Jak skutecznie schudnąć! 20 latki!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-07, 07:25   #1
1madzia111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 11

Jak skutecznie schudnąć! 20 latki!!


witam mam 20 lat 168 cm waze 58 kilo moja waga ciagle sie waha gdy mialam problemy schudlam duzo i bylam naprawde szczupla teraz siedze w domu nie pracuje i tylko jem nie jestem gruba ale jestem taka ubita chcialabym schudnac ale za pomoca jakiegos normalnego jedzenie nie listkow sałaty:P zaznacze ze pale i pije kawe. dajcie mi dziewczynki jakas dietke "normalna" lub jakies rady prosze!
1madzia111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 14:33   #2
tequila_sunrise25
Raczkowanie
 
Avatar tequila_sunrise25
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 290
Dot.: Jak skutecznie schudnąć! 20 latki!!

Cytat:
Napisane przez 1madzia111 Pokaż wiadomość
witam mam 20 lat 168 cm waze 58 kilo moja waga ciagle sie waha gdy mialam problemy schudlam duzo i bylam naprawde szczupla teraz siedze w domu nie pracuje i tylko jem nie jestem gruba ale jestem taka ubita chcialabym schudnac ale za pomoca jakiegos normalnego jedzenie nie listkow sałaty:P zaznacze ze pale i pije kawe. dajcie mi dziewczynki jakas dietke "normalna" lub jakies rady prosze!
Cześć.Wystarczy,że poszukasz w internecie coś na temat diety 1000kcal.wujek google Ci pomoże
__________________
"Uśmiecham się co rano.Jestem dobrą dziewczyną,tylko ludzie mnie wku * wiają.Bóg mnie stworzył,diabeł-opętał.Na zawsze więc pozostanę grzeszna i święta"
"Nie dość,że nie mam się w co ubrać,to jeszcze szafa pęka mi w szwach!"
tequila_sunrise25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 15:06   #3
linuska33
Raczkowanie
 
Avatar linuska33
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 234
Dot.: Jak skutecznie schudnąć! 20 latki!!

ja tez jestem za dieta 1000kcal..mozna wybrac takie jedzonko, że mozna zjesc i sie najesc, a do tego waga spadnie stosunkowo zdrowo i w sumie szybko...

ja dopiero chce zejsc do 58kg a tez mam 168cm..
linuska33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 20:36   #4
Kathleenka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5
Dot.: Jak skutecznie schudnąć! 20 latki!!

Zdecydowanie nie polecam diet chwilowych tzn np. trwających 7 dni itd. Pomyśl o swoim organizmie. Kiedyś schudnięcie było dla mnie wszystkim. Jednak po pewnym czasie (od momentu wzlotów i upadków- chudnięcia i tycia) postanowiłam się lepiej odżywiać. Mądrze odżywiać. Schudłam na diecie rozdzielnej 9 kg przez 14 tyg. Dodam jeszcze, że najzdrowiej jest tracić do 3 kg miesięcznie! A co najważniejsze nie byłam głooooodna!
Kathleenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 19:08   #5
lenka990
Zaszynszylowana
 
Avatar lenka990
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 6 994
Dot.: Jak skutecznie schudnąć! 20 latki!!

Cytat:
Napisane przez 1madzia111 Pokaż wiadomość
witam mam 20 lat 168 cm waze 58 kilo moja waga ciagle sie waha gdy mialam problemy schudlam duzo i bylam naprawde szczupla teraz siedze w domu nie pracuje i tylko jem nie jestem gruba ale jestem taka ubita chcialabym schudnac ale za pomoca jakiegos normalnego jedzenie nie listkow sałaty:P zaznacze ze pale i pije kawe. dajcie mi dziewczynki jakas dietke "normalna" lub jakies rady prosze!
yyy... wg mnie jesteś dość szczupła jak na wagę i swój wzrost. Nie musisz się katować dietami. Ćwicz cokolwiek. To wystarczy aby wysmuklić sylwetkę, bo naprawdę nie masz specjalnie czego zrzucać. Ot, 2-3 kg do 55 kg. Ja mam 163 cm wzrostu i odchudzanie zaczęłam 1 stycznia z wagą 67,8kg. Dzisiaj było ważenie i mierzenie ( minęło 2,5 tyg) i mam - 2 kg, -3 cm w talii i -5cm w biodrach. Nie stosuje żadnej specjalnej diety. Unormowałam sobie posiłki aby jeść ich 4-5 w ciągu doby, średnio co 3 godziny. Nie muszę przez to zjadać dużych porcji i niepotrzebnie się napychać. No i odstawiłam słodycze. raz w tygodniu sobie pozwalałam na drobne szaleństwo co by psychikę oszukać ale wiem, że to wyskacze A przede wszystkim ĆWICZE. Głownie skakanka średnio 500-700 skoków dziennie i 2 razy w tyg, ćwiczenia areobowe. Chcę schudnąć do 55 kg, nie więcej. Kiedy dwa lata temu ważyłam 62 kg powoli zaczynały mi obojczyki sterczeć więc nie chce przesadzić Trzymaj się i zastanów nad ćwiczeniami
__________________
18.02.2006
01.05.2014
14.08.2016


"Nie dyskutuj z debilem, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"
lenka990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:59.