Chudów - nowa restauracja hotel Biały Dom - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-14, 15:42   #31
nika1450
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11
Dot.: Chudów - nowa restauracja hotel Biały Dom

Hej Jeśli mogę wiedzieć ile masz wpisane w umowie za osobę na 2016 rok ? i za jaki dzien tygodnia ? Pytam bo też chyba się zdecyduję na tą salę
nika1450 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-14, 22:17   #32
blueey
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 55
Dot.: Chudów - nowa restauracja hotel Biały Dom

220 zł /oś dzieci do 6 lat 50% ceny. Mam nadzieję że nie będę żałować :p cena za pakiet podstawowy bez alkoholu,owoców, napoju i ciasta oraz tortu. Myśmy trochę Sal zwiedzili - wszędzie są jakieś plusy i minusy ale tutaj przynajmniej sala ładna i podobno dobre jedzenie menu trochę drogie w porównaniu do innych a także noclegi dla gości . Wesele ma się raz w życiu

---------- Dopisano o 23:17 ---------- Poprzedni post napisano o 23:15 ----------

A i wesele w sobotę będą też poprawiony ale to raczej obiad i ciasto około 80 zł.
__________________
[perfectaA]221706[/perfectaA]
blueey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-15, 12:00   #33
nika1450
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11
Dot.: Chudów - nowa restauracja hotel Biały Dom

Najśmieszniejsze jest w tym wszystkim to że w Czerwionce w Białym Domu masz 185zł/os i w cenie masz dosłownie wszystko (ciasto, owoce, tort)prócz napoi gazowanych bo są tylko 2szt/os no i oczywiście alkoholu.
I to jest też cena za sobotę.
No ale sala w Paniówkach jest nowsza i ma ładniejsze obejście więc pewnie dlatego te ceny się tak różnią.
Ja chyba stawiam bardziej na Czerwionke bo przy 100 gościach jest to dużo różnica a tym bardziej że chce pełne poprawiny.
Drażni mnie tylko w Czerwionce to że nie ma placu zabaw, ale kto wie moze do 2016 cos wymyślą ;P
nika1450 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-15, 14:22   #34
blueey
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 55
Dot.: Chudów - nowa restauracja hotel Biały Dom

O kurcze to faktycznie spora różnica cenowa - teraz dopiero zobaczyłam:P no ale myśmy już zarezerwowali termin - pewnie dałoby się jeszcze coś wykombinować bo właściciel jeden i ten sam. Oglądam własnie zdjęcia i wydaje mi się że sale są trochę mniejsze niż w Paniówkach. Byłaś może zobaczyć te sale w Czerwionce?. Ja w Paniówkach mam zarezerwowana sale kolumnową bo będziemy mieć około 110 osób + 16 dzieci, poza tym dojazd mam lepszy do Paniówek. Czerwionka kusi dobrymi cenami tyle że na jej temat czytałam różne opinie m.in. że obsługa średnia, jedzenie zimne, że już się tak nie starają. Pan Menager z Paniówek mówił mi że oni w tym roku urządzili 260 wesel - szkoda tylko że jakoś tak niewiele opinii jest i tu mnie właśnie ten fakt zastanawia.

---------- Dopisano o 15:22 ---------- Poprzedni post napisano o 14:44 ----------

O właśnie dzwonił narzeczony i dowiedział się, że kolega ze studiów też robi wesele w Paniówkach bo był już tam na kilku ( m.in. u barta) i że wszystko REWELACJA - jedzenia jest dużo i pyszne także moje wątpliwości zostały rozwiane, całe szczęście bo opinie z internetu to nigdy nie wiadomo kto je pisał Jak już sama będę po to chętnie się podzielę wrażeniami. A znasz może jakiś fajny zespół na wesele?
__________________
[perfectaA]221706[/perfectaA]
blueey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-15, 18:23   #35
nika1450
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11
Dot.: Chudów - nowa restauracja hotel Biały Dom

No ja byłam w Czerwionce i sale są bardzo podobne do tych sal w Paniówkach.
Mnie interesuje sala dolna w Czerwionce bo jest największa i ma swoje wyjście na taras.
Kurcze widzisz ja znowu z kim nie gadam to chwalą Czerwionke, że jedzenia dużo i bardzo dobre itd, a dziś znów słyszałam to samo co mi napisalaś tylko, że to właśnie w Paniówkach goście dostali zimną kolacje.
Ale ja się nie przejmuje opiniami wszystkimi bo gdybyśmy tak patrzały to nic byśmy nie znalazły, wkońcu ile ludzi tyle opini ;P
Ja mam na wesele DJ w jakim miesiącu masz wesele ?
Dziś byliśmy właśnie podpisać z nim umowę i mówił że od maja do września na 2016 nie ma ani jednego weekendu wolnego.
A ty orkiestre chcesz tak ?
nika1450 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-15, 20:08   #36
blueey
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 55
Dot.: Chudów - nowa restauracja hotel Biały Dom

Masz racje nie powinniśmy się przejmować ważne ze to będzie nasz dzień i napewno będzie super zabawa ! Ja mam wesele w połowie września a co do muzyki to jeszcze się zastanawiam czy orkiestrę czy DJ bo widziałam kiedyś jak jakiś DJ na YouTube poprowadził super wesele aż by się chciało tam być bo zespoły weselne to wiadomo jak z nimi jest :p ciężko trafić na taki który będzie grał zarówno cos dla młodych jak i tych starszych. Najbardziej to bym chciała połączenie najlepszych hitów disco a nie jakieś smenty typu biały mis itp
__________________
[perfectaA]221706[/perfectaA]
blueey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-16, 11:10   #37
nika1450
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11
Dot.: Chudów - nowa restauracja hotel Biały Dom

Ja z czystym sumieniem mogę Ci polecić DJ !
http://www.mateuszidzik.pl/
Praktycznie same pozytywne opinie i naprawdę jest bardzo miły i do dogadania !
Moja koleżanka mówiła mi że jak grał na weselu to goście 2 lata później dalej wspominają jaka fajna impreza była !
nika1450 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-16, 19:44   #38
pinkoosia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 155
GG do pinkoosia
Dot.: Chudów - nowa restauracja hotel Biały Dom

Bylam kiedys na weselu w Czerwionce. Tragedia ! Ciasto zaginelo, prawdopodobnie dostala je sala gorna. Klucze do schowa na alkohol tez.
W poprawiny mieso do obiadu zimne. Malo tego, udka z kurczaka obdarte ze skorki [sick!]. Masakra !
Obok sali Biedronka, pelno zuli i pelno miejscowych robiacych zakupy. Malo ciekawe obejscie.
pinkoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-19, 12:43   #39
blueey
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 55
Dot.: Chudów - nowa restauracja hotel Biały Dom

Dzięki wielkie za namiary jednak po dłużysz przemyśleniach bierzemy sprawdzoną orkiestrę która grała u brata. Stwierdziliśmy z narzeczonym, że jakby goście chcieli iść posłuchać piosenek z playbacku to by mogą iść na dyskotekę a nie na wesele:p Poza tym ta nasza orkiestra gra wszystko ( zarówno zagraniczne jak i polskie piosenki) Oczywiście nie neguje Twojej decyzji żeby nie było bo każda Panna Młoda ma inny gust
__________________
[perfectaA]221706[/perfectaA]
blueey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-19 13:43:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:45.