Swędzenie w okolicach intymnych. POMOCY!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-22, 09:41   #1
kamila901
Zakorzenienie
 
Avatar kamila901
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5 305
Exclamation

Swędzenie w okolicach intymnych. POMOCY!!


Zacznę od początku. No więc mam stałego partnera od prawie 5 lat. Przez ostatni tydzień kochaliśmy się praktycznie co dzień. Doszły do tego też różne pieszczoty. Również takie polegające na wkładaniu palców. I... od wczoraj odczuwam swędzenie w okolicach intymnych. Da się wytrzymać, jednak jest to dość dokuczliwe. Czego to może być skutkiem? Partner na pewno mnie niczym nie zaraził- stosujemy prezerwatywy. Może to wina prezerwatyw, a może tego, że przez ten tydzień hmm zmieniła się woda, w której się myję- chwilowo mieszkam nie u siebie i woda tutaj jest chlorowana, poza tym nie używam od tygodnia płynu do higieny intymnej- myję te miejsca żelem pod prysznic, a wcześniej używałam specjalnego. A może to przez proszek/ płyn do płukania ubrań? Ale dlaczego dopiero po tygodniu takie objawy?
Dodam, że ewentualnie do ginekologa będę miała możliwość pójść za około 1,5 tygodnia.
Jak sądzicie- czemu swędzi? Znacie jakieś sposoby, żeby przestało? Pomocy!!
__________________




kamila901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 10:01   #2
Cocaine essence
Zakorzenienie
 
Avatar Cocaine essence
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 465
Dot.: Swędzenie w okolicach intymnych. POMOCY!!

Cytat:
Napisane przez kamila901 Pokaż wiadomość
Zacznę od początku. No więc mam stałego partnera od prawie 5 lat. Przez ostatni tydzień kochaliśmy się praktycznie co dzień. Doszły do tego też różne pieszczoty. Również takie polegające na wkładaniu palców. I... od wczoraj odczuwam swędzenie w okolicach intymnych. Da się wytrzymać, jednak jest to dość dokuczliwe. Czego to może być skutkiem? Partner na pewno mnie niczym nie zaraził- stosujemy prezerwatywy. Może to wina prezerwatyw, a może tego, że przez ten tydzień hmm zmieniła się woda, w której się myję- chwilowo mieszkam nie u siebie i woda tutaj jest chlorowana, poza tym nie używam od tygodnia płynu do higieny intymnej- myję te miejsca żelem pod prysznic, a wcześniej używałam specjalnego. A może to przez proszek/ płyn do płukania ubrań? Ale dlaczego dopiero po tygodniu takie objawy?
Dodam, że ewentualnie do ginekologa będę miała możliwość pójść za około 1,5 tygodnia.
Jak sądzicie- czemu swędzi? Znacie jakieś sposoby, żeby przestało? Pomocy!!
Ja bym poszła do apteki po clotrimazol i posmarowała, jak przyniesie ulgę, to czepiła się ciebie jakaś grzybica.
__________________
Zwykła noc spędzona w Twoim mózgu.
Obce ciała, psychicznie nadzy razem w łóżku.


Edytowane przez Cocaine essence
Czas edycji: 2010-06-22 o 11:39 Powód: literówka ;]
Cocaine essence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 10:02   #3
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie
 
Avatar Mademoiselle_Pauline
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 664
Dot.: Swędzenie w okolicach intymnych. POMOCY!!

Cytat:
Napisane przez kamila901 Pokaż wiadomość
Zacznę od początku. No więc mam stałego partnera od prawie 5 lat. Przez ostatni tydzień kochaliśmy się praktycznie co dzień. Doszły do tego też różne pieszczoty. Również takie polegające na wkładaniu palców. I... od wczoraj odczuwam swędzenie w okolicach intymnych. Da się wytrzymać, jednak jest to dość dokuczliwe. Czego to może być skutkiem? Partner na pewno mnie niczym nie zaraził- stosujemy prezerwatywy. Może to wina prezerwatyw, a może tego, że przez ten tydzień hmm zmieniła się woda, w której się myję- chwilowo mieszkam nie u siebie i woda tutaj jest chlorowana, poza tym nie używam od tygodnia płynu do higieny intymnej- myję te miejsca żelem pod prysznic, a wcześniej używałam specjalnego. A może to przez proszek/ płyn do płukania ubrań? Ale dlaczego dopiero po tygodniu takie objawy?
Dodam, że ewentualnie do ginekologa będę miała możliwość pójść za około 1,5 tygodnia.
Jak sądzicie- czemu swędzi? Znacie jakieś sposoby, żeby przestało? Pomocy!!
Kup tą apteczną nowość bodajże Vagisil intima, stosowałam ją jak nowa bielizna mnie obcierała i przeszło, może i Tobie pomoże ?
__________________
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam, gdzie ktoś patrzy na rzeźnię i myśli: to tylko zwierzęta.
Theodor Adorno
Pomóż : http://www.pustamiska.pl/
karmimy psiaki
Insta
8tracks
Mademoiselle_Pauline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 10:07   #4
lumtecua
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 439
Dot.: Swędzenie w okolicach intymnych. POMOCY!!

masz jakąs infekcję
mnie by żel pod prysznic tam wyżarł chybadla mnie najlepszy jest lactacyd
możesz spróbowac kupic klotrimazolum bez recepty za ok 2zł
są tez globulki dopochwowe ziołowe i z vit C
i probiotyki jak lacibios femina
i noś spódnice i bawełniana luźną bielizne, żeby był przewiew

pewnie masz otarta śluzówkę i bakterie miały łatwiejszy dostep
Jesli to twoja pierwsza infekcja to idz do lekarza czym prędzej bo jak nie zaleczysz to potem moze wracac a wtedy to juz przerąbane
lumtecua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 10:12   #5
tofaniutka
Zadomowienie
 
Avatar tofaniutka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 098
Dot.: Swędzenie w okolicach intymnych. POMOCY!!

właśnie to może być od zmiany wody. Ja np tak miałam.
tofaniutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 10:13   #6
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Swędzenie w okolicach intymnych. POMOCY!!

Może mieć na to swędzenie wpływ wszystko to, co wymieniłaś + nieumyte palce partnera.

Polecam żel do higieny intymnej i maść clotrimazolum - powinno pomóc.

---------- Dopisano o 11:13 ---------- Poprzedni post napisano o 11:12 ----------

I bawełniana bielizna, najlepiej figi, żeby nic nigdzie nie obcierało.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 10:40   #7
aanettee
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 420
Dot.: Swędzenie w okolicach intymnych. POMOCY!!

Cytat:
Napisane przez Cocaine essence Pokaż wiadomość
Ja bym poszła do apteki po clotrimazol i poszmarowała, jak przyniesie ulgę, to czepiła się ciebie jakaś grzybica.
dokładnie, clotrimazol Ci pomoże.

a jak nie, to do lekarza
__________________


I love electro house!<3
aanettee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-22, 10:44   #8
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Swędzenie w okolicach intymnych. POMOCY!!

Chyba na rece nie zaklada prezerwatywy więc obstawiam przeniesienie jakis bakterii na rękach

w aptece doradza ci co stosować.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 11:01   #9
kamila901
Zakorzenienie
 
Avatar kamila901
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5 305
Dot.: Swędzenie w okolicach intymnych. POMOCY!!

niestety nie mam teraz mozliwosci za bardzo kupienia czegos w aptece bo jestem za granica, a nie za bardzo sie dogadam w aptece tutaj
__________________




kamila901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 11:29   #10
gringolada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 018
Dot.: Swędzenie w okolicach intymnych. POMOCY!!

zlapalas jakies cholerstwo. ale spoko kup lek o ktorym pisza dziewczyny i mozesz sobie plukane zrobic z tantum rosa moze pomoze.jak nie dogadasz sie w aptece to popros kogos kto sie dogada by Ci kupil co sie masz meczyc. kazdy lekma swoja lacinska nazwe. tak by lekarze na calym swiecie nie miali probelemu z identyfikacja. zapisz sobie na kartce Clotrimazolum i podaj w okienku.
gringolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 12:44   #11
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Swędzenie w okolicach intymnych. POMOCY!!

Cytat:
Napisane przez kamila901 Pokaż wiadomość
niestety nie mam teraz mozliwosci za bardzo kupienia czegos w aptece bo jestem za granica, a nie za bardzo sie dogadam w aptece tutaj
idziesz do apteki i mówisz ładnie "something for vaginal infection" Pani może zapytać "what kind of infection do you have?" to odpowiedz ładnie "it is itchy" i już.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-22, 12:52   #12
Honcia
Zakorzenienie
 
Avatar Honcia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 705
Dot.: Swędzenie w okolicach intymnych. POMOCY!!

Moim zdaniem to jest to wina zmiany wody i brak żelu do higieny. Ja jeśli nie użyje go przez dwa dni od razu odczuwam skutki...
Jesteś za granicą więc napisz na kartce nazwę CLOTRIMAZOLUM i pokaz ją w aptece. to jest nazwa międzynarodowa i o ile w kraju w którym jesteś nie jest on na receptę to powinni Ci to sprzedać. Właśnie wyczytałam, że i Tantum Rosa jest dostępne za granicą, więc może i o to zapytaj. I koniecznie kup żel do higieny intymnej. Idź do drogerii i szukaj aż znajdziesz.
__________________







Honcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 13:32   #13
kamila901
Zakorzenienie
 
Avatar kamila901
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5 305
Dot.: Swędzenie w okolicach intymnych. POMOCY!!

zel juz kupilam, clotrimazolum pani szukala chyba z 10 minut i dala mi masc o nazwie "myco apaisyl" niby na grzybice, ale nie wiem czy mozna tym smarowac miejsca intymne
hehe jestem 1 raz za granica- mowienie w szkole w innym jezyku to co innego niz rozmowa z kims kto cie w razie "w" nie zrozumie po polsku i wlasnie to mnie stresuje i nawet po angielsku mowie z bledami, a za chwile sie dziwie jak moglam zrobic taki banalny blad
a teraz to juz widze na 100 ze to grzybica sie przyplatala;/ mam taki jakby ser w sluzie
__________________





Edytowane przez kamila901
Czas edycji: 2010-06-22 o 13:49
kamila901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 12:13   #14
vicki88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 32
Dot.: Swędzenie w okolicach intymnych. POMOCY!!

Witam, Mam podobny problem- słyszałam o dobrych antybakteryjnych żelach pod prysznic- macie jakieś marki/ nazwy, które możecie poecić?
Może są jescze jakieś inne środki na tego typu dolegliwości?Z przyjemnością poznam wasze opinie
vicki88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 09:44   #15
kamila901
Zakorzenienie
 
Avatar kamila901
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5 305
Dot.: Swędzenie w okolicach intymnych. POMOCY!!

vicki moze to nie antybakteryjne ale ja uzywam lactacyd i jestem zadowolona ale swoja droga musisz miec jakies bakterie w srodku- takie dobroczynne
a ja juz chyba sie domyslam co jest powodem mojej infekcji- jak jechalam za granice- ponad 25 godzin to bylam w trakcie okresu, siostra mojego TŻta też tak kiedyś miała i przy okazji dała mi saszetki do irygacji- wiecie jak stosować proszek tantum rosa bez irygatora?
__________________




kamila901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 13:32   #16
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Swędzenie w okolicach intymnych. POMOCY!!

Cytat:
Napisane przez vicki88 Pokaż wiadomość
Witam, Mam podobny problem- słyszałam o dobrych antybakteryjnych żelach pod prysznic- macie jakieś marki/ nazwy, które możecie poecić?
Może są jescze jakieś inne środki na tego typu dolegliwości?Z przyjemnością poznam wasze opinie
Potraktuj się tam żelem pod prysznic, jeszcze do tego antybakteryjnym, to się zadrapiesz na śmierć.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 11:36   #17
vicki88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 32
Dot.: Swędzenie w okolicach intymnych. POMOCY!!

Wybrałam rozwiązanie sredio dla mnie przyjemne- wizytę u gineko
Przepisał mi lek o nazwie - nie wiem czy mogę podać nazwę .....ale niech tam -"Feminella Vagi C" - naprawdę jest lepiej, a to dopiero 2 dzień stosowania.
Podaje nazwę bo Wam też może to pomóc- z resztą zapytajcie swoich lekarzy, moje odczucia mogą być subiektywne
vicki88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 14:12   #18
Ania_wwa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 8
Dot.: Swędzenie w okolicach intymnych. POMOCY!!

Mi ginekolog również polecił Feminellę tyle co jeszcze nie zaczęłam jej używać.
Ania_wwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 05:35   #19
vicki88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 32
Dot.: Swędzenie w okolicach intymnych. POMOCY!!

No to witam w klubie, napisz prosze jak zaczeniesz stosować/ używać - jeżeli tobie również pomoże kuracja Feminellą to warto dać znać innym dziewczynom- w końcu wiele z nas ma te problemy
vicki88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-11, 18:05   #20
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Swędzenie w okolicach intymnych. POMOCY!!

i mnie chyba dopadlo
swedzi piecze, szczegolnie zaraz po umyciu czasem po stosunku.
ale wystarczy uzycie kremu nivea i nie ma problemu na okolo 18 godzin. ale nivea to nie rozwiazanie. Nie szczypie ani nic przy sikaniu, wiecie co to moze byc? grzybica czy moze infekcja? jutro lece po porade do specjalisty
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 23:06   #21
kamila901
Zakorzenienie
 
Avatar kamila901
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5 305
Dot.: Swędzenie w okolicach intymnych. POMOCY!!

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
i mnie chyba dopadlo
swedzi piecze, szczegolnie zaraz po umyciu czasem po stosunku.
ale wystarczy uzycie kremu nivea i nie ma problemu na okolo 18 godzin. ale nivea to nie rozwiazanie. Nie szczypie ani nic przy sikaniu, wiecie co to moze byc? grzybica czy moze infekcja? jutro lece po porade do specjalisty
jejku krem nivea? w zyciu nie przyszloby mi to do glowy
mi "przeszlo" dzieki nasiadowkom, do lekarza nie poszlam bo objawy ustapily zanim mialam mozliwosc pojsc wiec stwierdzilam, ze nie ma sensu chyba isc bez objawow itd, biore pod uwage, ze pewnie za jakis czas grzybica mi wroci- wtedy sie wybiore ale przyznam- pierwszy stosunek(a raczej jego próba)- gdy swedzenie, bol, obrzek ustapily, a konsystencja upławow sie zmienila byl dla mnie mega bolesny i nieprzyjemny
__________________




kamila901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 11:08   #22
Ania_wwa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 8
Dot.: Swędzenie w okolicach intymnych. POMOCY!!

Cytat:
Napisane przez vicki88 Pokaż wiadomość
No to witam w klubie, napisz prosze jak zaczeniesz stosować/ używać - jeżeli tobie również pomoże kuracja Feminellą to warto dać znać innym dziewczynom- w końcu wiele z nas ma te problemy
Zaczęłam stosować i mogę powiedzieć, że efekt jest naprawdę zadowalający. Oczywiście to moje zdanie, kwestia jak się to sprawdzi u innych.
Ania_wwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 05:44   #23
vicki88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 32
Dot.: Swędzenie w okolicach intymnych. POMOCY!!

Cytat:
Napisane przez Ania_wwa Pokaż wiadomość
Zaczęłam stosować i mogę powiedzieć, że efekt jest naprawdę zadowalający. Oczywiście to moje zdanie, kwestia jak się to sprawdzi u innych.
Wiadomo, że każdy organizm reaguje inaczej ale jest to kolejny przykad na to, że kuracja Feminellą przynosi zadowalające efekkty
vicki88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 01:11   #24
Ania_wwa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 8
Dot.: Swędzenie w okolicach intymnych. POMOCY!!

Cytat:
Napisane przez vicki88 Pokaż wiadomość
Wiadomo, że każdy organizm reaguje inaczej ale jest to kolejny przykad na to, że kuracja Feminellą przynosi zadowalające efekkty
Owszem, trzeba spróbować aby się dowiedzieć
Ania_wwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 09:20   #25
Heledore
Zakorzenienie
 
Avatar Heledore
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 538
Dot.: Swędzenie w okolicach intymnych. POMOCY!!

Mam niemal identyczny problem co autorka i do gin. moge isc dopiero w przyszłym tygodniu. czy dobrym pomysłem jest przemywanie azucalenem (także irygacja) + maść pimafucort?
__________________
"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jak kieszonkowiec, dziwka albo sprzedawca losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć"

Heledore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 14:05   #26
kasienkaaa85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 44
Dot.: Swędzenie w okolicach intymnych. POMOCY!!

Cytat:
Napisane przez kamila901 Pokaż wiadomość
zel juz kupilam, clotrimazolum pani szukala chyba z 10 minut i dala mi masc o nazwie "myco apaisyl" niby na grzybice, ale nie wiem czy mozna tym smarowac miejsca intymne
hehe jestem 1 raz za granica- mowienie w szkole w innym jezyku to co innego niz rozmowa z kims kto cie w razie "w" nie zrozumie po polsku i wlasnie to mnie stresuje i nawet po angielsku mowie z bledami, a za chwile sie dziwie jak moglam zrobic taki banalny blad
a teraz to juz widze na 100 ze to grzybica sie przyplatala;/ mam taki jakby ser w sluzie
to napewno grzybek
tez to miałam, swędzenie i serowaty śluz
zwykle leki bez recepty nie za bardzo ci pomogą, ja próbowałam różnych specyfików, dopiero po wizycie u gina sie wyleczylam

chlopak nie musial cie zarazic, przyczyn zachorowan jest wiele.
kasienkaaa85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 11:28   #27
vicki88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 32
Dot.: Swędzenie w okolicach intymnych. POMOCY!!

Cytat:
Napisane przez kasienkaaa85 Pokaż wiadomość
to napewno grzybek
tez to miałam, swędzenie i serowaty śluz
zwykle leki bez recepty nie za bardzo ci pomogą, ja próbowałam różnych specyfików, dopiero po wizycie u gina sie wyleczylam

chlopak nie musial cie zarazic, przyczyn zachorowan jest wiele.
Mnie pomogła Feminella jak już pisałam ale tk czy inaczej do gina bym się niezwłocznie udała
vicki88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 20:20   #28
Arasimka92
Przyczajenie
 
Avatar Arasimka92
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 23
Dot.: Swędzenie w okolicach intymnych. POMOCY!!

A czy lek "Feminella Vagi C" jest dostępny bez recepty????
Arasimka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 21:26   #29
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: Swędzenie w okolicach intymnych. POMOCY!!

Cytat:
Napisane przez Arasimka92 Pokaż wiadomość
A czy lek "Feminella Vagi C" jest dostępny bez recepty????
tak, ale nie lepiej sobie kupić probiotyk dla kobiet? wiesz, w feminelli jest głównie witamina c więc trochę sztuczne jest to zakwaszanie pochwy a tak, jak bierzesz probiotyki, to bakterie wytwarzają kwas mlekowy i naturalniej obniżają pH. takie moje zdanie a już od dłuższego czasu właśnie łykam probiotyk ginekologiczny. i też są bez recepty

btw, a jak coś się dzieje typu upławy, swędzenie, pieczenie to i tak trzeba iść do lekarza a nie leczyć się na własną rękę...
flybird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 21:29   #30
pszczolka_maja1979
Raczkowanie
 
Avatar pszczolka_maja1979
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 310
Dot.: Swędzenie w okolicach intymnych. POMOCY!!

Tak, kupisz bez recepty.

Edytowane przez pszczolka_maja1979
Czas edycji: 2012-10-04 o 08:32
pszczolka_maja1979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-16 13:13:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:44.