Salony sukien ślubnych w Lublinie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-22, 22:42   #1
black_dvc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 130
Smile

Salony sukien ślubnych w Lublinie


Szukałam, ale nie znalazłam podobnego wątku, a więc zakładam
Slub mam w sierpniu i rozgladam się po woli za sukienką, chcę wybrać ostatecznie w kwietniu, czyli ciut ponad 4 miesiace przed ślubem.
Byłam juz na Głębokiej, Lipowej i Narutowicza we wszystkich salonach. Tylko w jednym, no moze dwóch panie obsługujące mnie na prawdę spelniły się w swojej roli, reszty nie ma co wspominac

Pytanie do Was, ktory salon mozecie z czystym sumieniem polecić? Nie chcę salonu, gdzie babka z wielką łachą poda mi jedną sukienkę i do tego bedzie robić krzywe miny, po czym po minucie bedzie chciala sciągać fajnie by bylo jakby doradziła, pomogla...szukam salonu gdzie klienta traktują od początku do konca fair i bezproblemowo.

Dodatkowo: wiecie, w ktorych salonach mozna robić zdjęcia sukien na sobie?

Liczę na waszą pomoc i rady

Edytowane przez black_dvc
Czas edycji: 2012-02-22 o 22:44
black_dvc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 23:16   #2
tenebrosa
Wtajemniczenie
 
Avatar tenebrosa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: LSW (lubelskie)
Wiadomości: 2 523
Dot.: Salony sukien ślubnych w Lublinie

Cytat:
Napisane przez black_dvc Pokaż wiadomość
Szukałam, ale nie znalazłam podobnego wątku, a więc zakładam
Slub mam w sierpniu i rozgladam się po woli za sukienką, chcę wybrać ostatecznie w kwietniu, czyli ciut ponad 4 miesiace przed ślubem.
Byłam juz na Głębokiej, Lipowej i Narutowicza we wszystkich salonach. Tylko w jednym, no moze dwóch panie obsługujące mnie na prawdę spelniły się w swojej roli, reszty nie ma co wspominac

Pytanie do Was, ktory salon mozecie z czystym sumieniem polecić? Nie chcę salonu, gdzie babka z wielką łachą poda mi jedną sukienkę i do tego bedzie robić krzywe miny, po czym po minucie bedzie chciala sciągać fajnie by bylo jakby doradziła, pomogla...szukam salonu gdzie klienta traktują od początku do konca fair i bezproblemowo.

Dodatkowo: wiecie, w ktorych salonach mozna robić zdjęcia sukien na sobie?

Liczę na waszą pomoc i rady
Ja odwiedziłam chyba wszystkie lubelskie salony, bo zanim znalazłam swoją suknię minęło dobrych kilka miesięcy. Poszukiwania rozpoczęłam w sierpniu, suknię znalazłam dopiero w grudniu Pytanie, czy rozglądasz się za jakimiś firmowymi sukniami czy niekoniecznie. Jeśli nie, to z czystym sumieniem polecam salony na Bernardyńskiej, zwłaszcza salon Zuzanna i Imperium. Zresztą do pozostałych, które tam są też możesz zajrzeć, ja w każdym zostałam mile obsłużona i mogłam "bez łaski" zmierzyć dowolną ilość sukien. Ostatecznie zamówiłam swoją w Imperium, podejście do klientki w pełni profesjonalne, doradztwo także. Był to ostatni salon, który odwiedziłam i w sumie byłam już tak zrezygnowana, że miałam do niego nie iść, ale na szczęście coś mnie tam popchnęło I dzięki temu będę miała wymarzoną kieckę
__________________
tenebrosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 23:35   #3
black_dvc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 130
Dot.: Salony sukien ślubnych w Lublinie

tenebrosa a jak jest z robieniem zdjęc? dla mnie to dosc wazne, zwlaszcza jak jednego dnia zmierzę powiedzmy 10 sukien w roznych salonach, mierzylam z miesiac temu duzo kiecek ale nigdzie nie pozwolili mi zrobic zdjec tylko odsyłali do stron www, zebym sobie "pooglądała", co najlepsze to częsci sukien nawet nie bylo na necie:/
black_dvc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 00:31   #4
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: Salony sukien ślubnych w Lublinie

A ja niestety zostałam źle potraktowana w salonach na bernardyńskiej. Szłam z konkretną wizją sukni a w np Zuzannie pani stwierdziła że no tak mogą mi coś uszyć ale żeby coś pokazać do zmierzenia to już nie koniecznie. Tak samo w jeszcze jednym salonie ale nie pamiętam jego nazwy na pewno nie był to Imperium ale wyleciało mi już z głowy


W lublinie z robieniem zdjęć to raczej kiepsko jest chyba że pójdziesz z obstawą i z ukrycia ktoś tam będzie cykał fotki.


Ja osobiście suknię zamówiłam w salonie Demi na Lubartowskiej. Panie bardzo pomocne i mile i co mnie zaskoczyło pomimo bardzo odległego terminu ślubu panie mi dały do zmierzenia każdą suknię którą chciałam. Zdjęć nie mogłam zrobic dopiero po zamówieniu sukni
__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm

(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 00:55   #5
black_dvc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 130
Dot.: Salony sukien ślubnych w Lublinie

a no wlasnie, mi zalezy na tych zdjeciach bo jak mierze 10 to po prostu nie pamietam juz co mierzylam i gdzie:/ ciezko pozniej sobie wyobrazic jak wygladalam w tej czy w tamtej tylko po zdjeciu z internetu, ktore i tak rozni się od rzeczywisctosci...

kicia a Twoja suknia to ta z avataru? widzę, ze wychodzisz za mąz rowno miesiąc przede mną

Edytowane przez black_dvc
Czas edycji: 2012-02-23 o 00:57
black_dvc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 07:46   #6
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: Salony sukien ślubnych w Lublinie

Cytat:
Napisane przez black_dvc Pokaż wiadomość
a no wlasnie, mi zalezy na tych zdjeciach bo jak mierze 10 to po prostu nie pamietam juz co mierzylam i gdzie:/ ciezko pozniej sobie wyobrazic jak wygladalam w tej czy w tamtej tylko po zdjeciu z internetu, ktore i tak rozni się od rzeczywisctosci...

kicia a Twoja suknia to ta z avataru? widzę, ze wychodzisz za mąz rowno miesiąc przede mną
tak to ta z mojego avatara no niestety salony się zabezpieczają przed przypadkami szycia ich sukien na wzór.
Wiem że w lisa ferrera pozwalają robić ja ogólnie zmierzyłam z 5sukien wiem wiem to nie dużo ale po zmierzeniu tej mojej to w żadnym salonie nie znalazłam niczego interesującego bądź mnie olewano to wychodziłam
__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm

(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 16:35   #7
Agis88
Raczkowanie
 
Avatar Agis88
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 219
Dot.: Salony sukien ślubnych w Lublinie

Ja też tam mogłam robić zdjęcia i jeszcze w tym drugim salonie obok ale nie pamiętam jak się nazywa, też na Kraśnickich Ogólnie z tym to ciężko ale moja obstawa spisała się na medal Ogólnie to z jakimś olewczym stosunkiem się nie spotkałam, bardzo podobała mi się obsługa w Demi, Pani była gotowa spełnić wszystkie moje zachcianki Uważaj za to na Paris, suknie piękne i z najwyższej półki ale ekspedientka okłamała mnie co do ceny sukni. Najpierw zarzekała się że cena jednej sukni w styczniu wzrośnie z 3400 do 5000 żebym decydowała się już a potem jak wysłałam koleżankę na zwiad to okazało się że kosztuje 3200...
Agis88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-23, 16:48   #8
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: Salony sukien ślubnych w Lublinie

obok na kraśnickich jest lillyes (tam nei można robić zdjęć i ogólnie tam mnie pani olała bo komputer był wazniejszy) a dalej la femme ale z tego co gdzieś wyczytałam tam się teraz zmienił właściciel i nie wiem jak teraz jest
__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm

(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 16:51   #9
Agis88
Raczkowanie
 
Avatar Agis88
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 219
Dot.: Salony sukien ślubnych w Lublinie

Do tego lillyies to tak po schodkach na górę się wychodzi?
Agis88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 16:56   #10
black_dvc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 130
Dot.: Salony sukien ślubnych w Lublinie

Cytat:
Ja też tam mogłam robić zdjęcia i jeszcze w tym drugim salonie obok ale nie pamiętam jak się nazywa, też na Kraśnickich
hmm a ile jest wogole salonow na Kraśnickich? słyszalam, ze są tam bardzo ladne suknie ale jakos mi na razie nie po drodze, chociaz na pewno się tam wybiorę

a co myslicie o salonach na Fabrycznej? np.Lady in White? mam tam jakis bon rabatowy 300zł i zastanawiam się czy warto...
black_dvc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 17:09   #11
Agis88
Raczkowanie
 
Avatar Agis88
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 219
Dot.: Salony sukien ślubnych w Lublinie

Byłam też na fabrycznej ale nie pamiętam tego salonu... Na tej ulicy jest sporo salonów więc możesz tam pojechać. Stamtąd w głowie utkwił mi najbardziej salon Giselle, ładne suknie a obsługa delikatnie mówiąc dość ciekawa ale w moim przypadku pozytywnie chodź wiem że niektórzy narzekają... A i uświadomiłam sobie że na tej ulicy w jednym z mniejszych salonów Pani pozwoliła mi robić zdjęcia...

---------- Dopisano o 17:09 ---------- Poprzedni post napisano o 17:04 ----------

Cytat:
Napisane przez (kicia) Pokaż wiadomość
obok na kraśnickich jest lillyes (tam nei można robić zdjęć i ogólnie tam mnie pani olała bo komputer był wazniejszy) a dalej la femme ale z tego co gdzieś wyczytałam tam się teraz zmienił właściciel i nie wiem jak teraz jest
Cytat:
Napisane przez Agis88 Pokaż wiadomość
Do tego lillyies to tak po schodkach na górę się wychodzi?
Już sprawdziłam, pisałyśmy o tym samym salonie, ja mogłam robić zdjęcia nie wiem czemu Tobie nie pozwoliła może inna kobitka wtedy była...
Agis88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-23, 17:38   #12
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: Salony sukien ślubnych w Lublinie

Cytat:
Napisane przez Agis88 Pokaż wiadomość
Byłam też na fabrycznej ale nie pamiętam tego salonu... Na tej ulicy jest sporo salonów więc możesz tam pojechać. Stamtąd w głowie utkwił mi najbardziej salon Giselle, ładne suknie a obsługa delikatnie mówiąc dość ciekawa ale w moim przypadku pozytywnie chodź wiem że niektórzy narzekają... A i uświadomiłam sobie że na tej ulicy w jednym z mniejszych salonów Pani pozwoliła mi robić zdjęcia...


Już sprawdziłam, pisałyśmy o tym samym salonie, ja mogłam robić zdjęcia nie wiem czemu Tobie nie pozwoliła może inna kobitka wtedy była...

tzn w lillyes była karteczka że nie wolno robić zdjęć ja poprosiłam no i mi w jednej pozwoliła zrobić zdjęcia. ale dla mnie jej stosunek do mojej osoby był karygodny. Przyszłam na przymiarkę konkretnej sukni (umawałam się mailowo podałam model godzinę) jak przyszłam do salonu babka do mnie żebym sobie poszukała jej. No jak tak można i musiałam po tych szafach buszować co nie jest łatwie bo nie oszukujmy się te suknie są duże

jak już konkretnie szukałam sukni to nie byłam na Fabrycznej ale jakoś kiedyś jak już takie plany były niesprecyzowane byłam tam przypadkiem z koleżankami no i np w Giselle no panie są ekhm no ciekawe nie powiem trochę ekstrawaganckie w swojej fantazji i słyszałam opinie że czasem nie słuchają klientek


co do Lady in white to możliwe że byłam ale teraz nie pamiętam ale słyszałam bardzo dobre opinie
__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm

(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 17:48   #13
cindi
Rozeznanie
 
Avatar cindi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 588
Dot.: Salony sukien ślubnych w Lublinie

Cytat:
Napisane przez black_dvc Pokaż wiadomość
Szukałam, ale nie znalazłam podobnego wątku, a więc zakładam
Slub mam w sierpniu i rozgladam się po woli za sukienką, chcę wybrać ostatecznie w kwietniu, czyli ciut ponad 4 miesiace przed ślubem.
Byłam juz na Głębokiej, Lipowej i Narutowicza we wszystkich salonach. Tylko w jednym, no moze dwóch panie obsługujące mnie na prawdę spelniły się w swojej roli, reszty nie ma co wspominac

Pytanie do Was, ktory salon mozecie z czystym sumieniem polecić? Nie chcę salonu, gdzie babka z wielką łachą poda mi jedną sukienkę i do tego bedzie robić krzywe miny, po czym po minucie bedzie chciala sciągać fajnie by bylo jakby doradziła, pomogla...szukam salonu gdzie klienta traktują od początku do konca fair i bezproblemowo.

Dodatkowo: wiecie, w ktorych salonach mozna robić zdjęcia sukien na sobie?

Liczę na waszą pomoc i rady
a ja polecam salon Lady in White na Fabrycznej. Pani Sylwia naprawdę pięknie szyje i ma materiały bardzo dobrej jakości. Ma w salonie swoje modele, a oprócz tego szyje inne modele np. ze zdjęć. Ma także dużo dobrego smaku, szczerze mówiła co pasuje, a co nie, a dodatkowo nie była nachalna, mówiła żeby spokojnie się porozglądać również winnych salonach. ja szyłam am suknię na wrzesień 2011 i z czystym sumieniem mogę ją polecić, bo sukienkę miałam wymarzoną
Oprócz tego, plusem jest że w cenie sukienki miałam wszystkie dodatki: 2 welony, tren, bolerko, halkę, a nawet podwiązkę
__________________
17.09.2011

Moja droga do fit sylwetki: http://fitmehard.blogspot.com/
cindi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 17:54   #14
Agis88
Raczkowanie
 
Avatar Agis88
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 219
Dot.: Salony sukien ślubnych w Lublinie

Cytat:
Napisane przez (kicia) Pokaż wiadomość
tzn w lillyes była karteczka że nie wolno robić zdjęć ja poprosiłam no i mi w jednej pozwoliła zrobić zdjęcia. ale dla mnie jej stosunek do mojej osoby był karygodny. Przyszłam na przymiarkę konkretnej sukni (umawałam się mailowo podałam model godzinę) jak przyszłam do salonu babka do mnie żebym sobie poszukała jej. No jak tak można i musiałam po tych szafach buszować co nie jest łatwie bo nie oszukujmy się te suknie są duże
OMG!!!! To już przesada, tak jakby Ci łaskę robiła nie dziwię się, że pozostały Ci takie wrażenia...

Edytowane przez Agis88
Czas edycji: 2012-02-23 o 17:56
Agis88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 18:31   #15
magdalennne
Wtajemniczenie
 
Avatar magdalennne
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2 623
Dot.: Salony sukien ślubnych w Lublinie

Cytat:
Napisane przez cindi Pokaż wiadomość
a ja polecam salon Lady in White na Fabrycznej. Pani Sylwia naprawdę pięknie szyje i ma materiały bardzo dobrej jakości. Ma w salonie swoje modele, a oprócz tego szyje inne modele np. ze zdjęć. Ma także dużo dobrego smaku, szczerze mówiła co pasuje, a co nie, a dodatkowo nie była nachalna, mówiła żeby spokojnie się porozglądać również winnych salonach. ja szyłam am suknię na wrzesień 2011 i z czystym sumieniem mogę ją polecić, bo sukienkę miałam wymarzoną
Oprócz tego, plusem jest że w cenie sukienki miałam wszystkie dodatki: 2 welony, tren, bolerko, halkę, a nawet podwiązkę
Ja też słysząc dobre opinie o Lady in White poszłam tam i suknie faktycznie piękne. Na targach ślubnych pani była bardzo miła, ale jak poszłam z myślą przymierzania to mi powiedziała, że dzisiaj mało klientek i już chciała zamykać (3 godz przed czasem) i żebym przyszła kiedyś indziej. Dodam tylko, że już nie przyszłam.
magdalennne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 19:13   #16
scotasia
Wtajemniczenie
 
Avatar scotasia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 112
Dot.: Salony sukien ślubnych w Lublinie

Ja szylam suknie w Sisi na Wodopojnej/Lubartowskiej (wejścia są z dwóch stron). Pani w salonie pomocna i miła, suknie jak dla mnie interesujące. Zdjęcia można robić po wpłaceniu zaliczki.
Odwiedziałam kilka lubelskich salonów, ale ogólnie miło tych wędrówek nie wspominam. Może dlatego, że zwykle chodziłam sama, Panie nie traktowały mnie poważnie..
scotasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 20:19   #17
Olcia1406
Raczkowanie
 
Avatar Olcia1406
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 148
Dot.: Salony sukien ślubnych w Lublinie

Ja też kupiłam w demi na 22 września i obsługa jest rewelacyjna, pełen profesjonalizm to raz a dwa nie wciskają kitu. A zdj. dały mi zrobic bo wiedziały że ja tam na 100 % kupię. I kilka moich znajomych tam juz kupiło i każda była zadowolona.
Olcia1406 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 20:25   #18
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: Salony sukien ślubnych w Lublinie

Cytat:
Napisane przez scotasia Pokaż wiadomość
Ja szylam suknie w Sisi na Wodopojnej/Lubartowskiej (wejścia są z dwóch stron). Pani w salonie pomocna i miła, suknie jak dla mnie interesujące. Zdjęcia można robić po wpłaceniu zaliczki.
Odwiedziałam kilka lubelskich salonów, ale ogólnie miło tych wędrówek nie wspominam. Może dlatego, że zwykle chodziłam sama, Panie nie traktowały mnie poważnie..
a ja chodziłam z 3 koleżankami i też odnoszę wrażenie że odbierały nas jak bande dziewuch które chcą przymierzać suknie ale pewnie nie biorą slubu ( wszystkie mamy aktualnie po 21 lat )
__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm

(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 16:14   #19
tenebrosa
Wtajemniczenie
 
Avatar tenebrosa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: LSW (lubelskie)
Wiadomości: 2 523
Dot.: Salony sukien ślubnych w Lublinie

Cytat:
Napisane przez black_dvc Pokaż wiadomość
tenebrosa a jak jest z robieniem zdjęc? dla mnie to dosc wazne, zwlaszcza jak jednego dnia zmierzę powiedzmy 10 sukien w roznych salonach, mierzylam z miesiac temu duzo kiecek ale nigdzie nie pozwolili mi zrobic zdjec tylko odsyłali do stron www, zebym sobie "pooglądała", co najlepsze to częsci sukien nawet nie bylo na necie:/
Ja mogłam zrobić zdjęcie dopiero po wpłacie zaliczki, czyli de facto dopiero jak byłam już zdecydowana na suknię. Niestety w większości lubelskich salonów ktoś musi Ci po prostu pykać fotki z ukrycia np. telefonem, inaczej kiepsko z tym. Wiem, że bez fotek ciężko podjąć decyzję, bo ani się nie zapamięta dokładnie sukni ani nie oceni obiektywnie. Dlatego ja brałam ze sobą zaufane osoby, najpierw byłam z Mamą, potem z Mamą i ciotką, a potem jeszcze ze świadkową. Wszystkie stwierdziły (niezależnie od siebie), że suknia jest jak na mnie szyta, pasuje do mojego charakteru, a mi się podobała najbardziej ze wszystkich, które zmierzyłam, więc się zdecydowałam. W sumie miałam ją na sobie trzy razy zanim ostatecznie wpłaciłam zaliczkę.

Cytat:
Napisane przez (kicia) Pokaż wiadomość
A ja niestety zostałam źle potraktowana w salonach na bernardyńskiej. Szłam z konkretną wizją sukni a w np Zuzannie pani stwierdziła że no tak mogą mi coś uszyć ale żeby coś pokazać do zmierzenia to już nie koniecznie. Tak samo w jeszcze jednym salonie ale nie pamiętam jego nazwy na pewno nie był to Imperium ale wyleciało mi już z głowy
Hm, widać różnie to bywa w tych salonach, tak jak np. o Margarett są podzielone opinie. Jedne dziewczyny są tam traktowane super, inne "z łaską". Może to kwestia tego, że akurat na Bernardyńskiej byłam z Mamą, więc było wiadome, że na poważnie szukam sukni. Zauważyłam, że niestety w niektórych lubelskich salonach to z kim przyjdziesz na przymiarki determinuje zachowanie obsługi. Są salony, gdzie nawet dwie bardzo młodo wyglądające dziewczyny zostaną obsłużone profesjonalnie, a są też takie, gdzie ekspedientka stwierdzi, że nawet nie warto poświęcać im uwagi. Przykre to, ale dało się czasami odczuć.

Cytat:
Napisane przez black_dvc Pokaż wiadomość
hmm a ile jest wogole salonow na Kraśnickich? słyszalam, ze są tam bardzo ladne suknie ale jakos mi na razie nie po drodze, chociaz na pewno się tam wybiorę

a co myslicie o salonach na Fabrycznej? np.Lady in White? mam tam jakis bon rabatowy 300zł i zastanawiam się czy warto...
Ja potwierdzam słowa Cindi, bo widziałam jej kreację na żywo - suknia była pięknie wykonana.
__________________
tenebrosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-24, 20:45   #20
Ahcak
Rozeznanie
 
Avatar Ahcak
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 891
GG do Ahcak
Dot.: Salony sukien ślubnych w Lublinie

Oddaję kolejny głos na Lady in White
Też będę tam szyła suknię. Mimo, że będzie szyta ze zdjęć to mam dziwne zaufanie do tej Pani. Może dlatego, że pracuję niedaleko i cały czas widzę jak pojawiają się nowe suknie, które są szyte tylko do salonu, abyśmy mogły przymierzać, a są wykonane cudnie, dopracowane w każdym szczególe, to podejrzewam, że już ta właściwa będzie boska. Dodatkowym plusem jest to, że Pani, która tam pracuje sama je szyje, sama doradza, umie szczerze powiedzieć co i jak, więc ma pojęcie, a nie jest tylko handlarą.
Jeejjkuu mam nadzieję, że to co piszę będzie prawdą, bo zakochałam się w oryginale sukni w Warszawie, ale cena Mam nadzieję, że moja będzie lepsza od oryginału!

Zapomniałam, jeszcze dodać, że ja i jeszcze dwie dziewczyny z mojej pracy wychodzimy w tym roku za mąż i wszystkie tam szyjemy. One wybrały wzory sukni, które są już w salonie, tylko ja wymyśliłam inną
__________________

mam kota na gorącym dachu mojej głowy . . .

Edytowane przez Ahcak
Czas edycji: 2012-02-24 o 20:51
Ahcak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 21:38   #21
black_dvc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 130
Dot.: Salony sukien ślubnych w Lublinie

a
Cytat:
Napisane przez Ahcak Pokaż wiadomość
Oddaję kolejny głos na Lady in White
Też będę tam szyła suknię. Mimo, że będzie szyta ze zdjęć to mam dziwne zaufanie do tej Pani. Może dlatego, że pracuję niedaleko i cały czas widzę jak pojawiają się nowe suknie, które są szyte tylko do salonu, abyśmy mogły przymierzać, a są wykonane cudnie, dopracowane w każdym szczególe, to podejrzewam, że już ta właściwa będzie boska. Dodatkowym plusem jest to, że Pani, która tam pracuje sama je szyje, sama doradza, umie szczerze powiedzieć co i jak, więc ma pojęcie, a nie jest tylko handlarą.
Jeejjkuu mam nadzieję, że to co piszę będzie prawdą, bo zakochałam się w oryginale sukni w Warszawie, ale cena Mam nadzieję, że moja będzie lepsza od oryginału!

Zapomniałam, jeszcze dodać, że ja i jeszcze dwie dziewczyny z mojej pracy wychodzimy w tym roku za mąż i wszystkie tam szyjemy. One wybrały wzory sukni, które są już w salonie, tylko ja wymyśliłam inną
a jak tam jest z cenami?
black_dvc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 22:53   #22
Ahcak
Rozeznanie
 
Avatar Ahcak
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 891
GG do Ahcak
Dot.: Salony sukien ślubnych w Lublinie

Cytat:
Napisane przez black_dvc Pokaż wiadomość
a

a jak tam jest z cenami?
Przeważnie ceny oscylują między 2 - 3 tys.(te co mnie interesowały), ale w cenie jest suknia, halka, dwa welony, bolerko, ozdoba do włosów. Cena zależy od skomplikowania sukni i materiału. Ale np. te falbaniaste, które mają mnóstwo materiału i wymagają dużo pracy, żeby te ślimaki zszyć ze sobą kosztują 3tys, to wiem, bo dziewczyny właśnie takie szyją i jedna dziewczyna ostatnio też taką zamawiała i akurat weszłam jak rozmawiały o cenie. Warto się tam przejść.
__________________

mam kota na gorącym dachu mojej głowy . . .
Ahcak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 11:25   #23
hcu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 15
Dot.: Salony sukien ślubnych w Lublinie

Hej dziewczyny.
Też szyję suknie w Lady in White za 2400 zł. + wszelkie dodatki.
hcu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 11:36   #24
black_dvc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 130
Dot.: Salony sukien ślubnych w Lublinie

dziewczyny, a czy Lady in White ma własne projekty sukien czy tak jak w innych są tam suknie roznych firm i tylko szyją na odpowiedni rozmiar?
black_dvc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 12:01   #25
Ahcak
Rozeznanie
 
Avatar Ahcak
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 891
GG do Ahcak
Dot.: Salony sukien ślubnych w Lublinie

Cytat:
Napisane przez black_dvc Pokaż wiadomość
dziewczyny, a czy Lady in White ma własne projekty sukien czy tak jak w innych są tam suknie roznych firm i tylko szyją na odpowiedni rozmiar?

Swoje ma suknie. Szyje na bieżąco różne modele do salonu, aby mierzyć, a dla Ciebie szyje całkiem nową. Można wybrać jakiś jej wzór, albo coś pozmieniać bądź zaproponować całkiem swój projekt sukni.
__________________

mam kota na gorącym dachu mojej głowy . . .
Ahcak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 20:02   #26
hcu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 15
Dot.: Salony sukien ślubnych w Lublinie

Moja suknia szyje się ze zdjęcia, nie było z tym najmniejszego problemu.
hcu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 15:10   #27
basiakow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2
Dot.: Salony sukien ślubnych w Lublinie

Ja trafiłam z polecenia do Pani Agnieszki Supryn i tam właśnie szyję moją suknię ślubną. Widziałam sukienki wykonane przez tę Panią i były naprawdę piękne! Jeżeli szukasz czegoś oryginalnego to polecam umówić się na spotkanie do niej. Nie jestem zorientowana czy można tutaj podawać linki do innych stron, więc nie dodam, ale jakbyś chciała to wystarczy wpisać w google " Agnieszka Supryn " i pojawi się.
basiakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 20:20   #28
prezesik
Przyczajenie
 
Avatar prezesik
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 26
Dot.: Salony sukien ślubnych w Lublinie

Hej, ja skupiłam się na głębokiej i narutowicza. Na głębokiej dwa salony ale tak naprawdę jeden i dwie panie... Jedna dała mi z łaską jedną sukienkę a gdy poszłam za ścianę mierzyłam co chciałam i ile chciałam. Pani delikatnie podpowiadała mi co mi pasuje a co nie. Na narutowicza w Estelle świetna atmosfera, przemiła pani ale nie znalazłam nic odpowiedniego. Z kolei w Passion kilka pań które patrzyły na początku dość sceptycznie, ale później okazały się bardzo sympatyczne, suknie firmowe, świetny wybór tam zamówiłam swoją wymarzoną suknię
Muszę dodać, że panie zrobiły się jeszcze milsze gdy dowiedziały się że będę ich klientką.
__________________
23.06.2012
prezesik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 12:04   #29
black_dvc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 130
Dot.: Salony sukien ślubnych w Lublinie

A co powiedzie o Giselle? macie jakies doswiadczenia z tym salonem? spodobała mi sie tam suknia, ale nie moglam zrobic niestety zdjęcia, za to w Lady in White, prawie zdecydowalam się na jedną

teraz tylko dylemat, ktorą wybrac
black_dvc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 21:01   #30
black_dvc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 130
Dot.: Salony sukien ślubnych w Lublinie

a jednak zamowiona w Lady in White

Edytowane przez black_dvc
Czas edycji: 2012-03-31 o 20:58
black_dvc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-19 16:40:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:34.