Kosmetyki The Balm - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-02, 12:19   #1
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403

Kosmetyki The Balm


Znalazłam tylko jeden zamknięty już wątek na temat tej kolorówki, a że wchodzi ona do Polski (na razie jest dostępna w Marionnaud) pomyślałam sobie, że wątek się przyda

cenowo wcale nie jest źle (spodziewałam się dużo wyższych cen) - róże, pojedyncze cienie, rozświetlacze, pudry brązujące oscylują w granicach 50zł za sztukę (mniej więcej, dokładnie nie pamiętam), paleta Shady Lady vol.2 którą kupiłam to już w ogóle okazja - za 9 cieni trochę mniej niż 17g w sumie zapłaciłam 107zł

z niecierpliwością czekam na kolejne standy, widziałam wczoraj jeden, przykuwa uwagę od razu kolorystyka i stylizacją )

znacie? używacie?
dorzucam link do strony firmy:
https://www.thebalm.com/secure.htm


Sklepy w których dostępny jest asortyment theBalmu:

-Białystok C.H Auchan, ul Produkcyjna 84
- Płock C.H Auchan, ul. Wyszogrodzka 140
- Poznań C.H Kupiec Poznański, Pl Wiosny Ludów 2
- Warszawa C.H Blue City, Al. Jerozolimskie 179
- Lublin Galeria Orkana, ul Orkana 6
- Radom Galeria Rosa, ul. Żeromskiego 52
- Warszawa C.H Reduta, Al. Jerozolimskie 148
- Kraków C.H Zakopianka, ul. Zakopiańska 62
- Nowy Sącz, ul. Lwowska 2
- Częstochowa Poczesna C.H Auchan, ul. Krakowska 10
- Bielsko Biała C.H Auchan, ul Bohaterów Monte Cassino 421
- Racibórz C.H Auchan, ul Rybnicka 97
- Wrocław Magnolia Park, ul. Legnicka 58
- Gdynia C.H Batory, ul. 10 lutego 11
- Toruń C.H Real, ul Grudziądzka 162
- Bydgoszcz C.H Auchan, ul. Rejewskiego 3
- Elbląg C.H Ogrody, ul. Płk. Dąbka 152
- Słupsk Galeria Słupska, ul Tuwima 32-33
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog

Edytowane przez kasiaj85
Czas edycji: 2012-06-03 o 21:55
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 12:25   #2
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: Kosmetyki theBalm

też widziałam, że weszli do Marionnaud i też pozytywnie zaskoczyły mnie ceny. Nie miałam jeszcze okazji się na żywo przyjrzeć, ale na 100% sobie coś upoluję
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 12:54   #3
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki theBalm

Cytat:
Napisane przez NioseWamPicie Pokaż wiadomość
też widziałam, że weszli do Marionnaud i też pozytywnie zaskoczyły mnie ceny. Nie miałam jeszcze okazji się na żywo przyjrzeć, ale na 100% sobie coś upoluję
cienie są świetne! rewelacyjnie napigmentowane, polecam paletkę bo jest bardzo uniwersalna
dorzucam foty
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1130836.jpg (80,5 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1130837.jpg (92,3 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1130839.jpg (130,4 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1130844.jpg (149,0 KB, 117 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1130848.jpg (57,5 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1130849.jpg (59,8 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1130851.jpg (64,4 KB, 30 załadowań)
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 13:10   #4
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: Kosmetyki theBalm

Ooooj czuję się przekonana
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 13:14   #5
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki theBalm

No dzień dobry

To ja ponarzekam trochę Kupiłam Bahama Mama ok pół roku temu- straaaasznie mi nie pasuje, kolor i konsystencja nie powalają. Żadnym pędzlem nie mogę go nałożyć, kurzy się okropnie
Niestety światła w sklepie przkłamują. Użyłam kila razy- ale tylko po domu by go wypróbować. Cieni nie macałam, zostanę przy Macu

Edytowane przez tiniaczek
Czas edycji: 2011-10-02 o 13:16
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 13:22   #6
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki theBalm

Cytat:
Napisane przez NioseWamPicie Pokaż wiadomość
Ooooj czuję się przekonana
czuj się czuj, mnie te cienie oczarowały ) ciekawe jak się będą sprawowały na oku

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
No dzień dobry

To ja ponarzekam trochę Kupiłam Bahama Mama ok pół roku temu- straaaasznie mi nie pasuje, kolor i konsystencja nie powalają. Żadnym pędzlem nie mogę go nałożyć, kurzy się okropnie
Niestety światła w sklepie przkłamują. Użyłam kila razy- ale tylko po domu by go wypróbować. Cieni nie macałam, zostanę przy Macu
)

właśnie na brązer nie patrzyłam,w sensie kolorystycznym ale bardzo mi się podobały róże - dobrze napigmentowane i jest tez jeden cień, po który na pewno się wrócę, coś jak Ppot Imaginary ) a co do cieni, tiniaczku, wiesz przecież że ze mnie MACowy stwór, ale coś czuję, że się bardzo z TheBalmem polubię )
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 13:26   #7
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: Kosmetyki theBalm

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
No dzień dobry

To ja ponarzekam trochę Kupiłam Bahama Mama ok pół roku temu- straaaasznie mi nie pasuje, kolor i konsystencja nie powalają. Żadnym pędzlem nie mogę go nałożyć, kurzy się okropnie
Niestety światła w sklepie przkłamują. Użyłam kila razy- ale tylko po domu by go wypróbować. Cieni nie macałam, zostanę przy Macu
szkoda, bo powiem szczerze, że mam fisia na punkcie bronzerów i róży i też mi coś z TheBalm w oko wpadło
Ale faktycznie - MACowi nie mam nic do zarzucenia - mam róż Gingerly i konsystencja jest rewelacyjna (nic a nic się nie kurzy).
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-02, 13:50   #8
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki theBalm

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
czuj się czuj, mnie te cienie oczarowały ) ciekawe jak się będą sprawowały na oku


)

właśnie na brązer nie patrzyłam,w sensie kolorystycznym ale bardzo mi się podobały róże - dobrze napigmentowane i jest tez jeden cień, po który na pewno się wrócę, coś jak Ppot Imaginary ) a co do cieni, tiniaczku, wiesz przecież że ze mnie MACowy stwór, ale coś czuję, że się bardzo z TheBalmem polubię )
Ja wtedy szukałam czegoś matowego do konturowania, róże i cienie wymacać muszę, skoro je tak polecasz


Cytat:
Napisane przez NioseWamPicie Pokaż wiadomość
szkoda, bo powiem szczerze, że mam fisia na punkcie bronzerów i róży i też mi coś z TheBalm w oko wpadło
Ale faktycznie - MACowi nie mam nic do zarzucenia - mam róż Gingerly i konsystencja jest rewelacyjna (nic a nic się nie kurzy).
Wiesz co, nie zniechęcaj się, bo może to tylko ja jestem taka zdolna i nie umiem go obsługiwać

A MAC to moja miłość, cóż ja na to poradzę
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 14:35   #9
Cobaya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 34
Dot.: Kosmetyki theBalm

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
No dzień dobry

To ja ponarzekam trochę Kupiłam Bahama Mama ok pół roku temu- straaaasznie mi nie pasuje, kolor i konsystencja nie powalają. Żadnym pędzlem nie mogę go nałożyć, kurzy się okropnie
Niestety światła w sklepie przkłamują. Użyłam kila razy- ale tylko po domu by go wypróbować. Cieni nie macałam, zostanę przy Macu
Ja też mam ochotę na ten bronzer i jeśli w konsystencji jest podobny do pudru Sexy Mama to wierzę, że może mocno pylić.
Ja lubię tą firmę, mam 3 rzeczy i myślę,że są dobre, ale nie powalające...tak naprawdę uwielbiam TheBalm za stylistykę opakowań
Mam wpomniany wyżej puder matujący Sexy Mama, rozświetlacz Mary-Lou Manizer i takie dziwne coś o nazwie Stainiac w kolorze Beauty Queen
Z tej trójki polecam rozświetlacz, kolor taki beżowy, ładny efekt tafli, długo sie trzyma, nie pyli i przyjemnie się go aplikuje.
Sexy Mama u mnie matuje porządnie, ale ja mam suchą cerę i puder matujacy rzadko w sumie stosuje, więc nie wiem jak u cer mieszanych/tłustych będzie się sprawował. Pyli przy aplikacji pędzlem kabuki, kolor nie jest widoczny i wtapia się bez zarzutu.
I w końcu Stainiac Płynna konsystencja, aplikator taki jak w błyszczykach, kolor po roztarciu nie taki mocny, raczej służy do podbicia naturalnego koloru. Początkowo nie wiedziałam co z tym zrobić, producent poleca do ust i policzków. Na ustach jakoś tak mi się nie podobał, a ja różu nie stosuje, bo mam naczynkową cerę. Jednak kiedyś po chorobie byłam taka blada i nawet z bronzerem nie wygladałam "zdrowo" i zrobiłam Stainiakiem trzy kropeczki na policzku roztarłam i tak bardzo świeżo i delikatnie to wygladało,że nawet nawet Myślę jednak, że dziewczyny lubiące konkretny róż na policzkach nie zachwyca się tym produktem.
To tyle z moich doswiadczeń TheBalm


A zapomniałam jeszcze o najlepszym z produktów Nie wiem jak mogłam go pominąć To korektor TimeBalm, taki mały w słoiczku. Mój ma odcień Light. Jest gęsty, kremowy, ale ja takie lubię. Aplikacja nie jest trudna, ale wiadomo tubki są o wiele bardziej higieniczne. Zmarszczek nie podkreśla, daje u mnie bardzo naturalny efekt, kryjąc całkiem nieźle. Trzyma się to krycie cały dzień, ale bywa,że znika szybko...sama nie wiem od czego to zależy, chyba od rodzaju kremu nałożonego wcześniej.

Tak, że wychodzi w sumie,że mam 4 produkty TheBalm...chyba ze znów mi się coś zapomniało

Edytowane przez Cobaya
Czas edycji: 2011-10-02 o 15:09 Powód: uzupełnienie
Cobaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 20:16   #10
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki theBalm

Kasia - dzięki za cynk gdzie można je kupić Nabyłam dzięki Tobie piękny róż
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-03, 00:25   #11
ancyk88
Zadomowienie
 
Avatar ancyk88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Home xD
Wiadomości: 1 323
Dot.: Kosmetyki theBalm

u mnie w pracy (tk maxx) ta firmę mozna dostac za grosze. Pudry mielismy ich po ok 30zł i brazery bahama mamma tak samo
__________________


Edytowane przez ancyk88
Czas edycji: 2011-10-03 o 00:27
ancyk88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-03, 00:46   #12
Glowing
Przyczajenie
 
Avatar Glowing
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 7
Dot.: Kosmetyki theBalm

Mam pojedyncze cienie i są fajne, piękne kolory i ładnie się rozcierają
Glowing jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-03, 22:09   #13
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki theBalm

Cytat:
Napisane przez ancyk88 Pokaż wiadomość
u mnie w pracy (tk maxx) ta firmę mozna dostac za grosze. Pudry mielismy ich po ok 30zł i brazery bahama mamma tak samo
właśnie wiem, czytałam... jak mi sie marzy paletka The Balm and the Beautiful !!! podobno w tkmaxx bywają już pomału... ehhh marzenie. Pewnie u nas jej nie będzie :/

Cytat:
Napisane przez Glowing Pokaż wiadomość
Mam pojedyncze cienie i są fajne, piękne kolory i ładnie się rozcierają
ten, który testowalam był pięknie napigmentowanym granatem wpadającym we fiolet - cudo )

Dzisiaj TheBalm gościł u mnie na powiekach - w niezmienionym stanie jest do teraz (makijaż robiłam o 7:30). Fakt, że na bazę i cień w kremie mufe, ale to i tak rewelacja.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-05, 12:17   #14
Cobaya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 34
Dot.: Kosmetyki theBalm

Cytat:
Napisane przez ancyk88 Pokaż wiadomość
u mnie w pracy (tk maxx) ta firmę mozna dostac za grosze. Pudry mielismy ich po ok 30zł i brazery bahama mamma tak samo
A czy w tkmaxx były też te cienie sypkie mineralne Overshadow? Pamiętasz może w jakiej cenie?
Cobaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-05, 18:28   #15
swirrruska
Rozeznanie
 
Avatar swirrruska
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 670
Dot.: Kosmetyki theBalm

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
cienie są świetne! rewelacyjnie napigmentowane, polecam paletkę bo jest bardzo uniwersalna
dorzucam foty
cienie wyglądają cudnie a ta zielen... no zakochalam sie
__________________

BLOG

o kosmetykach, makijażu i nie tylko
swirrruska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-05, 21:42   #16
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Kosmetyki theBalm

Dziś w Krakowie w Bonarce była jedna pomadka i chyba stainiac. Oba po 20 zł i po jednej sztuce.
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-13, 15:24   #17
dosiaq
Raczkowanie
 
Avatar dosiaq
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 184
Dot.: Kosmetyki theBalm

Kupiłam jakieś 3tyg. temu paletkę Shady Lady- jest rewelacyjna dla kogoś kto lubi perłowe cienie, do tego znalazłam w końcu piękną szminkę w delikatnym, nie mocno kryjącym odcieniu nude, idealnie pasuje do oczu podkreślonych cieniami z tej paletki.
Dziś wpadłam na chwilę do Marionnaud i okazało się, że mają nowe paletki- 9 cieni w pieknych całkowicie matowych kolorach, oczywiście nie byłabym sobą gdybym ich nie kupiła po zachwytach Shady Lady. Zaraz będę testować
Róże tez mnie urzekły piękne, matowe kolory (brzoskwinia i róż), aż żałuję, że wydałam ostatnio 200zł na pryzmę z Givenchy. Dajcie znać jak sprawują się te róże.
dosiaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-13, 15:38   #18
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Kosmetyki theBalm

A jak z ich błyszczykami, miała może któraś z Was ? Jeżeli tak, to z jakiej serii i jakie wrażenia ?
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-13, 17:54   #19
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki theBalm

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
A jak z ich błyszczykami, miała może któraś z Was ? Jeżeli tak, to z jakiej serii i jakie wrażenia ?
macałam te takie sheer te: https://www.thebalm.com/makeup/balmshelter.htm# ja osobiście nie przepadam za lekko barwionymi błyszczolami, wolę solidną pigmentację. Ale urzekł mnie ich bananowy zapach )
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-13, 18:35   #20
dosiaq
Raczkowanie
 
Avatar dosiaq
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 184
Dot.: Kosmetyki theBalm

Ja do ostatnich zakupów dostałam błyszczyk malinowo- wiśniowy z tej serii powiększjącej. Jest ok, kolor delikatny, nie bardzo kryjący i utrzymuje się tak jak standardowy błyszczyk. Powiększenia oczywiście nie zauważylam ale w takie cuda nie wierzę, chociaż rzeczywiście usta może wydają się trochę pełniejsze.
dosiaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-13, 19:49   #21
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Kosmetyki theBalm

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
macałam te takie sheer te: https://www.thebalm.com/makeup/balmshelter.htm# ja osobiście nie przepadam za lekko barwionymi błyszczolami, wolę solidną pigmentację. Ale urzekł mnie ich bananowy zapach )
Cytat:
Napisane przez dosiaq Pokaż wiadomość
Ja do ostatnich zakupów dostałam błyszczyk malinowo- wiśniowy z tej serii powiększjącej. Jest ok, kolor delikatny, nie bardzo kryjący i utrzymuje się tak jak standardowy błyszczyk. Powiększenia oczywiście nie zauważylam ale w takie cuda nie wierzę, chociaż rzeczywiście usta może wydają się trochę pełniejsze.
O, a ja lubię takie właśnie nizbyt mocno napigmentowane. Muszę je obadać w Marinocie.
Bananowy zapach mrauuu... A kleją się ?
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-13, 20:49   #22
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki theBalm

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
O, a ja lubię takie właśnie nizbyt mocno napigmentowane. Muszę je obadać w Marinocie.
Bananowy zapach mrauuu... A kleją się ?
wiesz co miałam na ustach niedługo bo potem uderzałam do maca i wsio zmyłam, ale z tego co wyczułam to chyba nie za wielkie klejuchy
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-22, 00:22   #23
villete
Zakorzenienie
 
Avatar villete
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 443
Dot.: Kosmetyki theBalm

dajcie znać jak u was spisuje się bahama mama, jestem na etapie poszukiwania idealnego bronzera matowego, bo święcących już trochę mam. Jestem odcień nc15/nc20 wg mac i nie wiem czy jak to macowa panienka, szukać w salonie odcienia dla mnie czy może właśnie skusić się na bahama mama
__________________
Nie będę wspierać finansowo firm, które godzą się na bestialskie traktowanie zwierząt.
NIKT NIE JEST TEGO WARTY.
Dowiedz się więcej!



wymiana
villete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-22, 00:29   #24
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki theBalm

Cytat:
Napisane przez villete Pokaż wiadomość
dajcie znać jak u was spisuje się bahama mama, jestem na etapie poszukiwania idealnego bronzera matowego, bo święcących już trochę mam. Jestem odcień nc15/nc20 wg mac i nie wiem czy jak to macowa panienka, szukać w salonie odcienia dla mnie czy może właśnie skusić się na bahama mama
pewnie niedługo wybiorę się na MACowe polowanie to przy okazji zahaczę o marionnaud i oblookam ten bronzer, jestem nc15
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-22, 00:39   #25
villete
Zakorzenienie
 
Avatar villete
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 443
Dot.: Kosmetyki theBalm

o, to koniecznie daj znać przydałby się w końcu jakiś łatwy w użyciu, matowy bronzer, a mam już dosyć zakupów w ciemno, bo mój wątek wymiankowy pęka w szwach od kosmetyków "na wydaniu"
__________________
Nie będę wspierać finansowo firm, które godzą się na bestialskie traktowanie zwierząt.
NIKT NIE JEST TEGO WARTY.
Dowiedz się więcej!



wymiana
villete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-30, 22:50   #26
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki theBalm

Cytat:
Napisane przez villete Pokaż wiadomość
o, to koniecznie daj znać przydałby się w końcu jakiś łatwy w użyciu, matowy bronzer, a mam już dosyć zakupów w ciemno, bo mój wątek wymiankowy pęka w szwach od kosmetyków "na wydaniu"
jest matowy, nie wpada w pomarańcz, musialabyś go jednak zmacać, bo mam wrażenie, że może być ciutke za miękki. Kwestia tez pewnie lekkiej ręki i odpowiedniego pędzelka.
Moim łupem padł dziś róż Frat Boy, pojedynczy cień Risque Renee i rozświetlacz Mary Lou-Manizer. od jutra testy
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 07:52   #27
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki theBalm

na Temptalii pokazano nowa paletke The Balm - Nude "TUde"

http://www.temptalia.com/thebalm-nud...hotos-swatches

wydaje sie interesujaca
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-10, 20:59   #28
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki theBalm

Zobaczcie co przyleciało do mnie przedwczoraj
ma numer 987
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1140979.jpg (167,0 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1140986.jpg (57,0 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1140988.jpg (108,9 KB, 122 załadowań)
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-10, 21:59   #29
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Kosmetyki theBalm

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Zobaczcie co przyleciało do mnie przedwczoraj
ma numer 987
cudo
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-10, 22:28   #30
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Kosmetyki theBalm

Witam Kupiłam dziś Sexy Mama i się teraz bidulinka błąkam po wizazu z pytaniem,czy kosmetyki The Balm są naturalne???
Ekspedient mi mówił,że są,ale coś nie jestem pewna (pytam tak tylko z ciekawości,bo puderek mi podpasował bardzo bardzo delikatny i niewidoczny,ale ładnie matuje)
Jako,że mamy -23% w Marionnaud kosztował niecałe 40 pln
Chyba jutro wrócę jeszcze po rozświetlacz,bo jest bardzo zachęcający
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-12 18:13:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:03.