jędrne ciało - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-02-25, 22:24   #1
ramona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2

Jędrny brzuch


Pomocy. Czy znacie jakiś sprawdzony środek, mleczko lub cos innego na ujędrnienie skóry na brzuszku.Wisi okropnie Chodze na siłownię ( pod sorą mam twarde mięśnie) ale skóra wisi. HELP
ramona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-25, 22:52   #2
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Jędrny brzuch: sugestia

Może zadaj to pytanie doktorowi Jankowskiemu na jego forum, na pewno Ci odpowie i na pewno pomoże [img]icons/icon7.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-10, 16:21   #3
kitek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 24
jędrne ciało

dziewczyny co sądzicie o dodawaniu witamin A i E w płynie do balsam do ciała? czy któras z Was juz stosuje taką technikę? mam strasznie suchą skórę chciałabym ja dobrze nawilżać i uelastyczniać. łykam wit A+E oraz wyciąg ze skrzypu polnego ale dopiero od 2 tyg i narazie efektów nie widać. ostatnio po saunie nałożyłam na ciało balsam z dodatkiem wit A i E . skóra była gładziutka i miękka ale nie wiem czy na dłuższą metę to skórze nie zaszkodzi . do rozsmarowania całego ciała do balsmu dodałam 24 kropel z kazdej witaminy. czy to nie za dużo? a może za mało?
jezeli macie juz jakies doswiadczenia z tego typu" zabiegami " proszę napiszcie jakie są Wasze odczucia.
pozdrawiam
kitek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-11, 13:02   #4
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: jędrne ciało

Droga Kitek, wydaje mi się, że dodawanie witamin Ai E do balsamów nie zaszkodzi, tylko może zacznij przyzwyczajać do tego skórę. Proponuję zacząć od 10 kropli każdej z tych witamin a potem stopniowo zwiększac ilość. Nie wiem, czy czasem stosowanie takiej duzej ilosci od razu, nie wywoła z czasem reakcji alergicznej. A jak będziesz stopniowo zwiększać dawkę to skóra przyzwyczai się i ewentualne prawdopodobieństwo podrażnienia zmniejszy się.

Pozdrawiam serdecznie.

Aha napisz jeszcze do ilu mniej wiecej ml dodałaś te 48 kropli? Do 20 ml balsamu czy 30 ml, bo to różnica, jeśli chodzi o stężenie witamin.
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 00:07   #5
punia24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4
jędrność skóry

ello ello mam pytanko do pani kosmetyczki mam 22 lata i moja skóra na twarzy jest mało jędrna i szukam jakiegoś superowo ujędrniającego kremu. Wydaje mi się że już mam jakieś zmarszczki na czole i przy ustach ale czy w moim wieku mogę już używać kremów przeciwzmarszczkowych, czy to nie za wcześnie?? Chciałam również zapytać o krem ujędrniający firmy garnier taki w żółtym opakowaniu czy warto go kupić?? Amoże jakiś z firmy vichy bo wiem, że ta firma jest super używam kremu wlaśnie tej firmy i jest superowy. Bardzo proszę o odpowiedz, pozdrawiam
punia24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 11:26   #6
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: jędrność skóry

Najprościej bedzie jak przejrzysz sobie KWC, jest tam bardzo dużo kosmetyków wraz z opisami a dodatkowo masz tam już recenzje osób które używały danych kosmetyków
__________________
Natusia - 25.01.2010

Dominiś - 20.05.2012
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-08, 23:06   #7
Isselilija
Rozeznanie
 
Avatar Isselilija
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: .::.(^_^).::.
Wiadomości: 621
GG do Isselilija
Dot.: jędrność skóry

Odświeżam. No właśnie. Jak ujędrniać? T o przecież jeden z głównych objawów starzanie się cery - utrata jędrności. Kosmetyki - ok. Ale jak sie odżywiać, jakie zabiegi poza liftingiem, są dostępne? Jakie sa domowe i tanie sposoby na ożywienie cery i przywrócenie jej jędrności? Ktoś ma może jakiś sprawdzony środek, który na pewno działa?
Isselilija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-23, 22:02   #8
Basia08045
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5
Jędrny biust

Pomocy ! Mam problem. Mam 19 lat i ostatnio mialam diete oczyszczajaca, poniewaz mialam problem z paroma kilogramami. Schudlam 5 kilo, ale nie w tym rzecz. Przed rozpoczeciem diety mialam ladny, jedrny biust, lecz po diecie strasznie zmalal, piersi juz nie sa tak jedrne. Moge powiedziec, ze biust strasznie poszedł w dół. Cwiczenia nie pomagaja.. Mam problem, bo nie wiem czy moge uzywac jakis kremow ujedrniajacych a jesli tak, to jakich? Chodzi tez o to, aby nie byl zbyt drogi. Bardzo prosze o pomoc.. I wszystkim serdecznie dziekuje za pomoc
Basia08045 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-24, 13:52   #9
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Jędrny biust

A ćwiczysz coś konkretnie na klatkę piersiową? Regularne ćwiczenia tej partii ciała bardzo pomagają. Wiem co mówię, bo miałam spory biust, teraz po schudnięciu kilku kg mniejszy, ale jędrny dzięki ćwiczeniom.

Poza tym dobry stanik to podstawa, a do ćwiczeń sportowy, dobrze podtrzymujący biust.

Jeżeli chodzi o kremy, to polecam serum do biustu Eveline - działa. Napina, ujędrnia, poprawia kondycję skóry.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-25, 19:29   #10
Basia08045
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5
Dot.: Jędrny biust

Od miesiaca regularnie cwicze, ale nie widze zadnych zmian. Cwiczenia, ktore polecily mi kolezanki oraz cwiczenia ktore znalazlam na necie wykonuje. Staniki musialam zmienic, poniewaz zmniejszyla sie miseczka :/ Staram sie tak dobierac, aby dobrze podtrzymywaly biust.
A po kremie zauwazylas jakies zmiany? Tzn. ujedrnil Ci biust?
Basia08045 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-27, 18:45   #11
Cukierasek bez cukru
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 19
Dot.: Jędrny biust

mi do ujędrniania biustu służy ( a w sumie to stosuje go do wszytskiego ) żel hialuronowy - ładnie napina i dba o odpowiednie nawilżenie skóry.

100 ml / Cena: 17.95 zł niesamowicie wydajny!
Cukierasek bez cukru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-30, 17:17   #12
LadyPassion
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bełchatów
Wiadomości: 9
Dot.: Jędrny biust

Ja używam SERUM UJEDRNIAJĄCEGO DO BIUSTU z Eveline! Jestem bardzo z niego zadowolona, wydajny i niedrogi <ok 15 zł> ładnie napina i unosi biust naprawde polecam!
__________________
studentka kosmetologii


ZAKOCHANA
LadyPassion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-02, 17:14   #13
noreen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z ziemi na niebo
Wiadomości: 8
Dot.: Jędrny biust

a ja używam kremu dr irena eris, taki w bordowej buteleczce z pompką, mam duży biust (80 E) i ten kosmetyk jest rewelacyjny, bardzo wydajny. kosztuje ok 80 zł, ale naprawdę warto!!!
stosowałam preparaty z avonu, oriflame, eveline - i eris bije je na głowę. polecam
__________________
z ziemi na Niebo
noreen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 18:52   #14
elsinoe
Raczkowanie
 
Avatar elsinoe
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 111
Dot.: Jędrny biust

Nigdy nie testowałam balsamów erisa więc trudno mi ocenić, pamiętam tylko pomarańczowy peeling antycell, którego zapach okazał się przykry...
Mi w zupełności wystarcza krem Eveline ( mnóstwo dziewczyn chwali) ale nie mam dużych piersi.. nie wiem jakby sprawdził się na podwójnym D, muszę namówić znajomą, żeby stestowała
__________________
nie sen jest najgorszy, najgorsze jest przebudzenie...
elsinoe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 15:04   #15
maayka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2
Dot.: Jędrny brzuch

Hej. Ja znam dobry sposób na skórę na brzuchu która nie jest jędrna. Ale nie jest to mleczko....
maayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:49.