Gala- Zasta- Wasze opinie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-25, 10:48   #1
anaaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 36
Red face

Gala- Zasta- Wasze opinie


Witam,

Jako tegoroczna wrześniowa PM wybrałam się na poszukiwanie sukni. Moją uwagę przyciągnęła prosta lecz niezwykle urokliwa sukienka firmy Gala- model Zasta. Co o niej sądzicie? Polecacie suknie Gali? Czekam na wasze opinie, będą bardzo pomocne przy ostatecznym wyborze.
Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zasta-a_333_483_90.jpg (13,6 KB, 554 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zasta-b_333_483_90.jpg (14,9 KB, 330 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zasta-c_333_483_90.jpg (16,3 KB, 357 załadowań)
anaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 11:28   #2
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Gala- Zasta- Wasze opinie

Cytat:
Napisane przez anaaaaa Pokaż wiadomość
Witam,

Jako tegoroczna wrześniowa PM wybrałam się na poszukiwanie sukni. Moją uwagę przyciągnęła prosta lecz niezwykle urokliwa sukienka firmy Gala- model Zasta. Co o niej sądzicie? Polecacie suknie Gali? Czekam na wasze opinie, będą bardzo pomocne przy ostatecznym wyborze.
Pozdrawiam

Masz na myśli Galę tą z siedzibą w Słupinie? Jeśli tak to ja zamówiłam właśnie tam sukienkę w salonie wrozcowym w Płocku. Jesli się zdecydujesz to polecam wybrać się do Płocka bo ceny są dużo niższe- moja u mnie w mieście kosztowała w salonie 2400 a w Płocku 1800 Słyszałam, że jakościowo są to bardzo dobre sukienki i dobrze uszyte.
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 11:30   #3
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Gala- Zasta- Wasze opinie

Cytat:
Napisane przez anaaaaa Pokaż wiadomość
Witam,

Jako tegoroczna wrześniowa PM wybrałam się na poszukiwanie sukni. Moją uwagę przyciągnęła prosta lecz niezwykle urokliwa sukienka firmy Gala- model Zasta. Co o niej sądzicie? Polecacie suknie Gali? Czekam na wasze opinie, będą bardzo pomocne przy ostatecznym wyborze.
Pozdrawiam
Suknia całkiem w moim klimacie. Gładka, prosta a przy tym urokliwa i elegancka
Pieknie wygląda z tą koronkowa narzutką a i bez niej jest ciekawa z tym paskiem w talii
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 13:10   #4
kasioonya
Rozeznanie
 
Avatar kasioonya
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 665
Dot.: Gala- Zasta- Wasze opinie

Ja zdecydowałam się na suknię Gali. Od właścicielki salonu dowiedziałam się, że bardzo dobrze jej się współpracuje z producentem, suknie są porządnie odszyte i w rzeczywistości prezentują się dużo lepiej niż na zdjęciach (co zdaniem tej pani jest rzadkością w przypadku sukien ślubnych). Propozycje Gali i Nabli to kolekcje, wśród których widziałam najwięcej modeli, które mi się podobają. Moja kosztuje 2600 zł, więc to rzeczywiście mało nie jest, ale niestety mam daleko do Płocka... Myślę, że ważne jest to, że każdy model szyją dokładnie dla konkretnej klientki - dla mnie to istotne
__________________
Zapracowany Paidos Agogos

ex-Damonowa Aparatka
17.12.2010 - 28.05.2012

Znalazłam Męża: 05.08.2004 r.
Ślubowaliśmy: 07.06.2012 r.

Et si tu n'existais pas
J'essaierais d'inventer l'amour...
kasioonya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 13:23   #5
didunia
Raczkowanie
 
Avatar didunia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 69
Dot.: Gala- Zasta- Wasze opinie

Nie wypowiem się co do marki, ale sukienka bardzo mi się podoba. Taka subtelna i elegancka Do tego ta koronkowa narzutka jest piękna
__________________
Dopóki lakier na paznokciach nie wysechł, kobieta jest bezbronna
didunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 13:24   #6
anaaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 36
Dot.: Gala- Zasta- Wasze opinie

ja niestety też mam daleko do płocka ale różnica w cenie jest rzeczywiście znacząca. Może się przejadę, wiedziałam, że mogę na was liczyć kochane wizażanki a co proponujecie z dodatków? ja myślę o ciemno różowo- fioletowym bukiecie, długim welonie, a z biżuterii długie kryształkowe kolczyki i ewentualnie bransoletka. Co wy na to?
anaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 13:46   #7
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Gala- Zasta- Wasze opinie

Cytat:
Napisane przez anaaaaa Pokaż wiadomość
ja niestety też mam daleko do płocka ale różnica w cenie jest rzeczywiście znacząca.
ja do Płocka mam 110 km w jedną stronę też nie mało ale cena wygrała- za tą różnicę mogę sobie jakieś dodatki kupić. Potwierdzam, że faktycznie każda sukienka jest szyta dla danej klientki. Mnie przekonało jeszcze jedno aby wybrac Płock- w salonie w moim mieście chciałam drobne modyfikacje w sukience (chodziło o detale) i powiedziano mi, że nie można zrobić wszystkich modyfikacji . W Połocku nie było problemów- zrobią tak jak chce, wszystko się da
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-25, 14:43   #8
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Gala- Zasta- Wasze opinie

Sukieneczka prezentuje się bardzo ładnie, jest elegancka, skromna, narzutka dodaje jej wiele uroku.
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 14:44   #9
line_87
Rozeznanie
 
Avatar line_87
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 867
Dot.: Gala- Zasta- Wasze opinie

Ooo... Ale fajny temat Ja mam ślub w czerwcu i już zamówiłam tę suknię. Zmierzyłam ją jako jedną z pierwszych, a później wszystkie porównywałam do niej Z tym, że ja zrezygnowałam z tego paska z kwiatkiem i zamówiłam pas biżuteryjny z Zaliny, bo ta suknia jest tak skromna, że potrzebowałam czymś ją ozdobić.
I też myślałam o różowo - fioletowym bukiecie, coś w stylu tego z załącznika. Ale co z biżuterią i welonem, to nie mam pojęcia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bukiet.jpg (51,9 KB, 126 załadowań)
__________________
32/40
line_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 15:23   #10
kasioonya
Rozeznanie
 
Avatar kasioonya
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 665
Dot.: Gala- Zasta- Wasze opinie

Cytat:
Napisane przez anaaaaa Pokaż wiadomość
ja niestety też mam daleko do płocka ale różnica w cenie jest rzeczywiście znacząca. Może się przejadę, wiedziałam, że mogę na was liczyć kochane wizażanki a co proponujecie z dodatków? ja myślę o ciemno różowo- fioletowym bukiecie, długim welonie, a z biżuterii długie kryształkowe kolczyki i ewentualnie bransoletka. Co wy na to?
bardzo mi się podoba Twoja wizja ślubnego looku

Cytat:
Napisane przez magnusia Pokaż wiadomość
ja do Płocka mam 110 km w jedną stronę też nie mało ale cena wygrała- za tą różnicę mogę sobie jakieś dodatki kupić. Potwierdzam, że faktycznie każda sukienka jest szyta dla danej klientki. Mnie przekonało jeszcze jedno aby wybrac Płock- w salonie w moim mieście chciałam drobne modyfikacje w sukience (chodziło o detale) i powiedziano mi, że nie można zrobić wszystkich modyfikacji . W Połocku nie było problemów- zrobią tak jak chce, wszystko się da
dla mnie podróż do Płocka, to eskapada na dwa dni, bo odległość to 350 km w jedną stronę, a że nie jestem kierowcą, to raczej musiałabym się wybrać autobusem lub ciapągiem

ja również zażyczyłam sobie pewnych zmian w sukience i pani powiedziała, że zostaną uwzględnione

Magnusia, który model wybrałaś?
__________________
Zapracowany Paidos Agogos

ex-Damonowa Aparatka
17.12.2010 - 28.05.2012

Znalazłam Męża: 05.08.2004 r.
Ślubowaliśmy: 07.06.2012 r.

Et si tu n'existais pas
J'essaierais d'inventer l'amour...
kasioonya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 15:25   #11
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Gala- Zasta- Wasze opinie

Cytat:
Napisane przez kasioonya Pokaż wiadomość

Magnusia, który model wybrałaś?

moja to RUTH z 2011 roku, tylko ta kokarda będzie mniejsza i bolerka nie bralam

Edytowane przez magnusia
Czas edycji: 2012-02-25 o 15:32
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-25, 15:33   #12
kasioonya
Rozeznanie
 
Avatar kasioonya
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 665
Dot.: Gala- Zasta- Wasze opinie

bardzo ładna
__________________
Zapracowany Paidos Agogos

ex-Damonowa Aparatka
17.12.2010 - 28.05.2012

Znalazłam Męża: 05.08.2004 r.
Ślubowaliśmy: 07.06.2012 r.

Et si tu n'existais pas
J'essaierais d'inventer l'amour...
kasioonya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 15:39   #13
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Gala- Zasta- Wasze opinie

Cytat:
Napisane przez kasioonya Pokaż wiadomość
bardzo ładna

dziękuję
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 16:37   #14
anaaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 36
Dot.: Gala- Zasta- Wasze opinie

Cytat:
Napisane przez line_87 Pokaż wiadomość
Ooo... Ale fajny temat Ja mam ślub w czerwcu i już zamówiłam tę suknię. Zmierzyłam ją jako jedną z pierwszych, a później wszystkie porównywałam do niej Z tym, że ja zrezygnowałam z tego paska z kwiatkiem i zamówiłam pas biżuteryjny z Zaliny, bo ta suknia jest tak skromna, że potrzebowałam czymś ją ozdobić.
I też myślałam o różowo - fioletowym bukiecie, coś w stylu tego z załącznika. Ale co z biżuterią i welonem, to nie mam pojęcia
Widzę, ze mamy bardzo podobne gusty. a ten pasek z wysadzany jest śliczny. Podobny pasek ma model Rosabelle, mierzyłam tą sukienkę jako pierwszą.. lecz niestety mój big biust wypłynął z tej sukienki :/ myślałam, że nie dobrze mi będzie w takim prostym kroju.. a jednak myślałam też o zirelli ale zasta lepiej na mnie wyglądała. proste sukienki są najładniejsze :P
anaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 16:45   #15
anaaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 36
Dot.: Gala- Zasta- Wasze opinie

przeglądając wizaż natknęłam się na to zdjęcie, chciałabym taką fryzurę i kolczyki, tylko kwiatek różowy i podpięty od dołu welon. Oczywiście długi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 304211_170372469717107_138439312910423_355700_944401337_n_large.jpg (17,8 KB, 234 załadowań)
anaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 17:23   #16
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Gala- Zasta- Wasze opinie

Cytat:
Napisane przez anaaaaa Pokaż wiadomość
przeglądając wizaż natknęłam się na to zdjęcie, chciałabym taką fryzurę i kolczyki, tylko kwiatek różowy i podpięty od dołu welon. Oczywiście długi

bardzo ładna fryzurka
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 20:10   #17
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Gala- Zasta- Wasze opinie

Klasyczna , ładna suknia. Jednakże, nie pasuje do niej zupełnie sznurowanie z tyłu.
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 21:24   #18
line_87
Rozeznanie
 
Avatar line_87
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 867
Dot.: Gala- Zasta- Wasze opinie

Cytat:
Napisane przez mylady21 Pokaż wiadomość
Klasyczna , ładna suknia. Jednakże, nie pasuje do niej zupełnie sznurowanie z tyłu.
Mi właśnie też Dlatego zamówiłam wersję z zamkiem i z wewnętrznym gorsetem. To jest właśnie plus sukienek polskich firm, że wiele można w nich zmienić.
__________________
32/40
line_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 21:36   #19
line_87
Rozeznanie
 
Avatar line_87
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 867
Dot.: Gala- Zasta- Wasze opinie

Właśnie przeglądam ofertę jednej z podkrakowskich pracowni ślubnych i patrzcie co znalazłam. To są suknie szyte na wzór. Ja rozumiem, że szyją na wzór Very Wang, bo to są suknie drogie i ciężko dostępne w Polsce, ale żeby podrabiać polskie suknie...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg suknie_slubne_gracja_paris_2.jpg (104,2 KB, 409 załadowań)
__________________
32/40
line_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-27, 12:14   #20
stagnacja21
Raczkowanie
 
Avatar stagnacja21
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 169
Dot.: Gala- Zasta- Wasze opinie

Też będę mieć tą suknię tylko w kolorze ecru, myślę o podobnym bukiecie różowo - fioletowym i krótkich wiszących kolczykach. Zastanawiam się jakie buty będą pasować do tej sukni i jaki kolor biżuterii pasuje do sukni w kolorze ecru?
stagnacja21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 15:51   #21
anaaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 36
Dot.: Gala- Zasta- Wasze opinie

Cytat:
Napisane przez stagnacja21 Pokaż wiadomość
Też będę mieć tą suknię tylko w kolorze ecru, myślę o podobnym bukiecie różowo - fioletowym i krótkich wiszących kolczykach. Zastanawiam się jakie buty będą pasować do tej sukni i jaki kolor biżuterii pasuje do sukni w kolorze ecru?
Buty może lakierki w kolorze nude, ja sama chyba skuszę się na takie, bo są eleganckie i można je później wykorzystać, chociaż pani w salonie mówiła, ze do prostej sukienki najlepiej dopasować jakieś bogato zdobione buty. a co do biżuterii to może złoto albo... perły???

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:49 ----------

Cytat:
Napisane przez line_87 Pokaż wiadomość
Właśnie przeglądam ofertę jednej z podkrakowskich pracowni ślubnych i patrzcie co znalazłam. To są suknie szyte na wzór. Ja rozumiem, że szyją na wzór Very Wang, bo to są suknie drogie i ciężko dostępne w Polsce, ale żeby podrabiać polskie suknie...
prawie identyczna, tylko ze gala ma taki cienki materiał na wierzchniej warstwie, z którego robi się "fałdki"

Edytowane przez anaaaaa
Czas edycji: 2012-02-27 o 15:54
anaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 17:05   #22
sliw3czka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 14
Dot.: Gala- Zasta- Wasze opinie

Hej dziewczyny dzisiaj własnie zakupiłam tą piękną suknie w toruniu . Kosztowała 1900 + welon + kaftanik z koronki = 2590 Ale jest piękna przymierzałam ją i byłam zachwycona

---------- Dopisano o 18:05 ---------- Poprzedni post napisano o 18:01 ----------

Chciałam jeszcze dodać ze wybrałam się tam z myślą ze zakupię model Zirella też pięknie wyglądał na mnie o plecach juz nie wspomne ma przepieknie wyhaftowany tył ale cos mnie tknelo i przymierzylam Zaste i wszyscy jednoglosnie stwierdzili ze Zasta powala na kolana. Jestem naprawde zadowolona ) teraz zostały tylko dodatki i fryzura
sliw3czka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 12:03   #23
line_87
Rozeznanie
 
Avatar line_87
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 867
Dot.: Gala- Zasta- Wasze opinie

sliw3czka, a kiedy ślub? Masz już dodatki obmyślane?
I pochwal się jaki welon, bo ja nie mam pomysłu jaki wybrać
__________________
32/40
line_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-09, 19:08   #24
anne06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 46
Dot.: Gala- Zasta- Wasze opinie

Moja sukienka Też mam ślub we wrześniu i też w tej sukni. Do tego kupiłam buty jak w załączniku i w tym kolorze poszukam bukietu. Ewentualnie biały bukiet ale z taką wstążką, czy jakimś dodatkiem, za to nie wiem jeszcze co z welonem..?
No i martwię się czy we wrześniu będzie na tyle ciepło żebym nie zmarzła tylko w tym koronkowym bolerku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg t_p_detail.jpg (15,5 KB, 103 załadowań)
anne06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 12:31   #25
stagnacja21
Raczkowanie
 
Avatar stagnacja21
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 169
Dot.: Gala- Zasta- Wasze opinie

Cytat:
Napisane przez anne06 Pokaż wiadomość
Moja sukienka Też mam ślub we wrześniu i też w tej sukni. Do tego kupiłam buty jak w załączniku i w tym kolorze poszukam bukietu. Ewentualnie biały bukiet ale z taką wstążką, czy jakimś dodatkiem, za to nie wiem jeszcze co z welonem..?
No i martwię się czy we wrześniu będzie na tyle ciepło żebym nie zmarzła tylko w tym koronkowym bolerku

Też się o to martwie, bo też mam ślub we wrześniu
Piękne buty, gdzie kupiłaś?
stagnacja21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 18:53   #26
anne06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 46
Dot.: Gala- Zasta- Wasze opinie

Cytat:
Napisane przez stagnacja21 Pokaż wiadomość
Też się o to martwie, bo też mam ślub we wrześniu
Piękne buty, gdzie kupiłaś?
Deichmann niestety, ale jak dla mnie buty z kolekcji "ślubnych" miały zbyt kosmiczne ceny. A te jeszcze założę jak ich nie zniszczę w jeden wieczór, a jeśli nawet to nie będzie szkoda
Właśnie nie mam pojęcia czym bym się jeszcze mogła ocieplić. Z tego co widzę jest mały wybór hmm.. tego co można założyć na suknię, bo generalnie Panna Młoda ma wyglądać ładnie bez względu na temperaturę...
anne06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 19:47   #27
zasta24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1
Dot.: Gala- Zasta- Wasze opinie

Witam Was Jak przeczytałam Wasze wypowiedzi nie mogłam się powstrzymać i musiałam napisać Ja też zamówiłam Zastę i również będę miała pasek od Zaliny najprawdopodobniej - ostatecznie mam się zdecydować we wrześniu na pierwszej przymiarce. Na bolerko też jeszcze się nie zdecydowałam bo biorę ślub pod koniec października i nie wiem na jaką pogodę mogę liczyć:/ A co do wiązania z tyłu, to zauważyłyście, że na zdjęciu się nie postarali, jest krzywo zawiązane i w ogóle mało estetycznie to wygląda? Jak się ubierze nie wygląda to źle. Osobiście też bardziej widziałby mi się tu zamek, ale z drugiej strony to przynajmniej na weselu tak po 12, jak już i tak nikt nie będzie patrzył tyle na mnie, poluzuję te sznureczki i pooddycham trochę A co do welonu, to ja specjalnie wybierałam taką skromną prostą sukieneczkę z delikatnym trenem żeby do tego mieć dłuuugi, 2,5 metrowy welon Teraz tylko buty... Ehh, a to już większy problem dla mnie... Pozdrawiam wszystkie szczęśliwe przyszłe Panny Młode!
zasta24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-18, 11:34   #28
line_87
Rozeznanie
 
Avatar line_87
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 867
Dot.: Gala- Zasta- Wasze opinie

A widziałaś ten pas od Zaliny na żywo? Przymierzałaś go do sukni? Bo ja wybierałam ze zdjęcia w katalogu i MAM NADZIEJĘ, że będzie pasował
__________________
32/40
line_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 11:29   #29
anne06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 46
Dot.: Gala- Zasta- Wasze opinie

Dziewczyny, a mam pytanie, jaki welon planujecie do tej sukni? Ja chciałam welon przynajmniej na sam ślub, potem go pewnie zdejmę. Na pewno myślałam o takim bez lamówki, tylko długość? Myślałam czy nie byłby dobry taki do wysokości bioder, żeby zasłonić sznurowanie i guziczki od bolerka.
anne06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 07:48   #30
line_87
Rozeznanie
 
Avatar line_87
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 867
Dot.: Gala- Zasta- Wasze opinie

Ja mierzyłam do tej sukni toczek i powiem Ci, że całkiem fajnie to wyglądało Ale chyba nie jestem taka odważna i ostatecznie zdecyduję się na welon.
Mam mieć w połowie kwietnia pierwszą przymiarkę i pomierzę wtedy różne długości welonów. Ja nie mam sznurowania tylko zamek, więc nie muszę zasłaniać
A Ty mierzyłaś już jakiś do tej sukni?
__________________
32/40
line_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:20.