Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-05-13, 12:45   #3151
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
Tak, pamiętam a jakże, bo dumałam przez moment czy by nie zaproponować Ci odkupienia
Dlatego zakonotowałam
Yonellki serum reaktywator ponad rok temu używałam, jakoś przed ANR uznanym za serum wszechczasów i Yonelle było faaajne napinające (mało spałam wtedy)
Podobało mi się że w odróżnieniu od kremów nie było aż tak zapachowe aczkowliek skoro mowa o zapachach to nic nie przebije Femi. Tam jest nagromadzenie zapachów i esencjonalności.. jakby były tam extrakty a nie muśnięcie zapachu, tylko że w Femi ta zapachowość mnie nie męczy, paradoks ?. Noo i przyznaję że zakochałam się w Femi. Ale wracając do Yonelle to kuszą mnie inne produkty bo wiem ze sa tam porządne składy( wkoncu robią to panie które stworzyły Dermikę) ale wydaje mi się że jak na polski produkt to Yonelle jednak przegiął z ceną. Taka Arcana ma równie dobre produkty i ich serum też fajnie działające ale przaśniejsze opakowania, brak woreczka, dostępność głownie w salonach no troszkę to odbiera punkty .. ale jest ciut taniej. Reasumując stawiam Yonelle na równi z Arcaną/clareną

Antymaczkowo znaczy że kupuje i upycham po paletach wkłady
żeby nie wyglądało że mam aż tyle
Niestety maczkomania strasznie wciąga.
za to ostatnio dałam się "wciągnąć: różom, kupiłam clarinsa w D subtelny piękny lajcikowy róż z mikrodrobinkami, pózniej czyli za 3 tygodnie kremowy MUFE a i tak mam stado innych w obrocie Więc z rozsądku na maca patrzeć nie powinnam bo coś przykukam.
Powiedz mi, ten Reaktywator (czerwony?) używałaś w sezonie nie-słonecznym? Retinol i te sprawy
A może miałaś też ten produkt z rolką?

Nawet nie wiedziałam, że taka jest geneza marki. Z ciekawości w wolnej chwili poczytam - nawet mimo faktu, że Dermiki nie lubię

Femi i Arcanę zanotowałam w pamięci

Maczkomania wciąga, wciąga Szminki mi się błyskawicznie rozmnożyły

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
dla mnie aussie było najgorszym wyzwaniem zapachowym, wcześniej któryś garnier bo skoro używam konkretnych perfum, balsamów to jeszcze włosy pachnące totalnie czym innym to już się robi remiza zapachowa, jak dla mnie
Mnie się Aussie podobało Taka słodziakowa morelka
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 12:49   #3152
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Pip* slzag! Chciałam zrobic fotki oka z makijażem paleta Peach i sie lustrzanka pierdykneła, ze tak sie wyraże Poszła lampa błyskowa z lekkiim dymem Nie pierwszy to raz, generalnie aparat pare lat ma, a juz 4 razy był w naprawie, cóż zajechałam go
Mam niby jeszcze jedna lustzrankę, ale bez obiektywu z makro, nieporeczna, ciezka (dlugi obiektyw) i nie da sie tym zrobić fotki oka dobrze i wygodnie, a telefonem to guzik widać
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 12:54   #3153
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
W przyszłym tygodniu na pewno już

Ha ha, ale wiesz, ja tez sie zastanawiam czy odebrać No bo tak se myśle, ze pol butelki płuny to mi na kwartał spokojnie starczy. Gorzej z korektorem - tego juz w sumie nie mam, wydłubuje stare resztki z próbki W sensie PLW, bo inne korektory mam, ale on najlepiej mi zakrywa rozne takie przebarwienia, etc

Dodatkowo ma byc u mnie dzisiaj kurier z 2 szminkami maca z Brooke i tez mysle, czy nie olac i nie czekac na Changa i 2 wziać - rozowa i fioletowa
A u Ciebie jak tam Doo Wop?
Ja na pewno odbiorę pudrowego Studio Fixa NC15 z filterm Skin79. Jak wszystko pójdzie dobrze, to opłacę jeszcze pędzel 116 (ale wcześniej jeszcze obmacam) i 130.
Myślę czy opłacać korektor, bo w sumie to korektorów mam dużo i 217...

Z podkładami, to muszę skoczyć do SCC po próbki i wybrać - czy Armaniusz któryś, czy Matchmaster, czy żaden

Jeszcze myślę nad Edge to edge. Co o niej myślisz?

Więcej grzechów nie pamiętam

---------- Dopisano o 12:54 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Maczkomania wciąga, wciąga Szminki mi się błyskawicznie rozmnożyły
Mnie też Jak one to robią?
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Pip* slzag! Chciałam zrobic fotki oka z makijażem paleta Peach i sie lustrzanka pierdykneła, ze tak sie wyraże Poszła lampa błyskowa z lekkiim dymem Nie pierwszy to raz, generalnie aparat pare lat ma, a juz 4 razy był w naprawie, cóż zajechałam go
Mam niby jeszcze jedna lustzrankę, ale bez obiektywu z makro, nieporeczna, ciezka (dlugi obiektyw) i nie da sie tym zrobić fotki oka dobrze i wygodnie, a telefonem to guzik widać
Współczuję Lampa tylko poszła?

Jeszcze nie nosiłam DooWoop, jakoś mi się nie złożyło Z Changa tylko róż potestuję, ale mam przeczucie, że nie będzie mi pasował szczególnie.

Edytowane przez neath
Czas edycji: 2016-05-13 o 12:56
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 13:01   #3154
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Ja na pewno odbiorę pudrowego Studio Fixa NC15 z filterm Skin79. Jak wszystko pójdzie dobrze, to opłacę jeszcze pędzel 116 (ale wcześniej jeszcze obmacam) i 130.
Myślę czy opłacać korektor, bo w sumie to korektorów mam dużo i 217...

Z podkładami, to muszę skoczyć do SCC po próbki i wybrać - czy Armaniusz któryś, czy Matchmaster, czy żaden

Jeszcze myślę nad Edge to edge. Co o niej myślisz?

Więcej grzechów nie pamiętam
No korektor pewno wezmę, bo jak mam płacić cała cene w macu i tka to bez sensu.
Generalnie to mamy dylematy, nie ma co

Edge to Edge jest ok, jak sie ma takie szminki, generalnie jednak uzylam jej moze 2 razy i lezy

Własnie sprawdziłam sledzenie tych przesyłek z douga - obydwie odebrane przez kogoś, z tym ze w rubryce "terminal dhl" stoi Zabrze i dalej doreczono i nazwisko kto odebral wtf
I ciekawe co teraz, czy wysla jakies info, czy samemu leci sie z numerami do douga

---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Współczuję Lampa tylko poszła?

Jeszcze nie nosiłam DooWoop, jakoś mi się nie złożyło Z Changa tylko róż potestuję, ale mam przeczucie, że nie będzie mi pasował szczególnie.
Lampa/silniczek - to samo co dwoma ostatnimi razami, najwyzrazniej albo to ma ograniczoną liczbę kliknieć, albo jest cały aparat felerny. tak czy siak, raczej nie bedziemy kolejny raz naprawiac, bo gwarancja wygasneła juz 2 lata temu, rok temu maz dal do naprawy za wlasna kase tylko dlatego, ze go ubłagałam, bo do zdjec makijazu najpiej sie ta lustrzanka nadawała. Ale teraz czuje ze bedzie kuniec

Skąd wiesz, ze z Changa nic Ci nie pdopasuje? Ta rozowa jest ciekawa, jednak mysle ze ona w typie CYY, tylko neico jasniejsza, ja ja chyba wezme z fioletowa Bo czerwona jednak za bardzo jasna.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 13:15   #3155
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No korektor pewno wezmę, bo jak mam płacić cała cene w macu i tka to bez sensu.
Generalnie to mamy dylematy, nie ma co

Edge to Edge jest ok, jak sie ma takie szminki, generalnie jednak uzylam jej moze 2 razy i lezy

Własnie sprawdziłam sledzenie tych przesyłek z douga - obydwie odebrane przez kogoś, z tym ze w rubryce "terminal dhl" stoi Zabrze i dalej doreczono i nazwisko kto odebral wtf
I ciekawe co teraz, czy wysla jakies info, czy samemu leci sie z numerami do douga

---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------



Lampa/silniczek - to samo co dwoma ostatnimi razami, najwyzrazniej albo to ma ograniczoną liczbę kliknieć, albo jest cały aparat felerny. tak czy siak, raczej nie bedziemy kolejny raz naprawiac, bo gwarancja wygasneła juz 2 lata temu, rok temu maz dal do naprawy za wlasna kase tylko dlatego, ze go ubłagałam, bo do zdjec makijazu najpiej sie ta lustrzanka nadawała. Ale teraz czuje ze bedzie kuniec

Skąd wiesz, ze z Changa nic Ci nie pdopasuje? Ta rozowa jest ciekawa, jednak mysle ze ona w typie CYY, tylko neico jasniejsza, ja ja chyba wezme z fioletowa Bo czerwona jednak za bardzo jasna.
Nie wiem czy zdążę zużyć potem 2 ProLongi, jak otworzę NC15

Ano, mamy

Zmacam ją jeszcze, zanim się zdecyduję. Bardzo mi jej nie brak, tak jakoś się kliknęła

D. chyba sam nie ogarnia co robić z tymi zamówieniami Mogłam skumulować porządniejsze zamówienie, zamiast robić kilka mniejszych

Szkoda :/ ale skoro się nie opłaca naprawiać...

Hmm... Nie wiem czy mi Chang nie podpasuje, ale wolałabym, żeby nie Z podobnych mam Silly i PP już...
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 13:30   #3156
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Nie wiem czy zdążę zużyć potem 2 ProLongi, jak otworzę NC15

Ano, mamy

Zmacam ją jeszcze, zanim się zdecyduję. Bardzo mi jej nie brak, tak jakoś się kliknęła

D. chyba sam nie ogarnia co robić z tymi zamówieniami Mogłam skumulować porządniejsze zamówienie, zamiast robić kilka mniejszych

Szkoda :/ ale skoro się nie opłaca naprawiać...

Hmm... Nie wiem czy mi Chang nie podpasuje, ale wolałabym, żeby nie Z podobnych mam Silly i PP już...
2 prolongi otwarte ciezko bedzie zuzyc, ja bym dwoch ich nie otworzyła, bo wydajny jest. Jeden otwarty prolong starczy On ma krótka dtae od otwarcia, chociaz ja tego nei przestrzegam, moja resztka polotra roku miała i spoks było

Nie opłaca, bo trzeba pare stowek ze swojej kieszeni wyłozyć, po czym po ok. roku znowu to smao będzie. Takze lipa.

Musze chyba kupić zamiast tego obiektyw makro do drugiego lustra i bedzie lepiej.

Podpasuje, zobaczysz Zreszta opakowania sa obłedne, kurcze no
Silly i PP sa zupelnie inne do changowej
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 13:32   #3157
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Tez chce Yonelle z rolerem ale poczekam na jesien
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-13, 13:39   #3158
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Dziewczyny, będzie historia z życia wzieta. Bylam wczoraj w S. Kupiłam dwie szminki, zapłaciłem, pani spakowała do torby, której mi nie dała, bo poszliśmy zrobić mi próbki. O tym, że zakupy zostały w sklepie, zorientowałam się o północy w domu. Pojechałam dzień jeszcze raz, odebrałam szminki i jeszcze zrobila mi analizę koloru skóry. Ku mojemu zdziwieniu okazało się, że są różowe tony, a ja zazwyczaj szukałam bardziej zoltych. Nałożyła mi na twarzy, jakiegoś clinique w kolorze petal. I teraz się zastanawiam, czy opłacić zamówienie w D z tym studio fixem NC15. Mehr chce, ale jak podkład będzie niedobry? W Częstochowie nigdzie nie ma MAC, więc koloru nie sprawdza. Chyba że... (W tym momencie zapaliła mi się żarówka na głową). Jak pójdę na tą ich analizę, to oni dobierają kolor z całej swojej bazy, tak? A w tej bazie jest przecież MAC... Wiem nudna jestem...
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 13:41   #3159
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
2 prolongi otwarte ciezko bedzie zuzyc, ja bym dwoch ich nie otworzyła, bo wydajny jest. Jeden otwarty prolong starczy On ma krótka dtae od otwarcia, chociaz ja tego nei przestrzegam, moja resztka polotra roku miała i spoks było

Nie opłaca, bo trzeba pare stowek ze swojej kieszeni wyłozyć, po czym po ok. roku znowu to smao będzie. Takze lipa.

Musze chyba kupić zamiast tego obiektyw makro do drugiego lustra i bedzie lepiej.

Podpasuje, zobaczysz Zreszta opakowania sa obłedne, kurcze no
Silly i PP sa zupelnie inne do changowej
Ano właśnie, lepiej 2 nie otwierać. Też się nie trzymam sztywno tych dat, żeby nie było ale to już byłaby przesada.

Najlepiej, skoro tym drugim nic się nie dzieje

Kusisz Zobaczę w czerwcu
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 13:50   #3160
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Najlepiej, skoro tym drugim nic się nie dzieje

Kusisz Zobaczę w czerwcu
Problem jest konkretny - wolałam ten co się spsuł, bo fajniejsze ma tryby, lepiej wychodza zdjecia, bardziej naturalne kolory, no i obracany ekran na doł, co idealne przy robieniu foty makijazu oczu. W tym drugim nic mi nie pasuje, ekran obraca sie na bok dodatkowo

A ma byc Chang stacjo?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 13:52   #3161
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, będzie historia z życia wzieta. Bylam wczoraj w S. Kupiłam dwie szminki, zapłaciłem, pani spakowała do torby, której mi nie dała, bo poszliśmy zrobić mi próbki. O tym, że zakupy zostały w sklepie, zorientowałam się o północy w domu. Pojechałam dzień jeszcze raz, odebrałam szminki i jeszcze zrobila mi analizę koloru skóry. Ku mojemu zdziwieniu okazało się, że są różowe tony, a ja zazwyczaj szukałam bardziej zoltych. Nałożyła mi na twarzy, jakiegoś clinique w kolorze petal. I teraz się zastanawiam, czy opłacić zamówienie w D z tym studio fixem NC15. Mehr chce, ale jak podkład będzie niedobry? W Częstochowie nigdzie nie ma MAC, więc koloru nie sprawdza. Chyba że... (W tym momencie zapaliła mi się żarówka na głową). Jak pójdę na tą ich analizę, to oni dobierają kolor z całej swojej bazy, tak? A w tej bazie jest przecież MAC... Wiem nudna jestem...
Mam tę samą zagwostkę, bo u mnie w Rzeszowie też nie ma MACa...
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-13, 13:54   #3162
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Boże, jak tu fajnie dzisiaj spokojnie i zadnego pendolino
Pewno w zła godzinę to wymówie i przyspieszy
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 13:57   #3163
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Dziewczyny, może któraś z Was mi odpowie.
Otóż pamiętacie, jak cukiernia, która miała mi zorganizować na wesele słodki kącik, odmówiła?
No to zamówiłam "zwykłe" ciasta i wpadłam na pomysł, że sama sobie zrobię taki słodki kącik, kupię bezy, żelki, pianki, muffinki itp. No i znalazłam na fb dziewczynę, która piecze pyszne muffinki. Zamówiłam u niej muffinki dla druhen, bo chciałam im coś dać, dwa dni temu odebrałam i były boskie. No i umawiałam się z nią, że upiecze mi też na wesele. Ale ona nie ma działalności, nie wystawia zaświadczenia żadnego, no piecze tak jak kiedyś piekło się placki na wesela, kiedy nikt jeszcze nie zamawiał.
Dziewczyna z lokalu powiedziała, że muszę mieć zaświadczenie, że muffinki nadają się do spożycia.
Wymyśliłam, że w piekarni mojej lokalnej kupię jakieś ciastka i oni wystawią mi takie zaświadczenie, a ja na to zaświadczenie wniosę muffinki. Ale nie wiem, co właściwie na takim zaświadczeniu się znajduje. Jest wyszczególnione co kupiłam?
W ogóle zastanawiam się czy to dobry pomysł...
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 13:58   #3164
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Problem jest konkretny - wolałam ten co się spsuł, bo fajniejsze ma tryby, lepiej wychodza zdjecia, bardziej naturalne kolory, no i obracany ekran na doł, co idealne przy robieniu foty makijazu oczu. W tym drugim nic mi nie pasuje, ekran obraca sie na bok dodatkowo

A ma byc Chang stacjo?
Rozumiem Może się przyzwyczaisz

Macówki mówiły, że będzie
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 14:00   #3165
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Rozumiem Może się przyzwyczaisz

Macówki mówiły, że będzie
Niestety nie Miałam na to ponad rok i nic z tego, dlatego dalej uzywałam starego. Ech no... zycie coz, nie bedzie fotek

A to super Pomacam, chociaz kupić nie kupię -online tylko, bo ostatnio jakies niemiłe przejscia tam mam z nimi
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 14:19   #3166
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, może któraś z Was mi odpowie.
Otóż pamiętacie, jak cukiernia, która miała mi zorganizować na wesele słodki kącik, odmówiła?
No to zamówiłam "zwykłe" ciasta i wpadłam na pomysł, że sama sobie zrobię taki słodki kącik, kupię bezy, żelki, pianki, muffinki itp. No i znalazłam na fb dziewczynę, która piecze pyszne muffinki. Zamówiłam u niej muffinki dla druhen, bo chciałam im coś dać, dwa dni temu odebrałam i były boskie. No i umawiałam się z nią, że upiecze mi też na wesele. Ale ona nie ma działalności, nie wystawia zaświadczenia żadnego, no piecze tak jak kiedyś piekło się placki na wesela, kiedy nikt jeszcze nie zamawiał.
Dziewczyna z lokalu powiedziała, że muszę mieć zaświadczenie, że muffinki nadają się do spożycia.
Wymyśliłam, że w piekarni mojej lokalnej kupię jakieś ciastka i oni wystawią mi takie zaświadczenie, a ja na to zaświadczenie wniosę muffinki. Ale nie wiem, co właściwie na takim zaświadczeniu się znajduje. Jest wyszczególnione co kupiłam?
W ogóle zastanawiam się czy to dobry pomysł...
Nie możesz robić takich rzeczy. Właściciel lokalu, w którym robisz wesele odpowiada za ewentualne zatrucie ludzi. Takie zaświadczenie jest jego ochroną na wypadek takiego zdarzenia. Wpakujesz na minę jego, siebie i dziewczynę, która ewentualnie upiecze ci muffinki.
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 14:26   #3167
Angel_007
Shopping Queen
 
Avatar Angel_007
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 137
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
25 zł na all, w sumie taka standardowa cena.

Byłam na badaniach wczoraj, okulista i medycyna praca, pani doktor mi powiedziała, że pracodawca ma mi kupić okulary / soczewki do pracy. To prawda, ma któraś tak?
Nie spotkałam się z tym żeby ktoś refundował soczewki, ale okulary tak. Dowiedz się u pracodawcy jak to dokładnie wygląda, bo każdy może mieć inne zasady

Wysłane z mojego Nexus 6 przy użyciu Tapatalka
Angel_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 14:31   #3168
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Nie spotkałam się z tym żeby ktoś refundował soczewki, ale okulary tak. Dowiedz się u pracodawcy jak to dokładnie wygląda, bo każdy może mieć inne zasady

Wysłane z mojego Nexus 6 przy użyciu Tapatalka
Refundowane są zarówno okulary, jak i soczewki,bo nie kazdy moze okulary i vice versa.Sama miałam refudnowane soczewki.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 14:33   #3169
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Mam tę samą zagwostkę, bo u mnie w Rzeszowie też nie ma MACa...
tylko do najbliższych S i D mam 45 km, więc nie wiem czy tam pojadę w terminie, w sensie czy zdążą przed anulowaniem zamówienia.
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-13, 14:38   #3170
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Boże, jak tu fajnie dzisiaj spokojnie i zadnego pendolino
Pewno w zła godzinę to wymówie i przyspieszy
Główne spamerki siedzą dzisiaj cicho, więc wątek pełnej prędkości nabierze dopiero w poniedziałek rano.
Jutro większość sprząta, wieczorem trochę ruchu jest.
Niedziela głównie zależy od pogody.
Zazwyczaj cały weekend da się w pół godziny nadrobić
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 14:40   #3171
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Główne spamerki siedzą dzisiaj cicho, więc wątek pełnej prędkości nabierze dopiero w poniedziałek rano.
Jutro większość sprząta, wieczorem trochę ruchu jest.
Niedziela głównie zależy od pogody.
Zazwyczaj cały weekend da się w pół godziny nadrobić
I wszystko jasne
Niedziela ma byc brzydka, przynajmniej na śląska, sobota ponoc też
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 14:41   #3172
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
I wszystko jasne
Niedziela ma byc brzydka, przynajmniej na śląska, sobota ponoc też
Niestety...
A wczoraj było tak ciepło.
Tęsknię za latem
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 14:44   #3173
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Niestety...
A wczoraj było tak ciepło.
Tęsknię za latem
Do dzisiaj do jakiejś 12 tez, a potem zaczeło sie chmurzyć, chłodzic i nawet chwilę pokropiło i teraz juz nic nie przypomina, jak pieknie było wczesniej
Nooo lubie lato, byle nie powyżej 27 C Bo w miescie idzie sie skisic wtedy
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 14:45   #3174
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 14:47   #3175
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, może któraś z Was mi odpowie.
Otóż pamiętacie, jak cukiernia, która miała mi zorganizować na wesele słodki kącik, odmówiła?
No to zamówiłam "zwykłe" ciasta i wpadłam na pomysł, że sama sobie zrobię taki słodki kącik, kupię bezy, żelki, pianki, muffinki itp. No i znalazłam na fb dziewczynę, która piecze pyszne muffinki. Zamówiłam u niej muffinki dla druhen, bo chciałam im coś dać, dwa dni temu odebrałam i były boskie. No i umawiałam się z nią, że upiecze mi też na wesele. Ale ona nie ma działalności, nie wystawia zaświadczenia żadnego, no piecze tak jak kiedyś piekło się placki na wesela, kiedy nikt jeszcze nie zamawiał.
Dziewczyna z lokalu powiedziała, że muszę mieć zaświadczenie, że muffinki nadają się do spożycia.
Wymyśliłam, że w piekarni mojej lokalnej kupię jakieś ciastka i oni wystawią mi takie zaświadczenie, a ja na to zaświadczenie wniosę muffinki. Ale nie wiem, co właściwie na takim zaświadczeniu się znajduje. Jest wyszczególnione co kupiłam?
W ogóle zastanawiam się czy to dobry pomysł...
myślę że to zły pomysł. Po pierwsze to oszustwo. A po drugie jeżeli ktoś się zatruje to zacznie się dociekanie co, kto i dlaczego. I ta piekarnia która Ci wystawiła to zaświadczenie będzie mieć nieprzyjemności zupełnie niesłusznie.
A po drugie - znasz tą dziewczynę z fb? jesteś pewna że te ciastka beda spelniać wszystkie wymogi sanitarne? Ja bym się chyba trochę bała.... Nie lepiej kupić muffinek w jakiejś cukierni, dostac od nich zaświadczenie i już?
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 14:47   #3176
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;60319401]Treść usunięta[/QUOTE]

U mnie wczoraj był nieco zwariowany dzisiaj nudnawo
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 14:47   #3177
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Do dzisiaj do jakiejś 12 tez, a potem zaczeło sie chmurzyć, chłodzic i nawet chwilę pokropiło i teraz juz nic nie przypomina, jak pieknie było wczesniej
Nooo lubie lato, byle nie powyżej 27 C Bo w miescie idzie sie skisic wtedy
Z Katowic piszę, ten sam deszcz oglądałyśmy
Zeszłoroczne upały mnie prawie całkiem ominęły, byłam w tym czasie na wakacjach i mieliśmy 10 stopni mniej
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 14:48   #3178
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Nie możesz robić takich rzeczy. Właściciel lokalu, w którym robisz wesele odpowiada za ewentualne zatrucie ludzi. Takie zaświadczenie jest jego ochroną na wypadek takiego zdarzenia. Wpakujesz na minę jego, siebie i dziewczynę, która ewentualnie upiecze ci muffinki.
zgadzam się z każdym słowem
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 14:49   #3179
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Z Katowic piszę, ten sam deszcz oglądałyśmy
Zeszłoroczne upały mnie prawie całkiem ominęły, byłam w tym czasie na wakacjach i mieliśmy 10 stopni mniej

Kurcze, ciekawe czy minęłysmy sie kiedyś gdzies w jakiejs galerii?

A to miałas farta, ja prawie poległam,ćwiczyłam o 5-6 rano, zeby dac w ogóle rade
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 14:49   #3180
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Główne spamerki siedzą dzisiaj cicho, więc wątek pełnej prędkości nabierze dopiero w poniedziałek rano.
Jutro większość sprząta, wieczorem trochę ruchu jest.
Niedziela głównie zależy od pogody.
Zazwyczaj cały weekend da się w pół godziny nadrobić
ale podsumowanie
jakoś mnie uśpiło to popołudnie osłabłam i czytam w pracy już 6 raz tą samą stronę projektu i nic nie rozumiem dobrze że za 12 minut weekend
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-18 17:48:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:47.