czarne włosy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Najładniejszy kolor włosów
czerń 20 30,30%
brąz 27 40,91%
platynowy bląd 8 12,12%
rudy 11 16,67%
Głosujący: 66. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-03, 15:11   #1
Exusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2

czarne włosy


Od dawna podobają mi się czarne włosy( naturalny kolor średni brąz). Czym najlepiej pomalować włosy? Chciałabym by kolor utrzymał się jakieś 2 miesiące i zmył się w całości ponieważ chciałabym wrócić poźniej z łatwością do brązu i nie chcę mieć odrostów. No i zależałoby mi żeby kolorek nie wyglądał sztucznie jak peruka tylko taka naturalna czerń
Przepraszam z błędy i dziękuję z góry za odpowiedzi ;*
Exusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 16:02   #2
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: czarne włosy

ale sie uśmiałam "bląd" chyba wielki błąd!!! a nie blond!!! no tragedia...
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 16:34   #3
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: czarne włosy

no myślę, że każdy by tak chciał, żeby wyszedł ładny kolor a jak komuś się już znudzi to żeby spłukał się w całości :P

i czemu taki zawężone pole odpowiedzi w sondzie?
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 18:00   #4
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: czarne włosy

Cytat:
Napisane przez Exusia Pokaż wiadomość
Od dawna podobają mi się czarne włosy( naturalny kolor średni brąz). Czym najlepiej pomalować włosy? Chciałabym by kolor utrzymał się jakieś 2 miesiące i zmył się w całości ponieważ chciałabym wrócić poźniej z łatwością do brązu i nie chcę mieć odrostów. No i zależałoby mi żeby kolorek nie wyglądał sztucznie jak peruka tylko taka naturalna czerń
Przepraszam z błędy i dziękuję z góry za odpowiedzi ;*
no fakt popraw bysiora
a w sondzie stawiam na BLOND
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 19:36   #5
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: czarne włosy

nie ma takiej opcji, żebyś sobie pofarbowala na czarno, a kolor by zszedł... po niemal wszelakich brązach zostaje ruda poświata po jakimś czasie. Moim zdaniem szamponetki nigdy nie wypłukują się w 100%
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 19:59   #6
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: czarne włosy

a jesteś pewna, że ten kolor będzie do Ciebie pasował? bo w całości NA PEWNO się nie spłucze, więc lepiej, żebyś nie żałowała
szkoda włosów

blond to blond każdy blondas to wie :P
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 19:22   #7
Vicodin_89
Raczkowanie
 
Avatar Vicodin_89
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 179
Dot.: czarne włosy

Dziewczyno, nie farbuj na czarno! Dziewczyny wyżej mają rację, czarny NIGDY nie zejdzie do końca, nawet szamponetka... Mi też podobały (no i dalej podobają) się czarne włosy, i takowe miałam, i mam niestety do dziś Niestety, ponieważ po jakimś czasie zapragnęłam znowu mieć swój brąz I nic nie dało rady zrobić, poszłam więc rozjasnić, i tylko spaprałam sobie włosy na dobre 3 lata dokąd nie odrosną. Gdybym nie robiła na czarno nie musiałabym potem ich rozjaśniać Więc zastnów się dobrze, bo potem męczyć się tak jak ja dla kaprysu, który Ci za 2 mce przejdzie-nie warto. A brązowe włosy są piękne Wygląda się w nich dużo naturalniej i delikatniej niż w czerni która jest... bardzo wyrazista i ostra, trzeba zresztą mieć do niej odp. typ urody, bo czerń, nie okłamujmy się nie pasuje każdemu. Naprawdę rzadko się spotyka dziewczynę która w czerni wygląda ładnie i naturalnie, a nie jak... Więc przemyśl to i 15 razy żebyś pozniej nie żałowała Powodzenia moja droga!
Vicodin_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-06, 12:52   #8
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: czarne włosy

mialam kiedys farbowane czarne teraz mam jasny blond w czarnych zle sie czulam wygladalam na chora bez wyrazu do takich wlosow pasuje ciemna karnacja zazwyczaj rok czasu pasemko po pasemku mialam rozjasniane zeby dzis miec normalny blond i to na swoich naturalkach mam tylko blond pasemkapolowe wlosow udalo mi sie odratowac polowa wypadla ...dzis juz ma zdrowe i znow geste wlosy widocznie mam tak genetycznie
takze przemysl decyzje i okresl stan swoich wlosow
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 12:03   #9
agusia1234567
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 23
Dot.: czarne włosy

Ja kiedyś farbowałam się na czarno i po 2 miesiącach już miałam brąz. Mi żadna farba na włosach po prostu się nie trzyma Farbowałam włosy u fryzjera, czarną FARBĄ. I i tak zeszło. A dbałam tak jak o włosy farbowane. Także widać jednak że to zależy od włosów. Ja sie z tego cieszę bo przynajmniej nie mam problemu z powrotem do naturalności a naturalnie jestem szatynką Chociaż zastanawiam się czy się teraz znowu na czarno nie farbnąć. Niby mężczyźni wolą naturalność ale wcale nie trzeba być mega wytapetowaną i mega zjaraną na solarze. Fakt, opalenizna do włosów czarnych to mus, ale jeśli zna się to granice to myśle, może to całkiem fajnie i seksownie wyglądać. Co myślicie?
agusia1234567 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 19:53   #10
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: czarne włosy

dla mnie nawet lekka opalenizna przy czarnych włosach bez typu urody dla takich kolorów wygląda tandetnie
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 21:08   #11
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: czarne włosy

Cytat:
Napisane przez agusia1234567 Pokaż wiadomość
Ja kiedyś farbowałam się na czarno i po 2 miesiącach już miałam brąz. Mi żadna farba na włosach po prostu się nie trzyma Farbowałam włosy u fryzjera, czarną FARBĄ. I i tak zeszło. A dbałam tak jak o włosy farbowane. Także widać jednak że to zależy od włosów. Ja sie z tego cieszę bo przynajmniej nie mam problemu z powrotem do naturalności a naturalnie jestem szatynką Chociaż zastanawiam się czy się teraz znowu na czarno nie farbnąć. Niby mężczyźni wolą naturalność ale wcale nie trzeba być mega wytapetowaną i mega zjaraną na solarze. Fakt, opalenizna do włosów czarnych to mus, ale jeśli zna się to granice to myśle, może to całkiem fajnie i seksownie wyglądać. Co myślicie?
Fryzjerskie farby są często delikatniejsze od tych drogeryjnych (uogólniam, nie z każdą firmą/marką tak jest) dlatego ta czerń mogła Ci się tak wypłukać. Ja też jak farbowałam włosy u fryzjera (tylko, ze na brązy) to juz po 2-3- tygodniach kolor był juz, moze nie zmyty, ale taki już niewyrazisty i blady i niefajny.

Co do czarnych włosów to wiadomo, ze skóra w kolorze bieli odpada bezapelacyjnie, ale opalenizna czasem też nie pasuje bo wtedy się wygląda jak.. no.. tandetnie. Fakt, ze nie kazdemu pasują czarne włosy jeśli jednak Ty czułas się w nich dobrze i znasz umiar w opalaniu to niewidze problemu.
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-26, 21:23   #12
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: czarne włosy

Exusia to może zrób włosy szamponetką? Delia ma w ofercie odcień "czarny" w takiej saszetce, nie wiem ile kosztuje cos ok 3zł, na dłuższe włosy kup ze 2-3 opakowania, i radzę potrzymać dłużej, możesz nawet do godziny nic się nie stanie, a lepiej chwyci bo osadza się na powierzchni włosa. jak wypłowieje to powtórzysz koloryzację szamponetką, a jak sie nie spodoba, to umyjesz kilka razy szamponem przeciwłupierzowym i kolor zejdzie
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-04, 10:28   #13
Thanatos13
Przyczajenie
 
Avatar Thanatos13
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5
Dot.: czarne włosy

Czarne włosy - Witam ... mam pytanie jakiej farby użyć by uzyskać granatową czerń z pięknym połyskiem ) Z góry dziękuję
Thanatos13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:26.