Jaka FRYZURA bêdzie mi pasowaæ ? - w±tek zbiorczy - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2010-09-21, 16:47   #3301
alisiek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: Jaka FRYZURA bêdzie mi pasowaæ ? - W¡TEK ZBIORCZY ;)

Chcê siê wkrótce wybrac do fryzjera, ¿eby zmienic fryzure. Nie mam pomys³u jak narazie, a na internecie nie mogê nic ciekawego znale¼c. Chcia³abym miec jak±¶ fryzure bardziej zwariowan±. My¶la³am o czym¶ takim jak na zdjêziu nr 1, tylko zamiast spinac w³osy to bym tam sobie wygoli³a, nie jako¶ krótko tylko tak ¿ebym nie musia³a tego za ka¿dym razem spinac. Jednak boje siê co bêdzie jak bede chcia³a te w³osy zapu¶cic.. I te¿ nie chcia³abym miec ca³ej g³owy jako¶ tak krótko (jakiego¶ je¿a czy co¶ w tym stylu). Na zdjêciu nr 2 i 3 jestem ja w rozpuszczonych w³osach. s± jeszcze tam troche mokre. Jak wyschn± to s± bardziej krêcone. Liczê na wasz± pomoc wiza¿anki. Z góry dziêki za te lepsze i gorsze opinie i propozycje ;D
alisiek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-23, 01:50   #3302
pietkaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Jaka FRYZURA bêdzie mi pasowaæ ? - W¡TEK ZBIORCZY ;)

hej kochane.
w poniedzia³ek lece do fryzjera i niby chcia³am te swoje kud³elka zapuszczaæ ale zastanawiam sie nad obcieciem. kolor te¿ kusi kurcze. tak sie przedstawiam, a to sa moje propozycje. a co do koloru to ja uwielbiam rudy, raz mia³am i ci±gle kusi...

http://picasaweb.google.pl/panikolan...00663600941010
http://picasaweb.google.pl/panikolan...03355480208690

a to moje pomys³y:
http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...w=1280&bih=837

http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...w=1280&bih=837

dodam ze moje wlosy faluj±, a czasem nawet krêc± w ró¿ne strony siê. takie niewiadomo co z nich.
pietkaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-23, 13:22   #3303
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomo¶ci: 9 124
Dot.: Jaka FRYZURA bêdzie mi pasowaæ ? - W¡TEK ZBIORCZY ;)

Cytat:
Napisane przez alisiek Poka¿ wiadomo¶æ
Chcê siê wkrótce wybrac do fryzjera, ¿eby zmienic fryzure. Nie mam pomys³u jak narazie, a na internecie nie mogê nic ciekawego znale¼c. Chcia³abym miec jak±¶ fryzure bardziej zwariowan±. My¶la³am o czym¶ takim jak na zdjêziu nr 1, tylko zamiast spinac w³osy to bym tam sobie wygoli³a, nie jako¶ krótko tylko tak ¿ebym nie musia³a tego za ka¿dym razem spinac. Jednak boje siê co bêdzie jak bede chcia³a te w³osy zapu¶cic.. I te¿ nie chcia³abym miec ca³ej g³owy jako¶ tak krótko (jakiego¶ je¿a czy co¶ w tym stylu). Na zdjêciu nr 2 i 3 jestem ja w rozpuszczonych w³osach. s± jeszcze tam troche mokre. Jak wyschn± to s± bardziej krêcone. Liczê na wasz± pomoc wiza¿anki. Z góry dziêki za te lepsze i gorsze opinie i propozycje ;D
ojjj takie ladne wlosy chcesz zgolic z boku nie widzi mi sie to pozniej jest problem bo odrastaja i ew mozna sciac do tego co juz odroslo...jak dla mnie to szkoda wlosow ..a efektownie to nie wiem czy ci w tym bedzie
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-23, 16:18   #3304
ansed3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 9
kszta³t mojej twarzy

hejka kobitki
mam pro¶bê nigdy nie umia³am dobr± odpowiednij fryzury dso kszta³tu mojej twarzy bo nie wiem jaki mam
mog³yby¶cie po fotce okre¶liæ? chcia³abym zmieniæ fryzure ale boje sie ze znowu nie bedzie mi pasowaæ
bardzo proszê o pomoc, bo wybieram sie niedlugo do fryzjera na przefarbowanie i chce sie obciac ;****

Edytowane przez ansed3
Czas edycji: 2010-09-23 o 16:19
ansed3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-23, 17:23   #3305
muszki
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Holly³ód¼
Wiadomo¶ci: 708
GG do muszki
Dot.: kszta³t mojej twarzy

na tym zdjêciu dok³adnie nie widaæ. zepnij w³osy w kucyk i najlepiej zrób zdjêcie nieco dalej. tak wstêpnie to bym powiedzia³a owal - wiêc idealny
muszki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-23, 17:36   #3306
ansed3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: kszta³t mojej twarzy

Cytat:
Napisane przez muszki Poka¿ wiadomo¶æ
na tym zdjêciu dok³adnie nie widaæ. zepnij w³osy w kucyk i najlepiej zrób zdjêcie nieco dalej. tak wstêpnie to bym powiedzia³a owal - wiêc idealny
a wiesz mo¿e jaka fryzurka by pasowala do takiego ksztaltu?
ansed3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-23, 18:31   #3307
muszki
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Holly³ód¼
Wiadomo¶ci: 708
GG do muszki
Dot.: kszta³t mojej twarzy

do owalu, to wiêkszo¶æ fryzur pasuje - jest to taki kszta³t twarzy, który wymodelujesz bez problemu i bêdzie dobrze wygl±da³.

my¶lê, ¿e k³opot polega na tym, ¿e Ty siê ¼le czujesz w tych fryzurach, co mia³a¶. ja jestem fank± w³osów d³ugich, falowanych - obecnie pozby³am siê ju¿ grzywki i tylko zapuszczam. mo¿e spróbuj co¶ takiego ? nie wiem w jakiej kondycji masz w³osy, ¿eby cokolwiek zrobiæ..
muszki jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2010-09-23, 20:49   #3308
Motee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 20
Dot.: Jak ZROBIÆ,U£Ó¯YÆ tak± fryzurê ? - W¡TEK ZBIORCZY!

Ambitnie chcê zrobiæ sobie co¶ takiego na g³owie. W³osy mam chyba troszkê d³u¿sze, wycieniowane, ze sk³onno¶ci± do falowania. Bardzo proszê o pomoc
Motee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-23, 22:32   #3309
Emef_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomo¶ci: 167
Dot.: Jak ZROBIÆ,U£Ó¯YÆ tak± fryzurê ? - W¡TEK ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez Motee Poka¿ wiadomo¶æ
Ambitnie chcê zrobiæ sobie co¶ takiego na g³owie. W³osy mam chyba troszkê d³u¿sze, wycieniowane, ze sk³onno¶ci± do falowania. Bardzo proszê o pomoc
Te¿ mam w³osy tego typu. Próbowa³a¶ ugniatania piank±? Uzyskujê co¶ takiego w³a¶nie w ten sposób. Mo¿na sobie te¿ pomóc dyfuzorem.
__________________

Emef_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-24, 07:10   #3310
Delave
Raczkowanie
 
Avatar Delave
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: groch pod siódmym materacem
Wiadomo¶ci: 394
Dot.: jak to zrobic?

To warkocz holenderski. Ja robiê go podobnie jak francuza, tylko ¿e pasma podczas splatania nie przek³adam nad sob± tylko pod... nie umiem tego inaczej wyja¶niæ
http://www.dreamweaverbraiding.com/braids/dutch.htm
i filmik
http://www.youtube.com/watch?v=5F_t22TX4lQ
__________________
ehhh
Delave jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-24, 15:20   #3311
hellogoodbye
Raczkowanie
 
Avatar hellogoodbye
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Opole
Wiadomo¶ci: 136
Question Nowa fryzurka do pó³d³ugich w³osów

Kochane, mam dla Was wielk± pro¶bê
Mianowicie, jutro (je¶li choroba mnie opu¶ci) planujê i¶æ do fryzjera zrobiæ co¶ z moimi nieszczêsnymi w³osami... W za³±czniku wysy³am zdjêcie (przepraszam, ¿e kamerkowa jako¶æ i zamazana twarz ale tydzieñ siedzenia w domu pod kocem zrobi³o swoje;P). Dorad¼cie, jak± fryzurkê mog³abym sobie wybraæ, bo na t± ju¿ patrzeæ nie mogê :P Dodam, ¿e mam strasznie cienkie w³osy, które pusz± siê na koñcach i nie wiem czy widaæ na zdjêciu ale twarz mam kwadratow± (;[) Mo¿e jaki¶ kolorek nowy (mam niebieskie oczy). Od razu mówiê, ¿e nie chcê ¶cinaæ na d³ugo¶æ bo mam ju¿ nieprzyjemne do¶wiadczenia
Z góry dziêki
hellogoodbye jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-24, 18:01   #3312
Motee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 20
Dot.: Jak ZROBIÆ,U£Ó¯YÆ tak± fryzurê ? - W¡TEK ZBIORCZY!

Próbowa³am piank±, ale mo¿e by³a nietrafiona? Jakiej pianki Ty u¿ywasz?
Motee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-24, 18:34   #3313
ansed3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: kszta³t mojej twarzy

Cytat:
Napisane przez muszki Poka¿ wiadomo¶æ
do owalu, to wiêkszo¶æ fryzur pasuje - jest to taki kszta³t twarzy, który wymodelujesz bez problemu i bêdzie dobrze wygl±da³.

my¶lê, ¿e k³opot polega na tym, ¿e Ty siê ¼le czujesz w tych fryzurach, co mia³a¶. ja jestem fank± w³osów d³ugich, falowanych - obecnie pozby³am siê ju¿ grzywki i tylko zapuszczam. mo¿e spróbuj co¶ takiego ? nie wiem w jakiej kondycji masz w³osy, ¿eby cokolwiek zrobiæ..

moze tez nie umiem ich ukladac mam dlugie wlosy nawet, lekko falowane ale je prostujê koncowki mi sie rozdwajaja dlatego tez wlsanie chce podciac ale stosuje duzo odzywek (zwiekszajaca objetosc, prostujaca, i jedwab) takze nie wiem. to moze nie jest owal? bo np grzywka mi nie za bardzo pasuje na bok, prosta rowniez nie, jesli zepne do tylu i mam rozpuszczone to rowniez nie ladnie, dlatego ostatnio z braku pomyslow juz na rozne fryzury zaczelam je po prostu spinac w koka zwyklego i grzywke do tylu co rowniez nie wyglada fajnie ale trudno co do krotkich wlosow mialam w 3-4 klasie podstawowki do ramion tak jakby na grzybka nie wtgladalo to odbrze POMOCY!
ansed3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-24, 22:29   #3314
muszki
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Holly³ód¼
Wiadomo¶ci: 708
GG do muszki
Dot.: Jaka FRYZURA bêdzie mi pasowaæ ? - W¡TEK ZBIORCZY ;)

ponawiam - wstaw zdjêcie ze wszystkimi w³osami z ty³u, jak stoisz na wprost aparatu i w pewnej odleg³o¶ci. nie przejmuj siê, ¿e to wygl±da g³upio - tak naj³atwiej stwierdziæ, co Ci pasuje i jaki masz kszta³t twarzy.

ja przedzia³ek ostatnio robiê po ¶rodku, w³osy sp³ywaj±ce, falowane. ale ja mam kwadratow± twarz, wiêc mnie to mega wyszczupla i chowa ko¶ci szczêki..

mówiê - skoro mia³a¶ ju¿ ka¿d± fryzurê, to mo¿e problem le¿y w akceptacji siebie. wiêc tutaj ju¿ pora na eksperymenty. w koñcu znajdziesz fryzurê, która bêdzie siê Tobie podoba³a. i nie bój siê odwa¿nych ¶ciêæ.
¿eby¶ Ty wiedzia³a, co ja robi³am z w³osami ..
muszki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-25, 09:14   #3315
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / ¯ory / Bratislava
Wiadomo¶ci: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Nowa fryzurka do pó³d³ugich w³osów

ja takiej d³ugo¶ci ¶cieniowa³am w³osy, najd³u¿sze zosta³y najd³u¿sze, a przez cieniowanie w³osy mi sie unosz± i wygl±da jakby by³o ich wiêcej (a tez mam cienkie) i ostatniio zrobi³am sobie prost± grzywkê, ale widze ¿e ju¿ masz, co do koloru w³osów t chyba bym musia³a zobaczyc twarz ¿eby doradziæ
Meadow jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-25, 11:37   #3316
ansed3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Jaka FRYZURA bêdzie mi pasowaæ ? - W¡TEK ZBIORCZY ;)

ostrych ciêæ sie bojê, to prawda ;/
nie wiem jaka fryzura, jaki kolor POMOCY!




Cytat:
Napisane przez muszki Poka¿ wiadomo¶æ
ponawiam - wstaw zdjêcie ze wszystkimi w³osami z ty³u, jak stoisz na wprost aparatu i w pewnej odleg³o¶ci. nie przejmuj siê, ¿e to wygl±da g³upio - tak naj³atwiej stwierdziæ, co Ci pasuje i jaki masz kszta³t twarzy.

ja przedzia³ek ostatnio robiê po ¶rodku, w³osy sp³ywaj±ce, falowane. ale ja mam kwadratow± twarz, wiêc mnie to mega wyszczupla i chowa ko¶ci szczêki..

mówiê - skoro mia³a¶ ju¿ ka¿d± fryzurê, to mo¿e problem le¿y w akceptacji siebie. wiêc tutaj ju¿ pora na eksperymenty. w koñcu znajdziesz fryzurê, która bêdzie siê Tobie podoba³a. i nie bój siê odwa¿nych ¶ciêæ.
¿eby¶ Ty wiedzia³a, co ja robi³am z w³osami ..
ansed3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-25, 13:43   #3317
Emef_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomo¶ci: 167
Dot.: Jak ZROBIÆ,U£Ó¯YÆ tak± fryzurê ? - W¡TEK ZBIORCZY!

Na moje w³osy dzia³a wszystko. A to akurat by³a pianka Wella, loki i fale.
Zaraz po umyciu g³owa w dó³, pianka, suszarka i ugniatanie (z do³u w górê) a¿ bêd± suche.

Edit:
Szuka³am zdjêcia ¿eby pokazaæ jak to wygl±da na moich w³osach. Znalaz³am tylko co¶ takiego, robione pó¼nym wieczorem po mêcz±cym dniu
__________________


Edytowane przez Emef_
Czas edycji: 2010-09-25 o 13:54
Emef_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-25, 19:01   #3318
muszki
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Holly³ód¼
Wiadomo¶ci: 708
GG do muszki
Dot.: Jaka FRYZURA bêdzie mi pasowaæ ? - W¡TEK ZBIORCZY ;)

dobrze oceni³am - owal. wiêc wiêkszo¶æ fryzur powinny pasowaæ do Twojego kszta³tu twarzy.
my¶lê, ¿e kwestia mo¿e le¿eæ w kolorze. spróbuj poeksperymentowaæ - dobierz kolor dobrze wpasowuj±cy siê w karnacjê, z tonacji koloru naturalnego (zimny/ciep³y). proponowa³abym zostawiæ w³osy d³ugie, falowane. to nie tylko kwestia wielkiej mody, jak± siê wzoruj± ¿urnale, ale kwestia ostro¿nego dopasowywania sobie fryzury. zacznij od koloru, je¿eli boisz siê radykalnych ¶ciêæ.
je¿eli nie odpowiada Ci kolor naturalny, szukaj odcienia w kolorach o jeden/dwa tony ró¿nicy.

zakryj czo³o grzywk± - masz je dosyæ wysokie.

Edytowane przez muszki
Czas edycji: 2010-09-25 o 19:03
muszki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-25, 20:05   #3319
Motee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 20
Dot.: Jak ZROBIÆ,U£Ó¯YÆ tak± fryzurê ? - W¡TEK ZBIORCZY!

Dziêkujê za odpowied¼
Motee jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-26, 12:15   #3320
ansed3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Jaka FRYZURA bêdzie mi pasowaæ ? - W¡TEK ZBIORCZY ;)

obecnie grzywke mam na bok, ale jest chyba zle sciat bo mi sie nie uklada i to kiesko wyglada, w³osy rowzniez przefarbowalam na zblizony do moich, ale jest za ciemny wiec teraz chce cos w odcieniu rudosci delikatnie gzrywke chce sobie odrobine skrocic bo mam ja do brody i wycieniowac bo kiedys tak mialam i sie fajnie ukladala
dzieki wielkie za rady na pewno skorzystam pozdrawiam
ansed3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-26, 12:25   #3321
muszki
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Holly³ód¼
Wiadomo¶ci: 708
GG do muszki
Dot.: Jaka FRYZURA bêdzie mi pasowaæ ? - W¡TEK ZBIORCZY ;)

musisz pokombinowaæ. napewno Ci siê uda

powodzenia
muszki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-26, 13:34   #3322
korneczka
Zadomowienie
 
Avatar korneczka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Dwunasty Ksiê¿yc
Wiadomo¶ci: 1 490
Dot.: Jak ZROBIÆ,U£Ó¯YÆ tak± fryzurê ? - W¡TEK ZBIORCZY!

Jak zrobiæ takie fryzury? Jakich kosmetyków u¿yæ itd ?
__________________
" Here are things known,
and there are things unknown,
and in between are the doors"
korneczka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-27, 13:07   #3323
loveangelmusicbaby
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Paryz, Francja
Wiadomo¶ci: 137
Dot.: z czarnych na br±z

Cytat:
Napisane przez sylwia989 Poka¿ wiadomo¶æ
Mam pytania jak uzyskaæ efekt fryzur ze zdjêc?
w przypadku pierwszej fryzury uzylabym walkow stozkowych, tu jest filmik gdzie Pani pokazuje 2 techniki nakladania takich walkow (nalezy zastosowac te druga technike)

z tym ze ona ma walki termiczne a tak naprawde wystarczy miec zwykle walki takie jak te
http://www.dlaewy.pl/499310-walki-st...26-id-449.aspx

w przypadku drugiej fryzury, mysle ze ta sa naturalne falujace sie bardzo geste wlosy.. podobny efekt mozna uzyskac korzystajac z lokowki o bardzo duzej srednicy, jak tutaj
__________________
Moje fryzury - krok po kroku - zobacz je teraz na... http://www.youtube.com/user/lilithedarkmoon
loveangelmusicbaby jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-27, 13:19   #3324
AnkaPy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 171
Dot.: Jak ZROBIÆ,U£Ó¯YÆ tak± fryzurê ? - W¡TEK ZBIORCZY!

Witam, mam pytanie jak uzyskaæ taki skrêt w³osów jak na zdjêciu? Mam dosyæ d³ugie w³osy od spodu i trochê wystopniowane w stronê czubka g³owy.
Chcia³am kupiæ do tego celu wa³ki spiralne tj ¶rubki ale nie wiem czego mogê siê spodziewaæ. Dodam, ¿e mam gêste w³osy, pofalowane ale niesforne, bo jak chcê je wyprostowaæ to efekt jest prawie ¿aden a jak je krêcê to te¿ d³ugo siê nie utrzymuje to na g³owie. Pomó¿cie

AnkaPy jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-27, 15:41   #3325
czeslaw_16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 5
jaka fryzura dla mnie ?

Witam chcia³by siê Was poradzic jak± powinienem mieæ fryzure D³ugie w³osy, krótkie??? Dodam, i¿ mam zakola i nie wiem w jakiej fryzurze bêdzie mi dobrze. Teraz mam wmiare d³ugie w³osy. A tu dodaje zdjêcie moich zakoli:

http://images47.fotosik.pl/334/93d9e0b8423933fdm.jpg
http://images39.fotosik.pl/330/27a77d988ac1973fm.jpg
http://images43.fotosik.pl/334/ff318ca537cf2dcfm.jpg


Z góry dziêkuje za pomoc
czeslaw_16 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-27, 19:13   #3326
Kotek2602
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 1
GG do Kotek2602
Question Czy to dobry pomys³ ?

Witam

Nied³ugo wybieram siê do fryzjera i chcia³abym zrobiæ co¶ z w³oskami . Mam okr±g³± twarz i lekko falowane w³oski . Chcia³abym zrobiæ sobie tak± grzywkê jak na tym zdjêciu : http://ikf.styl.fm/fryzury-grzywki/fryzura798040.htm , jednak mam do was pytanie czy taka fryzura mi pasuje i czy grzywka bêdzie siê krêci³a . Dodam jeszcze , ¿e w³osy krêc± mi siê tak dopiero w po³owie Do³±czam swoj± fotkê ¿eby by³o ³atwiej ;]
Kotek2602 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-27, 19:40   #3327
muszki
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Holly³ód¼
Wiadomo¶ci: 708
GG do muszki
Dot.: Czy to dobry pomys³ ?

Cytat:
Napisane przez Kotek2602 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam

Nied³ugo wybieram siê do fryzjera i chcia³abym zrobiæ co¶ z w³oskami . Mam okr±g³± twarz i lekko falowane w³oski . Chcia³abym zrobiæ sobie tak± grzywkê jak na tym zdjêciu : http://ikf.styl.fm/fryzury-grzywki/fryzura798040.htm , jednak mam do was pytanie czy taka fryzura mi pasuje i czy grzywka bêdzie siê krêci³a . Dodam jeszcze , ¿e w³osy krêc± mi siê tak dopiero w po³owie Do³±czam swoj± fotkê ¿eby by³o ³atwiej ;]
grzywka Ci siê pofaluje na 90%. wiêc ja bym siê przygotowywa³a na prostowanie..
w tej fryzurce twarz siê bardzo wyszczupli, nabierze ostro¶ci. my¶lê, ¿e bêdzie w porz±dku
muszki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-27, 20:25   #3328
ollena93
Przyczajenie
 
Avatar ollena93
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Czy to dobry pomys³ ?

Hej ! mam problem ! jak my¶licie pasowala by mi taka fryzurka jak u tej dziewczyny http://www.photoblog.pl/ladyinsolence/59945373;] ? tylko, ze jest maly problem hyhhhh otoz mam wstretny wicher uhhh albo bardzo chcialabym sciac wlosy poniewaz mam bardzo zniszczone i juz mam dosc.
http://www.fotoszok.pl/show.php/1383...-2043.jpg.html
http://www.fotoszok.pl/show.php/1383...06286.jpg.html
ollena93 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-27, 20:49   #3329
muszki
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Holly³ód¼
Wiadomo¶ci: 708
GG do muszki
Dot.: Czy to dobry pomys³ ?

Cytat:
Napisane przez ollena93 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej ! mam problem ! jak my¶licie pasowala by mi taka fryzurka jak u tej dziewczyny http://www.photoblog.pl/ladyinsolence/59945373;] ? tylko, ze jest maly problem hyhhhh otoz mam wstretny wicher uhhh albo bardzo chcialabym sciac wlosy poniewaz mam bardzo zniszczone i juz mam dosc.
http://www.fotoszok.pl/show.php/1383...-2043.jpg.html
http://www.fotoszok.pl/show.php/1383...06286.jpg.html
tak z tych zdjêæ, to doda³a¶ wnioskujê, ¿e masz do¶æ rozbudowan± doln± czê¶æ twarzy. ta fryzurka jeszcze bardziej Ci j± uwydatni. ale nie jestem tego pewna, bowiem - nie widaæ zbyt wiele. na pierwszy rzut oka - mo¿esz spróbowaæ, ale gorzej jak oka¿e siê to niewypa³em. trudno wróciæ z krótkich w³osów do d³ugich bez niszczenia ich
muszki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-27, 21:00   #3330
ollena93
Przyczajenie
 
Avatar ollena93
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Jaka FRYZURA bêdzie mi pasowaæ ? - W¡TEK ZBIORCZY ;)

A jak by wyglada³a taka fryzurka jesli mam 'wicher' ? myslisz ze moglabym jakos fajnie ulozyc uzywajac lakieru ? z gory dzieki za odp
ollena93 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:35.