Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2. - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-09-16, 11:23   #3271
Bruneteczka90
Raczkowanie
 
Avatar Bruneteczka90
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 109
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Aha. Własnie wczoraj tak mi to przyszlo na mysl bo jestem posiadaczka duzej ilosci czerwonych lakierow w przeroznych odcieniach i zauwazylam ze te z domieszka cieplego pigmentu "gryza" sie z moja skora, a te zimne wygladaja naturalnie, kolor wspolgra ze skora i tak sie zastanawialam czy moj tok myslenie ma sens :P
Bruneteczka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-16, 15:18   #3272
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez Bruneteczka90 Pokaż wiadomość
Aha. Własnie wczoraj tak mi to przyszlo na mysl bo jestem posiadaczka duzej ilosci czerwonych lakierow w przeroznych odcieniach i zauwazylam ze te z domieszka cieplego pigmentu "gryza" sie z moja skora, a te zimne wygladaja naturalnie, kolor wspolgra ze skora i tak sie zastanawialam czy moj tok myslenie ma sens :P
Ma, choć skóra rąk zwykle ma nieco inny odcień niż cera, a chyba chcemy, żeby kolory pasowały głownie do twarzy, nie?

U mnie ciepłe się odcinają (skóra jest wtedy różowa), zimne - robią ze mnie trupa.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-16, 15:23   #3273
Bruneteczka90
Raczkowanie
 
Avatar Bruneteczka90
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 109
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Ma, choć skóra rąk zwykle ma nieco inny odcień niż cera, a chyba chcemy, żeby kolory pasowały głownie do twarzy, nie?

U mnie ciepłe się odcinają (skóra jest wtedy różowa), zimne - robią ze mnie trupa.
A u mnie wyglada to tak ze przy cieplych kolorach skora nabiera dziwnego pomaranczowego odcienia, wylaza przebarwienia itp a przy zimnych robi sie jednolita, koloryt sie wyrownuje i staje sie zdrowo zarozowiona. Jesli chodzi o twarz efekt identyczny.
Bruneteczka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-16, 15:36   #3274
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez Bruneteczka90 Pokaż wiadomość
A u mnie wyglada to tak ze przy cieplych kolorach skora nabiera dziwnego pomaranczowego odcienia, wylaza przebarwienia itp a przy zimnych robi sie jednolita, koloryt sie wyrownuje i staje sie zdrowo zarozowiona. Jesli chodzi o twarz efekt identyczny.
Zazdro, ja wielbię chłodne kolory, no ale niestety
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-16, 15:43   #3275
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez Bruneteczka90 Pokaż wiadomość
A u mnie wyglada to tak ze przy cieplych kolorach skora nabiera dziwnego pomaranczowego odcienia, wylaza przebarwienia itp a przy zimnych robi sie jednolita, koloryt sie wyrownuje i staje sie zdrowo zarozowiona. Jesli chodzi o twarz efekt identyczny.

No to zostaje Ci tylko 6 typów
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-21, 19:14   #3276
jullietta24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 10
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Teraz wiem, że jestem typem cool winter. W wiekszości tych wszystkich testów/quizów etc. wychodziła mi cera zimowa, ale nie wiedziałam, że są jeszcze podtypy .
__________________
Niepowtarzalne szkatułki i kuferki na biżuterię - sprawdź www.sklep.juliette24.pl
jullietta24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-21, 19:30   #3277
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Juz wiem, jak się postarzyć! Szminka DA (albo DW) dla Czystej Wiosny, do tego ulizane włosy, najlepiej z przedziałkiem pośrodku, plus bardzo klasyczna bluzka. Efekt murowany +10 lat
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-21, 20:28   #3278
Bruneteczka90
Raczkowanie
 
Avatar Bruneteczka90
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 109
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
No to zostaje Ci tylko 6 typów
Juz wiem jaki mam typ chłodna zima

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:19 ----------

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Zazdro, ja wielbię chłodne kolory, no ale niestety
Moim zdaniem kazdy typ ma w sobie swoje piekno Choc ja tez czasem mam ochote wskoczyc w kolory ktore nie sa dla mnie. Chodzi tu o kolory zgaszonej jesieni, podobaja mi sie, sa moim zdaniem takie z klasą i czasem mnie korcą ale wyglądam w nich jak stara ciotka, choc ostatnio gdy odkrylam swoj typ to przyszlo mi do glowy ze moge zalozyc przeciez cos np brązowego tylko po prostu musi to byc zimny odcien brązu.
Bruneteczka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-22, 07:10   #3279
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Mi się bardzo podobają zimy z jasna karnacja ciemne włosy i kolory zimowe dają piękny, bardzo szlachetny efekt
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com...95e760af71.jpg
http://a3.files.beautyeditor.ca/imag...Y1MzkwMDkz.jpg
ekstra, zazdrość!
Nie wiem dlaczego ta Olivia Munn ciągle się opala
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-22, 07:59   #3280
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Mi się bardzo podobają zimy z jasna karnacja ciemne włosy i kolory zimowe dają piękny, bardzo szlachetny efekt
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com...95e760af71.jpg
http://a3.files.beautyeditor.ca/imag...Y1MzkwMDkz.jpg
ekstra, zazdrość!
Nie wiem dlaczego ta Olivia Munn ciągle się opala
Witam
Długo już Was podczytuję, to i postanowiłam się ujawnić.

Jakim typem jest Olivia Munn? Mam podobną tęczówkę, tylko z ciemniejszą obwódką.
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-22, 08:17   #3281
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Typują, że bright winter
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-22, 16:28   #3282
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Ja kocham piegowate Zimy
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-22, 19:19   #3283
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Teraz ja Proszę o Waszą pomoc. Mam pewne podejrzenia, ale chcę zobaczyć czy myślicie to samo

Na zdjęciu nr 3 jestem kompletnie bez makijażu, ale zdjęcie pokazuje trochę za mało nasycone kolory (telefon)
Na zdjęciu nr 5 jestem w sukience, która wyjątkowo mi pasuje. Zawsze, gdy ją włożę, zbieram komplementy

Jak się opalasz- Wolno, ale kolor od razu jest ładny. Kiedy stanę przy moim narzeczonym po wakacjach bardzo widać, że jestem złoto-żółta, a on szaro-różowy. Po opalaniu pojawiają się gdzieniegdzie drobne piegi, np. na kolanach, ramionach.
Kolor oczu – brązowe z zielonymi przebłyskami

Piegi – Tak i to sporo Są złotobrązowe, raczej jasne.

Cera - bardzo jasna, zdecydowanie żółtawa w kierunku lekkiej oliwki. Brakuje w niej różowych tonów. Kupując podkłady mineralne zawsze wybierałam z palety oliwkowej lub żółtej, mieszając je pół na pół z neutralnym. Na jaki kolor się rumienię? Raczej następuje to rzadko, ale chyba bardziej na czerwono…

Naturalny kolor włosów – ciemny blond, taki miodowy. Od słońca robi mi się dużo jaśniejszych pasemek

Kolor ust – brudny? Róż

W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Tutaj w załączniku podpisane nr 1

8. Czy pasuje ci czysta biel i czysta czerń? Bardzo źle wyglądam w czarnym, lepiej pasuje mi sprana czerń lub ciemna szarość. Białego samego w sobie też nie lubię (tylko w połączeniu z innymi kolorami, np. paski), za to służy mi złamana biel.

9. Czy pasują ci kolory jaskrawe i intensywne, czyste? Raczej źle wyglądam w czystych barwach. Jedynie w kobalcie i intensywnej „pomarańczowej czerwieni” wg mnie wyglądam ok.

10. Czy pasują ci kolory szarawe, zgaszone? Tak


Czy pasują ci raczej kolory ciepłe czy zimne, czy może jedne i drugie? Raczej ciepłe, aczkolwiek w niektórych chłodnych też się dobrze czuję. Zdecydowanie nie lubię zimnych różów, fioletów!

Czy kolory możesz zestawiać bardzo kontrastowo – Lubię łączyć kolory, np. czarny z białym, jakieś prążki, ale trudno powiedzieć czy jest to raczej upodobanie czy ładnie w tym wyglądam…
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png 1.png (8,3 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (77,5 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (64,7 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (68,1 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (94,0 KB, 26 załadowań)

Edytowane przez klaudynka4
Czas edycji: 2015-09-22 o 19:41
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-22, 19:37   #3284
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Jesteś tak piękna (rzadko to piszę laskom na Wizażu), że nie wiem, co napisać...

Pewnie strzelałaś w typy Jasne (i pewnie Wiosnę), a potem w Zgaszone, i pewnie w Zgaszoną Jesień, ALE na twoim miejscu poprzymierzałabym raz jeszcze. Możesz się zdziwić. Mnie juz nic nie zdziwi, nawet jeśli okaże się (co bez profesjonalnej analizy jet dość trudne), że jesteś Ciepłą Wiosną albo Ciemną Jesienią

btw, FREJA, znalazłam - mnie chodziło o podstawowy zielony, który - jak się okazuje - jest jaskrawym zielonym (nie zielonym - a ten zielony jest chłodny http://pl.kolory.wikia.com/wiki/Zielony_(kolor) , więc pewnie o ten ci chodziło).

I ten mój RGB http://pl.kolory.wikia.com/wiki/Jaskrawozielony jest ciepły.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-22, 19:40   #3285
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Aż się zawstydziłam.. Jutro będzie przymierzanko <3
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-22, 19:49   #3286
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Ja bym uderzała w wiosne
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 08:34   #3287
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość

btw, FREJA, znalazłam - mnie chodziło o podstawowy zielony, który - jak się okazuje - jest jaskrawym zielonym (nie zielonym - a ten zielony jest chłodny http://pl.kolory.wikia.com/wiki/Zielony_(kolor) , więc pewnie o ten ci chodziło).

I ten mój RGB http://pl.kolory.wikia.com/wiki/Jaskrawozielony jest ciepły.
No ja bym się aż tak tym wiki nie przejmowała, chyba bazuje na nazwach htmla i kalkuje angielskie nazwy.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 14:40   #3288
Bruneteczka90
Raczkowanie
 
Avatar Bruneteczka90
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 109
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

...

Edytowane przez Bruneteczka90
Czas edycji: 2015-09-23 o 14:43
Bruneteczka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 14:46   #3289
Bruneteczka90
Raczkowanie
 
Avatar Bruneteczka90
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 109
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Tu macie mnie jako przyklad chlodnej zimy w czerni i w chlodnej tonacji czerwonej szminki, czerwonego lakieru do paznokci

Edytowane przez Bruneteczka90
Czas edycji: 2015-10-08 o 22:13
Bruneteczka90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-24, 11:00   #3290
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 263
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cześć,

od jakiegoś czasu staram się określić mój typ kolorystyczny i mam nadzieję, że mi pomożecie

1. Jak się opalasz - bardzo szybko, od razu na brązowo i jest to taki bardziej oliwkowy brązowy; opalenizna mi jednak dość szybko blednie i w zimie raczej jestem blada

2. Kolor oczu - od wewnątrz zielonkawe, im dalej na zewnątrz tym bardziej niebiesko-szare, na zewnątrz ciemnoniebieska, dość gruba obwódka

3. Piegi - brak

4. Cera - raczej żółtawa, oliwkowa, w zimie przybierająca taki trochę ziemisty kolor

5. Naturalny kolor włosów - ciemny brąz, ale w raczej szarym odcieniu, mam 31 lat i masę siwych włosów

6. Kolor ust - sama nie potrafię określić koleżanka powiedziała, że zimy koral

W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
dobrze czuję się i wyglądam w zimnych kolorach, niebieskich, błękitach, różach (może być mocny róż), generalnie zdecydowane kolory; na pewno nie pasują mi brązy, bordo, zgniła zieleń, przygaszony żółty

2. Czy pasuje ci czysta biel i czysta czerń? tak, pasuje mi biały i czarny, nigdy nie zastanawiałam się nad tym co znaczy czysta czerń czy czysta biel

3. Czy pasują ci kolory jaskrawe i intensywne, czyste? tak, pasują mi intensywne kolory, jaskrawe

4. Czy pasują ci kolory szarawe, zgaszone? jasne, złamane szarością mi pasują (np. różowy, czy błękitny) natomiast ciemne, zgaszone kolory wyglądają źle

5. Czy pasują ci raczej kolory ciepłe czy zimne - zdecydowanie zimne

6. Czy kolory możesz zestawiać bardzo kontrastowo - raczej tak, choć takich nie noszę


no i teraz najważniejsze - od niepamiętnych czasów farbuję włosy na czarno, od jakiegoś roku zmieniłam kolor na bardzo ciemny brąz (gorzka czekolada), raz miałam epizod z blondem i była to platyna (wyglądałam nieźle, ale dobijały mnie odrosty); Chciałabym jakoś radykalnie zmienić kolor, ale nie wiem w jakim kierunku iść, może mi coś doradzicie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bacha.jpg (53,6 KB, 25 załadowań)

Edytowane przez pempek
Czas edycji: 2015-09-24 o 11:05
pempek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-24, 11:22   #3291
lwia paszcza
Zakorzenienie
 
Avatar lwia paszcza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 722
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez pempek Pokaż wiadomość
Cześć,

od jakiegoś czasu staram się określić mój typ kolorystyczny i mam nadzieję, że mi pomożecie

1. Jak się opalasz - bardzo szybko, od razu na brązowo i jest to taki bardziej oliwkowy brązowy; opalenizna mi jednak dość szybko blednie i w zimie raczej jestem blada

2. Kolor oczu - od wewnątrz zielonkawe, im dalej na zewnątrz tym bardziej niebiesko-szare, na zewnątrz ciemnoniebieska, dość gruba obwódka

3. Piegi - brak

4. Cera - raczej żółtawa, oliwkowa, w zimie przybierająca taki trochę ziemisty kolor

5. Naturalny kolor włosów - ciemny brąz, ale w raczej szarym odcieniu, mam 31 lat i masę siwych włosów

6. Kolor ust - sama nie potrafię określić koleżanka powiedziała, że zimy koral

W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
dobrze czuję się i wyglądam w zimnych kolorach, niebieskich, błękitach, różach (może być mocny róż), generalnie zdecydowane kolory; na pewno nie pasują mi brązy, bordo, zgniła zieleń, przygaszony żółty

2. Czy pasuje ci czysta biel i czysta czerń? tak, pasuje mi biały i czarny, nigdy nie zastanawiałam się nad tym co znaczy czysta czerń czy czysta biel

3. Czy pasują ci kolory jaskrawe i intensywne, czyste? tak, pasują mi intensywne kolory, jaskrawe

4. Czy pasują ci kolory szarawe, zgaszone? jasne, złamane szarością mi pasują (np. różowy, czy błękitny) natomiast ciemne, zgaszone kolory wyglądają źle

5. Czy pasują ci raczej kolory ciepłe czy zimne - zdecydowanie zimne

6. Czy kolory możesz zestawiać bardzo kontrastowo - raczej tak, choć takich nie noszę


no i teraz najważniejsze - od niepamiętnych czasów farbuję włosy na czarno, od jakiegoś roku zmieniłam kolor na bardzo ciemny brąz (gorzka czekolada), raz miałam epizod z blondem i była to platyna (wyglądałam nieźle, ale dobijały mnie odrosty); Chciałabym jakoś radykalnie zmienić kolor, ale nie wiem w jakim kierunku iść, może mi coś doradzicie?
No to jak dla mnie prawdziwą zimą chyba jesteś mogłaby też być intensywną, gdyby nie włosy... Bright season hair is never ash a lato raczej nie przepada za jaskrawością.
lwia paszcza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-24, 11:43   #3292
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 263
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

a jakieś propozycje co do zmiany koloru włosów?:pro si:
pempek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-24, 11:48   #3293
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Ja mam popielato brązowe włosy naturalnie a jestem BW Skąd ta informacja?

Myślę, że w grze są nadal wszystkie podtypy zimy mimo, że z tego co piszesz "ciemność" Cię przytłacza co stawiałoby pod znakiem zapytania DW. Zależy jednak co to za ciemność.. może mierzyłaś ciemne kolory jesieni, nie zimy.

Zaczełabym jednak od zgłębienia tematu czystej bieli i czerni
http://12blueprints.com/wp-content/u...08/3whites.jpg
Ponieważ "intensywność" bywa subiektywnie postrzegana i nie odrzucałabym z góry chłodnego lata i jasnego lata
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-24, 11:57   #3294
lwia paszcza
Zakorzenienie
 
Avatar lwia paszcza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 722
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez pempek Pokaż wiadomość
a jakieś propozycje co do zmiany koloru włosów?:pro si:
Gorzka czekolada z powrotem? Nie chcę ci źle doradzić ale zastanów się też jednak nad dark winter. Nie możesz mieć mdłego koloru, to na pewno. A granatowa czerń?
lwia paszcza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-24, 12:07   #3295
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 263
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez lwia paszcza Pokaż wiadomość
Gorzka czekolada z powrotem? Nie chcę ci źle doradzić ale zastanów się też jednak nad dark winter. Nie możesz mieć mdłego koloru, to na pewno. A granatowa czerń?
no właśnie gorzką czekoladę mam teraz czarne miałam przez ok 10 lat i chciałabym coś innego
pempek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-24, 12:36   #3296
lwia paszcza
Zakorzenienie
 
Avatar lwia paszcza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 722
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Ja mam popielato brązowe włosy naturalnie a jestem BW Skąd ta informacja?

Myślę, że w grze są nadal wszystkie podtypy zimy mimo, że z tego co piszesz "ciemność" Cię przytłacza co stawiałoby pod znakiem zapytania DW. Zależy jednak co to za ciemność.. może mierzyłaś ciemne kolory jesieni, nie zimy.

Zaczełabym jednak od zgłębienia tematu czystej bieli i czerni
http://12blueprints.com/wp-content/u...08/3whites.jpg
Ponieważ "intensywność" bywa subiektywnie postrzegana i nie odrzucałabym z góry chłodnego lata i jasnego lata
Z bloga Christine Scaman :
http://www.12blueprints.com/jackie-a...right-winters/
Ja jestem bright spring i mam ciemne włosy, ale jak się na nie spojrzy pod światło, hm, tak jakby w nich właśnie światło tańczyło wyglądają

---------- Dopisano o 13:36 ---------- Poprzedni post napisano o 13:20 ----------

Chociaż w sumie można też lato wziąć pod uwagę, ale chyba prawdziwe...

Edytowane przez lwia paszcza
Czas edycji: 2015-09-24 o 12:26
lwia paszcza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-24, 12:37   #3297
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 263
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

to w domu popaczam na te odcienie czerni i bieli

marzy mi się jakiś jasny kolor włosów
pempek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-24, 12:44   #3298
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez pempek Pokaż wiadomość
to w domu popaczam na te odcienie czerni i bieli

marzy mi się jakiś jasny kolor włosów
A jak Ci było w tym blondzie? Rozmywałaś się?
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-24, 12:54   #3299
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 263
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
A jak Ci było w tym blondzie? Rozmywałaś się?
dobrze mi było, ale to była platyna wolałabym jakiś średni blond
pempek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-24, 13:01   #3300
lwia paszcza
Zakorzenienie
 
Avatar lwia paszcza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 722
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez pempek Pokaż wiadomość
dobrze mi było, ale to była platyna wolałabym jakiś średni blond
Ale jeśli pasuje ci platyna, to raczej to wskazuje mi na zimę niż na lato poza tym, mogłabyś wziąć pod uwagę może chłodniejsze, czyste odcienie czerwieni, bo zima ma dużo czerwonych podtonów w skórze
lwia paszcza jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-17 13:36:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:00.