Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-26, 10:59   #2311
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Zdecydowanie! Moja kuzynka urodziła tak szybko, że mówiła, że nawet się za bardzo nie zorientowała - 20 minut i po wszystkim Mąż nie zdążył nawet dojechać

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:49 ----------




Ale ja Cię przebiję. Uwaga, uwaga!
Śniło mi się, że moja koleżanka urodziła... skunksa! Powaga! I wszyscy się zachwycali, jaki jest ładny i mądry
Musimy podać sen interpretacji, bo to grubsza sprawa
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-26, 10:59   #2312
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
No, trochę idzie, ale odkąd się przerzuciłam na sklepy internetowe, to dużo mniej. W porównaniu z gabinetem była różnica 40 zł A Ty gdzie kupujesz? I jakiej firmy?
Ja to bardziej z wygody. Plus mam wrażliwe oczy. Ale podobno trzeba robić po wszystkich ciążach, bo inaczej może wrócić.
W necie zdecydowanie taniej ja kupuje pakiety po 180 soczewek jednodniowych Acuvue Moist (różna wada na obu oczach) wychodzi ok. 350zł na 3 miechy kiedyś zamawiałam ze szkla.com, ale mnie wkurzyli swoim chamstwem i znalazłam inny sklep - swiatsoczewek.com.
Też to słyszałam a chcę mieć cesarę, więc nie będę się na razie laserować u mnie wada na pewno wróci, bo mam dużą
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-26, 11:00   #2313
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

A ja wczoraj oglądałam Paranienormalnych i mi się przyśnił Kryspin, że brałam z nim ślub

__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-26, 11:01   #2314
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
W konkursie dojenia sztucznej krowy wygrałam:
- perfumy Orsay
- zabieg na dłonie o wart.45zł
- strzyżenie i modelowanie w jakimś fajnym Atelie w Sosnowcu
- książkę
- bilety na koncert Bajmu, Hyżego i Cugowskiego do Spodka w Katowicach
- dyplom dojarza


W drugim konkursie wylosowali moja koleżankę i miała zejść na scenę z przyjaciółką (a że byłyśmy we 2, to wzieła mnie ) ja miałam muczeć, a ona miała zgadnąć czy to ja i tu wygrałyśmy:
- bon na 100zł na zakup biustonosza
- tą samą książkę
- zabieg na dłonie (ten sam)
- 2 wejściówki na siłownie


Wieczór uważam za mega udany

---------- Dopisano o 07:24 ---------- Poprzedni post napisano o 07:24 ----------


sztuczna krowa z wymionami z których leciało prawdziwe mleko
Haha gratulacje Fajne nagrody! Umawiasz sie do SCC?

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-26, 11:01   #2315
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Aktualizacja gwiazdki wyszła całkiem całkiem

Komu sie podoba a komu nie?
Uwielbiam motyw gwiazdki, ale sama mam na nadgarstku i puste w środku

Jeśli mogę coś radzić, to nie bierz tak mocno do bani kwestii bólu. To malutki wzór, zrobienie potrwa chwilę, ale nosisz całe życie. Zasada jest taka, że im mniej tkanki tłuszczowej pod spodem, tym bardziej bolI. Ale wierz mi, wytrzymasz pół godziny Moje 3 tyle zajęły.
__________________
pachnę

Edytowane przez your Angel
Czas edycji: 2016-02-26 o 11:18
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-26, 11:02   #2316
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
eee czemu fajnie jest najgorsze w tym było to, że to ich stoisko Beauty Labbyło ustawione zaraz przy głównym wejściu do galerii i przy wyjściu z Auchana - tłumy ludzi się przewijaly jako że to była sobota po południu i wszyscy się oczywiście gapili na stoisko więc i na mnie przy okazji. A ja nieśmiała jestem i nie lubię jak się gapią na mnie jak na dziwo boże
mam to samo to w takim razie odpuszczam, nie dla mnie takie atrakcje

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:01 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
A ja wczoraj oglądałam Paranienormalnych i mi się przyśnił Kryspin, że brałam z nim ślub

aleś se wybrała przystojniaka
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-26, 11:03   #2317
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Aha, i kwestia mody tego motywu mnie nie rusza. Liczy się symbol i osobiste znaczenie. To mój talizman
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-26, 11:04   #2318
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Amyz zdrowiej bo kto jak nie Ty napisze nam najlepsiejszy teleexpress?


Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Aktualizacja gwiazdki wyszła całkiem całkiem

Komu sie podoba a komu nie?

Jak dla mnie mogłaby być mniejsza i sam kontur


Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość


U mnie na wsi oczywiście nic nie ma
U mnie na wsi nie ma nawet S, więc to dopiero drama

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Wklejam zdjęcia tej pomadki 13 MM, oczywiście u mnie wyszedł trochę inny kolor, ale jest bardzo podobny do tego drugiego zdjęcia z netu.

Bardzo ładny kolor

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Już chciałam napisać jakie masz ładne zęby, a to zdjęcie z neta

Ładna, taki dzienniaczek jakby muszę ją zobaczyć na żywo
Z zębami to i jak miałam pisać
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-26, 11:05   #2319
nate
Rozeznanie
 
Avatar nate
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 848
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Dziekuje za opinie

Mozesz powiedzieć ile totrwalo ile bolało w porównaniu do innego bólu?
Jak duże są Twoje?
Bo ja bym chciała o polowe mniejszą ciut wyżej niż mam tą henne

Samo tatuowanie trwało z 20 minut (na gwiazdkę), więc nawet nie zdążyło zaboleć Są malutkie, tak z 1,5x1,5cm.
nate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-26, 11:05   #2320
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
Z Diora (przynajmniej w Wawie) to nawet przy zakupach dziadostwo
Jedna miniaturka, albo trzy próbki wsadzone w firmową torebkę - za zakup od 350zł
A to niech mnie cmokna nie idę na Diora :P a na jakie marki warto iść?
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-26, 11:06   #2321
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Która kolorówka lepsza/ciekawsza? Smashbox czy Guerlain?
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-26, 11:08   #2322
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
A ja wczoraj oglądałam Paranienormalnych i mi się przyśnił Kryspin, że brałam z nim ślub



Laski co Wy palicie przed snem : hahaha:

---------- Dopisano o 12:08 ---------- Poprzedni post napisano o 12:06 ----------

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
mam to samo to w takim razie odpuszczam, nie dla mnie takie atrakcje

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:01 ----------

no ale to w każdej galerii inaczej ustawiają raz widziałam to stoisko w innej galerii i było przy Sephorze, w głębi galerii więc spoko ja bym pomimo wszystko poszła jeszcze raz
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-26, 11:09   #2323
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
mam to samo to w takim razie odpuszczam, nie dla mnie takie atrakcje

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:01 ----------



aleś se wybrała przystojniaka
Żebym miała tu coś do powiedzenia, sam mnie przystojniak złapał

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość

Bardzo ładny kolor



Z zębami to i jak miałam pisać
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-26, 11:09   #2324
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Amyz zdrowiej bo kto jak nie Ty napisze nam najlepsiejszy teleexpress?


nie obiecuję dzis teleekspresu po pracy mam zamiar wpakować w siebie trzy aspiryny i walnąć sie do łoża. Jak wstane to napiszę, jak nie to przykro mi
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-26, 11:09   #2325
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
A ja wczoraj oglądałam Paranienormalnych i mi się przyśnił Kryspin, że brałam z nim ślub
Czyli Twój kosmetyczny i szlachetny TŻ jest do odstąpienia? Bo ja już się w nim kocham, od kilku opowieści
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-26, 11:10   #2326
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Która kolorówka lepsza/ciekawsza? Smashbox czy Guerlain?
Ja tam bym wolała isc na Guerlaina
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-26, 11:10   #2327
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość

U mnie na wsi nie ma nawet S, więc to dopiero drama
faktycznie - niefajnie
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-26, 11:10   #2328
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość


Laski co Wy palicie przed snem : hahaha:

---------- Dopisano o 12:08 ---------- Poprzedni post napisano o 12:06 ----------




no ale to w każdej galerii inaczej ustawiają raz widziałam to stoisko w innej galerii i było przy Sephorze, w głębi galerii więc spoko ja bym pomimo wszystko poszła jeszcze raz
na mnie podziałało ciasto z makiem i gruszkami chyba, bo się akurat przy kabarecie obżerałam no ale wiadomo mak
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-26, 11:10   #2329
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
A to niech mnie cmokna nie idę na Diora :P a na jakie marki warto iść?
Givenchy, Chanel i wydaje mi się, że pozytywne opinie słyszałam o Guerlainie

Edytowane przez Margo25
Czas edycji: 2016-02-26 o 11:12 Powód: Dopisek
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-26, 11:11   #2330
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Uwielbiam motyw gwiazdki, ale sama mam na nadgarstku i puste w środku

Jeśli mogę coś radzić, to nie bierz tak mocno do bani kwestii bólu. To malutki wzór, zrobienie potrwa chwilę, ale nosisz całe życie. Zasada jest taka, że im mniej tkanki tłuszczowej pod spodem, tym bardziej bolI. Ale wierz mi, wytrzymasz pół godziny Moje 3 tyle zajęły.

https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.n...29&oe=5750C18F
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.n...5a&oe=575C88C6
Dziekuje za opinie

Prawdę mówiąc chce taka wlasnie pusta ciut wyżej tam gdzie pierścionki sie zatrzymują na palcu i mniejsza o polowe jak mam mój obecny rysunek. Wiec nawet jak bede miała mieć to usunięte to nie usunę bo pierscionkami 3 czy 4 zaslonie tak jak pierścionki nosze 4 na środkowym palcu i nie widać co mam pod spodem
A motyw mi sie zawsze podobał i specjalnie nie wybrałam czegoś duzoego i super widocznego bo ja jeden naprawdę mała i nie mam tez wielkiej potrzeby rzucania sie w oczy
Nie planuje rysunku na pół ręki co to bedzie widać z daleka ani wymyślnych wzorów

Chodziłam do szkoły artystycznej i prawie każdy miał tatuaż część tez usunęła wiec nie widzę problemu wielkiego w tym, czemu miałabym go usunąć to nie wiem
Jak cos da sie łatwo zakryć albo usunąć (kreski nie są trudne do usuwania) to sie nie boje ze mi sie znudzi
Znudziły mi sie moje blizny na stopach ale jakoś ich nie usunęła tak samo na kciuki mam Blizne której bym chciała nie mieć ale mam i żyje
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-26, 11:11   #2331
Mrowina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 433
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Takie duże ,konkretne tatuaże to zabawa dla bogatych albo koneserów Jak brat mi mówi ,że ktoś przyszedł robić plecy na kilka sesji ,to za tą kasę miałby Golda w S.
Mrowina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-26, 11:11   #2332
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

A w D. kiedyś też byłam na jakiejś akcji - pierwszy i ostatni raz. Takie cyrki odstawiali. W ramach czegoś miał być weekend z darmowym makijażem, paznokcie i coś tam jeszcze. Zadzwoniłam, zapisałam się na piątek na paznokcie i na makijaż na sobotę, bo tak można było, a akurat miałam jakąś rodzinną imprezkę. I wszystko miało być bezpłatne i bez konieczności zakupu - tak jak w S. Dwa razy pytałam, bo nie lubię być zmuszana.
Przychodzę w piątek - nie ma mnie na listach. Szukają, szukają, stoję jak głupek. Każą mi czekać, to czekam. W końcu znalazły. Babka mi zaczęła robić paznokcie, podchodzi drugi i mówi, że jednak muszę zapłacić, bo weekend jest sobota-poniedziałek, a nie piątek-niedziela i im się pomyliło. Szczęka mi chyba do podłogi opadła. Ale zanim zdążyłam coś powiedzieć, ta od manicure mówi, że w tej sytuacji ona mi już zrobi bezpłatnie, bo to nieładnie, bo co innego mi powiedziały. Serio?
Ale jak tamta skończyła, to się okazało, że jednak muszę coś kupić - w cenie manicure... No ręce mi opadły. Na dodatek nie miałam ani kasy, ani karty, bo nie brałam dużej torby, żeby mi się paznokcie nie popsuły, a jeszcze środek lata. Udało mi się wynegocjować, że następnego dnia po makijażu kupię.
Przyszłam w sobotę, wszystkie bardzo obdęte. Maluje mnie z łachą, nic właściwie nie mówi. Siedzę zestresowana i żałuję, że poszłam. A potem na krok się nie mogłam ruszyć, bo we 3 za mną chodziły - żebym im tylko nie uciekła. WTF?! No i oczywiście okazało się, że muszę coś kupić w cenie manicure i makijażu (!). Fajnie, że informują wcześniej Próbowałam rozmawiać, że powiedzieli mi co innego, ale nikogo to nie obchodziło.
Tak mnie zestresowały, że wzięłam jakieś zwykłe rzeczy i szybko wyszłam. I jeszcze ciągle mówiły - brakuje 20 zł, brakuje 5 zł. Masakra jakaś. Odechciało mi się wszystkiego. Taka upokorzona jeszcze się nie czułam w jakimś głupim sklepie.
A potem sprawdziłam i wszędzie była informacja, że miało być bezpłatnie. Teraz to bym do nich zadzwoniła z awanturą, skargę napisała, na fejsie im zrobiła obciach, ale wtedy po prostu było mi strasznie wstyd. Nie nastawiałam się akurat na zakupy, tym bardziej jakieś duże, a zrobiły ze mnie wieśniarę, która chce się nachapać. I to łażenie krok w krok? Ciekawe, czy by mnie ochroniarz zatrzymywał na bramce Dlatego prawie nic w D. nie kupuję i na żadne akcje nie chodzę. Nie lubię ich
W S. jest pod tym względem cud-miód. Obsługa sympatyczna, nie ma przymusu zakupu, tylko raz trafiłam na jakiegoś wmuszacza, dają gratisy i zawsze się mną zachwycają Przynajmniej takie akcje mają obcykane
No, rozpisałam się straszliwie, ale to była naprawdę trauma.
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-26, 11:11   #2333
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Uwielbiam motyw gwiazdki, ale sama mam na nadgarstku i puste w środku

Jeśli mogę coś radzić, to nie bierz tak mocno do bani kwestii bólu. To malutki wzór, zrobienie potrwa chwilę, ale nosisz całe życie. Zasada jest taka, że im mniej tkanki tłuszczowej pod spodem, tym bardziej bolI. Ale wierz mi, wytrzymasz pół godziny Moje 3 tyle zajęły.

https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.n...29&oe=5750C18F
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.n...5a&oe=575C88C6
To Ty i Twoja Dzidzia ?
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-26, 11:12   #2334
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość


Laski co Wy palicie przed snem : hahaha:

---------- Dopisano o 12:08 ---------- Poprzedni post napisano o 12:06 ----------



no ale to w każdej galerii inaczej ustawiają raz widziałam to stoisko w innej galerii i było przy Sephorze, w głębi galerii więc spoko ja bym pomimo wszystko poszła jeszcze raz
cokolwiek to jest - musi być dobre

To jesteś odważniejsza ode mnie
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-26, 11:12   #2335
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
nie obiecuję dzis teleekspresu po pracy mam zamiar wpakować w siebie trzy aspiryny i walnąć sie do łoża. Jak wstane to napiszę, jak nie to przykro mi
Zdrwko najważniejsze, kuruj się, bo wiesz.... Vipy

Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
Czyli Twój kosmetyczny i szlachetny TŻ jest do odstąpienia? Bo ja już się w nim kocham, od kilku opowieści
no wychodzi na to, że wolny A dziś ma jeszcze imieniny Ale ostrzegam nie zawsze jest tak kolorowo, bo jest charakterny

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
Ja tam bym wolała isc na Guerlaina
Ja też
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-26, 11:15   #2336
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Żebym miała tu coś do powiedzenia, sam mnie przystojniak złapał


wiedział, kogo usidlić

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:13 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
nie obiecuję dzis teleekspresu po pracy mam zamiar wpakować w siebie trzy aspiryny i walnąć sie do łoża. Jak wstane to napiszę, jak nie to przykro mi
Zdrówko ważniejsze

---------- Dopisano o 12:15 ---------- Poprzedni post napisano o 12:13 ----------

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
A w D. kiedyś też byłam na jakiejś akcji - pierwszy i ostatni raz. Takie cyrki odstawiali. W ramach czegoś miał być weekend z darmowym makijażem, paznokcie i coś tam jeszcze. Zadzwoniłam, zapisałam się na piątek na paznokcie i na makijaż na sobotę, bo tak można było, a akurat miałam jakąś rodzinną imprezkę. I wszystko miało być bezpłatne i bez konieczności zakupu - tak jak w S. Dwa razy pytałam, bo nie lubię być zmuszana.
Przychodzę w piątek - nie ma mnie na listach. Szukają, szukają, stoję jak głupek. Każą mi czekać, to czekam. W końcu znalazły. Babka mi zaczęła robić paznokcie, podchodzi drugi i mówi, że jednak muszę zapłacić, bo weekend jest sobota-poniedziałek, a nie piątek-niedziela i im się pomyliło. Szczęka mi chyba do podłogi opadła. Ale zanim zdążyłam coś powiedzieć, ta od manicure mówi, że w tej sytuacji ona mi już zrobi bezpłatnie, bo to nieładnie, bo co innego mi powiedziały. Serio?
Ale jak tamta skończyła, to się okazało, że jednak muszę coś kupić - w cenie manicure... No ręce mi opadły. Na dodatek nie miałam ani kasy, ani karty, bo nie brałam dużej torby, żeby mi się paznokcie nie popsuły, a jeszcze środek lata. Udało mi się wynegocjować, że następnego dnia po makijażu kupię.
Przyszłam w sobotę, wszystkie bardzo obdęte. Maluje mnie z łachą, nic właściwie nie mówi. Siedzę zestresowana i żałuję, że poszłam. A potem na krok się nie mogłam ruszyć, bo we 3 za mną chodziły - żebym im tylko nie uciekła. WTF?! No i oczywiście okazało się, że muszę coś kupić w cenie manicure i makijażu (!). Fajnie, że informują wcześniej Próbowałam rozmawiać, że powiedzieli mi co innego, ale nikogo to nie obchodziło.
Tak mnie zestresowały, że wzięłam jakieś zwykłe rzeczy i szybko wyszłam. I jeszcze ciągle mówiły - brakuje 20 zł, brakuje 5 zł. Masakra jakaś. Odechciało mi się wszystkiego. Taka upokorzona jeszcze się nie czułam w jakimś głupim sklepie.
A potem sprawdziłam i wszędzie była informacja, że miało być bezpłatnie. Teraz to bym do nich zadzwoniła z awanturą, skargę napisała, na fejsie im zrobiła obciach, ale wtedy po prostu było mi strasznie wstyd. Nie nastawiałam się akurat na zakupy, tym bardziej jakieś duże, a zrobiły ze mnie wieśniarę, która chce się nachapać. I to łażenie krok w krok? Ciekawe, czy by mnie ochroniarz zatrzymywał na bramce Dlatego prawie nic w D. nie kupuję i na żadne akcje nie chodzę. Nie lubię ich
W S. jest pod tym względem cud-miód. Obsługa sympatyczna, nie ma przymusu zakupu, tylko raz trafiłam na jakiegoś wmuszacza, dają gratisy i zawsze się mną zachwycają Przynajmniej takie akcje mają obcykane
No, rozpisałam się straszliwie, ale to była naprawdę trauma.
ale dziadostwo
Nie lubię D. i na pewno tam bym nie poszła na takie warsztaty
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-26, 11:15   #2337
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość


Laski co Wy palicie przed snem : hahaha:

---------- Dopisano o 12:08 ---------- Poprzedni post napisano o 12:06 ----------




no ale to w każdej galerii inaczej ustawiają raz widziałam to stoisko w innej galerii i było przy Sephorze, w głębi galerii więc spoko ja bym pomimo wszystko poszła jeszcze raz
Ja nic
A u mnie też jest zawsze na środku, przed S.
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-26, 11:16   #2338
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
na mnie podziałało ciasto z makiem i gruszkami chyba, bo się akurat przy kabarecie obżerałam no ale wiadomo mak
mak to mak
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-26, 11:16   #2339
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Zdrwko najważniejsze, kuruj się, bo wiesz.... Vipy



no wychodzi na to, że wolny A dziś ma jeszcze imieniny Ale ostrzegam nie zawsze jest tak kolorowo, bo jest charakterny



Ja też
Ucałuj go imieninowo ode mnie Przekaż, że ma wielbicielkę
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-26, 11:16   #2340
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
A ja wczoraj oglądałam Paranienormalnych i mi się przyśnił Kryspin, że brałam z nim ślub

Oj!...
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-01 13:11:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:57.