CHRAPANIE NOCNE-koszmar - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-15, 22:31   #31
zaczarowana_panna
Zadomowienie
 
Avatar zaczarowana_panna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 603
Dot.: CHRAPANIE NOCNE-koszmar

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Ja bym tak nie mogła. Spanie w łóżku z własnym mężem czy tam chłopakiem to chyba jest takie miłe i fajne i więziotwórcze, nie ? Jak się ma samemu spać, to po co być razem? Dziwnie myślę ?

A seks jak uprawiać ? To znaczy ja wiem, że nie trzeba w łóżku, ale co, po seksie każde idzie do swojego łóżka? Głupio.
Zgadzam się z Tobą w tej kwestii. Jak jesteśmy razem, tworzymy związek to czemu mamy spać osobno? Bo facet nie chce się przejść do lekarza. Ja to bym od razu takiego wzięła, zapisała do lekarza, zaprowadziła za rączkę, kopnęła w tyłek i zamknęła szybko drzwi co by nie uciekł (mój TZ też jest z tych nielekarzowych, więc to prawdopodobny scenariusz) A jak nie, no to sorry...
Tez nie kumam, jak to może być, że partner pozwala na to żeby jego kobieta nie wysypiała się przez jego samego. Ja na ich miejscu od razu bym poleciała do lekarza i coś z tym zrobiła, żeby misiaczkowi spało się dobrze i żeby miał dobry humor, a nie łaził cały dzień sfrustrowany bo się od tygodnia nie wysypia
zaczarowana_panna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-16, 06:59   #32
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: CHRAPANIE NOCNE-koszmar

Cytat:
Napisane przez zaczarowana_panna Pokaż wiadomość
Ja to bym od razu takiego wzięła, zapisała do lekarza, zaprowadziła za rączkę, kopnęła w tyłek i zamknęła szybko drzwi co by nie uciekł (mój TZ też jest z tych nielekarzowych, więc to prawdopodobny scenariusz) A jak nie, no to sorry...
Pytanie kolejne: po co wiązać się z dzieckiem ?
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-16, 07:40   #33
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: CHRAPANIE NOCNE-koszmar

Ja nie rozumiem. Mój TŻ ostatnio zaczął dużo mówić przez sen, co budzi mnie kilkakrotnie w nocy. Kiedy mu o tym powiedziałam, od razu stwierdził, że trzeba coś z tym zrobić, bo nie mogę się męczyć i nie wysypiać. Ma zamiar wybrać się do lekarza. Nie wyobrażam sobie, żeby codziennie chrapał i nic nie chciał z tym zrobić... Co to za radość mieszkać razem i co noc lądować w innym pokoju w innym łóżku?
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-17, 00:13   #34
witchwq
Zakorzenienie
 
Avatar witchwq
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 6 798
Na mojego pomaga uporczywe szturchanie i powtarzanie do skutku "połóż się na boku!". No ale on chrapie tylko jak śpi na plecach (rzadko mu się zdarza sen w tej pozycji, bo nie lubi). Do tego ma krzywy nochal (skrzywiona przegroda, zdaje się). Moje szczęście, że na boku nie chrapie...

Ale, ja ponoć też chrapię i nic na mnie nie działa. Nie zdarza się to często, raczej po ciężkim, męczącym dniu albo po alkoholu. Na domiar złego - zgrzytam zębami... Wtedy to TŻ mnie szturcha, wybudza. Z tego co zauważyłam - zgrzytam wtedy, gdy śni mi się, że coś jem. Pierwsze wrażenie po obudzeniu przez TŻ to pamięć smaku i odruch przeżuwania - to właśnie on jest zapewne odpowiedzialny za zgrzytanie.
Teraz TŻ budzi mnie z tekstami w stylu "co jadłaś?"

My nie szukamy pomocy medycznej, bo nie są to zdarzenia nagminne, wciąż sypiamy razem.

Pamiętam tylko jedną sytuację, gdy obudził mnie jego bezdech (mam lekki sen, a dawno temu nasza córeczka miała bezdechy, więc jestem wyczulona). Przerażona szturchnęłam go mocno, on wtedy sobie odchrapnął, odwrócił się na bok i niewzruszony spał dalej. Gdyby sytuacja się powtórzyła, na kopach leciałby do lekarza, bo nie wyobrażam sobie reszty życia w niepewności i oczekiwaniu na kolejny bezdech, którego mogłabym nie wyłapać, nie obudzić się na czas...
__________________
Windows is now a 64 bit tweak of a 32 bit extension to a 16 bit user interface for an 8 bit operating system based on a 4 bit architecture from a 2 bit company that can't stand 1 bit of competition.
witchwq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-17, 10:32   #35
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: CHRAPANIE NOCNE-koszmar

Cytat:
Napisane przez witchwq Pokaż wiadomość
Pamiętam tylko jedną sytuację, gdy obudził mnie jego bezdech (mam lekki sen, a dawno temu nasza córeczka miała bezdechy, więc jestem wyczulona). Przerażona szturchnęłam go mocno, on wtedy sobie odchrapnął, odwrócił się na bok i niewzruszony spał dalej. Gdyby sytuacja się powtórzyła, na kopach leciałby do lekarza, bo nie wyobrażam sobie reszty życia w niepewności i oczekiwaniu na kolejny bezdech, którego mogłabym nie wyłapać, nie obudzić się na czas...
Taka sytuacja JUŻ się zdarzyła, a Ty dopiero czekasz na kolejną, żeby pójść z tym do lekarza?! Nie pojmę tego A jak następnym razem nie obudzisz się w porę, to co?
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-17, 10:58   #36
FeelingGood
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 621
Dot.: CHRAPANIE NOCNE-koszmar

To ja chyba jestem jakaś dziwna, bo lubie jak mój TŻ chrapie
__________________


Niech nikt i nic nie zdoła
Cię powstrzymać od zrobienia rzeczy,
które sobie wymarzyłaś...

FeelingGood jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-17, 11:02   #37
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: CHRAPANIE NOCNE-koszmar

Cytat:
Napisane przez FeelingGood Pokaż wiadomość
To ja chyba jestem jakaś dziwna, bo lubie jak mój TŻ chrapie
A to faktycznie dziwne, zważywszy na to, że jest to niebezpieczne dla jego życia.

Cytat:
Niespokojny, przerywany sen przyczynia się nie tylko do porannego zmęczenia i niewyspania, bólów głowy, problemów z koncentracją czy pamięcią. Chrapanie może nasilić objawy istniejących już chorób, m.in. cukrzycy, choroby niedokrwiennej serca, nadciśnienia tętniczego, zaburzenia rytmu serca. W skrajnych przypadkach może dojść do zawału serca czy udaru mózgu. Nieleczone chrapanie może doprowadzić do pojawienia się bezdechów sennych, które pojawiają się w skutek zatrzymania lub znacznego ograniczenia przepływu powietrza przez drogi oddechowe na poziomie gardła przy jednoczesnej aktywności mięśni oddechowych.
Źródło: http://www.chrapaniestop.pl/content/view/3/.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-17, 11:08   #38
Dzikun
Zakorzenienie
 
Avatar Dzikun
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 5 729
Dot.: CHRAPANIE NOCNE-koszmar

Cytat:
Napisane przez Bialy Kotek Pokaż wiadomość
moim jedynym sposobem, mało skutecznym niestety jest to, że jak się obudzę lekko szturcham TŻta, pomaga ale niestety tylko na kilka minut więc jeśli nie udaje mi się w ciągu nich zasnąć powtarzam to do skutku.
Ja mam tak samo, tylko u mnie pojawia się problem, że nawet jak zdążę zasnąć, to i tak prędzej czy później znowu mnie obudzi

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Ugghhhh...poruszyłaś temat, który mamy obecnie na tapecie w domu Dzisiaj praktycznie w ogóle nie spałam, bo tak "żagował", że szlag mnie trafiał...normalnie myślałam, że zaduszę gada poduszką
Próbuję go wysłać od paru tygodni do laryngologa ale czy pójdzie ? Cholera jedna
Też jak jestem już mega wkurzona, to biorę bety i śpię z kotem w drugim pokoju. A to to albo go szturcham i się przebudza albo go sama budzę. Tyle, że to wszystko pomaga na chwilę, bo zasypia znowu w pięć sekund i znowu to samo...
Chyba sobie stopery do uszu kupię. Są podobno jakieś preparaty w aptekach na chrapanie ale słyszałam, że to mało skuteczne. Muszę dziadygę odchudzić, bo mu się przytyło i problem chrapania się nasilił. Kiedyś chrapał tylko po alkoholu, a teraz nie ma to już znaczenia. Nawet pozycja w jakiej śpi nie ma - potrafi chrapać nawet śpiąc na boku.
Frustrujące to jest, prawda? Normalnie nie wiedziałam, że chrapanie może wywołać taką "agresję" u mnie i potem w dzień jestem o to na niego zdenerwowana, a w nocy to normalnie czasem aż krzyczę do niego po imieniu, żeby się obudził, bo samo szturchanie nie zawsze coś daje.
Dwa razy tylko momentalnie zareagował na moje wołanie i szturchanie, bo tak w pół-śnie zawołałam go innym imieniem, chyba coś mi się śniło
Cytat:
Napisane przez FeelingGood Pokaż wiadomość
To ja chyba jestem jakaś dziwna, bo lubie jak mój TŻ chrapie
A co w tym można lubić?
Chyba nie słyszałaś prawdziwego żagowania, które by zmarłego obudziło...
Dzikun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 19:00   #39
bestka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 202
Dot.: CHRAPANIE NOCNE-koszmar

Mnie też przeszkadza chrapanie i stosowałam szturchanie z cmokaniem. Pomagało. Niestety, w odwecie mój tż nagrał mnie w nocy jak śpię. Nie mogłam uwierzyć. Chrapię jak traktor, a nawet gorzej. Dlatego teraz jak słyszę chrapanie to zakładam stopery, teraz są takie mięciutkie, że nawet ucha nie gniotą. I nie mam pretensji. Generalnie tż chrapie po wypiciu alkoholu, więc w sumie raczej od święta, da się wytrzymać, ale nie mam pojęcia co to ma za związek??
bestka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 19:33   #40
madziul82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 17
Dot.: CHRAPANIE NOCNE-koszmar

ale chrapać jak traktor, wow xD ja tak chyba nie mam, ale męża się zapytam, bo aż się boje ^^
madziul82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-01, 11:33   #41
magdanela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 14
Dot.: CHRAPANIE NOCNE-koszmar

Problem chrapania jest wszechobecny, w moim domu chrapie teść, ojciec i mąż. Całe szczęście mieszkam tylko z mężem więc po wypróbowaniu wielu naturalnych sposobów sięgnęłam po tabletki i stał się cud. Chrapanie stopniowo malało a teraz nic w nocy nie słychać. Spróbujcie na waszych chrapaczach Desnoran. xxx

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-09-01 o 17:06 Powód: Link.
magdanela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-01, 23:58   #42
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: CHRAPANIE NOCNE-koszmar

Cytat:
Napisane przez FeelingGood Pokaż wiadomość
To ja chyba jestem jakaś dziwna, bo lubie jak mój TŻ chrapie
Ja jestem dziwniejsza bo zdarza mi się zachrapać, gdy jestem padnięta. Poza tym gadam przez sen, mlaskam, śmieję się, rzucam, wiercę i zabieram cała koldrę bo lubię spać w kokonie.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-02, 11:29   #43
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: CHRAPANIE NOCNE-koszmar

Mój tż chrapie OKROPNIE, bardzo głośno, aż budzi mnie w nocy. No niestety nie wiem co ja to poradzić
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-02 12:29:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:36.