VICHY Normateint - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-13, 16:41   #31
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: VICHY Normateint

Cytat:
Napisane przez GosiaChuda Pokaż wiadomość
Numeracja w NormaTeint odpowiada także numeracji w Dermablend. A poza tym to nie ma co porównywać Dermablendu do NormaTeint, bo to są 2 różne typy podkładów. Dermablend jest podkładem korygującym i kryjącym i ma 20% pigmentu a NormaTeint jest do cery z problemami i ma średni poziom krycia.
ale tutaj nikt nie porównywał właściwości, tylko była rozmowa o odcieniach
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-13, 19:52   #32
GosiaChuda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 40
Arrow Dot.: VICHY Normateint

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
ale tutaj nikt nie porównywał właściwości, tylko była rozmowa o odcieniach
W paru odpowiedziach było, że NormaTeint nie umywa się do Dermablendu, dlatego chciałam zaznaczyć, że nie ma co porównywać tych podkładów - ich podstawowa różnica. Wiele osób z cerą mieszaną używa Dermablendu, bo dobrze kryje i pewnie stąd porównanie do NormaTeintu. Zresztą NormaTeint nie wchodzi pod gamę podkładów tylko pod serię NormaDermu i tak stoi na półce w aptece, przy całej serii. Tak samo jak z LPR TolerianeTeint. Apteki, które nie mają kolorówki z LPR mają w swojej sprzedaży TolerianeTeint.
GosiaChuda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-13, 20:37   #33
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: VICHY Normateint

Cytat:
Napisane przez GosiaChuda Pokaż wiadomość
W paru odpowiedziach było, że NormaTeint nie umywa się do Dermablendu, dlatego chciałam zaznaczyć, że nie ma co porównywać tych podkładów - ich podstawowa różnica. Wiele osób z cerą mieszaną używa Dermablendu, bo dobrze kryje i pewnie stąd porównanie do NormaTeintu. Zresztą NormaTeint nie wchodzi pod gamę podkładów tylko pod serię NormaDermu i tak stoi na półce w aptece, przy całej serii. Tak samo jak z LPR TolerianeTeint. Apteki, które nie mają kolorówki z LPR mają w swojej sprzedaży TolerianeTeint.
Ok, teraz rozumiem. Gwoli ścisłości porównanie było tylko w jednym poście http://www.wizaz.pl/forum/newreply.p...eply&p=3441154
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-13, 20:48   #34
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: VICHY Normateint

Agnisko, GosiuChuda - pozwolcie, ze sie wtrace, jako sprawca zamieszania zadajacy porownan
Gosiu, Agnieska ma racje, nie interesuje mnie jak kryje Dermablend, ani FlexiLift, o ktorym wspomnialam, ze ma chyba game kolorystyczna Normateint. Moje dociekania dotyczyly tego, czy gama kolorystyczna pokrywa sie nie tylko z nazwy, ale i pod wzgledem odcienia. Zaznaczalam to zreszta kilka razy. Nie wazne czy bedzie kryl mocno czy slabo jesli bedzie kolorystycznie niedopasowany do karnacji, dlatego pytalam o kolorystyczne podobienstwo.
A tak na marginesie, podklad Normteint nie jest na stronie Vichy przypisany pod serie Normaderm, ale jest w osobnej kategorii.
misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-13, 23:10   #35
GosiaChuda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 40
Dot.: VICHY Normateint

Z tymi odcieniami to jest tak, że jak się samemu nie wypróbuje to nie wiadomo czy będzie pasowało nawet jak numeracja jest jak w innych produktach z tej firmy.
Na allegro widziałam NormaTeint po 54 do 58 zł co z kosztami wysyłki wynosi tyle samo co w aptece, gdzie można wypróbować i sprawdzić odcień
Po wypróbowaniu przeze mnie NormaTeintu podkład spełnia moje oczekiwania, najważniejsze że nie złuszcza mi się skóra na nosie po nim (mój wielki problem chociaż mam cerę ze skłonnością do niespodzianek. No i jak dla mnie to najlepszy kolor to 25, 35(sand) jest za ciemny i za różowy).
GosiaChuda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-14, 09:28   #36
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: VICHY Normateint

ale jeśli zamawiasz kilka produktów, wtedy koszty transportu "znikają" już przy pierwszym produkcie - w moim mieście większość kosmetyków (i suplementów, np. MSM) kosztuje 10zł więcej niż w sieci, a często trzeba czekać na sprowadzenie. To ja wybieram apteki internetowe (czy to funkcjonujące na allegro czy normalnie na stronach www) i po 2 dniach mam wszystko w dom dużo taniej
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-14, 11:05   #37
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: VICHY Normateint

Masz racje Agnisko, w moim miescie jest kilkanascie aptek, wszystkich nie przelecialam, ale bylam w tych, ktore sa blisko domu i pracy (w sumie w 6-ciu) i nigdzie nie ma Normateint, a w internecie jest.
Poza tym nacielam sie w ten sposob na Colorstay'u z Softflex, kupilam w perfumerii, jedynej ktora go prowadzi w miescie za 17€, w internecie moglam go kupic za jakies 14€ z koszytami przesylki
misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-16, 08:13   #38
roxi_hart
Raczkowanie
 
Avatar roxi_hart
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 50
GG do roxi_hart
Dot.: VICHY Normateint

Dostalam wczoraj w aptece probke nr 15 opal. Podklad kosztuje 61 zl. Posmarowalam sie rano i moje pierwsze wrazenia:
- kolor sliczny dla bladej skory - bardzo jasny bez - ani zolty ani rozowy,
- dobrze sie rozprowadza,
- twarz od razu robi sie matowa, jasna,
- buzia gładka, pory mniejsze.

Po godzinie twarz sie lekko blyszczy. Zobaczymy jak bedzie sie dalej sprawowa, zamelduje pozniej.
roxi_hart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-16, 13:26   #39
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: VICHY Normateint

A ja go w końcu nie wypróbowałam- tej próbki dołączonej do Cosmopolitana- jak zobaczyłam kolor nr 35 to myślałam, że się przeraże
Taki pomarańcz że hej! Nawet po domu nie chciałam tak paradować bo rodzinka wystraszyłaby się Więc będę czekac na jakąś próbkę z apteki w moim kolorze 'Opal'...
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-16, 13:34   #40
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: VICHY Normateint

Cytat:
Napisane przez roxi_hart Pokaż wiadomość
Po godzinie twarz sie lekko blyszczy.
To chyba niezbyt dobrze rokuje? A może to taki naturalnu efekt, jak podkład sie stopi z cerą- ja czasem coś takiego obserwuję
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-16, 14:00   #41
asienkaa87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 354
Dot.: VICHY Normateint

wypróbowalam juz 3 razy ten podkladzik i nie polecam!!

mam dosc tlusta i swiecacą skórę a po posmarowaniu się tym cudownym podkladem buzia natychamist zaczyna sie swiecic...przypudrowalam creme puff max factora , na poczatku niby juz wszystko w porzadku, jest efekt zmatowienia ale po godzinie moja twarz znow jest przetluszczona!!
dodam jeszcze ze po prawie zadnym kosmetyku nie mialam takiego efektu!

a tak sie cieszylam , ze firma Vichy tym razem wymyslila cos naprawde skutecznego!
asienkaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-16, 14:00   #42
asienkaa87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 354
Dot.: VICHY Normateint

z góry przepraszam za literówki bo sie spieszylam
asienkaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-16, 14:12   #43
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: VICHY Normateint

Dorwalam probke w aptece i wiesz co, SISleyS, okazalo sie, ze dostali od Vichy broszurki z probkami tylko w kolorze sand ale i tak go testuje, pierwsze wrazenia sa pozytywne i nawet ten niedobrany odcien jakos zlal sie z moja, blada raczej, cera (z tego co widzialam w aptece zdecydowanie pasuje mi odcien Opal).
Naklada sie fajnie, bardzo lekko, zero smug itp. Buzke mam teraz gladziutka, koloryt (czyt. efekt twarzy spalonej sloncem ) jest rownomierny, mat ladny, nie plaski, pudrowy, ale bardzo naturalny. Narazie (po godzinie) zero swiecenia.
Swoja droga nie licze na to, ze Normateint bedzie sie trzymal "pyska" i matowil na caly dzien jak Colorstay, bo Colorstaya choc uzywam to nie lubie, mam wrazenie, ze twarz strasznie sie pod nim "meczy", na krotkie dystanse uzywam Creme Satine i wtedy najlepiej czuje roznice - pod Creme Satine moja twarz zyje, oddycha, nie wysycha i wyglada ladnie (nie tak dlugo jak po Colorstayu, ale jak sie przypudruje jest OK, zreszta Creme Satine jest do skory suchej, a ja mam mieszana, wiec nie moge wymagac za wiele).
Poza tym wazne jest dla mnie rowniez obiecywane dzialanie "anty-niespodziankowe", jesli bedzie zapobiegal i leczyl - bede zadowolona, jak narazie Colorsty mnie troche "poprzytykal" i wpadlam w bledne kolo - nakladam podklad, zeby ukryc niespodzianki, skazujac sie tym samym na powstawanie nowych

Ps. A jak tak na siebie patrze z ty "Sandem" na twarzy dochodze do wniosku, ze opalenizna mi nie pasuje ani do oczu ani do wlosow, lepiej mi w bladosci
misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-16, 18:21   #44
dentina
Raczkowanie
 
Avatar dentina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 140
Dot.: VICHY Normateint

wyprobowałam ten podkład(w aptece dostałam ,nic nie kupujac dwie probki kolor 15 i 25) .co do kolorystyki, 15 jest bardzo jasny a 25 daje efekt delikatnie opalonej skory po wakacjach(jest duza roznica miedzy nimi).co do efektow:nadaje ładny kolor,srednio kryje nie brudzi ubran,trzyma sie na twarzy o wiele lepiej jak city matt lirene.tylko szkoda ,ze sie tak po nim swiece...pozdrawiam
dentina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-16, 20:07   #45
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: VICHY Normateint

Cytat:
Napisane przez misiapisia Pokaż wiadomość
Dorwalam probke w aptece i wiesz co, SISleyS, okazalo sie, ze dostali od Vichy broszurki z probkami tylko w kolorze sand ale i tak go testuje, pierwsze wrazenia sa pozytywne i nawet ten niedobrany odcien jakos zlal sie z moja, blada raczej, cera (z tego co widzialam w aptece zdecydowanie pasuje mi odcien Opal).
Naklada sie fajnie, bardzo lekko, zero smug itp. Buzke mam teraz gladziutka, koloryt (czyt. efekt twarzy spalonej sloncem ) jest rownomierny, mat ladny, nie plaski, pudrowy, ale bardzo naturalny. Narazie (po godzinie) zero swiecenia.
Swoja droga nie licze na to, ze Normateint bedzie sie trzymal "pyska" i matowil na caly dzien jak Colorstay, bo Colorstaya choc uzywam to nie lubie, mam wrazenie, ze twarz strasznie sie pod nim "meczy", na krotkie dystanse uzywam Creme Satine i wtedy najlepiej czuje roznice - pod Creme Satine moja twarz zyje, oddycha, nie wysycha i wyglada ladnie (nie tak dlugo jak po Colorstayu, ale jak sie przypudruje jest OK, zreszta Creme Satine jest do skory suchej, a ja mam mieszana, wiec nie moge wymagac za wiele).
Poza tym wazne jest dla mnie rowniez obiecywane dzialanie "anty-niespodziankowe", jesli bedzie zapobiegal i leczyl - bede zadowolona, jak narazie Colorsty mnie troche "poprzytykal" i wpadlam w bledne kolo - nakladam podklad, zeby ukryc niespodzianki, skazujac sie tym samym na powstawanie nowych

Ps. A jak tak na siebie patrze z ty "Sandem" na twarzy dochodze do wniosku, ze opalenizna mi nie pasuje ani do oczu ani do wlosow, lepiej mi w bladosci

hmmm to i tak lepiej niż ten nr 35
Napisz jak się sprawuje po całym dniu, jestem baaardzo ciekawa, bo mamy już dwie niepochlebne opinie (na temat matowienia Normateint)

A Colorstay Revlona naprawdę tak świetnie matuje? Bo na KWC to jest chwalony, ale zastanawiam się czy jakbym nałożyła jego cienką warstewką to może skóra aż tak by się nie męczyła pod nim??? Jeszcze tylko zależy czy się łatwo ten Colorstay nakłada.... ale mam problemy...
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-16, 20:29   #46
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: VICHY Normateint

35 to wlasnie sand, a moja twarz wyglada jak wysmarowana samoopalaczem, ale za to rownomiernie wysmarowana, bez smug i zaciekow
Teraz, po 6 godzinach obserwacji, moge juz co nieco powiedziec. Swieci mi sie strefa T, policzki wygladaja OK, wiec mat taki dlugotrwaly nie jest, no ale podklad byl nakladany na szybko, na nieprzygotwana twarz i nie przypudrowywany. Zeszta zeby naprawde go ocenic trzeba go testowac w roznych warunkach, na krem, bez kremu, z pudrem i bez itd. Jendorazowy szybki test to za malo. Tak mialam tez z tym Colorstay'em. Pare dni trwalo zanim znalazlam optymalny sposob nakladania, tzn. znalazlam krem (Bebe Young Care do cery mieszanej, moze troche przesadzilam, bo tak calkiem Young nie jestem , ale krem jest taki leciutki i wodnisty, fajnie nawilza i daje poslizg podczas nakladania), nauczylam sie tego Colorstay'a rozsmarowywac i wygladam z nim dobrze. Rzeczywiscie matuje na dlugo, nawet wysilek fizyczny go nie rusza, ale po paru godzinach mam wrazenie, ze skora sie dusi, pod oczami pojawiaja sie zmarszczki, wydaje mi sie, ze twarz wyglada na szara i zmeczona.
Niestety co cera to inne wrazenia, ja mam te cholerna miszana cere, podklady do cery suchej za malo matuja strefe T, a te do skory mieszanej i tustej (jak Colorstay) powoduja powstawanie zmarszczek, o ktorych istnieniu nie mialam pojecia .
Colorstay ma dobra opinie na KWC, ja go uzywam, ale nie lubie, no ale nie znam innego, ktory tak dlugo trwalby niezmieniony na twarzy.
misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-16, 22:24   #47
GosiaChuda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 40
Dot.: VICHY Normateint

Cytat:
Napisane przez misiapisia Pokaż wiadomość
35 to wlasnie sand, a moja twarz wyglada jak wysmarowana samoopalaczem, ale za to rownomiernie wysmarowana, bez smug i zaciekow
Teraz, po 6 godzinach obserwacji, moge juz co nieco powiedziec. Swieci mi sie strefa T, policzki wygladaja OK, wiec mat taki dlugotrwaly nie jest, no ale podklad byl nakladany na szybko, na nieprzygotwana twarz i nie przypudrowywany. Zeszta zeby naprawde go ocenic trzeba go testowac w roznych warunkach, na krem, bez kremu, z pudrem i bez itd. Jendorazowy szybki test to za malo. Tak mialam tez z tym Colorstay'em. Pare dni trwalo zanim znalazlam optymalny sposob nakladania, tzn. znalazlam krem (Bebe Young Care do cery mieszanej, moze troche przesadzilam, bo tak calkiem Young nie jestem , ale krem jest taki leciutki i wodnisty, fajnie nawilza i daje poslizg podczas nakladania), nauczylam sie tego Colorstay'a rozsmarowywac i wygladam z nim dobrze. Rzeczywiscie matuje na dlugo, nawet wysilek fizyczny go nie rusza, ale po paru godzinach mam wrazenie, ze skora sie dusi, pod oczami pojawiaja sie zmarszczki, wydaje mi sie, ze twarz wyglada na szara i zmeczona.
Niestety co cera to inne wrazenia, ja mam te cholerna miszana cere, podklady do cery suchej za malo matuja strefe T, a te do skory mieszanej i tustej (jak Colorstay) powoduja powstawanie zmarszczek, o ktorych istnieniu nie mialam pojecia .
Colorstay ma dobra opinie na KWC, ja go uzywam, ale nie lubie, no ale nie znam innego, ktory tak dlugo trwalby niezmieniony na twarzy.
Do Misisapisia: Colorstay używałaś tego nowego czy starej wersji? Nowa jest lżejsza.
Po NormaTeint przynajmniej pory nie są zapchane a ja po paru godzinach w klimatyzoanym pomieszczeniu to się świece po każdym podkładzie a nos mi się jeszcze łuszczy Ostatnio to się nawet po Dermablendzie świeciłam a to dlatego, że zły krem pod to nałożyłam (Dermedic Hydrain 2) - najlepszy pod puder jest dla mnie Efaclar z LaRoche lub Skin Modd z Eris.
U mnie aptece to nawet jest duże zainteresowanie NormaTeint i się dobrze sprzedaje, chociaż próbek ciągle nie dostaliśmy.
GosiaChuda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 00:14   #48
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: VICHY Normateint

Uzywam tego nowego Colorstaya do cery tlustej i mieszanej, przedtem kupilam Colorstay Stay Natural, teoretycznie przeznaczonego do cery suchej i lzejszy, a wysuszal mnie okropnie i na dodatek spowodowal wysyp niespodzianek a ze kupilam go przypadkiem (a raczej kupiono mi nie Colorstay z Softflexem a ten wlasnie) to myslalam, ze ten normalny, nowy Colorstay bedzie lepszy. W sumie jest lepszy ale nie idealny, tez mnie zapycha i wogole, ale w pracy raczej mam male mozliwosci poprawiania makijazu, wiec jego trwalosc jest tu zaleta.
Normateint mam zamiar kupic w aptece internetowej, kolorki juz widzialam, wiec z tym nie bedzie problemu, roznica w cenie jest kosmiczna, a ze mam zamiar kupic pare rzeczy (miedzy innymi Effaclar, bo mam nadzieje, ze zlikwiduje skutki uzywania Colorstaya) to wyjdzie mi praktycznie jeden kosmetyk gratis.
misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 08:15   #49
roxi_hart
Raczkowanie
 
Avatar roxi_hart
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 50
GG do roxi_hart
Dot.: VICHY Normateint

Stwierdzamz e kazdy podklad jest super dla mnie ( no moze kazdy) pod warunkiem ze poloze go na serum zmniejszajace pory Clinique. Zainwestuje raczej w to serum niz w nowy podklad.
roxi_hart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-17, 12:42   #50
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: VICHY Normateint

hmmm to jednak na Colorstay nie zdecyduję się....
Też mam mieszaną, ale niektóre hiper-matujące podkłady potrafią ją wysuszyć tak, że wyglądam jak stara baba- jakieś zmarszczki robią się, skóra jest sucha jak wiór. Tak miałam m.in. z Sensual Clone HR

Prawdą jest, że jak się wreszcie znajdzie idealny krem to każdy podkład zaczyna pasować i jest super
Ale ja cały czas szukam, na początku jakiś krem jest świetny ale po pewnym czasie zdaje mi się, że już znacznie gorzej działa.... i do kitu, trzeba znowu zacząć szukać kolejnego
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 13:26   #51
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: VICHY Normateint

SiSleyS jesli bedziesz mogla wyrobowac Colorstaya to sprawdz, moze bedzie ci pasowal, u mnie trzyma sie OK jakies 5-6 godzin, zaleznie od sytuacji, potem strefa T zaczyna sie swiecic i z czasem podklad zaczyna w tym rejonie lekko "splywac", za to w suchej strefie zaczynam sie marszczyc. Po calym dniu z podkladem wygladam jak zmeczona zyciem 40-latka, po zmyciu podkladu mlodnieje .
Kiedys w drogerii wymienilam milej Pani jakie wymagania mam wobec podkladu, a ona powiedziala mi, ze cudow nie ma i jesli chce miec trwaly podklad to musze sie liczyc z tym, ze takie podklady wysuszaja
misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 13:37   #52
michalina121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 219
Dot.: VICHY Normateint

a nowy Colorstay z formułą FLEX ???
- mam bardzo nieciekawą cerę z rozszerzonymi porami strasznie wrażliwą na wszystko

a ten nowy Colorstay do cery mieszanej i tłustej nawet nieźle sobie radzi
i nie pozostawia smug tak jak stary Colorstay
michalina121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 13:40   #53
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: VICHY Normateint

Ja mam tego nowego i tego w wersji Natural. Starego nigdy nie probowalam.
misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 13:41   #54
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: VICHY Normateint

Cytat:
Napisane przez misiapisia Pokaż wiadomość
Po calym dniu z podkladem wygladam jak zmeczona zyciem 40-latka, po zmyciu podkladu mlodnieje .

No tak coś za coś... ale już kiedyś tak sobie myślałam, że lepszy podkład pod którym skóra trochę się przetłuszcza, niż wysycha i 'marszczy'.

A możliwości wypróbowania tego Revlona nie sądzę żebym kiedykolwiek miała On jest tylko w mniejszych perfumeriach, a tam są najczęściej 'starsze' Panie właścicielki które wszystko wiedzą, a jak się poprosi o próbkę to patrzy tak jakby widziała UFO
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 14:10   #55
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: VICHY Normateint

a Douglas?
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 16:04   #56
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: VICHY Normateint

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Prawdą jest, że jak się wreszcie znajdzie idealny krem to każdy podkład zaczyna pasować i jest super
Ale ja cały czas szukam, na początku jakiś krem jest świetny ale po pewnym czasie zdaje mi się, że już znacznie gorzej działa.... i do kitu, trzeba znowu zacząć szukać kolejnego
Spróbuj fliudu matująco-nawilżającego z Oriflame Optimals (zielony)
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 10:44   #57
Monka_tort
Zadomowienie
 
Avatar Monka_tort
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 956
Dot.: VICHY Normateint

A czy ten podkład może być używany na filtry z Parsolem? Przepraszam, ale nie znam się za bardzo na składach, a może akurat niektóre biochemiczki już obczaiły?
__________________
Czysta logika jest ruiną ducha.

Antoine de Saint - Exupéry
Monka_tort jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 12:02   #58
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: VICHY Normateint

Cytat:
Napisane przez Monka_tort Pokaż wiadomość
A czy ten podkład może być używany na filtry z Parsolem? Przepraszam, ale nie znam się za bardzo na składach, a może akurat niektóre biochemiczki już obczaiły?
Niestety nie
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 14:44   #59
Monka_tort
Zadomowienie
 
Avatar Monka_tort
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 956
Dot.: VICHY Normateint

Cytat:
Napisane przez uskow Pokaż wiadomość
Niestety nie
Oj, wielka szkoda, bo opinie na KWC ma dobre, a i podejrzewam, że kolorek Opal by podpasował takiemu bledziuchowi, jak ja. No nic, w takim razie Normateint nie dla mnie...

Dziękuję za odpowiedź.
__________________
Czysta logika jest ruiną ducha.

Antoine de Saint - Exupéry
Monka_tort jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 16:02   #60
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: VICHY Normateint

Cytat:
Napisane przez Monka_tort Pokaż wiadomość
Oj, wielka szkoda, bo opinie na KWC ma dobre, a i podejrzewam, że kolorek Opal by podpasował takiemu bledziuchowi, jak ja. No nic, w takim razie Normateint nie dla mnie...

Dziękuję za odpowiedź.
Ale możesz nałożyć na avene
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:47.