Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-06, 14:21   #2071
cf41f2cfb5bf51377c5e2faa4e88c532d7ca03d8_609b0c72c088a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 118
Dot.: Legendy azjatyckiego rynku kosmetycznego

Treść usunięta
cf41f2cfb5bf51377c5e2faa4e88c532d7ca03d8_609b0c72c088a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-06, 15:03   #2072
haru_haru
Rozeznanie
 
Avatar haru_haru
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 956
Dot.: Legendy azjatyckiego rynku kosmetycznego

Propozycja - użyj wyszukiwarki bo już taki wątek jest.
Poza tym wujek Google prawdę ci powie .
haru_haru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-07, 01:20   #2073
cf41f2cfb5bf51377c5e2faa4e88c532d7ca03d8_609b0c72c088a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 118
Dot.: Legendy azjatyckiego rynku kosmetycznego

Treść usunięta
cf41f2cfb5bf51377c5e2faa4e88c532d7ca03d8_609b0c72c088a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-07, 23:22   #2074
loua
Raczkowanie
 
Avatar loua
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Knurów/Guangzhou
Wiadomości: 127
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Po kilku dniach używania Iope Super Vital Cream Bio Intensive mam mieszane uczucia. W przypadku cery mieszanej/tłustej na pewno nie jest to krem na lato, bo po tych kilku dniach strefa T przetłuszcza mi się bardziej niż do tej pory, a do tego krem chyba mnie zapycha, w niewielkim stopniu, ale jednak.

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
gdyby Ci coś nie podpasowało albo miała nadmiar cc kremów to z chęcią jakiś bym odkupiła
Pamiętam o Tobie Mam już dwa kremy CC, które są niby ok, ale coś mi w nich nie pasuje, więc się podzielę
loua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-08, 08:06   #2075
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez loua Pokaż wiadomość
Po kilku dniach używania Iope Super Vital Cream Bio Intensive mam mieszane uczucia. W przypadku cery mieszanej/tłustej na pewno nie jest to krem na lato, bo po tych kilku dniach strefa T przetłuszcza mi się bardziej niż do tej pory, a do tego krem chyba mnie zapycha, w niewielkim stopniu, ale jednak.



Pamiętam o Tobie Mam już dwa kremy CC, które są niby ok, ale coś mi w nich nie pasuje, więc się podzielę
o zgrozo, przykre że krem z wyższej półki robi takie kuku może to ta gliceryna na 3 miejscu i olejki w składzie
a co Ci konkretnie nie pasuje w nich, kolor, efekt?
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-08, 10:21   #2076
Elfelins
Raczkowanie
 
Avatar Elfelins
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Ldz
Wiadomości: 461
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Dziewczyny które polecacie skarpetki peelingujące do stóp?? potrzebuję pewny i mocny efekt, no i fajnie gdybym nie zbankrutowała bo muszę hurtowo kupić pare par :p zastanawiam się pomiędzy Holika Holika i TonyMoly (?)
__________________
"Iloraz inteligencji przegrywa z sumą głupoty"
Elfelins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-08, 10:55   #2077
loua
Raczkowanie
 
Avatar loua
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Knurów/Guangzhou
Wiadomości: 127
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
o zgrozo, przykre że krem z wyższej półki robi takie kuku może to ta gliceryna na 3 miejscu i olejki w składzie
a co Ci konkretnie nie pasuje w nich, kolor, efekt?
Po tym jak zapchał mnie najdroższy krem z THOW, to już mnie nic nie zdziwi. Co ciekawe IOPE z jednej strony zapycha, a z drugiej poprawia wygląd skóry, na czole mnie wysypało, a policzki wyglądają na jędrniejsze, ale chyba muszę poszukać czegoś lżejszego o podobnym działaniu.

Jeden z kremów CC jest dla mnie za jasny poza tym wad w nim nie widzę, drugi nakładany palcami daje efekt photoshopa, ale nakładany gąbeczką czy pędzlem już tak dobrze nie wygląda, a ja nie lubię nakładać BB/CC palcami.
loua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-08, 12:08   #2078
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez loua Pokaż wiadomość
Jeden z kremów CC jest dla mnie za jasny poza tym wad w nim nie widzę, drugi nakładany palcami daje efekt photoshopa, ale nakładany gąbeczką czy pędzlem już tak dobrze nie wygląda, a ja nie lubię nakładać BB/CC palcami.
A co to za krem, co daje efekt photoshopa?
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-08, 12:27   #2079
loua
Raczkowanie
 
Avatar loua
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Knurów/Guangzhou
Wiadomości: 127
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
A co to za krem, co daje efekt photoshopa?
Chiński CC Pisze na nim tylko Herbal Premium Care, reszta po chińsku.
loua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-08, 12:36   #2080
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez loua Pokaż wiadomość
Po tym jak zapchał mnie najdroższy krem z THOW, to już mnie nic nie zdziwi. Co ciekawe IOPE z jednej strony zapycha, a z drugiej poprawia wygląd skóry, na czole mnie wysypało, a policzki wyglądają na jędrniejsze, ale chyba muszę poszukać czegoś lżejszego o podobnym działaniu.

Jeden z kremów CC jest dla mnie za jasny poza tym wad w nim nie widzę, drugi nakładany palcami daje efekt photoshopa, ale nakładany gąbeczką czy pędzlem już tak dobrze nie wygląda, a ja nie lubię nakładać BB/CC palcami.
no tak, mnie kilka produktów THOW też zatykało, za bogaty skład chyba. Tylko np Sulwhasoo timetreasure też jest w sumie ciężkie, zostawia błyszczącą powłokę a zmniejsza wszelkie stany zapalne już po 1-2 aplikacjach

a w jakiej tonacji jest ten zbyt jasny cc? I też tak się ślizgają i wytrącają kropelki wody? jeszcze tak pomęczę-jak oceniasz krycie, i czy dają wykończenie mocnego glow?
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-08, 19:55   #2081
loua
Raczkowanie
 
Avatar loua
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Knurów/Guangzhou
Wiadomości: 127
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
no tak, mnie kilka produktów THOW też zatykało, za bogaty skład chyba. Tylko np Sulwhasoo timetreasure też jest w sumie ciężkie, zostawia błyszczącą powłokę a zmniejsza wszelkie stany zapalne już po 1-2 aplikacjach

a w jakiej tonacji jest ten zbyt jasny cc? I też tak się ślizgają i wytrącają kropelki wody? jeszcze tak pomęczę-jak oceniasz krycie, i czy dają wykończenie mocnego glow?
Serum Sulwhasoo Timetreasure często używam do łagodzenia stanów zapalnych właśnie

Ślizgają się trochę i jeden ma kropelki wody Ten za jasny jest delikatnie żółty, taka biel złamana żółcią. Nie mam teraz dużo do krycia, więc ciężko mi to ocenić, ale raczej średnie, glow bardzo delikatne, nosiłam bez pudru albo z odrobiną krzemionki na czoło i nos.
Podeślę Ci je do przetestowania jak będę w Polsce
loua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-08, 20:02   #2082
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Elfelins Pokaż wiadomość
Dziewczyny które polecacie skarpetki peelingujące do stóp?? potrzebuję pewny i mocny efekt, no i fajnie gdybym nie zbankrutowała bo muszę hurtowo kupić pare par :p zastanawiam się pomiędzy Holika Holika i TonyMoly (?)
TonyMoly Shiny Foot Peeling

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-08, 20:53   #2083
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez loua Pokaż wiadomość
Serum Sulwhasoo Timetreasure często używam do łagodzenia stanów zapalnych właśnie

Ślizgają się trochę i jeden ma kropelki wody Ten za jasny jest delikatnie żółty, taka biel złamana żółcią. Nie mam teraz dużo do krycia, więc ciężko mi to ocenić, ale raczej średnie, glow bardzo delikatne, nosiłam bez pudru albo z odrobiną krzemionki na czoło i nos.
Podeślę Ci je do przetestowania jak będę w Polsce
brzmi bardzo obiecująco właśnie czegoś takiego potrzebuję
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-09, 20:52   #2084
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

mam nadzieje, ze mnie nie zjecie...

Nie ma któraś może próbki na zbyciu Gowoonsesang BB?

Widzialam probki na allegro, ale jakos nie mam zaufania, no chyba, ze macie sprawdzonego sprzedawce z owym produktem (probka)

Edytowane przez ellish
Czas edycji: 2014-08-09 o 20:59
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-10, 13:05   #2085
pennbury
Raczkowanie
 
Avatar pennbury
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 122
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Polecacie kremy bb Skin79? Zastanawiam się nad kupnem, albo orange, albo green. Który lepszy? Czy może lepiej w ogóle wybrać inną firmę (nie orientuje sie jeszcze w azjatykach :/)?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
ćwiczę
dbam o włosy
staram się myśleć pozytywnie i kochać siebie

pennbury jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-10, 13:18   #2086
bubelmart
Rozeznanie
 
Avatar bubelmart
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Opola
Wiadomości: 775
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Elfelins Pokaż wiadomość
Dziewczyny które polecacie skarpetki peelingujące do stóp?? potrzebuję pewny i mocny efekt, no i fajnie gdybym nie zbankrutowała bo muszę hurtowo kupić pare par :p zastanawiam się pomiędzy Holika Holika i TonyMoly (?)
obie są fajne, nie polecam tylko tych tańszych, właśnie ostatnio wypróbowałam Nature Republic, ale niestety, do Holiki się nie umywają (po Holice przez rok miałam stopy z głowy - gładziusie, po Nature - niby wylinka szybko się zaczęła, ale potem trwała i trwała, i trwała... - po jakiś trzech tygodniach/miesiącu niby jest gładko, ale nie do końca, mam wrażenie jakbym niedługo musiała powtórzyć zabieg "stópek"...)

Cytat:
Napisane przez ellish Pokaż wiadomość
mam nadzieje, ze mnie nie zjecie...

Nie ma któraś może próbki na zbyciu Gowoonsesang BB?

Widzialam probki na allegro, ale jakos nie mam zaufania, no chyba, ze macie sprawdzonego sprzedawce z owym produktem (probka)
dołączę się do pytania nie kupuję bebików na all, ale jeśli macie kogoś sprawdzonego, to chętnie
__________________
'Gdy w pewnym momencie twojej codzienności potrąci Cię na przejściu dla pieszych samochód, połóż się leniwie na ulicy, roześmiej się życiu w twarz i powiedz, że i tak jesteś dzisiaj senny...'

anyone who can touch you
- can hurt you or heal you

Edytowane przez bubelmart
Czas edycji: 2014-08-10 o 13:27
bubelmart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-10, 14:56   #2087
haru_haru
Rozeznanie
 
Avatar haru_haru
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 956
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Z allegro to polecam www-RubiShop-pl
Zamawiałam już od nich wiele razy, wszystko w porządku, a bardziej się opłaca kupić próbkę na allegro niż przez eBay
Często też dodają gratisowe próbki , tak samo jak na eBayu

pennbury - a jaki masz odcień skóry?
Jeśli twoja karnacja jest bardziej brzoskwiniowa, beżowa - to pomarańczowy. Jeśli jesteś blada, twoja skóra jest porcelanowa - zielony.
Poszukaj w internecie zdjęć tych kremów, jest mnóstwo recenzji, a skoro się nie orientujesz w koreańskich kosmetykach to lepiej nie kupować czegoś w ciemno. Od siebie dodam że BB kremy są lepsze dla ludzi z jasną (lub nawet bardzo jasną) karnacją .
haru_haru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-10, 18:06   #2088
innocencee
Zakorzenienie
 
Avatar innocencee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 8 754
GG do innocencee
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Zaczęłam wgłębiać się w temat azjatyckiej pielęgnacji. Na pierwszy ogień zamówiłam maseczkę na nos innisfree wine jelly sleeping pack i krem mizon snail recovery gel cream.
Może znacie coś fajnego pod oczy, co redukowałoby cienie?
__________________


innocencee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-10, 21:25   #2089
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez ellish Pokaż wiadomość
mam nadzieje, ze mnie nie zjecie...

Nie ma któraś może próbki na zbyciu Gowoonsesang BB?

Widzialam probki na allegro, ale jakos nie mam zaufania, no chyba, ze macie sprawdzonego sprzedawce z owym produktem (probka)
Ja mogę zaoferować odlewkę Doktorka . Napisz jeśli jesteś zainteresowana.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-11, 09:30   #2090
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez loua Pokaż wiadomość
Serum Sulwhasoo Timetreasure często używam do łagodzenia stanów zapalnych właśnie

Ślizgają się trochę i jeden ma kropelki wody Ten za jasny jest delikatnie żółty, taka biel złamana żółcią. Nie mam teraz dużo do krycia, więc ciężko mi to ocenić, ale raczej średnie, glow bardzo delikatne, nosiłam bez pudru albo z odrobiną krzemionki na czoło i nos.
Podeślę Ci je do przetestowania jak będę w Polsce
Hej! Który to ten jasny i żółty?
neath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-12, 10:30   #2091
spaghettii
Wtajemniczenie
 
Avatar spaghettii
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Oslo/Sopot
Wiadomości: 2 986
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

hej
dolacze sie do waszego watku, bo uwielbiam azjatyckie kosmetyki! Probowalam wielu roznych kosmetykow, ale dopiero po tych kupionych w Tajlandii widac bylo naprawde roznice.. mowie tu o kazdego rodzaju kosmetykach, pielegnacyjnych do twarzy, wlosow, ciala i tez o kolorowce. widze, ze zamawiacie na eBay'u, czy tylko tam jest mozliwosc zdobycia ich? I czy mozna tam zamowic np kosmetyki firmy in2it? zabieram sie za czytanie tego watku
__________________





Moj blog
_________________________ ___

ZAPUSZCZAM WLOSY

pije pokrzywe-12.08.2012
lotion seboradin-25.08.2012
drozdze w tabletkach-28.08.2012
Cel I - do ramion



cwicze:
6.01.2013
spaghettii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-12, 11:19   #2092
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez spaghettii Pokaż wiadomość
hej
dolacze sie do waszego watku, bo uwielbiam azjatyckie kosmetyki! Probowalam wielu roznych kosmetykow, ale dopiero po tych kupionych w Tajlandii widac bylo naprawde roznice.. mowie tu o kazdego rodzaju kosmetykach, pielegnacyjnych do twarzy, wlosow, ciala i tez o kolorowce. widze, ze zamawiacie na eBay'u, czy tylko tam jest mozliwosc zdobycia ich? I czy mozna tam zamowic np kosmetyki firmy in2it? zabieram sie za czytanie tego watku
Napisz coś więcej o kosmetykach, które używałaś/używasz i które są godne polecenia . Jakie jest ich działanie itd.

O in2it nie słyszałam.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-12, 12:37   #2093
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez spaghettii Pokaż wiadomość
hej
dolacze sie do waszego watku, bo uwielbiam azjatyckie kosmetyki! Probowalam wielu roznych kosmetykow, ale dopiero po tych kupionych w Tajlandii widac bylo naprawde roznice.. mowie tu o kazdego rodzaju kosmetykach, pielegnacyjnych do twarzy, wlosow, ciala i tez o kolorowce. widze, ze zamawiacie na eBay'u, czy tylko tam jest mozliwosc zdobycia ich? I czy mozna tam zamowic np kosmetyki firmy in2it? zabieram sie za czytanie tego watku
na ebayu trochę jest, bb kremów najwięcej chyba Mistine, Pond's na ich rynku też popularny bardzo, z tej firmy in2in wyszukiwarka niewiele pokazuje

http://www.ebay.pl/sch/i.html?_nkw=i...dmd=1&_ipg=200

jest trochę wybielających
http://www.ebay.pl/sch/i.html?_odkw=...g&_sacat=26395

pudrów z filtrem
http://www.ebay.pl/sch/i.html?_odkw=...V&_sacat=26395

sporo się tego znajdzie

polecasz jakieś konkretne firmy z pielęgnacji lub kolorówki?
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-14, 15:40   #2094
spaghettii
Wtajemniczenie
 
Avatar spaghettii
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Oslo/Sopot
Wiadomości: 2 986
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Ciezko mi polecic konkretne firmy, bo tak naprawde bedac w Tajlandii kupowalam co mi wpqdlo pod reke ale z cieni do oczu wlasnie in2it, sa naprawde fajne.. Mialam dobry zel do twarzy Dr ..? Nie pamietam wlasnie nazwy do wlosow np BioWoman, Purete, Top Secret, Just Modern..


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________





Moj blog
_________________________ ___

ZAPUSZCZAM WLOSY

pije pokrzywe-12.08.2012
lotion seboradin-25.08.2012
drozdze w tabletkach-28.08.2012
Cel I - do ramion



cwicze:
6.01.2013
spaghettii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-15, 12:26   #2095
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Elfelins Pokaż wiadomość
Dziewczyny które polecacie skarpetki peelingujące do stóp?? potrzebuję pewny i mocny efekt, no i fajnie gdybym nie zbankrutowała bo muszę hurtowo kupić pare par :p zastanawiam się pomiędzy Holika Holika i TonyMoly (?)
Kup sobie z różnych firm i sprawdź, które najlepsze dla Twojej skóry.
Ja najbardziej lubię VOV.

---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------

Cytat:
Napisane przez pennbury Pokaż wiadomość
Polecacie kremy bb Skin79? Zastanawiam się nad kupnem, albo orange, albo green. Który lepszy? Czy może lepiej w ogóle wybrać inną firmę (nie orientuje sie jeszcze w azjatykach :/)?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Wszystko zależy od odcienia Twojej cery i od jej jasności/ciemności oraz od tego, jakiego oczekujesz krycia
Ja jestem blada, teraz testuję próbki zielonego i dochodzę do wniosku, że nawet przy leciutko opalonej (jednak wychodzę na zewnątrz, a przy tym słońcu to nawet najsilniejszy filtr nie powstrzyma skóry przed lekkim ściemnieniem) skórze kolorystycznie jest dla mnie cudowny. Ale jest naprawdę BARDZO jasny. I raczej neutralny. Bardzo delikatnie kryje i ma jakby pudrowe wykończenie. Pomimo tego, że kolorystycznie jest boski, to nie wiem, czy na dłuższą metę nie będzie zbyt suchy dla suchej skóry.

Pomarańczowy jest bardziej żółtawy i też jasny (możliwe, że będzie jednym z moich kolejnych bebików, na razie solidnie testowałam odlewkę). Trochę mocniej kryje od zielonego, trochę ciemniejszy jest. Plus za duży filtr.

Zastanawiam się też nad purple, on jest zdecydowanie bardziej nawilżający, bardzo przyjemnie się go używa. O dziwo, odcień też mi odpowiada, ale to moze dlatego, że użyłam go na bazę, która jest b. jasna.

Pink też testowałam, jest OK.

Generalnie mam wrażenie, ze w kwestii dopasowania do koloru skóry Skin79 jest rewelacyjne.


A teraz mam pytanie. UMIERAM, żeby dostać w swoje łapki etude house sweet recipe baby choux base.
I nie wiem, co jest, że nie ma jej w sklepiku marki na ebayu. Ktoś coś wie? Wycofują, czy jak?

---------- Dopisano o 13:20 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

Cytat:
Napisane przez haru_haru Pokaż wiadomość
Z allegro to polecam www-RubiShop-pl
Zamawiałam już od nich wiele razy, wszystko w porządku, a bardziej się opłaca kupić próbkę na allegro niż przez eBay
Często też dodają gratisowe próbki , tak samo jak na eBayu

pennbury - a jaki masz odcień skóry?
Jeśli twoja karnacja jest bardziej brzoskwiniowa, beżowa - to pomarańczowy. Jeśli jesteś blada, twoja skóra jest porcelanowa - zielony.
Poszukaj w internecie zdjęć tych kremów, jest mnóstwo recenzji, a skoro się nie orientujesz w koreańskich kosmetykach to lepiej nie kupować czegoś w ciemno. Od siebie dodam że BB kremy są lepsze dla ludzi z jasną (lub nawet bardzo jasną) karnacją .
Chyba, że ktoś ma NAPRAWDĘ bardzo jasną
Wtedy bywają za ciemne.

Ja kiedyś w ciemno kupiłam holika holika aqua petit jelly i był to jeden z lepszych zakupów w moim krótkim życiu xD
Obecnego bebika też kupiłam w ciemno i też go uwielbiam.

Ale czasem można bardzo "wtopić" na takim zakupie...marzyłam o it's skin ślimakowym, ale na szczęście kupiłam próbkę, żeby sprawdzić kolor. I okazał się za ciemny, nie dopasował się do końca i robił mi niesamowitą świnkę Piggy na twarzy. Byłam autentycznie RÓŻOWA.
Chociaż właściwościami bił wszystko na głowę...byłam gotowa niemal go kupić i dosypać zielonego pigmentu :brzyda l:

---------- Dopisano o 13:26 ---------- Poprzedni post napisano o 13:20 ----------

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
na ebayu trochę jest, bb kremów najwięcej chyba Mistine, Pond's na ich rynku też popularny bardzo, z tej firmy in2in wyszukiwarka niewiele pokazuje

http://www.ebay.pl/sch/i.html?_nkw=i...dmd=1&_ipg=200

jest trochę wybielających
http://www.ebay.pl/sch/i.html?_odkw=...g&_sacat=26395

pudrów z filtrem
http://www.ebay.pl/sch/i.html?_odkw=...V&_sacat=26395

sporo się tego znajdzie

polecasz jakieś konkretne firmy z pielęgnacji lub kolorówki?
Ekhmm...a jakie są normy dla zawartości ołowiu i jakie składniki wybielające są dopuszczone w Tajlandii?
Też zastanawiałam się nad produktami stamtąd, ale nie wiem, czy nie zrobię sobie krzywdy.
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-15, 12:34   #2096
loua
Raczkowanie
 
Avatar loua
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Knurów/Guangzhou
Wiadomości: 127
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Jakie są dla Was najlepsze sheet maski? Szukam czegoś co da efekt wypoczętej skóry, nawet w dni, kiedy spędza sie 20h w pracy... Mam centella asiatica i korzeń lukrecji w formie proszku, specjalnie do maseczek, efekty są świetne, ale po 20h w pracy nie mam siły mieszać i zmywać potem maski.

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Hej! Który to ten jasny i żółty?
Jeden z chińskich CC, ciężko mi podać nazwę, bo na opakowaniach wszystko oprócz "CC Cream" jest po chińsku.

Cytat:
Napisane przez nosferatku Pokaż wiadomość
A teraz mam pytanie. UMIERAM, żeby dostać w swoje łapki etude house sweet recipe baby choux base.
I nie wiem, co jest, że nie ma jej w sklepiku marki na ebayu. Ktoś coś wie? Wycofują, czy jak?

Ale czasem można bardzo "wtopić" na takim zakupie...marzyłam o it's skin ślimakowym, ale na szczęście kupiłam próbkę, żeby sprawdzić kolor. I okazał się za ciemny, nie dopasował się do końca i robił mi niesamowitą świnkę Piggy na twarzy. Byłam autentycznie RÓŻOWA.
Chociaż właściwościami bił wszystko na głowę...byłam gotowa niemal go kupić i dosypać zielonego pigmentu :brzyda l:
A te bazy nie są teraz w formie cushion? Magic Any Cushion Też są w trzech odcieniach jak Baby Choux Base wcześniej.

Żeń-szeń - ślimak z It's Skin jest jaśniejszy i mniej świnkowy niż sam ślimak.

Edytowane przez loua
Czas edycji: 2014-08-15 o 13:03
loua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-15, 17:01   #2097
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez loua Pokaż wiadomość
Jakie są dla Was najlepsze sheet maski? Szukam czegoś co da efekt wypoczętej skóry, nawet w dni, kiedy spędza sie 20h w pracy... Mam centella asiatica i korzeń lukrecji w formie proszku, specjalnie do maseczek, efekty są świetne, ale po 20h w pracy nie mam siły mieszać i zmywać potem maski.



Jeden z chińskich CC, ciężko mi podać nazwę, bo na opakowaniach wszystko oprócz "CC Cream" jest po chińsku.



A te bazy nie są teraz w formie cushion? Magic Any Cushion Też są w trzech odcieniach jak Baby Choux Base wcześniej.

Żeń-szeń - ślimak z It's Skin jest jaśniejszy i mniej świnkowy niż sam ślimak.
My beauty diary probowalas?

...ze ile godzin w pracy?
chiao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-16, 07:11   #2098
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez nosferatku Pokaż wiadomość
A teraz mam pytanie. UMIERAM, żeby dostać w swoje łapki etude house sweet recipe baby choux base.
I nie wiem, co jest, że nie ma jej w sklepiku marki na ebayu. Ktoś coś wie? Wycofują, czy jak?



Ekhmm...a jakie są normy dla zawartości ołowiu i jakie składniki wybielające są dopuszczone w Tajlandii?
Też zastanawiałam się nad produktami stamtąd, ale nie wiem, czy nie zrobię sobie krzywdy.
Mam bazę w kolorze peach w tubce, zużyłam jakieś 45% mam tłustą skórę i po tej bazie mi się bardziej tłuści więc prawie nie jej używam odkąd ciepło jest.

Co do ołowiu to nie mam pojęcia jakie normy i czy ich przestrzegają i co w tych składach tajskich kosmetyków jest. Podejrzewam że też mogą wizualnie wybielać te ich mazidła bo tam mają hopla na punkcie białej cery. Mam wręcz wrażenie że tych "wybielaczy"(kremy/balsamy) jest nawet więcej niż na rynku koreańskim czy chińskim.

---------- Dopisano o 08:11 ---------- Poprzedni post napisano o 08:09 ----------

Cytat:
Napisane przez loua Pokaż wiadomość
Jakie są dla Was najlepsze sheet maski? Szukam czegoś co da efekt wypoczętej skóry, nawet w dni, kiedy spędza sie 20h w pracy... Mam centella asiatica i korzeń lukrecji w formie proszku, specjalnie do maseczek, efekty są świetne, ale po 20h w pracy nie mam siły mieszać i zmywać potem maski.
Kupowałaś w Polsce takie cudo?
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-16, 10:13   #2099
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Używała któraś azjatyckich baz pod maskarę?
Osobiście najbardziej lubię Lancome, ale szukam jakiegoś zamiennika. Na MUA niektóre mają świetne recenzje
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-16, 11:00   #2100
loua
Raczkowanie
 
Avatar loua
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Knurów/Guangzhou
Wiadomości: 127
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
My beauty diary probowalas?

...ze ile godzin w pracy?
My beauty diary miałam, ale chyba mi się skóra do nich przyzwyczaiła, bo nie działają już tak samo jak na poczatku. Miałam też Innisfree, Aritaum, Mamonde, Etude House, Primera, illi.

Bywa, że i 20

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
Kupowałaś w Polsce takie cudo?
Nie, to koreańskie cuda.
loua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-30 10:18:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:18.