Najlepsze Prostownice Do Włosów - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-08-09, 15:41   #2311
cynada
Raczkowanie
 
Avatar cynada
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 209
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez katia84
czy mogłabyś mi napisać właśnie o efekcie, bo ja mam philipsa w sumie 3 razy droższą od tego euroluxa i nie jestem do końca zadowolona...w sumie prawie wcale... na szybkości nagrewanie tak bardzo mi nie zależy bo ta moja nagrzewa się w 3 min i tyle mi wystarcza... naprawde chodzi mi o efekty...
a zakup philipsa i tak uwazalam zaduzy wydatek dlatego teraz szukam czegos za mniejsza kase zeby znowu nie wydac i nie miec z tego upragnionych korzysci...
oczywiscie ze sa dobre prostownice za 300zl ale tyle nie posiadam
pozdrawiam i jeszcze raz prosba do Ciebie o co codzilo z efektami po euroluxie?
Mam grube i gęste włosy, w zasadzie proste i tylko włosy wokół twarzy lekko się wiją .Najwiekszy kłopot mam z włosami wyrastającymi nad karkiem. Okropnie się puszą i "rozpychają" od dołu każdą fryzurę, tak ,że widać tylko to siano. Przy pomocy prostownicy MPM zapuściłam włosy do ramion prostując cierpliwie te "pseudoloki" i jakoś to było. Prostownica MPM -żadne cudo- ot po prostu prostuje jak przejedziesz z 5 razy i włosy są proste.Kiedy ją obtłukłam postanowiłam kupić również ceramiczną i za niewielkie pieniądze. Padło na Euroluxa. Niestety. Kiedy przyszła po pierwszej próbie prostowania zrezygnowałam. Mam wrażenie, że płytki się nie domykały precyzyjnie.Skrzypiała tandetnie.Ciągnęła włosy. Zero komfortu, nawet w porównaniu z MPM.Włosy trzeba przeciągnąć z 7 razy no i jak się można domyślić-włosy są mocno przesuszone.Efekt- podprostowane, sztywne suche włosy.Zero połysku, zero miekkości. Regulacja temperatury- to już była rzecz umowna- ot pokrętełko, lużno obracające się i nie wiem czy coś ustawiało, czy tylko taka atrapa.Ostatecznie prostuję włosy poobtłukiwaną MPM- nie przemogłam się do Euroluxa.Ja też nie jestem zwolenniczką wydawania dużych pieniedzy. Ale jeśli ktoś chce się stylizować prostownicą na codzień-warto przeczekać, przycisnąć sponsora, albo go ugłaskać, zebrać i kupić coś fajniejszego.Bo kupisz Euroluxa i zaraz bedziesz planowała jednak coś lepszego. Albo wydasz masę pieniędzy na ratowanie włosów. Przekonałam się sama- wierzcie starszemu.
__________________
Człowiek postępuje rozsądnie wtedy i tylko wtedy, gdy wszystkie inne możliwości zostały już wyczerpane
cynada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-09, 16:48   #2312
Nasserin
Przyczajenie
 
Avatar Nasserin
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Kasia89: wybralabym game ion technology, aczkolwiek to jest to samo co tondeo...

Do ilu gama bez regulacji sie nagrzewa? nie wiem, mysle ze okolo 200

Jak długo utrzymuje sie efekt prostych włósów w gamie - na wesele wyprostowalam, cale popoludnie, cala noc i gdyby nie to ze mi sie przetluszczaja to moglabym caly drugi dzien chodzic.. byl wiatr. Ale raz na jakis czas musialam przeczesac zeby poprawic wyglad, bo jest ich malo i robią sie brzydkie.

Jak podczas wilgotnego powietrza - moje niestety traca efekt w trakcie, ale sprawdzilam tylko kiedy byly wyprostowane moja niewprawna reka, byle jak, a na wesele ktos mi dlugo prostowal.

iwona200: przynajmniej masz duzo wlosow a fryzure zawsze mozna zrobic prostownica
Nasserin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-09, 17:41   #2313
katia84
Zakorzenienie
 
Avatar katia84
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 6 792
GG do katia84
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

cynada dzieki za wyczerpująca odpowiedź chyba rzeczywiście przycisne pasa i może uda mi sie uzbierać
ja u mnie w miescie widzialam ta euroluxa wlasnie z ta smieszna regulacja temperatury dokładnie to wyglądało tak jak opisałaś: śmieszne pokrętło latające raz w prawo raz w lewo, jak spytałam się sprzedawczyni co to jest, czy to regulacja temperatury czy co to ona nie potrafiła mi powiedzieć...:/
aktualnie mam ta philipsa za 150 zł z ceramicznymi powłokami i prostuje tak: macham nią na 1 paśmie chyba z 5 razy, a zaraz potem jak wyjdę na dwór woski wygladają tak jak wcześniej..
a wracając do tego euroluxa to tak się na nią nastawiłam bo niektóre dziewczyny bardzo sobie ją chwaliły: że niby wystarczy raz przejechać i jest super...
katia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-09, 19:13   #2314
cynada
Raczkowanie
 
Avatar cynada
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 209
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Właśnie odebrałam moją przesyłkę z GA.Ma by Tondeo. Powiem tak:kiedy pierwszy raz czytałam wasze forum kilka miesięcy temu pomyślałam:snobki, które zachwalają sprzet po 300 zł, jakby prostownica nie była prostownicą. Mineło kilka miesięcy i co ? Sama napiszę: dziewczyny jeśli macie mało kasy, tym bardziej nie stać was na prowizorki.Jeśli Euroluxa czy MPM czy inne żelazko nazywamy prostownicą to wnioskuję aby od tej pory GA.MA, Efalock, Tondeo nazywać : profesjonalny sprzęt do stylizacji włosów.Bo to urządzenie nie tylko prostuje tylko własnie stylizuje:zmiękcza,nabłys zcza,układa ,likwiduje puszenie. No jestem pod wrażeniem po prostu !Moje sianko zamieniło się w jedwab ,chociaż próba odbyła się na nieswieżych włosach (wczorajszych).Nie ma porównania do Euroluxa.
__________________
Człowiek postępuje rozsądnie wtedy i tylko wtedy, gdy wszystkie inne możliwości zostały już wyczerpane
cynada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-09, 20:20   #2315
kasiaa89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 6
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Nasserin dzięki
to chyba zdecyduje sie na tą GA.ME

do cynada: gdzie kupowałaś swoją prostownice
i masz tą z regulacją temperatury czy bez? tak z ciekawości pytam
kasiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-09, 20:53   #2316
katia84
Zakorzenienie
 
Avatar katia84
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 6 792
GG do katia84
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

cynada potrafisz inspirować do zakupów porządnego sprzętu oszczędzę kasę i mam nadzieję że za parę miesięcy ja się będę pytała, która jest najlepsza
katia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-09, 22:22   #2317
cynada
Raczkowanie
 
Avatar cynada
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 209
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Prostownicę kupiłam u Grabci oczywiście. Przedwczoraj licytowałam dzisiaj prostownica jest u mnie. Mam model z regulacją temperatury.Zdecydowałam sie po powrocie z wakacji ( słońce+słona woda + brak czasu na odżywki= tragedia na głowie). Trochę kaski z wakacji zostało więc postanowiłam sobie zafundować i zaszalałam.Model zasugerowała mi Pani Ania ( Grabska).Może inne profesjonalne prostownice (nieco tańsze) dają podobny efekt- nie wiem. Ale na pewno GA.MA rózni się od żelazek za 50 zł
A co do regulacji temperatury- na pewno się przydaje, bo nie prostuję na najwyższej temperaturze- nie muszę.
A poza tym wiecie co: jak ktoś ma w pobliżu: w Media Markcie bywają różne prostownice . A co najważniejsze możne je sobie załączyć i wypróbować. Najlepiej wziąć kolezankę z długimi włosami ( ja miałam ze sobą córkę). Ja widziałam różnicę tym większą jak wyższa była cena urządzenia. GA.MY tam nie widziałam ale już Remingtona tak. I nie zapomnijcie potem wyłączyć
__________________
Człowiek postępuje rozsądnie wtedy i tylko wtedy, gdy wszystkie inne możliwości zostały już wyczerpane
cynada jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-09, 23:48   #2318
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

A czy ktoś używał prostownic firmy: Orbit-prostownica aligo, Eurolux oraz Principal ???
Czy ma ktoś zdjęcie tej super zachwalanej Efalock ?? Ona ma grzebyk ? Mam prostownicę Philipsa i szczerze mówiąc najpierw wywaliłam te grzebyki (szarpały mnie za włosy przy przeciąganiu, bo mam puszyste i kręcone włosy), a potem całą prostownicę-włosy wypadały mi w tych szerokich łapek.

Jaki model jest najlepszy Efalock'a ??? Czy jest może tylko jeden ???
Podajcie proszę pewnego sprzedawcę na allegro, od którego macie swojego Efalock'a, bo te linki wcześniejsze co podawałyście już są nieaktualne i nie można odczytać nicków sprzedawców.

Będę bardzo, bardzo wdzięczna
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-10, 09:02   #2319
katia84
Zakorzenienie
 
Avatar katia84
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 6 792
GG do katia84
Dot.: Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

tu masz linka do efalocka, który sprzedaja Grabcia78 bardzo polecana przez Wizazanki
http://allegro.pl/show_item.php?item=120271276
katia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-10, 10:12   #2320
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Kurcze dziewczyny jak myslicie czy przyjma mi reklamacje na schodzaca powloke ceramiczna bez karty gwarancyjnej ale z faktura VAT? kupowalam na allegro i w pudelku po prostownicy nie mam zadnej karty gwarancyjnej tylko instrukcje obslugi i ta fakture a gwarancja wiem ze na aukcjii pisalao ze na rok a sprzedawczyni teraz mi pisze ze mam sprawdzic na karcie gwarancyjnej na ile gwarancja jest a ja takiej karty nie mam a raczej nie wyjmowalam jej z pudelka
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-10, 13:43   #2321
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Dziewczyny jestem w szoku, ta grabcia78 co sprzedaje na allegro Efalocka jest z mojego województwa !!! i to tuż obok !!! chyba sobie kupię od niej z domu bo pisze, że tak też można
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-10, 14:14   #2322
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Jaką prostownicę polecacie z tych 3:

1) Efalock - jaki typ ? (z regulacją temp. czy bez ?)

2) GA.MA- tą z regulacją czy bez ???

3) Wahl CUTEC - jaki typ ? w mim mieście stosują ją w salonie fryzjerskim, na allegro jest tańsza niż te powyżej.

4) TONDEO- z regulacją ? bez ? czy z jonizacją ??

Co sądzicie ? Która ładnie stylizuje włoski ???
A-ha, chyba w opisie GA.MA i TONDEO przeczytałam, że nadają się również do kręcenia włosów ??? Jak to działa ? Jaki efekt ? Czy ktoś próbował kręcić ? Łatwo, trudno ?? MIzerny czy fajny efekt ???

Wiem, że zasypuję pytaniami, ale chcę kupić dobrą i się trochę miotam
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/

Edytowane przez Mariola13
Czas edycji: 2006-08-10 o 21:56
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-11, 03:55   #2323
Nasserin
Przyczajenie
 
Avatar Nasserin
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Mariola, gama lub tondeo to dobrze zainwestowane pieniadze w profesjonalna fryzjerska prostownice. Kiedy weszlam na to forum i zaczelam czytac 77 stron tematu, bylam zakrecona na efalocka. Juz go mialam kupowac, kiedy dotarlam do stron kilka miesiecy/ lat pozniej, gdzie dziewczyny pisaly, ze schodzi im powloka oraz ze pelnoceramiczne plytki to klamstwo producenta.
Wywijanie wloosow - nie probowalam, od tego mam walki, po co je niszczyc tak wysoka temperatura dla miernego efektu. (odpowiednie ulozenie prostownicy ma podobno dac efekt fal, nie masz zadnych koncowek ani specjalnych technik)
Jezeli masz zwyczajne wlosy, nie za cienkie czy za grube, kup bez regulacji, po co przeplacac. Tak naprawde nie wiemy, czy ta regulacja to nie jest tylko gadzet
Prostownica, jak sama nazwa wskazuje, sluzy do prostowania
Pozdrawiam
Nasserin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-11, 08:52   #2324
cynada
Raczkowanie
 
Avatar cynada
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 209
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez Nasserin
Mariola, gama lub tondeo to dobrze zainwestowane pieniadze w profesjonalna fryzjerska prostownice. Kiedy weszlam na to forum i zaczelam czytac 77 stron tematu, bylam zakrecona na efalocka. Juz go mialam kupowac, kiedy dotarlam do stron kilka miesiecy/ lat pozniej, gdzie dziewczyny pisaly, ze schodzi im powloka oraz ze pelnoceramiczne plytki to klamstwo producenta.
Wywijanie wloosow - nie probowalam, od tego mam walki, po co je niszczyc tak wysoka temperatura dla miernego efektu. (odpowiednie ulozenie prostownicy ma podobno dac efekt fal, nie masz zadnych koncowek ani specjalnych technik)
Jezeli masz zwyczajne wlosy, nie za cienkie czy za grube, kup bez regulacji, po co przeplacac. Tak naprawde nie wiemy, czy ta regulacja to nie jest tylko gadzet
Prostownica, jak sama nazwa wskazuje, sluzy do prostowania
Pozdrawiam
Zgadzam się z pierwszą częscią wypowiedzi Nasserin dobra prostownica to zupełnie inna bajka. Ale nie zgadzam sie co do tej regulacji: o ile rzeczywiści w tanich modelach ta regulacja to rzecz umowna o tyle w Ga.MA ustawienie temperatury jest precyzyjne - przestawiasz na wyższą i prostownica sie załącza i dogrzewa.Nie wiem do jakiej temperatury rozgrzewa się model bez regulacji, ale ja nie wyobrażm sobie, żeby prostować włosy cały czas temperaturą 220 stopni np. Mam ustawione 180 i wystarcza mi w zupełności . Różnica w cenie obu modeli chyba nie jest powalająca a naprawdę warto ją rozważyć, po co palić włosy ?
__________________
Człowiek postępuje rozsądnie wtedy i tylko wtedy, gdy wszystkie inne możliwości zostały już wyczerpane
cynada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-11, 11:52   #2325
o000agus
Zadomowienie
 
Avatar o000agus
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław
Wiadomości: 1 249
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

efalock flat finger jest przeznaczona do kręcenia (jeśli chodzi o kręcenie jak lokówką) a tak naprawde zakręcisz włosy każdą prostownicą - to nawet proste.

bierzesz pasemko włosów owijasz wokół palca (luźniej dla fal mocniej dla sprężynek) ściągasz z palca pierścionek włosów przytrzymując palcami i zaciskasz na nim prostownicę. jeśli mają to być spężynki przytrzumujesz trochę dłużej. puszczasz i masz pierwszy loczek - tak samo postępujesz z resztą włosów.
loczki wychodzą naprawdę śliczne.

a co do prostownicy - ja polecam moją tondeo active cerion - mam ponad pół roku i jestem zadowolona
o000agus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-11, 13:08   #2326
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

O dzięki Wam bardzo dziewczyny, to już mi się zawęziło pole wyboru do 2: GA.MA lub TONDEO
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-11, 13:47   #2327
Dotii
Przyczajenie
 
Avatar Dotii
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 21
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Witam
Mam takie pytanko, czy uzywał ktos moze prostownicy lustrzanej babyliss 2161E i czy jest ona warta 200zł? Strasznie pusza mi sie włosy i sa mocno przesuszone i w ogóle, szkoda o nich mówic, czy sa moze jakies cudenka, które pomoga mi je ładnie wygładzic i zdyscyplinowac?
Co w ogóle myslicie o prostownicach lustrzanych, bo pani w sklepie powiedziałą mi ze sa lepsze od ceramicznych i lepiej wygładzaja włosy.
Czy uzywa ktos ich???

Edytowane przez Dotii
Czas edycji: 2006-08-11 o 15:55
Dotii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-12, 11:23   #2328
anek86
Raczkowanie
 
Avatar anek86
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 126
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

hej moze doradzicie mi drogie wizazanki jaka prostownica mam sobie kupic chodzi mi o te profesjonalne moje wloski sa cienkie dlugie i puszace-jak je wysusze suszarka a jak nic z nimi nie zorbie(suszarka prostownica) to saani proste ani krecone po prostu powywijane i nieladnie to wyglada chcialabym bym zeby po uzyciu prostownicy nie bylo siana na głowie prosze o konkrtny model dziekuje
anek86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-13, 19:11   #2329
madziaa100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 37
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez anek86
hej moze doradzicie mi drogie wizazanki jaka prostownica mam sobie kupic chodzi mi o te profesjonalne moje wloski sa cienkie dlugie i puszace-jak je wysusze suszarka a jak nic z nimi nie zorbie(suszarka prostownica) to saani proste ani krecone po prostu powywijane i nieladnie to wyglada chcialabym bym zeby po uzyciu prostownicy nie bylo siana na głowie prosze o konkrtny model dziekuje

Mam ten sam problem I też prosiłabym o pomoc w doborze prostownicy.. Ja słyszałam ze najlepsze dla zniszczonych włosów (najdelikatniejsze) są GA.MA i Tondeo. Ja zastanawiam sie nad Babyliss 38 mm bo jest to dobra firma, i chwalona przez wszystkich. Ktora z tych trzech jest najlepsza?? Wszystkie mają podobną cenę cos około 230zł na allegro. I wszystkie mają pełnoceramiczne płytki, a to podobno jest bardzo istotne. Słyszałam jeszcze o prostownicy Wahl Cutek- jest od nich tańsza o jakies 80 zł, tylko nie wiem czy też ma pełnoceramiczne płytki. Ma czy nie ma?? Niech ktoś pmoże..
madziaa100 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-13, 20:05   #2330
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

No właśnie. Moje poszukiwania idealnej prostownicy sprowadziły się do 3. I tera stoję, bo nie wiem na którą się zdecydować ??? Znalazłam na allegro:

1) GA.MA z regulacją za 230 zł

2) TONDEO z regulacją za 230 zł

3) WAHL CUTEK za 137,50 zł

Wszystko od jednego sprzedawcy i akurat on mieszka w pobliżu więc mogłabym odebrać osobiście. Co mam wybrać ???? Czy między nimi zasugerować się już tylko wyglądem zewnętrznym ??? Poradźcie proszę !! Załączam ich zdjęcia.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg GA.MA-z regulacją-266-zł.jpg (39,1 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg TONDEO-z regulacją-284-zł.jpg (21,2 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WAHL CUTEK.jpg (15,5 KB, 19 załadowań)
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-13, 22:00   #2331
maartucha
Zadomowienie
 
Avatar maartucha
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 590
GG do maartucha
Question Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Aktualnie mam ta prostownice: http://allegro.pl/item119003581_pros...grabcia78.html zakupiłam ją za 220 zł rok temu w salonie fryzjerskim Przy mnie składaly zamowienie i jakos tak wyszlo. Widze ze pootaniały lecz włoski porstuje: IDEALNIE!! Włoski błyszcza, efekt długotrwały, włoski nie zniszczone przy stosowaniu odzywek oczywiscie Wcześniej mialam ta: http://allegro.pl/item120877900_pros...ic_25_mm_.html prostowała co prawda dobrze, lecz po roku płytka strasznie sie zdarla i tez prezpalila i włoski troszke sie zniszczyły, tzn. moje kochane konce Ale podciełam i jest idealnie
__________________


" . . D
zisaj uwierzyłam, że do szczęścia
Mi wystarczy bym przy Tobie była . . . "
(19.05.2006)

[luksjaa]104680[/luksjaa]
maartucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-13, 23:10   #2332
marrticzka
Zadomowienie
 
Avatar marrticzka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: tam, gdzie mi najlepiej
Wiadomości: 1 646
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Maartucha, a jakie masz włosy? Bo nie wiem, czy ta prostownica sprawdzi sie na moich cienkich i delikatnych piórkach?
marrticzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-13, 23:52   #2333
o000agus
Zadomowienie
 
Avatar o000agus
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław
Wiadomości: 1 249
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez Mariola13
No właśnie. Moje poszukiwania idealnej prostownicy sprowadziły się do 3. I tera stoję, bo nie wiem na którą się zdecydować ??? Znalazłam na allegro:

1) GA.MA z regulacją za 230 zł

2) TONDEO z regulacją za 230 zł

3) WAHL CUTEK za 137,50 zł

Wszystko od jednego sprzedawcy i akurat on mieszka w pobliżu więc mogłabym odebrać osobiście. Co mam wybrać ???? Czy między nimi zasugerować się już tylko wyglądem zewnętrznym ??? Poradźcie proszę !! Załączam ich zdjęcia.
gama i tondeo to jedno i to samo (zobacz nawet na zdjęciu - na ga.mie jest naklejka - by tondeo)
mam nadzieje ze to ulatwi wybór :P
o000agus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-14, 05:36   #2334
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Ja mam Tondeo z regulacją i jestem zadowolona
Też nie wiedziałam, co wybrać, ale wybrałam dobrze
Mi zalezało na regulacji bo mam cienkie włosy i mam ich mało, więc prostuję na najnizszej.
Ale została sprawdzona na moim Lubym, który ma kręcone włosy, długie do łopatek - wyprostowaly się rewelacyjnie i długo trzymały więc polecam!
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-14, 08:10   #2335
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez o000agus
gama i tondeo to jedno i to samo (zobacz nawet na zdjęciu - na ga.mie jest naklejka - by tondeo)
mam nadzieje ze to ulatwi wybór :P
Oj to strasznie mi pomogłaś
teraz zastanawiam się czy zauważę różnicę między GA.MA a WAHL CUTEK, bo różnica cenowa duża, a WAHL też stosują w salonach fryzjerskich i chwalą, więc co teraz radzicie-co zrobić ??
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-14, 08:38   #2336
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez maartucha
Aktualnie mam ta prostownice: http://allegro.pl/item119003581_pros...grabcia78.html zakupiłam ją za 220 zł rok temu w salonie fryzjerskim Przy mnie składaly zamowienie i jakos tak wyszlo. Widze ze pootaniały lecz włoski porstuje: IDEALNIE!! Włoski błyszcza, efekt długotrwały, włoski nie zniszczone przy stosowaniu odzywek oczywiscie Wcześniej mialam ta: http://allegro.pl/item120877900_pros...ic_25_mm_.html prostowała co prawda dobrze, lecz po roku płytka strasznie sie zdarla i tez prezpalila i włoski troszke sie zniszczyły, tzn. moje kochane konce Ale podciełam i jest idealnie
ja tak samo tylko pwoeim ze po tym babylissie efekt raczej krotkotrwaly i jesli nie prostowalam z 30 min to efekt marny no i zdarla sie powloka
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-14, 11:21   #2337
madziaa100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 37
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez Mariola13
Oj to strasznie mi pomogłaś
teraz zastanawiam się czy zauważę różnicę między GA.MA a WAHL CUTEK, bo różnica cenowa duża, a WAHL też stosują w salonach fryzjerskich i chwalą, więc co teraz radzicie-co zrobić ??
No właśnie, jaka jest między nimi różnica?? Wahl CUtek też ma pełnoceramiczne płytki?? bo różnica cenowa rzeczywiście jest spora.
madziaa100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-14, 11:32   #2338
magdalenaa
Zadomowienie
 
Avatar magdalenaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 291
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Zastanawiam się nad kupnem nowej prostownicy. Obecnie mam wigo 25mm ale chcialabym cos lepszego. Ostatnio miałam okazje wyprobowac prostownice Farouka -fantastyczna. I ponoc wcale n ie niszc zy włosów a zamyka łuski dzieki czemu wlosy są zdrowsze. Ale cena jest wysoka bo ok 500zl.

Myślałam nad Tondeo bo tez jest zachwalana. Sama nie wiem co mam robic. A jezeli Tondeo to ktorą?
Moje włosy się krecą, są sianowate i niestety zniszczone od rozjasniania i prostowania. Jak myslicie ktora prostownice powinnam wybrac?

Aha i co to znaczy ze prostownica jest z jonizacja?
__________________
,, Uśmiechem witaj każdy nowy dzień ''
magdalenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-14, 11:36   #2339
magdalenaa
Zadomowienie
 
Avatar magdalenaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 291
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez Mariola13
No właśnie. Moje poszukiwania idealnej prostownicy sprowadziły się do 3. I tera stoję, bo nie wiem na którą się zdecydować ??? Znalazłam na allegro:

1) GA.MA z regulacją za 230 zł

2) TONDEO z regulacją za 230 zł

3) WAHL CUTEK za 137,50 zł

Wszystko od jednego sprzedawcy i akurat on mieszka w pobliżu więc mogłabym odebrać osobiście. Co mam wybrać ???? Czy między nimi zasugerować się już tylko wyglądem zewnętrznym ??? Poradźcie proszę !! Załączam ich zdjęcia.
Czy moglabys podac linki do tych prostownic?
Bo ja widzialam z regulacją ale za ok 280zl
__________________
,, Uśmiechem witaj każdy nowy dzień ''
magdalenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-14, 11:41   #2340
aneta_live
Raczkowanie
 
Avatar aneta_live
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 215
GG do aneta_live
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Właśnie Tindeo z regulacją kosztuje ok. 280 a Ga.Ma ok. 270
aneta_live jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:11.