Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-05-17, 10:56   #31
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Smile Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
Gonia koniecznie daj znac!!! zwlaszcza ze zamowilas wszystkie kosmetyki o ktorych i ja mysle hihih obowiazkowo zdaj raport jak ich juz pouzywasz jak sie sprawuja
jasne, że dam znać.... :
ale paczuszke pewnie dostanę w piatek lub poniedziałek.... juz sie nie moge doczekać.....
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-17, 11:56   #32
confused
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 229
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Ech, mi wysłano proprytet w poniedziałek i jeszcz enie dostałam Ta poczta to ejst jednak..
confused jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-17, 12:25   #33
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Smile Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez confused Pokaż wiadomość
Ech, mi wysłano proprytet w poniedziałek i jeszcz enie dostałam Ta poczta to ejst jednak..
he he .... bo Ci wysłano proprytet a nie priorytet
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-17, 12:59   #34
confused
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 229
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Z tego smutku, że nie mogę nic ukręcić już literówki robię
confused jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-17, 18:26   #35
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Kochane, zastanawiam sie nad kupnem serum z wit c i kwasem oraz tonika bha. Mam mloda skore - 21 lat i zastanawiam sie,czy sobie zamiast pomoc,nie zaszkodze ? Mam zamiar stosowac jednego dnia tonik, drugiego zwykly nawilzacz,trzeciego xerial 5 - to na noc. Na dzien serum z wit c i na to bioderma photoderm 50 + spray. Co Wy na to ? Nie mam zielonego pojecia o kosmetykach i dlatego prosze o rade. Aha...cala kuracja z powodu pierwszych zmarszczek mimicznych,ktore nie daja mi spac po nocach.
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-18, 13:27   #36
confused
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 229
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Dostałam wczpraj paczkę. a teraz pytanie czysto techniczne: czy muszę dodawać aż 5 ml etanolu? ;O Mam wrazliwą cerę i chciałabym tylko jeden. To samo z glikolem - czy całą butelkę koniecznie? :O
confused jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-18, 17:12   #37
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Confused, a ja mam pytanie,czy razem z paczka dostalas jakies pojemniki na wszystkie te cuda ? Wczoraj wyslalam zamowienie i sama czekam na swoja paczuszke.
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-18, 17:35   #38
confused
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 229
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Dodatkowych opakowań nie ma. Jednak na instrukcji ejst napisane, żeby serum trzymać w butelce po wodzie, którajest w zestawie. Ogólnie zostaną Ci pojemniczki i jedna szkalana butelka, która możesz użyć wielokrotnie
confused jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-18, 18:28   #39
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

No,to super. Ty juz wszystko ukrecilas? Latwo sie to robi ?
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-18, 18:29   #40
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez confused Pokaż wiadomość
Dostałam wczpraj paczkę. a teraz pytanie czysto techniczne: czy muszę dodawać aż 5 ml etanolu? ;O Mam wrazliwą cerę i chciałabym tylko jeden. To samo z glikolem - czy całą butelkę koniecznie? :O
może wyślij maila z tym pytaniem do BU ? Na pewno coś Ci poradzą.... zresztą ja tez jestem tego ciekawa....
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-18, 19:46   #41
confused
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 229
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Na razie jeszcze nic nie zrobiłam, bo nie wiem jak z tym serum Wypociłam maila do BU, ale na razi enikt nie odpisał Cierpliwie czekam Chciałam dzisiaj zrobić serum, ale wolę się upewnić z tym alkoholem i glikolem jak tylko odpisze mi pani to ukręce i napisze wrażenia. Instrukcja jest bardzo szczegółowa i chyba niesposob sobie nie poradzić Wykonanie olejku to tylko przelanie z jednego pojemniczka do drugiego, ale i tak pani opisała to w 4 punktach

Melduję, że własnie ukręciłam serum Pani odpisała mi baaardzo obszernie i wyszło na to, ze nei powinno zmieniać się proporcji, ponieważ wtedy zmienia się wszystko i niewiadomo jak działa, ile moze być zrobione itd. Zrobiłam wg. przepisu i to była świetna zabawa Teraz zrobię już zakupy na mazidłach, bo lepiej na tym wyjdę Tym bardziej, że to większa radocha samemu sobie wsyzskto odmierzać

Edytowane przez confused
Czas edycji: 2007-05-19 o 18:23
confused jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-21, 08:08   #42
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez confused Pokaż wiadomość

Melduję, że własnie ukręciłam serum Pani odpisała mi baaardzo obszernie i wyszło na to, ze nei powinno zmieniać się proporcji, ponieważ wtedy zmienia się wszystko i niewiadomo jak działa, ile moze być zrobione itd. Zrobiłam wg. przepisu i to była świetna zabawa Teraz zrobię już zakupy na mazidłach, bo lepiej na tym wyjdę Tym bardziej, że to większa radocha samemu sobie wsyzskto odmierzać
Ojjj...juz sie nie moge doczekac swojej paczuszki.
To jeszcze "zamelduj" o dzialaniu ))
Pozdrawiam

urodzinowa Pearl
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-21, 14:00   #43
confused
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 229
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Pearl, sto lat, sto lat Można by dużo życzyć, a ja życzę pięknej buźki bez żadnej zmarszczki, przebarwienia

Co do działania. Użyłam wczorja drugi raz i jestem baaardoz zadowolona. Serum używam na noc i zostawia taki lekki film, ale czuję tą witaminę Jest boskie! Czuje, ze polubimy się na dłuzej
confused jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-21, 14:45   #44
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez confused Pokaż wiadomość
Pearl, sto lat, sto lat Można by dużo życzyć, a ja życzę pięknej buźki bez żadnej zmarszczki, przebarwienia
Dziekuje bardzo. Tego wlasnie sama sobie zycze,hihi ))

Cytat:
Napisane przez confused Pokaż wiadomość
Co do działania. Użyłam wczorja drugi raz i jestem baaardoz zadowolona. Serum używam na noc i zostawia taki lekki film, ale czuję tą witaminę Jest boskie! Czuje, ze polubimy się na dłuzej
Ufff...to sie ciesze Nie moge sie doczekac swojego. Ja bede serum uzywala na dzien pod filtr. Tak mi przykazala moja "przewodniczka" Mex i sie slucham,bo na razie wszystko sie dzieje,tak jak ona mowi,a ja amatorka kompletna i nic sie nie znam.
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-21, 14:52   #45
confused
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 229
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

No tak, też miałam taki zamiar, ale to serum nie wchłania sie do matu, pewnie ze względu na glikol propylenowy i gliceryne, a ja ledwno zdaze nalożyc filtr. I tak się czasem przez to do skzoły spóźnie Ale ogólnie bałam się podrażenienia - te 5 mlo alkoholu i aż 10% wit. C Ale nic takiego. Leciutko mrowiła mnie skóra na policzkach, keidy nałożyłam A to naprawdę sukces, bo mam ją nadwrażliwą Będe raportować jak się będzie dalej spraowować
confused jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-21, 15:51   #46
mrs.doubtfire
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 566
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Confused, fajnie, ze Ci sie spodobalo, ja je tez lubie i u mnie sprawdza sie pod filtr.
Wiesz zazdroszcze Ci tego zapalu do mieszania, bo u mnie kiepsko, dlatego takie zestawy mnie ratuja przed kupowaniem gotowcow. Czasem cos wymieszam, ale na wszelki wypadek mam zapas zestawu z serum i robie gdy nie moge sie zmuscic i w zasadzie to mnie taniej wychodzi. A witamine C uwielbiam i jak tu ktos napisal na forum gdy ja przerywam to od razu to widze w lustrze, wiec staram sie uzywac stale, bez serum z witamina C moja skora jest taka jakas szara i czuje sie jak bym byla chora z wygladu.
mrs.doubtfire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-21, 16:20   #47
confused
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 229
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Ja wręcz przeciwnie mogłabym kręcic tylko nie mam co Kiedy skończy mi się te serum i bedę zadowolna w dalszym ciągu to zrobię już zamówienie na mazidłach Już nawet myślę co kupię

To serum neiejst dla Ciebie za ciężkie pod filtr?
confused jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-21, 16:30   #48
mrs.doubtfire
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 566
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez confused Pokaż wiadomość
Ja wręcz przeciwnie mogłabym kręcic tylko nie mam co Kiedy skończy mi się te serum i bedę zadowolna w dalszym ciągu to zrobię już zamówienie na mazidłach Już nawet myślę co kupię

To serum neiejst dla Ciebie za ciężkie pod filtr?
Ja tez mialam zapal, ale mi przeszlo, mam nadzieje, Tobie nie!

Wiesz jakos nie ciezkie, nakladam serum odrobinke ide robic cos innego,zwykle jem sniadanie, i potem na to filtr. Moze mamy inne cery, moja ostatnio troche sucha i to serum jej sluzy.
mrs.doubtfire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-21, 17:29   #49
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

ochh necicie necicie Dziewczynki mam straszna ochote na to serum, musze tylko poczekac do 1-go i zamawiam w mazidlach widzialam tez przepisy na podobno bardzo fajne serum z zielona herbata i drugie z winigron, podobno tez fajne ale najpierw sprobuje takiego "gotowca" i jak mi sie spodoba to moze skusze sie na inne eksperymenty

Pearl, ja tez zycze najlepszego
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-21, 18:57   #50
confused
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 229
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

mrs. doubtfire, ja tez mam nadzieje, ze zapał nie minie.. Własnie często zadaża mi sie taki słomiany zapał
confused jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-21, 20:09   #51
schaetzchen
Rozeznanie
 
Avatar schaetzchen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 965
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Confused, też na początku nie mogłam się przekonać do stosowania serum rano - ale po jakimś czasie zaczęłam tak robić i jestem bardzo zadowolona. Ale ja wstaję 2 godziny przed wyjściem z domu (takie małe zboczenie - jutro wstaję w związku z tym o 5), więc wszystko ma czas się wchłonąć Nie cierpię się rano spieszyć, to mi psuje cały dzień
__________________
Ładne zdjęcia

Biorę się za ramiona
schaetzchen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-22, 11:37   #52
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Dziekuje peiknie za zyczenia

Confused,czekam na dalsze wiadomosci. Ja dalej nie mam paczki Z niecierpliowscia wypatruje listonosza.
skacowana Pearl
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-22, 11:56   #53
..Asia..
Wtajemniczenie
 
Avatar ..Asia..
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 573
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość
Ja dalej nie mam paczki Z niecierpliowscia wypatruje listonosza.
U mnie było podobnie. Też długo wyczekiwałm listonosza.
Jestem cały czas w domu (siedzę na chorobowym po operacji ) i wiem na 100%, że listonosza nie było. Avizo na dole w skrzynce tez nie było.
Po tygodniu odważyłam się napisac do nich list z prośbą o podanie mi numeru przesyłki. Od razu dostałam list z odpowiedzią - napisali, że jesli okaże się, że nie ma paczki na poczice, to oni mi przyślą drugą paczkę (!!!), a sprawę z pocztą będą załatwiać sami . Na szczęście okazało się, że paczka na poczcie od 5 dni leżała sobie i czekała na zmiłowanie.
Czasami tak bywa, ze listonsz nie dostarczy avizo do domu...

Co do samego serum - fajna sprawa - bardzo miękką mam po nim buzię . Troszkę jest dla mnie za ciężkie, dlatego kładę je wieczorem. Pod filtry po prostu nie mi się nie mieści

Zamówiłam również peeling czekoladowy - toż dopiero uczta dla ciała!!!!!
..Asia.. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-22, 12:15   #54
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

ja tez czekam na paczuszke..... nie moge sie już doczekać.....
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-22, 20:49   #55
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Asia, podobno najlepszy peeling to z kawy i cynamonu. Gdzies tu jest podany przepis w maseczkach domowych. Jednak a tez jestem bardzo ciekawa tego czekoladowego. Daj znac,czy warto zakupic.
Poczekam jeszcze kilka dni i jezeli dalej bez skutku,to zaczne dzialac... hihi
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-22, 21:28   #56
hanusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: olsztyn
Wiadomości: 203
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

a ja kupilam tonik bha,,uzywam drugi dzien, na razie nie wiem jak dziala, ale jest jak dla mnie niesamowicie lagodny, effaclar tonik to pzy nim ostry smierdziel i sciagacz skory,,,na razie jestem dobrej mysli, pozyjemy zobaczymy,,,
hanusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-22, 21:31   #57
hanusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: olsztyn
Wiadomości: 203
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

mialo byc "przy nim", a nie "pzy nim"... za szybko pisze i r mi zjadlo
pear: najlepszego!
hanusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-22, 22:45   #58
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Hanusia, dziekuje bardzo
Uzywasz tego toniku codziennie? Ja mam zamair uzywac co trzeci dzien. Ciesze sie,ze wspomnialas,ze jest lagodny. Chcialam wlasnie sie zapytac,czy idzie wytrzymac bez nawilzacza?
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-23, 08:14   #59
hanusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: olsztyn
Wiadomości: 203
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

pear: dla mnie jest naprawde lagodny, ale sama nie weim jaka mam skore w sensie wrazliwosci, effaclar mnie nic a nic nie podraznia, acne derm tez nie, ale za to lysanel mnie troche jednak piekl,,no i po effaclarze toniku niby nic nie bylo,nie pieklo,ale skora byloa taka sciagnieta,srednie uczucie,,,mysle ze chyba moja skora jest sredniowrazliwa. nie wiem jaka Ty masz...na razie uzywam codziennie, choc w ulotce pisali zeby lepiej nie:/ dla mnie jest lagodny jak baranek skora mi sie nie sciaga,nie luszczy poki co (ale ja po jakiejs godzince z kawalkiem nakladam jednak nawilzacz,nie wiem co byloby gdybym tego nie robila, moze przesusz by jednak byl? nie wiem) pisz jak Twoje wrazenia po toniku ja sie tylko obawiam ze na za dlugo to on mi nie wystarczy skoro uzywam go codziennie i obficie, mam juz taka manie, toniki, kremy i inne *******y na twarz-wszystko obficie
hanusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-23, 15:27   #60
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez hanusia Pokaż wiadomość
pear: dla mnie jest naprawde lagodny, ale sama nie weim jaka mam skore w sensie wrazliwosci, effaclar mnie nic a nic nie podraznia, acne derm tez nie, ale za to lysanel mnie troche jednak piekl,,no i po effaclarze toniku niby nic nie bylo,nie pieklo,ale skora byloa taka sciagnieta,srednie uczucie,,,mysle ze chyba moja skora jest sredniowrazliwa. nie wiem jaka Ty masz...na razie uzywam codziennie, choc w ulotce pisali zeby lepiej nie:/ dla mnie jest lagodny jak baranek skora mi sie nie sciaga,nie luszczy poki co (ale ja po jakiejs godzince z kawalkiem nakladam jednak nawilzacz,nie wiem co byloby gdybym tego nie robila, moze przesusz by jednak byl? nie wiem) pisz jak Twoje wrazenia po toniku ja sie tylko obawiam ze na za dlugo to on mi nie wystarczy skoro uzywam go codziennie i obficie, mam juz taka manie, toniki, kremy i inne *******y na twarz-wszystko obficie
Jak tylko zaczne stosowac,to na pewno dam znac. Niestety ciagle nie mam swoje paczki

Ja wlasnie mam zamiar stosowac co trzeci dzien i wtedy bez nawilzacza,zeby zluszczyc skorke. Mam nadzieje,nie nie przesuszy mi jej...walcze ze smarszczkami,wiec nie ma mowy o suchej skorze.
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:28.