Wytumaczy mi ktoś co to jest saldo na koncie bankowym? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-09-06, 17:07   #1
zuzu294
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1
Angry

Wytumaczy mi ktoś co to jest saldo na koncie bankowym?


Ostatnio dostałam 255 zł na konto, wydałam około 140zł gdzie jest to zapisane w historii rachunku, mimo to ta kwota ktora powinna byc w srodkach dostepnych czyli 115 zł ktore powinno zostać jest w saldzie, w srodkach dostepnych mam kwote na minusie -28zł. (nie wiem jakim cudem ? )
Może mi ktoś wytłumaczyć co się stało i co to jest to saldo? nic nie kupowałam, a mam kwote na minusie, nie wiem co robić
tylko prosze o instrukcję taką dla blondynek
zuzu294 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-06, 17:46   #2
201703060948
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 422
Dot.: Wytumaczy mi ktoś co to jest saldo na koncie bankowym?

Cytat:
Napisane przez zuzu294 Pokaż wiadomość
Ostatnio dostałam 255 zł na konto, wydałam około 140zł gdzie jest to zapisane w historii rachunku, mimo to ta kwota ktora powinna byc w srodkach dostepnych czyli 115 zł ktore powinno zostać jest w saldzie, w srodkach dostepnych mam kwote na minusie -28zł. (nie wiem jakim cudem ? )
Może mi ktoś wytłumaczyć co się stało i co to jest to saldo? nic nie kupowałam, a mam kwote na minusie, nie wiem co robić
tylko prosze o instrukcję taką dla blondynek
Saldo to stan konta. Negatywne oznacza, że masz dług wobec banku. Pozytywne, że masz kasę na koncie.

Możliwe, że wydałaś więcej i o tym zapomniałaś. Albo ktoś z dostępem do konta wypłacił sobie te pieniądze. Albo przed dostaniem tych 255 zł. na konto miałaś już dług wobec banku (saldo negatywne), więc wtedy po wpłaceniu 255 zł twoje saldo było mniejsze niż 255 zł.

Jeśli korzystasz z bankowości online, to zaloguj się i zobacz ile pieniędzy kiedy miałaś na koncie i jakie operacje wykonywałaś. Albo dowiedz się w banku.
201703060948 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-06 18:46:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:02.