KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-25, 10:20   #601
Ela84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Gryfino
Wiadomości: 16
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez PatrycjaD Pokaż wiadomość
Może ta baza nie jest dla mnie, bo ten sposób absolutnie się u mnie nie sprawdza Szkoda, bo już miałam wizję nienagannego makijażu od rana do wieczora
Ja mam cerę mieszaną,a jednak korzystam z bazy.Wprawdzie po jakiejś godzince zaczynam się lekko świecić,mimo,że nakładam i podkład i puder matujący,to jednak o wiele lepiej nakłada mi się podkład,bardziej równomiernie i dokładniej z bazą.Ostatnio nałożyłam samą bazę bez kremu i po małej poprawce typu: bibułka do twarzy i nadmiaru sebum nie ma,makijaż wyglądał jak na początku.
Ela84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 16:12   #602
PatrycjaD
Raczkowanie
 
Avatar PatrycjaD
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 101
GG do PatrycjaD
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez Ela84 Pokaż wiadomość
Ja mam cerę mieszaną,a jednak korzystam z bazy.Wprawdzie po jakiejś godzince zaczynam się lekko świecić,mimo,że nakładam i podkład i puder matujący,to jednak o wiele lepiej nakłada mi się podkład,bardziej równomiernie i dokładniej z bazą.Ostatnio nałożyłam samą bazę bez kremu i po małej poprawce typu: bibułka do twarzy i nadmiaru sebum nie ma,makijaż wyglądał jak na początku.
Hmm...być może moja cera musi się po prostu przyzwyczaić do kosmetyku, bo aż tak wątpliwych umiejętności, jeśli chodzi o nakładanie makijażu raczej nie mam Jeszcze trochę ją pomęczę i zobaczę jakie będą rezultaty. Do tej pory jedna baza pod podkład spełniła moje oczekiwania, jeśli chodzi o tego typu kosmetyki. Wówczas cera była matowa od południa do chyba 2 nad ranem, mimo że szalałam na weselu. Miałam cichą nadzieję, że w przypadku Kobo też tak będzie
__________________
Jeśli książę porwie księżniczkę to kto ją potem poskleja?
PatrycjaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 17:38   #603
Axaxax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 258
GG do Axaxax Send a message via Skype™ to Axaxax
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Kobo w Krakowie
W Solvay Park stoi piękna szafa:
Załącznik 3491692Załącznik 3491693

info na blogu

Edytowane przez Axaxax
Czas edycji: 2010-10-25 o 17:46
Axaxax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 18:41   #604
Iselle
Zadomowienie
 
Avatar Iselle
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: woj. śląskie - Zagłębie
Wiadomości: 1 475
GG do Iselle
Talking Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

No to teraz moja kolej
W piątek po pracy postanowiłam sobie poprawić humor i zajrzałam do Natury po drodze. Nie od razu zauważyłam nowe stoisko, ale jak tylko to się stało to przykleiłam się do niego na jakieś poł h. I tak:
- najpierw zainteresowały mnie błyszczyki w słoiczkach: bardzo ładne kolory. Niestety doczytałam w opisie że nie dają koloru a ja lubię kolor, więc nie zdecydowałam się na kupno (pewnie też z powodu ceny), ale że były testery to pomacałam Nie wiem od czego to zależy ale jeden był w postaci stałej, a drugi... wylał mi się na rękę jak tylko odkręciłam wieczko (odcień Disco). Trochę jest klejący, ma mnóstwo błyszczących drobinek ale po roztarciu faktycznie bezbarwny.
- potem spojrzałam na błyszczyki poniżej, mineralne z gąbeczką. Nie napisali że nie dają koloru więc postanowiłam potestować prawie wszystkie. Zdecydowana większość to naturalne odcienie, niemal bezbarwne na dłoni. Instynktownie wyciągnęłam dłoń w stronę najmocniejszych, czyli trzech ostatnich. Jednego nie pamiętam, drugi to taka zimna fuksjo-malwa która daje na skórze kolor: widoczny ale nie pstrokaty. I na końcu czerwień: mocna, bez drobinek, niemal jak farba, efekt może być przerażający dla wielbicielek naturalnego looku Trochę trudno było to zetrzeć.
- drugie błyszczyki, chyba trwałe: zniechęcił mnie splątany pędzelek w środku więc nawet nie testowałam, tylko zakręciłam z powrotem.
Wszystkie błyszczyki mają słodkawy waniliowy zapach, a za tym niestety nie przepadam :/
- lakiery: nad jednym długo się zastanawiałam (przejrzyty mocny zimny różowy fiolet) i prawie go wzięłam, ale po wyglądzie w buteleczce wywnioskowałam że na paznokciu może być ledwo widoczny; za taką cenę (14.99) nie miałam ochoty na ryzyko
- kredki do oczu: przetestowałam dwie - fiolet i niebieską -> obie mają ładne kolory, głębokie i nasycone, zwłaszcza spodobał mi się fiolet bo jestem przyzwyczajona do tego że fiolety z innych firm są albo smutno-szare, albo też blade i mdłe. Kredka rozprowadza się jak masełko ale równie łatwo schodzi, więc nie nada się na dolną powiekę.

Reasumując stwierdziłam że kupię jedną rzecz na próbę, a jak mi przypasuje to zaszaleję z kompletem (po wypłacie i zarazem po urlopie bo mam po drodze do/z pracy Wybór padł na mineralny błyszczyk w wąskim opakowaniu: odcień budyniowej fuksji za 18 zł [dokładnie jest to zimny kolor o nazwie Strawberry nr bodajże 112, wcześniej testowałam go przed czerwonym]. Niestety jeszcze go nie używałam bo od tamtej pory nie wychodziłam z domu
Zainteresował mnie też płyn do pigmentów: któraś z Was wspomniała że go kupiła ale nie zaprezentowała swoich wrażeń.
Aha i otworzyłam jeden pigment w słoiczku: trafił mi się żółty kanarkowy. Bardzo ładny ale też bardzo niewielki, a to wszystko aż za 19.99. Ile tam mogło być? na oko 2-3 gramy. Przykro mi ale taniej mogę mieć Mac'a z Allegro

Edytowane przez Iselle
Czas edycji: 2010-10-25 o 18:46 Powód: dopisek
Iselle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 18:49   #605
Naaataaaleczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Naaataaaleczkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: zach. Polski
Wiadomości: 3 864
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

melduję się w wątku. dorwałam dziś KOBO w swojej N. wiele rzeczy mnie zainteresowało, pomadki w naturalnych odcieniach, błyszczyki, niektóre cienie, puder, podkład matujący. ale muszę mieć trochę czasu żeby wymacać, dziś się spieszyłam niestety
__________________
"Zrozum siebie i noś mniej.
Najlepszym sposobem, żeby się ubrać, jest dążenie do eleganckiej prostoty."
G. Armani




http://pajacyk.pl/
http://pustamiska.pl/
Naaataaaleczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 18:51   #606
Serekha
zaglądam sobie czasem
 
Avatar Serekha
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Świątynia Leniwców
Wiadomości: 137
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

No więc tak, w marino we Wrocławiu firma kobo jest już jakiś dłuższy czas. Ja jestem w ogóle wielką miłośniczką natury więc wpadam tam dosyć często.
Z kobo posiadam korektory , konturówkę, podkład i bazę pod makijaż
Podkład jest godny polecenia , stapia się ze skórą , daje efekt aksamitnej skóry, po za tym ładnie matuje i zakrywa małe niedoskonałości. Jeśli chodzi o konturówkę tu mogła być ona odrobinę twardsza bo łatwo gdzieś zahaczyć i zostawić ślad.
Baza pod podkład jest dobra lecz znam lepsze dobrze trzyma podkład i róż i zgadzam się z tym co ktoś wcześniej napisał- wydaje mi się ,że poprawiła mi się cera.
Kamuflaże- niestety jeszcze muszę je po testować w różnych warunkach.
A cieni niestety nie kupiłam uważam ,że cena trochę za wysoka półkę obok w essence były maty za 5,99 i to w nie zainwestowałam.
__________________
Było 67,5 Jest 55,5BĘDZIE 48

Walczę z lenistwem, pracuję nad zaakceptowaniem siebie i nie poddaję się bez walki.

Edytowane przez Serekha
Czas edycji: 2010-10-25 o 18:53
Serekha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 19:42   #607
Picky
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Dopiero co się u mnie ta firma pojawiła, dziś zobaczyłam w gazetce. Jutro idę zobaczyć czy znajdzie się jakaś szminka w kolorze ,nude'. Ostatnimi czasy poszukuję, a nigdzie nie ma, buuu :<
Picky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-25, 22:11   #608
signa
Zadomowienie
 
Avatar signa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 165
GG do signa
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez Iselle Pokaż wiadomość
No to teraz moja kolej
W piątek po pracy postanowiłam sobie poprawić humor i zajrzałam do Natury po drodze. Nie od razu zauważyłam nowe stoisko, ale jak tylko to się stało to przykleiłam się do niego na jakieś poł h. I tak:
- najpierw zainteresowały mnie błyszczyki w słoiczkach: bardzo ładne kolory. Niestety doczytałam w opisie że nie dają koloru a ja lubię kolor, więc nie zdecydowałam się na kupno (pewnie też z powodu ceny), ale że były testery to pomacałam Nie wiem od czego to zależy ale jeden był w postaci stałej, a drugi... wylał mi się na rękę jak tylko odkręciłam wieczko (odcień Disco). Trochę jest klejący, ma mnóstwo błyszczących drobinek ale po roztarciu faktycznie bezbarwny.
- potem spojrzałam na błyszczyki poniżej, mineralne z gąbeczką. Nie napisali że nie dają koloru więc postanowiłam potestować prawie wszystkie. Zdecydowana większość to naturalne odcienie, niemal bezbarwne na dłoni. Instynktownie wyciągnęłam dłoń w stronę najmocniejszych, czyli trzech ostatnich. Jednego nie pamiętam, drugi to taka zimna fuksjo-malwa która daje na skórze kolor: widoczny ale nie pstrokaty. I na końcu czerwień: mocna, bez drobinek, niemal jak farba, efekt może być przerażający dla wielbicielek naturalnego looku Trochę trudno było to zetrzeć.
- drugie błyszczyki, chyba trwałe: zniechęcił mnie splątany pędzelek w środku więc nawet nie testowałam, tylko zakręciłam z powrotem.
Wszystkie błyszczyki mają słodkawy waniliowy zapach, a za tym niestety nie przepadam :/
- lakiery: nad jednym długo się zastanawiałam (przejrzyty mocny zimny różowy fiolet) i prawie go wzięłam, ale po wyglądzie w buteleczce wywnioskowałam że na paznokciu może być ledwo widoczny; za taką cenę (14.99) nie miałam ochoty na ryzyko
- kredki do oczu: przetestowałam dwie - fiolet i niebieską -> obie mają ładne kolory, głębokie i nasycone, zwłaszcza spodobał mi się fiolet bo jestem przyzwyczajona do tego że fiolety z innych firm są albo smutno-szare, albo też blade i mdłe. Kredka rozprowadza się jak masełko ale równie łatwo schodzi, więc nie nada się na dolną powiekę.

Reasumując stwierdziłam że kupię jedną rzecz na próbę, a jak mi przypasuje to zaszaleję z kompletem (po wypłacie i zarazem po urlopie bo mam po drodze do/z pracy Wybór padł na mineralny błyszczyk w wąskim opakowaniu: odcień budyniowej fuksji za 18 zł [dokładnie jest to zimny kolor o nazwie Strawberry nr bodajże 112, wcześniej testowałam go przed czerwonym]. Niestety jeszcze go nie używałam bo od tamtej pory nie wychodziłam z domu
Zainteresował mnie też płyn do pigmentów: któraś z Was wspomniała że go kupiła ale nie zaprezentowała swoich wrażeń.
Aha i otworzyłam jeden pigment w słoiczku: trafił mi się żółty kanarkowy. Bardzo ładny ale też bardzo niewielki, a to wszystko aż za 19.99. Ile tam mogło być? na oko 2-3 gramy. Przykro mi ale taniej mogę mieć Mac'a z Allegro

Chodzi Ci o te blyszczyki w sloiczkach, ze nie daja koloru? To dziwne, bo ja je testowalam i daja kolory i to dosc mocne. Kolorek fukcjowy (311 bodajze) trzyma mi sie na ustach ladnych pare godzin, a jak polysk sie juz zetrze kolorek i tak zostaje.

Co do pigmentow to w opakowaniu jest 6ml, porownujac z Mac'iem chyba rzeczywiscie bedzie wychodzilo drozej no ale umowmy sie niktorych kolorow nie uzywa sie strasznie czesto wiec mozna kupic sobie taki pigment Kobo zamiast wydawac 100zl na Mac'a. Poza tym na All wiekszosc pigmentow nie jest oryginalna, a za te oryginalne w przeliczeniu wcale nie wyjdzie tak strasznie tanio
__________________

signa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 11:56   #609
pasywno-agresywna
Zakorzenienie
 
Avatar pasywno-agresywna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 525
GG do pasywno-agresywna
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Po przejrzeniu tego wątku postanowiłam sama sprawdzić szfę Kobo. Stałam wmurowana w chorzowskiej Naturze przez dobre 20 minut. I jestem zachwycona niektórymi produktami, a inne zupełnie nie robią na mnie wrażenia. Bardzo spodobały mi się te duże kremowe kamuflaże. Najjaśniejszy jest żółtawy, pasowałby do mojej skóry. Jako podkład jednak jest zdecydowanie za ciężki, a kiedy ja zużyję taką ilość korektora? Dlatego odpuściłam. Błyszczyki w pudełeczkach podobnie, kuszą kolorami i efektem, ale ilość jest powalająca. Szminki jak dla mnie za ciemne i za mocno napigmentowane. Błyszczyki trochę za drogie jak na niesprawdzoną jakość. Pewnie się na coś skuszę, gdy tylko pojawi się więcej opinii na KWC.

Kupiłam za to puder sypki. Napisałam już jego recenzję na KWC, jednak edytuję ją, ponieważ puder naprawdę jest bardzo dobry. Matuje, ma bardzo jasny odcień (nr 101), wykazuje nieznaczne, ale jednak krycie. Pięknie wygładza, dobrze się trzyma. Nie jest go dużo, a i cena nie jest niska, poza tym do opakowania nie mieści się żaden puszek. Mimo to jest to bardzo przyzwoity produkt.

Kupiłam też cień w kolorze Aubergine. Jest niesamowicie mocno napigmentowany, perłowy. Zaskoczyła mnie jego konsystencja. Jest jakby kremowy, ale doskonale chwyta się skóry. Za chwilę przetestuję jak wygląda na oku i jaka będzie trwałość. Generalnie cienie z perłowym połyskiem wydają mi się bardzo ciekawe. Maty jakoś mnie nie przekonały. Z pewnością zakupię kolejne opakowania.
pasywno-agresywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 12:13   #610
Elisss
Raczkowanie
 
Avatar Elisss
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 94
GG do Elisss
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Zastanawiam sie intensywnie nad wypróbowaniem jakiegos podkladu z KOBO, który mi polecicie dla mieszanej skory?
Obecnie uzywam Revlona Color Stay ale dla cery normalnej/suchej z ktorego jestem mega zadowolona. Widze jednak ze zaczynam sie blyszczec w polowie dnia wiec szukam matujacego ale wysuszajacego podkladu... wiec moze KOBO ? Czekam na propozycje
Elisss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 12:41   #611
barwy_wojenne
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 178
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez pasywno-agresywna Pokaż wiadomość
Po przejrzeniu tego wątku postanowiłam sama sprawdzić szfę Kobo. Stałam wmurowana w chorzowskiej Naturze przez dobre 20 minut. I jestem zachwycona niektórymi produktami, a inne zupełnie nie robią na mnie wrażenia. Bardzo spodobały mi się te duże kremowe kamuflaże. Najjaśniejszy jest żółtawy, pasowałby do mojej skóry. Jako podkład jednak jest zdecydowanie za ciężki, a kiedy ja zużyję taką ilość korektora? Dlatego odpuściłam. Błyszczyki w pudełeczkach podobnie, kuszą kolorami i efektem, ale ilość jest powalająca. Szminki jak dla mnie za ciemne i za mocno napigmentowane. Błyszczyki trochę za drogie jak na niesprawdzoną jakość. Pewnie się na coś skuszę, gdy tylko pojawi się więcej opinii na KWC.

Kupiłam za to puder sypki. Napisałam już jego recenzję na KWC, jednak edytuję ją, ponieważ puder naprawdę jest bardzo dobry. Matuje, ma bardzo jasny odcień (nr 101), wykazuje nieznaczne, ale jednak krycie. Pięknie wygładza, dobrze się trzyma. Nie jest go dużo, a i cena nie jest niska, poza tym do opakowania nie mieści się żaden puszek. Mimo to jest to bardzo przyzwoity produkt.

Kupiłam też cień w kolorze Aubergine. Jest niesamowicie mocno napigmentowany, perłowy. Zaskoczyła mnie jego konsystencja. Jest jakby kremowy, ale doskonale chwyta się skóry. Za chwilę przetestuję jak wygląda na oku i jaka będzie trwałość. Generalnie cienie z perłowym połyskiem wydają mi się bardzo ciekawe. Maty jakoś mnie nie przekonały. Z pewnością zakupię kolejne opakowania.
Błyszczyki są kiepskie (moim zdaniem), bo słabo napigmentowane i szybko schodzą. ZA to cienie - REWELACJA!!! mam 3, ale czaję sie na kolejne
Maty też polecam, bo warto - pisałam o nich tydzień temu na blogu i jak na razie KOBO i MAC są wg mnei na podobnym poziomie. TYle że KOBO tańsze, ale nei ma tylu wykończeń i efektó co MAC. Ogólnei na plus duży
barwy_wojenne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-26, 12:47   #612
signa
Zadomowienie
 
Avatar signa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 165
GG do signa
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez Elisss Pokaż wiadomość
Zastanawiam sie intensywnie nad wypróbowaniem jakiegos podkladu z KOBO, który mi polecicie dla mieszanej skory?
Obecnie uzywam Revlona Color Stay ale dla cery normalnej/suchej z ktorego jestem mega zadowolona. Widze jednak ze zaczynam sie blyszczec w polowie dnia wiec szukam matujacego ale wysuszajacego podkladu... wiec moze KOBO ? Czekam na propozycje

Jesli do tej pory uzywalas Color Stay to nie polecam Ci podkladow w buteleczkach, bo one maja raczej srednie krycie W porownaniu z Revlonem bede wypadac marnie. Jesli juz mialabym Ci co kolwiek polecic to matujacy, ale on tez jest raczek leciutki i krycie ma srednie. Moze Ideal cover make up chociaz jesli do tej pory uzywalas podkladu plynnego moze Ci sie nie spodobac. Trzeba go na prawde dobrze rozgrzac zeby ladnie i naturalnie wygladal na buzi
__________________

signa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 12:53   #613
tiramisu_
Wtajemniczenie
 
Avatar tiramisu_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 702
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez Elisss Pokaż wiadomość
Zastanawiam sie intensywnie nad wypróbowaniem jakiegos podkladu z KOBO, który mi polecicie dla mieszanej skory?
Obecnie uzywam Revlona Color Stay ale dla cery normalnej/suchej z ktorego jestem mega zadowolona. Widze jednak ze zaczynam sie blyszczec w polowie dnia wiec szukam matujacego ale wysuszajacego podkladu... wiec moze KOBO ? Czekam na propozycje
Nie sądzę, żeby KOBO było lepsze od Revlona.. Pozatym może sprobuj tego dla miesznaje/tłustej i przypudruj dobrym pudrem.
tiramisu_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 16:19   #614
Iselle
Zadomowienie
 
Avatar Iselle
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: woj. śląskie - Zagłębie
Wiadomości: 1 475
GG do Iselle
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Tak, na błyszczykach w słoiczku jest napisane że nie dają koloru, a tylko intensywny połysk.
Ja kupiłam ten w buteleczce z pacynką Mineral'n'cośtam
Dziś go przetestowałam.
Nałożyłam, tak jak prawie wszystko bo muszę mieć ciągle coś ochronnego na ustach, na balsam Beeswax.
1. czuć na ustach piasek (to zapewne ten brokat który jest ale go nie widać po pomalowaniu)
2. kolor fajny, delikatny ale widoczny (mam blade usta)
3. trzeba się namachać żeby nałożyc odpowiednią dawkę błyszczyku bo aplikator jest maleńki
4. myślę że wysusza mi usta, nawet położony na Beeswax
5. trwałość typowa dla błyszczyków, bez szału
6. jest lekki na ustach poza tym wszystkim co opisałam powyżej

Reasumując: dla właściwości nie warto kupować, ale warto dla koloru - ciemna czerwień kusi i korci

Ja nadal wolę pigmenty Mac'a od sprawdzonych sprzedawców. Nie kupuję całych słoików tylko odsypki i jestem z nich bardzo zadowolona. Tyle tylko że nie można wcześniej przetestować odcienia w realu i trzeba sobie czekać na paczkę
Tym bardziej bez sensu kupić coś za 20 zł co się nie sprawdzi i nie będzie co z tym zrobić (bo nawet trudne w obyciu pigmenty Coastal Scents bardzo ładnie mieszają się z lakierem do paznokci a to ratuje ich honor co do Kobo to ryzyk fizyk).
Iselle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 19:35   #615
Ela84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Gryfino
Wiadomości: 16
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Pytanie:Czy któraś z Was używała już podkładu matującego Kobo i tego żółtego korektora?Kończy już mi się stary podkład,a że mam puder matujący też kobo,to kusi mnie,żeby kupić i podkład,ale nie wiem jak się sprawuje.A korektor chciałabym wypróbować pod oczy.Dajcie znać czy opłaca się kupować.Dzięki
Ela84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 21:14   #616
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Ja też zastanawiałam się nad tym żółtym korektorem, ale nie jestem przekonana, czy ta konsystencja się sprawdzi pod oczami.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 21:40   #617
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez Ela84 Pokaż wiadomość
Pytanie:Czy któraś z Was używała już podkładu matującego Kobo i tego żółtego korektora?Kończy już mi się stary podkład,a że mam puder matujący też kobo,to kusi mnie,żeby kupić i podkład,ale nie wiem jak się sprawuje.A korektor chciałabym wypróbować pod oczy.Dajcie znać czy opłaca się kupować.Dzięki
Ogólnie podkład całkiem niezły, mógłby lepiej kryć. Pisałam o nim gdzieś w wątku i TU kurcze chodzi mi po głowie jakiś cień i korektor...
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-27, 00:25   #618
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Hej dziewczyny! Jako jedna z pierwszych byłam na tym wątku, ale jako jedna z ostatnich (chyba) skusilam sie w końcu na kupienie produktu KOBO Nabyłam dziś pigment nr 403 True Red. Po powrocie do domu pomieszałam go sobie z balsamem do ust z The Body Shop i muszę przyznać, że efekt bardzo mnie zadowolił Fotki wstawię jak tylko zrobię.
Kusiły mnie też kamuflaże, ale po rozsmarowaniu testera na dłoni jakoś tak brzydko się osadzał w zagłębieniach skóry. Nie wiem jak zachowałby sie na twarzy. Wolałam nie ryzykować i nie kupiłam.
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-27, 07:57   #619
Ela84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Gryfino
Wiadomości: 16
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Ja też zastanawiałam się nad tym żółtym korektorem, ale nie jestem przekonana, czy ta konsystencja się sprawdzi pod oczami.
Podobno ten korektor trzeba najpierw szpatułką sobie "wyjąć" i rozgrzać go w palcach i wtedy ma wszystko grać i konsystencja ma być kremowa i łatwa do rozprowadzenia,ale sama jeszcze nie próbowałam.
Ela84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-27, 17:54   #620
pressgirl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 73
GG do pressgirl
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

W Katowickiej Naturze spotkałam dziś pełną szafę Kobo
__________________
http://lexiebella.blogspot.com/
pressgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-27, 19:47   #621
odada
Rozeznanie
 
Avatar odada
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 958
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Ja dziś skusiłam się jeszcze na błyszczyk w tubce Lip Balm w kolorze 405 Spring Sunrise i jest duuużo lepszy od tych mineralnych moim zdaniem. Nadaje bardzo ładny kolor i ogromny połysk przy tym w ogóle się nie lepi. Jednak po jego użyciu tak jak po użyciu mineralnego czuć piasek na ustach, ale moim zdaniem jet to jedyny minus. Z cieni nie znalazłam nic dla siebie a szkoda bo miałam chętkę
za do w drodze powrotnej w Douglasie spostrzegłam kasetkę 4 cieni Revlon Colorstay za 29zł i chyba na nie się skuszę
odada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-28, 13:56   #622
eloo26
Przyczajenie
 
Avatar eloo26
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 17
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Ja skusiłam się na bazę pod makijaż, bałam się, że będzie za tłusta, ale po użyciu fajnie się wchłonęła i nie zostawia tłustego filmu. Jak dla mnie ma bardzo fajny delikatny zapach, jak krem dla dziecka Podkład super się na niej rozprowadza, w miarę długo utrzymuje, w ciągu dnia póki co jedna poprawka pudrem i tyle.
Póki co baaardzo mi odpowiada
__________________
eloo26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-28, 20:51   #623
aluga9311
Raczkowanie
 
Avatar aluga9311
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 115
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

ja chyba jako jedna z nielicznych powiem że bardzo się zawiodłam na tych kosmetykach, wczoraj w wielkim szale zakupiłam bazę na twarz, podkład matujący, to cos co moze sluzyc za cien i za roz, oraz kasetkę do której dokupiłam trzy cienie: czarny, fioletowy metaliczny i jasnoróżowy metaliczny, moje pierwsze wrażenia z dzisiejszego porannego użycia: baze uzylam bez kremu bo mam cere mieszana, szybko się wchłoneła, podkład bardzo ładnie sie rozsmarował i zakrył drobne niedoskonałości i plamki, cienie ładnie udało się rozprowadzić, przypudrowalam transparentnym pudrem my secret i wszystko pięknie, do czasu....
po od dwoch godzinach od przyjscia do pracy (warunki na dworze byly ok, w pracy troche wilgotno (pracuje na hydroterapii) ale nie gorzej niż zazwyczaj, natomiast twarz zaczela sie niemilosiernie swiecic, praktycznie wiekszosc ze mnie splynela (co normalnie czasem mi sie zdarza ze wzgledu na miejsce pracy ale zazwyczaj dopiero ok 13 lub 14 a nie o 10....) cienie zaczely sie zbierac w zalamaniach i zwyczajnie blaknac i to bardzo mocno, tak ze pod koniec zmiany praktycznie nic z nich nie zostalo, co mi sie nigdy nie zdarza przy cieniach essence czy nawet taniutkich sensique, jak dla mnie pieniadze (a wcale nie male bo ok 120zl za kilka rzeczy) poki co wyrzucone w bloto, bede testowac oczywiscie nadal i moze znajde jakis zloty sposob na zastosowanie ale po pierwszym "ach" wieeeelkie rozczarowanie...
__________________
ale mogę wziąć dobre wino i pójść tańczyć w deszczu z Tobą. <3


zapuszczam włosy:
4.05 - 52 cm
19.01- 57 cm
cel - 75 cm. <3

dbam o siebie ,
insanity <3


brak motywacji? :
http://www.youtube.com/watch?v=32Wi3AG1cYY&featu re=player_embedded
aluga9311 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-28, 20:56   #624
matine
Raczkowanie
 
Avatar matine
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Newcastle
Wiadomości: 298
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez aluga9311 Pokaż wiadomość
ja chyba jako jedna z nielicznych powiem że bardzo się zawiodłam na tych kosmetykach, wczoraj w wielkim szale zakupiłam bazę na twarz, podkład matujący, to cos co moze sluzyc za cien i za roz, oraz kasetkę do której dokupiłam trzy cienie: czarny, fioletowy metaliczny i jasnoróżowy metaliczny, moje pierwsze wrażenia z dzisiejszego porannego użycia: baze uzylam bez kremu bo mam cere mieszana, szybko się wchłoneła, podkład bardzo ładnie sie rozsmarował i zakrył drobne niedoskonałości i plamki, cienie ładnie udało się rozprowadzić, przypudrowalam transparentnym pudrem my secret i wszystko pięknie, do czasu....
po od dwoch godzinach od przyjscia do pracy (warunki na dworze byly ok, w pracy troche wilgotno (pracuje na hydroterapii) ale nie gorzej niż zazwyczaj, natomiast twarz zaczela sie niemilosiernie swiecic, praktycznie wiekszosc ze mnie splynela (co normalnie czasem mi sie zdarza ze wzgledu na miejsce pracy ale zazwyczaj dopiero ok 13 lub 14 a nie o 10....) cienie zaczely sie zbierac w zalamaniach i zwyczajnie blaknac i to bardzo mocno, tak ze pod koniec zmiany praktycznie nic z nich nie zostalo, co mi sie nigdy nie zdarza przy cieniach essence czy nawet taniutkich sensique, jak dla mnie pieniadze (a wcale nie male bo ok 120zl za kilka rzeczy) poki co wyrzucone w bloto, bede testowac oczywiscie nadal i moze znajde jakis zloty sposob na zastosowanie ale po pierwszym "ach" wieeeelkie rozczarowanie...
post jest mój tylko siostra była zalogowana
matine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-28, 23:24   #625
kasianiuniakotek
Raczkowanie
 
Avatar kasianiuniakotek
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 423
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Podobno Kobo miało być w każdej Naturze, a u mnie Pani twierdzi, że nie będzie. Nie wydaje mi się, żeby to była prawda. Skoro już zrobili specjalną markę kosmetyków dostępnych tylko w tej drogerii to pewnie będą chcieli ją mieć wszędzie, żeby zarobić jak najwięcej. Może Panie w Naturze jak zawsze nic nie wiedzą?
__________________
Bloga mam i ja
http://niusia89.blogspot.com
Zapraszam
kasianiuniakotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 00:00   #626
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez aluga9311 Pokaż wiadomość
ja chyba jako jedna z nielicznych powiem że bardzo się zawiodłam na tych kosmetykach, wczoraj w wielkim szale zakupiłam bazę na twarz, podkład matujący, to cos co moze sluzyc za cien i za roz, oraz kasetkę do której dokupiłam trzy cienie: czarny, fioletowy metaliczny i jasnoróżowy metaliczny, moje pierwsze wrażenia z dzisiejszego porannego użycia: baze uzylam bez kremu bo mam cere mieszana, szybko się wchłoneła, podkład bardzo ładnie sie rozsmarował i zakrył drobne niedoskonałości i plamki, cienie ładnie udało się rozprowadzić, przypudrowalam transparentnym pudrem my secret i wszystko pięknie, do czasu....
po od dwoch godzinach od przyjscia do pracy (warunki na dworze byly ok, w pracy troche wilgotno (pracuje na hydroterapii) ale nie gorzej niż zazwyczaj, natomiast twarz zaczela sie niemilosiernie swiecic, praktycznie wiekszosc ze mnie splynela (co normalnie czasem mi sie zdarza ze wzgledu na miejsce pracy ale zazwyczaj dopiero ok 13 lub 14 a nie o 10....) cienie zaczely sie zbierac w zalamaniach i zwyczajnie blaknac i to bardzo mocno, tak ze pod koniec zmiany praktycznie nic z nich nie zostalo, co mi sie nigdy nie zdarza przy cieniach essence czy nawet taniutkich sensique, jak dla mnie pieniadze (a wcale nie male bo ok 120zl za kilka rzeczy) poki co wyrzucone w bloto, bede testowac oczywiscie nadal i moze znajde jakis zloty sposob na zastosowanie ale po pierwszym "ach" wieeeelkie rozczarowanie...

Ojej, to rzeczywiście niefajnie. Może spróbuj bez tej bazy.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 12:44   #627
beretka30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 15
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez kasianiuniakotek Pokaż wiadomość
Podobno Kobo miało być w każdej Naturze, a u mnie Pani twierdzi, że nie będzie. Nie wydaje mi się, żeby to była prawda. Skoro już zrobili specjalną markę kosmetyków dostępnych tylko w tej drogerii to pewnie będą chcieli ją mieć wszędzie, żeby zarobić jak najwięcej. Może Panie w Naturze jak zawsze nic nie wiedzą?

Ale przecież szafy KOBO będą we wszystkich Drogeriach Natura, w całym kraju. Lista drogerii jest choćby na ich stronie.
beretka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 12:56   #628
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Zrobiłam drugie podejście do Kobo.
Czaję się na bazę,jak już pisałam wiele razy.Postanowiłam nałożyć ją na powiekę(tester był prawie nieużywany,bo zazwyczaj nie robię takich akcji,bo się brzydzę),na to pomazałam się cieniami-Golden Rose i Aubergine(chyba tak się nazywał).
Te kolory są śliczne,nie są perłowe w/g mnie,tylko metaliczne.Nie ma takiego typowego dla perły,tandetnego wykończenia.Jak nie lubię złota na powiece,to Golden Rose mnie zauroczył.
Makijaż(choć trudno to tak nazwać)wytrzymał w idealnym stanie 7 godz.Potem już musiałam zmyć przed snem.cienie się nie zrolowały,nie rozmazały,trzymały się jak przyspawane.Jak pisałam nie mam porównania z inną bazą,ale ta wydaje się bardzo fajna.

Pigmenty są śliczne,ale jest ich tak mało,że nie kupię ich na razie.Za 20 zł można mieć wagowo tyle samo, albo i więcej odsypek pigmentów z MACa.
marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 13:09   #629
Satin'n Lace
Raczkowanie
 
Avatar Satin'n Lace
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 438
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Kupiłam ostatnio szminkę firmy Kobo. Spojrzałam na ich regał bez intencji zakupu czegokolwiek, ale gdy zobaczyłam szminkę o kolorze orchid(107) nie mogłam się opanować i kupiłam ją. Od dawna szukałam takiego koloru, ale nie mogłam znaleźć. Naprawdę szminka jest wspaniała. Całkiem długo się trzyma, ładnie wygląda i ten kolor, boski ! Nie mam żadnych zastrzeżeń, co do tego produktu. Muszę tu zaznaczyć, że w temacie szminek jestem początkująca. Jest to moja 3 szminka( mam jedną z Miss Sporty, na której bardzo się zawiodłam i jedną z Inglota - ta mi się podoba). Osobiście polecam
__________________
making a better world, shoot by shoot
-------------------------
The best is yet to come !



http://satininwonderland.blogspo t.c om/ <--- ZAPRASZAM!
Satin'n Lace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 14:09   #630
beretka30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 15
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez Satin'n Lace Pokaż wiadomość
Kupiłam ostatnio szminkę firmy Kobo. Spojrzałam na ich regał bez intencji zakupu czegokolwiek, ale gdy zobaczyłam szminkę o kolorze orchid(107) nie mogłam się opanować i kupiłam ją. Od dawna szukałam takiego koloru, ale nie mogłam znaleźć. Naprawdę szminka jest wspaniała. Całkiem długo się trzyma, ładnie wygląda i ten kolor, boski ! Nie mam żadnych zastrzeżeń, co do tego produktu. Muszę tu zaznaczyć, że w temacie szminek jestem początkująca. Jest to moja 3 szminka( mam jedną z Miss Sporty, na której bardzo się zawiodłam i jedną z Inglota - ta mi się podoba). Osobiście polecam

A czy ta pomadka jest nawilżająca? Szukam jakiegoś delikatnego beżyku...
beretka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-06 14:46:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:52.