Bardzo kłopotliwy problem - Przeogromny pot... Proszę o pomoc ! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-12-28, 09:15   #1
mycute
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 6

Bardzo kłopotliwy problem - Przeogromny pot... Proszę o pomoc !


Witam
Od dłuższego problemu ( około roku ) borykam się z wielkim, kłopotliwym problemem bardzo obfitego pocenia pod pachami... Jak tylko założę koszulkę to po kilkunastu/kilkudziesięciu minutach już jest cała mokra w okolicach pach.
Pocę się codziennie a największa obfitość jest od godzin rannych ( jak wstanę ) do około 15-16... Moja dolegliwość na pewno nie jest spowodowana wysiłkiem fizycznym ponieważ mam pracę siedzącą, biurową a także nie jest spowodowana stresem, gdyż nie mam powodu do nerwów, niepokoju.
Byłem u lekarza, przeprowadziłem szczegółowe badania i zostały wykluczone wszystkie choroby i został mi przypisany tylko tzw. bloker potu który oczywiście się nie sprawdził...
Bardzo proszę o pomoc, czy ktoś z Was również cierpi na tego typu dolegliwość lub ma jakąś radę dla mnie ? Będę wdzięczny za każdą odpowiedź
mycute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-28, 22:24   #2
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomości: 1 651
Dot.: Bardzo kłopotliwy problem - Przeogromny pot... Proszę o pomoc !

Cytat:
Napisane przez mycute Pokaż wiadomość
Witam

Od dłuższego problemu ( około roku ) borykam się z wielkim, kłopotliwym problemem bardzo obfitego pocenia pod pachami... Jak tylko założę koszulkę to po kilkunastu/kilkudziesięciu minutach już jest cała mokra w okolicach pach.

Pocę się codziennie a największa obfitość jest od godzin rannych ( jak wstanę ) do około 15-16... Moja dolegliwość na pewno nie jest spowodowana wysiłkiem fizycznym ponieważ mam pracę siedzącą, biurową a także nie jest spowodowana stresem, gdyż nie mam powodu do nerwów, niepokoju.

Byłem u lekarza, przeprowadziłem szczegółowe badania i zostały wykluczone wszystkie choroby i został mi przypisany tylko tzw. bloker potu który oczywiście się nie sprawdził...

Bardzo proszę o pomoc, czy ktoś z Was również cierpi na tego typu dolegliwość lub ma jakąś radę dla mnie ? Będę wdzięczny za każdą odpowiedź


Stosowałeś etiaxil? Mi pomogło


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
o_Khaleesi_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-29, 08:36   #3
nguyenanhtiep92
Nguyễn Tiệp
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1
Dot.: Bardzo kłopotliwy problem - Przeogromny pot... Proszę o pomoc !

Cytat:
Napisane przez mycute Pokaż wiadomość
Witam
Od dłuższego problemu ( około roku ) borykam się z wielkim, kłopotliwym problemem bardzo obfitego pocenia pod pachami... Jak tylko założę koszulkę to po kilkunastu/kilkudziesięciu minutach już jest cała mokra w okolicach pach.
Pocę się codziennie a największa obfitość jest od godzin rannych ( jak wstanę ) do około 15-16... Moja dolegliwość na pewno nie jest spowodowana wysiłkiem fizycznym ponieważ mam pracę siedzącą, biurową a także nie jest spowodowana stresem, gdyż nie mam powodu do nerwów, niepokoju.
Byłem u lekarza, przeprowadziłem szczegółowe badania i zostały wykluczone wszystkie choroby i został mi przypisany tylko tzw. bloker potu który oczywiście się nie sprawdził...
Bardzo proszę o pomoc, czy ktoś z Was również cierpi na tego typu dolegliwość lub ma jakąś radę dla mnie ? Będę wdzięczny za każdą odpowiedź
Bạn có biết dùng phèn chua không
__________________
Phòng khám Mỹ Việt chuyên chữa đau vaichữa đau gối hiệu quả
nguyenanhtiep92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-29, 11:45   #4
renata_h86
Raczkowanie
 
Avatar renata_h86
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 171
Dot.: Bardzo kłopotliwy problem - Przeogromny pot... Proszę o pomoc !

problem dotyczy tylko pach??
renata_h86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-06, 00:06   #5
JudkaMela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2
Dot.: Bardzo kłopotliwy problem - Przeogromny pot... Proszę o pomoc !

Ja osobiście polecam pić szałwię. Może nie wyeliminuje problemu całkowicie, ale u mnie jednak znacząco hamuje pocenie się. Polecam przy okazji artykuł xxx

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2017-01-06 o 13:59 Powód: Link.
JudkaMela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-07, 08:00   #6
orion_lady
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 841
Dot.: Bardzo kłopotliwy problem - Przeogromny pot... Proszę o pomoc !

Jesli problem pojawil sie nagle rok temu, to musi byc jakas przyczyna w organizmie i blokery nic tu nie pomoga, trzeba szukac dalej... Jesli byłbyś nastolatkiem to jeszcze moznaby to zwalić na zmiany hormanalne, ale jesli masz 20+ to ja bym szukała innych lekarzy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
orion_lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-09, 03:53   #7
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Bardzo kłopotliwy problem - Przeogromny pot... Proszę o pomoc !

przy takim ekstremalnym poceniu jak blokery nie pomagają, nastrzykuje się pachy botoksem.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-10, 07:32   #8
mycute
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 6
Dot.: Bardzo kłopotliwy problem - Przeogromny pot... Proszę o pomoc !

Dziękuję Wam za odpowiedzi mój problem dotyczy zarówno pach jak i dłoni. Kupiłem ostatnio Etiaxil, stosuje według zalecenia i niestety ale nie widzę poprawy....

Może spróbuję faktycznie z tą szałwią, może coś pomoże bo z tym botoksem to trochę obawiam... Ale swoją drogą dziwna sprawa tak jak pisałem te intensywne pocenie towarzyszy mi tylko do godzin popołudniowych 15-16 a później jak ręką odjął... Ale powiem Wam, że jak np. w tych rannych godzinach dodatkowo przeżywam jakiś lekki stres to pocenie naprawdę wtedy jest bardzo intensywne...

A jeśli chodzi o konsultacje z lekarzem, to jakiego lekarza byście byli w stanie polecić ? Jakiś zwykły ogólny ?

*** PS. Mam 28 lat
mycute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-10, 09:20   #9
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Bardzo kłopotliwy problem - Przeogromny pot... Proszę o pomoc !

to może jakieś delikatne leki uspokajające? :P
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-10 10:20:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:17.