własny depilator laserowy - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-19, 22:40   #271
Panda_
Przyczajenie
 
Avatar Panda_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 16
Dot.: własny depilator laserowy

Fatatina jeszcze Cię pomęczę o ten telocapil (z góry przepraszam). Stosujesz go jakoś systematycznie? Czy poprostu po ogoleniu (depilacji) nóg smarujesz 1 raz i tyle? Nie wiem, czy mam go smarować np. co dzień, a jeśli tak, to jak długo.
Madlen_6 przecież cały czas piszemy o efektach. Toż to ja prawie o niczym innym nie piszę, jak tylko o efektach! Przeczytaj jak Ci radzi Tobiaann wątek, albo chociaż 2-3 ostatnie strony, to o zdjęciach przed i po też się dowiesz.
Panda_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-20, 09:02   #272
fatatina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 75
Dot.: własny depilator laserowy

Panda, powinno sie smarowac 2 razy dziennie, ale ja najczesciej raz na dzien tego uzywam. Do tego nalezy stosowac balsamy o lekkim skladzie, jak najbardziej biologicznym. Jednym z najlepszych balsamow tej babydream dla niemowlat z Rossmanna, jak juz kiedys wspominalam. Nie pytaj mnie przez jaki okres trzeba to stosowac, bo kazda z nas inaczej reaguje, sa dziewczyny co i rok to stosuja no i sa bardzo zadowole, pojawiaja im sie lyse placki w miejscach traktowanych telocapilem.
fatatina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-20, 14:59   #273
madlen_6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 8
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez Panda_ Pokaż wiadomość
Fatatina jeszcze Cię pomęczę o ten telocapil (z góry przepraszam). Stosujesz go jakoś systematycznie? Czy poprostu po ogoleniu (depilacji) nóg smarujesz 1 raz i tyle? Nie wiem, czy mam go smarować np. co dzień, a jeśli tak, to jak długo.
Madlen_6 przecież cały czas piszemy o efektach. Toż to ja prawie o niczym innym nie piszę, jak tylko o efektach! Przeczytaj jak Ci radzi Tobiaann wątek, albo chociaż 2-3 ostatnie strony, to o zdjęciach przed i po też się dowiesz.
chyba zle mnie zrozumialaś. wiem ze o tym o czym piszemy;] ale piszemy o laserze i jego wyborze a nie o telocapilu...ale oki a przeczytałam watek ale mi chodziło o dalsze efekty bo co miesiac sa jakies inne efekty....ale ok
madlen_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-20, 15:46   #274
Panda_
Przyczajenie
 
Avatar Panda_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 16
Dot.: własny depilator laserowy

Wiem, że Tobie chodzi o wybór depilatora. Ja o telocapilu pisałam od 2 może 3 postów i chyba nikomu to nie zaszkodziło. Nie gniewaj się, bo nie o to mi chodzi, żebyśmy się tu przekomarzały. Pisałyśmy o rezultatach:
Lunia321 - 29 grudnia
Klusia1 - 4 stycznia
Haro - 7 stycznia
Panda - 7 luty
to tylko opinie ze stron 7-9.
Trzeba chyba trochę poczekać na dalsze efekty. Bo samą depilację przeprowadza się co 3-4 tygodnie plus oczekiwanie na odrost itd...

Dodam, że wczoraj potraktowałam Rio twarz mojego TŻ sama jestem ciekawa co z tego będzie.
A co do zdjęć, to tak jak już wcześniej wspominałam, ja jestem w posiadaniu stanu mojej łydki przed zabiegami. Ale chyba nie wystarczy mi odwagi by to opublikować

Edytowane przez Panda_
Czas edycji: 2012-02-20 o 15:48
Panda_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-20, 17:05   #275
maddzialenka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 7
Dot.: własny depilator laserowy

słuchajcie ja się ciągle waham między RIO IPL 8000 a RIO IPL PRO.
hmmm.... który kupić....?
ja również będę informować WAS o postępach w niwelowaniu niepożądanego i zbędnego owłosienia
maddzialenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-20, 22:11   #276
Tobiaann
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 82
Dot.: własny depilator laserowy

maddzialenka:

PRO ma większą moc, jest nowszy a co za tym idzie lepsza technologia a przynajmniej jej zastosowanie...Ja kupie w przyszłości PRO. Stare RIO ma tylko 3,5 J/cm2 a nowy 5J/cm2.
Tobiaann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 06:57   #277
maddzialenka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 7
Dot.: własny depilator laserowy

Tobiaann

tak, tez zrobiłam. Zdecydowałam się na PRO. Teraz czekam na przesyłkę i zacznę ta nierówna walkę
maddzialenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-21, 08:30   #278
madlen_6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 8
Dot.: własny depilator laserowy

Panda

też nie mam zamiaru sie przekomarzać, jesli Cię uraziłam w jakiś sposób to sorry. tylko mi chodzi o jak najlepszy wybór żebysmy sobie pomogły bo mamy ten sam problemik..wiem że piszecie o ofektach i właśnie chodzi mi o to że niektóre z Was mogą być już po 2,3 czy 4ym zabiegu i fajnie by było jakbyście to opisały;] ale oki cierpliwość popłaca czekam na wiadomości jak bedziecie już po paru zabiegach;]

oki a teraz Wam powiem doświadczenie mojej koleżanki która chodzi na IPL do kosmetyczki. ona robi sobie tylko bikini (głębokie) i robiła jakoś pod koniec wakacji 2011r
i teraz od grudnia chyba znow zaczeła serie 6 zabiegów...jest po dwoch zabiegach..i zapisala sie na 3 ale nie mogla przyjsc przesunęła wizyte czyli nie było jej z dwa miesiace na zabiegu, czyli odrosły jej włosy i powiedziała że chyba za długa przerwa...ale że jak chodzi na laser średnio co miesiąc to nie ma takich odrostów...więc jednak trzeba to powtarzać..i seria 6 czy 12 zabiegów nie usunie ich.....stwierdziłyśmy że chyba trzeba to robić średnio raz w roku taka serie i powtarzać..Czyli nigdy sie tego pioruństwa nie pozbędziemy?!;[ któraś tu pisała o tym wlaśnie że to trwale nie usuwa ten laser IPL ale nie pamiętam nicku..ale z moich wyliczeń taki domowy laserek i tak mogłabym mieć chociażby po to żeby moje włosy były słabsze delikatneijsze nie czarne...żeby było ich mniej...i no kurde i tak mam nadzieje mimo tych wiadomości że się tych kłaków pozbędziemy i że jednak domowy laserek coś da];];]

PS>Wiem że to co napisalam nie jest o wyborze laseru tylko o doświadczeniu chodzenia na IPL ale mam nadzieje że cos pomogłam;]

Mówicie że lepszy Pro lepsza moc...hmmm
Ja jak kupie laserek to zrobie fotki przed po;]
madlen_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 14:07   #279
shekade
Raczkowanie
 
Avatar shekade
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 219
Dot.: własny depilator laserowy

Ja mam RIO PRO od ok. miesiaca, takze mysle ze nie ma co jeszcze pisac o wynikach. Zauwazylam jedynie w okolicach bikini mniej wlosow i na brzuchu. Chociaz jest taki efekt ze np wlosy po laserze dlugo mi nie rosna i widac czarne punkty i nie wylatuja takze jeszcze nie moge sie wypowiedziec. Robilam ok.5 zabiegow na poziomie 4, brzuch 5.
Po 3 zabiegach na pachy na 3 nie widze rezultatow.

Uzywalam 2 tyg telecoapil ale odstawilam bo widzialam powolne rezultaty (a chce wiedziec czy to zasluga laseru czy tego specyfiku).

Dziewczyny Wy chcecie abysmy szybko pisaly rezultaty ale z mojego punktu widzenia nie da sie po miesiacu o nich pisac, tym bardziej ze rozne sa cykle wzrosu wlosa i na dobra sprawe uzywanie raz w miesiacu daloby takie same rezultaty jak i raz w tygodniu

No i druga sprawa ze chce byc pewna piszac o wynikach, bo czasem zludne sa obserwacje

PS. Lunia321 a jak u Ciebie?

Edytowane przez shekade
Czas edycji: 2012-02-21 o 14:09
shekade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 11:31   #280
Lunia321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 18
Dot.: własny depilator laserowy

Shekade,
nie było mnie tydzień (urlop), ostatni czyli szósty zabieg na łydki i bikini, pachy zrobiłam przed wyjazdem 11 luty i do dnia dzisiejszego nie pojawił mi się żaden włos pod pachą, parę, dosłownie parę na nogach i cienkie w okolicach bikini. Te czarne kropki, które mi przeszkadzały na łydkach to albo wypadły, albo są niewidoczne bo się trochę opaliłam. Mimio początkowego rozczarowania teraz muszę przyznać, że jestem z zakupu zadowolona - cały tydzień bez włosów (normalnie odrosłyby 2 dnia po ogoleniu, mocno powrastane). Teraz zrobię sobie przerwę dłuższą, bo skóra jest opalona i zobaczę po jakim czasie to wszystko odrośnie.
Lunia321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 13:40   #281
shekade
Raczkowanie
 
Avatar shekade
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 219
Dot.: własny depilator laserowy

Lunia, no to super ja tez widze efekt zwlaszcza bikini i brzuch, tam praktycznie w 80% wlosy nie rosna, niestety na pachy jeszcze nie zadzialalo...ale to kwestia czasu pewnie,
shekade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-26, 10:55   #282
atya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 31
Dot.: własny depilator laserowy

Witam wszystkich miło , jestem tu nowa ale wątek obserwuje od dłuższego czasu nie tylko na tym forum i tez mam problem z wyborem tego cudu . I tak się zastanawiam : jeśli rio 8000 ma tyle dobrych opinii, tzn po prostu działa, czy ma sens wydawanie kilku stówek więcej na nowszy model ? Przecież chodzi o efekt. Fakt, PRO ma większą moc, ale przy trójce u rio 800 niejedna z nas ma już problem z dyskomfortem, więc po co ta większa moc?Poza tym na pewno za chwilę znowu wyjdzie coś nowszego, a to najnowsze teraz, już będzie przestarzałe.No i nie wiem... .... Poza tym czy uważacie ,iż takie regularne naświetlanie miejsc, gdzie znajdują się węzły chłonne( pachy, pachwiny) jest do końca bezpieczne??
atya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-26, 13:32   #283
Fuxia83
Zadomowienie
 
Avatar Fuxia83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 598
Dot.: własny depilator laserowy

Nie wiem czy to bezpieczne, ja uzywam juz rok czasu i nic mi nie jest ... chociaz rok to chyba za malo zeby cos stwierdzic.

Ja mam laser Boots'a Smooth Skin Pulsed Light Hair Reduction System - na poczatku uzywa sie go raz w tygodniu a potem raz na miesiac i efekt po roku jest taki ze wreszcie moge wyjsc w spodnicy do ludzi a i bikini tez zakladam i wloski mnie juz tak nie kluja jak kiedys

Dla mnie to strzal w 10-tke i w zyciu nie zdecydowalabym sie na inny laser ... baaaa ile ja depilatorow mialam i woskiem sie katowalam, teraz raz w tygodniu gole nogi i bikini bo zawsze cos tam drobnego wyrosnie, ale nie ma tragedii

Jesli ktos sie waha nad zakupem swojego lasera to ja jestem jak najbardziej na tak!!! po roku jeszcze niewymienialam lampy ale martwie sie ze to moze sie kazdego dnia zuzyc i trzeba bedzie wydac pieniadze, ale mam juz odlozone specjalnie na ten cel wiec tylko czekam
__________________
Fuxia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-26, 19:11   #284
_Kasia23_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Kasia23_
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: ... Baltic Sea ...
Wiadomości: 2 788
Dot.: własny depilator laserowy

wylicytowałam sobie właśnie silk'n sensepil
_Kasia23_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 08:58   #285
fatatina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 75
Dot.: własny depilator laserowy

Fuxia, jak to? po roku stosowania ipl Ty co tydzien sie golisz? w jakim sensie "cos tam wyrosnie"? masz na mysli 2-3 wloski czy 50-100 do usuniecia? Spodziewalam sie, ze po roku uzywania czestotliwosc "laserowania sie" powinna byc nizsza.. No bo raz na tydzien to ja walcze z depilatorem elektrycznym.. Fakt, ze zalezy od owlosienia, ale raz na tydzien?? Jestem w lekkim szoku! Poza tym polecam jeszcze raz wszystkim telocapil, info http://mazidla.com/index.php?page=sh...mart&Itemid=27
fatatina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 12:17   #286
atya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 31
Dot.: własny depilator laserowy

A ja kupiłam dzisiaj Rio 8000...... chyba ta lampa mnie przekonała...
atya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 14:42   #287
Likaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 13
Dot.: własny depilator laserowy

Cześć dziewczyny!
Jestem po 25 zabiegach brody albo i więcej (light sheer),,, efekty są ale na jakieś 3-4 miesiące. Włoski mam już słabsze ale są! to dziadostwo nigdy nie zniknie na stałe... ja już się nie łudzę. Na zabiegi wydałam tysiące..robię je od ponad 6 lat. Powtarzam co jakiś czas... już mi szkoda pieniędzy. Wyniki mam ok a włochy rosną...Przymierzam się właśnie do zakupu lasera domowego...moge wykonywac zabiegi raz na miesiąc ale przynajmniej zrobię tyle cześci ciała ile będę chciała...
Zabiegi robię w centrum Lafsen (cała Polska). Ostatnio Pani mi powiedziała że to normalka,, będzie tak, że co pół roku musze przyjść na zabieg bo one nie znikną całkiem. Nie wiem w czym problem. Może moje włoski sa już na tyle słabe i jasne ( nie czarne), że laser ich już nie usunie...
Początkowo płaciłam za zabiegi we wrocławiu derma puls - 400 zł(!!!!) , przeniosłam się do lafsen gdzie płaciłam za pierwsze 3 - 250 zł, potem 125 żł a teraz jest to 90 zł - co 5 miesięcy czasem co 3 różnie... w sumie niewiele, ale już mam dość wizyt. Wolałabym to robić sobie sama w domu. Dziewczyny piszcie swoje doświadczenia z tymi domowymi maszynami
pozdrawiam
Likaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 23:07   #288
kulkajulka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1
Dot.: własny depilator laserowy

Witam przeczytałam już trochę i waham się między:1- rio IPL pro, 2- rio IPL 8000 i 3- silk'n pro wszystkie mają pozytywne opinie jednak silk'n starcza na 750 strzałów a lampy nie są aż tak tanie i nie wiem ile lamp potrzeba żeby zrobić wszystko tj pachy, bikini,całe nogi tak żeby dało to jakiś efekt?
kulkajulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 11:47   #289
atya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 31
Dot.: własny depilator laserowy

kulkajulka czyt. post 262 od kaja0604
atya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-28, 14:30   #290
fatatina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 75
Dot.: własny depilator laserowy

Likaa,
matko jedyna, tos mnie zdolowala! No ale z drugiej strony jesli te wlosy nie sa ciemne, to raczej marne szanse na powodzenie. W takich sytuacjach pomocna okazuje sie epilacja enzymatyczna, np telocapilem. Pisalam o nim wczesniej..
http://mazidla.com/index.php?page=sh...mart&Itemid=27
fatatina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 13:35   #291
atya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 31
Dot.: własny depilator laserowy

Dziewczyny ratunku!!! Właśnie przyszło mi moje wyczekane RIO 8000.
Odebrałam od kuriera paczkę, otwieram a tam w pudle elegancko zapakowany laser, tylko nigdzie nie jest napisane ze to RIO 8000 a zamiast tego RIO INTENSE PULSED LIGHT HAIR REMOWER! Za to gdy otworzyłam oryginalne pudło w środku ulotka - skserowana z instrukcją obsługi IPL RIO 8000!! Zgłupiałam zupełnie!Co ja w końcu kupiłam??? czy to co kupiłam to jest jednak RIO 8000 w innym wydaniu czy po prostu ktoś nabił mnie w butelkę?!! I w ogóle co to jest to coś??!Blagam pomóżcie bo nie wiem czy dzwonić z awanturą czy to ja czegos nie dopatrzyłam????Wiem tylko,że RIO 8000 na oryginalnym pudle ma napisane jak wół ,ze jest RIO 8000!! a nie jakieś...coś tam!!A w ogóle to co ja kupiłam to co to jest za model???!
atya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 21:36   #292
fatatina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 75
Dot.: własny depilator laserowy

atya, a czy to tak wygląda:
http://www.google.pl/search?tbm=isch...35l535l5-1l1l0

jeśli jest taki zielonkawy, to jest to rio 8000. Gdzie to kupilas? W beautyplanet?
fatatina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 06:46   #293
atya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 31
Dot.: własny depilator laserowy

Fatatina, tak, to jest to, a raczej to http://www.amazon.co.uk/Rio-Intense-.../dp/B003ES5B0E ,co nie zmienia faktu,że kupiłam produkt niezgodny z opisem! Sama widzisz na fotkach, które mi wysłałaś - na opakowaniu jak byk jest napisane RIO 8000! Zadzwoniłam wczoraj do pana ( TK - Market , patrz: allegro)i pan bardzo( fakt) grzecznie tłumaczył mi,nawet oddzwaniał kilka razy, że jeżeli produkt w środku wygląda tak samo jak rio 8000 to jest to rio 8000. Argument jak dla mnie powalający!Tyle ,że nigdzie nie jest to napisane. Uspokoiły mnie trochę opinie na amazonie, co nie znaczy, że jestem pewna,że kupiłam to co chciałam.Muszę jeszcze porównać parametry jednego i drugiego urządzenia. Normalnie jestem wściekła, bo uważam, ze, jako klient, powinnam być uprzedzona o ewentualnych zmianach, bo tak naprawdę do końca nie wiem, czy to, co z zewnątrz wygląda na rio 8000 bebechy w środku też ma z rio 8000. I zupełnie nie rozumiem dlaczego akurat ten model występuje w dwóch postaciach. Wybrałam z allegro TK - Market ze względu na pozytywne opinie, fakt przesyłkę otrzymałam błyskawicznie. Pan mówił,żebym właśnie zadzwoniła do Beautyplanet , ponoć oni są dystrybutorem tych urządzeń na Polskę i też mają takie opakowania jak moje, bo opakowanie te z napisem RIO 8000 jest ponoć sprzed dwóch lat. Co nie zmienia faktu j/w! No i teraz nie wiem, czy podjąć zapewne "skazaną na sukces "walkę z panem czy z moim owłosieniem
atya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 21:55   #294
Panda_
Przyczajenie
 
Avatar Panda_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 16
Dot.: własny depilator laserowy

Atya ja też kupowałam na allegro. Wprawdzie od kogoś innego, ale otrzymałam takie pudełko jak opisałaś. TK-Market w opisie aukcji ma inne zdjęcie pudełka i oczywiście jakby ktoś chciał się przyczepić można zarzuć niezgodność z opisem aukcji i żądać zwrotu na ich koszt. Pytanie tylko, czy faktycznie chcesz go zwrócić. Mogę tylko doradzić wynegocjowanie jakiegoś rabatu (niech to obiecają pisemnie np. w mailu) na np. dodatkową lampę, którą w przyszłości będziesz chciała nabyć. Jedynie czym różni się mój Rio (od tego opisywanego przez Ciebie), to ja dostałam w pudełku dwie instrukcje po angielsku i po polsku + płyty DVD (obie instrukcje to ładne kolorowe "książeczki" - nie jakieś kserówki). Poniżej zdjęcie, które idealnie odzwierciedla urządzenie, które ja kupiłam i które przynosi efekty
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rio.jpg (15,0 KB, 28 załadowań)
Panda_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 01:53   #295
dagmaralicja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 58
Dot.: własny depilator laserowy

duzo z was kupilo nowsze wersje rio, prosze dajcie znac, odezwijcie sie po pol roku jak skuteczne sie okazaly te lasery. Od siebie powiem, ze znalazlam gabinet stosujacy depilacje blend (elektrolize+termoliza), powierzchnie depilacji mam mala acz wstydliwa. Odezwe sie za pare miesiecy czy to mi pomoglo.
dagmaralicja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 13:13   #296
Lunia321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 18
Dot.: własny depilator laserowy

Atya - a dostałaś gwarancję z beautyplanet?
U mnie od 3 tygodni po ostatnim laserowaniu nadal prawie gładko na łydkach i pachach, z bikini gorzej ale będę jeszcze walczyć.
Lunia321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 14:34   #297
atya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 31
Dot.: własny depilator laserowy

Panda_ odpuściłam, masz rację, tak naprawdę wcale nie chcę się go pozbyć, chciałam mieć tylko pewność,że to jest to, co zamówiłam a nie jakiś starszy model.Uspokoiłaś mnie,pisząc że dostałaś w takim samym pudle.Niestety, instrukcja po polsku jest taka jak ci opisałam. Pan stwierdził,że jak mi nie wystarcza , to jest tam w środku po angielsku, więc mogę sobie poczytać!! Dzięki za radę , negocjować nie będę, przypuszczam,że byłaby to walka z wiatrakami, i że nie znajdę stosownej riposty na powalające argumenty tego pana. Natomiast bardzo się cieszę, ze potwierdzasz skuteczność tego urządzenia, bo w końcu o to przecież tylko chodzi. Wczoraj ostrzelałam się po raz pierwszy. Nóżki, z pewną dozą nieśmiałości potraktowałam 5, bikini przetrwało 3, ale paszki już tylko 2. Panda_, no nie mów ,że wszystko robisz na 5 ?! Kurcze, na dodatek jak pierwszy raz odpaliłam na 5, to z wrażenia lampa prawie wypadła mi z reki! Strasznie strzela!No i nie wiem,jak dotrzeć do 5 w miejscach szczególnie wrazliwych?Dziewczyny mówią,żeby schładzać skórę przed naświetleniem, komarosol przed sezonem chyba nie dostanę, a pani w aptece emla na piękne oczy tez mi nie sprzeda.A miało być tak pięknie!
Lunia321 gwarancję mam od TK - Market, nie wiem, czy oni od BeautyPlanet te laserki sprowadzają czy nie, w każdym razie gwarancje wystawił sprzedawca z allegro , u którego dokonałam zakupu.
atya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 14:44   #298
fatatina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 75
Dot.: własny depilator laserowy

Dziewczyny, a nie kladziecie na skore zelu do usg? Sprawdzalam na ☠☠☠☠☠☠☠ (siec aptek dla niewtajemniczonych) i koszutje grosze (ok. 4 zl za pol litra). Mnie kosmetyczka nim smaruje przed "strzelaniem". A moze by efekt byl chlodzacy, mozna by dodac kilka kropli olejku eukaliptusowego lub mietowego..
Cos mi sie wydaje, ze strefa bikini jest jakas oporna.. U mnie ostatnio tez niewiele pomoglo..
A stosuje ktores z Was laser na brode?

---------- Dopisano o 15:44 ---------- Poprzedni post napisano o 15:42 ----------

mialam na mysli d o z . p l czyli dbam o zdrowie..
fatatina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 14:46   #299
Lunia321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 18
Dot.: własny depilator laserowy

Ja kupowałam w innym sklepie internetowym, ale gwarancję mam wystawioną przez BeautyPlanet.
Ja robię wszystko na 5 poziomie, na łydkach to nic nie czuję, ale pachy i bikini to boli okropnie, z tym, że im bardziej osłabione masz włosy tym boli mniej. Mam jasną karnację, więc nie ma przeszkód do stosowania 5 i nigdy się też nie poparzyłam. Stosuje maść emla (załatwiła mi bez recepty babcia - stała klientka jednej apteki ), ale jak mi się skończy to pójdę do dermatologa lub internisty i poproszę o receptę i myślę że nie powinno być problemu.
Lunia321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 20:07   #300
Panda_
Przyczajenie
 
Avatar Panda_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 16
Dot.: własny depilator laserowy

Nieee, nie robię wszystkiego na piątkę. Pachy, bikini, w zgięciach łokci, wewnętrzna strona rąk (podkreślam rąk, nie dłoni ), podbrzusze, pod kolanami robię na 3, a i na tym poziomie w/w miejscach czasem bardzo zaboli, ale zaciskam zęby
Swoją drogą, to nie wiem, czy jest sens w miejscach wrażliwych zwiększać poziom "na siłę". Np. na bikini widzę, że efekty są identyczne jak na nogach.
Natomiast co do pach to tam te kudły są wyjątkowo odporne. Ale z tego co czytałam to u większości dziewczyn tak jest.
Nie stosuję żelu do USG. Też o tym czytałam, ale jakoś mi się nie chce nim ciapać. Wogóle jestem oporna do wszelkich smarowideł. Kupiłam telocapil i stoi w szafce, bo mi się nie chce nim posmarować. Naiwnie myślałam, że posmaruję się po depilacji raz i to wystarczy Mam dosyć tłustą cerę, więc przez lata nie musiałam niczym smarować ciała, bo skóra sama sobie radziła (i radzi nadal), więc teraz trudno mi być systematyczną w tej kwestii.
Co do używania na brodę i wąsik, to noszę się z zamiarem, ale nie starcza mi odwagi by ogolić te miejsca. Do tej pory od czasu do czasu używałam plasterków z woskiem na wąsik, a brodę tylko traktowałam pęsetką.

Edytowane przez Panda_
Czas edycji: 2012-03-02 o 20:20
Panda_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-23 13:09:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:13.