Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-18, 12:39   #151
karmilla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 43
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Ojej, to moze ten wysyp na dekolcie wcale nie jest podrecznikowy, tylko to wlasnie alergia? Mam cere naczynkowa (i sklonna do podraznien). Chodzi Ci o nazwe firmy produkujacej kwasy? Wydaje mi sie, ze Filogra (?).

---------- Dopisano o 13:39 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------

Dziekuje za rade. A czym powinnam nawilzac? Szczerze mowiac, nie pomyslalam o tym, skoncentrowalam sie na filtrze 50+ (solo). A na to mineralny makijaz.
karmilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 12:44   #152
incognitooo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 247
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

__________________


Edytowane przez incognitooo
Czas edycji: 2012-07-26 o 22:03
incognitooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 13:36   #153
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

poza nawilzaniem wazne jest NATLUSZCZANIE skory po peelingach
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 14:10   #154
karmilla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 43
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Dziewczyny, bardzo wam dziekuje za porady. Niestety nie wiem czym sie rozni nawilzanie od natluszczania. I, czy moge natluszczac (czym?byle nie polskie marki, bo nie mam do nich, niestety, dostepu) pysk, ktory sie potwornie przetluszcza (choc jednoczesnie jest przesuszony (?!)sama tego nie rozumiem). Dodatkowo wyszlo szydlo z worka - ze ignorant ze mnie okropny.
karmilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 14:18   #155
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez karmilla Pokaż wiadomość
Dodatkowo wyszlo szydlo z worka - ze ignorant ze mnie okropny.
Aby to zmienic - zajrzyj -
oto pierwszy post - https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...58&postcount=1

tak opracowany, by zawieral wszystkie potrzebne informacje - miedzy innymi te o natluszczaniu
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 14:33   #156
karmilla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 43
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Wielkie dzieki! Zaczynam zamiane
karmilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 23:37   #157
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

ja dzisiaj po przeczytaniu tego i pierwszego watku zrobilam pierwszy peeling i tak powiem ze tylko zmarnowalam porcje kwasu migdalowego przez panike no nie wytrzymalam nawet 3minut i mysle ze na marne to poszlo...No i tak miedzy bogiem a prawda to roznice czuc miedzy wlasnym kreconym a tym gabinetowym. Ja 4 lata temu mialam robiony peeling migdalowy z neoglisu i pamietam ze za pierwszym razem mialam nakladany neutralizator punktowo po chwili a po jakis 5 min w calosci i skora wcale nie piekla az tak bardzo, przy 4 czy 5 zabiegu neutralizatora juz nie mialam nakladanego wcale tylko kwas a pozniej maska na buzie folia i tak 5 minut lezalam pod nia a w tym gabinetowym peelingu to jedna stezenie wyzsze bo dzisiaj robilam sama peeling 15%, poszlam do lazienki z kwasem i woda ze soda z zamiarem punktowego nakladania w miejsca tam gdzie piecze ... no ale z tego nic nie wyszlo bo buzia zaczela piec cala od razu no to ja juz w panike wpadlam i zmywac zaczelam soda a w jeszcze wieksza panike wpadlam jak ta soda zaczela syczec mi na twarzy no ale nic zero zaczerwienienia , zero zbielenia wiec i efektow chyba bedzie brak.... za tydzien powtorze juz ze spokojem.

Co do ph peelingu to ogolnie czytajac caly watek nr 1 i nr 2 to taki maly mam metlik bo na samym poczatku watku nr1 dziewczyny pisza ze ph peelingu ma ok 1 i nic nie regulujemy (mowie o peelingu nie o toniku) gdzies w polowie ze ph jednak regulujemy i powinno oscylowac w granicach 3-3,5 hmmm w watku nr2 na poczatku w linkach jest ze ph powinno byc rozne dla ronych rodzajow cer dla tlustej 2-2,5 (chyba dobrze zapamietalam) natomiast w filmiku agabil mowi ze powinien miec 4 za to w necie sprawdzalam ph migdala z neoglisu i ma 1,6 (40%) takze nie wiem w koncu co i jak z tym ph w kazdym razie moj mail dzisiaj 3 lub 4

a i takie male pytanie czy komus zdazylo sie cos takiego - ja rozpuscilam kwas w wodzie destylowanej wkladajac kieliczek do goracej wody i rozpuscil sie ok calkowicie ale po jakis 5 min jak polozylam kieliszek na zlew w kieliszku bylo widac znowu krysztalki kwasu.....

Edytowane przez aqgatta58
Czas edycji: 2011-02-19 o 11:26
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-19, 08:31   #158
Ewuska_90
Raczkowanie
 
Avatar Ewuska_90
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 429
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Tak u mnie tez czesto kryształki widac.
Mam pytanie, czy kogos zapchał ten kwas? Chodzi mi nie o typowe działanie oczyszczajace bo wiadomo ze to co innego. Mam wrazenie ze on zaptyka mi pory..
Ewuska_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 11:23   #159
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

dziewczyny a czy ktorej z was dziala kalkulator stezen?? mi sie od ponad tygodnia nie rozwija lista skladnikow na zadnych przegladarkach
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 11:37   #160
anka.d
Wtajemniczenie
 
Avatar anka.d
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 679
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

u mnie dziala (firefox)
anka.d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 11:57   #161
cadbury
Raczkowanie
 
Avatar cadbury
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 80
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
dziewczyny a czy ktorej z was dziala kalkulator stezen?? mi sie od ponad tygodnia nie rozwija lista skladnikow na zadnych przegladarkach
spróbuj odświeżyć kilka razy pod rząd i powinna się rozwinąć lista
cadbury jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-19, 21:14   #162
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

dzieki pomoglo kilkakrotne odswiezanie
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 17:53   #163
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Ja zrobilam wczoraj moj trzeci peeling i zrobilam 25 % ale w ogole ciezko sie rozpuszczal musialam rozpuszczac w kapieli wodnej ktora podgrzewalam ze 3 razy az wreszcie dodalam troche spirytusu i podgrzalam 4 raz i dopiero zaczelo sie rozpuszczac:/ nawet bardzo nie pieklo trzymalam ok 10 minut twarz troche zbielala tzn. nie wiem czy twarz czy to tylko ten peeling tak wysechl na twarzy i tworzyl taka biala powloke bo jak go zmylam to twarz wygladala normalnie ani czerwona ani biala,
mam takie pytanko czy ten peeling mozna robic rozpuszczajac go tylko w alkoholu?? bo w samej wodzie ciezko go rozpuscic, jesli nie to moze ktos by podal stezenia z dodatkiem alkoholu bo podane bylo tylko na 15 % a ja nie umie tego przeliczac zeby sobie 25 % zrobic albo 30%

Edytowane przez ksenka
Czas edycji: 2011-02-21 o 17:54
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 23:43   #164
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

kalkulator stezen, o ktorym pisalam wyzej - policzy ci stezenie jakie tylko chcesz

link - http://members.multimania.co.uk/kickic/kalkulator.html
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 08:13   #165
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

ale wlasnie mi to nie działa
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 12:12   #166
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

wchodz przez mozille tez mialam tewn problem odswiez kilka razy strone i zadziala .

tu masz przykladowe stezenie 25% zrobilam zrzut






---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------

dziewczyny ja mam takie pytanie bo juz sama nie wiem peeling migdalowy wykonujemy raz w tygodniu przez 8 tyg czy co 21 dni powtarzajac zabiego 8 razy ??

Edytowane przez aqgatta58
Czas edycji: 2011-02-22 o 10:52
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 12:43   #167
dorka1980
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Nowa Alexandria
Wiadomości: 2 627
GG do dorka1980
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość

dziewczyny ja mam takie pytanie bo juz sama nie wiem peeling migdalowy wykonujemy raz w tygodniu przez 8 tyg czy co 21 dni powtarzajac zabiego 8 razy ??
skóra podobno regeneruje się po 21dniach (wg starego wątku), ja robię co 2tyg, bo 1x w tyg to za często-możesz nawet nie zdążyć się dobrze złuszczyć, szkoda też tak katować skórę
dorka1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 15:45   #168
kaaasiuleczka
Wtajemniczenie
 
Avatar kaaasiuleczka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 334
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

kupiłam na mazidłach kwas glikolowy 30% . chciałam bym na twarz użyć roztworu 5% jak to obliczyć na tym kalkulatorze
__________________
RAZEM PIĘKNIEJEMY
ZAPRASZAM!!
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post22578006

zapraszam do ogladania i komentowania
https://wizaz.pl/akcje/rossmann/rossmanniaczki/marzec-profil-263172.html
kaaasiuleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 09:53   #169
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
wchodz przez mozille tez mialam tewn problem odswiez kilka razy strone i zadziala .

tu masz przykladowe stezenie 25% zrobilam zrzut






---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------

dziewczyny ja mam takie pytanie bo juz sama nie wiem peeling migdalowy wykonujemy raz w tygodniu przez 8 tyg czy co 21 dni powtarzajac zabiego 8 razy ??
Matko musialam odswiezac chyba z 20 razy zanim mi sie to pokazalo, tylko teraz tak w kwasie migdalowym tam gdzie procenty to mam wpisac taka ilosc procentowa ile procentowy chce miec peeling?? a jak stosunkowo procentowo do niego ma sie miec woda i alkohol, a czy moge zrobic pol na pol wody i alkoholu ?

A peeling rob minimum co 2 tygodnie ja robie co 2,5 tygodnia bo raz w tygodniu jest za czesto
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-23, 14:03   #170
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
Matko musialam odswiezac chyba z 20 razy zanim mi sie to pokazalo, tylko teraz tak w kwasie migdalowym tam gdzie procenty to mam wpisac taka ilosc procentowa ile procentowy chce miec peeling?? a jak stosunkowo procentowo do niego ma sie miec woda i alkohol, a czy moge zrobic pol na pol wody i alkoholu ?

A peeling rob minimum co 2 tygodnie ja robie co 2,5 tygodnia bo raz w tygodniu jest za czesto
dzieki , myslalam ze co tydzien trzeba a czy miedzy pilingami stosujesz tonik ??
Ten kalkulatro mi tez tak ciezko odpalic, zaczynasz od tego ze wpisujesz ile chcesz ml roztworu pozniej wybierasz skladniki i zaznaczasz je ptaszkiem nastepnie wpisujesz procenty jakie chcesz jesli chcesz pol na pol to by wyszlo ze kwasu 25% ,wody 38 % i alkoholu 37 % bo suma procentow musi sie roznac 100 i naciskach oblicz. Ale czy az tyle spirysusu mozna dac to ja nie wiem niech sie wypowiedza bardziej doswiadczone dziewczyny
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 14:53   #171
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

pomyłka

Edytowane przez Maqua
Czas edycji: 2011-02-23 o 15:27
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 16:49   #172
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
dzieki , myslalam ze co tydzien trzeba a czy miedzy pilingami stosujesz tonik ??
Ten kalkulatro mi tez tak ciezko odpalic, zaczynasz od tego ze wpisujesz ile chcesz ml roztworu pozniej wybierasz skladniki i zaznaczasz je ptaszkiem nastepnie wpisujesz procenty jakie chcesz jesli chcesz pol na pol to by wyszlo ze kwasu 25% ,wody 38 % i alkoholu 37 % bo suma procentow musi sie roznac 100 i naciskach oblicz. Ale czy az tyle spirysusu mozna dac to ja nie wiem niech sie wypowiedza bardziej doswiadczone dziewczyny
No wlasnie tez nie wiem czy mozna w takiej ilosci alkoholu czy to cos zmienia ? Ja nie stosuje toniku tylko sam peeling ale tak sobie mysle ze dla podtrzymania efektu jak zacznie sie juz lato (bo poki co zrobilam 3 peelingi dopiero to jeszcze z minimum 4 by mi sie przydalo) to chyba wtedy bede robic tonik, a i nawet nie mam tego hydromalinu wiec i tak bym nie zrobila, a w ogole mozna tonik z sama woda zrobic? A ty stosujesz tonik?
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 18:33   #173
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

no ja tez juz ,ysle o lecie zeby efekt utrzymac , ja tez nie mam nic poza migdala bo to pierwsze zakupy na mazidlach byly . Chcialam zrobic tonik tylko z woda ale do lata to pewnie zamowie jeszcze sporo produktow bo chce zrobic jeszcze serum na buzie z wit c +e no i serum z keratyna silnie regenerujace na wlosy to domowie jeszcze cos do toniku moze kwas hialuronowy takie mieszany tonik lepszy bo dodatkowo nawilza skore.

Tak sie zastanawiam nad ta wieksza iloscia alkoholu w peelingu mysle ze nie ma sensu przekraczac 10% bo on ma tylko zwiekszyc wchlanianie kwasu w glebsze partie skory oraz ulatwic rozpuszczenie kwasu wiekszych korzysci raczej nie przyniesie
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 18:42   #174
Ginger24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 78
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

niestety u mnie rezultaty peelingowania kwasem migdałowym są bardzo znikome
do tej pory zrobiłam 6 razy, zaczynałam od małych stężeń 2x10%, potem 2 x15 i 2x20, najgorsze jest dla mnie to że gdy mam takie ropne krostki to po peeling robią siętakie wielkei białe ropne gule które niestety z upływem dni maleją w znikomym tempie
po kwasie wyglądam wręcz strasznie z takim nabrzmiałym trądzikiem, blizn dołków niestety nie spłycił mi ani nie usunął wągrów w żadnym stopniu (choć ja je mam głębokie) jedynie może trochę zaskórniki nos jest mniej że tak powiem czarny ale zaskórniki głebokie jak siedziały tak siedzą hmmm ;/
a teraz siedzę z 25% na twarzy
Ginger24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 19:02   #175
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

a tu jeszcze instrukcja kalkulatora z watku o salicylu

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...3&d=1242131465

przyklad https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...4&d=1242131490
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 19:10   #176
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
no ja tez juz ,ysle o lecie zeby efekt utrzymac , ja tez nie mam nic poza migdala bo to pierwsze zakupy na mazidlach byly . Chcialam zrobic tonik tylko z woda ale do lata to pewnie zamowie jeszcze sporo produktow bo chce zrobic jeszcze serum na buzie z wit c +e no i serum z keratyna silnie regenerujace na wlosy to domowie jeszcze cos do toniku moze kwas hialuronowy takie mieszany tonik lepszy bo dodatkowo nawilza skore.

Tak sie zastanawiam nad ta wieksza iloscia alkoholu w peelingu mysle ze nie ma sensu przekraczac 10% bo on ma tylko zwiekszyc wchlanianie kwasu w glebsze partie skory oraz ulatwic rozpuszczenie kwasu wiekszych korzysci raczej nie przyniesie
No ja tez mysle domowic do lata hydromalin albo kwas hialuronowy zeby nie wysuszal ten peeling za bardzo tym bardziej w lecie... jesli tak to zrobie nastepny peeling z 10% alkoholu bo w samej wodzie to mi sie ciezko juz wyzsze stezenia rozpuszczaja, ostatnio sie strasznie nameczylam :/

Cytat:
Napisane przez Ginger24 Pokaż wiadomość
niestety u mnie rezultaty peelingowania kwasem migdałowym są bardzo znikome
do tej pory zrobiłam 6 razy, zaczynałam od małych stężeń 2x10%, potem 2 x15 i 2x20, najgorsze jest dla mnie to że gdy mam takie ropne krostki to po peeling robią siętakie wielkei białe ropne gule które niestety z upływem dni maleją w znikomym tempie
po kwasie wyglądam wręcz strasznie z takim nabrzmiałym trądzikiem, blizn dołków niestety nie spłycił mi ani nie usunął wągrów w żadnym stopniu (choć ja je mam głębokie) jedynie może trochę zaskórniki nos jest mniej że tak powiem czarny ale zaskórniki głebokie jak siedziały tak siedzą hmmm ;/
a teraz siedzę z 25% na twarzy
Kwas migdalowy pomaga w leczeniu tradziku i zmian tradzikowych w stezeniach od 25% do 50% wiec moze dlatego ci nic nie pomogl, ja wlasnie bede teraz podwyzszac stezenia
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 19:39   #177
Ginger24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 78
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Kwas migdalowy pomaga w leczeniu tradziku i zmian tradzikowych w stezeniach od 25% do 50% wiec moze dlatego ci nic nie pomogl, ja wlasnie bede teraz podwyzszac stezenia
dziś siedziałam z 25% efekt po zmyciu narazie ten sam nabrzmiałe pryszcze
naprawdę w domowych warunkach 40- 50 % to bezpieczne?
30%-35% wydaje mi się taką granicą...
Ginger24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 20:12   #178
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Nie wiem ja bym sie bala w domu robic 50% ale do 35 moze dojde, ale tak pisalo na BU ze przy tradziku stezenia od 25%-50%, zrob kilka peelingow 25% albo 30% chyba ze sie boisz to zostan na 25% ja tez mam pelno zaskornikow na calej twarzy najpierw robilam 10% bo sie balam a potem 15% i ostatnio robilam 25% po tym 25% najlepiej moja skora wyglada przebarwienia po gnieceniu krostek zniknely (mam manie i nie potrafie trzymac lapek zdala od twarzy) za 2 tyg moze zrobie 30% i zobaczymy jak to bedzie z ta moja twarza
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 21:41   #179
ewusiek06
Przyczajenie
 
Avatar ewusiek06
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

dziewczyny powiedzcie mi jak moge zrobic peeling migdałowy?? 10% ile muszę mieć odmierzonych proporcji składników i jak mogę to zrobić?? czym odmierzyć ten kwasik i wodę?? proszę pomóżcie bo jestem zielona:/ z góry dziękuje
ewusiek06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 22:54   #180
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

ewusiek jak mozesz to zrobic?? w prosty sosob - wejdz na pierwsza strone tego watku i wszystkiego sie dowiesz , wszystko wylozone jak na tacy. Ja nie mialam tak dobrze bo jak szukalam informacji to tego II watku jeszcze nie bylo i brnelam przez dlugi dlugi pierwszy watek o migdale , a wiesz co bylo najbardziej denerwujace i meczace w czytaniu go?? Ciagle pytania wlasnie takiego typu bo gdyby nie to to bylby pewnie krotszy o 80% i mozna by bylo wtedy latwiej i szybciej czytac o poradach i doswiadczeniach innych na temat peelingu.

Swoja droga to dla mnie ciekawe zjawisko - szukasz informacji na dany temat trafiasz na forum gdzie znajduje sie watek o temacie ktory cie interesuje i nawet go nie czytasz ??
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-17 21:36:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:01.