własny depilator laserowy - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-18, 21:45   #121
Ivrea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5
Dot.: własny depilator laserowy

To jest coś podobnego jak silk'n - http://isab.com.pl/silkn/
słyszałam o tym bardzo dobre opinie i się właśnie zastanawiam nad kupieniem
Ivrea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 10:20   #122
magda*M
Rozeznanie
 
Avatar magda*M
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 838
GG do magda*M
Dot.: własny depilator laserowy

Witam. Przejrzałam cały wątek i nie znalazłam nic o instrukcjach obsługi a widziałam, że jedna koleżanka pytała.
Ma któraś z was polską wersję do przesłania, jeśli chodzi o depilator laserowy do pojedynczych włosków?
magda*M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 00:38   #123
nathalie642
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4
Dot.: własny depilator laserowy

dziewczyny kupiłam ten laser ale nie wiem co robić...po przyłozeniu tej słuchawki nic sie nie dzieje (ewentualnie spale włosa....). Czy to normalne? włos powiniens od razu wylecieć czy ma zostać? czy lepiej gdy sie go spali? zresztą samo spalenie też nie ejst takie proste...czasem po 7-8 razy musze przyłożyć i jeszzcze w trakcie nakierowywać żeby dokładnie we włosa wcelować i go spalić.... napiszcie proszę bo nie wiem czy ten laser nie działa czy czy ja nie umiem sie nim posługiwać

(a no i oczywiście próbowałam zarowno na mokro jak i na sucho...bez różnicy)
nathalie642 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-13, 20:32   #124
ewelinka0902
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2
Dot.: własny depilator laserowy

Dziewczyny,mam wielką prośbę! Kupiłam Riox20 ale nie mam pojęcia jak go uruchomić i używać. Czy macie może polską instrukcję lub płytę? Proszę o przesłanie na maila ewelinka.gwiazdka09@wp.pl, mogę też odkupić. Proszę o pomoc!
ewelinka0902 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-13, 23:55   #125
dagmaralicja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 58
Dot.: własny depilator laserowy

Rio20x to chlam.
Jak chcesz wlaczyc to najpierw wkladasz kluczyk, krecisz (w lewo) wg. wskazowek zegara, +, single, -, single.
Jak chcesz wylaczyc dzwiek lasera to wcisnij dodatkowo taki przycisk z boku.

Edytowane przez dagmaralicja
Czas edycji: 2011-05-26 o 00:04
dagmaralicja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-14, 04:13   #126
Nisiullek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2
Dot.: własny depilator laserowy

nie jestem pierwsza która o to pyta.... dziewczyny który depilator jest dobry.... po przeczytaniu wszystkich informacji i tak jestem w kropce
Nisiullek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 17:09   #127
oliwia300
Rozeznanie
 
Avatar oliwia300
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 523
Dot.: własny depilator laserowy

Sorry dawno tu nie zagladalam. Tak mialam bardzo duzy problem z owlosieniem, moglam sie ogolic wieczorem,a juz na drugi dzien odrosly. Laser dziala, na nogach juz prawie nie mam, teraz czas na bikini!! Jak nie wiecie jak go uruchomic?? Przekrec kluczyk, ptem + duzy guzik, - duzy guzik i dziala! Jezeli dalej macie problem, to napiszcie,a krok po kroku wyjasnie. Ja polecam!!!!!
__________________
To dla Nich te starania
oliwia300 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-07, 21:17   #128
aniatinis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 7
Silk'n

Witam;

stałam się posiadaczką Silk'n;
mam go od dwóch tygodni i dopiero raz przeleciałam nim całe ciało; samej trochę ciężko zrobić nogi, ale nie było tak źle;
jutro robię drugi raz, więc jeszcze za dużo nie mogę powiedzieć; sądzę że po trzecim razie będę wiedzieć jakie są efekty; w każdym razie wiem jakich powinno się oczekiwać, ponieważ miałam już dwukrotnie robione laserem Light Sheer (było skuteczne na ciemne włoski) i trzy razy byłam na IPL (troszkę słabiej działa, ale za to usuwa też trochę jaśniejsze);
jeśli chodzi o mojego Silkn to jestem dobrej myśli i przekażę Wam moje wnioski po 3 serii;
pozdrawiam
aniatinis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 15:31   #129
zuziaczek169
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 11
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez oliwia300 Pokaż wiadomość
Sorry dawno tu nie zagladalam. Tak mialam bardzo duzy problem z owlosieniem, moglam sie ogolic wieczorem,a juz na drugi dzien odrosly. Laser dziala, na nogach juz prawie nie mam, teraz czas na bikini!! Jak nie wiecie jak go uruchomic?? Przekrec kluczyk, ptem + duzy guzik, - duzy guzik i dziala! Jezeli dalej macie problem, to napiszcie,a krok po kroku wyjasnie. Ja polecam!!!!!
Witam, widzę ze ty jako jedyna piszesz sensownie, więc chce się dowiedzieć czy to naprawdę działa ile kosztuje jaki model dokładnie i gdzie kupiłaś choć to już chyba pisałaś i tez chce się dowiedzieć czy to nie jest szkodliwe dla skóry, no wiesz jakieś małe blizny czy coś w tym rodzaju? a w ogóle to urządzenie działa tak że po iluś tam sesjach nic nie wyrasta tak na dobre można usunąć te włoski?
najlepiej do końca życia

a i od kiedy go masz jak możesz to napisz mi o nim wszystko!
Dzięki
zuziaczek169 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 13:45   #130
oliwia300
Rozeznanie
 
Avatar oliwia300
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 523
Dot.: własny depilator laserowy

Ja mam taki :http://allegro.pl/depilator-laserowy...546086742.html
mam go od jakis 9 miesiecy,ale uzywam 1 w tygodniu raz na 2 tygodnie. Ja swoj kupilam w Argosie, sklep w UK. Nie jest szkodliwe dla skory, przez lata uzywalam depilatora i uwierz mi, mialam cale nogi w czerwonych kropeczkach, pelno powrastanych wloskow, a teraz NIC. Skora jest gladka, bez jakichkolwiek zaczerwiwnien. Przed depilacja gole sie i wtedy pstyrykam laserem, nie patrze w jakim miejscu - chociaz mam tatuaz na kostce i tu musze patrzec zeby nienajechac,bo w tedy mnie boli! Laser nie nadaje sie do skory z tatuazem. Efekty sa zaskakujace, wloski nie odrastaja, stopniowo widze ze ich jest coraz mniej!! I nie chce tu robic jakies reklamy,ale to naprawde dziala!!! Mam nadzieje,ze Ci troszke pomoglam z decyzja!!!
__________________
To dla Nich te starania
oliwia300 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 23:01   #131
ewelinka0902
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2
Dot.: własny depilator laserowy

Ja mam Rio x20.Przykładam depilator do nogi, trzymam-sygnał-przesuwam i tak dalej...ale ja nie widzę efektów żadnych. Nic mnie nie boli, nie mam zaczerwienionej skóry, nie czuć spalonych włosów nawet. Co robię zatem nie tak??? Czy jedno miejsce trzeba kilka krotnie naświetlać? Jestem opalona, ale włoski mam tez ciemne, czy powinnam ustawić na 1 czy na 5? Nie widzę zadnych efektów i troszkę sie zniechęcam. Proszę poradźcie mi co mam robić?

Edytowane przez ewelinka0902
Czas edycji: 2011-04-14 o 23:03
ewelinka0902 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-15, 01:35   #132
Nadeel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 413
Dot.: własny depilator laserowy

Depilator Rio x 20 jest bardzo przestarzałym już modelem. Usuwa tylko 20 włosków. Byl to pierwszy model i niestety bardzo nieudany według wielu opinii. Także miałam go kupić, bo jest dużo tańszy, ale on prawie w ogóle nie działa.

Natomiast Laser Rio IPL 8000 usuwa aż 180 włosów na raz. Technika jest już duzo nowsza, i go wiele osób poleca, że działa. Ja planuje go kupić, ale na razie mam inne wydatki. Może za jakiś czas się uda :P
Nadeel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 01:44   #133
dagmaralicja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 58
Dot.: własny depilator laserowy

Nic nie robisz zle. Moze powinnas pocytac moje wpisy, mam ten sam depilator, od ponad roku i nie widze zadnych efektow.
Nie sprzedaje go bo by mnie sumienie gryzlo sprzedawac taki chlam na allegro i klamac w zywe oczy, ze to dziala tak jak mnie oklamano, a sprzedajacy wiedzial, ze to chlam. 500zl wyrzucone w bloto.
Ten laser moze i dziala, ale musialabys sie wstrzelic dokladnie w cebulke co jest niemozliwe bo musialabys sie patrzec w swiatlo lasera. Jedna dziewczyna o tym tutaj pisala, BLANQUITA, niestety nie odpisala na zaden z moich mejli.
Aha, ja czulam zapach spalonych wlosow, zaczerwienienie, ale nie mam zadnych efektow.
Nadeel, laser 20x to jest 2 model Rio. Naprawde myslisz, ze on magicznie usuwa 20 wlosow, a ten co wymienilas 180? zejdz na ziemie.

Edytowane przez dagmaralicja
Czas edycji: 2011-04-15 o 01:51
dagmaralicja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-16, 19:07   #134
oliwia300
Rozeznanie
 
Avatar oliwia300
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 523
Dot.: własny depilator laserowy

Ja nie twierdze ze usuwa naraz 180 wlosow, ale na pewno dziala!!!! Na nogach mam pojedyncze wlosy!!! Ale wiadomo,ze kazdy czlowiek ma inna skore, inna stukture wlosa itp.
__________________
To dla Nich te starania
oliwia300 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-17, 00:50   #135
dagmaralicja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 58
Dot.: własny depilator laserowy

Jesli dziala to mozesz np. zrobic sobie zdjecia, np. dzisiaj i za 2 miesiace i umiescic na forum. Ja zostalam nacieta na laser rio 20x i nie uwierze, ze cokolwiek z tej firmy dziala.
dagmaralicja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 16:19   #136
oliwia300
Rozeznanie
 
Avatar oliwia300
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 523
Dot.: własny depilator laserowy

Ok, wieczorem zrobie zdjecie nogi i umieszcze ))
__________________
To dla Nich te starania
oliwia300 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-24, 17:38   #137
Nisiullek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2
Dot.: własny depilator laserowy

ogólny wniosek rio to badziewie.... też mam , i u mnie też nie działa...
Nisiullek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 11:01   #138
paula69321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1
Dot.: własny depilator laserowy

Mam pytanie. Czy depilacja laserem boli? Bo jak depiluję się depilatorem to na miejscu nie mogę usiedzieć. Tak poza tym jestem wytrwała na ból. Głównie mi chodzi o to czy to coś boli czy jeszcze gorzej niż depilator.
paula69321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 16:34   #139
oliwia300
Rozeznanie
 
Avatar oliwia300
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 523
Dot.: własny depilator laserowy

Laser nie boli!!! Nic nie czujesz!!
Sorry,ze nie wstawilam zdjec,ale nie ma sensu ich robic, bo niby jak?? Mam juz cale nogi gladkie!! Wlasnie skonczylam laserowac nogi 5 minut temu, chyba juz ostatni raz je robilam,bo nic juz tam nie rosnie! Teraz czas na bikini )
__________________
To dla Nich te starania
oliwia300 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-09, 13:47   #140
amark
Raczkowanie
 
Avatar amark
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 65
Dot.: Silk'n

Cytat:
Napisane przez aniatinis Pokaż wiadomość
Witam;

stałam się posiadaczką Silk'n;
mam go od dwóch tygodni i dopiero raz przeleciałam nim całe ciało; samej trochę ciężko zrobić nogi, ale nie było tak źle;
jutro robię drugi raz, więc jeszcze za dużo nie mogę powiedzieć; sądzę że po trzecim razie będę wiedzieć jakie są efekty; w każdym razie wiem jakich powinno się oczekiwać, ponieważ miałam już dwukrotnie robione laserem Light Sheer (było skuteczne na ciemne włoski) i trzy razy byłam na IPL (troszkę słabiej działa, ale za to usuwa też trochę jaśniejsze);
jeśli chodzi o mojego Silkn to jestem dobrej myśli i przekażę Wam moje wnioski po 3 serii;
pozdrawiam
Witam

Ja dzisiaj użyłam pierwszy raz, wcześniej robiłam laserami Light Sheer i Nomasvello. Daj znać jak będzie u Ciebie po 3 razie, ja też będę się dzielić spostrzeżeniami.
U mnie największym problemem są włoski pod pachami i bikini, kiedyś miałam masakryczne łydki, ale po 5, 6 zabiegach gabinetowych już niewiele rośnie.

---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------

Odnośnie Rio 20x - miałam "przyjemność" użytkować, pożyczyłam od koleżanki, u której nie zadziałał. Efekty żadne, strata czasu, pieniędzy na ten sprzęt. Nie wiem jak działa 180, ale 20 oceniam jak zabawkę dla dzieci - coś w stylu żelazko dla małych dziewczynek.
amark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-21, 15:41   #141
_colleen_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3
Dot.: własny depilator laserowy

hej, niedawno zamowilam na allegro wlasnie depilator silk'n,
po 3 zabiegach rowniez napisze wam jakie sa efekty
_colleen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-22, 10:49   #142
Ivrea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5
Dot.: własny depilator laserowy

Hej, sory za baardzo duże opóźnienie :P
Otóż mam depilator silk'n jakiś niecały rok i mogę dokładnie opisac jego działanie na mnie. Oczywiście to będzie całkiem subiektywna opinia bo na każdego pewnie działa inaczej

Jeżeli chodzi o skutecznośc - oczywiście nie jest tak skuteczny jak laser w salonie, ale jednak działa. Dla porównania w salonie na łydki potrzebowałam 4 zabiegów, a silk'n na bikini musiałam ich zrobic 7. Po tylu zabiegach efekt jest naprawdę zauważalny, zostały pojedyncze, jasne włoski.

Teraz ciekawostka. Nie wiem czy to tylko u mnie tak było czy u wszystkich Po laserze włoski wypadają gdzieś tak po 2 tygodniach, a po silk'n nie! Nie chciały wypaśc więc w końcu zgoliłam myśląc że wydałam niepotrzebnie pieniądze, ale okazało się że nie odrosły :P Więc jest tak: nie wypadają, ale po zgoleniu nie odrastają

Jeżeli chodzi o ból, depilator ma 5 stopni natężenia (wiadomo im większy tym lepszy). Kupując go przez pierwsze kilkanaście "strzałów" jest założona blokada i można depilowac najwyżej na 3 stopniu (tak dla bezpieczeństwa). Wtedy boli o wiele mniej niż laser, ale jest też mniej skuteczny. Jak skończyła się blokada i przerzuciłam się na 5, efekty były dużo bardziej zauważalne, ale niestety bolało tak samo jak depilacja laserowa w salonie (dosyc intensywne kłucie). Więc to, że jest całkowicie bezbolesny należy wsadzic między bajki.

Hm, myślę że warto tu jeszcze napisac o wydajności. Jedna lampa (wymienna - koszt jednej to jakieś 200zł), wystarcza na 750 strzałów. Jak dla mnie jest to sporo, ponieważ powierzchnia naświetlania jest nawet duża wystarczyło mi to na zrobienie 7 razy pełnego bikini i 3 razy ud (robiłam bardzo dokładnie).

Podsumowując, polecam silk'n bo efekty są jak po laserze, chociaż potrzeba więcej razy naświetlic. No i trzeba się liczyc z kosztem wymiennych lamp

Pozdrawiam
Ivrea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 00:38   #143
dagmaralicja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 58
Dot.: własny depilator laserowy

Silk'n ma duzo 1-gwiazdkowych opinii na amazonie, (tria tez), za to rio IPL 8000 ma przewazajace opinie pozytywne, o dziwo.

Oczywiscie amazon nie jest jakims opiniotworczym portalem, jednak jest najwiekszym skupiskiem ludzi, ktorzy autentycznie uzywali czegos i nie reklamuja by na sile sprzedac i pisza szczerze i jest ich wiecej niz nas.

Ja testuje od 2 miesiecy olejek z mrowczych jajek. W dzialanie tego olejku tez pewnie trudno Wam (mi tez) uwierzyc, ale tonacy sie brzytwy chwyta. Zrobilam sobie zdjecia 'kosmatego' obszaru przed i czekam na efekty, ktore Wam opisze za 2 miechy.

Edytowane przez dagmaralicja
Czas edycji: 2011-06-21 o 19:55
dagmaralicja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 20:29   #144
_colleen_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3
Dot.: własny depilator laserowy

A gdzie ten olejek mozna kupic?:d
_colleen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 21:19   #145
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez dagmaralicja Pokaż wiadomość
Ja testuje od 2 miesiecy olejek z mrowczych jajek. W dzialanie tego olejku tez pewnie trudno Wam (mi tez) uwierzyc, ale tonacy sie brzytwy chwyta. Zrobilam sobie zdjecia 'kosmatego' obszaru przed i czekam na efekty, ktore Wam opisze za 2 miechy.

Ten olejek na stałe usuwa owłosienie?
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-24, 02:01   #146
dagmaralicja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 58
Dot.: własny depilator laserowy

Edytuje post ponieważ olejek w ogole mi nie pomogl, jest to taki sam skuteczny "wynalazek" jak laser rio. Pieniadze wydane w bloto, efektow brak. Odradzam.

Edytowane przez dagmaralicja
Czas edycji: 2013-03-08 o 23:49
dagmaralicja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-24, 14:55   #147
oliwia300
Rozeznanie
 
Avatar oliwia300
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 523
Dot.: własny depilator laserowy

A jaki to ma zapach??? Brrrr jakos tak dziwnie,czekamy na rezultat
__________________
To dla Nich te starania
oliwia300 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-24, 16:10   #148
dagmaralicja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 58
Dot.: własny depilator laserowy

Oliwia, to nie ma zapachu, jakbys nakladala zwykly olejek dzieciecy.

Widzialam tez alternatywe, na allegro byla aukcja uslug salonu, ktory oferuje wypozyczenie laseru z ich salonu na 2, 3 dni i np. za ok. 300zł wykupuje sie okreslona ilosc strzalow czy impulsow, a jak sie przekroczy to sie placi za te przekroczone impulsy.

Edytowane przez dagmaralicja
Czas edycji: 2013-03-08 o 23:50
dagmaralicja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 21:33   #149
oliwia300
Rozeznanie
 
Avatar oliwia300
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 523
Dot.: własny depilator laserowy

Ciekawa jestem, trzymam kciuki i daj znac co i jak!!
__________________
To dla Nich te starania
oliwia300 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 21:32   #150
aniazg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 27
Dot.: własny depilator laserowy

Co polecacie z tej trójki :
RIO IPL 8000
SILK'N SILKN SENSEPIL
IPL SILK'N SILKN


???
aniazg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-23 13:09:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:18.