podróbka palety coastal scents - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-18, 14:10   #1
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031

podróbka palety coastal scents


Witam wszystkich!
Od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem kupna palety 88 cieni. na allegro można dostać sporo takich palet, wyglądających identycznie jak te z coastal scents. Różnica tkwi wyłącznie w cenie. W związku z tym pytam, czy te palety różnią się brakiem logo na opakowaniu czy czymś jeszcze? Nie wiem czy inwestować w oryginalną czy kupic za polowę ceny "podróbkę". Zależy mi na pigmentacji tych cieni.Z góry dzięki za wszystkie wypowiedzi. wertowałam wątek o zamówieniach z zagranicy, jednak znalazłam wypowiedzi odnośnie palet manly
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 14:25   #2
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: podróbka palety coastal scents

Nie wiem czy można powiedzieć że palety są podróbkami coastal scents bo oni kupują palety z hongkongu i wstawiaja tylko logo. Nie produkują swoich palet i to wszystko to właśnie takie "no-name" z dodanym logiem(zresztą nie tylko oni tak robią). Słyszałam, że tylko mineralne i te pojedyncze kosmetyki robią sami. Sama się nosiłam z zamiarem kupna jakiejś paletki ale po tej informacji trochę mi się odechciało i pewnie jak się zdecyduję to kupię jakąś o połowę tańszą na ebayu.
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 14:27   #3
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: podróbka palety coastal scents

dokładnie, Coastal Scents nie jest producentem, sprowadza te palety z HK i daje swoje logo ( ja w sumie mam dwie palety z CS i logo brak)
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 17:24   #4
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: podróbka palety coastal scents

Dziękuję to wiele wyjaśnia.
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-21, 23:57   #5
gagatek666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1
Dot.: podróbka palety coastal scents

Niektore palety coastal scenst sa robione w chinach, ale to nie znaczy ze sa tej samej jakości co te dostepne na ebayu lub te tansze z allegro. Dla coastal scents palety sa robione przez producenta innych markowych drogich firm. Ja kupilam palete z ebaya tansza i gdy do mnie dotarla to dwa cienie zdazyly splesniec - ochyda. A co do palet Manly to nie polecam dla osob o wrazliwej skorze. Teraz zreszta jest przedstawiciel na allegro coastal scents i ceny sa niskie.
gagatek666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-22, 08:35   #6
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: podróbka palety coastal scents

Cytat:
Napisane przez gagatek666 Pokaż wiadomość
Niektore palety coastal scenst sa robione w chinach, ale to nie znaczy ze sa tej samej jakości co te dostepne na ebayu lub te tansze z allegro. Dla coastal scents palety sa robione przez producenta innych markowych drogich firm. Ja kupilam palete z ebaya tansza i gdy do mnie dotarla to dwa cienie zdazyly splesniec - ochyda. A co do palet Manly to nie polecam dla osob o wrazliwej skorze. Teraz zreszta jest przedstawiciel na allegro coastal scents i ceny sa niskie.
ja mam dwie palety z CS, znajoma ma z ebay i są identyczne
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-23, 19:39   #7
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: podróbka palety coastal scents

Cytat:
Napisane przez gagatek666 Pokaż wiadomość
Niektore palety coastal scenst sa robione w chinach, ale to nie znaczy ze sa tej samej jakości co te dostepne na ebayu lub te tansze z allegro. Dla coastal scents palety sa robione przez producenta innych markowych drogich firm. Ja kupilam palete z ebaya tansza i gdy do mnie dotarla to dwa cienie zdazyly splesniec - ochyda. A co do palet Manly to nie polecam dla osob o wrazliwej skorze. Teraz zreszta jest przedstawiciel na allegro coastal scents i ceny sa niskie.
Jak dla mnie to raczej kwestia uczciwości sprzedającego i tego w jakich warunkach przechowuje kosmetyki. Jak je trzymał w dużej wilgotności to nie ma siły żeby się coś złego z cieniami nie stało. No ale to jest zawsze ryzyko - ja wiem że ludzie zamawiając z CS też nie do końca byli zadowoleni bo np palety były źle zabezpieczone i niektóre cienie się pokruszyły.
Jak dla mnie to kwestia znalezienia dobrego i wiarygodnego sprzedawcy(wiem że ostatnio jakieś guru na youtubie polecało właśnie jakiegoś pana z ebaya).
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:43.