Zgłaszam problem: Pogrubienie tytułu wątku przy nowych postach - nie wyłącza się - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-06, 11:25   #1
boguska
Raczkowanie
 
Avatar boguska
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 365

Pogrubienie tytułu wątku przy nowych postach - nie wyłącza się


Witam, może mój problem jakiś bardzo poważny nie jest, ale okrutnie mnie to denerwuje. Jeszcze kilka dni temu wszystko działało, a teraz coś się spsuło. Może opiszę to następująco:

KIEDYŚ:
Wchodzę na forum, np. Wspólne zakupy perfumeryjne, pogrubione są tytuły kilku wątków, w których pojawiły się nowe wiadomości od mojej ostatniej wizyty. Czytam nowe posty z kilku interesujących mnie wątków. Wyłączam przeglądarkę. Wchodzę za kilka godzin, "odgrubione" są wszystkie tytuły wątków (nwet te, których nie czytałam), a pogrubione tylko te, w których znów się pojawiły nowe posty.

TERAZ:
Wchodzę na forum, np. Wspólne zakupy perfumeryjne, pogrubione są tytuły wszystkich wątków, w których ostatni post był od 28.12. "Odgrubione" są tylko tytuły wątków, które przeczytałam, a w których już nikt później nie pisał.

Bardzo proszę o pomoc, ponieważ teraz dużo mniej przyjemnie przegląda mi się forum i ciężej wyłapać mi nowe posty w interesujących wątkach.

Pozdrawiam
boguska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 12:10   #2
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: Pogrubienie tytułu wątku przy nowych postach - nie wyłącza się

Ja też mam od kilku dni problem z subskrybowanymi wątkami Jako nieprzeczytane pokazują mi się wątki sprzed kilku dni - mimo że nie pojawiły się w nich posty, a te, w których są nowe odpowiedzi są zaznaczone jako przeczytane. Poza tym raz w subskrypcjach mam tylko 5 tematów, za moment mam już 20. Strasznie to chaotyczne i utrudnia korzystanie z forum. Aha, i jeszcze jedno - czasem gdy wchodzę w wątek, w którym pojawiły się nowe odpowiedzi nie ma opcji Pokaż pierwszą nieczytaną wiadomość.
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 12:18   #3
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Pogrubienie tytułu wątku przy nowych postach - nie wyłącza się

Cytat:
Napisane przez boguska Pokaż wiadomość
Witam, może mój problem jakiś bardzo poważny nie jest, ale okrutnie mnie to denerwuje. Jeszcze kilka dni temu wszystko działało, a teraz coś się spsuło. Może opiszę to następująco:

KIEDYŚ:
Wchodzę na forum, np. Wspólne zakupy perfumeryjne, pogrubione są tytuły kilku wątków, w których pojawiły się nowe wiadomości od mojej ostatniej wizyty. Czytam nowe posty z kilku interesujących mnie wątków. Wyłączam przeglądarkę. Wchodzę za kilka godzin, "odgrubione" są wszystkie tytuły wątków (nwet te, których nie czytałam), a pogrubione tylko te, w których znów się pojawiły nowe posty.

TERAZ:
Wchodzę na forum, np. Wspólne zakupy perfumeryjne, pogrubione są tytuły wszystkich wątków, w których ostatni post był od 28.12. "Odgrubione" są tylko tytuły wątków, które przeczytałam, a w których już nikt później nie pisał.

Bardzo proszę o pomoc, ponieważ teraz dużo mniej przyjemnie przegląda mi się forum i ciężej wyłapać mi nowe posty w interesujących wątkach.

Pozdrawiam

Ja mam na zmianę. Niedawno po kilkudniowej nieobecności weszłam na Wizaż, kliknęłam w jeden wątek, po czym wróciłam na stronę główną i wszystkie nowe posty, wątki "zaznaczyły się" jako przeczytane-pogrubienie wszystkich wątków zniknęło. Potem było wszystko ok. Wczoraj popołudniu miałam problem opisany powyżej ...

Strasznie dziwne to jest
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 13:24   #4
darkdot
Zakorzenienie
 
Avatar darkdot
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 268
GG do darkdot
Dot.: Pogrubienie tytułu wątku przy nowych postach - nie wyłącza się

mam taki sam problem
cały czas mam pogrubione wątki, które już dawno czytałam, ostatnia odpowiedź była w grudniu...
a te w których piszę w regularnie pojawiają się nowe odpowiedzi, często nie są pokazywane w liście zasubskrybowanych wątków...

poza tym jeszcze wczoraj wariowało mi pw, klikając na nową wiadomość była informacja, że jest błędna, nie ma nowej wiadomości, kilkukrotne odświeżenie strony pozwoliło mi się do niej w końcu dostać i przeczytać, jednak potem za każdym razem gdy otwierałam nową zakładkę/okno wątku to wyskakiwało info, że mam nowe pw, te które przyszło kilka h wcześniej i dawno zostało już przeczytane...
darkdot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 13:27   #5
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Pogrubienie tytułu wątku przy nowych postach - nie wyłącza się

Cytat:
Napisane przez darkdot Pokaż wiadomość
mam taki sam problem
cały czas mam pogrubione wątki, które już dawno czytałam, ostatnia odpowiedź była w grudniu...
a te w których piszę w regularnie pojawiają się nowe odpowiedzi, często nie są pokazywane w liście zasubskrybowanych wątków...

poza tym jeszcze wczoraj wariowało mi pw, klikając na nową wiadomość była informacja, że jest błędna, nie ma nowej wiadomości, kilkukrotne odświeżenie strony pozwoliło mi się do niej w końcu dostać i przeczytać, jednak potem za każdym razem gdy otwierałam nową zakładkę/okno wątku to wyskakiwało info, że mam nowe pw, te które przyszło kilka h wcześniej i dawno zostało już przeczytane...
Mam identycznie, z PW też.
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 14:38   #6
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: Pogrubienie tytułu wątku przy nowych postach - nie wyłącza się

O tym samym pisałam wczoraj, ale teraz jest już chyba ok. Przynajmniej u mnie.

Jeżeli chodzi o stare i czytane, a nadal pogrubione wątki, zgadzam się, że z punktu widzenia użytkownika może to utrudnić korzystanie z forum. Przynajmniej na początku, kiedy do tej zmiany nikt nie jest jeszcze przyzwyczajony. Potem pewnie też.
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 14:49   #7
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Pogrubienie tytułu wątku przy nowych postach - nie wyłącza się

i ja również mam to samo
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-06, 15:22   #8
speare
exmod na urlopie:)
 
Avatar speare
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 19 482
Dot.: Pogrubienie tytułu wątku przy nowych postach - nie wyłącza się

To i ja dołożę od siebie tyle, że zauwazyłam, że z listy subskrypcji (tej, do której się wchodzi przez rozwijaną zakładkę "Forum" u góry) znikają wątki, w których nie ma nowych wiadomości, zamiast być, jak wczesniej było, po prostu nie pogrubione.
Przy kliknięciu wszystkich subskrybcji w menu już się normalnie pojawiają.

Nie wiem czy to nowe rozwiązanie czy jakiś błąd, ale nie jest to zbyt wygodne i z tego co wiem to nie tylko mi to przeszkadza.
speare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 19:16   #9
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Pogrubienie tytułu wątku przy nowych postach - nie wyłącza się

Cytat:
Napisane przez speare Pokaż wiadomość
To i ja dołożę od siebie tyle, że zauwazyłam, że z listy subskrypcji (tej, do której się wchodzi przez rozwijaną zakładkę "Forum" u góry) znikają wątki, w których nie ma nowych wiadomości, zamiast być, jak wczesniej było, po prostu nie pogrubione.
Przy kliknięciu wszystkich subskrybcji w menu już się normalnie pojawiają.

Nie wiem czy to nowe rozwiązanie czy jakiś błąd, ale nie jest to zbyt wygodne i z tego co wiem to nie tylko mi to przeszkadza.

przez to lista subskrybowanych a nieotwieranych ostatnio wątków się wydłuża w nieskończoność, a gdy chcę wejść do konkretnego wątku (ale bez nowych postów) to musze iść przez głowną stronę forum bo w subskrypcjach go po prostu nie ma. Więc na kij mi takie subskrypcje?
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 21:43   #10
aniolek-tasmanski
Administrator
 
Avatar aniolek-tasmanski
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 716
Dot.: Pogrubienie tytułu wątku przy nowych postach - nie wyłącza się

Ja rozwiazalam problem tak:

Odznaczylam wszystkie fora jako przeczytane klikajac 2x w ikonki przy nazwie for ( zobacz zalacznik), po tej operacji "pogrubione" mam tylko watki w ktorych dopisano post

aniolek

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2023-11-28 o 15:19
mikroREKLAMA
Pomoc dla córki naszego kolegi Maćka
Prośba o pomoc dla córki naszego kolegi Maćka

Ta reklama pokazywana jest pod 5 716 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
aniolek-tasmanski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 22:14   #11
boguska
Raczkowanie
 
Avatar boguska
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 365
Dot.: Pogrubienie tytułu wątku przy nowych postach - nie wyłącza się

Cytat:
Napisane przez aniolek-tasmanski Pokaż wiadomość
Ja rozwiazalam problem tak:

Odznaczylam wszystkie fora jako przeczytane klikajac 2x w ikonki przy nazwie for ( zobacz zalacznik), po tej operacji "pogrubione" mam tylko watki w ktorych dopisano post

aniolek
Ooo, dokładnie czegoś takiego szukałam, ale znaleźć nie mogłam
Dziękuję za pomoc

---------- Dopisano o 23:14 ---------- Poprzedni post napisano o 23:03 ----------

A jednak nie działa, bo owszem odznaczyło wszystko, ale te wątki, w których przybyło postów, a których nie czytałam nie odznacza po moim wyjściu z przeglądarki.
boguska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-06, 22:16   #12
darkdot
Zakorzenienie
 
Avatar darkdot
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 268
GG do darkdot
Dot.: Pogrubienie tytułu wątku przy nowych postach - nie wyłącza się

Cytat:
Napisane przez boguska Pokaż wiadomość
Ooo, dokładnie czegoś takiego szukałam, ale znaleźć nie mogłam
Dziękuję za pomoc

---------- Dopisano o 23:14 ---------- Poprzedni post napisano o 23:03 ----------

A jednak nie działa, bo owszem odznaczyło wszystko, ale te wątki, w których przybyło postów, a których nie czytałam nie odznacza po moim wyjściu z przeglądarki.
też tak zrobiłam, i też nie działa.
darkdot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 07:52   #13
Ćwirka
ćwir ćwir
 
Avatar Ćwirka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10 483
Dot.: Pogrubienie tytułu wątku przy nowych postach - nie wyłącza się

Mam podobne problemy jak dziewczyny: gdy wchodzę w listę moich subskrypcji to wszystkie są pogrubione i są na liście nawet jak nie dodał nikt żadnego postu nigdzie. Kiedyś się "chowały".

+

Nowe wątki nie dodają się do subskrybcji- czy to poprzez napisanie postu czy poprzez dodanie ręczne - nie działa
__________________
Moje książki na wymianę: KLIK!
Ćwirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 08:10   #14
speare
exmod na urlopie:)
 
Avatar speare
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 19 482
Dot.: Pogrubienie tytułu wątku przy nowych postach - nie wyłącza się

Ćwirko działa, tylko nie wyświetlają się dopóki ktoś w nich nie napisze od momentu dodania subskrypcji wyświetlą Ci się też jak klikniesz subskrypcje po lewej stronie w menu

ale generalnie wygodne to to nie jest
speare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 08:24   #15
Ćwirka
ćwir ćwir
 
Avatar Ćwirka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10 483
Dot.: Pogrubienie tytułu wątku przy nowych postach - nie wyłącza się

Cytat:
Napisane przez speare Pokaż wiadomość
Ćwirko działa, tylko nie wyświetlają się dopóki ktoś w nich nie napisze od momentu dodania subskrypcji wyświetlą Ci się też jak klikniesz subskrypcje po lewej stronie w menu

ale generalnie wygodne to to nie jest
No właśnie nie działa, bo jeden wątek dodawałam już kilka razy i ktoś w nim cały czas coś pisze i nadal go u mnie nie ma
Ćwirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 08:27   #16
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Pogrubienie tytułu wątku przy nowych postach - nie wyłącza się

Mi też nie działa. Wiem, że są nowe wiadomości w wątku, a nie wyrzuca go w sybskrybowanych.

Gdzieś Złośliwiec pisał coś, że kombinuje z tymi subskypcjami, ale chyba mu to nie wychodzi tak, jak powinno...
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 09:51   #17
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Pogrubienie tytułu wątku przy nowych postach - nie wyłącza się

i u mnie te problemy, wszystkie wątki jakie mam w subskrybcjach mam odznaczone jak nowe wiadomości i jak wchodzę na taki wątek i klikam ostatnia wypowiedź to mnie przekierowuje do np końca tamtego roku, mimo że nowy post był dzisiaj pisany.
I znika mi nagminnie jeden wątek w którym biorę czynnie udział z moich subskrybcji, po prostu go niema, później się pojawia, chyba kiedy ktoś napisze.
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 11:42   #18
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Pogrubienie tytułu wątku przy nowych postach - nie wyłącza się

Teraz: Pogrubione = nieczytane. Nieważnie kiedy, po prostu nie przeczytane są pogrubione, niezależnie od czasu.

Wcześniej: Pogrubione = nieczytane w przeciągu godziny od wejścia, potem się "odgrubiały" za pomocą danych przeglądarki (Waszych kompów).

System działa prawidłowo wg obecnych zasad, ale wg starych zasad - nieprawidłowo To się zgadza.

zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 11:44   #19
speare
exmod na urlopie:)
 
Avatar speare
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 19 482
Dot.: Pogrubienie tytułu wątku przy nowych postach - nie wyłącza się

Czyli rozumiem Złosiu, że jak przeczytam temat to będzie on znikał z moich subskrypcji do czasu pojawienia się w nim nowych wiadomości? Zamiast, jak wcześniej po prostu nie będzie pogrubiony?
speare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-07, 11:47   #20
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Pogrubienie tytułu wątku przy nowych postach - nie wyłącza się

Cytat:
Napisane przez aniolek-tasmanski Pokaż wiadomość
Ja rozwiazalam problem tak:

Odznaczylam wszystkie fora jako przeczytane klikajac 2x w ikonki przy nazwie for ( zobacz zalacznik), po tej operacji "pogrubione" mam tylko watki w ktorych dopisano post

aniolek
Pod listą forów, tuż poniżej "Archiwum" masz polecenie "Oznacz fora jako przeczytane". Załatwia sprawę na całym forum.

---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------

Cytat:
Napisane przez speare Pokaż wiadomość
Czyli rozumiem Złosiu, że jak przeczytam temat to będzie on znikał z moich subskrypcji do czasu pojawienia się w nim nowych wiadomości? Zamiast, jak wcześniej po prostu nie będzie pogrubiony?
Co to znaczy "znikał z subskrypcji"? To znaczy skąd? Proszę o linka...
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 11:56   #21
speare
exmod na urlopie:)
 
Avatar speare
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 19 482
Dot.: Pogrubienie tytułu wątku przy nowych postach - nie wyłącza się

Już wyjaśniam o co mi chodzi

Kiedy klikam w listę subskrypcji w rozwijanym menu u góry pojawiają mi się nie przeczytane tematy:
1.jpg


W momencie, kiedy przeczytam posty w którymś (w tym przypadku mówię o tym temacie) to "znika" jakby z listy subskrypcji
2.jpg

Pojawia się jako przeczytany, kiedy wejdę we wszystkie subskypcje
3.jpg

A wcześniej widać go było w tych subskypcjach klikanych z rozwijanego menu

mam nadzieję, że da się mnie zrozumieć
speare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 14:02   #22
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Pogrubienie tytułu wątku przy nowych postach - nie wyłącza się

Cytat:
Napisane przez speare Pokaż wiadomość
Już wyjaśniam o co mi chodzi

Kiedy klikam w listę subskrypcji w rozwijanym menu u góry pojawiają mi się nie przeczytane tematy:
Załącznik 3650230


W momencie, kiedy przeczytam posty w którymś (w tym przypadku mówię o tym temacie) to "znika" jakby z listy subskrypcji
Załącznik 3650231

Pojawia się jako przeczytany, kiedy wejdę we wszystkie subskypcje
Załącznik 3650232

A wcześniej widać go było w tych subskypcjach klikanych z rozwijanego menu

mam nadzieję, że da się mnie zrozumieć
mi sie to naprawilo po wcześniejszej instrukcji Złosliwca by pod wszystkimi forami odznaczyć "Oznacz fora jako przeczytane" - wszystko jest już ok - mam pogrubione co trzeba, a co nie trzeba nie jest pogrubione, jak i żaden wątek nie znika mi juz z subskrybcji
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 14:19   #23
speare
exmod na urlopie:)
 
Avatar speare
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 19 482
Dot.: Pogrubienie tytułu wątku przy nowych postach - nie wyłącza się

Cytat:
Napisane przez gothika Pokaż wiadomość
mi sie to naprawilo po wcześniejszej instrukcji Złosliwca by pod wszystkimi forami odznaczyć "Oznacz fora jako przeczytane" - wszystko jest już ok - mam pogrubione co trzeba, a co nie trzeba nie jest pogrubione, jak i żaden wątek nie znika mi juz z subskrybcji
o to zaraz i ja wypróbuję dzięki

edit: u mnie nadal znika z "ostatnio zasubskrybowanych wątków"

Edytowane przez speare
Czas edycji: 2011-01-07 o 17:07
speare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-08, 12:17   #24
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Pogrubienie tytułu wątku przy nowych postach - nie wyłącza się

Cytat:
Napisane przez Ćwirka Pokaż wiadomość
Mam podobne problemy jak dziewczyny: gdy wchodzę w listę moich subskrypcji to wszystkie są pogrubione i są na liście nawet jak nie dodał nikt żadnego postu nigdzie. Kiedyś się "chowały".
dokładnie. I niestety u mnie to co napisał Złoś:
Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Teraz: Pogrubione = nieczytane. Nieważnie kiedy, po prostu nie przeczytane są pogrubione, niezależnie od czasu.
nie potwierdza się. Mimo że watki przeczytałam, gdy wchodzę w swoje subskrybcje nadal widzę na górze i pogrubione jakieś stare, dawno przeczytane, w których nikt nic nowego nie napisal I odwrotnie: te, w których właśnie ktoś coś napisał potrafią się wcale nie pokazywać Czyli chyba jednak coś jest nie tak

a może to dlatego, że zawsze wchodzę na wizaż od tego linku http://www.wizaz.pl/forum/usercp.php

tzn zaczynam od swoich subskrypcji, żeby zobaczyć przede wszystkim co się dzieje w wątkach w których aktualnie się udzielam (szczególnie zamówienia). A tam ciągle stare posty, a nowe niekoniecznie


edit: czyli teraz musze wejsc w kazdy watek pogrubiony w mojej subskrypcji, stamtąd na widok calego podforum w ktorym on jest, tam odznaczyć jako przeczytane omg i tak za kazdym razem?


edit 2: odznaczyłam wszystkie podfora jako przeczytane, chyba działa, zobaczymy jak wrócę za parę godzin czy teraz wyświetlą się tylko nowe posty, czy stare nadal bedą mi wisieć

edit3 : no i wychodzi na to, że codziennie muszę odznaczać każde podfora , w których mam zasubskrybowane wątki, jako nieprzeczytane, żeby mieć porządek niefajne to lepiej było jak wątek zwyaczajnie po przeczytaniu ostatniego postu znikał z listy
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2011-01-09 o 11:58
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 13:05   #25
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Pogrubienie tytułu wątku przy nowych postach - nie wyłącza się

Siedzę od paru godzin na forum i raz jest ok,a raz zaczyna strona świrować. Właśnie weszłam na stronę główną,a tam w "ostatnia wiadomość" pojawiają się wiadomości napisane nie później niż o godzinie 12,a mamy godzinę 14
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia


Edytowane przez natii4
Czas edycji: 2011-01-09 o 13:06
natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 13:44   #26
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Pogrubienie tytułu wątku przy nowych postach - nie wyłącza się

U mnie też tak jest - pokazuje jako ostatni post np. post z 13, i jak kliknę przycisk przenoszący do ostatniego, nowonapisanego postu, to właśnie do tego starego mnie przenosi.
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 13:50   #27
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Pogrubienie tytułu wątku przy nowych postach - nie wyłącza się

U mnie wygląda to tak:

Ostatnio nas odwiedziłeś Dzisiaj o 12:16

Robię odśwież i mam:

Ostatnio nas odwiedziłeś Dzisiaj o 14:46

I tak na zmianę
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-10, 22:49   #28
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Pogrubienie tytułu wątku przy nowych postach - nie wyłącza się

Złosiu a jest szansa by wrócić do przeszłości i "starego" oznaczania wątku przeczytanego? U mnie ten sam problem co dziewczyny, czasem chce się coś dopisać albo po prostu zerknąć w dany wątek a on już zniknął w moich subskrypcjach bo go przeczytałam/odpisałam... Nie chciałabym żeby mi znikały te wątki a tylko żeby się "odgrubiały"... Ale żeby nadal pozostawały w aktualnym okienku subów... Nie wiem czy jasno się wyrażam, późno już
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-11, 16:06   #29
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Pogrubienie tytułu wątku przy nowych postach - nie wyłącza się

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Złosiu a jest szansa by wrócić do przeszłości i "starego" oznaczania wątku przeczytanego? U mnie ten sam problem co dziewczyny, czasem chce się coś dopisać albo po prostu zerknąć w dany wątek a on już zniknął w moich subskrypcjach bo go przeczytałam/odpisałam... Nie chciałabym żeby mi znikały te wątki a tylko żeby się "odgrubiały"... Ale żeby nadal pozostawały w aktualnym okienku subów... Nie wiem czy jasno się wyrażam, późno już
Jak klikniesz "pokaż wszystkie zasubskrybowane wątki" to są wszystkie, nie trzeba szukac na podforach
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-11, 16:18   #30
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Pogrubienie tytułu wątku przy nowych postach - nie wyłącza się

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Jak klikniesz "pokaż wszystkie zasubskrybowane wątki" to są wszystkie, nie trzeba szukac na podforach
niby taaaak
ale jak się człowiek do jakiejś wygody przyzwyczai to trudno się odzwyczaić... a fajnie było jak te przeczytane odtłuszczone zostawały jednak...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:12.