Najlepsze Prostownice Do Włosów - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-09-24, 19:22   #2761
kostkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

czesc, zamierzam sobie kupic prostownice lecz nie wiem ktora wybrac zastanawiam sie nad efalock master albo tondeo chodz slyszalam ze niczym sie nie rozni od gama , chcialabym aby wlosy po wyprosotwaniu dosc dlugi czas sie utrzymywaly a nie wyjde na wilgotne powietrze i mam pofalowane doradzcie cos
kostkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-24, 19:30   #2762
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez kostkaa Pokaż wiadomość
czesc, zamierzam sobie kupic prostownice lecz nie wiem ktora wybrac zastanawiam sie nad efalock master albo tondeo chodz slyszalam ze niczym sie nie rozni od gama , chcialabym aby wlosy po wyprosotwaniu dosc dlugi czas sie utrzymywaly a nie wyjde na wilgotne powietrze i mam pofalowane doradzcie cos
z wilgocią to nawet pewnie dobra prostownica nie poradzi sobie xza bardzo. zdecydowanie zamiast efalocka kup tondeo lub gamę
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-24, 19:41   #2763
kostkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

dzieki za doradztwo , no tez uwazam ze z wilgocia zadna prostownica sobie nie poradzi ale mam prostownice za 70 zl i odrazu po wyprosotwaniu sa ok ale wyjde na zewnatrz wystarczy mocniejszy wiatr , wilgotne powietrze i juz nie sa proste , moja fryzjerka posiada prostownice farouk ktora kosztuje na allegro prawie 500zl ale na taka nie dam tyle kasy a wlosy po niej sa super i trzymaja sie conajmniej 2 dni , chcialbym prostownice dosc dobra zeby nie niszczyla wlosow i sie torche trzymaly po wyprostowaniu
kostkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-24, 23:07   #2764
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez kostkaa Pokaż wiadomość
dzieki za doradztwo , no tez uwazam ze z wilgocia zadna prostownica sobie nie poradzi ale mam prostownice za 70 zl i odrazu po wyprosotwaniu sa ok ale wyjde na zewnatrz wystarczy mocniejszy wiatr , wilgotne powietrze i juz nie sa proste , moja fryzjerka posiada prostownice farouk ktora kosztuje na allegro prawie 500zl ale na taka nie dam tyle kasy a wlosy po niej sa super i trzymaja sie conajmniej 2 dni , chcialbym prostownice dosc dobra zeby nie niszczyla wlosow i sie torche trzymaly po wyprostowaniu
no ja tez bym tyle nie dala ale ja mam efalocka flat master i wlosy trzymaja sie pare godzin w przeciwienstwie do babylissa za 129 zl ktorego mialam wczesnziej a tondeo i ga.ma (to faktycznie to samo) sa jeszcze lepsze od efalockow to mysle ze warto sama sie przymierzam do kupna gamy
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-25, 11:28   #2765
wiolaraczka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 613
Unhappy Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Dziewczyny a co sądzicie o ceramicznej prostownicy MPM Product?? Bardzo prosze o radezastanawiam się własnie jakiej firmy prostownice zakupic.Zależy mi tez żeby nie była za droga....
wiolaraczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-25, 11:34   #2766
kostkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

hm prostownice MPM ja kiedys mialam prostownice tej firmy ,ja bym jej nie polecala , lepiej jak juz dobra a niedroga to kupic wigo albo wahl cutek , a posiada ktos prostownice efalock max z turmalinami ??
kostkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-25, 13:27   #2767
andzioch
Zadomowienie
 
Avatar andzioch
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 046
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Witam. Ja mam pytanie dotyczace prostownic wigo. Czy ktos z was ma taka? Jakie sa efekty? Ile wyprostowane wloski sie trzymaja?
andzioch jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-25, 13:52   #2768
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez andzioch Pokaż wiadomość
Witam. Ja mam pytanie dotyczace prostownic wigo. Czy ktos z was ma taka? Jakie sa efekty? Ile wyprostowane wloski sie trzymaja?
tu gdzies w watku sa fotki wlosow wyprotowanych ta prostownica
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-25, 14:59   #2769
p@tiii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 12
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Już wiem, wreszcie się zdecydowałam Kupię ga.mę na allegro(będzie kosztowała mnie az 260 zl - w porównaniu do innych to dość sporo) ale warto zainwestować w dobrą prostownicę, tym bardziej, że nie będzie ona na miesiąc lub dwa. kurcze, już nie moge się doczekac jak ją zamówię i dostanę...
p@tiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-26, 12:28   #2770
aneta_live
Raczkowanie
 
Avatar aneta_live
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 215
GG do aneta_live
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

A ja mam pytanie - prostowałam niedawno koleżance włosy moją tondeo, ale nie wiedziałam, że ona miała lakier na włosach, potem patrze na płytki i zawał, bo wyglądały jakby coś się stało z powierzchnią, na szczęście się okazało żę po prostu to był jakby osad z lakieru, który po prostu wyczyściłam, i kilka małych rys się pojawiło ale potem znikły. Generalnie nie można używać lakieru jeśli chce się prostowac włosy, myślicie że mogło się coś stać prostownicy od jednego razu? Mi się wydaje że nie powinno być skutków ubocznych, bo płytki mają tą powłokę krystaliczną i są pełnoceramiczne i nie wygląda z zewnątrz nie wygląda na to żeby coś się stało-jest ok. Chyba nie jest możliwe żeby to miało jakiś wew. wpływ na prostownice? Jak myslicie?
aneta_live jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-26, 13:27   #2771
Agaimka
Rozeznanie
 
Avatar Agaimka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 716
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez aneta_live Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie - prostowałam niedawno koleżance włosy moją tondeo, ale nie wiedziałam, że ona miała lakier na włosach, potem patrze na płytki i zawał, bo wyglądały jakby coś się stało z powierzchnią, na szczęście się okazało żę po prostu to był jakby osad z lakieru, który po prostu wyczyściłam, i kilka małych rys się pojawiło ale potem znikły. Generalnie nie można używać lakieru jeśli chce się prostowac włosy, myślicie że mogło się coś stać prostownicy od jednego razu? Mi się wydaje że nie powinno być skutków ubocznych, bo płytki mają tą powłokę krystaliczną i są pełnoceramiczne i nie wygląda z zewnątrz nie wygląda na to żeby coś się stało-jest ok. Chyba nie jest możliwe żeby to miało jakiś wew. wpływ na prostownice? Jak myslicie?
ja mam prostownicę efaloc , miała mniec płytki ceramiczne, ale jak się okazało to miała tylko powłoke na płytkach ceramiczną trezba na to bardzo uważać zeby nie dac się wpuścić w maliny sprzedawcy(jak ja się dałam ) tez uzywałam czasem lakieru, czy innych specyfików wspomagających prostowanie, po czy widziałam osad na prostownicy i go czyściłam, efekt tego jest taki ze zdarła mi sie ta powłoka i prostownice mogę sobie wsadzić w ....., oczywiście prostuje, ale włosy się niszczą bo nie ma tej bariery ochronnej
Agaimka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-26, 13:54   #2772
Dorotka...
Rozeznanie
 
Avatar Dorotka...
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 822
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Hey. Przyznam się szczerze ze zgłupiałam już czytając te komentarze na temat prostownic. Gdybym miała czytać wszystkie to pewnie zajęłoby mi to 2 dni. Mam straszny problem z moimi włosami. Nie są ani kręcone ani proste to po prostu jedno wielkie pofalowane puszące się siano ;[ Mam prostownice Phillips parową niby prostuje ale pusza się wlosy i skrecaja po jednym dniu. Moja kolezanka posiada prostownice ceramiczna w sumie jak to sie mowi z firmy kogucik ;] ale jest juz lepsza bo po wyprostowaniu nic z nimi nie robie az do mycia - kosztowała 60zł. No ale ilez mozna jezdzic do kumpeli zeby prostowac wlosy,prawda? dlatego chce kupic sobie 2 prostownice niestety nie pracuje jeszcze i nie zarabiam na siebie a jak moja mama zobaczy ze kupilam nastepna prostownice powyzej 100zl to chyba utnie mi głowe. Ostatnio słyszałam ze bardzo dobra jest szklana prostownica z funkcją jonizacji http://allegro.pl/item128902011_pros...acji_75w_.html ale niestety nie jestem do końca pewna. Czy ktoś mógłby mi napisać czy opłaca się ja kupić (Bo cena akurat bardzo mi odpowiada ale boję, że później znowu płakać po każdym umyciu włosów... ;/), a jeśli nie to czy mogę kupić zwykłą ceramiczną? Napisałam mniej więcej jakie mam włosyt więc może ktoś mi doradzi. Aha przed prostowaniem od niedawna nakładam preparat Goldwell Trendline Extreme. Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi...
Dorotka... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-26, 14:08   #2773
Justa1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Bottrop, Niemcy
Wiadomości: 478
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

U mnie wlasnie klamka zapadla i kupilam Tondeo Eco Cerion z regulatorem temperatury. Kupilam na niemieckim e-bayu za 50 Euro (Jakies 200 zl), czyli mysle, ze jeszcze nie tak drogo. Mam nadzieje, ze bedzie to dobra inewstycja. Bylam blisko od kupna Efalocka flat master, ale wlasnie te historie ze zdzierajaca sie warstwa powloki ceramicznej mnie odstraszyly. No zobaczymy jak to bedzie. Do tej pory uzywalam rowenty lissimy - suszarki z prostownica i nawet bylam zadowolona, ale efekt tutaj jest raczej slaby i utrzymuje sie bardzo krótko. Mam strasznie niesforna grzywke i licze na to, ze przy pomocy tondeo ja ujarzmie. O efektach bede informowac na biezaco
Justa1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-26, 14:58   #2774
Vishnja
Zadomowienie
 
Avatar Vishnja
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 222
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Przeczytałam cały wątek - zajęło mi to jakieś 2 tygodnie!!!
Miałam niezły mętlik w głowie. Zdecydowałam się na Ga.Ma. z regulacja temperatury. Dziś przyszła, przetestowałam - jest ok.

Ale mam jedno pytanie do posiadaczek gamy.Ja to jest z tym przyleganiem płytek do siebie. W mojej prostownicy nie przylegają one do siebie na całej długości. Na samym początku - czyli na czubku prostownicy stykają się ze soba, natomiast od środka i do końca jest szczelina tak ok 1-1,5 mm Czy to normalne, w wątku widziałam parę opinii na temat stykania sie płytek, ale chciałabym wiedzieć więcej.
Vishnja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-26, 15:04   #2775
Silly
Zadomowienie
 
Avatar Silly
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: *:*Ibiza*:*
Wiadomości: 1 167
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Rowenta-reference ceramic z mozliwoscia regulowania stopni ciepla.
__________________
Silly


Silly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-26, 15:09   #2776
aneecia
Rozeznanie
 
Avatar aneecia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 937
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

ja mam philipsa i jestem zadowolona
aneecia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-26, 15:21   #2777
Dorotka...
Rozeznanie
 
Avatar Dorotka...
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 822
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

A szklanej nikt z Was nie ma?? ja słyszałam znowu, że szklana z jonizacją jest rewelacyjna.... ale chce się zapoznać z innymi opiniami
__________________
filmomaniaczka i serialomaniaczka


"people don't get what they deserve, they just get what they get".
Dorotka... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-26, 15:51   #2778
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Tez myslalam zeby kupic prostownice i to juz jutro musze kupic albo i dzis na allegro, ale nie wiem ktora..

Myslalam o tej szklanej http://allegro.pl/item128902011_pros...acji_75w_.html ale ma szerokie dosc plytki ;/

albo tą: http://allegro.pl/item129244843_pros...a_gratis_.html

albo: http://allegro.pl/item128041822_cyfr...jonizacja.html

lub: http://allegro.pl/item128110442_phil...sc_gratis.html ale chyba nie ma jonizacji a ja wlasnie potrzebuje prostownice na puszące sie wlosy.. !


a moze ta?: http://allegro.pl/item130122434_vida...reg_temp_.html ale z ekspozycji sklepowych.. ehh kiedys kupilam monitor z ekspozycji to od razu na wymiane poszedl..

Ktora byscie polecili? Ogolnie mam okolo 110zl do wydania, a w sklepach jest drogo bo jakas tam MPM product bez jonizacji kosztowala 120 :/// wiec chyba tylko za marke sie placi..

Ktora byscie polecily? Ogolnie mam wlosy suche i ciezkie, grube..
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-26, 16:39   #2779
aneta_live
Raczkowanie
 
Avatar aneta_live
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 215
GG do aneta_live
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez Agaimka Pokaż wiadomość
ja mam prostownicę efaloc , miała mniec płytki ceramiczne, ale jak się okazało to miała tylko powłoke na płytkach ceramiczną trezba na to bardzo uważać zeby nie dac się wpuścić w maliny sprzedawcy(jak ja się dałam ) tez uzywałam czasem lakieru, czy innych specyfików wspomagających prostowanie, po czy widziałam osad na prostownicy i go czyściłam, efekt tego jest taki ze zdarła mi sie ta powłoka i prostownice mogę sobie wsadzić w ....., oczywiście prostuje, ale włosy się niszczą bo nie ma tej bariery ochronnej
Efalock nie ma ceramicznych, ale tondeo na 100% ma pełnoceramiczne i do tego jeszcze powłokę krystaliczno diamentową, a mi się zrobił osad bo to lakier,on nie wnika we włosy dlatego pozostał na prostownicy w niektórych miejscach. Z powłoką nic się nie stało, tylko się po prostu zastanawiam czy lakier może popsuć prostownicę (ale nie chodzi mi o powłokę), ale to chyba niemożliwe.
aneta_live jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-26, 16:58   #2780
Dorotka...
Rozeznanie
 
Avatar Dorotka...
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 822
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Anecka dokładnie o tej szklanej co podałaś też myślałam i cały czas czekam aż ktoś mi doradzi czy ona jest dobra ale na razie nie widze odpowiedzi ;/
__________________
filmomaniaczka i serialomaniaczka


"people don't get what they deserve, they just get what they get".
Dorotka... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-26, 18:37   #2781
Miss_Sixty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: city.
Wiadomości: 212
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Szklane prostownice STRASZNIE niszczą włosy!
Oczywiście ceremiczne też ale szklane jeszcze bardziej.
Na Twoim miejscu nie kupowała bym jej...no chyba, że szybko chciała bym zniszczyć swoje włosy...
Miss_Sixty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-26, 20:48   #2782
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Tez myslalam zeby kupic prostownice i to juz jutro musze kupic albo i dzis na allegro, ale nie wiem ktora..

Myslalam o tej szklanej http://allegro.pl/item128902011_pros...acji_75w_.html ale ma szerokie dosc plytki ;/

albo tą: http://allegro.pl/item129244843_pros...a_gratis_.html

albo: http://allegro.pl/item128041822_cyfr...jonizacja.html

lub: http://allegro.pl/item128110442_phil...sc_gratis.html ale chyba nie ma jonizacji a ja wlasnie potrzebuje prostownice na puszące sie wlosy.. !


a moze ta?: http://allegro.pl/item130122434_vida...reg_temp_.html ale z ekspozycji sklepowych.. ehh kiedys kupilam monitor z ekspozycji to od razu na wymiane poszedl..

Ktora byscie polecili? Ogolnie mam okolo 110zl do wydania, a w sklepach jest drogo bo jakas tam MPM product bez jonizacji kosztowala 120 :/// wiec chyba tylko za marke sie placi..

Ktora byscie polecily? Ogolnie mam wlosy suche i ciezkie, grube..

Ja miałam prostowane kilka razy włosy tą

http://allegro.pl/item129244843_pros...a_gratis_.html

z optimum i naprawdę mogę polecić ją!! Nawet moja kuzynka o kręconych i niesfornych włosach ma po niej proste przez kilka dni... Także myślę, że będziesz z niej zadowolona.
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-26, 20:54   #2783
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Dorotka, no to chyba nie kupimy tej prostownicy

Osobiscie potrzebuje jakiejs cienkiej.. czyli ta philipsa bylaby dobra.. ale czy ja wiem..

Strasznie sie napalilam na prostownice bo wczoraj fryzjerka mi wyprostowala ylko grzywke, zeby podciac.. i kurcze efekt "drutów" utrzymał mi sie do dzis az je umyłam!!! Co dla mnie bylo szokiem totalnym, bo mam zwykla prostownice kupiona za 19,90 i ona jak mi wyprostuje wlosy to za 3 godzinki juz jest siano..

Wiem ze u fryzjera maja jakies super extra drogie i w ogole te prostownice.. i nigdy takiej miec nie bede, ale chcialabym cos wlasnie zeby mi sie wlosy nie puszyly.. no i zeby wlosy jak drutki z deka stały Jak mi przejechała po grzywce, to mialam ją blyszczacą (!) i prostą!

Jednak mysle ze cokolwiek bym nie kupila i bedzie to w cenie powyzej 19,9 bedzie dobre.. wiec moze ta philipsa bym wziela, ale kurna jonizacji brak.. a przy prostowaniu moja maszyną niestety wlosy strasznie mi się puszą, ciągną.. i wyrywaja bo ta prostownica ma masakrycznie kanciaste plytki ;/

Oh..

Update: Shockwaves.. wlasnie nie bylam do niej przekonana bo to marka "hipermarketowa" no i wlasnie ja tez taka mam.. ale skoro jestes juz -nastą osoba ktora mi dobrze mowi o tej prostownicy to chyba ja kupie )) szkoda ze nie ma plytki 1cm

Edit: Co myslicie o tej: http://www.totu.com/index.php?st=76&...rodukt=2001223

swoja droga, patrzcie.. taka sama a ile tansza... http://www.feni.pl/index.php?item_nu...rostownica&c=0

Edytowane przez Anecka
Czas edycji: 2006-09-26 o 21:48
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-26, 22:13   #2784
eeewka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 16
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez wiolaraczka Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co sądzicie o ceramicznej prostownicy MPM Product?? Bardzo prosze o radezastanawiam się własnie jakiej firmy prostownice zakupic.Zależy mi tez żeby nie była za droga....
jeśli chcesz kupić z MPM to kup BWT-B54, kosztuje ok 99 zł w realu a jak na swoją klasę to jest naprawdę dobra a jakie masz włosy bo ja mam bardzo grube i kręcone a tą prostownicą je doprostuję......
eeewka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-27, 09:54   #2785
frida110
Zakorzenienie
 
Avatar frida110
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 998
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez Vishnja Pokaż wiadomość
Ale mam jedno pytanie do posiadaczek gamy.Ja to jest z tym przyleganiem płytek do siebie. W mojej prostownicy nie przylegają one do siebie na całej długości. Na samym początku - czyli na czubku prostownicy stykają się ze soba, natomiast od środka i do końca jest szczelina tak ok 1-1,5 mm Czy to normalne, w wątku widziałam parę opinii na temat stykania sie płytek, ale chciałabym wiedzieć więcej.
Ja mam Gamę i jest tak jak opisujesz, ale przy prostowaniu mi to nie przeszkadza.
frida110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-27, 13:55   #2786
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

I stało się. Kupiłam dzis prostownicę Optimum z jonizacja, podczerwienia i para.. hmm ale zadna rewelacja :/ no chyba ze proostowac wlosow nie umiem.. Głado sunie - fakt. Mialam ustawiona temp. 150*C bo balam sie prasowac nawiekszej. Wlosy proste, ale niestety nie druty tak jak oczekiwalam..
Tak mysle czy fryzjerka mi cos wsmarowywala przed prasowaniem grzywki czy nie i nie pamietam..

Zaplacilam 90zl.

Edit: Wyprostowalam wlosy w wyzszej temperaturze i jednak jest fajnie. Wlosy proste ale o drutach nie mowie.. bo nie wychodza.. effekt jonizacji widoczny bo sie nie wypuszyly wlosy no i sa dosc blyszczace! W koncu mam ladne wlosy! Amen

Edytowane przez Anecka
Czas edycji: 2006-09-27 o 15:03
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-27, 15:29   #2787
wiolaraczka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 613
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez frida110 Pokaż wiadomość
Ja mam Gamę i jest tak jak opisujesz, ale przy prostowaniu mi to nie przeszkadza.
hej EeewkaWiesz co ja mam włosy takie do ramion i co ciekawe zawsze byly proste ,ale od jakis dwoch lat kazda moja wizyta u fryzjera konczyla sie cieniowaniem;(i od tego wlosy zaczely mi sie puszyc ,podwijac w caly swiat...mam taka mala szopke na glowie po wysuszeniu głowy zwlaszcza moje koncowki wygladaja na bardzo zniszczone:/ Mam w domu prostownice MPM Product ,ale bez płytek ceramicznych i jest tragediczna!!!!wydaje mi się ,że starsznie mi zniszczyła włosy.Ale dzisiaj byłam u fryzjerki i powiedziała mi że moje włosy wcale nie są zniszczone a wręcz przeciwnie są dobrej kondycji tylko przez to cieniowanie mi się zniszczyły.Powiedziała mi też że prostownice z ceramicznymi płytkami mniej niszczą włosy a już wogóle jak na włosy się nałozy specjalny preparat przed prostowaniem to wogóle nie widać ,że włosy są np.codziennie prostowane.Dlatego szukam dobrej prostownicy z ceramicznymi płytkami ,ale nie za drogiejWiec jeśli moglibyscie mi polecic jakas fajna prostownicę w cenie do ok.50 zł ,którą można kupić na Allegro byłabym bardzo wdzięcznapozdrawiam wszytskie Wizażanki
wiolaraczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-27, 15:33   #2788
Miss_Sixty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: city.
Wiadomości: 212
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Szczerze to w sumie 50 zł nie ma żadnej dobrej prostownicy... Przynajmniej ja tak uważam :|
Miss_Sixty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-27, 15:39   #2789
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Ja też uważam, że za 50 zł nie kupisz nic dobrego. Lepiej troche poczekaj i kup sobie coś pożadnego. Za 130 zł. kupisz już profesjonalną prostownice np. Wigo. Naprawdę warto dołożyć!
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-27, 16:46   #2790
Vishnja
Zadomowienie
 
Avatar Vishnja
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 222
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez frida110 Pokaż wiadomość
Ja mam Gamę i jest tak jak opisujesz, ale przy prostowaniu mi to nie przeszkadza.
Mnie tak jakby tez nie przeszkadza, ale jak chciałabym np. zrobic loki prostownicą to włosy się wyślizgują i nie da rady

Czy komuś jeszcze nie stykają się płytki na całej długości???
Vishnja jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:51.