Suszarki, opinie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-26, 14:00   #1
TENNICKJESTTYLKOMOJ
Przyczajenie
 
Avatar TENNICKJESTTYLKOMOJ
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: brak
Wiadomości: 26
Talking

Suszarki, opinie


Witam Drogie Panie
Czy któraś z Was posiada suszarke ROWENTA CV 8040? Chciałabym zasięgnąć Waszej opini na jej temat bądź ogólnie na temat suszarek firmy Rowenta. A może któraś z Was poleci mi jakąś dobrą suszarkę. prosiłabym także o podanie konkretnych powodów np. jakie posiada funkcje bądź elemety. Mam nadzieje, że nie będą to wypowiedzi typu "polecam xxx bo fajnie suszy". Jestem gotowa wydać większe pieniądze pod warunkiem, że suszarka będzie tego warta. Pozdrawiam
__________________
brak
TENNICKJESTTYLKOMOJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 22:06   #2
szajbe
Raczkowanie
 
Avatar szajbe
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 61
Dot.: Suszarki, opinie

Hej
Ja mam Rowente CV7115 i jestem bardzo zadowolona
*2 Stopnie siły powiewu (plus jeden turbodopalacz w formie guzika w wygodnym miejscu w razie potrzeby)
*3 stopnie temperatury plus możliwość natychmiastowej zmiany temeratury na zimną w wygodnym miejscu w formie guzika
Nie jest mała, ale dobrze leży w ręku , służy mi chyba 2 lata i jak narazie sie nie popsuła
szajbe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 19:58   #3
bitter
Zadomowienie
 
Avatar bitter
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 432
Dot.: Suszarki, opinie

Cytat:
Napisane przez szajbe Pokaż wiadomość
Hej
Ja mam Rowente CV7115 i jestem bardzo zadowolona
*2 Stopnie siły powiewu (plus jeden turbodopalacz w formie guzika w wygodnym miejscu w razie potrzeby)
*3 stopnie temperatury plus możliwość natychmiastowej zmiany temeratury na zimną w wygodnym miejscu w formie guzika
Nie jest mała, ale dobrze leży w ręku , służy mi chyba 2 lata i jak narazie sie nie popsuła
takie same funkcje ma https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...#review-246463 - moja recenzja na kwc. są tam też recenzje innych suszarek, może Ci pomogą choć trochę?

a wyżej wklejony model kupiłam w saturnie za... 79zł. a zarówno ja jak i TŻ jesteśmy z niej bbb zadowoleni
__________________
NIE KORZYSTAM JUŻ Z TEGO KONTA
bitter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:24.