Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-26, 22:06   #181
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

ehh dziekuje Ci siarko,no zle zrobilam,ze na samym poczatku powiedzialam,ze mam problem z hormonami bo nie powiem aby babka robila dokladnie punk przy punkcie,tak jakos dziwnie skakala chociaz czytalam dobre opinie heh...

czy zawsze sie zaznacza obaszr dlugopisem/markerem?Bo dziwilam sie,ze pani nie zaznaczyla chociaz dokladnie pokazywalam,ktore miejsce a gdzie nie hyh
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-26, 22:07   #182
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Jestem po.
Wrazenia: zauwazylam, ze lepiej sie umowic np. na same lydki i pachy (a nie jak ostatnio na wszystko) - bo przynajmniej babka sie nie spieszyla i robila powoli. Dzis lydki i pachy zajely 1,5 godz. Wiec chyba ok.
Liczba oddanych strzalow: 2400- chyba jednak nadal za malo(?).
Moc: maksymalna.
Bol: spokojnie do zniesienia - zauwazylam, ze z zabiegu na zabieg zdecydowanie lepiej. Pewnie dlatego, ze tych wlosow jest mniej. Od strony wewn. lydki od kostki w gore na obszarze 10cm x 8cm nie mam juz wcale wlosow. Z tylu i na kosci nadal sporo.
Cena: wszystko po znizkach wyszlo 250zl, wiec spoko.

Teraz czekam....

Ola- mozesz mi powiedziec ile strzalow przypada na srednie lydki (ja mam raczej szczuple) przy dokladnie wykonanym zabiegu?

Edytowane przez celka2000
Czas edycji: 2012-03-26 o 22:09
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-26, 23:09   #183
Ola_Casolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 118
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

chodzi o LS Duet?
Ola_Casolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 10:06   #184
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Ola_Casolla Pokaż wiadomość
chodzi o LS Duet?
Nie. Chodzi o mala koncowke (9mm x 9mm). Ja wprawdzie nie robie LS-em, ale wielkosc glowicy taka sama, wiec ilosc strzalow powinna byc podobna.
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 10:49   #185
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez celka2000 Pokaż wiadomość
Nie. Chodzi o mala koncowke (9mm x 9mm). Ja wprawdzie nie robie LS-em, ale wielkosc glowicy taka sama, wiec ilosc strzalow powinna byc podobna.
celko, takie wyliczenia podawal, zdaje sie, chyży, w poprzedniej czesci watku.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 11:03   #186
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
celko, takie wyliczenia podawal, zdaje sie, chyży, w poprzedniej czesci watku.
wiem, wiem.
Ale ja pytam, jak to jest w praktyce...
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 18:34   #187
agiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Hongkong
Wiadomości: 1 490
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

a czy jest na forum ktoś, kto pracuje w salonie i wykonuje depilacje laserową?
agiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-27, 18:53   #188
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez agiii Pokaż wiadomość
a czy jest na forum ktoś, kto pracuje w salonie i wykonuje depilacje laserową?
jest kilka osób
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 19:11   #189
agiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Hongkong
Wiadomości: 1 490
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

potrzebuję się skontaktować na pw z kimś, kto pracuje w takim salonie. Do kogo mogłabym się skierowac?
agiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 20:33   #190
Ola_Casolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 118
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez celka2000 Pokaż wiadomość
Nie. Chodzi o mala koncowke (9mm x 9mm). Ja wprawdzie nie robie LS-em, ale wielkosc glowicy taka sama, wiec ilosc strzalow powinna byc podobna.
kurcze ciezko mi Tobie odpowiedziec bo szczerze powiem ze nigdy nie patrzylam na to ile strzalow idzie a teraz lydki robie glownie Duetem duza koncowa wiec nawet nie moge Ci tego policzyc :/ srednio czas zabiegu na lydki "srednie" to 1,5h mala glowica.


Cytat:
Napisane przez agiii Pokaż wiadomość
potrzebuję się skontaktować na pw z kimś, kto pracuje w takim salonie. Do kogo mogłabym się skierowac?
pytaj
Ola_Casolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 21:36   #191
Soline
Zadomowienie
 
Avatar Soline
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Just Like Heaven :-)
Wiadomości: 1 202
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

siarka40 dzięki za wiadomość - przesunęłam zabieg
__________________

Do pracy rodacy!

I shoot photos not people
Soline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-28, 22:09   #192
kaylla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 259
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Widzę, że jesteście dobrze zorientowane w temacie depilacji laserowej, więc mam pytanie. Na gruperze jest obecnie ciekawa jak dla mnie oferta - 999 złotych za 5 zabiegów na 4 części ciała (czyli zniżka nawet do 90 procent, czy coś w tym rodzaju). Laser e -Light IPL + RF, miejsce salon merritum medical spa w warszawie? Czy ten laser jest dobry? Czy któraś z was była w tym salonie lub słyszała jakieś opinie o nim? Czy warto wydać te pieniądze? Minus jak dla mnie jest taki, że musiałabym dojezdzac na zabiegi z poznania, ale cena mnie kusi
kaylla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 22:12   #193
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez kaylla Pokaż wiadomość
Widzę, że jesteście dobrze zorientowane w temacie depilacji laserowej, więc mam pytanie. Na gruperze jest obecnie ciekawa jak dla mnie oferta - 999 złotych za 5 zabiegów na 4 części ciała (czyli zniżka nawet do 90 procent, czy coś w tym rodzaju). Laser e -Light IPL + RF, miejsce salon merritum medical spa w warszawie? Czy ten laser jest dobry? Czy któraś z was była w tym salonie lub słyszała jakieś opinie o nim? Minus jak dla mnie jest taki, że musiałabym dojezdzac na zabiegi z poznania, ale cena mnie kusi


Cytat:
Czy warto wydać te pieniądze?

wiele postów było już na temat pseudo lasera IPL +RF.wszystkie opinie oparte na własnym doświadczeniu na NIE
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 10:22   #194
Beth77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 426
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

dziewczyny wiem że to nie jest TEN watek - ale może któras napisze choc kilka zdań na temat fotoodmładzania IPL + RF? teraz sa tekie fajne oferty na gruponie choc nie rozumiem tej róznicy w cenie - normalnie jesten zabieg kosztuje kilkaset złotych a tu 3 zabiegi na twarz np 99.. nie wiem czy to tez zalezy od rodzaju tego lasera? trzeba się dowiedziec jaki to laser? miała któraś z tym do czynienia? no i najwazniejsze - zabiegi trzeba powtarzać kilka razy - domniemam że po zabiegu nie można sie opalać? wiosna idzie więc jak trzebaby 4 razy zrobić raz w miesiącu to robi sie lato więc trochę bez sensu...
Sorki że taki temat - no ale to dotyczy lasera IPL plus RF (niektóre zabiegi sa tylko na IPL) nie wiem w czym różnica tyle że nie depilacji

---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 08:40 ----------

poczytałam jeszcze troche i jestem przerazona jakie spustoszenie polatach sieje użycie RF na twarz - wypowiadaja sie kobiety które po roku lub dwóch zauwazyły straszne pogorszenie kondycji skóry - co wiąże się z tym że fale radiowe rozbijaja tkanke tłuszczowa i kolagen - a skóra bez tkanki i kolageny ulega zapadnięciu i skóra jest obwisła. Proces jest nieodwracalny. Ale to fale radiowe (jakos ten zabieg się nazywa na T ale nie pamiętam). Ale fale radiowe to jedno a IPL czli światło to co innego. Nie wyczytałamżadnych negatywnych skutków po IPLu na twarz ... tak bym chciała żeby te przebarwienia potrądzikowe oraz zmarszczki mimiczne się zmniejszyły.... i cena fajna bo teraz na gruponie jest 6 zabiegów na twarz za 250 zł.
Beth77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 12:44   #195
Gobo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 58
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Beth77 Pokaż wiadomość
dziewczyny wiem że to nie jest TEN watek - ale może któras napisze choc kilka zdań na temat fotoodmładzania IPL + RF?
Fotoodmładzanie dotyczy aspektów fotostarzeniowych skóry (kolorystyki) jest to zabieg "rozświetlający". Redukuje problemy z naczynkami (rumień, teleangiektazje) - kolor czerwony. Ogranicza również problemy barwnikowe (piegi, plamy soczewicowate, starcze). Nie radzi sobie natomiast z przebarwieniami pozapalnym (np. po trądziku) oraz hormonalnymi (melasma, ostuda).
To nie jest zabieg na lifting czy też zamarszczki (na mimiczne najlepiej sprawdza się Botox). Jeśli o ten aspekt odmłodzenia Ci chodzi nie spodziewaj się tego po zabiegu fotoodmładzania.

Ceny... jak w depilacji: dobry sprzęt, dobry gabinet- będą wyższe. Przy chińskich "zabawkach"- pewnie niższe.
Przy cenie 30 zł za zabieg raczej nie spodziewałbym się jakichś spektakularnych rezultatów, ale może cuda sie zdarzaja
Gobo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 13:22   #196
Beth77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 426
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

gobo bardzo ci dziękuję, ale dlaczego pisza że to jest na zmarszczki własnie i na ogólną poprawę kondycji skóry? nie mówie o plamach czy rumieniach czy naczynkach? to jest mit a raczej kit z ta redukcją zmarszczek? i czy wiesz czy z t6ymi falami RF to prawda że one rozbiajaa tkanke tłuszczową oraz kolagen i że w efecie to zapłata za postarzenie się?

---------- Dopisano o 13:22 ---------- Poprzedni post napisano o 13:21 ----------

ja mam 35 lat i szukamk alternatyw na botoks. Mam takie zmarchy pod oczami to są chyba te kurze łapki i starsznie mnie wnerwiaja a lubie się śmiac i najbardziej wtedy je widać. Nie ma nic innegho prócz botoksu? może wypełnianie kwasem hialuronowym?
Beth77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 14:46   #197
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Gobo Pokaż wiadomość
Fotoodmładzanie dotyczy aspektów fotostarzeniowych skóry (kolorystyki) jest to zabieg "rozświetlający". Redukuje problemy z naczynkami (rumień, teleangiektazje) - kolor czerwony. Ogranicza również problemy barwnikowe (piegi, plamy soczewicowate, starcze). Nie radzi sobie natomiast z przebarwieniami pozapalnym (np. po trądziku) oraz hormonalnymi (melasma, ostuda).
To nie jest zabieg na lifting czy też zamarszczki (na mimiczne najlepiej sprawdza się Botox). Jeśli o ten aspekt odmłodzenia Ci chodzi nie spodziewaj się tego po zabiegu fotoodmładzania.

Ceny... jak w depilacji: dobry sprzęt, dobry gabinet- będą wyższe. Przy chińskich "zabawkach"- pewnie niższe.
Przy cenie 30 zł za zabieg raczej nie spodziewałbym się jakichś spektakularnych rezultatów, ale może cuda sie zdarzaja
no właśnie zasrtanawiałam się nad zabiegiem na naczynka i piegi,ale boję sie tego co napisała BETH77.
chyba najpierw poczytam sobie,zamiast pchac się na zabiegi ,wydawac kasę i żałować
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 15:47   #198
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Beth77 Pokaż wiadomość
dziewczyny wiem że to nie jest TEN watek - ale może któras napisze choc kilka zdań na temat fotoodmładzania IPL + RF? teraz sa tekie fajne oferty na gruponie choc nie rozumiem tej róznicy w cenie - normalnie jesten zabieg kosztuje kilkaset złotych a tu 3 zabiegi na twarz np 99.. nie wiem czy to tez zalezy od rodzaju tego lasera? trzeba się dowiedziec jaki to laser? miała któraś z tym do czynienia? no i najwazniejsze - zabiegi trzeba powtarzać kilka razy - domniemam że po zabiegu nie można sie opalać? wiosna idzie więc jak trzebaby 4 razy zrobić raz w miesiącu to robi sie lato więc trochę bez sensu...
Sorki że taki temat - no ale to dotyczy lasera IPL plus RF (niektóre zabiegi sa tylko na IPL) nie wiem w czym różnica tyle że nie depilacji

---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 08:40 ----------

poczytałam jeszcze troche i jestem przerazona jakie spustoszenie polatach sieje użycie RF na twarz - wypowiadaja sie kobiety które po roku lub dwóch zauwazyły straszne pogorszenie kondycji skóry - co wiąże się z tym że fale radiowe rozbijaja tkanke tłuszczowa i kolagen - a skóra bez tkanki i kolageny ulega zapadnięciu i skóra jest obwisła. Proces jest nieodwracalny. Ale to fale radiowe (jakos ten zabieg się nazywa na T ale nie pamiętam). Ale fale radiowe to jedno a IPL czli światło to co innego. Nie wyczytałamżadnych negatywnych skutków po IPLu na twarz ... tak bym chciała żeby te przebarwienia potrądzikowe oraz zmarszczki mimiczne się zmniejszyły.... i cena fajna bo teraz na gruponie jest 6 zabiegów na twarz za 250 zł.

czy chodzi ci o zabieg thermage ???? niestety ale jego skutecznosc jest tylko na pare lat potem niestety efekt ustepuje i trzeba isc na kolejny zabieg ..to cos na zasadzie liftingi bez skalpela ..wlukna kolagenowe zostaja podgrzane i sie obkurczajac ...
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 15:52   #199
Beth77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 426
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

TmargoT - jak na piegi i naczynka to pomaga - mi chodziło o plamki potrądzikowe które mam i o ogólna poprawę kondycji skóry w tym także zmarszczek.
Ale po tym co naczytałam się o RF czyli falach rdiowych samych albo dodawanych do IPL to na to w zyciu bym nie poszł.a Ale ten sam IPL to mi chodzi po głowie....

oo - a tu jest o tej ofercie choćby - no to nie rozumiem kłamią wszędzie czy jak jak piszą że to jest tez zabieg przeciwzmarszczkowy?????? ???????????????

"Fotoodmładzanie
Wiązka światła oddziałuje tutaj na włókna kolagenowe. To szybki sposób nie tylko na wygładzenie zmarszczek, ale i na poprawę owalu twarzy. Podobnie jak w przypadku zamykania naczynek, także po tym zabiegu możesz wykonać makijaż.

---------- Dopisano o 15:52 ---------- Poprzedni post napisano o 15:50 ----------

Aaliyah1981 oooo o właśnie o thermage - to własnie o tym sie naczytałam tyle złego od dziewczyn które robiły ten zabieg i wypowiadają sie po ok roku od zabiegu (serii zabiegów).
Take to odpada. Ale ja myślę o IPLu
Beth77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-29, 16:13   #200
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Beth77 Pokaż wiadomość
TmargoT - jak na piegi i naczynka to pomaga - mi chodziło o plamki potrądzikowe które mam i o ogólna poprawę kondycji skóry w tym także zmarszczek.
Ale po tym co naczytałam się o RF czyli falach rdiowych samych albo dodawanych do IPL to na to w zyciu bym nie poszł.a Ale ten sam IPL to mi chodzi po głowie....

oo - a tu jest o tej ofercie choćby - no to nie rozumiem kłamią wszędzie czy jak jak piszą że to jest tez zabieg przeciwzmarszczkowy?????? ???????????????

"Fotoodmładzanie
Wiązka światła oddziałuje tutaj na włókna kolagenowe. To szybki sposób nie tylko na wygładzenie zmarszczek, ale i na poprawę owalu twarzy. Podobnie jak w przypadku zamykania naczynek, także po tym zabiegu możesz wykonać makijaż.

---------- Dopisano o 15:52 ---------- Poprzedni post napisano o 15:50 ----------

Aaliyah1981 oooo o właśnie o thermage - to własnie o tym sie naczytałam tyle złego od dziewczyn które robiły ten zabieg i wypowiadają sie po ok roku od zabiegu (serii zabiegów).
Take to odpada. Ale ja myślę o IPLu
no to pieknie a taki niby rewelacyjny ehhhhhhhhhh wiesz co a moze odmladzanie fraxelem ???
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 16:25   #201
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Beth77 Pokaż wiadomość
TmargoT - jak na piegi i naczynka to pomaga - mi chodziło o plamki potrądzikowe które mam i o ogólna poprawę kondycji skóry w tym także zmarszczek.
Ale po tym co naczytałam się o RF czyli falach rdiowych samych albo dodawanych do IPL to na to w zyciu bym nie poszł.a Ale ten sam IPL to mi chodzi po głowie....

oo - a tu jest o tej ofercie choćby - no to nie rozumiem kłamią wszędzie czy jak jak piszą że to jest tez zabieg przeciwzmarszczkowy?????? ???????????????

"Fotoodmładzanie
Wiązka światła oddziałuje tutaj na włókna kolagenowe. To szybki sposób nie tylko na wygładzenie zmarszczek, ale i na poprawę owalu twarzy. Podobnie jak w przypadku zamykania naczynek, także po tym zabiegu możesz wykonać makijaż.

---------- Dopisano o 15:52 ---------- Poprzedni post napisano o 15:50 ----------

Aaliyah1981 oooo o właśnie o thermage - to własnie o tym sie naczytałam tyle złego od dziewczyn które robiły ten zabieg i wypowiadają sie po ok roku od zabiegu (serii zabiegów).
Take to odpada. Ale ja myślę o IPLu
czyli sam ILP na naczynka nie jest szkodliwy,ale z dodatkiem RFjuż tak?
dobrze rozumiem?
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 21:58   #202
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

juz minal tydzien a wloski nie wypadaja
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 22:46   #203
Ola_Casolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 118
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Mary_Q Pokaż wiadomość
juz minal tydzien a wloski nie wypadaja
spokojnie,poczekaj do3tyg jesli dawka byla dobrze dobrana to wypadna,jak nie to dzwon do gabinetu gdzie mialas robiony zabieg
Ola_Casolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 23:09   #204
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Ola_Casolla Pokaż wiadomość
spokojnie,poczekaj do3tyg jesli dawka byla dobrze dobrana to wypadna,jak nie to dzwon do gabinetu gdzie mialas robiony zabieg

aa to dobrze :P ciekawe ile mi wypadnie po 1 zabiegu hmmm

a co z tym co pisalam wczesniej bo nikt mi nie odpisal?

"ehh dziekuje Ci siarko,no zle zrobilam,ze na samym poczatku powiedzialam,ze mam problem z hormonami bo nie powiem aby babka robila dokladnie punk przy punkcie,tak jakos dziwnie skakala chociaz czytalam dobre opinie heh...

czy zawsze sie zaznacza obaszr dlugopisem/markerem?Bo dziwilam sie,ze pani nie zaznaczyla chociaz dokladnie pokazywalam,ktore miejsce a gdzie nie hyh "
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 10:21   #205
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

dziewczyny ja mam pytanie z innej beczki ..zaczely sie u nas w uk upaly i co za tym idzie niestety ale coraz bardziej odkrywa sie ciala ..kisze sie juz od 3-ch tyg w dlugich rekawach i jeansach ....dziewczyny wczoraj sobie wyszlam na ogrodek w spodenkach i widze ,ze na nogach to mam pelno odrosnietych takich brazowo-zlotych wlosow i teraz pytanie jesli laser ich juz nie chwyci (wyglada na to ze babsko mnie nacielo i mi te wlosy jedynie oslabilo), to czym mam je usuwac po skonczeniu zabiegow laserem bo jesli zaczne je na noow golic to znowu zrobia sie silne i cala impreza zacznie sie od nowa...Niestety nie przelamie sie aby w takim stanie wychodzic z odkrytymi nogami
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 10:23   #206
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Mary_Q Pokaż wiadomość
a

czy zawsze sie zaznacza obaszr dlugopisem/markerem?Bo dziwilam sie,ze pani nie zaznaczyla chociaz dokladnie pokazywalam,ktore miejsce a gdzie nie hyh "
przy LS zaznaczaa sie,aby nic nie pominąć.przy LSduet NIE TRZEBA,BO WIDAĆ,GDZIE SKÓRA ZOSTAŁA ZASSANA I JEST TO WIĘKSZY OBSZAR
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 10:23   #207
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Mary_Q Pokaż wiadomość
aa to dobrze :P ciekawe ile mi wypadnie po 1 zabiegu hmmm

a co z tym co pisalam wczesniej bo nikt mi nie odpisal?

"ehh dziekuje Ci siarko,no zle zrobilam,ze na samym poczatku powiedzialam,ze mam problem z hormonami bo nie powiem aby babka robila dokladnie punk przy punkcie,tak jakos dziwnie skakala chociaz czytalam dobre opinie heh...

czy zawsze sie zaznacza obaszr dlugopisem/markerem?Bo dziwilam sie,ze pani nie zaznaczyla chociaz dokladnie pokazywalam,ktore miejsce a gdzie nie hyh "

tam gdzie ja wykonuje zabieg nic babka nie zaznacza ale ten gabinet to jest zupelna pomylka zaluje ,ze tam trafilam czuje sie oszukana
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI




Edytowane przez Aaliyah1981
Czas edycji: 2012-03-30 o 10:59
Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 11:20   #208
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

a tak wlasnie dzisiaj bylam na kolejnych partiach ciala i tym razem widzialam i jestem bardzo zadowolona wszystko widac tak jak juz ktoras wizazanka wspomniala,pani doktor dokladnie jedno przy drugim robila zabieg bezbolesny cena rewelacyjna no i pani doktor bardzo mila i co dla mnie najwazniejsze robi to dermatolog a nie kosmetyczka.Tak za tyg napisze ile mi wloskow wypadlo
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 12:44   #209
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Aaliyah1981 Pokaż wiadomość
dziewczyny ja mam pytanie z innej beczki ..zaczely sie u nas w uk upaly i co za tym idzie niestety ale coraz bardziej odkrywa sie ciala ..kisze sie juz od 3-ch tyg w dlugich rekawach i jeansach ....dziewczyny wczoraj sobie wyszlam na ogrodek w spodenkach i widze ,ze na nogach to mam pelno odrosnietych takich brazowo-zlotych wlosow i teraz pytanie jesli laser ich juz nie chwyci (wyglada na to ze babsko mnie nacielo i mi te wlosy jedynie oslabilo), to czym mam je usuwac po skonczeniu zabiegow laserem bo jesli zaczne je na noow golic to znowu zrobia sie silne i cala impreza zacznie sie od nowa...Niestety nie przelamie sie aby w takim stanie wychodzic z odkrytymi nogami
sorry, ze tak offtopowo, ale wyszlas na ogrodek w krotkich spodenkach? u mnie bylo wczoraj 10 stopni, deszcz i silny wiatr^^.

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
przy LS zaznaczaa sie,aby nic nie pominąć.przy LSduet NIE TRZEBA,BO WIDAĆ,GDZIE SKÓRA ZOSTAŁA ZASSANA I JEST TO WIĘKSZY OBSZAR
ja bylam przy Duecie tez markerowana.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 14:08   #210
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
sorry, ze tak offtopowo, ale wyszlas na ogrodek w krotkich spodenkach? u mnie bylo wczoraj 10 stopni, deszcz i silny wiatr^^.

.
chyba w anglii jest cieplej

ja nie byłam mazana,bo po zassaniu widac było miejsca depilacji.w pierwszym salonie przy LS byłam popisana długopisem ,a pani omijała miejsca linii,zeby mnie nie poparzyć,jednak miałam super kartkę z odrastających włosów.druga pani miała żółty mazak i strzelała po liniach


Cytat:
ja bylam przy Duecie tez markerowana
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-20 16:07:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:00.