Promocje -49%, 1+1 - Część III - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-05-06, 19:28   #61
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Cytat:
Napisane przez Karuzel007 Pokaż wiadomość
Cześć! Spotkała mnie dzisiaj bardzo nieprzyjemna sytuacja. Korzystając z promocji,kupiłam w sklepie internetowym Rossmanna kilka pozycji. Dzisiaj odebrałam przesyłkę od kuriera i zagotowałam. Jedna z pomadek Astor została mi sprzedana UŻYWANA . Wyraźnie koniec szminki był dość mocno eksploatowany, ona sama jest naruszona a opakowanie przybrudzone - załączam zdjęcia. Od razu zostawiłam komentarz na fanpagu Rossmanna - zawierał opis zaistniałej sytuacji. Moja wypowiedź została usunięta, kolejna podobnie. Teraz czeka mnie "zabawa" z reklamacją. Zdecydowałam się na zakupy w sieci właśnie po to, aby uniknąć podobnej sytuacji. Również dostawa kurierem miała ograniczyć sprzedaż kosmetyku z szafy, którego nie widzę i nie wiem, czy nie był wcześniej "testowany". Lojalnie ostrzegam.
Jak już było wiele razy pisane, czasami pakują do zamówienia rzeczy prosto z półki jak leci. I jak widać też się to zdarza przy przesyłce z kurierem a nie tylko przy odbiorze bezpośrednio w Rossie.
To co jest wkurzające to, że jeśli reklamujesz to odsyłasz na własny koszt (możesz domagać się zwrotu pieniędzy za przesyłkę do nich)
Dlatego ja nie zamawiam w Rossie internetowym. Wolę się przejść 2-3 razy i kupić widząc co mam przed oczami niż celować w ciemno, tracić czas, nerwy i pieniądze.

Moim zdaniem tylko ta z lewej była już używana, ta z prawej- wydaje mi się, że ktoś ją otworzył i zahaczył tylko zatyczką o szminkę. Widać ślad- kreskę na dole przy sztyfcie. Natomiast zastanawia mnie te boczne zdj- tam widać inną płaszczyznę ścięcia pomiędzy drugą, a trzecią pomadką.
I nie wiem czy to nie jest fabryczne.
Ja bym takiej szminki jeszcze nie dyskwalifikowała, jeśli nie widać liźnięcia, powierzchnia jest gładka to szminka może nie być używana.
Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Nie wiem czy coś tracisz, chyba, że lubisz dreszczyk emocji, bo nie wiesz czy kosmetyk był używany i czyjś oddech na plecach oraz lubisz się łokciami rozpychać, żeby dotrzeć do szafy.


Lubię jak szminka podbarwi usta, bo po jedzeniu i tak zazwyczaj coś trzeba poprawić, ale zanim się to zrobi to to jeszcze wygląda okej i da się do ludzi wyjść Gorzej z tymi które mają mocne kolory, a zejdą zostawiając blade usta po środku czy coś w ten deseń :brzydal:
Wygląda to jak odpłynięcie krwi z ust
A ja bardziej nie lubię krechy pomiędzy ustami.
Mam górną wargę mniejszą niż dolną i najczęściej błyszczyki zostawiają białą krechę, niestety.
Natomiast usta w ciapki też wyglądają nieziemsko
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-06, 19:48   #62
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Cytat:
Napisane przez Karuzel007 Pokaż wiadomość
Cześć! Spotkała mnie dzisiaj bardzo nieprzyjemna sytuacja. Korzystając z promocji,kupiłam w sklepie internetowym Rossmanna kilka pozycji. Dzisiaj odebrałam przesyłkę od kuriera i zagotowałam. Jedna z pomadek Astor została mi sprzedana UŻYWANA . Wyraźnie koniec szminki był dość mocno eksploatowany, ona sama jest naruszona a opakowanie przybrudzone - załączam zdjęcia. Od razu zostawiłam komentarz na fanpagu Rossmanna - zawierał opis zaistniałej sytuacji. Moja wypowiedź została usunięta, kolejna podobnie. Teraz czeka mnie "zabawa" z reklamacją. Zdecydowałam się na zakupy w sieci właśnie po to, aby uniknąć podobnej sytuacji. Również dostawa kurierem miała ograniczyć sprzedaż kosmetyku z szafy, którego nie widzę i nie wiem, czy nie był wcześniej "testowany". Lojalnie ostrzegam.
Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Jak już było wiele razy pisane, czasami pakują do zamówienia rzeczy prosto z półki jak leci. I jak widać też się to zdarza przy przesyłce z kurierem a nie tylko przy odbiorze bezpośrednio w Rossie.
To co jest wkurzające to, że jeśli reklamujesz to odsyłasz na własny koszt (możesz domagać się zwrotu pieniędzy za przesyłkę do nich)
Dlatego ja nie zamawiam w Rossie internetowym. Wolę się przejść 2-3 razy i kupić widząc co mam przed oczami niż celować w ciemno, tracić czas, nerwy i pieniądze.

Moim zdaniem tylko ta z lewej była już używana, ta z prawej- wydaje mi się, że ktoś ją otworzył i zahaczył tylko zatyczką o szminkę. Widać ślad- kreskę na dole przy sztyfcie. Natomiast zastanawia mnie te boczne zdj- tam widać inną płaszczyznę ścięcia pomiędzy drugą, a trzecią pomadką.
I nie wiem czy to nie jest fabryczne.
Ja bym takiej szminki jeszcze nie dyskwalifikowała, jeśli nie widać liźnięcia, powierzchnia jest gładka to szminka może nie być używana.
Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Karuzel007, na moje oko bo kupuję Astory to dwie były używane. Ta po lewej na pewno i ta po prawej też. Na nówkę wygląda mi wyłącznie ta środkowa.
Czyli od sklepu internetowego w czasie promocji warto trzymać się z daleka.
Coś tak mi rozsądek podpowiadał, dlatego jednak wolałam kupować stacjonarnie.[COLOR="Silver"]
To jest zdj. zaraz po otwarciu szminek? Nic nie mazałaś po ręce czy ustach, żeby kolor sprawdzić? Pytam, bo na moje oko wszystkie były testowane. no ta po lewej to absolutnie, środkowa i po prawej też troszeczkę. Nowe maja absolutnie gładką powierzchnię i ostre kąty przy ścięciu Tak to powinno wyglądać



A kasowania takich postów to nie skomentuję W ogóle sprzedawania używanych Dlatego coraz mniej tam kupuję
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-06, 20:23   #63
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Mogę podsumować (chyba?) zakupy szminkowe.
Z The only 1 mam Under my spell (ciemna śliwka) i One of a kind ( mocna elegancka czerwień) i z obu jestem bardzo zadowolona. Trwałe, nie robi się żadna krecha, jadłam lody i nadal były na ustach, nie zniknęły wraz z deserem Bardzo polecam.
Wzięłam też Lovely Creamy Color nr 2 i też jest ok, trwałość mniejsza, robi sie kreska na środku warg a nie miałam tego przy żadnej szmince, taki średni róż, z czasem blednie i na około ust zostaje obrys, trzeba uważać.
__________________

żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-06, 20:26   #64
Radzka
Zadomowienie
 
Avatar Radzka
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 730
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Cytat:
Napisane przez Monia159 Pokaż wiadomość
Dziewczyny chyba R. nie zrobi promocji na pielegnacje bo juz cos by bylo slychac, jak myslicie?
Jakas uzytkowniczka pisala na wątku youtubowym, ze pracuje w R. i niby szykuje sie promocja na pielegnacje, ale na ile mozna jej wierzyc
__________________
Wołali na nią: hej, Słodka!

Woodstock 2013
Woodstock 2014
Woodstock 2015

Woodstock 2016

03.08.2013 <3
Radzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-06, 20:30   #65
Karuzel007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 35
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Tych dwóch pomadek z prawej strony się nie czepiam, bo przejechałam już nimi po skórze. Tuż po otwarciu były ok, nie miałam żadnych podejrzeń. Te kreski/wgłębienia - mogą się robić od samego opakowania. Może kąt na zdjęciu też daje wrażenie różnego ścięcia.

Mam podniesione ciśnienie przez tą z lewej. Nie rozumiem, jak można stosować taką praktykę - jest to obrzydliwe. No i zastanawiam się, jak oni funkcjonują jako sklep internetowy. Nie mają magazynu? Skąd mają towar w takim razie?

Na pewno tego tak nie zostawię...
Karuzel007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-06, 20:46   #66
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

...

Edytowane przez Silloe
Czas edycji: 2016-05-06 o 20:51
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-06, 20:50   #67
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Cytat:
Napisane przez Karuzel007 Pokaż wiadomość
Tych dwóch pomadek z prawej strony się nie czepiam, bo przejechałam już nimi po skórze. Tuż po otwarciu były ok, nie miałam żadnych podejrzeń. Te kreski/wgłębienia - mogą się robić od samego opakowania. Może kąt na zdjęciu też daje wrażenie różnego ścięcia.

Mam podniesione ciśnienie przez tą z lewej. Nie rozumiem, jak można stosować taką praktykę - jest to obrzydliwe. No i zastanawiam się, jak oni funkcjonują jako sklep internetowy. Nie mają magazynu? Skąd mają towar w takim razie?

Na pewno tego tak nie zostawię...
Zobacz czy możesz póść do Rossa w Twojej okolicy i złożyć reklamację, nie chcę już mieszać, było tu rozważane co i jak jak się dostanie zmacane produkty.
Edit możesz reklamować w dowolny sklepie. Ważna sprawa musisz mieć dowód zakupu.

Tu jest apropo zamówień internetowych

http://www.rossmann.pl/Portals/0/dok...ejRossmann.pdf
I co do reklamacji:

1.Sprzedawca jest zobowiązany dostarczyć Konsumentowi Produkt wolny od wad fizycznych i prawnych, dobrej jakości. Sprzedawca nie świadczy usług posprzedażowych, serwisowych i nie udziela dodatkowych gwarancji na sprzedawane rzeczy. Do obowiązków Sprzedawcy należy dostarczenie Konsumentowi rzeczy wolnej od wad.
2. Sprzedawca odpowiada względem Klienta będącego Konsumentem, jeżeli zakupiony przez niego Produkt ma wady fizyczne lub prawne. Do postępowania w zakresie zgłoszonych przez Konsumenta reklamacji znajdują zastosowanie postanowienia art. 556 i nast. ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny. Reklamacje mogą być składane na adres: Serwis Reklamacyjny Rossmann SDP sp. z o.o. ul. św. Teresy 109, 91-222 Łódź lub osobiście w każdym sklepie, w którym Sprzedawca prowadzi działalność. W celu złożenia reklamacji Konsument może skorzystać z formularza dostępnego m.in. na stronie internetowej http://www.rossmann.pl/Portals/0/dok...klamacyjny.pdf .
Skorzystanie z tego formularza nie jest jednak obowiązkowe. Prawa i obowiązki Konsumenta oraz zalecenia w zakresie składania reklamacji zostały opisane w stanowiącej załącznik nr 2 do regulaminu Procedurze, z którą Konsument może się zapoznać także na stronie internetowej http://www.rossmann.pl/Portals/0/dok...klamacyjna.pdf
3. Odpowiedzialność Sprzedawcy względem Klienta, który nabywa Towar, nie będąc jednocześnie Konsumentem, jest ograniczona do kwoty, jaką Klient zapłacił za objęty reklamacją Produkt i kwoty stanowiącej równowartość kosztów jego dostawy, w przypadku gdy przedmiotem reklamacji jest również dostawa. W przypadku uznania przez Sprzedawcę reklamacji za uzasadnioną, Klient nie będący Konsumentem otrzyma Towar wolny od wad lub zostanie mu zwrócona Cena Produktu. Wybór sposobu zaspokojenia roszczeń z tytułu reklamacji w tym przypadku, należy do Sprzedawcy a ciężar dowodu, że rzecz sprzedana ma wady, obciąża Klienta. Sprzedawca jest zobowiązany rozpoznać reklamację, o której mowa w niniejszym przepisie w terminie nie dłuższym niż 30 dni od chwili otrzymania pisemnego zgłoszenia. Termin ten może ulec wydłużeniu o czas uzupełnienia przez Klienta informacji niezbędnych, wg oceny Sprzedawcy, do rozpoznania reklamacji. Na
wezwanie Sprzedawcy, Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany Produkt do miejsca wskazanego przez Sprzedawcę, na swój koszt.

załącznik
http://www.rossmann.pl/Portals/0/dok...klamacyjna.pdf

Kwestia tylko czy reklamacja czy niezgodność towaru z umową.

trochę info
http://www.federacja-konsumentow.org...zory-pism.html

niezgodność towaru z umową
https://n-2-14.dcs.redcdn.pl/dcs/o2/...25b511226e.pdf

Edytowane przez bigosowadama
Czas edycji: 2016-05-06 o 20:58
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-06, 21:01   #68
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Jak dla mnie niezgodność towaru z umową jest korzystniejszą opcją.

Edytowane przez Make4Up
Czas edycji: 2016-05-06 o 21:03
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-06, 21:30   #69
Synthesthesia
o¤°`°¤o,¸¸¸,o¤°`°
 
Avatar Synthesthesia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ...middle of nowhere...
Wiadomości: 5 109
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
Przypomniałaś mi o tych pomadkach chociaż wątpię, że je dorwę w całości
Byłam dzis przed 19...w sklepie 2 klientki W szafach duzo więcej niz myslałam i nie wszystko zmacane
Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Jak już było wiele razy pisane, czasami pakują do zamówienia rzeczy prosto z półki jak leci. I jak widać też się to zdarza przy przesyłce z kurierem a nie tylko przy odbiorze bezpośrednio w Rossie.
To co jest wkurzające to, że jeśli reklamujesz to odsyłasz na własny koszt (możesz domagać się zwrotu pieniędzy za przesyłkę do nich)
Nie prawda! Przy odstąpieniu od umowy odsyłasz produkty na własny koszt.
Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Zobacz czy możesz póść do Rossa w Twojej okolicy i złożyć reklamację, nie chcę już mieszać, było tu rozważane co i jak jak się dostanie zmacane produkty.
[U]Edit możesz reklamować w dowolny sklepie. Ważna sprawa musisz mieć dowód zakupu.

Kwestia tylko czy reklamacja czy niezgodność towaru z umową.
Zgłoszenie niezgodności towaru z umową to reklamacja
__________________


Synthesthesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-06, 21:37   #70
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Cytat:
Napisane przez Synthesthesia Pokaż wiadomość
Byłam dzis przed 19...w sklepie 2 klientki W szafach duzo więcej niz myslałam i nie wszystko zmacane

Nie prawda! Przy odstąpieniu od umowy odsyłasz produkty na własny koszt.

Zgłoszenie niezgodności towaru z umową to reklamacja
Nie chciało mi się zachodzić dziś do R. Jutro to raczej nie pójdę do południa bo ludzi pełno pewnie będzie, tak po 19 nie wiem czy będzie mi się chciało, więc pozostaje niedziela (ale mam problem )
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-06, 21:39   #71
Synthesthesia
o¤°`°¤o,¸¸¸,o¤°`°
 
Avatar Synthesthesia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ...middle of nowhere...
Wiadomości: 5 109
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
Nie chciało mi się zachodzić dziś do R. Jutro to raczej nie pójdę do południa bo ludzi pełno pewnie będzie, tak po 19 nie wiem czy będzie mi się chciało, więc pozostaje niedziela (ale mam problem )
I poniedziałek
Wiesz ja myślałam, że dziś nie będzie nic w szafach a tu taka niespodzianka
__________________


Synthesthesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-06, 21:52   #72
black_currant
Przyczajenie
 
Avatar black_currant
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 9
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Cytat:
Napisane przez klapouszek29 Pokaż wiadomość
Dzisiejsze łupy najbardziej jestem zadowolona z catrice śliczne śliwkowe kolorki

Plus pomadka 03 z GR i 405 z Kobo. Teraz nic tylko sie maziać <3
Ojej, co za piękne fiolety! Pozazdrościć Też polowałam na takie odcienie i zdecydowałam się na Maybellline matowy 950, petarda jest
black_currant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-06, 21:54   #73
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Cytat:
Napisane przez Synthesthesia Pokaż wiadomość
Byłam dzis przed 19...w sklepie 2 klientki W szafach duzo więcej niz myslałam i nie wszystko zmacane

Nie prawda! Przy odstąpieniu od umowy odsyłasz produkty na własny koszt.

Zgłoszenie niezgodności towaru z umową to reklamacja
Jeśli np. reklamuje się to można domagać się zwrotu kosztów przesyłki. Oczywiście jeśli reklamacja zostanie uznana. Jeśli odstępuje się od umowy, to jest to robione na własny koszt.

Pisałam tylko o reklamacji.

U mnie też pustki, wczoraj była dostawa.
Śmieszne jest to, że jak kupowałam w środę szminkę, to nie było w ogóle szminek Rimmel The only one. Ja je kupiłam na promo w SP.
I dobrze. Akurat w tym Rossie gdzie chodzę, dopiero dzisiaj były wykładane ze skrzynek Nawet nie było przegródki na nie, zdemontowali ją jakiś czas temu
W innym były od dawna.

Aha w moim SP zlikwidowali szminki Astora Perfect stay Fabulous. W sumie i tak nic straconego. Było ich zaledwie 5, i nic co mnie mogłoby zainteresować.
Widziałam też te nowe masełka Astora 030 i 031. Różowa kojarzy mi się z 09 czy 010, a 031 z bourjois Color boost, jest tam jakaś pomarańcza.
032 nie było.

Edytowane przez bigosowadama
Czas edycji: 2016-05-06 o 21:58
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-06, 21:58   #74
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Cytat:
Napisane przez Synthesthesia Pokaż wiadomość
I poniedziałek
Wiesz ja myślałam, że dziś nie będzie nic w szafach a tu taka niespodzianka
Poniedziałek odpada
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-06, 22:10   #75
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Jeśli np. reklamuje się to można domagać się zwrotu kosztów przesyłki. Oczywiście jeśli reklamacja zostanie uznana. Jeśli odstępuje się od umowy, to jest to robione na własny koszt.

Pisałam tylko o reklamacji.

U mnie też pustki, wczoraj była dostawa.
Śmieszne jest to, że jak kupowałam w środę szminkę, to nie było w ogóle szminek Rimmel The only one. Ja je kupiłam na promo w SP.
I dobrze. Akurat w tym Rossie gdzie chodzę, dopiero dzisiaj były wykładane ze skrzynek Nawet nie było przegródki na nie, zdemontowali ją jakiś czas temu
W innym były od dawna.

Aha w moim SP zlikwidowali szminki Astora Perfect stay Fabulous. W sumie i tak nic straconego. Było ich zaledwie 5, i nic co mnie mogłoby zainteresować.
Widziałam też te nowe masełka Astora 030 i 031. Różowa kojarzy mi się z 09 czy 010, a 031 z bourjois Color boost, jest tam jakaś pomarańcza.
032 nie było.
Kojarzysz jak często jest w SP promo na Seche Vite bo moje się kończy i mam miniaturkę do zużycia, ale nie wiem czy kupić teraz w R. np. Insta czy uda mi się dociągnąć do obniżki, a wydawało mi się, że częściej są Dni Lifestyle
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-06, 22:14   #76
Synthesthesia
o¤°`°¤o,¸¸¸,o¤°`°
 
Avatar Synthesthesia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ...middle of nowhere...
Wiadomości: 5 109
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
Poniedziałek odpada
Ale marudzisz No to zostaje niedziela Chcesz cos jeszcze dokupic?

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Jeśli np. reklamuje się to można domagać się zwrotu kosztów przesyłki. Oczywiście jeśli reklamacja zostanie uznana. Jeśli odstępuje się od umowy, to jest to robione na własny koszt.
Co do reklamacji to ja bym zgłaszała na miejscu, jednak mniej problemów i krótszy czas wszystkiego.
__________________


Synthesthesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-06, 22:21   #77
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Cytat:
Napisane przez Synthesthesia Pokaż wiadomość
I poniedziałek
Wiesz ja myślałam, że dziś nie będzie nic w szafach a tu taka niespodzianka
No cud będzie jak w pon dostanę to co chce
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-06, 22:24   #78
klapouszek29
Wtajemniczenie
 
Avatar klapouszek29
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 526
GG do klapouszek29 Send a message via Skype™ to klapouszek29
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Cytat:
Napisane przez black_currant Pokaż wiadomość
Ojej, co za piękne fiolety! Pozazdrościć Też polowałam na takie odcienie i zdecydowałam się na Maybellline matowy 950, petarda jest

Tez jestem zachwycona polecam <3
klapouszek29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-06, 22:27   #79
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Kojarzysz jak często jest w SP promo na Seche Vite bo moje się kończy i mam miniaturkę do zużycia, ale nie wiem czy kupić teraz w R. np. Insta czy uda mi się dociągnąć do obniżki, a wydawało mi się, że częściej są Dni Lifestyle
Niestety nie Wiem, że jakiś czas temu było, ale kiedy to już nie kojarzę
Poza tym akurat ja rzadko maluję paznokcie i nie jestem w temacie.
Edit: było w marcu, jak były dni lifestyle

Często jestem w SP, będę pamiętać by sprawdzić czy jest jakaś obniżka- dam znać.
Teraz akurat przez ok 1,5 tyg nie będę miała możliwości polatać po drogeriach.

Widzę, że na ezebra jest po ok 16. Nie mam pojęcia jaka cena jest w sp. Może warto coś dokupić jeszcze by z przesyłką wyszło tanio?

Edytowane przez bigosowadama
Czas edycji: 2016-05-06 o 22:34
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-06, 22:55   #80
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Cytat:
Napisane przez Synthesthesia Pokaż wiadomość
Ale marudzisz No to zostaje niedziela Chcesz cos jeszcze dokupic?


Co do reklamacji to ja bym zgłaszała na miejscu, jednak mniej problemów i krótszy czas wszystkiego.
Oczywiście Astor Perfect Stay Fabulous 700 Floral
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-06, 23:38   #81
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Niestety nie Wiem, że jakiś czas temu było, ale kiedy to już nie kojarzę
Poza tym akurat ja rzadko maluję paznokcie i nie jestem w temacie.
Edit: było w marcu, jak były dni lifestyle

Często jestem w SP, będę pamiętać by sprawdzić czy jest jakaś obniżka- dam znać.
Teraz akurat przez ok 1,5 tyg nie będę miała możliwości polatać po drogeriach.

Widzę, że na ezebra jest po ok 16. Nie mam pojęcia jaka cena jest w sp. Może warto coś dokupić jeszcze by z przesyłką wyszło tanio?
Tak to wiem, wtedy twierdziłam, że jeszcze mam i przecież mi starczy, no...ale teraz już tak nie myślę Ja jestem generalnie na bieżąco z promocjami, ale dzięki Może dotrwam do kolejnej, albo z neta zamówię.

Teraz patrze na Cocolicie paletka do konturowania Loreal za 39,90 w przecenie z 55,90
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-06, 23:43   #82
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość

Teraz patrze na Cocolicie paletka do konturowania Loreal za 39,90 w przecenie z 55,90
Może dlatego, że conturing jest już passe, a de mode non-touring
Oglądałam i nie wiem na co to komu.
Widziałam też na żywo fashion victim z konturowaniem na taśmę klejącą chyba, dosłownie jakby konturowanie na policzkach było robione od ekierki. Tragedia. Jak dla mnie dobrze dobrany tradycyjny róż czy jasny bronzer (jeśli ktoś ma problem naczynkowy) zamiast różu daje duuużo lepszy efekt niż całe to konturowanie. Za tyle kasy to lepiej fajny ciuch kupić. Lepsza inwestycja w wygląd.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-06, 23:53   #83
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Może dlatego, że conturing jest już passe, a de mode non-touring
Oglądałam i nie wiem na co to komu.
Widziałam też na żywo fashion victim z konturowaniem na taśmę klejącą chyba, dosłownie jakby konturowanie na policzkach było robione od ekierki. Tragedia. Jak dla mnie dobrze dobrany tradycyjny róż czy jasny bronzer (jeśli ktoś ma problem naczynkowy) zamiast różu daje duuużo lepszy efekt niż całe to konturowanie. Za tyle kasy to lepiej fajny ciuch kupić. Lepsza inwestycja w wygląd.
Takie produkty są spoko dla profesjonalistów Ale wiadomo zrobił się szum to trzeba zarabiać na tej modzie. Mnie też nie kręci, ale chciałam pokazać tą przebitkę cenową z Rossem i innymi stacjonarnymi no maskara.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-06, 23:58   #84
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Takie produkty są spoko dla profesjonalistów Ale wiadomo zrobił się szum to trzeba zarabiać na tej modzie. Mnie też nie kręci, ale chciałam pokazać tą przebitkę cenową z Rossem i innymi stacjonarnymi no maskara.
Jak mawiał mój dziadek produkt kosztuje/jest wart tyle, ile klient jest gotów za niego zapłacić. Skoro kobiety kupują jak ciepłe bułeczki mimo zaporowej ceny to tym samym głosują portfelem, że ta cena jest ok. Ja głosuję portfelem nieco inaczej dlatego kolorówkę kupuję tylko ze zniżkami od -40%. A rzeczy, które są na siłę promowane jako trendy czy oferowane tylko w wersji limitowanej raczej nie kupuję bo to ja mam planować wydatki, a nie dział marketingu jakiejś firmy, który mi narzuca, że mam lecieć wydać kasę teraz, już, zaraz bo potem już produkt nie będzie dostępny.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-07, 08:06   #85
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

A czy ktoś kupił pomadkę Max Factor Colour Elixir? Zastanawiam się nad kolorem Scarlett Ghost i nie wiem, czy szaleć czy nie

Kupiłam wczoraj 2 lakiery Manhattan, bardzo fajne kolory i konsystencja, szeroki pędzelek, ale wadą jest luźne zamknięcie.
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.

Edytowane przez aante_e
Czas edycji: 2016-05-07 o 08:07
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-07, 09:59   #86
Iselle
Zadomowienie
 
Avatar Iselle
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: woj. śląskie - Zagłębie
Wiadomości: 1 475
GG do Iselle
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Ja mam Max Factor Colour Elixir w najciemniejszej czerwieni (czyli inaczej niż zalecana do mojej karnacji ale to ja wiem w jakim odcieniu mi lepiej) i jestem b. zadowolona bo nie wysusza, kolor elegancki (nawet szefowa powiedziała że pasują mi czerwienie chociaż często je noszę), a jeśli się zjada to równomiernie tak że tego nie zauważam. Mam jeszcze drugi odcień coś tam Mauve i mogę o nim napisać to samo
Iselle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-07, 10:30   #87
kaasiaa66
Rozeznanie
 
Avatar kaasiaa66
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 702
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
A czy ktoś kupił pomadkę Max Factor Colour Elixir? Zastanawiam się nad kolorem Scarlett Ghost i nie wiem, czy szaleć czy nie
piękny jest ten kolor

Cytat:
Napisane przez Iselle Pokaż wiadomość
Ja mam Max Factor Colour Elixir w najciemniejszej czerwieni (czyli inaczej niż zalecana do mojej karnacji ale to ja wiem w jakim odcieniu mi lepiej) i jestem b. zadowolona bo nie wysusza, kolor elegancki (nawet szefowa powiedziała że pasują mi czerwienie chociaż często je noszę), a jeśli się zjada to równomiernie tak że tego nie zauważam. Mam jeszcze drugi odcień coś tam Mauve i mogę o nim napisać to samo
ja też mam 2 pomadki MF colour elixir i je uwielbiam!
kaasiaa66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-07, 10:50   #88
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Czy kupować to chyba było pytanie retoryczne, na Was zawsze można liczyć jakoś colour elixir MF nie cieszą się dużym zainteresowaniem, widziałam kulka w ogóle niet zmacanych standów i dlatego na nie zwróciłam uwagę.
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-07, 10:58   #89
kaasiaa66
Rozeznanie
 
Avatar kaasiaa66
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 702
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Czy kupować to chyba było pytanie retoryczne, na Was zawsze można liczyć jakoś colour elixir MF nie cieszą się dużym zainteresowaniem, widziałam kulka w ogóle niet zmacanych standów i dlatego na nie zwróciłam uwagę.
bo niektóre odcienie są perłowe, ja tego nie lubię.

one są piękne, trwałe i pięknie zapakowane, tylko kiedyś były tańsze, ale cóż...
kaasiaa66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-07, 12:14   #90
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Jak mawiał mój dziadek produkt kosztuje/jest wart tyle, ile klient jest gotów za niego zapłacić. Skoro kobiety kupują jak ciepłe bułeczki mimo zaporowej ceny to tym samym głosują portfelem, że ta cena jest ok. Ja głosuję portfelem nieco inaczej dlatego kolorówkę kupuję tylko ze zniżkami od -40%. A rzeczy, które są na siłę promowane jako trendy czy oferowane tylko w wersji limitowanej raczej nie kupuję bo to ja mam planować wydatki, a nie dział marketingu jakiejś firmy, który mi narzuca, że mam lecieć wydać kasę teraz, już, zaraz bo potem już produkt nie będzie dostępny.
Zgadzam się z Tobą, kupuję na promocjach i tam gdzie taniej. Co do limitowanych edycji to zdarzają się fajne produkty, a kupuję je tylko jak coś mi się ewidentnie spodoba
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-06-24 16:26:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:16.