Cała torba ciuchów! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-05, 10:12   #1
majaaaaa1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 9

Cała torba ciuchów!


Dzień dobry,

wczoraj po porządkach w szafie odłożyłam dwie torby ubrań, które niepotrzebnie zajmują mi miejsce w szafie, a jeszcze komuś mogą się przydać. Ubrania są w rozm. od 34 do 38 (wiadomo, w każdym sklepie inna rozmiarówka).
Znajdziecie w niej m.in. czarny zimowy płaszcz, beżowe szpilki na platformie z kokardką rozm. 41, mini spódniczki- ołówkową (zgniła zieleń), bombkę (czarny), z falbanami (ognista czerwień, koronkowe leginsy przed kolano, koronkowy golf, kremowy sweter, dwie koszule (różowa w białe prążki i niebieska z podwijanym rękawem), sukienka w czerwoną kratę (piękna, ale na mnie już za duża), niebieska sukienka w kratę (zapinana a' la pielęgniarski fartuszek, sukienka w intensywnie zieloną kratkę z plisowaną spódniczką- góra zapinana jak tradycyjna koszula. Jest tego oczywiście więcej, ale na teraz już więcej nie pamiętam.
Za absolutny hit uważam różową sukienkę na studniówkę/wesele/sylwestra, karnawał i inne tego tego typu okazje. Miałam ją na sobie tylko raz, na swojej studniówce, potem schudłam. Mogę dorzucić do niej bolerko.

Całość wyceniam na 350 zł, możliwe negocjacje

Ubranka oczywiście można kupić na sztuki i obejrzeć je wcześniej po dopasowaniu terminu. Kontakt przez mail bądź telefon.
majaaaaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-05, 10:26   #2
isetta_
Zadomowienie
 
Avatar isetta_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 336
Dot.: Cała torba ciuchów!

Na wizażu się nie sprzedaje!
isetta_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-05, 13:49   #3
manio
Zakorzenienie
 
Avatar manio
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 678
Dot.: Cała torba ciuchów!

Cytat:
Napisane przez majaaaaa1 Pokaż wiadomość
Dzień dobry,

wczoraj po porządkach w szafie odłożyłam dwie torby ubrań, które niepotrzebnie zajmują mi miejsce w szafie, a jeszcze komuś mogą się przydać. Ubrania są w rozm. od 34 do 38 (wiadomo, w każdym sklepie inna rozmiarówka).
Znajdziecie w niej m.in. czarny zimowy płaszcz, beżowe szpilki na platformie z kokardką rozm. 41, mini spódniczki- ołówkową (zgniła zieleń), bombkę (czarny), z falbanami (ognista czerwień, koronkowe leginsy przed kolano, koronkowy golf, kremowy sweter, dwie koszule (różowa w białe prążki i niebieska z podwijanym rękawem), sukienka w czerwoną kratę (piękna, ale na mnie już za duża), niebieska sukienka w kratę (zapinana a' la pielęgniarski fartuszek, sukienka w intensywnie zieloną kratkę z plisowaną spódniczką- góra zapinana jak tradycyjna koszula. Jest tego oczywiście więcej, ale na teraz już więcej nie pamiętam.
Za absolutny hit uważam różową sukienkę na studniówkę/wesele/sylwestra, karnawał i inne tego tego typu okazje. Miałam ją na sobie tylko raz, na swojej studniówce, potem schudłam. Mogę dorzucić do niej bolerko.

Całość wyceniam na 350 zł, możliwe negocjacje

Ubranka oczywiście można kupić na sztuki i obejrzeć je wcześniej po dopasowaniu terminu. Kontakt przez mail bądź telefon.

Tutaj nie sprzedajemy regulamin się kłania.
manio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-05, 16:59   #4
Sherezada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 337
Dot.: Cała torba ciuchów!

Cytat:
Napisane przez isetta_ Pokaż wiadomość
Na wizażu się nie sprzedaje!


nie??
Sherezada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-10, 22:01   #5
mała migotka
Zakorzenienie
 
Avatar mała migotka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 129
Dot.: Cała torba ciuchów!

mała migotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:18.