Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV. - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-04, 06:49   #1111
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
Skonczylam przed chwila 22. Z wlosami "nawrociłam" sie jakies 2 miesiace przed 21 urodzinami .
Chyba kazda z nas żaluje ze nie wczesniej, niezaleznie od wieku... Ale lepiej pozno niż wcale . Z tego co piszecie o swoim wieku wysnulam wniosek, ze czesto moment zastanowienia nad sensem tego calego farbowania przychodzi jakos po 20stce
dokladnie! Zgadzam sie w 100% z ostatnim zdaniem! Ja pod koniec grudnia skonczylam 20 lat i ten oto magiczny wiek sklonil mnie do powrotu do natury a tak apropos drozdzy... Pije, pije i calkiem smaczne:p efekty poki co widze na buzi. Cera jest idealna, bez zadnych niespodzianek a na wlosy to chyba za wczesnie. Co do jantaru to jest bossski ja aplikuje z butelki i daje rade
__________________
dbam o WŁOSY !
ostatnie farbowanie: 6.01.2012

cel jest


Nie musisz być perfekcyjna na starcie, ale musisz wystartować, żeby być perfekcyjną!
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 08:03   #1112
123sciri
Rozeznanie
 
Avatar 123sciri
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 714
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez niemniej_jednak Pokaż wiadomość
Zrobiłam wczoraj eksperyment ze skarpetą, wszystko się udało tylko trzeba zużyć sporą ilość wsuwek żeby się trzymało

Daje zdj moich włosów w świetle dziennym czasami mam ochote ściąć się na chłopaka jak widzę podobne zdjęcia :P



Pozostaje czekać aż cała wierzchnia warstwa odrośnie to będzie trwało chyba z 5 lat ;P No ale jak sie chciało farbować, to teraz trzeba płacić. Ciekawi mnie czasem jakie teraz miałabym włosy gdybym ich nigdy nie farbowała i prostowała
prześliczny ten koczek masz ja mam zdecydowanie za krótkie włosy na tan moment może w wakacje się uda
__________________
"All I've done is run fast. I don't see why people should make much fuss about that."
- Fanny Blankers-Koen

03/13-20 cm - 06/13-24cm, 07/23- 26cm.....50cm
zapuszczanie
123sciri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 08:59   #1113
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Bayka -> Ja też uwielbiam styl pin up
Co prawda kreski uskuteczniam skutecznie (), ale czerwonych ust nigdy nie próbowałam. Ale to co te dziewczyny robią z włosami i jak się ubierają może na wakacje nad morzem się zabawię, skompletuję kilka ciuszków i ponaśladuję styl pin up na obcym terenie

Swoją drogą zamierzam się z czerwoną szminką od chyba roku i nadal nie posiadam -czas to w końcu zmienić -najwyżej wyląduje w koszu
też podoba mi się ten styl, ale to chyba nie dla mnie.... choć próbuję byc bardziej kobieca, bo zbyt chłopięca jestem (żeby nie było - nie babochłop i nie macho ), czerwoną szminkę kupiłam rok temu (nigdy wcześniej się nie odważyłam!) i maluje się tylko czasami i to tak leciutko, nigdy mocno zresztą, nawet w sklepie, gdy ją kupowałam, ekspedientka spytala, czy uzywalam kiedykolwiek czerwonej, a gdy powiedzialam, ze nie, kazala wyprobowac wszystkie odcienie i pomogla mi wybrac odpowiedni

ja mam 27 lat, ale dają mi mniej, czasami nawet o dowod prosza, wtedy mam ubaw! no bo jak - ani kobieca, ani dziewczeca, ani drobna, ani niska, a tu taka niespodzianka!
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 09:11   #1114
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Niedziela a Wy o 7 wstajecie?
Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość

też dzisiaj położyłam na włosy maskę (bingospa), olejowałam ostatnio w środę, jutro znowu, ciekawa jestem czy jak jutro wstanę to czy moje włosy będą się jeszcze "nadawać" czy będę musiała myć, wczoraj od niepamiętnych czasów chodziłam cały dzień w nieumytych włosach (myję codziennie, ale wczoraj zauważyłam, że dzień jeszcze dam radę przechodzić), nie wiem czy to nie zasługa Sesy w każdym bądź razie cieszę się bardzo, może uda mi się przejść na mycie włosów co 2gi dzień

widzę, że też poczułyście wiosnę ja też i 6 dni zaczęłam ćwiczenia co jest dla mnie nie lada wyzwaniem bo jestem leniwa w tych sprawach no ale przydałoby się poprawić swoją sylwetkę, mimo, że jestem szczupła, to jednak przyda się trochę wyrzeźbić ciałko i codziennie robię 35 brzuszków, 15 min na rowerku stacjonarnym i po 20x hantla 4kg na każdą rękę, i uczę się pompek tzn brat mnie uczy i na początek kazał kłaść się na łóżku do tułowia i resztą ciała wisieć nad podłogą i próbować "pompek", no i na chwilę obecną robie po 20 takich pompek, chyba nieźle jak na początek a w następnym tygodniu zwiększę intensywność co by się za bardzo nie przyzwyczaić

tak w ogóle to dziś wreszcie mam chwilę żeby coś tu skrobnąć, bo na tygodniu to jest jakaś masakra, tyyyle zajęć na uczelni, że człowiek nie wyrabia...
Mi się po Sesie szybciej przetłuszczają ale i tak ją uwielbiam Włosy odpoczną jak będziesz myć co drugi dzień ja w wakacje będę próbowałam przejść na co 3 dni

Wioooosna!!!! trzeba coś z sobą zrobić, by się potem z dumą prezentować na leżakach opalając się
Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
też podoba mi się ten styl, ale to chyba nie dla mnie.... choć próbuję byc bardziej kobieca, bo zbyt chłopięca jestem (żeby nie było - nie babochłop i nie macho ), czerwoną szminkę kupiłam rok temu (nigdy wcześniej się nie odważyłam!) i maluje się tylko czasami i to tak leciutko, nigdy mocno zresztą, nawet w sklepie, gdy ją kupowałam, ekspedientka spytala, czy uzywalam kiedykolwiek czerwonej, a gdy powiedzialam, ze nie, kazala wyprobowac wszystkie odcienie i pomogla mi wybrac odpowiedni
Mi się też wydaje, że nie dla mnie -ale czasem próbuję się tak umalować (bo ciuszków w tym stylu nie mam) -i dziś tak natchniona tym wczorajszym pisaniem o tym dziś zrobiłam sobie tapirka, koczek i makijaż i chyba nawet nieco jak pin up wyglądam z buzi tylko zamiast czerwonej szminki mam taką w kolorze różu ciemnego (nie wiem jak ten kolor wytłumaczyć )
Także dziś niedziela pod znakiem PIN UP
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 11:18   #1115
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez niemniej_jednak Pokaż wiadomość
Mi, nie wiem czemu, zawsze dają 14 lat. Nie 13, nie 15, zawsze 14. A w tym roku stuknie mi 20 Raz w sklepie jakaś babka powiedziała: 'oj przepraszam, pani tu stała pierwsza... oj, przepraszam, panienka... a nie, dziewczynka' jej mina kiedy dowiedziała się o moim wieku- bezcenna Że nie wspomnę o moim TŻcie, który jest w moim wzroscie, ma blond włosy i ogółem delikatną, możnaby rzec, kobiecą urodę



Trochę mnie zmotywowały posty o biegach i ćwiczeniach- sama muszę zacząć bo mam uda nieproporcjonalne do reszty ciała sęk w tym, że nie mam ani jednych adidasów albo nawet trampek, muszę się w nie uzbroić.


Ja dzisiaj potraktowałąm włosy naftą i odżywkami, ostatnio mam spore ubtyki w pielęgnacji z braku gotówki, ale niedługo trochę groszy nadciągnie i ruszę z kopyta
mi mówią, że wyglądam na 13... trochę to dołujące, ale ja się pocieszam, że może jak będę starsza to też mi będą mniej dawać
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 11:25   #1116
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
też dzisiaj położyłam na włosy maskę (bingospa), olejowałam ostatnio w środę, jutro znowu, ciekawa jestem czy jak jutro wstanę to czy moje włosy będą się jeszcze "nadawać" czy będę musiała myć, wczoraj od niepamiętnych czasów chodziłam cały dzień w nieumytych włosach (myję codziennie, ale wczoraj zauważyłam, że dzień jeszcze dam radę przechodzić), nie wiem czy to nie zasługa Sesy w każdym bądź razie cieszę się bardzo, może uda mi się przejść na mycie włosów co 2gi dzień
Ja też próbuję Walczę z tym, bo od paru lat myję codziennie, i rzadko zdarza mi się chodzić w dwu-dniowych włosach.


Cytat:
Napisane przez niemniej_jednak Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj potraktowałąm włosy naftą i odżywkami, ostatnio mam spore ubtyki w pielęgnacji z braku gotówki, ale niedługo trochę groszy nadciągnie i ruszę z kopyta
Naftę właśnie muszę kupić Pielęgnacja włosów jest bardzo kaso-chłonna
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 12:08   #1117
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Mi tez wszyscy daja mniej lat
czasami mniej niz 18 ale zwykle tak ok 21 a w tym roku bede miec 26

ja teraz przez chorobe jestem zmuszona myc wlosy co drugi dzien, ratuje sie talkiem
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-04, 12:10   #1118
bordowa
Wtajemniczenie
 
Avatar bordowa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 936
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cześć dziewczyny

Końcówek jednak nie podcinałam na razie. Za to właśnie doznałam szoku patrząc na zdjęcia moich włosów! Myślałam, że po tym felernym farbowaniu mam jednolity ciemny kolor, a tu zonk! Z resztą same zobaczcie

Chyba nie będę miała problemów z zapuszczeniem odrostu skoro i tak mam już różnokolorową głowę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SDC11071.jpg (90,4 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC11072.jpg (79,6 KB, 41 załadowań)
__________________
"Pamiętaj: wszystko Ci wolno - ale nie wszystko warto."
bordowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 12:39   #1119
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

witam piekne panie, moge się przyłączyć?
moze pomożecie mi bo sama nie wiem co robic i czy wytrwam.
część kojarzy mnie pewnie, rude włosy rzucają sie w oczy.
jako, że tesknie za naturalnymi i ze wczoraj majac 19 lat zobaczylam kilka włosów (a wczesniej ich nie bylo) siwych na odroscie 2-3 cm (wyszedl stres) moja decyzja o powrocie do naturalnych została przyspieszona.
tylko co teraz? kiedys malowalam raz farba i mam odrost do ramion prawie w kolorze ciemnego brązu, a ze włosy sa dlugie, do talii, sa rozjasnione do jakiegos miedzianoczegos. nie dodaje mi to uroku.przez to przez 2 lata farbowalam wlosy na odcienie rude.

i teraz nie wiem, czy narazie dac im spokoj i czekac az sie szampon rudy na mase wyplucze, czy pofarbowac szamponem zblizonym do naturalnego koloru.

tylko prosze Was, nie piszcie mi ze robie tragedie z siwych wlosow i zebym szla do sklepu po farbe i nie przezywala (komentarz anonimka na blogu ) a farby napewno nie chce, bo moje wlosy sa strasznie delikatne dylemat zapuszczajacej tęskniacej za naturalnymi. Boje sie tez ze bede zle wygladac, bo jestem blada.
__________________

Edytowane przez Czarna Orchidea
Czas edycji: 2012-03-04 o 12:41
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 12:47   #1120
bordowa
Wtajemniczenie
 
Avatar bordowa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 936
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
witam piekne panie, moge się przyłączyć?
moze pomożecie mi bo sama nie wiem co robic i czy wytrwam.
część kojarzy mnie pewnie, rude włosy rzucają sie w oczy.
jako, że tesknie za naturalnymi i ze wczoraj majac 19 lat zobaczylam kilka włosów (a wczesniej ich nie bylo) siwych na odroscie 2-3 cm (wyszedl stres) moja decyzja o powrocie do naturalnych została przyspieszona.
tylko co teraz? kiedys malowalam raz farba i mam odrost do ramion prawie w kolorze ciemnego brązu, a ze włosy sa dlugie, do talii, sa rozjasnione do jakiegos miedzianoczegos. nie dodaje mi to uroku.przez to przez 2 lata farbowalam wlosy na odcienie rude.

i teraz nie wiem, czy narazie dac im spokoj i czekac az sie szampon rudy na mase wyplucze, czy pofarbowac szamponem zblizonym do naturalnego koloru.

tylko prosze Was, nie piszcie mi ze robie tragedie z siwych wlosow i zebym szla do sklepu po farbe i nie przezywala (komentarz anonimka na blogu ) a farby napewno nie chce, bo moje wlosy sa strasznie delikatne dylemat zapuszczajacej tęskniacej za naturalnymi. Boje sie tez ze bede zle wygladac, bo jestem blada.
My tu zapuszczamy odrost, więc nikt nie będzie Cię do fabry namawiał na pewno
Ja polecam prostą metodę - przeczekać. Niech sobie rosną Jeśli nie możesz wytrzymać z różnicą kolorów a nie jesteś bardzo przywiązana do długich włosów - skróć je.
Farbowanie kolorem zbliżonym do naturalnego może stać się błędnym kołem - po nim też wyjdą Ci odrosty, więc znów pofarbujesz na podobny i tak dalej.
__________________
"Pamiętaj: wszystko Ci wolno - ale nie wszystko warto."
bordowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 12:52   #1121
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

no wlasnie o to chodzi, bo juz teraz mam na swoim naturalnym zdeponowane barwniki z szamponu, tylko wez to zmyj czlowieku...
z skrocenie nie wchodzi w gre bo zapuszczam niestety, ale wszystko wyjdzie w praniu...grunt, ze odrost jest az do karku( w podpisie mam zdjecia), jak sie przyjrzycie to widac ze mam ciemne, ale aparat wyłapał szampon. ale postaram sie o zdjecie w swietle dziennym, bo w takimwlasnie wygladaja najgorzej.

mivol dziekuje za odzew na blogu
__________________

Edytowane przez Czarna Orchidea
Czas edycji: 2012-03-04 o 21:56
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-04, 13:14   #1122
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

czarna orchidea no to witamy co jak co ale w tym watku nikt cie do farbowania namawiał nie będzie - większość osób zapuszcza po prostu cierpliwie odrosty tak jest chyba najprościej - przeczekać, choć chodzenie z odrostem czy kilkukolorowymi włosami też najprzyjemniejsze nie jest
poza tym w naturalnym kolorze na pewno będzie ci ładnie - natura w końcu wie co robi

Edytowane przez Hazel_Eyed
Czas edycji: 2012-03-04 o 13:15
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 13:26   #1123
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
witam piekne panie, moge się przyłączyć?
moze pomożecie mi bo sama nie wiem co robic i czy wytrwam.
część kojarzy mnie pewnie, rude włosy rzucają sie w oczy.
jako, że tesknie za naturalnymi i ze wczoraj majac 19 lat zobaczylam kilka włosów (a wczesniej ich nie bylo) siwych na odroscie 2-3 cm (wyszedl stres) moja decyzja o powrocie do naturalnych została przyspieszona.
tylko co teraz? kiedys malowalam raz farba i mam odrost do ramion prawie w kolorze ciemnego brązu, a ze włosy sa dlugie, do talii, sa rozjasnione do jakiegos miedzianoczegos. nie dodaje mi to uroku.przez to przez 2 lata farbowalam wlosy na odcienie rude.

i teraz nie wiem, czy narazie dac im spokoj i czekac az sie szampon rudy na mase wyplucze, czy pofarbowac szamponem zblizonym do naturalnego koloru.

tylko prosze Was, nie piszcie mi ze robie tragedie z siwych wlosow i zebym szla do sklepu po farbe i nie przezywala (komentarz anonimka na blogu ) a farby napewno nie chce, bo moje wlosy sa strasznie delikatne dylemat zapuszczajacej tęskniacej za naturalnymi. Boje sie tez ze bede zle wygladac, bo jestem blada.
Jestem cicha fanka Twoich wlosow i dlatego ciesze sie, ze zagoscilas w naszych skromnych progach i pytasz o rade.
Hmmm, dla nas powrot do koloru jak najbardziej zblizonego do naturalnych i zafarbowanie "ten ostatni raz" byl najlepszym wyjsciem. A to po to, zeby sie az tak nie meczyc, ogladajac codziennie w lustrze ogromna roznice kolorow (sa tu dziewczyny schodzace z czarnego na blond i odwrotnie).
A w ogole to farbowalas normalna farba czy henna? Bo od tego zalezy, co bedzie sie dzialo dalej z farba. Obciecie tych wlosow nie wchodzi oczywiscie w rachube.
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 13:31   #1124
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Wcześniej malowałam szamponem myślę że dobrym wyjściem byłoby też malowanie szamponem na kolor zbliżony samej dlugosci. No ale nie wiem,narazie będę czekać i zobaczę
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 14:00   #1125
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
Wcześniej malowałam szamponem myślę że dobrym wyjściem byłoby też malowanie szamponem na kolor zbliżony samej dlugosci. No ale nie wiem,narazie będę czekać i zobaczę
tylko szamponem i tak chwyciło pięknie?
tez jestem Twoja fanką i potajemnie cię podczytuję
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 14:19   #1126
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.


tak sobie mysle, mam tyle watpilowsci, ale z drugiej strony, jesli mam malowac szamponem na braz i malowac na rudo to w obu przypadkach dalej bedą mi sie deponowac na wlosach barwniki. a zaprzestac malowania nie moge. moze poprostu panikuje i nadal zostane przy rudym?

badz co badz raz sprobuję pomalowac na brąz i sie zobaczy.
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 14:22   #1127
mivol
Rozeznanie
 
Avatar mivol
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 838
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez bordowa Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Końcówek jednak nie podcinałam na razie. Za to właśnie doznałam szoku patrząc na zdjęcia moich włosów! Myślałam, że po tym felernym farbowaniu mam jednolity ciemny kolor, a tu zonk! Z resztą same zobaczcie

Chyba nie będę miała problemów z zapuszczeniem odrostu skoro i tak mam już różnokolorową głowę
jakoś to wszystko dobrze się u Ciebie komponuje

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość

mivol dziekuje za odzew na blogu

Myślę, że jak pomalujesz na brąz to może Ci wyjść prawie czarny. Ja swoje sprane rude pofarbowałam na średni/jasny blond i wyszedł brąz, który się sprał do rudych oczywiście.

Edytowane przez mivol
Czas edycji: 2012-03-04 o 14:25
mivol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 15:10   #1128
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Czarna Orchidea -> wstrzymaj się aż kolor się nieco wypłucze, bo jestem pewna, że na brązie i tak wylezie Ci rudość, bo masz bardzo intensywny kolor . A poza tym chciałam powiedzieć, że też Cię kojarzę i miło Cię tu zobaczyć
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 15:40   #1129
niemniej_jednak
Raczkowanie
 
Avatar niemniej_jednak
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 84
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez 123sciri Pokaż wiadomość
prześliczny ten koczek masz ja mam zdecydowanie za krótkie włosy na tan moment może w wakacje się uda
a ja znowu musiałam się nieźle namęczyć przy mojej długości żeby wszystko dobrze pozawijać

Cytat:
mi mówią, że wyglądam na 13... trochę to dołujące, ale ja się pocieszam, że może jak będę starsza to też mi będą mniej dawać
Mi to ogółem bardzo schlebia że ludzie tak się mylą, najbardziej właśnie dlatego, że myślę przyszłościowo- za 10 lat moi rówieśnicy będą wyglądali na 30, a ja na ok. 24
niemniej_jednak jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-04, 15:44   #1130
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
Wcześniej malowałam szamponem myślę że dobrym wyjściem byłoby też malowanie szamponem na kolor zbliżony samej dlugosci. No ale nie wiem,narazie będę czekać i zobaczę
ale ten kolor i tak się spłuka, a ruda poświata wyjdzie Ci raz-dwa (sama zapuszczam z rudych, które oczywiście wypłukiwały się po 2 tygodniach, a teraz dziady niemyte lśnią rudościami...). Nie za bardzo rozumiem. Nie obraź się, ale... nie chcesz farbować, ale nie farbowanie, ścięcie i chodzenie z odrostem nie wchodzi w rachubę. To jak? bo inaczej się naturalnych włosów odzyskać nie da
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 15:58   #1131
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość

tak sobie mysle, mam tyle watpilowsci, ale z drugiej strony, jesli mam malowac szamponem na braz i malowac na rudo to w obu przypadkach dalej bedą mi sie deponowac na wlosach barwniki. a zaprzestac malowania nie moge. moze poprostu panikuje i nadal zostane przy rudym?

badz co badz raz sprobuję pomalowac na brąz i sie zobaczy.
teraz to nie bardzo rozumiem.... chcesz wracać do naturalnego koloru ale nie przestawać farbować? jak dla mnie to to się wyklucza - albo się farbuje, albo się zapuszcza naturalki



w ogóle to próbowałam też zrobić (...a raczej miałam zamiar spróbowac ) zrobić ten koczek na skarpetę.... ale jak spiełam włosy, nałozyłam tą zwiniętą skarpetkę to stwierdziłam, że niema co zawijać poczekam, może w wakacje się uda

Edytowane przez Hazel_Eyed
Czas edycji: 2012-03-04 o 16:01
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 16:35   #1132
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Hazel no własnie o to mi chodzi bo pierwsza mysl byla taka, ze caly powrot do naturalnego mialby polegac na czym ? na malowaniu wlosow szamponem na braz. no bez sens. pewnie wyjdzie ze wcale nie bede wracac a tylko Wam tu spamuje
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 16:40   #1133
Lenka283
Przyczajenie
 
Avatar Lenka283
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Witajcie! Obserwuję ten wątek od jakiegoś czasu i w końcu (pomimo mojej wrodzonej nieśmiałości) postanowiłam się przyłączyć mam nadzieję że mogę?

Moja walka o powrót do naturalnego koloru włosów (ciemny blond) trwa od 30 stycznia i coraz bardziej dobija mnie mój odrost Niestety tak to juz jest gdy maluje się na ciemny brąz
Lenka283 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 16:40   #1134
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
witam piekne panie, moge się przyłączyć?
moze pomożecie mi bo sama nie wiem co robic i czy wytrwam.
część kojarzy mnie pewnie, rude włosy rzucają sie w oczy.
jako, że tesknie za naturalnymi i ze wczoraj majac 19 lat zobaczylam kilka włosów (a wczesniej ich nie bylo) siwych na odroscie 2-3 cm (wyszedl stres) moja decyzja o powrocie do naturalnych została przyspieszona.
tylko co teraz? kiedys malowalam raz farba i mam odrost do ramion prawie w kolorze ciemnego brązu, a ze włosy sa dlugie, do talii, sa rozjasnione do jakiegos miedzianoczegos. nie dodaje mi to uroku.przez to przez 2 lata farbowalam wlosy na odcienie rude.

i teraz nie wiem, czy narazie dac im spokoj i czekac az sie szampon rudy na mase wyplucze, czy pofarbowac szamponem zblizonym do naturalnego koloru.
Czekaj aż szampon sie wypłucze, i potem jak musisz to kładź zbliżony kolor do naturalnego.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Hmmm, dla nas powrot do koloru jak najbardziej zblizonego do naturalnych i zafarbowanie "ten ostatni raz" byl najlepszym wyjsciem. A to po to, zeby sie az tak nie meczyc, ogladajac codziennie w lustrze ogromna roznice kolorow (sa tu dziewczyny schodzace z czarnego na blond i odwrotnie).
O to to pogrubione. Poradźcie co zrobić, bo już mam dosyć widoczne odrosty, ale z drugiej strony cieszę się bo włosy rosną

Dziewczyny, pomóżcie. Mam kilka opcji
1) Chodzić po prostu w moich naturalnych odrostach (mówiłyście że mam blond, dla mnie ciemny blond, jasny brąz ), z resztą blond.
2) Zafarbować na ciemny blond, nie ruszając odrostów-jako ten ostatni raz.
3) Zafarbować tą samą farbą co kiedyś-ogólnie zrobić to samo, czyli na blond położyć brąz (omijając odrosty) i zapuszczać sobie takie. Jak miałam tak zrobione, to nie musiałam wogóle farbować bo odrostów nie było widać (a były i to bardzo duże, potem jak rozjaśniałam włosy to dowiedziałam się ile tego było), i kolor się nie wypłukiwał do spranego blondu, brązu, tylko się utrzymywał.

Co myślicie? Bo mi teraz wstyd rozpuścić włosy bo duży mam ten odrost () a reszta blond. Ale z drugiej strony to nie wiem jak będę się znowu czuła w brązie-był jakiś powód dla którego wróciłam do blondu.

Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
w ogóle to próbowałam też zrobić (...a raczej miałam zamiar spróbowac ) zrobić ten koczek na skarpetę.... ale jak spiełam włosy, nałozyłam tą zwiniętą skarpetkę to stwierdziłam, że niema co zawijać poczekam, może w wakacje się uda
Mam to samo Mam za krótkie włosy! Zrobiłam wysoko kucyka to jest jakieś 15 cm włosów
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 16:43   #1135
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

No wlasnie.. jezeli jest duza roznica pomiedzy farbowanymi a naturalkami to wiadomo, dobrze sprobowac je zrownac, do tego czasami trzeba pare razy zafarbowac, ale tak czy siak trzeba sie pogodzic z faktem ze farba sie spierze i roznica i tak jakas bedzie
wiec w pewnym momencie o prostu trzeba wytrzymac

---------- Dopisano o 17:43 ---------- Poprzedni post napisano o 17:40 ----------

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pomóżcie. Mam kilka opcji
1) Chodzić po prostu w moich naturalnych odrostach (mówiłyście że mam blond, dla mnie ciemny blond, jasny brąz ), z resztą blond.
2) Zafarbować na ciemny blond, nie ruszając odrostów-jako ten ostatni raz.
3) Zafarbować tą samą farbą co kiedyś-ogólnie zrobić to samo, czyli na blond położyć brąz (omijając odrosty) i zapuszczać sobie takie. Jak miałam tak zrobione, to nie musiałam wogóle farbować bo odrostów nie było widać (a były i to bardzo duże, potem jak rozjaśniałam włosy to dowiedziałam się ile tego było), i kolor się nie wypłukiwał do spranego blondu, brązu, tylko się utrzymywał.
a jestes pewna ze uda Ci sie zafarbowac tak by nie zmarnowac odrostu?
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 17:00   #1136
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

natalkaa7522 a jaki masz obecny kolor farbowancow(?) bo zapomnialo mi sie tyle nas tu
Ja majac platyne, a naturalne ciemny blond wytrzymalam chyba pol roku przy takim stanie rzeczy, potem farbowalam farbowance na kolor zblizony do mojego i naprawde polecam. Zwlaszcza jesli ma sie duza roznice w kolorach, a nie jestesmy na tyle silne zeby tak sie pokazywac. Na chwile obecna odrostu nie widac praktycznie w ogole i jestem bardzo zadowolona bo o wiele latwiej wracac mi do naturalek.
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 17:01   #1137
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Myślę, że gdybym kupiła pędzel to dało by się Zresztą moge nawet farbować warstwami żeby tylko odrost został, bo nie chce go zmarnować

Muffka, mam ciemny blond/jasny brąz. No nie wiem (nie pamiętam już) jaki to kolor, a ciężko mi to stwierdzić. Ale jak miałam ciemny brąz to odrost się wogóle nie odznaczał. No gdybym pofarbowała na brąz, to nie musiałabym się o nic martwić.
__________________

Edytowane przez natalkaa7522
Czas edycji: 2012-03-04 o 17:03
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 17:16   #1138
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Mam to samo Mam za krótkie włosy! Zrobiłam wysoko kucyka to jest jakieś 15 cm włosów
ja jak zrobie takiego kucyka to mam jakieś 20cm włosów tak na oko, ale cieniowane, pocieszam się, że za pół roku to już na pewno da rade

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
Hazel no własnie o to mi chodzi bo pierwsza mysl byla taka, ze caly powrot do naturalnego mialby polegac na czym ? na malowaniu wlosow szamponem na braz. no bez sens. pewnie wyjdzie ze wcale nie bede wracac a tylko Wam tu spamuje
jeśli to malowanie mialoby być tylko na zasadzie: pofarbuję farbowańce żeby się nie odrozniały tak bardzo kolorem od odrostu, to nie jest to zły pomysł. Niektóre dziewczyny tutaj w wątku z tego co pamiętam tak robiły, że farbowały jednorazowo czy tam jak sie po kilku miesiącach spłukał kolor to jeszcze raz, ale zawsze same farbowańce - tak, żeby jak najmniej odrostu pomalować.

natalkaa7522 myślę, że możesz zaryzykować - może potem będzie ci łatwiej zapuszczać
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 18:12   #1139
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Lenka283 Pokaż wiadomość
Witajcie! Obserwuję ten wątek od jakiegoś czasu i w końcu (pomimo mojej wrodzonej nieśmiałości) postanowiłam się przyłączyć mam nadzieję że mogę?

Moja walka o powrót do naturalnego koloru włosów (ciemny blond) trwa od 30 stycznia i coraz bardziej dobija mnie mój odrost Niestety tak to juz jest gdy maluje się na ciemny brąz
Witamy w naszym gronie i zapraszamy do wspolnej walki


Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Myślę, że gdybym kupiła pędzel to dało by się Zresztą moge nawet farbować warstwami żeby tylko odrost został, bo nie chce go zmarnować

Muffka, mam ciemny blond/jasny brąz. No nie wiem (nie pamiętam już) jaki to kolor, a ciężko mi to stwierdzić. Ale jak miałam ciemny brąz to odrost się wogóle nie odznaczał. No gdybym pofarbowała na brąz, to nie musiałabym się o nic martwić.
Wiesz co, to zalezy od tego jak bardzo jest Ci obojetne co beda o Tobie myslec inni. Bo w sumie to o to zawsze chodzi. Jesli jestes w stanie przebolec, ze moze ktos tam bedzie krzywo patrzec to sobie zostaw. Ja niestety osobiscie nie znam zadnej osoby, ktora byla sobie w stanie sama nalozyc farbe tak, zeby nie dotknac odrostu. Ja tez nad tym rozmyslalam i pomysl - te wlosy z gory pomazane farba upackaja Ci odrost z dolu... Chyba, ze ktos Ci to zrobi i bedzie pasemko po pasemku nakladal farbe i np. zawijal w folie aluminiowa itp.
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 19:45   #1140
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
No wlasnie.. jezeli jest duza roznica pomiedzy farbowanymi a naturalkami to wiadomo, dobrze sprobowac je zrownac, do tego czasami trzeba pare razy zafarbowac, ale tak czy siak trzeba sie pogodzic z faktem ze farba sie spierze i roznica i tak jakas bedzie
zwłaszcza jak się ma naturalny blond, as farbuje na czarno - nie da sie wyrównac ( czyt. Ja)
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:05.