Scent Bar IV - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-13, 16:41   #1921
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Hehe...

Ja nie wiem jak można wytrzymać kilka godzin z taką piekącą breją na ustach
Może to kwestia przyzwyczajenia Ja jednak podziękuję
homyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 16:51   #1922
Paulinka_S
S. Sssss. SSSSS.
 
Avatar Paulinka_S
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 125
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Właśnie rozmyślam nad tym Carmex'em Tylko... czy jest już dostępny u nas?



carmex mozna kupic na All i w superpharm

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Na spierzchnięte i zmasakrowane usta najlepiej działa moim zdaniem maść witaminowa z wit. A - kosztuje ze 2-3 złote w aptece i nie pachnie ani nie smakuje zbyt pieknie, ale działa cuda
ja natomiast polecam tisane:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=341
__________________


Paulinka_S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 16:52   #1923
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez czarnazuzia1 Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość

no ja takiego talentu nie mam
Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość

Irenko,
Cytat:
Napisane przez Aragonte Pokaż wiadomość
Piękna!
Cytat:
Napisane przez homyk Pokaż wiadomość
Irkax, ja biżuterii nie noszę, nie kręci mnie. Ale to, co tym razem zrobiłaś niezmiernie mi się podoba Jest prześliczne
Cytat:
Napisane przez Anuschka Pokaż wiadomość
Irko - ja kcem taką cudną biżu
Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Irenko, piękne!
Ma się ten zmysł artystyczny
Dziękuję dziewczyny
Bardzo się cieszę, że Wam się podoba
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 16:56   #1924
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar IV

Na spierzchnięte usta mam dwa środki - Tisane albo balsam z miodem Orflame w różowym słoiczku.


Blond Stranger - oglądała zdjęcia twojego kotka na n-k. Jest rozkoszny! Na jednym ze zdjęć wygląda jak rasowy , jakby orientalny Słodkości...ach
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 17:16   #1925
asia_102
Wtajemniczenie
 
Avatar asia_102
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 356
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Właśnie rozmyślam nad tym Carmex'em Tylko... czy jest już dostępny u nas?
wu wu wu allegro pe el [mówione głosem pana z reklamy ]
ja mam dwie wersje - w słoiczku i w tubce, w słoiczku jest gęstszy i lepiej się trzyma jakby a w tubce jest mazisty, ale bardziej skuteczny (i bardziej "pachnący" i "smakowy" )
na mnie działa i ja polecam

Tisane u mnie się nie sprawdza, równie dobrze mogłabym niczym nie smarować

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość

Asiu, a nie smakuje Ci on benzyną ? Moja siostra używa i miałam kilka podejść do niego, ale ten specyficzny i bardzo intensywny smak i zapach mnie zabija...

Nawet ten wiśniowy jest dla mnie fujowy
mnie on smakuje kamforą ale skoro działa to można się przemęczyć, no i zapach skutecznie studzi zapędy wieczorne mojego małża, hehe
__________________
nie perfum, a perfumy! tak jak spodnie czy skrzypce, a nie spodeń i skrzypiec!

(¨`·.·´¨)
`·.(¨`·.·´¨)
` ·.,.·´
asia_102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 17:18   #1926
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Scent Bar IV

Irenko, Zuziuniu, piękna biżu Jesteście bardzo zdolne


Do mnie dzisiaj dotarła bransoleta i naszyjnik wszystko z drewna. Oszalałam ostatnio na punkcie dużej, drewnianej biżuterii


Jeżeli chodzi o usta to najbardziej jestem zadowolona tisane, klasycznej bebe i sztyftu oeparol
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 17:43   #1927
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
Zaczyna się paskudny dzień.
Blue

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Kurde, to skoro nie mogę tego najpierw przekopiować a potem zgrać to jak to zrobić ?
A nie da się:
- zapisać jako kopię?
- przegrać "on the fly" (w locie? - czyli nie zgrywając na dysk?)

Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
Madziczko może pora przejść na Firefoxa? Naprawdę polecam
Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Ja używam i jest ok.
Ja też Od 3 lat już. IE otwieram od wielkiego dzwonu, choć coraz mniej jest takich stron, które mi pod FF prawidłowo nie działają (była jakaś z miesiąc temu, usiłuję sobie przypomnieć co tam było... ale nie wiem).

Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
Utopmy dziada w Refanie.

Pewnie w przerwie meczu doszedł do wniosku, że nasza bramka była ze spalonego a gospodarzy skrzywdzić nie wolno, wiadomo... Wredny dziad.
Na następnych to my będziemy gospodarzami

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Kobietki, ja tak z innej beczki, ale mam prośbę: doradźcie mi proszę coś matującego, znaczy, krem.
Margot, matujące są fuuuj. Wysuszają skórę, ona się broni i zaczyna się masakra.
Ze dwa lata temu skusiłam się (też już trądzik za mną) na jakiś, chyba Ziai (nie pamiętam dokładnie) - po 2 tygodniach skóra była totalnie wysuszona i z kraterami. Jakaś abstrakcja. Na Wizażu doczytałam co i jak - mocna akcja z nawilżaniem, odstawienie matującego i po miesiącu było lepiej, a po dwóch wyleczone...

Cytat:
Napisane przez Paulinka_S Pokaż wiadomość
może nie powinnam tego pisać aledobrze mu tak-jak sie podejmuje TAKIE decyzje na TAKIM turnieju to trzeba sie liczyć z konsekwencjami... może jak nastepnym razem bedzie chciał podyktowac karnego za nic to sie 2 razy zastanowi...
Nie, nie wolno czegoś takie robić - mimo wszystko. Poza tym nie wolno grozić rodzinie - nie tędy droga.

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Właśnie rozmyślam nad tym Carmex'em Tylko... czy jest już dostępny u nas?
Si, na Allegro i w SuperPharmie. Ale obrzydliwy jest.

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Na spierzchnięte i zmasakrowane usta najlepiej działa moim zdaniem maść witaminowa z wit. A - kosztuje ze 2-3 złote w aptece i nie pachnie ani nie smakuje zbyt pieknie, ale działa cuda
To prawda - jest świetna.
Z innych rzeczy - Bebe i Nivea Med, też jest niezła (no, ja jeszcze Daxa czekoladowego lubię, ale to już mocny błysk, więc raczej nie dla Gryxia ), oraz krem Garniera - ten czerwony z mikroolejkami z owoców (w pudełku, nie w butli).
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-13, 17:52   #1928
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Scent Bar IV

Kurcze, pierwsza połowa i 0:0 .. niemożliwe ... Szkoda tego gola ale rzeczywiście był spalony.
Miałam nie oglądać więcej meczy ( miałam bojkotować ME ) - ale jak widzę, to nie mogę nie patrzeć no nie mogę no
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 17:54   #1929
Paulinka_S
S. Sssss. SSSSS.
 
Avatar Paulinka_S
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 125
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
Kurcze, pierwsza połowa i 0:0 .. niemożliwe ... Szkoda tego gola ale rzeczywiście był spalony.
Miałam nie oglądać więcej meczy ( miałam bojkotować ME ) - ale jak widzę, to nie mogę nie patrzeć no nie mogę no
ja też oglądam ale bezradni ci Włosi... ciągle stwarzają sytuacje i nie mogą strzelić... mam nadzieje, ze w takiej sytuacji strzeli Rumnia i bedzie po sprawie
__________________


Paulinka_S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 17:58   #1930
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Margot ja na lato kupiłam sobie leciutki krem Biodermy - sensibio light na lato jak znalazł Nic się nie waży, nie spływa a buzia mięciutka i ładnie mawilżona
Dzieki Kasiu , muszę się rozejrzeć w swojej okolicy, czy w którejś aptece nie częstują próbkami Biodermy

Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
Wklejam obiecaną biżu
Naszyjnik i bransoletka z turkusu, masy perłowej i srebra próby 925.

Śliczności!

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Co do TNT - siedzę właśnie w ich polo z wielgachnym napisem na plecach Nitebox is here! I mam masakrę z ustami. Wystarczy trochę słońca i wiatru, a wyglądają jak po bliskim spotkaniu z wrzątkiem
Również polecam Carmex - mam w tubce, i smaczny to on nie jest, ale pomaga na wszystko, nawet na początki opryszczki

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak na razie jest pol bostwa przerwa na obiad i przemieszczam sie robic pazurki
Witaj, o Półbogini

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
To i ja sie pochwalę ostatnim dziełem srebro i swarki
Ależ mamy zdolne Wizażanki, nie ma co!

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Margot, matujące są fuuuj. Wysuszają skórę, ona się broni i zaczyna się masakra. Ze dwa lata temu skusiłam się (też już trądzik za mną) na jakiś, chyba Ziai (nie pamiętam dokładnie) - po 2 tygodniach skóra była totalnie wysuszona i z kraterami. Jakaś abstrakcja. Na Wizażu doczytałam co i jak - mocna akcja z nawilżaniem, odstawienie matującego i po miesiącu było lepiej, a po dwóch wyleczone...
Własnie dlatego boję się eksperymentować, skórę mam i tak koszmarnie suchą (i to nie tylko moje subiektywne wrazenie, testy to potwierdziły - już nie pamiętam procentowo, ale mam niski poziom i nawilżenia i natłuszczenia). No nic, spróbuję przetestować tę Biodermę...
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 18:01   #1931
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez Paulinka_S Pokaż wiadomość
ja też oglądam ale bezradni ci Włosi... ciągle stwarzają sytuacje i nie mogą strzelić... mam nadzieje, ze w takiej sytuacji strzeli Rumnia i bedzie po sprawie
A ja bym chciała, żeby Włosi wygrali - zaraz mnie zjecie żywcem pewnie

Margot - Miałam próbeczkę Chanel Precision Rectifiance - serum - podziałało rewelacyjnie Mam podobny problem i po tym serum wszystkie świecące partie ładnie się zmatowiły. Niestety próbki mi się już skończyły - ciekawa jestem jak długo utrzyma się ten efekt Serum używałam ok. tygodnia, matuje naprawdę świetnie
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-13, 18:04   #1932
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar IV

Nigdy nie trafiłam z kremem matującym - na lato idelanie rozwiązanie, ale zawsze rolowały mi się na nich podkłady

Sublime Bronze, L'oreal - wrażeń dzień drugi Krem niestety podsuszył mi skórę I jest dosyć tępy w nakładaniu- no chyba, że ja mam tak suchą cerę. Musiałam bardzo dokładnie nakłądać bo błyskawicznie wsiąkał i bałam się zacieków. I nie da się ukryć, że ciut śmierdzi samopolaczem, odrobinę ale niesety czuję Ale z odcienia cery jestem zadowlona i z efektu rozświetlenia też
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 18:14   #1933
Paulinka_S
S. Sssss. SSSSS.
 
Avatar Paulinka_S
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 125
Dot.: Scent Bar IV

no pieknie 1:0 dla Rumunii

no i błyskawiczny remis
__________________



Edytowane przez Paulinka_S
Czas edycji: 2008-06-13 o 18:15 Powód: Włosi strzelili :D
Paulinka_S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 18:15   #1934
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
Margot - Miałam próbeczkę Chanel Precision Rectifiance - serum - podziałało rewelacyjnie Mam podobny problem i po tym serum wszystkie świecące partie ładnie się zmatowiły. Niestety próbki mi się już skończyły - ciekawa jestem jak długo utrzyma się ten efekt Serum używałam ok. tygodnia, matuje naprawdę świetnie
Favkes, próbki zapewne będa dostępne na Allegro, to jak nie zapomnę to sobie nabędę i przetestuję

A jako, że wynik meczu jest mi totalnie obojętny, zaraz się wybieram na babskie ploteczki
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 18:18   #1935
taka taka
Zakorzenienie
 
Avatar taka taka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 085
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Sublime Bronze, L'oreal - wrażeń dzień drugi Krem niestety podsuszył mi skórę I jest dosyć tępy w nakładaniu- no chyba, że ja mam tak suchą cerę. Musiałam bardzo dokładnie nakłądać bo błyskawicznie wsiąkał i bałam się zacieków. I nie da się ukryć, że ciut śmierdzi samopolaczem, odrobinę ale niesety czuję Ale z odcienia cery jestem zadowlona i z efektu rozświetlenia też
ja przez przypadek kupiłam krem brązujący do twarzy- Hydrabio Bonne Mine Biodermy, chciała kupić zwykły nawilżający krem i biorąc z półki pomyliłam opakowania
ale do rzeczy: użyłam go na noc i rano wstalam pięknie opalona , tochę się zdziwiłam , ale efek jest świetny
zupełnie się nie starałam, żeby równo rozsmarować, a opalenizna jest równa i bardzo naturalna, chociaż dość mocna, w dodatku nie śmierdzi, nic, a nic, słowo
ja nie używałam z reguły samoopalaczy, bo każdy mi do tej pory śmierdział
trzeci plus to fakt, że krem zdecydowanie nawilża i dodatkowo łagodzi podrażnienia, nie wiem jak to wszystko jest możliwe, ale jest

zupełnie brak mi dziś energii, humor mi padł bez powodu, czekam na męża z butelką wina, może trochę poprawi mi humor i mąż, i wino
taka taka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 18:22   #1936
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez taka taka Pokaż wiadomość
ja przez przypadek kupiłam krem brązujący do twarzy- Hydrabio Bonne Mine Biodermy, chciała kupić zwykły nawilżający krem i biorąc z półki pomyliłam opakowania
ale do rzeczy: użyłam go na noc i rano wstalam pięknie opalona , tochę się zdziwiłam , ale efek jest świetny
zupełnie się nie starałam, żeby równo rozsmarować, a opalenizna jest równa i bardzo naturalna, chociaż dość mocna, w dodatku nie śmierdzi, nic, a nic, słowo
ja nie używałam z reguły samoopalaczy, bo każdy mi do tej pory śmierdział
trzeci plus to fakt, że krem zdecydowanie nawilża i dodatkowo łagodzi podrażnienia, nie wiem jak to wszystko jest możliwe, ale jest

zupełnie brak mi dziś energii, humor mi padł bez powodu, czekam na męża z butelką wina, może trochę poprawi mi humor i mąż i wino

Tako - muszę kiedyś wypróbować, czytałam o nim same dobre rzeczy, zresztą Bioderma to świetna firma. Życzę szybkiego powrotu humoru
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 18:33   #1937
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Do mnie dzisiaj dotarła bransoleta i naszyjnik wszystko z drewna. Oszalałam ostatnio na punkcie dużej, drewnianej biżuterii

Ja kcem foty


Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Witaj, o Półbogini

Margolciu,

Wiesz co, ja na Twoim miejscu podarowalabym sobie przygode z kremami matujacymi Skora na wierzchu bedzie matowa, a pod spodem bedzie kwitla produkcja sebum i efekt bedzie odwrotny od zamierzonego, bo nie dosc ze bedziesz sie blyszczec jak latarnia morska, to dojda jeszcze malowniczo odstajace suche skorki z dodatkowo przesuszonej powierzchniowo skory. Lepiej przejdz na lzejsze kremy nawilzajace lub sera.

Udanej zabawy

Edytowane przez Contax
Czas edycji: 2008-06-13 o 19:11 Powód: lit.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 19:05   #1938
d'ou vient le vent
Zakorzenienie
 
Avatar d'ou vient le vent
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 880
Dot.: Scent Bar IV

Jeszcze jeden plus tego ze sie wyprowadzamy - nie bede musiala chodzic wiecej na te cholerna poczte. Dzis sie tak wkurzylam i zrobilam masakryczna awanture - babol mi podpadl. I mowiac szczerze - wisi mi juz ze malo zarabiaja. Gdyby chociaz wykonywali swoje obowiazki jak nalezy i zachowywali sie normalnie a nie jak pijane cwiercdebile to jeszcze mogalbym byc wyrozumiala ale po dzisiejszej akcji NEVER!
Dzisiaj mialam ochote babe zlapac za czupryne i walnac tym jej glupi lbem o blat ... normalnie rzadko kiedy ktos mnie potrafi rozzloscic ale babol doprowadzil mnie do furii. Dopielam swego choc oplacilam to nerwami.

Nat
__________________

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 19:10   #1939
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar IV

Nat - współczuję sytuacji na poczcie Jak twoja ręka? Byłaś już u lekarza?
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-13, 19:16   #1940
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez d'ou vient le vent Pokaż wiadomość
Dzisiaj mialam ochote babe zlapac za czupryne i walnac tym jej glupi lbem o blat ... normalnie rzadko kiedy ktos mnie potrafi rozzloscic ale babol doprowadzil mnie do furii. Dopielam swego choc oplacilam to nerwami.
Ja to miałam wczoraj, wysyłając przesyłki. Rozumiem, że było ich sporo, ale:
- pani, choć nie było przerwy, coś liczyła i nie zabierała się za obsługę, a na zwróconą uwagę, strzeliła focha i... dalej nie obsługiwała
- zwróciła mi uwagę, że nie opisałam taśmy (naklejone przez nadawcę) - opisałam dwie, podaję jej, żeby ona już zważyła i wypisała kwitki, a ona nic (to były pudełka, więc podawałam górą), na moją uwagę - stwierdziła, że... nie będzie 3 razy wstawać
- zaczęła się tworzyć kolejka - poprosiłam ponownie, bo tworzy się kolejka, na co pani wzruszyła ramionami i dalej nic
- potem stwierdziła, że "jej nikt nie płaci za naklejanie znaczków", a "jak się tyle wysyła, to można byłoby mieć znaczki ze sobą"

Ech... Nigdy nie miałam takiej przygody na mojej poczcie
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 19:20   #1941
Kagan
Wtajemniczenie
 
Avatar Kagan
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 2 125
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez d'ou vient le vent Pokaż wiadomość
Jeszcze jeden plus tego ze sie wyprowadzamy - nie bede musiala chodzic wiecej na te cholerna poczte. Dzis sie tak wkurzylam i zrobilam masakryczna awanture - babol mi podpadl. I mowiac szczerze - wisi mi juz ze malo zarabiaja. Gdyby chociaz wykonywali swoje obowiazki jak nalezy i zachowywali sie normalnie a nie jak pijane cwiercdebile to jeszcze mogalbym byc wyrozumiala ale po dzisiejszej akcji NEVER!
Dzisiaj mialam ochote babe zlapac za czupryne i walnac tym jej glupi lbem o blat ... normalnie rzadko kiedy ktos mnie potrafi rozzloscic ale babol doprowadzil mnie do furii. Dopielam swego choc oplacilam to nerwami.

Nat
Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Ja to miałam wczoraj, wysyłając przesyłki. Rozumiem, że było ich sporo, ale:
- pani, choć nie było przerwy, coś liczyła i nie zabierała się za obsługę, a na zwróconą uwagę, strzeliła focha i... dalej nie obsługiwała
- zwróciła mi uwagę, że nie opisałam taśmy (naklejone przez nadawcę) - opisałam dwie, podaję jej, żeby ona już zważyła i wypisała kwitki, a ona nic (to były pudełka, więc podawałam górą), na moją uwagę - stwierdziła, że... nie będzie 3 razy wstawać
- zaczęła się tworzyć kolejka - poprosiłam ponownie, bo tworzy się kolejka, na co pani wzruszyła ramionami i dalej nic
- potem stwierdziła, że "jej nikt nie płaci za naklejanie znaczków", a "jak się tyle wysyła, to można byłoby mieć znaczki ze sobą"

Ech... Nigdy nie miałam takiej przygody na mojej poczcie
Panie zmęczone strajkiem ? Czy może strajk trwał zbyt krótko? Trzeba było jej powiedzieć, że nie Ty jesteś dla niej tylko ona dla Ciebie. Jak mnie takie zmierzłe baby denerwują.
Kagan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 19:22   #1942
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Ja to miałam wczoraj, wysyłając przesyłki. Rozumiem, że było ich sporo, ale:
- pani, choć nie było przerwy, coś liczyła i nie zabierała się za obsługę, a na zwróconą uwagę, strzeliła focha i... dalej nie obsługiwała
- zwróciła mi uwagę, że nie opisałam taśmy (naklejone przez nadawcę) - opisałam dwie, podaję jej, żeby ona już zważyła i wypisała kwitki, a ona nic (to były pudełka, więc podawałam górą), na moją uwagę - stwierdziła, że... nie będzie 3 razy wstawać
- zaczęła się tworzyć kolejka - poprosiłam ponownie, bo tworzy się kolejka, na co pani wzruszyła ramionami i dalej nic
- potem stwierdziła, że "jej nikt nie płaci za naklejanie znaczków", a "jak się tyle wysyła, to można byłoby mieć znaczki ze sobą"

Ech... Nigdy nie miałam takiej przygody na mojej poczcie


Annmarie- Rozumiem że wysyłałaś nam Amourki? Jeżeli tak - to przykro, że spotkała cię taka sytuacja Jak czytam takie historyjki to mam o taką minę Normalnie chamstwo, chamstwo, zero poprawy jakości usług.

Przyjedźcie do mnie z przesyłkami - u mnie przemiłe panie są
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 19:23   #1943
d'ou vient le vent
Zakorzenienie
 
Avatar d'ou vient le vent
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 880
Dot.: Scent Bar IV

Dostalam od internistki skierowanie na badania (biopsja cienkoiglowa) ale sie kurna ciesze ze sie wyprowadzam ...
Na poczcie poszlo o to ze chcialam odebrac paczke dla siebie i TZ bo byly na 1 awizie z jednym i tym samym adresem. Mialam dowod malza. Ale co baba na to? NIE! Dlaczego Bo NIE MOGE i NIE wyda. No to ja jej mowie ze na awizo jest ten sam adres odbioru, dowod meza mam, nazwisko to samo mamy i do 2 lat odbieram paczki i listy pod tym adresem . Ona: NIEEEE!!! No i sie tak na tym NIEEEE zaciela. Wiec sie pytam skoro listonosz sie za mnie podpisuje na pollecony a ona sama probowala mi wcisnac druk a WKU dla syna wlasciciela to teraz nie moze mi wydac paczki dla meza? (nota bene 2 miesiace wczesniej nie mialam nowego dowodu i musialam odebrac na paszport paczke - donioslam wtedy tez odpis aktu malzenstwa, ktory sobie skserowala - po co im ksero to juz nie wiem) . baba nadal swoje NIEEEE i ze nie udowodnie jej ze chciala mi cos wcisnac (jasne ze nie udowodnie bo nie jestem glupia zeby za kogos druki wku odbierac - co ciekawe nie zaprzeczyla ze chciala mi go wcisnac ) . Ciagle stojac w kolejce dzwonie do malza i tlumacze co jest - chcial z nia pogadac ale tylko posluchal naszej pyskowki bo baba stwierdzila ze ja to nic NIEEE obchodzi i NIEEEE wyda paczki chocbym nei wiem co i ze mam sie wynosic bo ona ma kolejke do obsluzenia. Ja na to "A mnie to Nie NIEEE obchodzi i NIEEEE odejde dopoki mi pani NIEEE WYYYYDAAAA" Przylazla naczelnik poczty i pyta sie o co chodzi - kazala biurwie wypisac dla mnie deklaracje ze poswiadczam ze to ten sam adres (bo na awizo przeciez nie ma ) i ze moge jednak te paki obie odebrac. Nie mozna tak bylo od razu? NIEEEEE
A najlepsze jest to ze skoro chodzilo tylko o adres to mojej tez nie powinna byla wydac bo ja mam adres w dowodzie jeszcze u mothers

Annmarie - wspolczuje. Widze ze pracownicy PP ciezko pracuja na spoleczne poparcie swojej sprawy Oby im bokiem wyszlo.

Nat
__________________

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 19:25   #1944
Paulinka_S
S. Sssss. SSSSS.
 
Avatar Paulinka_S
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 125
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Ja to miałam wczoraj, wysyłając przesyłki. Rozumiem, że było ich sporo, ale:
- pani, choć nie było przerwy, coś liczyła i nie zabierała się za obsługę, a na zwróconą uwagę, strzeliła focha i... dalej nie obsługiwała
- zwróciła mi uwagę, że nie opisałam taśmy (naklejone przez nadawcę) - opisałam dwie, podaję jej, żeby ona już zważyła i wypisała kwitki, a ona nic (to były pudełka, więc podawałam górą), na moją uwagę - stwierdziła, że... nie będzie 3 razy wstawać
- zaczęła się tworzyć kolejka - poprosiłam ponownie, bo tworzy się kolejka, na co pani wzruszyła ramionami i dalej nic
- potem stwierdziła, że "jej nikt nie płaci za naklejanie znaczków", a "jak się tyle wysyła, to można byłoby mieć znaczki ze sobą"

Ech... Nigdy nie miałam takiej przygody na mojej poczcie
ehhh szkoda słów...

ale udało Ci się w końcu wysłać?
__________________


Paulinka_S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 19:30   #1945
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez d'ou vient le vent Pokaż wiadomość
Dostalam od internistki skierowanie na badania (biopsja cienkoiglowa) ale sie kurna ciesze ze sie wyprowadzam ...
Na poczcie poszlo o to ze chcialam odebrac paczke dla siebie i TZ bo byly na 1 awizie z jednym i tym samym adresem. Mialam dowod malza. Ale co baba na to? NIE! Dlaczego Bo NIE MOGE i NIE wyda. No to ja jej mowie ze na awizo jest ten sam adres odbioru, dowod meza mam, nazwisko to samo mamy i do 2 lat odbieram paczki i listy pod tym adresem . Ona: NIEEEE!!! No i sie tak na tym NIEEEE zaciela. Wiec sie pytam skoro listonosz sie za mnie podpisuje na pollecony a ona sama probowala mi wcisnac druk a WKU dla syna wlasciciela to teraz nie moze mi wydac paczki dla meza? (nota bene 2 miesiace wczesniej nie mialam nowego dowodu i musialam odebrac na paszport paczke - donioslam wtedy tez odpis aktu malzenstwa, ktory sobie skserowala - po co im ksero to juz nie wiem) . baba nadal swoje NIEEEE i ze nie udowodnie jej ze chciala mi cos wcisnac (jasne ze nie udowodnie bo nie jestem glupia zeby za kogos druki wku odbierac - co ciekawe nie zaprzeczyla ze chciala mi go wcisnac ) . Ciagle stojac w kolejce dzwonie do malza i tlumacze co jest - chcial z nia pogadac ale tylko posluchal naszej pyskowki bo baba stwierdzila ze ja to nic NIEEE obchodzi i NIEEEE wyda paczki chocbym nei wiem co i ze mam sie wynosic bo ona ma kolejke do obsluzenia. Ja na to "A mnie to Nie NIEEE obchodzi i NIEEEE odejde dopoki mi pani NIEEE WYYYYDAAAA" Przylazla naczelnik poczty i pyta sie o co chodzi - kazala biurwie wypisac dla mnie deklaracje ze poswiadczam ze to ten sam adres (bo na awizo przeciez nie ma ) i ze moge jednak te paki obie odebrac. Nie mozna tak bylo od razu? NIEEEEE
A najlepsze jest to ze skoro chodzilo tylko o adres to mojej tez nie powinna byla wydac bo ja mam adres w dowodzie jeszcze u mothers

Annmarie - wspolczuje. Widze ze pracownicy PP ciezko pracuja na spoleczne poparcie swojej sprawy Oby im bokiem wyszlo.

Nat

Nat - normalnie bym zatukła! Co za babsztyl, aż się wierzyć nie chce!
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 19:35   #1946
d'ou vient le vent
Zakorzenienie
 
Avatar d'ou vient le vent
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 880
Dot.: Scent Bar IV

Taa Madziczko - bylam bliska tego ....
Jeszcze ze zlotych mysli pani z okienka:
Ze sie listonosz za mnie podpisuje
ONA:"Ale on pania zna"
JA:"Ale popelnia przestepstwo falszujac moj podpis i podpisujac sie za mnie bez mojej wiedzy i zgody"
ONA: "Ale robi to na wlasna odpowiedzialnosc. I mnie to nie obchodzi."



BETONY ... Predzej bym sie z z kupa dogadala.

Nat
__________________

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 19:39   #1947
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar IV

To mnie denerwuje właśnie, oni mogą - podpisywać sie za ciebie, nie zostawiać awiza, gubić przesyłki, wypisywać awiza jak im się chce, drzeć przesyłki - a ty nie możesz nic.

Niech się kicają ze swoim strajkiem i pretensjami do świata.
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 19:44   #1948
asia_102
Wtajemniczenie
 
Avatar asia_102
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 356
Dot.: Scent Bar IV

słuchajcie, to jest chyba włoski strajk ja dziś poszłam na pocztę, zazwyczaj panie są przemiłe, a dziś chciałam nadać paczkę, poprosiłam najpierw o kopertę bąbelkową - pani kazała mi zapłacić oddzielnie 1,40 pln, miałam równo, nie ma problemu, potem kazała zapłacić oddzielnie za paczkę. Uzasadniła, że nie mogę dostać do ręki koperty skoro za nią nie zapłaciłam Spoko, wręczyłam jej dwa awiza - jedno przyniosła, wzieła mi dowód wypisała i oddała mi dowód mówiąc, ze nie może dokumentu przterzymywać. Kolejny raz poszła szukać drugiej paczki, wzieła dowód, wypisała i oddała. A ja grzeczna i spokojna jak aniołek nie nie mówiłam tylko robiłam co chciała i to chyba ją najbardziej wkurzyło
ale jakbym miała gorszy nastrój ... to nie wiem
__________________
nie perfum, a perfumy! tak jak spodnie czy skrzypce, a nie spodeń i skrzypiec!

(¨`·.·´¨)
`·.(¨`·.·´¨)
` ·.,.·´
asia_102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 19:48   #1949
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar IV

Asiu- u mnie też tak od zawsze jest, że pani żąda zapłatę za kopertę najpierw a potem dopiero mogę nadać, nawet jak nie ma kolejki.
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 19:50   #1950
asia_102
Wtajemniczenie
 
Avatar asia_102
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 356
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Asiu- u mnie też pani żąda zapłatę za kopertę najpierw a potem dopiero mogę nadać, nawet jak nie ma kolejki.
ale mnie to się przez 5 lat NIGDY nie przydarzyło...
__________________
nie perfum, a perfumy! tak jak spodnie czy skrzypce, a nie spodeń i skrzypiec!

(¨`·.·´¨)
`·.(¨`·.·´¨)
` ·.,.·´
asia_102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:01.