Czarna Lista PLOTKI cz. III - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Ogłoszenia > Targowisko: kosmetyki

Notka

Targowisko: kosmetyki Targowisko: kosmetyki. Tutaj oddajemy i wymieniamy kosmetyki, których już nie używamy. Nie używasz? Oddaj!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-12-18, 16:24   #1861
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Przekupka: 147 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. III

Confeti wpisała się od wczoraj w dwóch wątkach rozbiórkowych, chętna na odlewki.
Uważam, że najpierw powinna wyjaśnić sprawę moją oraz Wasze (wgn, NeverGoodEnough18) i przeprosić, a dopiero potem zabierać się za kolejne wichrzenie w wątkach.

Z tego co widzę to jednym kasę wpłaca, drugich olewa, nie odpowiada na PW, na wpisy w jej profilu, w wątku. Jak dla mnie to powinna po kilku takich olewkach wylecieć z forum, bo ileż można psuć krwi ludziom. No, ale to nie zależy ode mnie.

Mi w dalszym ciągu nie odpowiedziała, a szaleje na forum. Cóż za wybiórczość. Nienawidzę takich ludzi.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-19, 08:22   #1862
BigMama
Zakorzenienie
 
Avatar BigMama
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: .................... tych miasteczek nie ma już ............................
Wiadomości: 9 516
Przekupka: 10 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. III

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Confeti wpisała się od wczoraj w dwóch wątkach rozbiórkowych, chętna na odlewki.
Uważam, że najpierw powinna wyjaśnić sprawę moją oraz Wasze (wgn, NeverGoodEnough18) i przeprosić, a dopiero potem zabierać się za kolejne wichrzenie w wątkach.

Z tego co widzę to jednym kasę wpłaca, drugich olewa, nie odpowiada na PW, na wpisy w jej profilu, w wątku. Jak dla mnie to powinna po kilku takich olewkach wylecieć z forum, bo ileż można psuć krwi ludziom.
No, ale to nie zależy ode mnie.

Mi w dalszym ciągu nie odpowiedziała, a szaleje na forum. Cóż za wybiórczość. Nienawidzę takich ludzi.

Fenris - wydaje mi sie, że o takich problemach powinnaś napisać przede wszystkim na podforum rozbiórkowym W TYM WĄTKU

Nie wszyscy organizatorzy rozbiórek zaglądają tutaj, żeby zweryfikować ewentualnie uczestników rozbiórki,
a i moderatorzy stąd nie mogą moderować tamtego forum.

Z tego co widzę dziewczyna nie korzysta z targowiska


edit : jednak korzysta jakis wątek ma
__________________







Edytowane przez BigMama
Czas edycji: 2016-12-19 o 08:38
BigMama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-19, 10:14   #1863
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Przekupka: 147 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. III

Cytat:
Napisane przez BigMama Pokaż wiadomość
Fenris - wydaje mi sie, że o takich problemach powinnaś napisać przede wszystkim na podforum rozbiórkowym W TYM WĄTKU

Nie wszyscy organizatorzy rozbiórek zaglądają tutaj, żeby zweryfikować ewentualnie uczestników rozbiórki,
a i moderatorzy stąd nie mogą moderować tamtego forum.

Z tego co widzę dziewczyna nie korzysta z targowiska


edit : jednak korzysta jakis wątek ma
Napisałam kilka postów wyżej, że tam napiszę. Nie mogę napisać teraz, bo nie minęło 2 tygodnie od ostatniego kontaktu.

Edit: 25.12 wpisałam Confeti w odpowiednim wątku.

Edytowane przez Fenris
Czas edycji: 2016-12-25 o 11:40
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-31, 07:45   #1864
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Przekupka: 119 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. III

Chciałam założyć watek i pojawiła mi się informacja, że wpis nie będzie widoczny dopóki moderator go nie sprawdzi. O co chodzi, to jakaś nowa polityka na wizażu???
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-31, 10:53   #1865
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Przekupka: 147 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. III

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Chciałam założyć watek i pojawiła mi się informacja, że wpis nie będzie widoczny dopóki moderator go nie sprawdzi. O co chodzi, to jakaś nowa polityka na wizażu???
Na "Pytania, pomysły i sugestie dot. funkcjonowania podforum część II" była poruszana ta kwestia, a TUTAJ konkretny wątek o sprawie.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-12, 20:38   #1866
Riberbula
Raczkowanie
 
Avatar Riberbula
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Kraków/gdzieś w Europie
Wiadomości: 116
Przekupka: 2 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. III

Też miałam taki komunikat, a zaraz potem mój prehistoryczny laptop całkiem się wykrzaczył. Mam w związku z tym pytanie do moderatorów: czy mój wątek w ogóle do Was "doleciał", czy mam próbować jeszcze raz?

Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka
Riberbula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-12, 20:48   #1867
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Przekupka: 0 pkt / 0% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. III

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-13, 09:29   #1868
Riberbula
Raczkowanie
 
Avatar Riberbula
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Kraków/gdzieś w Europie
Wiadomości: 116
Przekupka: 2 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. III

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Chyba przedwczoraj.

Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka
Riberbula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-13, 10:34   #1869
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Przekupka: 0 pkt / 0% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. III

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-14, 21:35   #1870
Riberbula
Raczkowanie
 
Avatar Riberbula
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Kraków/gdzieś w Europie
Wiadomości: 116
Przekupka: 2 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. III

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Czy teraz się dodał? Założyłam przed chwilą.
Riberbula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-14, 22:08   #1871
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Przekupka: 0 pkt / 0% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. III

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-31, 05:24   #1872
MysiaJadwisia
Zakorzenienie
 
Avatar MysiaJadwisia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 694
Przekupka: 69 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. III

Czołem, Wizażanki!

Mam zagwozdkę. Niedawno otrzymałam z dwóch różnych wymian dwa takie same kremy BB. Oba używane, deklarowany stopień zużycia taki sam (25 z 30g). Wczoraj doleciała przesyłka z drugim z ww. i już podczas macania coś mnie tknęło, ponieważ opakowanie z wcześniejszej wymiany było sporo lżejsze. Jak to z bebikami bywa, nie da się zużycia stwierdzić "na oko", więc dla pewności oba zważyłam. I tu dochodzimy do sedna - mimo że obie Wizażanki w opisie podały takie samo zużycie, jedna buteleczka waży 70 g, a druga 85 g. Przypuszczam, że 15 g to w tym przypadku ponad połowa zawartości i w takim razie jedna z buteleczek, zamiast być prawie pełna, tak naprawdę jest prawie pusta i opis zużycia jest niezgodny z prawdą.

Co mogę zrobić w tej sytuacji?
Z góry dziękuję za wszelkie rady.

Edytowane przez MysiaJadwisia
Czas edycji: 2017-01-31 o 05:27
MysiaJadwisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-31, 05:33   #1873
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Przekupka: 239 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. III

Cytat:
Napisane przez MysiaJadwisia Pokaż wiadomość
Czołem, Wizażanki!

Mam zagwozdkę. Niedawno otrzymałam z dwóch różnych wymian dwa takie same kremy BB. Oba używane, deklarowany stopień zużycia taki sam (25 z 30g). Wczoraj doleciała przesyłka z drugim z ww. i już podczas macania coś mnie tknęło, ponieważ opakowanie z wcześniejszej wymiany było sporo lżejsze. Jak to z bebikami bywa, nie da się zużycia stwierdzić "na oko", więc dla pewności oba zważyłam. I tu dochodzimy do sedna - mimo że obie Wizażanki w opisie podały takie samo zużycie, jedna buteleczka waży 70 g, a druga 85 g. Przypuszczam, że 15 g to w tym przypadku ponad połowa zawartości i w takim razie jedna z buteleczek, zamiast być prawie pełna, tak naprawdę jest prawie pusta i opis zużycia jest niezgodny z prawdą.

Co mogę zrobić w tej sytuacji?
Z góry dziękuję za wszelkie rady.
Napisać do pierwszej z nich, że powinna się odmienić - dostałaś towar niezgodny z opisem
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-13, 19:40   #1874
f315cba03d2146a3793d6a2e625ff884db25ad98_5e9f7b328a2cf
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 136
Przekupka: 35 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. III

Witam. Chciałabym zasiegnac porady jak rozwiązać taka sytuacje. 1 lutego dogadalam wymiankę flakonik perfum i karta micro sd za perfumy i pudełko meteorytów. Miałyśmy wysłać następnego dnia ale nie dotarłam na pocztę - wysłałam 4 lutego w sobotę dodatkowo ubezpieczając przesyłkę. Wizazanka (lub wspolokatorka?) odebrała paczkę 8 lutego, mojej do dziś nie ma. Okej, podobno była na wyjeździe. Na piatkowa prośbę o nr nadania odpisała ze skontaktuje się ze wspolokatorka i mi poda. Nie podała. Dziś znów poprosiłam o nr nadania - PW bez odpowiedzi ... ale to wszystko pikuś, dziś przeglądając allegro trafiłam na taką aukcje http://allegro.pl/chloe-edp-intense-...705527572.html . Są to takie same perfumy jak te na które czekam nawet z takim samym ubytkiem ... może to przypadek ale jestem mocno zaniepokojona. może upomnienie modki nt nr nadania odniesie skutek ? Z gory dziękuję.

Edytowane przez f315cba03d2146a3793d6a2e625ff884db25ad98_5e9f7b328a2cf
Czas edycji: 2017-02-13 o 19:43
f315cba03d2146a3793d6a2e625ff884db25ad98_5e9f7b328a2cf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-14, 07:41   #1875
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Przekupka: 0 pkt / 0% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. III

[1=f315cba03d2146a3793d6a2 e625ff884db25ad98_5e9f7b3 28a2cf;70911631]może upomnienie modki nt nr nadania odniesie skutek ? Z gory dziękuję.[/QUOTE]
A do kogo ma pójść to upomnienie?
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-04, 18:29   #1876
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Przekupka: 147 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. III

Ja przychodzę z problemem, bo nie wiem gdzie o tym napisać.
Odnośnie Targowiska.

Moderowanie Targowiska zatwierdzając posty to najgłupsza rzecz, z jaką się spotkałam. Rzadko kiedy w pierwszym poście mieszczą się wszystkie zdjęcia, więc zakładamy szybko wątek, po czym dodajemy np. drugi post ze zdjęciami, trzeci z wishlistą.
A teraz trzeba czekać po kilka godzin, żeby ktoś zaakceptował wątek, po czym kilka osób w wątek się już wpisze i gdzie ja mam te zdjęcia i wishlistę dać!? Przecież to jest jakaś totalna masakra.
Czy moderator ma możliwość rotacji postów, czy może moje posty, które powinny być drugim i trzecim, podciągnąć z dołu do góry?

Czy ja mam czekać po pół dnia jak głupia, że ktoś zatwierdził mój wątek i żebym mogła tam mieć porządek?
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-04, 19:35   #1877
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Przekupka: 0 pkt / 0% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. III

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Czy ja mam czekać po pół dnia jak głupia, że ktoś zatwierdził mój wątek i żebym mogła tam mieć porządek?
Trochę się zapędziłaś. Jest sobota i chyba rozumiesz, że moderator też człowiek i może przy komputerze nie siedzieć .

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Moderowanie Targowiska zatwierdzając posty to najgłupsza rzecz, z jaką się spotkałam.
Za to przyczyna już głupia nie jest - moderacja tego typu jest potrzebna, aby wątków nie zakładali chińscy spamerzy. Niestety jakiś czas temu zainteresowali się również Targowiskiem :-/.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-04, 20:08   #1878
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Przekupka: 147 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. III

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Trochę się zapędziłaś. Jest sobota i chyba rozumiesz, że moderator też człowiek i może przy komputerze nie siedzieć .
Może, ale się wściekłam i pisałam w emocjach.
Wprowadza to duży bałagan. Wiem, że moderatorzy z tego nic nie mają i jest to dla mnie dziwne (bo powinno się ludziom płacić za taką pracę), ale na Targowisku to problem. Na rozbiórkach - ok, można poczekać, ale przecież tutaj trzeba zwykle założyć na szybko kilka postów naraz. W jaki sposób to zrobić, skoro nie wiemy kiedy wątek wskoczy? Dzisiaj czekałam długo (nie mam kompletnie do Ciebie pretensji, piszę ogólnie) i mam teraz rozwalony wątek, a nie lubię takiego bałaganu.
Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Za to przyczyna już głupia nie jest - moderacja tego typu jest potrzebna, aby wątków nie zakładali chińscy spamerzy. Niestety jakiś czas temu zainteresowali się również Targowiskiem :-/.
To już chyba powinni rozwiązać informatycy, a nie zmuszać moderatorów do zatwierdzania wątków. Takie duże forum... Chyba da się rozróżnić chiński wątek od normalnego wymiankowego i zablokować takie coś odgórnie.

A gdyby pozwolić im zakładać, a potem kasować - nie lepiej tak?
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-05, 17:11   #1879
BigMama
Zakorzenienie
 
Avatar BigMama
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: .................... tych miasteczek nie ma już ............................
Wiadomości: 9 516
Przekupka: 10 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. III

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Może, ale się wściekłam i pisałam w emocjach.
Wprowadza to duży bałagan. (....)
Fenris - a może załóż wątek, nadaj mu tytuł i w pierwszym poście napisz coś w stylu :
Bardzo proszę się na razie nie wpisywać.
Listę rzeczy do wymiany i zdjęcia wstawię po zatwierdzeniu wątku przez moderację
__________________






BigMama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-05, 17:13   #1880
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Przekupka: 147 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. III

Cytat:
Napisane przez BigMama Pokaż wiadomość
Fenris - a może załóż wątek, nadaj mu tytuł i w pierwszym poście napisz coś w stylu :
Bardzo proszę się na razie nie wpisywać.
Listę rzeczy do wymiany i zdjęcia wstawię po zatwierdzeniu wątku przez moderację
Następnym razem tak zrobię, ale teraz jak na to wpadłam to nie zdążyłam już dopisać, bo czekałam na zatwierdzenie

Edytowane przez Fenris
Czas edycji: 2017-03-05 o 17:28
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-02, 10:08   #1881
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Przekupka: 207 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. III

Dzień dobry
mam ogromny problem wymiankowy, bardzo proszę o poradę.

Żeby się za długo nie rozpisywać: dogadałam wymiankę w grudniu, ale z powodu tego, że wizazanka mieszka za granicą, umówiłyśmy się na wysyłkę dopiero w marcu, kiedy będzie w wPl.
Odłożyłam dla niej rzeczy bez jakiegoś wielkiego przekonania (ma ostrzeżenia i negi, nie byłam pewna do końca co z tego wyniknie) ale z wymiany ze mną wywiązała się idealnie, aczkolwiek z dużym opóznieniem - odezwała się z adresem dopiero parę dni przed wylotem.
Jak odłożone dla niej (ponad 4 miesiące temu) rzeczy zaczęłam pakować, naszła mnie myśl, że pewnie krem naturalny, który sobie wybrała z moich pozawątkowych zapasów, może po tym czasie być już na skraju świeżości; niestety na opakowaniu nie ma daty przydatności, skontaktowałam się z producentem - rok od daty produkcji; a że kupiłam go w II połowie 2016 istnieje duże ryzyko, ze wkrótce będzie do kitu
od razu napisałam do Niej, czy by może nie wzięła jednak czegoś innego w zamian - podobało jej się sporo moich rzeczy, które nadal są dostępne - ale się od 19.marca nie odzywa

I teraz jestem w kropce - albo wywiążę się z umowy i wyślę jej krem, który może (choć nie musi) za chwilę okazać się niezdatny - albo bez uzgodnienia wyślę jej w zamian coś innego (z listy rzeczy, którymi była zainteresowana). Nawet coś bardziej wartościowego od rzeczonego kremu.
(Na niekorzyść opcji wysyłania kremu świadczy też fakt, że mam wysłać rzeczy na adres w Pl - więc kiedy ostatecznie one do niej dojadą to nawet nie wiem...)

Którą opcję wybrać? W poniedziałek muszę nadać paczkę
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-02, 12:38   #1882
martuunia
Zadomowienie
 
Avatar martuunia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: uć
Wiadomości: 1 912
Przekupka: 27 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. III

Ja bym wysłała krem (jeśli wizazanka znała datę produkcji /otwarcia) i z tego co rozumiem, wymianka rozciągneła się tak w czasie z jej względu, a ona umawiając się na dalszy termin wysyłki powinna mieć na uwadze, że czas leci i data ważności również. Wg mnie skoro kosmetyki były zdatne do użytku w momencie umawiania wymiany to nawet jeśli krem nie będzie przydatny to nie powinna mieć pretensji. Jednak rozumiem Twój problem, bo też źle bym się czuła w takim sytuacji. Nie wymieniałabym jednak w ciemno na nic innego, bo nie wiadomo jakie dziewczyna ma preferencje (i nie wiadomo też czy nie zależy jej właśnie na tym kremie). Najlepszym rozwiązaniem chyba byłoby dosłanie jakieś innej rzeczy, gdy Wizazanka stwierdzi, że krem jest do niczego, ale wiadomo,że takie rozwiązanie będzie wiązało się z kolejną wysyłką i kosztami - nie mniej jednak, ja bym tak zrobiła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
wymiana
martuunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-02, 14:29   #1883
Cindy28
Lux Mundi
 
Avatar Cindy28
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kyoto ;D
Wiadomości: 13 603
Przekupka: 72 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. III

Jestem tego samego zdania, co martuunia .
__________________
"Nie ma czasu na całowanie
niewłaściwych chłopców"...
Cindy28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-02, 19:12   #1884
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Przekupka: 207 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. III

właśnie Ona nigdy nie zapytała o datę ważności kremu, aczkolwiek wie, że to pielęgnacja naturalna z małej manufaktury - to są rzeczy o stosunkowo krótkim terminie ważności; ja zaproponowałam jej go niejako spoza wątku, z moich zapasów (kierując się Jej wishlistą); i oczywiście czuję się w znacznej mierze odpowiedzialna za zaistniałą sytuację, chociaż na swoje usprawiedliwienie mam, że proponując go w grudniu nie mogłam nawet przypuszczać, że za pakowanie paczki wezmę się z końcem marca.
Rozciągnięcie wymiany w czasie nastąpiło za obopólną zgodą, nie zwalam winy na nikogo. Jednak fakt, że już po raz drugi wizazanka znika z eteru i nie mogę się z nią skontaktować jest załamujący

Rozważam wysłanie innego przedmiotu z puli tych, o których w pierwszej fazie rozmawiałyśmy i Ona wyrażała chęć przygarnięcia ich. Więc mam powody przypuszczać, że była by ostatecznie zadowolona...
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-02, 19:18   #1885
hathayoga
perfumove love
 
Avatar hathayoga
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 12 640
Przekupka: 260 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. III

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
(...)

Rozważam wysłanie innego przedmiotu z puli tych, o których w pierwszej fazie rozmawiałyśmy i Ona wyrażała chęć przygarnięcia ich. Więc mam powody przypuszczać, że była by ostatecznie zadowolona...
Jeśli dorzucisz ten przedmiot dodatkowo (jako zadośćuczynienie, że krem niebawem będzie "po dacie"), to nie powinna być niezadowolona. Ale jeżeli chciałabyś go wrzucić zamiast kremu... to to już jest wysłanie przedmiotu niezgodnie z ustaleniami. Zwłaszcza, że dobrze przechowywany krem nadal jest zdatny do użytku.
__________________

Kosmetyki

Wish
hathayoga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-02, 19:31   #1886
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Przekupka: 0 pkt / 0% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. III

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
właśnie Ona nigdy nie zapytała o datę ważności kremu [...]
To Ty miałaś obowiązek poinformować ją o dacie przydatności.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-02, 20:32   #1887
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Przekupka: 207 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. III

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
To Ty miałaś obowiązek poinformować ją o dacie przydatności.
niestety nigdzie na opakowaniu takiej daty nie ma. Ani kodu żadnego.
Krem zamówiłam po wakacjach, jakoś pazdziernik/listopad. Zaproponowałam go wizazanka w grudniu. Nie miałam żadnego powodu przypuszczać, że tak długo się to wszystko będzie toczyć.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-02, 21:24   #1888
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Przekupka: 0 pkt / 0% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. III

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Zaproponowałam go wizazanka w grudniu. Nie miałam żadnego powodu przypuszczać, że tak długo się to wszystko będzie toczyć.
Hm, ja zrozumiałam, że już w grudniu ustaliłyście wysyłki na marzec .

Cytat:
dogadałam wymiankę w grudniu, ale z powodu tego, że wizazanka mieszka za granicą, umówiłyśmy się na wysyłkę dopiero w marcu, kiedy będzie w wPl.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-03, 09:23   #1889
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Przekupka: 207 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. III

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Hm, ja zrozumiałam, że już w grudniu ustaliłyście wysyłki na marzec .
nie, decyzja o wstrzymaniu się do marca zapadła jakoś pod koniec stycznia... opisywałam tu sytuację pokrótce, negocjacje ciągnęły się od grudnia do końca stycznia, miałyśmy wrócić do sprawy jakoś z początkiem marca czyli po +/- miesiącu przestoju.

Edit: przejrzałam te stare wątki i wiadomości i dla porządku napiszę, że wszystko mi się trochę w pamięci przesunęło: zaczęłyśmy negocjować z początkiem grudnia, po nowym roku jakoś się tam już +/- dogadałyśmy; wizazanka zdążyła wyjechać z Pl więc to nasze dogadanie się nie było takie znów wiążące- nie wymieniłyśmy się adresami, ale umówiłyśmy się, że wrócimy do sprawy przed marcem. Niestety z powodu jakiegoś zamieszania odezwała się z adresem dopiero w połowie marca, kilka dni przed wyjazdem. Ja podałam jej adres, ona jeszcze miała dzień obsuwy, zrobiło się krucho z czasem, ja w końcu nie wiedziałam na czy mam na ten polski adres posyłać? Skoro już jej nie ma tutaj... 23-go napisała mi, żeby posłać. No a potem już kontakt się urwał, choć z tą kremową refleksją napisałam jeszcze tego samego dnia...

ale ok, już odwołuję alarm, bo wreszcie udało mi się skontaktować z producentem; wygląda na to, że krem będzie jeszcze ważny do końca pazdziernika.
dorzucę coś wizazance z tych rzeczy o które jeszcze u mnie wtedy pytała, którymi była zainteresowana i myślę, że będzie ok.
chociaż nadal jestem trochę załamana, że tak się całkiem przestała odzywać
__________________
Crazy Handful of Nothin







Edytowane przez mhm0808
Czas edycji: 2017-04-03 o 09:42
mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-03, 10:14   #1890
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Przekupka: 0 pkt / 0% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. III

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
chociaż nadal jestem trochę załamana, że tak się całkiem przestała odzywać
A to nieładnie z jej strony. Dzisiaj rano się logowała.
Napisałam do niej PW, aby pilnie nawiązała z Tobą kontakt .
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Targowisko: kosmetyki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-01 13:35:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:10.