P90X - w 90 dni dookoła fitnessu! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-12, 08:01   #1
Kalakiria
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 745

P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!


http://www.youtube.com/watch?v=OIyjnyHj1mk

P90X to program treningowy opracowany przez znanego trenera Tony'ego Hortona. Program trwa 90 dni i składa się z 13 różnych treningów opartych o zasadę "muscle confusion" co oznacza mniej więcej "zamieszanie, zakłopotanie mięśni" poprzez ciągłą zmianę rodzaju treningu, tak aby organizm nie przyzwyczaił się do jednej aktywności, co obniża efektywność ćwiczeń.
Standardowo 3 dni w tygodniu to ciężkie treningi siłowe na wszystkie partie ciała, podzielone zazwyczaj na 2 lub 3 partie mięśni, natomiast pozostałe dni to sztuki walki, joga oraz ćwiczenia plyometryczne (w uproszczeniu - skoki). Te właśnie treningi mogą być trochę zbyt mało intensywne dla bardziej zaawansowanych, dlatego często trenerzy beachbody proponują łączenie siłowej części P90X z ekstremalnymi interwałami Insanity (wątek).
Do tej pory zrobiłam ponad miesiąc p90x ale sporą część ćwiczeń musialam modyfikować ze względu na brak sprzętu: drążka do podciągania oraz hantli cięższych niż 2,5 kg.
Teraz sprzęt już zamówiony, i spodziewam się go w przyszłym tygodniu, dlatego zakładam wątek i zapraszam do przejścia p90X razem ze mną!

Strona oficjalna:
http://www.beachbody.com/product/fit...E_CONTROL_P90X
Tutaj trochę informacji w języku polskim:
http://p90xpl.blogspot.com/

Program można wykonywać w 3 formach: classic (najlepsza wg mnie), doubles (dobre na 2 turę) i lean (niby lepsza dla kobiet, bo więcej cardio a mniej siłowo, ale jest też dużo mniej intensywne). W załączniku plan treningowy dla wszystkich rodzajów.

Ktoś się przyłączy?

Edytowane przez Kalakiria
Czas edycji: 2010-09-12 o 08:02
Kalakiria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 08:41   #2
_Gosiaczek_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 765
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Hantelki posiadam, drążka jeszcze niestety nie, czy jeszcze jakiś sprzęt jest potrzebny?
_Gosiaczek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 10:34   #3
Kalakiria
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 745
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Zamiast drążka można użyć taśm, poza tym to tylko mata. No i kluczowe są różne hantle, ciężar dobieramy zależnie od ćwiczenia i zaawansowania. Myślę że dla kobiety 10kg na hantel w zupełności wystarczy, tylko ważne żeby można było ten ciężar regulować...

Ten program to największy bestseller z Beachbody, Insanity i Turbo Fire mają tu duże grono zwolenniczek, ale jednak dla chcących schudnąć i poprawić metabolizm, ćwiczenia siłowe są bardzo potrzebne, więc zapraszam do wątku
Kalakiria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 14:07   #4
_Gosiaczek_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 765
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Jestem po pierwszym dniu
Zapowiada się dość ciekawie, mam nadzieje że zbyt szybko się nie znudzę a moje ciałko nabierze odpowiednich kształtów.
Zaraz się pomierzę, porobię zdjęcia i porównam za 90 dni. Nawet jeśli różnica będzie niewielka to zapewne moja kondycja ulegnie wielkiej poprawie.
Przeglądałam program Insanity, efekty powalające, ale póki co niestety jeszcze nie dla mnie.
Pozdrawiam i zachęcam innych
_Gosiaczek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 20:34   #5
AzjatSmok
Raczkowanie
 
Avatar AzjatSmok
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 190
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Cytat:
Napisane przez _Gosiaczek_ Pokaż wiadomość
Jestem po pierwszym dniu
Zapowiada się dość ciekawie, mam nadzieje że zbyt szybko się nie znudzę a moje ciałko nabierze odpowiednich kształtów.
Zaraz się pomierzę, porobię zdjęcia i porównam za 90 dni. Nawet jeśli różnica będzie niewielka to zapewne moja kondycja ulegnie wielkiej poprawie.
Przeglądałam program Insanity, efekty powalające, ale póki co niestety jeszcze nie dla mnie.
Pozdrawiam i zachęcam innych
Moje pytania: a czy wcześniej gdzieś ćwiczyłaś? Ile ważysz i jaki masz wzrost w sensie ile chcesz zrzucić dzięki temu planowi ? Czy może bardziej interesuje się wyrzeźbienie ciała?
__________________
Kiss my shiny metal ass!!!
AzjatSmok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 07:13   #6
_Gosiaczek_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 765
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Cytat:
Napisane przez AzjatSmok Pokaż wiadomość
Moje pytania: a czy wcześniej gdzieś ćwiczyłaś? Ile ważysz i jaki masz wzrost w sensie ile chcesz zrzucić dzięki temu planowi ? Czy może bardziej interesuje się wyrzeźbienie ciała?
Ćwiczyłam baaardzo dawno temu, tak dawno, że moje ciało zapomniało co to ruch
Ważę 55 kg, wzrost ok 168 cm, interesuje mnie ogólne wyrzeźbienie ciała, jeśli zrzucę przy okazji kilka kg to wcale się nie pogniewam
_Gosiaczek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 08:22   #7
Kalakiria
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 745
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Jak Ci idą pompki? I jakich hantli używasz?
Ja zacznę od poniedzialku pełną parą, drążek dostane już dziś, hantle 10 kg (regulacja 3-5-10) do końca tygodnia, i potem jadę ostro
Kalakiria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-14, 09:29   #8
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Zaczynam sie napalac na ten program cwiczen,posciagałam z chomika 5 czesci,ale nie wiem jak sie za to zabrac marzy mi sie taki efekt...http://www.youtube.com/watch?v=LxMwr...eature=related
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 09:35   #9
Kalakiria
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 745
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Efekt jakiś na pewno będzie, bo ćwiczenia siłowe są oparte na starym sprawdzonym schemacie: push & pull. Ważna jest też dieta, tzn. posiłki okołotreningowe. Poza tym jedyny problem to sprzęt, ale od biedy można wykorzystac butelki z piaskiem albo małymi kamyczkami, przygotować kilka różnych ciężarów. Jak nie mialam drążka, używalam expandera nożnego, to nie to samo, ale też działa na plecy... generalnie wszystko można zmodyfikować, lepsze to niż nic. Zresztą drążek można kupić na allegro poniżej 20 zł i zamontować w futrynie
Kalakiria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 12:03   #10
neuilly.
Rozeznanie
 
Avatar neuilly.
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 796
Thumbs up Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Kalakiria , dziękuję za Twój wątek P90X Nie jakiś efekt ale JAKI - wystarczy zobaczyć zdjęcia dziewczyn na youtube , też chcę mieć takie ramiona i tyłek

Ja jestem prawie po Chalean extreme i P90 master series ( wstęp do P90X ) kończę w środę. Też zainwestowałam w zmienne talerzowe hantle 10 kg i po 3 miesiącach z łatwością podnoszę na jednej ręce 6 kg, wyciskam po 8kg , i nogi mi schudły po przysiadach z obciążeniem .

To ja też od poniedziałku dołączam się do grupy P90X - może zrobimy zestawienie uczestników w pierwszym poście, mogłybyśmy wpisać rezultaty po 30-60-90 dniach I rundy

Ja połączę P90X z Insanity rzecz jasna oraz może z Turbo fire - jeszcze nie wiem. Aha , i też nie mam drążka w drzwiach może to i lepiej bo zauważyłam, że dziewczyny są szersze w plecach po tym ? Hm ... Ale zamiast podciągania tam jest wersja przyciągania linki do siebie - trzeba by ją zaczepić o gwóźdź w ścianie pokombinuję

Mam tu taki planik ze strony P90X beachbody - połączenie P90X z Insanity - sama nie wiem, jeszcze nie wiem jaki program wybiorę czy classic czy lean ale chyba przy aerobach z insanity lean nie ma sensu

A Ty Kalakiria zamierzasz łączyć P90X z Insanity , jeżeli tak to jak ?

pzdr
__________________
'' Szczęście jest jak motyl . Gdy gonisz go - odlatuje . Gdy zajmujesz się czymś innym - niespodziewanie siada Ci na ramieniu '' .
neuilly. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 14:11   #11
_Gosiaczek_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 765
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Cytat:
Napisane przez Kalakiria Pokaż wiadomość
Jak Ci idą pompki? I jakich hantli używasz?
Ja zacznę od poniedzialku pełną parą, drążek dostane już dziś, hantle 10 kg (regulacja 3-5-10) do końca tygodnia, i potem jadę ostro
Z pompkami wbrew pozorom idzie mi całkiem nieźle, dzisiaj mam zakwasy ale to chyba normalne po takim czasie nieróbstwa
Hantelki póki co mam 3 kg, myślę, że na pierwszy etap wystarczą, z biegiem czasu będę zaopatrywać się w lepszy sprzęt.

---------- Dopisano o 15:11 ---------- Poprzedni post napisano o 13:54 ----------

Melduję, że drugi dzień za mną
Idę się w końcu porządnie pomierzyć i sesyjkę zrobić bo ciągle zapominam i pod koniec nie będę miała porównania

Moja kondycja kompletnie leży, więc nawet cieszę się, że zaczynacie od przyszłego poniedziałku, do tego czasu przygotuję swoje ciało na ruch i w poniedziałek zacznę z Wami od nowa. Ten tydzień traktuję jako rozgrzewkę
_Gosiaczek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-14, 20:06   #12
Kalakiria
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 745
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Myślę że połączę z Insanity, bo takie np. Kenpo X jest za łatwe... ale możliwe że np. w zapracownay dzień wybiorę jakiegoś krótkiego Hiita z Turbo Fire albo interwały z Bodyrock.tv...
W każdym razie zamierzam trzymać się 3 siłowych wg planu z p90x, i prawdopodobnie jogi w czwartki, bo podoba mi się ten program, mimo że jest taki długi.

Drążek znakomicie wzmacnia mięśnie pleców, za to pompki mięśnie klatki, więc to idealne połączenie... nie wydaje mi się żeby rozrastały się bary Chociaż taśmy też są ok, tylko lepiej mieć kilka różnych rodzajów, wg trudności naciągu, bo z czasem warto stawiać sobie ambitne cele

_Gosiaczek_, dobry pomysł z tą rozgrzewką, zwłaszcza że miałaś przerwę. Po P90X, albo nawet w trakcie, jak już trochę poprawisz kondycję, też możesz sobie włączyć Insanity, to jest dopiero wycisk, z tym że bardziej kondycyjny niż rzeźbiący


W weekend zrobię sobie zdjęcia i pomierzę się, zróbcie to samo to wstawimy rezultaty do pierwszego posta
A póki co, czekamy na kolejne osoby

A jak z dietą, dziewczyny... budujecie czy redukujecie?

Edytowane przez Kalakiria
Czas edycji: 2010-09-14 o 20:08
Kalakiria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 21:59   #13
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Cytat:
Napisane przez Kalakiria Pokaż wiadomość
Myślę że połączę z Insanity, bo takie np. Kenpo X jest za łatwe... ale możliwe że np. w zapracownay dzień wybiorę jakiegoś krótkiego Hiita z Turbo Fire albo interwały z Bodyrock.tv...
W każdym razie zamierzam trzymać się 3 siłowych wg planu z p90x, i prawdopodobnie jogi w czwartki, bo podoba mi się ten program, mimo że jest taki długi.

Drążek znakomicie wzmacnia mięśnie pleców, za to pompki mięśnie klatki, więc to idealne połączenie... nie wydaje mi się żeby rozrastały się bary Chociaż taśmy też są ok, tylko lepiej mieć kilka różnych rodzajów, wg trudności naciągu, bo z czasem warto stawiać sobie ambitne cele

_Gosiaczek_, dobry pomysł z tą rozgrzewką, zwłaszcza że miałaś przerwę. Po P90X, albo nawet w trakcie, jak już trochę poprawisz kondycję, też możesz sobie włączyć Insanity, to jest dopiero wycisk, z tym że bardziej kondycyjny niż rzeźbiący


W weekend zrobię sobie zdjęcia i pomierzę się, zróbcie to samo to wstawimy rezultaty do pierwszego posta
A póki co, czekamy na kolejne osoby

A jak z dietą, dziewczyny... budujecie czy redukujecie?
sssssssstanowcze redukccccccccccja:brzydal : a co powiecie na taki efekt?http://www.youtube.com/watch?v=yIwhy...eature=related
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane

Edytowane przez guniaaa
Czas edycji: 2010-09-14 o 22:19
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 09:16   #14
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Cytat:
Napisane przez guniaaa Pokaż wiadomość
sssssssstanowcze redukccccccccccja:brzydal : a co powiecie na taki efekt?http://www.youtube.com/watch?v=yIwhy...eature=related
Efekt super a powiedzcie mi dziewczyny czy dla tej babki nie rozbudowały sie mocno mięśnie ud? Bo wcześniej strasznie sie brzuch rzucał w oczy a po treningu nogi
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 21:52   #15
AzjatSmok
Raczkowanie
 
Avatar AzjatSmok
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 190
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Cytat:
Napisane przez _Gosiaczek_ Pokaż wiadomość
Ćwiczyłam baaardzo dawno temu, tak dawno, że moje ciało zapomniało co to ruch
Ważę 55 kg, wzrost ok 168 cm, interesuje mnie ogólne wyrzeźbienie ciała, jeśli zrzucę przy okazji kilka kg to wcale się nie pogniewam
Tylko się nie obraź ale jak dobrze liczę to przy 52 kg bedziesz miała niedowagę! Więc co chcesz zrzucać? Ja mam 169 i ważę 67kg chcę dojść do 58kg i nigdy więcej nie przekroczyć 60!!!!!! . Jest ciężko bo już miesiąc na fitnessie i wyniki takie sobie . Muszę jeszcze bardziej ograniczyć jedzonko. A jak chcesz mięśnie to chyba musi być dodatni bilans energetyczny więc raczej nie schudniesz, bo mięśnie najpierw trzeba "zrobić" a potem wyrzeźbić czyli zniszczyć tkankę tłuszczową która się zbudował podczas tworzenia mięśni. Dietę do tego dobrać taką aby na etapie budowy max. umożliwić przyrost mięśni a minimalnie ograniczyć przyrost tłuszczu. A potem przy rzeźbieniu dobrać dietę tak aby zminimalizować spalanie mięśni bo to się dzieje jak mamy ujemny bilans energetyczny a zmaksymalizować spalanie tłuszczu. Tyle teorii ja na razie jestem na etapie spalania tłuszczu i mięśni także bo jestem na redukcji i do tego ćwiczenia siłowe + aerobowe. Ogólnie mięśni mam trochę :/ i ich nie lubię więc w ogołe mi nie przeszkadza, że mi się spalają. Jednak jak Tobie na nich zależy to kurcze ale strasznie się namęczysz. Pozdrawiam PS. Może pomyśl o jakiś odżywkach typu Geinery i białkowe? Dzięki temu łatwo wyliczyć proporcje B do W?? Taka sugestia .

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:17 ----------

Cytat:
Napisane przez guniaaa Pokaż wiadomość
Zaczynam sie napalac na ten program cwiczen,posciagałam z chomika 5 czesci,ale nie wiem jak sie za to zabrac marzy mi sie taki efekt...http://www.youtube.com/watch?v=LxMwr...eature=related
Obejrzałam ten film i o ile mnie mój angielski nie myli to laska po 2 miesiącach P90X i po 30 dniach insanity co daje łącznie hymm.. 3 miesiące tak wygląda?? Wszystko pięknie ładnie tylko niech mi ktoś wytłumaczy gdzie się podziała rozciągnięta skóra po tym obleśnym brzuszysku co na początku pokazali?? Mój chłopak schudł 13 kg w 4 miesiące bieganie+ ćwiczenia siłowe no i dieta do 1500 kal. Ale niestety skóra na brzuchu z którego najwięcej zeszło była jeszcze przez jakieś 4 miesiące nieelastyczna i niejędrna dopiero po kilku następnych miesiącach się wciągnęło. Możliwe, że program sam w sobie jest ok ale ten filmik to wg mnie photo- shop lub coś w tym stylu. Nie dajcie się nabierać na takie opowieści z krypty i nie zrażajcie się jak nie będzie takich efektów jak pokazują w tych filmikach

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Agusiek89 Pokaż wiadomość
Efekt super a powiedzcie mi dziewczyny czy dla tej babki nie rozbudowały sie mocno mięśnie ud? Bo wcześniej strasznie sie brzuch rzucał w oczy a po treningu nogi
jeszcze jedno. Obejrzyjcie tan filmik wg mnie jest prawdziwy nie tak jak ten powyżej. :/ http://www.youtube.com/watch?v=drPEP...eature=related i ten http://www.youtube.com/watch?v=zUe-Y...eature=related Jak widać efekty są takie sobie. ALe proszę was ja ćwiczyłam 8 lat kickboxing i kurde ale żeby zrobić mięśnie to jest sztuka tym bardziej u kobiety ja mam ten plus (ja uważam, że minus) że mam za dużo męskich hormonów i mi jest łatwiej nabrać masę niż innym kobietom. Nie wymyślam sobie brałam nawet tabletki z tego powodu :/. Moja siostra od 2 lat trenuje karate, sen-sei mówi, że jest jedną z najlepszych i co...i ma lekki celulit i wcale nie widać specjalnie mięśni za to siłę ma już sporą . Jedynie dzięki czemu można nabrać masy to dobrze rozpisany trening i jedzenie wymierzane prawie, że aptecznie... no i czas... Schudnąć jest łatwo w porównaniu do tworzenia mięśni. Trzeba sobie wyraźnie postawić cel . A no i rzeźbienie jest najtrudniejsze hehe
__________________
Kiss my shiny metal ass!!!
AzjatSmok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 22:01   #16
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Cytat:
Napisane przez AzjatSmok Pokaż wiadomość
Tylko się nie obraź ale jak dobrze liczę to przy 52 kg bedziesz miała niedowagę! Więc co chcesz zrzucać? Ja mam 169 i ważę 67kg chcę dojść do 58kg i nigdy więcej nie przekroczyć 60!!!!!! . Jest ciężko bo już miesiąc na fitnessie i wyniki takie sobie . Muszę jeszcze bardziej ograniczyć jedzonko. A jak chcesz mięśnie to chyba musi być dodatni bilans energetyczny więc raczej nie schudniesz, bo mięśnie najpierw trzeba "zrobić" a potem wyrzeźbić czyli zniszczyć tkankę tłuszczową która się zbudował podczas tworzenia mięśni. Dietę do tego dobrać taką aby na etapie budowy max. umożliwić przyrost mięśni a minimalnie ograniczyć przyrost tłuszczu. A potem przy rzeźbieniu dobrać dietę tak aby zminimalizować spalanie mięśni bo to się dzieje jak mamy ujemny bilans energetyczny a zmaksymalizować spalanie tłuszczu. Tyle teorii ja na razie jestem na etapie spalania tłuszczu i mięśni także bo jestem na redukcji i do tego ćwiczenia siłowe + aerobowe. Ogólnie mięśni mam trochę :/ i ich nie lubię więc w ogołe mi nie przeszkadza, że mi się spalają. Jednak jak Tobie na nich zależy to kurcze ale strasznie się namęczysz. Pozdrawiam PS. Może pomyśl o jakiś odżywkach typu Geinery i białkowe? Dzięki temu łatwo wyliczyć proporcje B do W?? Taka sugestia .

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:17 ----------


Obejrzałam ten film i o ile mnie mój angielski nie myli to laska po 2 miesiącach P90X i po 30 dniach insanity co daje łącznie hymm.. 3 miesiące tak wygląda?? Wszystko pięknie ładnie tylko niech mi ktoś wytłumaczy gdzie się podziała rozciągnięta skóra po tym obleśnym brzuszysku co na początku pokazali?? Mój chłopak schudł 13 kg w 4 miesiące bieganie+ ćwiczenia siłowe no i dieta do 1500 kal. Ale niestety skóra na brzuchu z którego najwięcej zeszło była jeszcze przez jakieś 4 miesiące nieelastyczna i niejędrna dopiero po kilku następnych miesiącach się wciągnęło. Możliwe, że program sam w sobie jest ok ale ten filmik to wg mnie photo- shop lub coś w tym stylu. Nie dajcie się nabierać na takie opowieści z krypty i nie zrażajcie się jak nie będzie takich efektów jak pokazują w tych filmikach

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:42 ----------


jeszcze jedno. Obejrzyjcie tan filmik wg mnie jest prawdziwy nie tak jak ten powyżej. :/ http://www.youtube.com/watch?v=drPEP...eature=related i ten http://www.youtube.com/watch?v=zUe-Y...eature=related Jak widać efekty są takie sobie. ALe proszę was ja ćwiczyłam 8 lat kickboxing i kurde ale żeby zrobić mięśnie to jest sztuka tym bardziej u kobiety ja mam ten plus (ja uważam, że minus) że mam za dużo męskich hormonów i mi jest łatwiej nabrać masę niż innym kobietom. Nie wymyślam sobie brałam nawet tabletki z tego powodu :/. Moja siostra od 2 lat trenuje karate, sen-sei mówi, że jest jedną z najlepszych i co...i ma lekki celulit i wcale nie widać specjalnie mięśni za to siłę ma już sporą . Jedynie dzięki czemu można nabrać masy to dobrze rozpisany trening i jedzenie wymierzane prawie, że aptecznie... no i czas... Schudnąć jest łatwo w porównaniu do tworzenia mięśni. Trzeba sobie wyraźnie postawić cel . A no i rzeźbienie jest najtrudniejsze hehe
Nieładnie tak oszukiwac w takim badz razie,bo te filmiki co przdstawilas sa mniej motywujace,tamte przemiany sa spektakularne,a tu prawie niezauwazalne...
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-16, 07:39   #17
Kalakiria
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 745
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Pewnie że tam pisze że to 2 tury p90x i miesiąc insanity czyli 7 miesięcy. Każdy jest inny, u jednej osoby przemiana będzie spektakularna, u innej dużo mniejsza... wiadomo że na youtube chwalą się raczej osoby z tej pierwszej grupy. To raz. Bez odpowiedniej diety efekt będzie słabszy. To dwa. Zdrowie i kondycja są tak samo ważne jak wygląd. To trzy
Jeśli ktoś ćwiczy myśląc że po 3 miesiącach p90x czy jakiegokolwiek innego programu, będzie 5 rozmiarów mniejszy, w dodatku pięknie wyrzeźbiony, to faktycznie może się zawieść.

Wczoraj odbylam pierwszy trening inspirowany p90x na moim nowym ślicznym drążku, dziś mam zakwasy w plecach i ramionach
Kalakiria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-16, 09:29   #18
_Gosiaczek_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 765
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Cytat:
Napisane przez AzjatSmok Pokaż wiadomość
Tylko się nie obraź ale jak dobrze liczę to przy 52 kg bedziesz miała niedowagę! Więc co chcesz zrzucać? Ja mam 169 i ważę 67kg chcę dojść do 58kg i nigdy więcej nie przekroczyć 60!!!!!! . Jest ciężko bo już miesiąc na fitnessie i wyniki takie sobie . Muszę jeszcze bardziej ograniczyć jedzonko. A jak chcesz mięśnie to chyba musi być dodatni bilans energetyczny więc raczej nie schudniesz, bo mięśnie najpierw trzeba "zrobić" a potem wyrzeźbić czyli zniszczyć tkankę tłuszczową która się zbudował podczas tworzenia mięśni. Dietę do tego dobrać taką aby na etapie budowy max. umożliwić przyrost mięśni a minimalnie ograniczyć przyrost tłuszczu. A potem przy rzeźbieniu dobrać dietę tak aby zminimalizować spalanie mięśni bo to się dzieje jak mamy ujemny bilans energetyczny a zmaksymalizować spalanie tłuszczu. Tyle teorii ja na razie jestem na etapie spalania tłuszczu i mięśni także bo jestem na redukcji i do tego ćwiczenia siłowe + aerobowe. Ogólnie mięśni mam trochę :/ i ich nie lubię więc w ogołe mi nie przeszkadza, że mi się spalają. Jednak jak Tobie na nich zależy to kurcze ale strasznie się namęczysz. Pozdrawiam PS. Może pomyśl o jakiś odżywkach typu Geinery i białkowe? Dzięki temu łatwo wyliczyć proporcje B do W?? Taka sugestia .[COLOR="Silver"]
Nie mam zamiaru się obrażać Wyglądam na szczupłą osobę, ale na plecach pojawiły mi się wałeczki tłuszczu, których jeszcze 3 lata temu nie miałam. Nie wygląda to estetycznie. Nie mam zamiaru się odchudzać bo dobrze się czuję w swojej skórze Zależy mi przede wszystkim na wyrzeźbieniu mięśni, a że przy okazji zniknie tłuszczyk z pleców i troszkę z boczków to bosko
Dziękuje za sugestię
_Gosiaczek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 11:08   #19
Rayo
Raczkowanie
 
Avatar Rayo
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 137
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Witam!
Od tego tygodnia przeprosiłam się z Insanity i dziś wypada mój 5 dzień Do tego 3x w tygodniu Split wg własnego planu. O P90X wiem już od jakiegoś czasu, ale jakoś nie dane mi było wdrożyć w życie, bo zawsze coś. Ale teraz, kiedy zapoznałam się z nim bliżej, zobaczyłam ćwiczenia i plan, to wiem, że chcę do Was dołączyć Na brak kondycji narzekać nie mogę, ale za to na zbędne kg, których przybyło w ostatnim czasie i słabą rzeźbę niestety już tak. Od 20.09. mam zamiar równolegle trenować P90X i Insanity. Nie oczekuję spektakularnych efektów po miesiącu czy dwóch. Mam za to nadzieję,że do końca roku osiągnę postawiony cel: -10kg, 15%bf i ładną rzeźbę.
Życzę zatem powodzenia Wam i sobie
__________________
"W głębi duszy zdajemy sobie sprawę z własnej głupoty, a poświęcamy zbyt wiele czasu albo na ukrywanie tego,
albo na udowadnianie, głównie sobie, że tak nie jest" <Jonathan Carroll>
Rayo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-17, 16:56   #20
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Cytat:
Napisane przez Rayo Pokaż wiadomość
Witam!
Od tego tygodnia przeprosiłam się z Insanity i dziś wypada mój 5 dzień Do tego 3x w tygodniu Split wg własnego planu. O P90X wiem już od jakiegoś czasu, ale jakoś nie dane mi było wdrożyć w życie, bo zawsze coś. Ale teraz, kiedy zapoznałam się z nim bliżej, zobaczyłam ćwiczenia i plan, to wiem, że chcę do Was dołączyć Na brak kondycji narzekać nie mogę, ale za to na zbędne kg, których przybyło w ostatnim czasie i słabą rzeźbę niestety już tak. Od 20.09. mam zamiar równolegle trenować P90X i Insanity. Nie oczekuję spektakularnych efektów po miesiącu czy dwóch. Mam za to nadzieję,że do końca roku osiągnę postawiony cel: -10kg, 15%bf i ładną rzeźbę.
Życzę zatem powodzenia Wam i sobie
15%??? nie za mało?
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 20:14   #21
Kalakiria
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 745
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Faktycznie 15% to za mało, kobieta musi mieć większy bf, żeby normalnie funkcjonować, zajrzyj tutaj: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=184925, ok 20-23% wydaje się być idealne.

A ja chyba jednak nie zacznę P90X od poniedzialku bo mam cholerną grypę... Co prawda, trochę ćwiczę, ale żeby iść w ekstremum z nowymi hantlami i drążkiem to nie jest dobry pomysł... wątpię żebym się wyleczyla przez weekend na tyle żeby zacząć...
Ktoś zaczyna od poniedzialku?
Kalakiria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 20:42   #22
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Cytat:
Napisane przez Kalakiria Pokaż wiadomość
Faktycznie 15% to za mało, kobieta musi mieć większy bf, żeby normalnie funkcjonować, zajrzyj tutaj: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=184925, ok 20-23% wydaje się być idealne.

A ja chyba jednak nie zacznę P90X od poniedzialku bo mam cholerną grypę... Co prawda, trochę ćwiczę, ale żeby iść w ekstremum z nowymi hantlami i drążkiem to nie jest dobry pomysł... wątpię żebym się wyleczyla przez weekend na tyle żeby zacząć...
Ktoś zaczyna od poniedzialku?
Ja MARZĘ o 19% A choroboe mam juz wlasnie za soba,ale bylo strasznie,dlatego od poniedz dopiero cwicze,bo zeszly tydzien to ale narazie standardowe silowe
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 07:44   #23
Rayo
Raczkowanie
 
Avatar Rayo
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 137
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Aktualnie mam 24,4% (mierzone metodą bioimpedancji). Może faktycznie 15% będzie troszkę za mało, choć fitnesski mają między 10% a 15%, a niektóre nawet 8, no ale to już zupełnie inna bajka. Mam nadzieję być w przedziale między 15 a 19 zatem od poniedziałku P90X
__________________
"W głębi duszy zdajemy sobie sprawę z własnej głupoty, a poświęcamy zbyt wiele czasu albo na ukrywanie tego,
albo na udowadnianie, głównie sobie, że tak nie jest" <Jonathan Carroll>
Rayo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 11:00   #24
Kalakiria
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 745
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

No to prosimy o pomiary przed

Moja grypa ma się coraz lepiej, szkoda że ja nie Więc p90x poczeka
Kalakiria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 21:48   #25
KaFi74
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Hej dziewczyny,

nie ma że boli;-) To nic że kondycja kuleje. Zaczynam od jutra masakrę z P90X;-)To już moje trzecie podejście. Najdłużej robiłam program przez 1,5 miesiąca. Tak bardzo chciałabym teraz ciagnąć go przez równe 90 dni i podarować sobie w grudniu na gwiazdkę nową sylwetkę. Do P90X dołączę bieganie i rowerek stacjonarny. Mam 168 cm i ważę ..hmm po tym obżarstwie w weekendzie sama nie wiem ile , ale ok 62 kg, poziom tkanki tł. ok 24,7%. Chciałabym zejść do 59 kg. Będę jadła ok 1800 kcal, mniej więcej zgodnie z nutrition plan do P90X. Mam figurę gruchy, masywne udziska, biodra szerokie, biust stanowczo za mały, wąskie ramionka. Chciałabym wzmocnić "górę", żeby poprawić proporcje, o ile to w ogóle możliwe. 3 listopada kończę 36 lat. Mam zamiar wytrwać do tego 3 listopada i ciągnąć P90X jeszcze dalej... całe 90 dni, ... zazwyczaj mam słomiany zapał i przez stresy albo nawał pracy przerywam swoje megaplany. Tym razem ma być inaczej;-) Szukam kogoś, z kim razem mogłabym przebrnąć przez ten program. Razem łatwiej jest się motywować i kontrolować. czasami mocn potrzebuję kopniaka w tyłek, choćby wirtualnego.
Kto się pisze na P90X od jutra?
KaFi74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 22:18   #26
Kalakiria
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 745
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Nie zaczynam od jutra, ale gorąco Cię dopinguję Zaczynaj, dołączę niedługo
Kalakiria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-20, 09:10   #27
Rayo
Raczkowanie
 
Avatar Rayo
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 137
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Dzisiejszy dzień to mój pierwszy z P90X Jestem w trakcie układania diety, także o tym jeszcze nie wspominam. Chcę równolegle robić Insanity, które zaczęłam tydzień temu, ale to się okaże w trakcie czy podołam.

Pomiary na starcie:
masa: 69kg,
wzrost: 169cm,
bf: 24,4%
talia (pod pępkiem): 81cm
biodra: 98cm
udo: 63cm
łydka: 37cm
ramię: 29cm
kl.piersiowa (biust): 98cm
ob.pod biustem: 80cm

Zatem do boju i wzajemnego wsparcia Powodzenia!
__________________
"W głębi duszy zdajemy sobie sprawę z własnej głupoty, a poświęcamy zbyt wiele czasu albo na ukrywanie tego,
albo na udowadnianie, głównie sobie, że tak nie jest" <Jonathan Carroll>
Rayo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-20, 09:40   #28
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Cytat:
Napisane przez Rayo Pokaż wiadomość
Dzisiejszy dzień to mój pierwszy z P90X Jestem w trakcie układania diety, także o tym jeszcze nie wspominam. Chcę równolegle robić Insanity, które zaczęłam tydzień temu, ale to się okaże w trakcie czy podołam.

Pomiary na starcie:
masa: 69kg,
wzrost: 169cm,
bf: 24,4%
talia (pod pępkiem): 81cm
biodra: 98cm
udo: 63cm
łydka: 37cm
ramię: 29cm
kl.piersiowa (biust): 98cm
ob.pod biustem: 80cm

Zatem do boju i wzajemnego wsparcia Powodzenia!
Jeśli chodzi o diete,to polecam sciagnac dziennik posiłkow,dzieki temu nie musze duzo sie głowic,by wszystko było idealnie poukładane. Ustaw tam tylko białko na 2,5g/kg masy ciała, tłuszcze do 1g,a reszta węgle i bedziesz wiedziala co masz i ile zjesc w ciagu dnia,by dieta była naprawde w porzadku,polecam
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-20, 10:38   #29
Rayo
Raczkowanie
 
Avatar Rayo
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 137
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Polecasz jakiś konkretny? zależy mi na dobrze opracowanej diecie, także uwzględniającej i skupiającej się na posiłkach okołotrningowych. Siedzę teraz na sfd starając się ułożyć coś dla siebie
__________________
"W głębi duszy zdajemy sobie sprawę z własnej głupoty, a poświęcamy zbyt wiele czasu albo na ukrywanie tego,
albo na udowadnianie, głównie sobie, że tak nie jest" <Jonathan Carroll>
Rayo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-20, 10:46   #30
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Cytat:
Napisane przez Rayo Pokaż wiadomość
Polecasz jakiś konkretny? zależy mi na dobrze opracowanej diecie, także uwzględniającej i skupiającej się na posiłkach okołotrningowych. Siedzę teraz na sfd starając się ułożyć coś dla siebie
Np. ten,co w linku http://www.darkthorn.republika.pl/ ja ten własnie stosuje. co do posilkow okolotreningowych musisz po prostu z tych produktów,które wybrałas do bilansu dnia dopasowac do pory,ot cała filozofia. Przed beda to białka z weglami,a po same wegle,godzine pozniej białeczko..chyba tak to bylo,poczytaj o tym w watku o posilkach okołotrenongowych
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-20 09:35:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:42.