Jaka FRYZURA bêdzie mi pasowaæ ? - w±tek zbiorczy - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2012-05-16, 18:35   #4921
Kamila_Blondi
Zadomowienie
 
Avatar Kamila_Blondi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 1 808
Cytat:
Napisane przez incognitooo1989 Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie!
Od bardzo dawna mam tak± sam± fryzurê, mianowicie d³ugie w³osy i grzywka. Oczywi¶cie nie s± naturalnie proste (u¿ywam prostownicy). Bardzo chcia³abym co¶ zmieniæ... I mam nadziejê, ¿e doradzicie mi, czy zostaæ przy tym co jest, czy obci±æ w³osy. Z góry zaznaczam, ¿e z grzywk± do góry wygl±dam jak idiotka, mam wysokie czo³o i ¼le siê wtedy czujê.

Wrzucam tutaj fotkê...
http://imageshack.us/photo/my-images...jcie0127f.jpg/
Zapu¶æ grzywkê do lini ¿uchwy i zrób j± na bok Mo¿esz te¿ skróciæ trochê w³osy, ale maks z 10 cm. Jeste¶ ¶liczna i naprawdê piêknie wygl±dasz w d³ugich w³osach. Mo¿e te¿ zrezygnuj z prostownicy

Cytat:
Napisane przez dorka24 Poka¿ wiadomo¶æ
hej dziewczyny
chcia³abym co¶ zmieniæ w swojej fryzurze, bo po ¶lubie ju¿ dobrych kilka miesiêcy a ja nadal nic nie zrobi³am z w³osami. Na ¶lub zapuszcza³am, a teraz chcê obci±æ, bo zwyczajnie mi nie wygodnie z takimi d³ugimi ( teraz mam ju¿ sporo za ³opatki). jedno wiem nie chcê zmieniaæ koloru, je¶li na zdjêciach tego nie widaæ dobrze, moje w³osy to blond, odcieñ zmienia siê w zale¿no¶ci od pory roku na lato ja¶niej± od s³oñca i zdarza mi siê ¿e znajomi pytaj± czy robi³am pasemka bo w³a¶nie tak wygl±daj±.
Mia³am do tej pory ju¿ ró¿ne fryzury, bardzo krótkie, ¶redniej d³ugo¶ci... w³osy mi siê lekko krêc±, szczególnie jak s± krótsze, wtedy koñcówki wywijaj± siê nie tak jak powinny.
Mia³am te¿ grzywki ró¿nej d³ugo¶ci, ale wydajê mi siê ¿e taka d³u¿sza na bok jest najlepsza. Jaki¶ rok przed ¶lubem mia³am co¶ w stylu za³±czonego zdjêcia, obciête na prosto, tyle ¿e z ty³u trochê krótsze z przodu d³u¿sze, ale grzywka krótka koñcz±ca siê nad brwiami. Niestety musia³am u¿ywaæ prostownicy by wygl±da³a tak jak powinna. Szczerze mówi±c chcia³abym tak± by jak najmniej przy niej robiæ tak± d³ugo¶æ by móc je zwi±zaæ
Pomó¿cie
W³osy do ramion by³y by najlepszym rozwi±zaniem moim zdaniem. Mo¿e co¶ jak w za³±czniku? Szkoda by³oby niszczyæ w³osy prostownic±.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg anne_hathaway_hairstyle_pictures_.jpg (94,8 KB, 8 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg anne_hathaway_sw501.jpg (76,2 KB, 5 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Anne-Hathaway-anne-hathaway-24330691-300-400.jpg (24,3 KB, 6 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg wlosy-poldlugie2.jpg (20,7 KB, 5 za³adowañ)
__________________
7.11.2011- nie farbujê i zapuszczam w³osy
2.12.2011- olejujê

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=579956
¦mieræ jest spokojna...£atwa. ¯ycie jest trudniejsze...

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2012-06-13 o 18:21 Powód: post pod postem
Kamila_Blondi jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-19, 16:31   #4922
karolinga
Zadomowienie
 
Avatar karolinga
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomo¶ci: 1 061
Dot.: fryzura do kszta³tu mojej twarzy

Nie wiem, mo¿e spróbowa³aby¶ pobawiæ siê w jakie¶ koczki albo warkocze? Wiem, ¿e z w³osów do ramion mo¿e byæ ciê¿ko zrobiæ np. warkocza, ale zawsze mo¿na popróbowaæ, prawda? Je¿eli nie podoba ci siê grzywka, mo¿esz j± zaczesaæ do ty³u i spi±æ jak±¶ ³adn± spink± albo wsuwk±.

P.S. radzê ci uwa¿aæ z tymi jednwabiami, a w szczególno¶ci z BioSilkiem, bo za du¿a ilo¶æ mo¿e przesuszyæ w³osy
__________________
Wymieniê siê ksi±¿kami
karolinga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-20, 15:56   #4923
Simbusiek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Brzeg
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: fryzura do kszta³tu mojej twarzy

A ja mam pytanie czy bedzie mi pasowa³ przedzia³ek na ¶rodku. Zal±czam zdjecia.

Aktualnie mam na boku, ale kusi mnie na ¶rodku, Jak probuje zrobic na srodku to mi straszNie na oczy leci
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg wizaz 1.jpg (99,2 KB, 11 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg wizaz.jpg (111,5 KB, 14 za³adowañ)
Simbusiek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-20, 17:43   #4924
karolinga
Zadomowienie
 
Avatar karolinga
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomo¶ci: 1 061
Dot.: Krêcone w³osy + wysokie czo³o - jaka fryzura?

Ja bym ich nigdy nie ¶cina³a! Twoje w³osy s± cudne A je¿eli ju¿ chcesz ¶cinaæ, to tylko koñcówki
__________________
Wymieniê siê ksi±¿kami
karolinga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-20, 18:17   #4925
dorka24
Rozeznanie
 
Avatar dorka24
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 889
Dot.: Zmiana fryzury.

Cytat:
Napisane przez Kamila_Blondi Poka¿ wiadomo¶æ
W³osy do ramion by³y by najlepszym rozwi±zaniem moim zdaniem. Mo¿e co¶ jak w za³±czniku? Szkoda by³oby niszczyæ w³osy prostownic±.
dziêki za porady my¶lê ¿e na tak± w³a¶nie d³ugo¶æ siê skuszê ostatnio ogl±da³am swoje koñcówki.. porozdwajane wiêc ¶ciêcie obowi±zkowe

---------- Dopisano o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:12 ----------

Cytat:
Napisane przez karolinga Poka¿ wiadomo¶æ
Nie wiem, mo¿e spróbowa³aby¶ pobawiæ siê w jakie¶ koczki albo warkocze? Wiem, ¿e z w³osów do ramion mo¿e byæ ciê¿ko zrobiæ np. warkocza, ale zawsze mo¿na popróbowaæ, prawda? Je¿eli nie podoba ci siê grzywka, mo¿esz j± zaczesaæ do ty³u i spi±æ jak±¶ ³adn± spink± albo wsuwk±.

P.S. radzê ci uwa¿aæ z tymi jednwabiami, a w szczególno¶ci z BioSilkiem, bo za du¿a ilo¶æ mo¿e przesuszyæ w³osy
ja nie u¿ywam ¿adnych specyfików do prostowania, tylko prostownica, ale rzadko

---------- Dopisano o 19:17 ---------- Poprzedni post napisano o 19:14 ----------

Cytat:
Napisane przez karolinga Poka¿ wiadomo¶æ
Ja bym ich nigdy nie ¶cina³a! Twoje w³osy s± cudne A je¿eli ju¿ chcesz ¶cinaæ, to tylko koñcówki
¶ci±æ muszê bo s± ju¿ d³u¿sze ni¿ na zdjêciu i mi przeszkadzaj±, a poza tym koñcówki s± bardzo zniszczone i mam zwyczajn± szopê od po³owy d³ugo¶ci w³osów.
Problem w tym ¿e nie wiem jakich specyfików u¿ywaæ do w³osów, kiedy¶ mia³am piankê, która skleja³a w³osy, a chcia³abym ¿eby wygl±da³y naturalnie, ale ¿eby je trochê wyg³adziæ, bo ka¿dy krótszy w³osek sterczy w inn± stronê
__________________
24.09.2011 ¿onka

mi³o¶æ przyja¼ñ zaufanie ... kocham


dorka24 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-21, 10:26   #4926
seidhee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomo¶ci: 230
Dot.: Jaka FRYZURA bêdzie mi pasowaæ ? - w±tek zbiorczy

Mo¿e mi co¶ doradzicie
Wpad³o mi do g³owy, ¿eby ¶ci±æ w³osy na krótko. S± ³adne i do¶æ gêste, ale mam d³ugie w³osy ju¿ od kilkunastu lat, czasem bardzo d³ugie, czasem ¶rednie i ju¿ mnie to nudzi, zw³aszcza ¿e i tak prawie nigdy nie noszê ich rozpuszczonych, bo mi przeszkadzaj±.
Nowa fryzura musi nie wymagaæ uk³adania i nie wchodziæ w oczy (zatem d³uga grzywka na bok raczej odpada). Mam proste w³osy, jak widaæ troszkê niesforne (ale nie stosujê ¿adnych zabiegów wyg³adzaj±cych, to chyba dlatego).
Podobaj± mi siê króciutkie grzywki i wystrzêpione, stercz±ce na boki w³osy, ale nie wiem, czy by mi pasowa³y. Asymetryczne fryzury te¿ mi siê podobaj±.
Ale mo¿e to nie jest dobry pomys³? Chcia³abym zaryzykowaæ, w³osy w koñcu odrosn±, jakby co m±¿ mnie te¿ zachêca, ale je¶li mia³abym wygl±daæ jak pasztet i p³akaæ, to nie chcê.
Pomó¿cie!

seidhee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-21, 11:56   #4927
Myszolka91
Raczkowanie
 
Avatar Myszolka91
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomo¶ci: 285
Dot.: Jaka FRYZURA bêdzie mi pasowaæ ? - w±tek zbiorczy

Witam. Ostatnio naszla mnie ochota na zmiany.Mam dosc swoich wlosow jest ich bardzo duzo, a zadnej fryzjerki nie bylam jeszcze zadowolona. Dziewczyny poomozcie.
przepraszam za foto ale innego nie mam.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 340469_318362681532396_100000760013586_769045_623598437_o.jpg (78,2 KB, 39 za³adowañ)
Myszolka91 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2012-05-22, 09:43   #4928
cuxia
Raczkowanie
 
Avatar cuxia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Murowana Go¶lina / Poznañ
Wiadomo¶ci: 182
Co zrobic z tymi wloasami?

http://files1.vitalia.pl/gfx/paski_w...22ab1e807c.jpg

Jak w temacie... jutro jade do fryzjera i nie mam zielonego pojecia... Chce zapuszczac, ale jaki kolor grzywka tak czy nie? Moze ktos kto sie na tym zna mi doradzi... BLAGAM!
__________________
OSTATNIE CIÊCIE - 29,09,2014
olejowanie od 20.12.2012
ostatnie farbowanie - wrzesien 2012
intensywna pielegnacja wloskow od listopada 2012

Z kwasami zaprzyja¼niam siê od 11.2014
cuxia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-22, 13:14   #4929
dorka24
Rozeznanie
 
Avatar dorka24
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 889
Dot.: Co zrobic z tymi wloasami?

Dzisiaj by³ spontan i posz³am wreszcie do fryzjerki efekt poni¿ej
wszystkie ¶ciête na prosto, bez grzywki. Grzywka mia³a byæ ale fryzjerka mnie przekona³a ¿eby zostawiæ tak jak teraz, bo zaczesuj±c na bok jedn± stronê jest taki sam efekt, a bez problemu bêdê je mog³a zwi±zaæ razem, a poza tym idzie lato i grzywkê i tak bym podpina³a wsówkami.
Oczywi¶cie jak widaæ moje w³osy i tak robi± swoje, bo od razu siê wykrêci³y jednak zauwa¿y³am ¿e do moich w³osów najlepsze tylko proste ciêcia, wtedy mo¿na je jeszcze jako¶ "ujarzmiæ"
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMGP9950.jpg (20,3 KB, 30 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMGP9951.jpg (20,1 KB, 19 za³adowañ)
__________________
24.09.2011 ¿onka

mi³o¶æ przyja¼ñ zaufanie ... kocham


dorka24 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-24, 14:23   #4930
mariaantoninaII
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 154
Fryzura

Moimi trzema najwiekszymi kompleksami s±
cienkie i rzadkie wlosy, wielkie czolo i okrag³a glowaAle bardzo ma³a i drobna mimo wszystko
Nie mam pojecia jaka fryzura by mi pasowa³a ...
dodam,ze lubiê bardzo styl vintage i tak sie ubieram dlatego chcialabym jakas w starym stylu troche ...nie lubie bardzo krotkich wlosow, jakis ostrych, chlopiecych bo to nie pasuje do mojego charakteru i wygladu ogolnego
Wole siebie w dluzszych wlosach....nie wiem co zrobic zeby mi pasowalo
mariaantoninaII jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-24, 22:21   #4931
Kamila_Blondi
Zadomowienie
 
Avatar Kamila_Blondi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 1 808
Dot.: fryzura do kszta³tu mojej twarzy

Cytat:
Napisane przez Simbusiek Poka¿ wiadomo¶æ
A ja mam pytanie czy bedzie mi pasowa³ przedzia³ek na ¶rodku. Zal±czam zdjecia.

Aktualnie mam na boku, ale kusi mnie na ¶rodku, Jak probuje zrobic na srodku to mi straszNie na oczy leci
próbuj robiæ dalej najlepiej na mokrych w³osach po umyciu. Mo¿esz te¿ wspomóc siê piank± modeluj±c± lub lakierem póki w³osy siê nie "przyzwyczaj±".
__________________
7.11.2011- nie farbujê i zapuszczam w³osy
2.12.2011- olejujê

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=579956
¦mieræ jest spokojna...£atwa. ¯ycie jest trudniejsze...
Kamila_Blondi jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-24, 22:24   #4932
Kamila_Blondi
Zadomowienie
 
Avatar Kamila_Blondi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 1 808
Dot.: Jaka FRYZURA bêdzie mi pasowaæ ? - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez seidhee Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿e mi co¶ doradzicie
Wpad³o mi do g³owy, ¿eby ¶ci±æ w³osy na krótko. S± ³adne i do¶æ gêste, ale mam d³ugie w³osy ju¿ od kilkunastu lat, czasem bardzo d³ugie, czasem ¶rednie i ju¿ mnie to nudzi, zw³aszcza ¿e i tak prawie nigdy nie noszê ich rozpuszczonych, bo mi przeszkadzaj±.
Nowa fryzura musi nie wymagaæ uk³adania i nie wchodziæ w oczy (zatem d³uga grzywka na bok raczej odpada). Mam proste w³osy, jak widaæ troszkê niesforne (ale nie stosujê ¿adnych zabiegów wyg³adzaj±cych, to chyba dlatego).
Podobaj± mi siê króciutkie grzywki i wystrzêpione, stercz±ce na boki w³osy, ale nie wiem, czy by mi pasowa³y. Asymetryczne fryzury te¿ mi siê podobaj±.
Ale mo¿e to nie jest dobry pomys³? Chcia³abym zaryzykowaæ, w³osy w koñcu odrosn±, jakby co m±¿ mnie te¿ zachêca, ale je¶li mia³abym wygl±daæ jak pasztet i p³akaæ, to nie chcê.
Pomó¿cie!

Proponujê fryzurkê w takim stylu lub boba.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg b_6_18998.jpg (28,8 KB, 22 za³adowañ)
__________________
7.11.2011- nie farbujê i zapuszczam w³osy
2.12.2011- olejujê

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=579956
¦mieræ jest spokojna...£atwa. ¯ycie jest trudniejsze...
Kamila_Blondi jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-24, 22:35   #4933
Kamila_Blondi
Zadomowienie
 
Avatar Kamila_Blondi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 1 808
Dot.: Jaka FRYZURA bêdzie mi pasowaæ ? - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Myszolka91 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam. Ostatnio naszla mnie ochota na zmiany.Mam dosc swoich wlosow jest ich bardzo duzo, a zadnej fryzjerki nie bylam jeszcze zadowolona. Dziewczyny poomozcie.
przepraszam za foto ale innego nie mam.
Mo¿e która¶ z tych Ci siê spodoba
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg beyonce-medium-straight-hairstyle.jpg (18,4 KB, 2 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (10,4 KB, 3 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg mediumlengthhairstyles.jpg (24,6 KB, 6 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg najmodniejsze fajne modne fryzury dlugie asymetryczne wlosy dlugie fryzura dluga asymetryczna fr.jpg (44,7 KB, 1 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg sdfghjkl;.jpg (10,4 KB, 0 za³adowañ)
__________________
7.11.2011- nie farbujê i zapuszczam w³osy
2.12.2011- olejujê

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=579956
¦mieræ jest spokojna...£atwa. ¯ycie jest trudniejsze...
Kamila_Blondi jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-24, 22:40   #4934
Kamila_Blondi
Zadomowienie
 
Avatar Kamila_Blondi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 1 808
Dot.: Co zrobic z tymi wloasami?

Cytat:
Napisane przez cuxia Poka¿ wiadomo¶æ
http://files1.vitalia.pl/gfx/paski_w...22ab1e807c.jpg

Jak w temacie... jutro jade do fryzjera i nie mam zielonego pojecia... Chce zapuszczac, ale jaki kolor grzywka tak czy nie? Moze ktos kto sie na tym zna mi doradzi... BLAGAM!
Grzywka na bok (taka jak teraz lub d³u¿sza) jak najbardziej :tak: Kolor w³osów mi siê podoba, pasuje Ci. Je¶li to Twój naturalny to nie zmieniaj go. Je¶li chcesz zapuszczaæ to zapuszczaj, ja uwa¿am, ¿e w d³u¿szych w³osach bêdziesz wygl±daæ ¶wietnie. Podcinaj tylko koñcówki co jaki¶ czas i bêdzie super.

---------- Dopisano o 22:39 ---------- Poprzedni post napisano o 22:38 ----------

Cytat:
Napisane przez dorka24 Poka¿ wiadomo¶æ
Dzisiaj by³ spontan i posz³am wreszcie do fryzjerki efekt poni¿ej
wszystkie ¶ciête na prosto, bez grzywki. Grzywka mia³a byæ ale fryzjerka mnie przekona³a ¿eby zostawiæ tak jak teraz, bo zaczesuj±c na bok jedn± stronê jest taki sam efekt, a bez problemu bêdê je mog³a zwi±zaæ razem, a poza tym idzie lato i grzywkê i tak bym podpina³a wsówkami.
Oczywi¶cie jak widaæ moje w³osy i tak robi± swoje, bo od razu siê wykrêci³y jednak zauwa¿y³am ¿e do moich w³osów najlepsze tylko proste ciêcia, wtedy mo¿na je jeszcze jako¶ "ujarzmiæ"
Bardzo ³adnie wygl±dasz

---------- Dopisano o 22:40 ---------- Poprzedni post napisano o 22:39 ----------

Cytat:
Napisane przez mariaantoninaII Poka¿ wiadomo¶æ
Moimi trzema najwiekszymi kompleksami s±
cienkie i rzadkie wlosy, wielkie czolo i okrag³a glowaAle bardzo ma³a i drobna mimo wszystko
Nie mam pojecia jaka fryzura by mi pasowa³a ...
dodam,ze lubiê bardzo styl vintage i tak sie ubieram dlatego chcialabym jakas w starym stylu troche ...nie lubie bardzo krotkich wlosow, jakis ostrych, chlopiecych bo to nie pasuje do mojego charakteru i wygladu ogolnego
Wole siebie w dluzszych wlosach....nie wiem co zrobic zeby mi pasowalo
dodaj zdjêcie to co¶ zaradzimy
__________________
7.11.2011- nie farbujê i zapuszczam w³osy
2.12.2011- olejujê

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=579956
¦mieræ jest spokojna...£atwa. ¯ycie jest trudniejsze...
Kamila_Blondi jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-27, 19:08   #4935
xsyskax
Zadomowienie
 
Avatar xsyskax
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 1 119
Question Dot.: Jaka FRYZURA bêdzie mi pasowaæ ? - w±tek zbiorczy

Czesc dziewczyny,

prosze pomozcie mi z doborem fryzury i koloru
Obecnie mam wlosy prawie jednej dlugosci, naturalnego koloru ciemny braz. Staram sie zapuscic wlosy jednak ich ksztalt mnie denerwuje, bo jak widac puszyste konce i malo objetosci przy glowie. Dodam takze, ze zdjecie zrobilam po umyciu wlosow i naturalnym wysuszeniu. Nie mam takze makijazu, poniewaz potrzebuje porady co do koloru wloskow.

Osobiscie mialam w glowie kilka wizji:
pierwsza - pasemka (refleksy) w kolorze jasniejszego brazu i karmelu od spodu czyli zero problemu z odrostami ;p no i cienowanie.

druga - ombre (mialam juz kiedys ale samorobke i od wysokosci brody) teraz myslalam nad "wyzszym"- zdjecie w zalaczniku. Boje sie jednak, ze kolor z 3 zdjecia jest za jasny do mojej mordki i to ombre zrobic w ciemniejszym blondzie/jasnym brazie.

Moj ksztalt twarzy... hmm... oceniam na cos takiego jak otyly owalny

To sie rozpisalam pomozcie dziewczyny, fryzjer za 2 tygodnie (przepraszam za brak polskich znakow, mieszkam za granica)
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMG-20120527-00296.jpg (73,6 KB, 12 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG-20120527-00298.jpg (94,4 KB, 14 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg shenae-grimes-style-030409-1.jpg (79,1 KB, 11 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg shenae-grimes-2.jpg (58,5 KB, 8 za³adowañ)

Edytowane przez xsyskax
Czas edycji: 2012-05-27 o 19:38
xsyskax jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-27, 20:19   #4936
Bonney
Przyczajenie
 
Avatar Bonney
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: I³¿a
Wiadomo¶ci: 17
Dot.: Jaka FRYZURA bêdzie mi pasowaæ ? - w±tek zbiorczy

Witam. Od dawna eksperymentujê z w³osami, ale jednak nie jestem pewna w jakiej fryzurze jest mi najlepiej poniewa¿ ka¿dy ocenia inaczej. Kiedy¶ mia³am d³ugie w³osy, ale ponad rok temu ¶ciê³am je na krótko. Teraz mam d³u¿sze ni¿ na pierwszym obrazku, oraz bardziej zapuszczon± grzywkê, w³osy s± tu wyprostowane. Na drugim zdjêciu widzicie mnie w prostej grzywce i w naturalnych w³osach, bez uk³adania, prostowania - czyli jak widzicie mam siano. Na trzecim zdjêciu widzice mnie w prostej grzywce i wyprostowanych w³osach.

Jak± fryzurê by¶cie mi doradzili?
My¶la³am obci±æ siê tak, jak na ostatnim zdjêciu.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 402988_298825040156490_88088302_n.jpg (30,6 KB, 19 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 408869_319471658091828_916755332_n.jpg (36,8 KB, 16 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 380300_382677701771223_100000869897000_1030909_2011734191_n.jpg (30,9 KB, 13 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg img129291.fryzury-dlugie.1409390.jpg (35,4 KB, 22 za³adowañ)

Edytowane przez Bonney
Czas edycji: 2012-05-27 o 20:37
Bonney jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-27, 22:00   #4937
Kamila_Blondi
Zadomowienie
 
Avatar Kamila_Blondi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 1 808
Dot.: Jaka FRYZURA bêdzie mi pasowaæ ? - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Bonney Poka¿ wiadomo¶æ
Witam. Od dawna eksperymentujê z w³osami, ale jednak nie jestem pewna w jakiej fryzurze jest mi najlepiej poniewa¿ ka¿dy ocenia inaczej. Kiedy¶ mia³am d³ugie w³osy, ale ponad rok temu ¶ciê³am je na krótko. Teraz mam d³u¿sze ni¿ na pierwszym obrazku, oraz bardziej zapuszczon± grzywkê, w³osy s± tu wyprostowane. Na drugim zdjêciu widzicie mnie w prostej grzywce i w naturalnych w³osach, bez uk³adania, prostowania - czyli jak widzicie mam siano. Na trzecim zdjêciu widzice mnie w prostej grzywce i wyprostowanych w³osach.

Jak± fryzurê by¶cie mi doradzili?
My¶la³am obci±æ siê tak, jak na ostatnim zdjêciu.
Jeste¶ ³adn± dziewczyn± Co do siana to wierz mi, ale prostownica czy ¶ciêcie w³osów tego nie zniweluje. We¼ siê za pielegnacjê i nawil¿anie w³osów. Polecam wszelkiego rodzaju maski, a tak¿e olejowanie. Poczytaj sobie na Wiza¿u I koniecznie odstaw prostownicê, bo ca³kiem zniszczysz w³osy. Nie jest Ci potrzebna.
Co do fryzurki to my¶lê, ¿e bêdzie Ci pasowaæ.
Pozdrawiam

---------- Dopisano o 22:00 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------

Cytat:
Napisane przez xsyskax Poka¿ wiadomo¶æ
Czesc dziewczyny,

prosze pomozcie mi z doborem fryzury i koloru
Obecnie mam wlosy prawie jednej dlugosci, naturalnego koloru ciemny braz. Staram sie zapuscic wlosy jednak ich ksztalt mnie denerwuje, bo jak widac puszyste konce i malo objetosci przy glowie. Dodam takze, ze zdjecie zrobilam po umyciu wlosow i naturalnym wysuszeniu. Nie mam takze makijazu, poniewaz potrzebuje porady co do koloru wloskow.

Osobiscie mialam w glowie kilka wizji:
pierwsza - pasemka (refleksy) w kolorze jasniejszego brazu i karmelu od spodu czyli zero problemu z odrostami ;p no i cienowanie.

druga - ombre (mialam juz kiedys ale samorobke i od wysokosci brody) teraz myslalam nad "wyzszym"- zdjecie w zalaczniku. Boje sie jednak, ze kolor z 3 zdjecia jest za jasny do mojej mordki i to ombre zrobic w ciemniejszym blondzie/jasnym brazie.

Moj ksztalt twarzy... hmm... oceniam na cos takiego jak otyly owalny

To sie rozpisalam pomozcie dziewczyny, fryzjer za 2 tygodnie (przepraszam za brak polskich znakow, mieszkam za granica)
Co do koloru to postawi³abym na zafarbowanie na ja¶niejszy br±z mo¿e czekolada, ale ca³o¶ci. W ombre jako¶ Ciê nie widzê.
Nie cieniowa³abym w³osów, bo zaczn± Ci siê wywijaæ we wszystkie strony. Tak jest ³adnie. Podetnij tylko koñcówki skoro zapuszczasz.
Je¶li masz puszyste w³osy to dobrze Je¶li siê pusz± to znaczy, ¿e potrzebuj± nawil¿enia. Szczerze to ja ¿adnego przyklapu na g³owie nie widzê, ale zawsze mo¿esz wgnie¶æ po umyciu we w³osy u nasady trochê pianki modeluj±cej (to powinno je podnie¶æ).
__________________
7.11.2011- nie farbujê i zapuszczam w³osy
2.12.2011- olejujê

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=579956
¦mieræ jest spokojna...£atwa. ¯ycie jest trudniejsze...
Kamila_Blondi jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-27, 23:09   #4938
Bonney
Przyczajenie
 
Avatar Bonney
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: I³¿a
Wiadomo¶ci: 17
Dot.: Jaka FRYZURA bêdzie mi pasowaæ ? - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kamila_Blondi Poka¿ wiadomo¶æ
Jeste¶ ³adn± dziewczyn± Co do siana to wierz mi, ale prostownica czy ¶ciêcie w³osów tego nie zniweluje. We¼ siê za pielegnacjê i nawil¿anie w³osów. Polecam wszelkiego rodzaju maski, a tak¿e olejowanie. Poczytaj sobie na Wiza¿u I koniecznie odstaw prostownicê, bo ca³kiem zniszczysz w³osy. Nie jest Ci potrzebna.
Co do fryzurki to my¶lê, ¿e bêdzie Ci pasowaæ.
Pozdrawiam
Staram siê nawil¿aæ i odbudowaæ w³osy, ale mam problem z doborem odpowiedniej od¿ywki i szamponu. Obecnie u¿ywam zestawu CHI, szampon, od¿ywka i olejek. Wszystko z jedwabiem, ale.. mam wra¿enie, ¿e to tak na prawdê nie pomaga, wrêcz przeciwnie - szkodzi. U¿ywam te¿ oleju kokosowego z Vatiki oraz ekstraktu bursztynowego na porost w³osów, firmy Jantar. Prostownicy nie mogê odstawiæ. Czasem mam ³adnie lekko pofalowane w³osy, a czasem strasznie powywijane we wszystkie strony i muszê je wyprostowaæ, ale u¿ywam sprayu termoochronnego. Szczerze to jestem w kropce, wiele próbowa³am a w³osy dalej s±, jakie by³y. Kiedy¶ mia³am d³ugie, l¶ni±ce w³osy, nie puszy³y siê, nie musia³am prostowaæ, a teraz... Masakra...
Bonney jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-27, 23:20   #4939
xsyskax
Zadomowienie
 
Avatar xsyskax
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 1 119
Dot.: Jaka FRYZURA bêdzie mi pasowaæ ? - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kamila_Blondi Poka¿ wiadomo¶æ
Co do koloru to postawi³abym na zafarbowanie na ja¶niejszy br±z mo¿e czekolada, ale ca³o¶ci. W ombre jako¶ Ciê nie widzê.
Nie cieniowa³abym w³osów, bo zaczn± Ci siê wywijaæ we wszystkie strony. Tak jest ³adnie. Podetnij tylko koñcówki skoro zapuszczasz.
Je¶li masz puszyste w³osy to dobrze Je¶li siê pusz± to znaczy, ¿e potrzebuj± nawil¿enia. Szczerze to ja ¿adnego przyklapu na g³owie nie widzê, ale zawsze mo¿esz wgnie¶æ po umyciu we w³osy u nasady trochê pianki modeluj±cej (to powinno je podnie¶æ).

Raczej puszyste, szkoda tylko, ze nie od czubka glowy Dodaje zdjecie z ombre, tak dla wgladu
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 291187_307094609319833_284386292_o.jpg (87,3 KB, 60 za³adowañ)
xsyskax jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-27, 23:37   #4940
Kamila_Blondi
Zadomowienie
 
Avatar Kamila_Blondi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 1 808
Dot.: Jaka FRYZURA bêdzie mi pasowaæ ? - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez xsyskax Poka¿ wiadomo¶æ
Raczej puszyste, szkoda tylko, ze nie od czubka glowy Dodaje zdjecie z ombre, tak dla wgladu
Ombre wygl±da jak mega odrost
Mo¿na spytaæ ile masz lat? Bo na tym zdjêciu to wygladasz na 14-15
__________________
7.11.2011- nie farbujê i zapuszczam w³osy
2.12.2011- olejujê

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=579956
¦mieræ jest spokojna...£atwa. ¯ycie jest trudniejsze...
Kamila_Blondi jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-27, 23:42   #4941
xsyskax
Zadomowienie
 
Avatar xsyskax
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 1 119
Dot.: Jaka FRYZURA bêdzie mi pasowaæ ? - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kamila_Blondi Poka¿ wiadomo¶æ
Ombre wygl±da jak mega odrost
Mo¿na spytaæ ile masz lat? Bo na tym zdjêciu to wygladasz na 14-15
Aaa, rozumiem, ze poprostu nie jestes fanka ombre lat mam 20, mlodo wygladam, bo tlusta mordka
xsyskax jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-27, 23:49   #4942
Kamila_Blondi
Zadomowienie
 
Avatar Kamila_Blondi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 1 808
Dot.: Jaka FRYZURA bêdzie mi pasowaæ ? - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Bonney Poka¿ wiadomo¶æ
Staram siê nawil¿aæ i odbudowaæ w³osy, ale mam problem z doborem odpowiedniej od¿ywki i szamponu. Obecnie u¿ywam zestawu CHI, szampon, od¿ywka i olejek. Wszystko z jedwabiem, ale.. mam wra¿enie, ¿e to tak na prawdê nie pomaga, wrêcz przeciwnie - szkodzi. U¿ywam te¿ oleju kokosowego z Vatiki oraz ekstraktu bursztynowego na porost w³osów, firmy Jantar. Prostownicy nie mogê odstawiæ. Czasem mam ³adnie lekko pofalowane w³osy, a czasem strasznie powywijane we wszystkie strony i muszê je wyprostowaæ, ale u¿ywam sprayu termoochronnego. Szczerze to jestem w kropce, wiele próbowa³am a w³osy dalej s±, jakie by³y. Kiedy¶ mia³am d³ugie, l¶ni±ce w³osy, nie puszy³y siê, nie musia³am prostowaæ, a teraz... Masakra...
Z do¶wiadczenia powiem Ci, ¿e najlepsze s± szampony bez silikonów i sls/sles np. rossmanowski Babydream czy Hipp dla dzieci. Do tego dobrze mieæ jaki¶ szampon zio³owy (z SLS) do oczyszczania w³osów co jaki¶ czas (silikony, oleje nadbudowuj± siê na w³osach). Co do od¿ywek to ja nie mam nic przeciwko silikonom w nich zawartych, ale wiadomo, ¿e niektórych mog± obci±¿aæ i wtedy w³osy s± bez ¿ycia. Mo¿esz wypróbowaæ jakie¶ bez nich. Na Wiza¿u jest osobny w±tek do tego. Oczywi¶cie wtedy koñce trzeba zabezpieczaæ np tym jedwabiem CHI lub odrobin± oleju. Przede wszystkim czas. Na efekty przeba poczekaæ.

---------- Dopisano o 23:49 ---------- Poprzedni post napisano o 23:45 ----------

Cytat:
Napisane przez xsyskax Poka¿ wiadomo¶æ
Aaa, rozumiem, ze poprostu nie jestes fanka ombre lat mam 20, mlodo wygladam, bo tlusta mordka
Gdzie tam t³usta. ¦licznaNo tak mo¿na by powiedzieæ, ¿e sama mam ombre, bo odrost 8 cm hehe Nieszczególnie mi siê to widzi, ale jak TOBIE SIÊ PODOBA I DOBRZE SIÊ CZU£A¦ W TAKICH W£OSACH TO RÓB ¦MIA£O.
__________________
7.11.2011- nie farbujê i zapuszczam w³osy
2.12.2011- olejujê

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=579956
¦mieræ jest spokojna...£atwa. ¯ycie jest trudniejsze...
Kamila_Blondi jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-27, 23:54   #4943
xsyskax
Zadomowienie
 
Avatar xsyskax
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 1 119
Dot.: Jaka FRYZURA bêdzie mi pasowaæ ? - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kamila_Blondi Poka¿ wiadomo¶æ
Gdzie tam t³usta. ¦licznaNo tak mo¿na by powiedzieæ, ¿e sama mam ombre, bo odrost 8 cm hehe Nieszczególnie mi siê to widzi, ale jak TOBIE SIÊ PODOBA I DOBRZE SIÊ CZU£A¦ W TAKICH W£OSACH TO RÓB ¦MIA£O.
Dziekuje zdecyduje sie na 2 odcienie pasemek we wlosach, tylko robionych od srodka. Co do sciecia... poeksperymentuje z pianka i zobaczymy
Obiecuje, efekty zamieszcze
xsyskax jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-06-01, 13:58   #4944
anastasia1212
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomo¶ci: 1
Fryzurka do mnie:)

Hej dziewczêta !
poszukujê jakiej¶ nowej fryzurki dla mnie. Mam owaln± twarz <tak my¶lê> ale kompletnie nie wiem co zrobiæ z w³osami. My¶la³am te¿ o grzywce.

Pliss dorad¼cie co¶
Mo¿e dacie jakie¶ linki

jakby co to do³±czam zdj
http://imageshack.us/photo/my-images...sc01773le.jpg/
anastasia1212 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-06-03, 13:38   #4945
pensativ
Przyczajenie
 
Avatar pensativ
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Tychy
Wiadomo¶ci: 10
ju
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg img88200.fryzury-grzywki.245180.jpg (39,4 KB, 5 za³adowañ)

Edytowane przez pensativ
Czas edycji: 2012-06-04 o 18:37 Powód: post pod postem
pensativ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-06-03, 17:31   #4946
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wiza¿ankowo
Wiadomo¶ci: 35 290
Dot.: Jaka FRYZURA bêdzie mi pasowaæ ? - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez pensativ Poka¿ wiadomo¶æ
Witam
Liczê na to ¿e w¶ród wiza¿ystek s± równie¿ dobre fryzjerki.
Ka¿dy kto ma dylemat w doborze fryzury, niech wy¶le tu swoje zdjêcie a mam nadzieje ¿e wiza¿ystki pomog± w doborze

A wiêc ja bêde pierwsza tu jest kilka moich zdjêc http://pokazywarka.pl/ecjupa/
Bardzo bym chcia³a co¶ zmieniæ, ju¿ od jakiego¶ czasu zastanawiam siê nad grzywk± w³a¶nie tak±. Jak myslicie bêdzie mi pasowaæ? Je¶li nie to jak± fryzurke mi proponujeciê
Moim zdaniem taka grzywka pasuje do prostych wlosow, ktorych nie posiadasz chyba, ze zdecydowalabys sie na codzienne prostowanie jej i masz gwarancje, ze sie nie skreci
ALE uwazam, ze powinnas miec jakas grzywke
__________________
¦nij, piesku ¶nij…
w snach jest zawsze piêknie
Ciep³y dom, miejsca do¶æ
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkaæ siê
potarmosiæ uszy
lub razem na spacer znowu gdzie¶ wyruszyæ
Lecz dzi¶ sobie ¶nij



Ma³ymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-06-04, 22:03   #4947
xkasia4x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 2
GG do xkasia4x
Dot.: Jaka FRYZURA bêdzie mi pasowaæ ? - w±tek zbiorczy

Nied³ugo zostanê m³od± ¿ona i mam ochotê na zmiany.
Proszê zaproponujcie mi jak±¶ fajna fryzurê lub kolor (tylko nie rude i blondy )

z góry dziekujê
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg v.jpg (95,9 KB, 6 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg b.jpg (17,7 KB, 8 za³adowañ)
xkasia4x jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-06-04, 23:29   #4948
Kamila_Blondi
Zadomowienie
 
Avatar Kamila_Blondi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 1 808
Cytat:
Napisane przez xkasia4x Poka¿ wiadomo¶æ
Nied³ugo zostanê m³od± ¿ona i mam ochotê na zmiany.
Proszê zaproponujcie mi jak±¶ fajna fryzurê lub kolor (tylko nie rude i blondy )

z góry dziekujê
Broñ Bo¿e farbowanie! Tak jest super. Proponowa³abym Ci grzywkê. Mo¿e co¶ jak w za³±cznikach. Z tej d³ugosci nie rezygnuj, bo pasuj± Ci d³u¿sze w³osy. Z uczesaniem do ¶lubu te¿ bêdziesz mieæ wiêksze pole manewru No, a je¶li ju¿ zdecydujesz siê, ¿e jednak chcesz skróciæ w³osy to te fryzurki s± w sam raz

Cytat:
Napisane przez pensativ Poka¿ wiadomo¶æ
ju
Powinna¶ wycieniowaæ przód w³osów tak od linii brody (zrobiæ lekkie pazurki ¿eby okala³y twarz). Taka propozycja zamiast grzywki Ta, któr± wybra³a¶ zaokr±gli Ci niepotrzebnie buziê.

---------- Dopisano o 23:36 ---------- Poprzedni post napisano o 23:34 ----------

Cytat:
Napisane przez anastasia1212 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczêta !
poszukujê jakiej¶ nowej fryzurki dla mnie. Mam owaln± twarz <tak my¶lê> ale kompletnie nie wiem co zrobiæ z w³osami. My¶la³am te¿ o grzywce.

Pliss dorad¼cie co¶
Mo¿e dacie jakie¶ linki

jakby co to do³±czam zdj
http://imageshack.us/photo/my-images...sc01773le.jpg/
Jakiej d³ugo¶ci masz w³osy? Maj± tendencjê do wywijania siê/falowania? Przyda³oby siê jeszcze zdjêcie w rozpuszczonych.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Fryzura_z_grzywka_12.jpg (16,6 KB, 1 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg d81.jpg (17,3 KB, 1 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg sdfghjkl;.jpg (10,4 KB, 1 za³adowañ)
__________________
7.11.2011- nie farbujê i zapuszczam w³osy
2.12.2011- olejujê

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=579956
¦mieræ jest spokojna...£atwa. ¯ycie jest trudniejsze...

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2012-06-06 o 10:19 Powód: post pod postem
Kamila_Blondi jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-06-05, 07:46   #4949
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 6 023
Fryzura, a wysokie czo³o

Mam wysokie czo³o. Z tego wzglêdu noszê grzywkê. Bez grzywki wygl±dam do¶æ upiornie (i to nie tylko moje zdanie). Zawsze chcia³am móc chodziæ z ods³oniêtym czo³em niestety przedzia³ek z boku nie ratuje sytuacji i jestem na ni± skazana.
Chwilowo jest obciêta w taki sposób, ¿e na ¶rodku czo³a siêga mi mniej wiêcej do po³owy brwi, a po bokach jest coraz d³u¿sza, a¿ za skronie. Podoba mi siê tak jak jest, ale szukam czego¶ nowego. Macie pomys³y na fajn± stylizacjê grzywki dla osóbki z wysokim czo³em?
Kolor Bzu jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-06-06, 00:58   #4950
Nemore
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 15
Dot.: Fryzura, a wysokie czo³o

Na wstêpie chcia³em powiedzieæ, ¿e jestem nowy u was na forum i chcia³em powiedzieæ "Witam drogie panie"

Poszukujê jakiego¶ pomys³u na ciekaw± fryzurkê która bêdzie pasowaæ do kszta³tu mojej twarzy. Osobi¶cie lubiê mieæ d³u¿sze w³osy, ale niedawno us³ysza³em, ¿e wygl±dam "jak czeski pi³karz" co by³o ju¿ przegink±. Dlatego w³a¶nie postanowi³em poszukaæ pomocy tutaj

Moje w³osy s± falowane i maj± d³ugo¶æ 15 cm z przodu i 7/8 cm z ty³u g³owy.

Kszta³t mojej twarzy widaæ na zdjêciach (na co dzieñ noszê okulary) , kolejno:

foto 1. na co dzieñ
foto 2. kszta³t twarzy
foto 3. kszta³t twarzy
foto 4. bez okularów na co dzieñ
foto 5. kszta³t profilu na co dzieñ
foto 6. kszta³t profilu na co dzieñ
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMG20120606_005.jpg (76,6 KB, 21 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG20120606_007.jpg (89,8 KB, 17 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG20120606_009.jpg (83,5 KB, 10 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG20120606_010.jpg (76,5 KB, 13 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG20120606_014.jpg (89,1 KB, 12 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG20120606_016.jpg (80,7 KB, 12 za³adowañ)
Nemore jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:54.