja kosmetyczki a ostatnio byla jedna najlepsza...
blondyna z przedluzanymi wlosami...podeszla do misek do pedicure takich zwyklych plastikowych z wkladami i sie pyta calkiem powaznie " a te miski sa z hydromasazem??" my z kolezanka zglupialysmy bo widac na gole oko ze to sam plastik :P

oczywiscie ja tez nie chcialabym byc obslugiwana pilnikiem ktorym kilka klientek bylo wczesniej pilowanych ale niestety takie sa reali i na preawde zaaadko mozna spotkac salon gdzie po kazdej klientce wywalaja wszystko
Ja bym sie jej tam rozesmiala:haha ha:
Ale ta podobnie ma z tymi kwasami i jeszcze sie klocila ze ona ma racje.
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 18:44   #2825
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: MMowe plotki:)

no wiec wlaaasnie i tym oto sposobem wiemy kogo omijac szerokim lukiem a tyle co sie teraz otwiera salonow to masakra..kolezanka wyjsc z dotacji nie moze bo ciagle jakas nowa przychodzi do nas
najfajniejsza byla "matka z corka" ktore otwieraly salon fryzjerski...i kosmos..bo one nie wiedza ze farbe trzeba rozrobic z woda..i ze wody maja rozne %% :P kosmooooos po prostu heheh :P
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 18:53   #2826
natala79
Rozeznanie
 
Avatar natala79
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 856
GG do natala79
Dot.: MMowe plotki:)

No dobra, dzien piękności zakonczony
Czuję się szczęsliwa i narazie dobrze mi w krótkich włosach

Jutro ide do biura jeszcze cos podpisac, zdac laptoka i telefon i zegnam sie z ta firmą
natala79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 18:57   #2827
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: MMowe plotki:)

poka pazurki !
zapomnialam napisac ze super wygladasz w nowej fryzurce
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-28, 19:05   #2828
natala79
Rozeznanie
 
Avatar natala79
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 856
GG do natala79
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
Ilona jaaaa powiem tak...nasze klientki czesto nas traktuja jak jakis powiernikow hehe przychodza..gadaja plotkuja itd stad tez wiemy ktora zdradza meza ktora uzywa badziewnych zeli i kosmetykow..ktora dezynfekuje a ktora nie gloooowa mala heheh do tego czesto mozna sie dowiedziec czy ktoras ma pojecie o tym co robi czy nie..chociazby wtedy co wam mowilam o tych kwasach :P

rooozne pytania zadaja kosmetyczki a ostatnio byla jedna najlepsza...
blondyna z przedluzanymi wlosami...podeszla do misek do pedicure takich zwyklych plastikowych z wkladami i sie pyta calkiem powaznie " a te miski sa z hydromasazem??" my z kolezanka zglupialysmy bo widac na gole oko ze to sam plastik :P

oczywiscie ja tez nie chcialabym byc obslugiwana pilnikiem ktorym kilka klientek bylo wczesniej pilowanych ale niestety takie sa reali i na preawde zaaadko mozna spotkac salon gdzie po kazdej klientce wywalaja wszystko

dobraaaa...ostrzezenie dla wrazliwcow: ponizsze zdjecia pokazuja jaka kulka jest cukierek i prosze sie tu nie smiac:P
i niech ktos jeszcze powie ze ja mam czerwone wlosy to zabije:P:P heheh
Gosia masz zarabisty ten kolor !!!!

---------- Dopisano o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------

Co do pilników, ja mam wrazenie ze moja tipsiarka ma dla kazdej klientki nowy. Jak przychodze wyciąga pilnik z woreczka z oznaczonym nazwiskiem. Dla mnie to duzo znaczy, ze nie robi mi po kimś ....

---------- Dopisano o 20:05 ---------- Poprzedni post napisano o 20:00 ----------

A i dziękuję wszystkim i każdej z osobna za komplementy !
Moja rodzinka tez mówi, ze wyglądam super, ze młodziej i inaczej (wiadomo ze inaczej jak sie robi takie drastyczne cięcie). Mój mąż robi podchody i pyta "Hej maleńka, jak masz na imie? "
A córa weszla do fryzjerki z mezem bo kluczy zapomnieli i płakała strasznie, ze jak ja moglam to zrobić!? Przyszlam do domu i tez to samo, nie odzywała się do mnie

A pazurkow nie mam co pokazywać, nic tam specjalnego. Zrobilam sobie czerwony dziwkarski frencz i do tego łapki panterkowe
natala79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 19:12   #2829
gosada79
Wtajemniczenie
 
Avatar gosada79
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2 530
Dot.: MMowe plotki:)

Candy swietny kolor wloskow sama bym sie nie odwazyla ale Tobie bardzo pasuje jestes zwariowana ale przesympatyczna "kuleczka" No i widoki EXTRA!

Natala poka pazurki poka wyobrazilam sobie mniej wiecej jak by to moglo wygladac ale chcialabym zobaczyc
gosada79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 19:15   #2830
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: MMowe plotki:)

no wlasnie moja kosmetyczka tez ma woreczki z nazwiskami takze jezeli uzywa drugi raz pilniczka to przynajmniej wiem ze to moj jakby co :P ale juz nie bede do niej chodzic bo tak to sie ze znajomymi wychodze ze zamiast policzyc cos taniej to mi jeszcze o 10 podniosla cene..a ja mialam tylko i wylacznie przezroczysta mase i nade mna nie spedzala wiecej niz 50 min i 50 zl sobie kasowala aaaa phiiii :P

no kolor na glowie mam szalooony :P z daleka mnie widac a w pracy wszystkie babki mnie zaczepiaja odgapiaczki jedne:P
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 19:22   #2831
natala79
Rozeznanie
 
Avatar natala79
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 856
GG do natala79
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez gosada79 Pokaż wiadomość
Natala poka pazurki poka wyobrazilam sobie mniej wiecej jak by to moglo wygladac ale chcialabym zobaczyc
Pokaże, ale moze jutro jak swiatlo bedzie dzienne. Teraz nie bedzie nic widac
natala79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-28, 20:20   #2832
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: MMowe plotki:)

I nastala ciszaaaaa:P
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 20:51   #2833
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
I nastala ciszaaaaa:P
blizej polnocy sie rozkrecimy
__________________
wizaż https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=596642 Profesjonalny Make-up | Nauka makijażu | Makijaż Ślubny | Analiza kolorystyczna 12 typów urody | Metamorfozy

gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 21:04   #2834
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: MMowe plotki:)

toc to skandal :P
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 21:27   #2835
phenomena
Zakorzenienie
 
Avatar phenomena
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 272
Dot.: MMowe plotki:)

w piątek wybieram sie na weselę w tej sukience http://www.telkon.pl/allegro/52404394.png. chciałabym poprosić was o radę, jaki makijaż będzie do takiego looku najbardziej pasował
phenomena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 21:27   #2836
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: MMowe plotki:)

Tylkokasiu wyglądasz ślicznie w tej sukience, masz świetną figurę !! Wolę wersje bez paska i z kwiatuchem

Natalko współczuję, beznadziejna sytuacja, widocznie za dobra byłaś do tej pracy
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html

Edytowane przez Monikonsa89
Czas edycji: 2010-07-28 o 21:38
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 21:46   #2837
natala79
Rozeznanie
 
Avatar natala79
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 856
GG do natala79
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez Monikonsa89 Pokaż wiadomość

Natalko współczuję, beznadziejna sytuacja, widocznie za dobra byłaś do tej pracy
Pewnie, ze tak ! Bo konkurencka juz dzwonila z propozcyja !!!! Ale nie chce juz w budowlance...za dlugo. Teraz moze mejkapy?
natala79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 21:54   #2838
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez sweetpinky Pokaż wiadomość
hej
ja dziś wstałam z usmiechem na pysku dziś 3 dzień I fazy Dukana i po 2 dniach mam na minusie 1,8 kg ładnie schodzi w dół, jestem z siebie dumna, więc Aga bój się, lada moment będę też taka laska jak Ty nie no tak ładna to nie będę


Malina i Ty do licha narzekasz na figurę? Ty masz super ciałko

ja na tych rozmiarówkach mam 65 H ale ja kocham swoje cysie, mogłybyć większe

Kasia nie odpowiedziałaś mi na moje pytanie


hehe ja tez mam 160 cm wzrostu

sweet kochana gratuluję!! Ale Ty i tak jesteś śliczna więc co to będzie za niedługo Super, że dochodzisz do siebie, tak trzymaj! Czekam na jakiś makijażyk

---------- Dopisano o 22:54 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------

Cytat:
Napisane przez natala79 Pokaż wiadomość
Pewnie, ze tak ! Bo konkurencka juz dzwonila z propozcyja !!!! Ale nie chce juz w budowlance...za dlugo. Teraz moze mejkapy?

Natala
trzymam kciuki bo to chyba dla Ciebie spełnienie marzeń taka praca, jak i dla mnie Ale Ty często kogoś malujesz z tego co pisałaś, nie myślałaś, żeby w jakimś salonie się zatrudnić ?
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 21:56   #2839
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: MMowe plotki:)

Sweetpinky, figury Twojej nie widziałam ale buzię masz śliczną więc daruj sobie te teksty
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-28, 22:27   #2840
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Udalo mi sie

Szukalam praktyk..nie wiem czy Wam mowilam ale nie chce odbyc u tej kobiety od stazu i w 3 salonach powiedzieli ze nie..A w 1 od razu ze tak
kobitka mloda sympatyczna i skonczyla slawna Czamare wrocławska
I mowila ze zna moja szkola bo sama chciala do niej isc.
Wiec po stazu chyba robie od razu praktyki..
Chce sie czegos nauczyc a nie sluchac zlosliwosci kobiety ktora dezynfekuje pilniki (nie wyrzuca) po klientce i wrzuca do brudnej szafki.
Ilonko gratuluje, widzę, że się wszystko układa

---------- Dopisano o 23:27 ---------- Poprzedni post napisano o 23:01 ----------

Agabil masz zabójczą figurę, Ty to chyba malutka jesteś, drobniutka w sensie tak ??

Wszystkie jesteście piękne kochane Jeżeli już mowa o wzroście i wadze to ja mam 169 cm i ważę 54 kg, przytyło mi się troszkę przez tabletki na migrenę bo ważyłam zazwyczaj 51... dlatego teraz postanowiłam z nich zrezygnować żeby dalej nie tyć....

a ja Wam wyglądam na swój wzrost i wagę, ciekawa jestem ??
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 22:52   #2841
Mloda
Zakorzenienie
 
Avatar Mloda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 6 541
Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez Nonah Pokaż wiadomość
No to piąteczka
Piateczka Kochana

Cytat:
Napisane przez natala79 Pokaż wiadomość
Heloł kochaniutkie !

Wrocilam od fryzjera ! Sciełam sie... z dłuuuuugich na krótkie
Wklejam Wam fotkę. Z przodu takie lekko dłuższe a tył wycieniowany, taki boooob A teraz lecę na pazurki. Jak Wam się podobam?
Wow swietnie wygladasz- nowa fryzura, nowe zycie.
Czekam na zdjecia pazurków.

Cholera znowu połnoc... trzeba nyny...
__________________
Nie zgadzam sie na kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć!!!

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 04:53   #2842
Limonka1987
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 660
Dot.: MMowe plotki:)

Dzień dobry, piękne

Próbowałam Was nadrobić, ale przecież to mission imposible...
Notatka do samej siebie: nigdy nie znikać z wątku dłużej niż na jeden dzień, jeśli chce się trzymać rękę na pulsie

Oto co mi wpadło w oko...

Natala- bardzo ładnie wyglądasz w nowej fryzurce
Zmiana zdecydowanie na plus!
A powiedz... Bo już dawno miałam zapytać... Jak Twoja córeczka znosi tą letnią zmianę przedszkoli? Przyzwyczaiła się już?

Agabil- wiem, że Twoje fotki wrzuciłaś ładnych kilka stron temu, ale ja wciąż nie mogę ochłonąć z szoku... Masz figurę jak modelka
A ten kostium jest dla Ciebie po prostu stworzony!!!

Kasiu- Ty też masz boską figurkę
I boską sukienkę

Candy- ja też mam 168 cm

Marakujko- wpadły mi w oczy newsy dotyczące Twojego życia uczuciowego... Niestety nie jestem w temacie i nie wiem co to za przystojniak powrócił do Twojego życia (gdybyś zechciała się mnie uświadomić będę dźwięczna ), ale mocno, mocno trzymam kciuki, żebyś podjęła jak najlepszą dla siebie decyzję
Oczywiście nie muszę dodawać, że liczę na relację na bieżąco?
A czy dobrze zrozumiałam, że jednak szukasz innej pracy czy coś pomyliłam?

Czekoladko- baw się dobrze, kochanie Mam nadzieję, że pogoda zacznie bardziej współpracować

Widziałam też, że planowany był jakiś zlot. Jeśli tylko osoby z niewielkim stażem na MM byłyby mile widziane to ja bardzo, bardzo chętnie zgłosiłabym swoją obecność
Miejsce dowolne (człowiek nie jest taki, żeby nie dojechał ) byleby był to weekend... Strasznie chciałabym Was babeczki poznać!

A oto czego złapać mi się nie udało...

Malyna - co tam u Ciebie skarbie słychać? Noga już doszła do siebie po kontuzji? Dalej jesteś niezłomna w swoim poprawianiu formy? A jak tam z Sylwestrowym Ci się układa?

Młoda- żaden Twój post też pechowo nie wpadł mi w oko, więc ślicznie proszę o raporcik co się u Ciebie działo jak mnie nie było
Rozumiem, że z oczkami już ok?

W ogóle chwalcie się co się u Was ciekawego zdarzyło... Czy któraś z Was może się na przykład pochwalić kolejną sesją na koncie?

To już tylko napiszę co u mnie i znikam...

Po pierwsze- w sobotę miałam pierwszy egzamin na prawko. Niestety tym razem się nie udało... W Warszawie robią po prostu za małe miejsca do parkowania, ot co!
Pozostaje mi wierzyć, że następnym razem będzie lepiej...
... i wykupić sobie jeszcze kilka jazd doszkalających

Po drugie- w niedzielę miałam chrzciny mojego bratanka i oczywiście, a jakże, mam z tej okazji kilka historyjek do sprzedania
U nas jednak nie może się zdarzyć, żeby taka uroczystość przebiegła normalnie!

Miejsce akcji: kościół.
Czas akcji: czekamy na rozpoczęcie chrztu.
Bohaterowie: chrzestna (czyli ja), chrzestny, rodzice maluszka.
Stoimy, wymieniamy cicho ostatnie uwagi, nagle chrzestny szukając czegoś w kieszeni marynarki wyjmuje tajemniczą kopertę. Zagląda do środka, robi przerażoną minę i wypala: "O k..., jak byłem ostatnio na weselu zapomniałem dać kopertę!"

Środek mszy, my w pierwszej ławce. Przytuptał do nas mój trzyletni bratanek. Siedzi mi na kolanach, w kościele akurat cisza jak makiem zasiał, a Młody nagle wypalił na cały głos:
- Cioooociaaaa, a który to jest ten cały ksiądz?

I moja ulubiona. Koniec mszy, ogłoszenia parafialne.
Ksiądz czyta: "Zapowiedzi przed małżeńskie.Daria Fiut... (mocno się zdziwił) Fiut??? Aaaa! Fijut! Panna z parafii tutejszej..."


Po trzecie- ślicznie proszę o mocne trzymanie kciuków, bo właśnie ważą się losy mojego urlopu... Jeśli dobrze pójdzie to 28 sierpnia wyjadę na wyprawę trampingową na Krym, a że napaliłam się na to strasznie, mam nadzieję, że jednak dobrze pójdzie

Szybko zobaczę jeszcze co zmalowałyście podczas mojej absencji i zmykam szykować się do pracy.

Buuuuuuuziaaaaakiiiiiiiii
__________________
Jestem bezbronna tylko wtedy, gdy schnie mi lakier na paznokciach...
Limonka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 06:02   #2843
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: MMowe plotki:)

wpadam na chwile i znikam

Limona trzyam kciuki
__________________
wizaż https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=596642 Profesjonalny Make-up | Nauka makijażu | Makijaż Ślubny | Analiza kolorystyczna 12 typów urody | Metamorfozy

gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 06:06   #2844
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Sweetpinky, figury Twojej nie widziałam ale buzię masz śliczną więc daruj sobie te teksty
ale ja żartowałam ogólnie jest tak, że się sobie podobam ale żeby czuć się idealnie, jak dla mnie oczywiście, to chcę ważyć 55 kg


Monika dzieki


apropo mojego makijażu... w związku z tym, że zostalam Ambasadorką Rimmel to jak narazie będę tam zamieszczać makijaże, żeby nie dublować wątków
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 09:14   #2845
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: MMowe plotki:)

Czesc dziewczyny! Weszlam tylko zeby napisac ,ze zyje,dolecialam Nie jest dobrze,nioestety,ale to opiszé jak juz bédé w PL

Candy, nie masz czerwonych wlosów
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 09:24   #2846
natala79
Rozeznanie
 
Avatar natala79
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 856
GG do natala79
Dot.: MMowe plotki:)

Heloł moje słodkie
Ja dzisiaj obudzilam sie z migreną...jakby inaczej. Ale olewam to! Powaznie, piję kawkę, przeglądam neta i relaksuje sie psychicznie. Swoja drogą jestem ciekawa jak dlugo bedzie trwal taki stan? Czy to jakies otępienie? I nagle obudzę sie i bede plakac? Eeee... moze nie

Limonko moja mala bardzo dobrze znosi to przechodzenie. Cos tam ponarudzi, ale jest zadowolona zmianą, nowymi zabawkami, wychowawczyniami, nowymi dziećmi i placem zabaw. Natomiast od 2 sierpnia miała isc juz nowu do 3 z kolei, ale zostaje ze mną dwa tygodnie do czasu az bedzie musiala isc do swojego przedszkola. Zrobimy sobie takie małe wakacje
Aaaaa jak chcesz sie nauczyc dobrze jeździc, wpadnij do mnie. Podobno jestem lepszym kierowcą niz niejeden mężczyzna. Uwielbiam szybka i niebezpieczną jazdę, nauczę Cie kilka tricków

Pilar co tam się stało ???

Młoda dziękuje
I wklejam Wam pazurki, nic specjalnego jak mówilam
natala79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 09:42   #2847
Mloda
Zakorzenienie
 
Avatar Mloda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 6 541
Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: MMowe plotki:)

Zakrztusiłam sie kanapka przez Ciebie Natala.... Na browarze pazurki zrobiła no ja nie mam pytan hahahaha
Ale ładne sa, ładne

Sweety tam czyli gdzie bedziesz makijaze wstawiac?

Limonko
u mnie generalnie jest ok, oczka juz sklesły, ale było naprawde niewesoło, nawet tabletki sobie zafundowałam i co? I upał zelzał i alergia sama by przeszła, ale lykam piguły co wieczor na wszelki wypadek.
Najzabawniejsze jest to ze one maja niby powodwac sennosc a z tym mam ostatnio duze problemy. Wczoraj kokosiłam sie do 2:30 w nocy zanim łaskawie raczyłam zasnac... a do pracy rano nie ma komu wstac...
Co do pracy to ja mam jeszcze 2 dni przed soba i koniec. Zwolnienie, choc nie tak do konca bo w przyszłym tyg tez bede cos tam robic- potem urlop 3 tygodnie, a potem poszukiwania nowej pracy. To tyle jezeli chodzi o to co u mnie .
__________________
Nie zgadzam sie na kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć!!!

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 09:44   #2848
natala79
Rozeznanie
 
Avatar natala79
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 856
GG do natala79
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez Mloda Pokaż wiadomość
Zakrztusiłam sie kanapka przez Ciebie Natala.... Na browarze pazurki zrobiła no ja nie mam pytan hahahaha
Ale ładne sa, ładne

Sweety tam czyli gdzie bedziesz makijaze wstawiac?

Limonko
u mnie generalnie jest ok, oczka juz sklesły, ale było naprawde niewesoło, nawet tabletki sobie zafundowałam i co? I upał zelzał i alergia sama by przeszła, ale lykam piguły co wieczor na wszelki wypadek.
Najzabawniejsze jest to ze one maja niby powodwac sennosc a z tym mam ostatnio duze problemy. Wczoraj kokosiłam sie do 2:30 w nocy zanim łaskawie raczyłam zasnac... a do pracy rano nie ma komu wstac...
Co do pracy to ja mam jeszcze 2 dni przed soba i koniec. Zwolnienie, choc nie tak do konca bo w przyszłym tyg tez bede cos tam robic- potem urlop 3 tygodnie, a potem poszukiwania nowej pracy. To tyle jezeli chodzi o to co u mnie .

No coooo? Nie mialam dobrego tła Ostala mi sie puszka po piwku z wieczorka

Aaaaale jak to zwolnienie? Ty tez ?
natala79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 10:03   #2849
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez Monikonsa89 Pokaż wiadomość

Agabil masz zabójczą figurę, Ty to chyba malutka jesteś, drobniutka w sensie tak ??

Wszystkie jesteście piękne kochane Jeżeli już mowa o wzroście i wadze to ja mam 169 cm i ważę 54 kg, przytyło mi się troszkę przez tabletki na migrenę bo ważyłam zazwyczaj 51... dlatego teraz postanowiłam z nich zrezygnować żeby dalej nie tyć....

a ja Wam wyglądam na swój wzrost i wagę, ciekawa jestem ??
dzięki Moniczko
czy mała? Wzrost 168 cm, waga 50-53 kg czyli podobnie do Ciebie mam drobny kościec ale ciałka tu i tam jest całkiem sporo

Cytat:
Napisane przez Limonka1987 Pokaż wiadomość
Agabil- wiem, że Twoje fotki wrzuciłaś ładnych kilka stron temu, ale ja wciąż nie mogę ochłonąć z szoku... Masz figurę jak modelka
A ten kostium jest dla Ciebie po prostu stworzony!!!




To już tylko napiszę co u mnie i znikam...

Po pierwsze- w sobotę miałam pierwszy egzamin na prawko. Niestety tym razem się nie udało... W Warszawie robią po prostu za małe miejsca do parkowania, ot co!
Pozostaje mi wierzyć, że następnym razem będzie lepiej...
... i wykupić sobie jeszcze kilka jazd doszkalających

Po drugie- w niedzielę miałam chrzciny mojego bratanka i oczywiście, a jakże, mam z tej okazji kilka historyjek do sprzedania
U nas jednak nie może się zdarzyć, żeby taka uroczystość przebiegła normalnie!

Miejsce akcji: kościół.
Czas akcji: czekamy na rozpoczęcie chrztu.
Bohaterowie: chrzestna (czyli ja), chrzestny, rodzice maluszka.
Stoimy, wymieniamy cicho ostatnie uwagi, nagle chrzestny szukając czegoś w kieszeni marynarki wyjmuje tajemniczą kopertę. Zagląda do środka, robi przerażoną minę i wypala: "O k..., jak byłem ostatnio na weselu zapomniałem dać kopertę!"

Środek mszy, my w pierwszej ławce. Przytuptał do nas mój trzyletni bratanek. Siedzi mi na kolanach, w kościele akurat cisza jak makiem zasiał, a Młody nagle wypalił na cały głos:
- Cioooociaaaa, a który to jest ten cały ksiądz?

I moja ulubiona. Koniec mszy, ogłoszenia parafialne.
Ksiądz czyta: "Zapowiedzi przed małżeńskie.Daria Fiut... (mocno się zdziwił) Fiut??? Aaaa! Fijut! Panna z parafii tutejszej..."


Po trzecie- ślicznie proszę o mocne trzymanie kciuków, bo właśnie ważą się losy mojego urlopu... Jeśli dobrze pójdzie to 28 sierpnia wyjadę na wyprawę trampingową na Krym, a że napaliłam się na to strasznie, mam nadzieję, że jednak dobrze pójdzie

Szybko zobaczę jeszcze co zmalowałyście podczas mojej absencji i zmykam szykować się do pracy.

Buuuuuuuziaaaaakiiiiiiiii
Limonko, dzięki za miłe słowa.

Historyjki świetne wyobrażam sobie minę chrzestnego gdy wyjął kopertę z kasą
Trzymam kciuki za urlop
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 10:15   #2850
emalia30
Zakorzenienie
 
Avatar emalia30
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 5 332
GG do emalia30 Send a message via Skype™ to emalia30
Dot.: MMowe plotki:)

witam

po lebkach bo zaraz zmykam sniadanie robic synalom i sobie i do kolezanki lece

Limonka haha usmialam sie z historyjek dobre,dobre!kciuki cisne!

Candy ruda jak nic! marchewa plomienna

reszta pozniej bo nie pamietam a czas goni
wpadam tylko Wam wkleic obiecane zdjecia z ost sesji po 3 rano kiedy slonce wschodzilo
z Irl fotografem ,Irl mloda poczatkujaca fasion designer,dwiema Polkami i jedna Ruska
Makijazy na niektorych nie widac a tego dnie zrobilam ich 5
2 deliktane i 3 barwne

Milego ogladania jak i dnia
buziaki
emalia30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:12.