Dobry fryzjer w Warszawie - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-25, 21:18   #1501
Hollyhock
Raczkowanie
 
Avatar Hollyhock
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Tarnowskie Góry/Warszawa
Wiadomości: 467
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez loverynka Pokaż wiadomość
Dziewczyny szukam dobrego stylisty w Warszawie, zależy mi na styliście, gdyż mam długie włosy których mam dosyć, i chcę mieć krótkie, ale nie wiem jakie. Będę wdzięczna za jakieś namiary.
Jeśli jesteś dojrzała do kontaktu ze stylistą to pewnie p.Kostiw
A tak na serio, to wątek nie jest długi i można spokojnie go przeczytać, a informacji trochę tu znajdziesz Piszemy na bieżąco, trudno nagle podać jakieś nowe namiary, bo gdy któraś z nas "coś wypróbuje" to tu opisuje. Jeśli o mnie chodzi, to to doświadczenie, które mam, już tu opisałam
Hollyhock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 08:39   #1502
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Hollyhock Pokaż wiadomość
Jeśli jesteś dojrzała do kontaktu ze stylistą to pewnie p.Kostiw

No tak to nasz numer jeden

Loverynka
A tak na serio to ja po przeczytaniu tego i wielu podobnych wątków, będąc w sytuacji dążącej do metamorfozy chyba skłaniałabym sie ku Jadze Hupało albo Czajce jednak
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 09:28   #1503
loverynka
Zakorzenienie
 
Avatar loverynka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 511
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Właśnie chodzi o to że przeczytałam ten wątek, jakieś podobne i na gazecie i wyszły mi: Wróbel czy Wróblewski (nie mam głowy do nazwisk, co ma salon na Widok), Czajka, Hupało i jeszcze trans-Marcin i totalnie nie wiem kogo wybrać bo u żadnego nie byłam (do podcinania końcówek nie potrzebowałam szałowego fryzjera).
__________________

loverynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 11:31   #1504
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez loverynka Pokaż wiadomość
Właśnie chodzi o to że przeczytałam ten wątek, jakieś podobne i na gazecie i wyszły mi: Wróbel czy Wróblewski (nie mam głowy do nazwisk, co ma salon na Widok), Czajka, Hupało i jeszcze trans-Marcin i totalnie nie wiem kogo wybrać bo u żadnego nie byłam (do podcinania końcówek nie potrzebowałam szałowego fryzjera).
No właśnie też takie mam wnioski, a od siebie wybrałabym następująco Hupało, 1. Czajka 3. Wróblewski, ale zastanów się jeszcze na spokojnie.....Czy masz jakąś gwiazdę w sensie z naszych celebrities , których wizerunek, włosy, metamorfoza Cię zachwyciła ? Jesli tak to podaj a ja spróbuję wygrzebać informacje, któremu z wymienionych powierza swój wizerunek w kwestii włosów Zawsze to jakiś punkt bazowy
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 12:39   #1505
agarsztka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Słuchajcie dziewczyny, czy znacie jakiegoś dobrego fryzjera na Kabatach? Dotychczas chodziłam do fryzjerki w Bydgoszczy przy okazji wizyt u rodziców ale teraz nie mam kiedy pojechać i muszę znaleźć kogoś dobrego tutaj w Warszawie, oczywiście w miarę rozsądnych cenach...
Mam też pytanie ile w Warszawie płaci się średnio za balayage 1 kolorem (blond)? W Bydgoszczy to ok 120zl na włosach do ramion? Rozumiem że tu jest drożej ale nie wiem na ile się nastawić...
agarsztka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 14:12   #1506
pinga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1
Question Dot.: Prestige na Francuskiej (Warszawa)

Czy któraś z Was zna studio urody Prestige na Zegadłowicza na Woli? Nigdzie nie mogę znaleźć opinii na jego temat, a zamierzam tam spróbować szczęścia.
Dzięki za odpowiedź.
pinga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 07:59   #1507
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez agarsztka Pokaż wiadomość
Słuchajcie dziewczyny, czy znacie jakiegoś dobrego fryzjera na Kabatach? Dotychczas chodziłam do fryzjerki w Bydgoszczy przy okazji wizyt u rodziców ale teraz nie mam kiedy pojechać i muszę znaleźć kogoś dobrego tutaj w Warszawie, oczywiście w miarę rozsądnych cenach...
Mam też pytanie ile w Warszawie płaci się średnio za balayage 1 kolorem (blond)? W Bydgoszczy to ok 120zl na włosach do ramion? Rozumiem że tu jest drożej ale nie wiem na ile się nastawić...

Ja płacę za włosy do ramion ok 180-200 zł. za jeden kolor
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-27, 10:28   #1508
loverynka
Zakorzenienie
 
Avatar loverynka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 511
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

A nie wiecie jakie ceny ma Hupało i jak wygląda zapis? Weszlam na stronę jagahairdesign i niestety nie ma tam cennika
__________________

loverynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 10:44   #1509
MagdalenaMonka
Raczkowanie
 
Avatar MagdalenaMonka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Emokah
Wiadomości: 66
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
No niby tak ale te kosmetyki CECE z tego co wiem to nie jest to jakaś prestiżowa marka, raczej uznawana na rynku za tańszą...obawiam się też tych farb Ale czasem właśnie tzw. budowanie marki powstaje poprzez windowanie cen w górę
Też się zaczęłam zastanawiać nad marką CeCe. W Polsce nigdy nie miałam z nią do czynienia, tzn. nigdy nie miałam jeżeli chodzi o farbowanie włosów, ale nie wiedziałam nawet, że w Polsce jest obecna. Jak mieszkałam w Szwecji przez pewien czas, to pamiętam, że to była marka obecna w salonach fryzjerskich, poza L'oreal P., tak jak u nas np. Wella. Zastanawiam, się czy to, że marka jest tak mało znana u nas wynika z tego, że zapewne jest od niedawna, czy może z tego, że firma prowadzi politykę jak np. Mary Kay z kosmetykami (nie chodzi o sprzedaż bezpośrednią), takie docieranie do nisz rynkowych, swego rodzaju ekskluzywność..

jestem dobrej myśli, no bo jakże inaczej

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Hollyhock Pokaż wiadomość
Jeśli jesteś dojrzała do kontaktu ze stylistą to pewnie p.Kostiw

do łez!
MagdalenaMonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-28, 11:31   #1510
agarsztka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

ok to jeszcze nie jest tak źle - Dziekuję Ci bardzo za informację
agarsztka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-28, 12:00   #1511
loverynka
Zakorzenienie
 
Avatar loverynka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 511
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Już odkryłam że usługa Jagi to około 400zł i mała szansa na dostanie się do niej. A jej asystenci strzygą wszystkich tak samo i ich usługa to około 200zł.
__________________

loverynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-02, 21:33   #1512
anefka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6
Dot.: Prestige na Francuskiej (Warszawa)

Drogie wizażanki.. własnie wróciłam do Krzysztofa z salonu Kristof. Poczytałam na tym forum.. zastanawiałam się gdzie iść, a że do Krzysztofa zapisałam sie w czw. i juz dzis bylo miejsce, więc poszłam. Oczywiście jak zawsze pełna strachu, bo chyba jednak nie lubię chodzić do fryzjerów.. zawsze boję się, że coś będzie nie tak.
Pan K.usiadł obok mnie, chwilkę porozmawiał swoim cichym głosem, ja powiedziałam jaki chce miec kolor.. on co o tym myśli i do dzieła. Zajęła się mną kolorystka Kasia - szczerze polecam! choć nie odezwała się do mnie słowem podczas robienia baleyage'u, to efekt jest super! Poprzednia fryzjerka robiła mi to samo.. efekt był zawsze taki, że odrost jak był tak był.. a P.Kasia zrobiła baaardzo dokładnie, bardzo drobno.. i na dodatek strasznie delikatnie.. mycie głowy, rozczesywanie.. wszystko tak, że nic nie czułam. Polecam. Strzyżenie - jak dla mnie duża zmiana, bo z włosów za lopatki - suchych końców - postanowilam zmienić do ramion. Przyniosłam zdjęcie z wymarzoną fryzruką. Niestety okazało się, że mam z przodu wycięte za bardzo włosy i nie wyjdzie jak chcę. Usłyszałam - 'zrobię po swojemu'. Dziś nie mogę jeszcze nic powiedzieć na ten temat. Ogólnie jestem zadowolona. Zobaczymy jutro jak po umyciu będą układały się moje włosy. Strzyżenie rzeczywiście trwało 5 minut. 5 ruchów i już... w sumie to nigdy nie byłam tak szybko strzyzona..
Zobaczymy.. napiszę jutro jak mi się moje włoski układaja.
Mało nie zapłaciłam no, ale cóż.. coś za coś jak chce się być piękną
Pozdrawiam.
anefka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 13:13   #1513
KasiaxQ
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaxQ
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 609
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
a ja polecam mały salonik na Bielanach - ul. Bogusławskiego 20
Vadi, byłam i sprawdziłam. Potwierdzam Twoje słowa Wyszłam stamtąd bardzo zadowolona. Pani Beata w półtorej godziny zrobiła mi ładny balejaż wedle mojego życzenia, więcej z wierzchu, mniej od spodu, cienkie pasemka w odpowiednim odcieniu. A kosztowało mnie to tylko (na moich średnich włosach) 130zł.
__________________
Przygarnę Meharees


KasiaxQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 21:36   #1514
Puntodivista
☕ sprawia, że jestem☺
 
Avatar Puntodivista
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ✿
Wiadomości: 6 743
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez KasiaxQ Pokaż wiadomość
Vadi, byłam i sprawdziłam. Potwierdzam Twoje słowa Wyszłam stamtąd bardzo zadowolona. Pani Beata w półtorej godziny zrobiła mi ładny balejaż wedle mojego życzenia, więcej z wierzchu, mniej od spodu, cienkie pasemka w odpowiednim odcieniu. A kosztowało mnie to tylko (na moich średnich włosach) 130zł.
Czyli, że trzeba się umawiać z Panią Beatą
A mogę namiary tel na ten salonik??
__________________

Z m i e n i ł a m swoje życie!
Puntodivista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 22:33   #1515
kasia44
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 10
Dot.: Jaga Hupało

spam

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-03-06 o 23:00
kasia44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 12:25   #1516
gosiak0071
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 176
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Puntodivista Pokaż wiadomość
Czyli, że trzeba się umawiać z Panią Beatą
A mogę namiary tel na ten salonik??

Salonik mieści się przy Bogusławskiego 20 w przejściu w takim długaśnym bloku
Tel do salonu: 516 588 701; Pani Beata jest codziennie od 9.00 do 14.00 no i w soboty od 8.00 do 15.00...

P.Beata jest na prawdę świetna. Miałam okropne cieniowanie i ona to uratowała, teraz wyglądam jak człowiek. Super jest
gosiak0071 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 22:41   #1517
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Ze względu,że mieszkam w Wawie poszukuje sprawdzonego fryzjera który dobierze mi ładną nie sprawiającą na co dzień kłopotów fryzurę jako,że sama nie mam pomysłu ja ściąć włosy całkowicie poddaję się fryzjerowi do tej pory chyba ra byłąm niezbyt zadowolona...a u tej kobiety co mnie teraz strzyże to nie mam zastrzeżeń-tylko raz zdecydowałm się na maxymalna zmienę-ścięcie włosów na nieco przedłuzonego boba(tak to nazwała) a problemów z ukłądaniem nie było żadnych!!nawet jakbym sie nie uczesała to nie byłoby widać tyle tylko,że grzywke prostowałam bo ona zawsze żyje swoim życiem...
Tak więc zastanawiam się kogo mogłybyście mi polecić...no i pewnie polecicie mi p.Pawła
Nie wiem czy pominęłam,ale mogłybyście mi podać linka do salonu w którym on pracuje(chodzi mi głównie o cennik) bo chciałabym na początku czerwca iść do niego żeby obciął mi ładnie włoski na wesela na jakie się wybieram...no a wiadomo cena jest ważna Albo może wiecie ile kosztuje strzyżenie włosów do ramion??i jak się do niego umawiać??iśc do tego salonu czy telefonicznie??
a jak często chodzicie do fryzjera??jak szybko Wam włosy rosną?bo mi ostatnio włosy odrastają szybko...byłam pod koniec stycznia i juz mi sporo odrosły-dobrze ,że dosyć mocno wycieniowała mi tył i jeszcze nic mi sie tam nie podwija w różne strony świata....
tyyle napisałam...ehhh...mam nadzieję,że nie znudziłam te z Was które zdecydowały się przeczytać
tak więc poprosze o linka gdzie znalazłabym cennik
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 23:13   #1518
ikumiega
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

hej mam pytanie!
chciałabym zrobić sobie trwałą ondulację,ale moje włosy (choć je odżywiam stosuje maseczki itp) są dość suche i chciałabym z tą misja udać się do dobrego fachowca który zamiast totalnego siana na głowie zrobi mi loki. możecie mi kogoś dobrego polecić w Warszawie?
ikumiega jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 09:02   #1519
gosiak0071
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 176
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Dziewczyny ja Wam polecę p. Beatkę z Bogusławskiego. Od trzech lat strzygę się u niej (wcześniej była w innym salonie a ja przechodzę razem z nią ) i skoro jeszcze nie uciekłam to musi być na prawdę świetna A i ceny są przystępne za strzyżenie z modelowaniem włosów średnich zapłaciłam tylko 45zł nie maluję włosów ale z tego co wiem to koloryzacja też bardzo droga nie jest CHYBA 120 -130 zł
ikumiega - moja siostra robiła trwałą u niej i za każdym razem była bardzo zadowolona
gosiak0071 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-08, 09:08   #1520
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez gosiak0071 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja Wam polecę p. Beatkę z Bogusławskiego. Od trzech lat strzygę się u niej (wcześniej była w innym salonie a ja przechodzę razem z nią ) i skoro jeszcze nie uciekłam to musi być na prawdę świetna A i ceny są przystępne za strzyżenie z modelowaniem włosów średnich zapłaciłam tylko 45zł nie maluję włosów ale z tego co wiem to koloryzacja też bardzo droga nie jest CHYBA 120 -130 zł
ikumiega - moja siostra robiła trwałą u niej i za każdym razem była bardzo zadowolona
zainteresowałaś mnie panią Beatą a mogłabyś mi podać nazwę salonu w jakim pracuje?maja jakąś stronę internetową?
Skoro chodzisz już tam jakiś czas to na pewno świadczy to o tym,że ta pani na pewno jest dobra
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 09:34   #1521
gosiak0071
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 176
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez dygotka8 Pokaż wiadomość
zainteresowałaś mnie panią Beatą a mogłabyś mi podać nazwę salonu w jakim pracuje?maja jakąś stronę internetową?
Skoro chodzisz już tam jakiś czas to na pewno świadczy to o tym,że ta pani na pewno jest dobra
Salon nazywa się Studio Fryzur
http://studiofryzur.neostrada.pl/StudioFryzur.swf

Jak się zdecydujesz na wizytę u niej to mam nadzieję, że opiszesz tutaj swoje wrażenia
gosiak0071 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 09:44   #1522
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez gosiak0071 Pokaż wiadomość
Salon nazywa się Studio Fryzur
http://studiofryzur.neostrada.pl/StudioFryzur.swf

Jak się zdecydujesz na wizytę u niej to mam nadzieję, że opiszesz tutaj swoje wrażenia
dziekuję Ci bardzo jeśli pójdę to na pewno napisze

jakoś nie ma tam chyba cennika na tej stronie;/
A Ty sie umawiasz telefonicznie czy osobiście?i czy długo trzeba czekać??W tygodniu pracuję do 16 więc nie dam rady więc na jakąś sobotę bym mogła się tylko umówić

a jak tam mozna dojechać?
__________________


Edytowane przez dygotka8
Czas edycji: 2009-03-08 o 09:58
dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 10:04   #1523
gosiak0071
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 176
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez dygotka8 Pokaż wiadomość
dziekuję Ci bardzo jeśli pójdę to na pewno napisze

jakoś nie ma tam chyba cennika na tej stronie;/
A Ty sie umawiasz telefonicznie czy osobiście?i czy długo trzeba czekać??W tygodniu pracuję do 16 więc nie dam rady więc na jakąś sobotę bym mogła się tylko umówić

a jak tam mozna dojechać?
Tak właśnie cennika nie mają na stronie, ale mają nad tym popracować, żeby umieścić...
Podany jest tam telefon, ja się umawiam głównie telefonicznie, czasem osobiście, to zależy- salon jest niedaleko mnie więc po drodze do pracy czasem tam zajrzę
P. Beatka pracuje czasami popołudniami ale to nie reguła, trzeba zadzwonić i się dowiedzieć. Wiem, że w ten czwartek będzie po południu.
gosiak0071 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 10:20   #1524
ikumiega
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

dziekuje za info a nie wiecie czy gdzies bliżej centrum nie ma dobrego fryzjera? bo tam to troszke daleeeko dla mnie
ikumiega jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 10:28   #1525
gosiak0071
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 176
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

W sumie to nie jest daleko. Wsiadasz do metra i na młociny a stamtąd 114 albo 708 i kilka innych i wysiadasz na bogusławskiego. za macdonaldem i stacja paliw skrecasz w prawo - 3 blok. studio miesci sie w przejsciu- tunelu w najdłuzszym bloku po lewej stronie. dokładniej opisać się nie da chyba z metra to jest ok 10 min
gosiak0071 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 14:09   #1526
Puntodivista
☕ sprawia, że jestem☺
 
Avatar Puntodivista
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ✿
Wiadomości: 6 743
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Dziewczyny bardzo dziękuję za namiary
W sumie mam blisko z pracy do tego salonu i raczej się tam wybiorę
Cytat:
Napisane przez gosiak0071 Pokaż wiadomość

P.Beata jest na prawdę świetna. Miałam okropne cieniowanie i ona to uratowała, teraz wyglądam jak człowiek. Super jest
A co z resztą ekipy? P. Kasia albo p. Dominik??
W sumie do Beaty będzie mi ciężkawo trafić bo przyjmuje w godzinach mojej pracy
__________________

Z m i e n i ł a m swoje życie!
Puntodivista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 20:55   #1527
gosiak0071
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 176
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

z tego co wiem p. Dominik strzyże tylko facetów...
a p. Beata przyjmuje czasami po południu tylko trzeba się dowiadywać... tak jak wcześniej napisałam w czwartek będzie po południu w przyszły chyba też ale tego nie jestem pewna
gosiak0071 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-09, 18:12   #1528
Puntodivista
☕ sprawia, że jestem☺
 
Avatar Puntodivista
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ✿
Wiadomości: 6 743
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

gosiak0071, a skąd Ty to wszystko wiesz??? ;>
__________________

Z m i e n i ł a m swoje życie!
Puntodivista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-09, 20:10   #1529
gosiak0071
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 176
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Puntodivista Pokaż wiadomość
gosiak0071, a skąd Ty to wszystko wiesz??? ;>
Bo we wtorek byłam, a jak już tam jestem, to mi się buźka nie zamyka chyba przez ciekawość pójdę do piekła
gosiak0071 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-09, 20:14   #1530
loverynka
Zakorzenienie
 
Avatar loverynka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 511
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Ostatecznie wybrałam się do Pana Pawła który pracuje w CeCe. Do Jagi kolejka jak ch......., do Czajki to samo. No i cena ((( A że miałam kryzys to poszłam i mam
__________________

loverynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-30 17:37:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:07.