Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-05-13, 18:09   #2821
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
A jak oceniacie esencję z Sidmool? Działa, nie działa? Trochę osób ją testowało, a taka cisza na jej temat

Ktora? Z pueraria?
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-13, 18:36   #2822
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez evek Pokaż wiadomość
Ktora? Z pueraria?
Ty chyba masz jeszcze tą starszą wersję, nie? A co ostatnio zamawiałyście, nową czy starą? W sumie zainteresowana jestem tym, co jest obecnie dostępne. Kuszą mnie te wypełniacze, sama mam co wypełnić i chciałabym coś podziałać w tym względzie.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-13, 18:42   #2823
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Ty chyba masz jeszcze tą starszą wersję, nie? A co ostatnio zamawiałyście, nową czy starą? W sumie zainteresowana jestem tym, co jest obecnie dostępne. Kuszą mnie te wypełniacze, sama mam co wypełnić i chciałabym coś podziałać w tym względzie.

Tak, ja mam ta stara wersje. Szczerze mówiąc pierwsze podejście mi sie do niek nie udało. Trudne to w aplikacji, opakowanie airless wciąż strzela płynem na boki przy dozowaniu. Zaczynam na nowo przygodę z nia bo moje policzki sie zapadły. Co do efektów wypowiem sie za pare miesięcy. Zrobie zdjecie sprzed kuracji zeby miec porównanie.

---------- Dopisano o 18:42 ---------- Poprzedni post napisano o 18:40 ----------

Testuje tez serum peptydowe sidmoola na rozluźnienie zmarszczek na czole.
Ostatnio zamawiana była juz nowa wersja bo tamta była niedostępna. Ktos tam deklarował sie ze chce ja przy nowym zamówieniu, bo brał wczesniej odlewke.
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-13, 18:58   #2824
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

No tak, z tego co czytam, to potrzeba cierpliwości w stosowaniu tego typu produktów.

W ogóle muszę zmienić całą pielęgnację, postawić na walkę ze zmarszczkami, bo widzę, że coś się zaczyna dziać na mojej twarzy, niekoniecznie dobrego
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-14, 07:32   #2825
zielona_papryczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 12
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
Blogerka Pink Beauty Ninja oraz moja znajoma Japonka mówią, że krem pod oczy Sana Nameraka Soybean Isoflavon Wrinkle Eye Cream jest świetny. Ale tak ogólnie to poleciłabym wypełniacze i peptydy. Poczytaj sobie na blogu PBN posta o skórze pod oczami. Nawilżenie to absolutna podstawa.
Wielkie dzięki, podziwiam Twoją wiedze na temat produktów
Napisałam do japanstore.pl o te produkty, odpisali że krem będzie wkrótce a maska jest dostępna. Ciekawa jestem jaką będzie cena tego kremu
zielona_papryczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-14, 07:47   #2826
2cats
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 56
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Ten Namerakahonpo wrinkle eye cream nie robi NIC na zmarszczki!!!! Jedyne co robi to nawilza. I robi to dobrze. Ale oprocz tego - nic. Producent nawet nie obiecuje niczego w dziedzine istniejacych juz zmarszczek. Jedyne co obiecuje to nawilzenie.
To tak, zeby potem nie bylo nieporozumien.
No i moze uczulic, bo jest na bazie sojowej, i moze wysypac, bo ma w sobie skladniki, ktore moga to spowodowac.
Ja go uzywalam zima jako kremu do rak. Uratowal mi popekana skore na dloniach.
Pod oczy sie raczej nie nadawal.
2cats jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-14, 08:35   #2827
zielona_papryczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 12
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez 2cats Pokaż wiadomość
Ten Namerakahonpo wrinkle eye cream nie robi NIC na zmarszczki!!!! Jedyne co robi to nawilza. I robi to dobrze. Ale oprocz tego - nic. Producent nawet nie obiecuje niczego w dziedzine istniejacych juz zmarszczek. Jedyne co obiecuje to nawilzenie.
To tak, zeby potem nie bylo nieporozumien.
No i moze uczulic, bo jest na bazie sojowej, i moze wysypac, bo ma w sobie skladniki, ktore moga to spowodowac.
Ja go uzywalam zima jako kremu do rak. Uratowal mi popekana skore na dloniach.
Pod oczy sie raczej nie nadawal.
No tak właśnie jest z tymi kosmetykami, jedna poleca inna odradza, wszystko trzeba testować na sobie, każdy ma swoje potrzeby i wymagania. Może coś polecisz od siebie pod oczy na pierwsze zmarszczki?
zielona_papryczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-14, 10:50   #2828
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez 2cats Pokaż wiadomość
Ten Namerakahonpo wrinkle eye cream nie robi NIC na zmarszczki!!!! Jedyne co robi to nawilza. I robi to dobrze. Ale oprocz tego - nic. Producent nawet nie obiecuje niczego w dziedzine istniejacych juz zmarszczek. Jedyne co obiecuje to nawilzenie.
To tak, zeby potem nie bylo nieporozumien.
No i moze uczulic, bo jest na bazie sojowej, i moze wysypac, bo ma w sobie skladniki, ktore moga to spowodowac.
Ja go uzywalam zima jako kremu do rak. Uratowal mi popekana skore na dloniach.
Pod oczy sie raczej nie nadawal.
Ależ oczywiście, nie wszystkim dany kosmetyk będzie pasował. Ja mam zamiar kupić ten krem, skoro 2 osoby twierdzą, że jest dobry, tym bardziej, że nie kosztuje dużo.

A dlaczego napisałaś, że Japonki z reguły rekomendują inne kosmetyki, niż same używają? Bo nie chcą, żeby inne też miały ładną cerę, czy jak

Cytat:
Napisane przez zielona_papryczka Pokaż wiadomość
Wielkie dzięki, podziwiam Twoją wiedze na temat produktów
Napisałam do japanstore.pl o te produkty, odpisali że krem będzie wkrótce a maska jest dostępna. Ciekawa jestem jaką będzie cena tego kremu
Czyta się rzeczy na temat i zgłębia arkana pielęgnacji Krem Sana w Japonii kosztuje ok. 30zł.
chiao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-14, 11:45   #2829
2cats
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 56
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Chiao, japonki mowia Ci to co chcesz uslyszec. Honne - tatemae. Tak tu jest. Gaijinkom rekomenduja to, co mysla ze gaijinki lubia.
2cats jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-14, 11:51   #2830
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez 2cats Pokaż wiadomość
Chiao, japonki mowia Ci to co chcesz uslyszec. Honne - tatemae. Tak tu jest. Gaijinkom rekomenduja to, co mysla ze gaijinki lubia.
To zupełnie jak u nas
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-17, 12:00   #2831
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Tak rozmawiamy o kosmetykach, a czy ktoś zamawiał soczewki Circle Lens? Coś ostatnio mnie kuszą, więc jak macie jakieś doświadczenia, to napiszcie co nieco o nich
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-17, 12:33   #2832
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Tak rozmawiamy o kosmetykach, a czy ktoś zamawiał soczewki Circle Lens? Coś ostatnio mnie kuszą, więc jak macie jakieś doświadczenia, to napiszcie co nieco o nich
Miałam jakieś z Uniqso. Na początek zamówiłam małe, żeby łatwiej było je włożyć do oka. Były dość wygodne, choć na początku trochę uwierały. Nie polecam też nosić więcej niż 8 godzin dziennie i warto robić sobie przerwę. Jeśli będziesz o nie dbała, to nic złego się nie powinno stać jeśli Ci się podobają, to zajrzyj do okulisty i wypytaj, czy możesz nosić. Raz się żyje w razie jeszcze jakichś pytań zapraszam na pw. Swoją drogą zbieram się do kolejnego zamówienia
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-18, 09:56   #2833
kiwo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 52
GG do kiwo
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
A jak oceniacie esencję z Sidmool? Działa, nie działa? Trochę osób ją testowało, a taka cisza na jej temat
Używam tą essencję nieprzerwanie od grudnia, codziennie rano. Najpierw miałam wersję nową, póżniej uzywałam tą z puerarią (przez przypadek udało mi się ją zdobyć na testerkorea). Prawdę mówiąc nie zauważyłam takiej różnicy, jakiej się spodziewałam, a myślę, że największy wpływ na zmianę wyglądu ma stosowany równoczesnie codziennie masaż twarzy. Ale używam dalej, bo jest wydajna, niedroga i ma dobry skład . Moze pół roku to za krótko?
W międzyczasie zaliczyłam regularne używanie Sidmool serum wypełniające i Sidmool z peptydami, oba pod oczy. Nie zauważyłam efektów i ze względu na ich wysoką cenę dla regularnego stosowania (mimo że są wydajne) raczej na razie nie planuję zakupu:cena+długi okres stosowania a brak widocznych efektów , podejrzewam je o placebo.

W każdym razie trudno jest poprzysiąc, ze te koncentraty nie działają wcale. Może to kwestia spostrzegawczości i oczekiwań? Jeden zauważy minimalną zmianę w wyglądzie, ktoś inny (jak ja) nie umie się dopatrzyć takich niuansów, bo ma większe oczekiwania i chciałby, by oprócz niego tą zmianę mogli zauważyć też inni .

Edytowane przez kiwo
Czas edycji: 2015-05-18 o 10:11
kiwo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-18, 16:59   #2834
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Co tam nowego w bebikach słychać? Odkryłyście ostatnio coś ciekawego? Lato idzie, trzeba by się zaopatrzyć w jakieś próbki
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-18, 17:24   #2835
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez kiwo Pokaż wiadomość
Używam tą essencję nieprzerwanie od grudnia, codziennie rano. Najpierw miałam wersję nową, póżniej uzywałam tą z puerarią (przez przypadek udało mi się ją zdobyć na testerkorea). Prawdę mówiąc nie zauważyłam takiej różnicy, jakiej się spodziewałam, a myślę, że największy wpływ na zmianę wyglądu ma stosowany równoczesnie codziennie masaż twarzy. Ale używam dalej, bo jest wydajna, niedroga i ma dobry skład . Moze pół roku to za krótko?
W międzyczasie zaliczyłam regularne używanie Sidmool serum wypełniające i Sidmool z peptydami, oba pod oczy. Nie zauważyłam efektów i ze względu na ich wysoką cenę dla regularnego stosowania (mimo że są wydajne) raczej na razie nie planuję zakupu:cena+długi okres stosowania a brak widocznych efektów , podejrzewam je o placebo.

W każdym razie trudno jest poprzysiąc, ze te koncentraty nie działają wcale. Może to kwestia spostrzegawczości i oczekiwań? Jeden zauważy minimalną zmianę w wyglądzie, ktoś inny (jak ja) nie umie się dopatrzyć takich niuansów, bo ma większe oczekiwania i chciałby, by oprócz niego tą zmianę mogli zauważyć też inni .
To jednak nadal kosmetyk, nie wypełniacz, może stąd rozczarowanie?
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-18, 22:51   #2836
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Ja stosuje sidmool oligo peptyd na czoło i trochę po miesiącu mi rozluźnilo zmarszczki ale idealnie gładko nie jest. Mojego TŻ mecze tez zeby mi masował to czoło bo sie strasznie denerwuje i spinam. W sumie to zaraz koncze 34 lata (nie wiem skąd aż tyle :-/) i jakies zmarszczki i pare siwych wlosow maja prawo sie pojawić
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-19, 09:59   #2837
norka93
Wtajemniczenie
 
Avatar norka93
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cześć Dziewczyny
Te, które używały koreańskich kremów BB (mogą być i zachodnie, drogeryjne, itp.), jesteście w stanie napisać, który krem BB jest dla Was niemalże idealny nie patrząc na kolor, ale działanie? Takie, którymi jesteście zachwycone pod względem trwałości, powiedzmy matu/rozświetlenia (jak kto woli), konsystencji, nakładania, itd., ale kolor okazał się niewypałem.
__________________




norka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-19, 16:56   #2838
kiwo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 52
GG do kiwo
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
To jednak nadal kosmetyk, nie wypełniacz, może stąd rozczarowanie?
...jednak ma określone zadanie, którego wg mnie nie spełnia
kiwo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-19, 18:08   #2839
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Czy ktoś wie czy su:m37 air risingTF CC Cream to jest jeszcze osiągalny? Czy może został wycofany?
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-20, 09:38   #2840
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Czy ktoś wie czy su:m37 air risingTF CC Cream to jest jeszcze osiągalny? Czy może został wycofany?

Chyba go widziałam w próbkach na GM
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-20, 15:35   #2841
amark
Raczkowanie
 
Avatar amark
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 65
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez norka93 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny
Te, które używały koreańskich kremów BB (mogą być i zachodnie, drogeryjne, itp.), jesteście w stanie napisać, który krem BB jest dla Was niemalże idealny nie patrząc na kolor, ale działanie? Takie, którymi jesteście zachwycone pod względem trwałości, powiedzmy matu/rozświetlenia (jak kto woli), konsystencji, nakładania, itd., ale kolor okazał się niewypałem.
Trudno mi wybrać z tego mnóstwa, których używałam, ale najlepsze chyba to Dr.G Brightening Balm i Klairs. Mam cerę normalną/suchą, raczej bez niedoskonałości. Kolor też ok, nie jestem w stanie wskazać takich, które miały fajną konsystencję, ale zły kolor. Oceniam raczej całościowo 😊
amark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-20, 16:55   #2842
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez evek Pokaż wiadomość
Chyba go widziałam w próbkach na GM
A będzie go można zamówić przy zbiorowym zamówieniu?
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-20, 19:28   #2843
martuunia
Zadomowienie
 
Avatar martuunia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: uć
Wiadomości: 1 912
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Witajcie, ostatnio mam dużo potrzeb, dlatego piszę o poradę kolejny raz
Tym razem szukam czegoś na przebarwienia potrądzikowe, jednocześnie czegoś nawilżającego. Nie zdecyduję się na kwasy, ponieważ jestem w trakcie kuracji antybiotykami i moja skóra jest dość delikatna i wrażliwa. Do tej pory zdarzyło mi się użyć kilka razy ślimakowe serum z Bentona, skóra dość dobrze na niego zareagowała, ale po paru razach nie mogę powiedzieć czy coś zdziała w kierunku przebarwień. Czytałam też o żelu aloesowym z tej firmy, jednak nie miałam z nim styczności. Zastanawiam się czy zamówić któryś z tych produktów czy może zwrócić uwagę na coś innego? (dziewczyna ze skin and tonics używała bodajże obu tych specyfików+tonik aloesowy i bardzo zachwalała, ja jednak niestety muszę na razie zdecydować się na 1 produkt )

Edytowane przez martuunia
Czas edycji: 2015-05-20 o 19:29
martuunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-20, 20:15   #2844
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Przyszłam z ogłoszeniami parafialnymi. Może ktoś będzie zainteresowany, bo mam do pozbycia się piankę do mycia twarzy SkinFood White Pore Egg (100ml ze 150ml), perfumy Etude House Fresh Me Up (25ml, nowe, pełnowymiarowe opakowanie) oraz 2 próbki Sum37 Air rising One Essential Foundation.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-20, 21:00   #2845
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Dżemowe Zagłębie
Wiadomości: 4 284
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez martuunia Pokaż wiadomość
Witajcie, ostatnio mam dużo potrzeb, dlatego piszę o poradę kolejny raz
Tym razem szukam czegoś na przebarwienia potrądzikowe, jednocześnie czegoś nawilżającego. Nie zdecyduję się na kwasy, ponieważ jestem w trakcie kuracji antybiotykami i moja skóra jest dość delikatna i wrażliwa. Do tej pory zdarzyło mi się użyć kilka razy ślimakowe serum z Bentona, skóra dość dobrze na niego zareagowała, ale po paru razach nie mogę powiedzieć czy coś zdziała w kierunku przebarwień. Czytałam też o żelu aloesowym z tej firmy, jednak nie miałam z nim styczności. Zastanawiam się czy zamówić któryś z tych produktów czy może zwrócić uwagę na coś innego? (dziewczyna ze skin and tonics używała bodajże obu tych specyfików+tonik aloesowy i bardzo zachwalała, ja jednak niestety muszę na razie zdecydować się na 1 produkt )
Benton miewa problemy z zanieczyszczeniami. Ja zamówiłam tonik aloesowy i essence snail bee własnie na podstawie rekomendacji tej dziewczyny i po odczekaniu paru miesięcy na uspokojenie sytuacji "konserwantowo-kontaminacyjnej".
Niestety trafiłam na tonik, który zaczął się dziwnie zachowywać. Robił takie coś:
20150411_133456.jpg 20150411_133701.jpg

sam z siebie, stojąc na półce nie ruszany przez 2 dni. Odstawiłam go i okazało się, że to od niego miałam wysyp takich małych grudek na czole i policzkach (gdzie nie miewam i nie miałam trądziku).

Essence udało mi się bezpieczną dostać, ale co się nadenerwowałam to moje. Używam od 15 marca, ładnie przygotowuje buźkę na krem, wycisza zaczerwienienie (smaruję się Atredermem teraz i po umyciu twarzy jestem czerwona), ale cudów nie czyni. Jedynie co to jest dobra pod oczy do nawilżenia.
Użyję do końca i pewnie kupię coś innego, bo nie chcę się zamartwiać stabilnością kupując kosmetyki, które jednak muszą trochę świata do mnie pokonać.
__________________
Poważne uzależnienie od k-popu i k-dram.
Na szczęście jedyne.


Nie udzielam żadnych porad przez PW, proszę nie pisać.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2015-05-20 o 21:02
mcromance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-20, 21:34   #2846
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez martuunia Pokaż wiadomość
Witajcie, ostatnio mam dużo potrzeb, dlatego piszę o poradę kolejny raz
Tym razem szukam czegoś na przebarwienia potrądzikowe, jednocześnie czegoś nawilżającego. Nie zdecyduję się na kwasy, ponieważ jestem w trakcie kuracji antybiotykami i moja skóra jest dość delikatna i wrażliwa. Do tej pory zdarzyło mi się użyć kilka razy ślimakowe serum z Bentona, skóra dość dobrze na niego zareagowała, ale po paru razach nie mogę powiedzieć czy coś zdziała w kierunku przebarwień. Czytałam też o żelu aloesowym z tej firmy, jednak nie miałam z nim styczności. Zastanawiam się czy zamówić któryś z tych produktów czy może zwrócić uwagę na coś innego? (dziewczyna ze skin and tonics używała bodajże obu tych specyfików+tonik aloesowy i bardzo zachwalała, ja jednak niestety muszę na razie zdecydować się na 1 produkt )
Na przebarwienia i nic kwasowego to witamina c. Poczytaj o OST original pure vitamin c20, zdjęcia w necie zachęcające Ja używam witaminy c (nie z azjatyków) ale w przyszłość planuję OST zamówić żeby porównanie mieć. Tylko nie wydaje mi się by takie sera z witaminką c miały właściwości nawilżające, bez dodatkowego kremu lub serum nawadniającego się raczej nie obejdzie.
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-20, 21:41   #2847
martuunia
Zadomowienie
 
Avatar martuunia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: uć
Wiadomości: 1 912
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Używałam kiedyś flavo-c 8%, kiedy jeszcze nie byłam na kuracji i niestety mnie podrażniało. Trochę boję się spróbować drugi raz, szczególnie teraz
ale zdjęcia faktycznie zachęcają, niektóre 'after' już po 4 tygodniach robią wrażenie!

Edytowane przez martuunia
Czas edycji: 2015-05-20 o 21:43
martuunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-20, 23:21   #2848
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
Na przebarwienia i nic kwasowego to witamina c. Poczytaj o OST original pure vitamin c20, zdjęcia w necie zachęcające Ja używam witaminy c (nie z azjatyków) ale w przyszłość planuję OST zamówić żeby porównanie mieć. Tylko nie wydaje mi się by takie sera z witaminką c miały właściwości nawilżające, bez dodatkowego kremu lub serum nawadniającego się raczej nie obejdzie.
OST to torpeda, warto pod nie dać tonik z lajtowym kwasem np. polskiej Bielendy, dać oczywiście toner hada labo i coś mocno nawilżającego można wzmocnic nawilżenie sheet maskami. A i pamiętać o filtrach
A Benton po tym jak zaliczył mocne wpadki w ubiegłym roku odpuszczam, jedno opakowanie serum zużyłam /recka na wizazu/ więcej nie będzie, są inne firmy do testowania
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-21, 09:09   #2849
kiwo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 52
GG do kiwo
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez martuunia Pokaż wiadomość
Używałam kiedyś flavo-c 8%, kiedy jeszcze nie byłam na kuracji i niestety mnie podrażniało. Trochę boję się spróbować drugi raz, szczególnie teraz
ale zdjęcia faktycznie zachęcają, niektóre 'after' już po 4 tygodniach robią wrażenie!
to serum mogło podrażnić, jeśli masz wrażliwą cerę, dla reagujących podrażnieniem na wit.c rozpuszczalną w wodzie najlepsza jest wit.c w formie olejowej, tak pisze BU https://www.facebook.com/notes/bioch...01550829882935
ja używam obecnie ich antiox z wit.c i to już moje 5-te opakowanie, uważam że jest świetne; do flavo c chętnie wrócę, ale to z BU wychodzi korzystniej finansowo
chociaż nawet ja czuję lekkie podrażnienie na mojej niewrażliwej skórze po nałożeniu ich serum, ale tylko po nocy, gdy spałam z retinoidem na twarzy , ale myślę że to reakcja "prawidłowa"

Edytowane przez kiwo
Czas edycji: 2015-05-21 o 09:15
kiwo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-21, 11:57   #2850
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
OST to torpeda, warto pod nie dać tonik z lajtowym kwasem np. polskiej Bielendy, dać oczywiście toner hada labo i coś mocno nawilżającego można wzmocnic nawilżenie sheet maskami. A i pamiętać o filtrach
A Benton po tym jak zaliczył mocne wpadki w ubiegłym roku odpuszczam, jedno opakowanie serum zużyłam /recka na wizazu/ więcej nie będzie, są inne firmy do testowania
i takie połączenie lekkiego migdała z witaminą c wzmacnia działanie jednego i drugiego? Mam jeszcze to serum z Bielendy i nawet dziś wypróbuję pod swoje serum z wit c ale czy mi gęby takie połączenie nie wypali

Testuję serum Innisfree green tea seed i szczerze mówiąc żadna rewelacja zużyć zużyję próbki bo nie szkodzi ale nie nawilża specjalnie, na niedoskonałości czy zwężenie porów też żadnego wpływu nie ma w sumie nic nie robiąca lepka woda o dość przyjemnym zapachu i chwilowym efekcie chłodzenia, nie ma co się napalać na to
Próbowałam też ślimakowej esencji z Misshy, wypryszcza po jednym użyciu

---------- Dopisano o 11:57 ---------- Poprzedni post napisano o 11:55 ----------

Cytat:
Napisane przez kiwo Pokaż wiadomość
to serum mogło podrażnić, jeśli masz wrażliwą cerę, dla reagujących podrażnieniem na wit.c rozpuszczalną w wodzie najlepsza jest wit.c w formie olejowej, tak pisze BU https://www.facebook.com/notes/bioch...01550829882935
ja używam obecnie ich antiox z wit.c i to już moje 5-te opakowanie, uważam że jest świetne; do flavo c chętnie wrócę, ale to z BU wychodzi korzystniej finansowo
chociaż nawet ja czuję lekkie podrażnienie na mojej niewrażliwej skórze po nałożeniu ich serum, ale tylko po nocy, gdy spałam z retinoidem na twarzy , ale myślę że to reakcja "prawidłowa"
ja w ogóle mam lekkie podszczypywanie po witaminie c, nawet policzki mnie szczypały po kroplach juvit ale mam naczynkową buzie pewnie dlatego
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-30 10:18:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:27.