pogoda w czerwcu w bułgarii - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-05-17, 08:30   #1
RalphLauren
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 24

pogoda w czerwcu w bułgarii


Hej dziewczyny . Mam takie pytanie . czy któraś z Was była moze w Bułgarii w Słonecznym Brzegu na początku czerwca ? jak wygląda pogoda ? Tak się składa ,ze mam już wczasy zamówione na 6.06 do 13.06 . Oglądałam pogody długoterminowe i nie jestem jakoś zadowolona :/ widziałam max 25 stopni ;/
RalphLauren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-17, 09:26   #2
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: pogoda w czerwcu w bułgarii

Dam znać po powrocie, bo akurat będę na przełomie maja/ czerwca
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-17, 10:11   #3
RalphLauren
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 24
Dot.: pogoda w czerwcu w bułgarii

dziękuje bardzo , czekam na dalsze odpowiedzi . ogólnie jestem po prostu zmartwiona . Bo jednak kupując wczasy ma się nadzieję na dobrą pogodę .moniczorek na ile jedziesz ? bo ja na tydzień
RalphLauren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-17, 11:44   #4
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: pogoda w czerwcu w bułgarii

Też na tydzień ale ja na delegacje , a nie na wczasy...chociaż troszkę rekreacji też bedzie
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-17, 12:30   #5
RalphLauren
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 24
Dot.: pogoda w czerwcu w bułgarii

rozumiem to daj znać pozdrawiam ,
RalphLauren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-18, 07:39   #6
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 367
Dot.: pogoda w czerwcu w bułgarii

Znajomi byli ze dwa lata temu właśnie w takim terminie i było upalnie.

Ja byłam kiedyś w lipcu to było meeeeegaaaaaa gorąco, więc o tej porze będzie już gorąco
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-19, 05:36   #7
RalphLauren
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 24
Dot.: pogoda w czerwcu w bułgarii

Hej no ja mam nadzieje a patrzyli na prognozy pogody wczesniej ? bo ja np w SB widzę 20 -24stopni maksymalnie . A sprawdzałam na wielu portalach pogodowych
RalphLauren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-05-19, 07:17   #8
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 367
Dot.: pogoda w czerwcu w bułgarii

Cytat:
Napisane przez RalphLauren Pokaż wiadomość
Hej no ja mam nadzieje a patrzyli na prognozy pogody wczesniej ? bo ja np w SB widzę 20 -24stopni maksymalnie . A sprawdzałam na wielu portalach pogodowych
Ale to jest podawane w cieniu, więc w słońcu będzie więcej, pewnie koło 30. W lipcu było 27st. już z samego rana, więc w dzie4ń patelnia
Zapisz
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-19, 08:48   #9
RalphLauren
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 24
Dot.: pogoda w czerwcu w bułgarii

aha no tak już sie nie mogę doczekać wyjazdu Odpoczniemy z mężem , od dzieciarni również ( mama się zaoferowała ,ze z dziewczynkami zostanie :P więc trzeba korzystać ) ogólniejak wspominasz pobyt tam ? Czytałam dużo na temat złodziejstwa , ze jedzenie hotelowe monotonne itd
RalphLauren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-19, 10:36   #10
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 367
Dot.: pogoda w czerwcu w bułgarii

Cytat:
Napisane przez RalphLauren Pokaż wiadomość
aha no tak już sie nie mogę doczekać wyjazdu Odpoczniemy z mężem , od dzieciarni również ( mama się zaoferowała ,ze z dziewczynkami zostanie :P więc trzeba korzystać ) ogólniejak wspominasz pobyt tam ? Czytałam dużo na temat złodziejstwa , ze jedzenie hotelowe monotonne itd
Fajnie wspominam, bo też żeśmy dzieci sprzedali i pojechali sami z mężem Nikt nas nigdzie nie okradł, dokumenty mieliśmy w hotelowym sejfie, śniadania były ok, obiad jedliśmy w knajpach (sałatki szopskie itd), pogoda super, mimo wieczornych burzy, takie wyładowania a rano upał. Fajnie jest w Nessebarze, trzeba odwiedzić, byliśmy również w Burgas. My nie leżymy cały czas na plaży
Zapisz
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-19, 10:55   #11
RalphLauren
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 24
Dot.: pogoda w czerwcu w bułgarii

My akurat mamy wersje All , hotel 4* , więc zobaczymy jak to będzie . na pewno wyskoczymy na jakąś wycieczkę , Nessebar na pewno zobaczymy , Myślałam jeszcze o Warnie . my chcemy tak pół na pół , I polezeć na plaży i pozwiedzać coś a kupowaliście wycieczki fakultatywne czy wszytsko na własną rękę ?Aaa i pytanie , płaciliście opłate klimatyczną ?
RalphLauren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-19, 11:44   #12
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 367
Dot.: pogoda w czerwcu w bułgarii

Cytat:
Napisane przez RalphLauren Pokaż wiadomość
My akurat mamy wersje All , hotel 4* , więc zobaczymy jak to będzie . na pewno wyskoczymy na jakąś wycieczkę , Nessebar na pewno zobaczymy , Myślałam jeszcze o Warnie . my chcemy tak pół na pół , I polezeć na plaży i pozwiedzać coś a kupowaliście wycieczki fakultatywne czy wszytsko na własną rękę ?Aaa i pytanie , płaciliście opłate klimatyczną ?
Jeździliśmy tam na własną rękę, chociaż to były jedyne wczasy w życiu jak do tej pory wykupowane przez biuro podróży.

Hotel też mieliśmy 4*, jak na Bułgarię to chyba jest mało w gorszym standardzie, kupując przez biuro.

Nie pamiętam jak to było z opłatą klimatyczną, czy była wliczona czy też nie To było chyba z 6 lat temu jak polecieliśmy.
Zapisz
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-19, 18:14   #13
RalphLauren
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 24
Dot.: pogoda w czerwcu w bułgarii

no my tez kupowaliśmy przez biuro . Zadzwonie w takim razie i się jeszcze dopytam . Bardzo Ci dziękuję za odpowiedzi
RalphLauren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-11, 10:24   #14
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: pogoda w czerwcu w bułgarii

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Dam znać po powrocie, bo akurat będę na przełomie maja/ czerwca
I jak pogoda?
__________________
Pielegnacja naturalnych loków, loczków, fal-cz. VI

10 przykazań żywieniowych


"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller


silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-11, 20:44   #15
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: pogoda w czerwcu w bułgarii

Powiem tak, w Sofii zdarzyło mi się zmarznąć , na tamten moment ( końcówka maja ) było dużo chłodniej niż w Polsce, gdyby przemieściliśmy się nad morze to Pani w recepcji w hotelu powiedziała nami, że ma nadzieje ze przywieźliśmy ze sobą piękną pogodę z Polski bo u nich kicha i chyba tak sie stało....bo od nastepnego dnia było piekne słonko, tak ok 24-26 stopni ale wieczory dosyć chłodne i czasami coś wieczorami kropiło, jeden dzień był pochmurny...ale myśle , że teraz już powinno być OK

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------

Abstrahując już od pogody to Bułgaria bardzo mi się podobała byliśmy w cudownym miejscu, super hotel, spokojnie, szeroka i czysta plaża, dla mnie temp idealna na ten moment , tanio, pyszne jedzonko, drineczki , podrożowanie po kraju też bardz łatwe przy uzyciu publicznego transportu itd na pewno wrócę w to samo miejsce za rok czy za dwa i też na własną rękę bo nie opłaca się przepłacać w biurze podróży
Jedyne co to jakoś tak Bułgarzy mi do gustu nie przypadli.,..średnio pomocni ( z małymi wyjatkami) , wiecznie ze skwaszoną miną, mało z kim można się w języku angielski porozumieć, podstawa to rosyjski , a jak nie to lepiej już chyba po polsku próbować ( o ile beda mieli ochote wysłuchać)...to takie małe minusiki..ale w ogólnej ocenie nie zniechcili mnie do kolejnych odwiedzin kiedyś tam

Edytowane przez moniczorek
Czas edycji: 2017-06-11 o 20:45
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-14, 13:36   #16
RalphLauren
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 24
Dot.: pogoda w czerwcu w bułgarii

Hej . a ja właśnie wczoraj wróciłam z Bułgarii ze Słonecznego Brzegu . byłam tydzień czasu . Miałam równiez przepiękna pogodę . Dwa dni były pochmurne ale to dobrze bo skóra mi odpoczęła od słonca. Spiekłam się trochę Hotel miałam bardzo fajny , widok na morze . Na plaże szło sięprzez wydmy , ogólnie ani minut nie szłam nawet . Moniczorek , a byłaś w jakims klubie tanecznym ? i jeszcze jedno , na pewno tu wrócę . też nie wiem kiedy , ale na pewno jeszcze pojade do Bułgarii bo bardzo mi sie podobała

Edytowane przez RalphLauren
Czas edycji: 2017-06-14 o 13:37
RalphLauren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-18, 07:57   #17
_Supernova_
Zadomowienie
 
Avatar _Supernova_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 473
Dot.: pogoda w czerwcu w bułgarii

Ja lece 29 czerwca z dziecmi.Powiedzcie bralyscie lewy czy euro ze soba?Szukalam w kantorach i lewy sa raczej trudno dostepne.Zastanawiam sie nad ta kasa jak najlepiej zeby za bardzo nie tracic na wymianie.Przywoziłyscie cos stamtąd?Słyszałam ze olejek różany mają dobry.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Supernova_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-18, 12:04   #18
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: pogoda w czerwcu w bułgarii

Cytat:
Napisane przez RalphLauren Pokaż wiadomość
Hej . a ja właśnie wczoraj wróciłam z Bułgarii ze Słonecznego Brzegu . byłam tydzień czasu . Miałam równiez przepiękna pogodę . Dwa dni były pochmurne ale to dobrze bo skóra mi odpoczęła od słonca. Spiekłam się trochę Hotel miałam bardzo fajny , widok na morze . Na plaże szło sięprzez wydmy , ogólnie ani minut nie szłam nawet . Moniczorek , a byłaś w jakims klubie tanecznym ? i jeszcze jedno , na pewno tu wrócę . też nie wiem kiedy , ale na pewno jeszcze pojade do Bułgarii bo bardzo mi sie podobała
Nie bylam w zadnym klubie raczej juz mnie nie bawia takie rozrywki...wolalam napic sie winka na balkonie, zagryzajsc serkiem i sluchajac szumu fal
Cytat:
Napisane przez _Supernova_ Pokaż wiadomość
Ja lece 29 czerwca z dziecmi.Powiedzcie bralyscie lewy czy euro ze soba?Szukalam w kantorach i lewy sa raczej trudno dostepne.Zastanawiam sie nad ta kasa jak najlepiej zeby za bardzo nie tracic na wymianie.Przywoziłyscie cos stamtąd?Słyszałam ze olejek różany mają dobry.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja bralam euro i wymienialam na miejscu, przelicznik calkiem spoko...byle tylko nie byl to kantor hotelowy bo tam kurs niski.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-18, 12:32   #19
_Supernova_
Zadomowienie
 
Avatar _Supernova_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 473
Dot.: pogoda w czerwcu w bułgarii

Czytalam ze z tymi kantorami trzeba uważać bo biora prowizje za wymianę...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Supernova_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-18, 13:39   #20
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: pogoda w czerwcu w bułgarii

Wymienialam w 3 i nie biora zadnej prowizji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-18, 18:53   #21
_Supernova_
Zadomowienie
 
Avatar _Supernova_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 473
Dot.: pogoda w czerwcu w bułgarii

Dzięki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Supernova_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-20, 10:11   #22
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 367
Dot.: pogoda w czerwcu w bułgarii

Cytat:
Napisane przez _Supernova_ Pokaż wiadomość
Ja lece 29 czerwca z dziecmi.Powiedzcie bralyscie lewy czy euro ze soba?Szukalam w kantorach i lewy sa raczej trudno dostepne.Zastanawiam sie nad ta kasa jak najlepiej zeby za bardzo nie tracic na wymianie.Przywoziłyscie cos stamtąd?Słyszałam ze olejek różany mają dobry.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Istnieje jeszcze możliwość wypłaty lokalnej waluty w bankomacie, musiałabyś się tylko dowiedzieć o prowizje i przelicznik w swoim banku.

Ja wypłacałam tak w Bułgarii jak zabrakło mi kasy i wyszło akurat korzystniej niż wymiana euro na lewy.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-20, 10:44   #23
_Supernova_
Zadomowienie
 
Avatar _Supernova_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 473
Dot.: pogoda w czerwcu w bułgarii

Dziekuje bardzo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Supernova_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-20, 15:33   #24
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: pogoda w czerwcu w bułgarii

Cytat:
Napisane przez bernikula Pokaż wiadomość
Istnieje jeszcze możliwość wypłaty lokalnej waluty w bankomacie, musiałabyś się tylko dowiedzieć o prowizje i przelicznik w swoim banku.

Ja wypłacałam tak w Bułgarii jak zabrakło mi kasy i wyszło akurat korzystniej niż wymiana euro na lewy.
Tez zawsze to praktykowalam bo wyplaty z bankomatu za granica mam za darmo ale cos moj bank oststnio w kulki leci i przelicza po takich kursach ze glowa boli,zwlaszcza inne niz euro czy dolar...np.euro 4.20 w kantorze a platnosc za hotel po przeliczeniu wyszla po 4.59! A przy wiekszych kwotach robi to roznice wiec jakos od dwoch wyjazdow chyba biore czesc gotowki ze spoba i wyplacam jak juz mi brakuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-21, 15:24   #25
RalphLauren
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 24
Dot.: pogoda w czerwcu w bułgarii

hej dziewczyny . Co do waluty to nie wiem , ale ja bez problemu kupiłam levy , w sumie brałam 400 levów , więcej mi potrzebne nie było , przelicznik jak ja kupowałam a kupowałam w noralnym kantorze w galerii handlowej u siebie w mieście , to 1 lev kosztował chyba 2,15 zł , cos takiego było . Euro nie kupowałam . C do oleju różanego to Bułgaria jest chyba największym dystrybutorem tego olejku i wiem ,ze perfumerie bardzo znane się w nie zaopatrują . m.in Chanel - tak nam powiedziałam pani rezydent :P ja przywiozłam pamiątki , talerze , dzbanuszki z Nessebaru dla rodziny, herbatke na niestrawności oraz dwa mydełka różane
RalphLauren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-22, 06:53   #26
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 367
Dot.: pogoda w czerwcu w bułgarii

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Tez zawsze to praktykowalam bo wyplaty z bankomatu za granica mam za darmo ale cos moj bank oststnio w kulki leci i przelicza po takich kursach ze glowa boli,zwlaszcza inne niz euro czy dolar...np.euro 4.20 w kantorze a platnosc za hotel po przeliczeniu wyszla po 4.59! A przy wiekszych kwotach robi to roznice wiec jakos od dwoch wyjazdow chyba biore czesc gotowki ze spoba i wyplacam jak juz mi brakuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jaki masz bank moniczorku?
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-22, 07:04   #27
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: pogoda w czerwcu w bułgarii

Alior Bank
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-22, 07:51   #28
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 367
Dot.: pogoda w czerwcu w bułgarii

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Alior Bank
Hmmm.. tak się teraz zastanawiam, bo ja założyłam w mbanku specjalnie konto, bo niby są konkurencyjni do innych banków. No nic, zobaczę jak mi to wyjdzie teraz na Majorce.

Alior ma chyba z kolei najtańszy kantor.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-22, 09:57   #29
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: pogoda w czerwcu w bułgarii

Ja mam Aliora kilka lat i wszystko było OK do jakiegoś czasu, coś ostatnio zaczeli świrować z jakimiś dodatkowymi opłatami, kursami z księzyca itd zreszta te zmiany to większość banków wprowadziło w tym roku.


Tak, mają najtaniej dlatego założyłam sobie teraz walutowe w EUR.
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-22 10:57:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:07.