Najlepsze możliwe zatyczki do uszu. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-04, 18:24   #1
Serendipity
Zakorzenienie
 
Avatar Serendipity
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 281
Question

Najlepsze możliwe zatyczki do uszu.


Potrzebuję na gwałt zatyczek do uszu,wytłumiających dźwięki dookoła niemal całkowicie.
Nie potrafię się zupełnie skupić i nic nie działa - tu widzę jedyne rozwiązanie.
Z góry dziękuję za rady

Mam takie : http://muzyczny.pl/towary/3728.jpg

Za słabe
Serendipity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 18:26   #2
Afra86
Zakorzenienie
 
Avatar Afra86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 493
Dot.: Najlepsze możliwe zatyczki do uszu.

ło jaki bajer

ja mialam takie jakby z gabki, kupione w aptece za jakies 4 zl , calkiem calkiem choc pewnie sa inne lepsze
__________________
"Hello, I'm Edward Cullen"
Afra86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 20:16   #3
mary_alice_young
Wtajemniczenie
 
Avatar mary_alice_young
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 972
Dot.: Najlepsze możliwe zatyczki do uszu.

Cytat:
Napisane przez Afra86 Pokaż wiadomość
ja mialam takie jakby z gabki, kupione w aptece za jakies 4 zl , calkiem calkiem choc pewnie sa inne lepsze
tez takie mam, ale nie wyciszają całkowicie a do tego bolą uszy po dłuższym "użytkowaniu "
moze zapytaj pani w aptece ktore są najlepsze?
__________________
WYMIANA
mary_alice_young jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 20:25   #4
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Najlepsze możliwe zatyczki do uszu.

takie są jak z plasteliny, miękkie, formujesz palcami, gdy db je sobie wciśniesz (stożek, szeroka podstawa ), to będzie bardzo szczelnie, ja polecam; zdarza(ło) mi się z nimi nawet spać, choć na początku się bałam, czy mi to gdzieś nie utknie w środku czy coś, ale chrapanie hm, ośmiela.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 20:27   #5
Afra86
Zakorzenienie
 
Avatar Afra86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 493
Dot.: Najlepsze możliwe zatyczki do uszu.

Cytat:
Napisane przez mary_alice_young Pokaż wiadomość
tez takie mam, ale nie wyciszają całkowicie a do tego bolą uszy po dłuższym "użytkowaniu "
moze zapytaj pani w aptece ktore są najlepsze?

nooooo, bolą jak nie wiem Jak wyciagalam je z mych usząt to czulam ulge


i mialam podobne obawy co Hultajowa balam sie zasnac z nimi w uszach, bo oczywiscie schizowalam sie tym ,ze mi gdzies tam cos uszkodza
__________________
"Hello, I'm Edward Cullen"
Afra86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 22:00   #6
rikotika
Raczkowanie
 
Avatar rikotika
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 33
Dot.: Najlepsze możliwe zatyczki do uszu.

hej
od ponad 10 lat korzystam ze stopperow
poprostu przeszkadza mi kazdy dzwiek podczas snu i nauki. lodowka saasiadow, deszcz za oknem itp
sprawdzalam chyba juz wszystkie mozliwe stoppery dostepne w polsce.
tylko jedne tlumia calkowicie...oczywiscie trzeba sie nauczyc z nich korzystac by osiagnac perfekcjezarazilam nimi juz wiele osob.na poczatku jest ciezko...ale jak juz sie umie...to jest super/i cicho!!
mowa o tych woskowych. dostepne prawie w kazdej aptece. ja zawsze mowie 'poprosze stopery w srebrnym opakowaniu'
polecam
rikotika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 22:47   #7
Madia
Zakorzenienie
 
Avatar Madia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 398
Dot.: Najlepsze możliwe zatyczki do uszu.

Ja również polecam te woskowe. Jak je dobrze "ulepię" to właściwie jak ktoś do mnie normalnie mówi to praktycznie go nie słyszę (więc nikt sobie ze mną przed snem nie pogada jak mam je założone ). Wypadły mi podczas snu tylko raz (źle założyłam) i pomimo tego, że może nie są za przyjemne bo trochę tłuste to i tak są najlepsze
__________________



Zakręcona na punkcie zakręconego włosa od 22.02.2012
Madia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-04, 23:04   #8
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Najlepsze możliwe zatyczki do uszu.

Te woskowe są całkiem, chcoiaz mi jakoś wypadają czasem podczas snu. Ale tłumią chrapanie faceta prawie do zera
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-05, 13:39   #9
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Najlepsze możliwe zatyczki do uszu.

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Te woskowe są całkiem, chcoiaz mi jakoś wypadają czasem podczas snu. Ale tłumią chrapanie faceta prawie do zera
skad ja to znam
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-05, 14:23   #10
Serendipity
Zakorzenienie
 
Avatar Serendipity
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 281
Dot.: Najlepsze możliwe zatyczki do uszu.

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Te woskowe są całkiem, chcoiaz mi jakoś wypadają czasem podczas snu. Ale tłumią chrapanie faceta prawie do zera
Mi sa potrzebne nie do snu,a do nauki,więc chyba się na nie zdecyduję
Serendipity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-05, 14:32   #11
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Najlepsze możliwe zatyczki do uszu.

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Te woskowe są całkiem, chcoiaz mi jakoś wypadają czasem podczas snu. Ale tłumią chrapanie faceta prawie do zera
chyba zainwestuję
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-05, 15:21   #12
izuu
Wtajemniczenie
 
Avatar izuu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 175
GG do izuu
Dot.: Najlepsze możliwe zatyczki do uszu.

Mi zdarzało sie uzywać takich stożków z jakby "gąbki", ale w 100% nie wyciszaja głosu, poza tym troche bola uszy po pewnym czasie :/
izuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-05, 15:51   #13
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Najlepsze możliwe zatyczki do uszu.

ja przez dlugi czas korzystalam z takich i bylam zadowolona, tym bardziej ze w nich spalam i to byly jedyne po ktorych nie bolaly mnie uszy ... wyciszaly chrapanie meza bardzo skutecznie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg koreczkinasprzedazai8.jpg (35,3 KB, 1164 załadowań)
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-06, 14:17   #14
rikotika
Raczkowanie
 
Avatar rikotika
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 33
Dot.: Najlepsze możliwe zatyczki do uszu.

Cytat:
Napisane przez Ptysio5 Pokaż wiadomość
chyba zainwestuję
to zalezy od miasta ale ich cena waha sie pomiedzy 1,40zl a 1,90zl za 6 sztuk
rikotika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-06, 15:44   #15
-mała-
Raczkowanie
 
Avatar -mała-
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: śląsk ;)
Wiadomości: 248
Dot.: Najlepsze możliwe zatyczki do uszu.

ja już od kilku lat śpię w stoperach co są jak plastelina i robi się z nich stożki jak dziewczyny wyżej pisały tych gąbeczkowych nie mogę używać bo mnie uszy bolą a dzięki tych plastelinowych żaden hałas nie jest mi straszny
-mała- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 23:57   #16
201701160947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8 674
Dot.: Najlepsze możliwe zatyczki do uszu.

Cytat:
Napisane przez Zatkajsie Pokaż wiadomość
Witam

Mogę chetnie polecić klilka rodzajów zatyczek do spania. Wszystko oczywiście zależy od tego, jaki hałas jest obecny w środowisku, w którym dana osoba przebywa, dlatego tez potrzebną będą bliższe informacje na temat pożądanego poziomu tłumienia.

Jeśli chodzi wygodę użytkowania polecam, Alpine SleepSoft, Skonstruowane są w taki sposób, że dźwięki otoczenia są słyszalne, lecz nie przeszkadzają: rozmowy, dźwięki telefonów czy też hałas miejski. Wstając rano można usłyszeć budzik, ponieważ jego dźwięk ma wysoką częstotliwość i jest niejako kontrastem - lecz to nie oznacza, że jego dźwięk dociera do nas jako głośny. Samo chrapanie i inne dźwięki drażniące, są słyszalne lecz mają wytłumione częstotliwości, które nas denerwują. Można je również używać do relaksu, np. podczas czytania, dlatego ze swobodą nadadzą się do pracy przy biurku. Dodatkowo, dzięki filtrowi kanał słuchowy jest w ciągłej cyrkulacji powietrza.

Poniżej wklejam link z informacjami o zatyczkach do spania:




http://www.hsprofile.pl/index.php?d=1&category=6

Pozdrawiam
Marcin
Reklama?
201701160947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 06:31   #17
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Najlepsze możliwe zatyczki do uszu.

Cytat:
Napisane przez Serendipity Pokaż wiadomość
Mi sa potrzebne nie do snu,a do nauki,więc chyba się na nie zdecyduję
piniu.ja rowniez polecam woskowe.
gorzej jeśli jesteś typem słuchowca,wtedy bedzie problem z nauką,bo mózg musi słyszeć mówione informacje.
jeśli jesteś wzrokowcem to nie ma problemu z nauką.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 06:41   #18
tess_d
Zadomowienie
 
Avatar tess_d
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1 682
Dot.: Najlepsze możliwe zatyczki do uszu.

4 dychy za stoppery do uszu ? Never ! Choćbym miała do końca życia oka nie zmrużyć.

Ja wolę od woskowych, te co wkleiła Serendipity, tylko coś ich ostatnio nie mogę znaleźć. Świetnie tłumią hałas, ale zdarzało mi się, że ta końcówka się urywała i nie raz najadłam się trochę strachu. Ale woskowe też są niezłe, no i uszy nie bolą.
Już sobie nie wyobrażam zaśnięcia bez stopperów. Chyba się uzależniłam, bo każdy najdrobniejszy hałas jest mnie w stanie wybudzić.
tess_d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 07:47   #19
Serendipity
Zakorzenienie
 
Avatar Serendipity
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 281
Dot.: Najlepsze możliwe zatyczki do uszu.

4 dychy ? w życiu
Kupiłam te woskowe i są dobre,ale ja-cyborg i tak prawie wszystko w nich słyszę.
__________________
Denerwować się to mścić na własnym zdrowiu za głupotę innych.
Serendipity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-09, 14:16   #20
Lil Bon Bon
Raczkowanie
 
Avatar Lil Bon Bon
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 200
GG do Lil Bon Bon
Dot.: Najlepsze możliwe zatyczki do uszu.

Uffffff a już myślałam, że jestem nienormalna, bo mi w zasnięciu każde stuknięcie przeszkadza, pukanie w klawiaturę, romowa współpotworów. Zatyczki pomagają w zaśnięciu, ale co z tego, jeśli każdy dźwięk mnie rozbudza i wstaję średnio 3 razy w nocy, a śpię 5 godzin. Macie jakiś patent? Bo ja od 2 lat chodzę notorycznie niewyspana...
__________________
37 cm of 3c/M/ iii
Lil Bon Bon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-13, 15:41   #21
Jutte
Wtajemniczenie
 
Avatar Jutte
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 2 940
Dot.: Najlepsze możliwe zatyczki do uszu.

mi zadne stoperki nie pasują bo mi od razu wyłaża same z uszu a juz pare kompletów kupowałam i nic ;/ a są mi potrzebne :P
ale bardzo cenię sobie moje słuchawki od telefonu ( maja takie sylikonowe nakładki) ze nic nie słychac co sie wokół dzieje :P wiec mi słuza czsem jako stoperki ( nie słuchajac muzyki :PP)
__________________
Włosomaniaczka
dbam o siebie,
uśmiecham się,
cieszę się życiem!
Jutte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-13, 17:15   #22
loong
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1
Dot.: Najlepsze możliwe zatyczki do uszu.

Ja mam nastepujacy problem,ze jak chce odsypiac np po szkole to wspoldomownicy glosno rozmawiaja i wykonuja rozne glosne czynnosci.Przeszkadza mi to,nie moge zasnac i sie wyciszyc.Słysze ich bradzo glosno przez zamkniete drzwi od pokoju.Jakie zatyczki byscie polecili?Nie chce nic słyszec-chce by nastała cisza grobowa.
loong jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-13, 17:32   #23
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Najlepsze możliwe zatyczki do uszu.

Cytat:
Napisane przez Serendipity Pokaż wiadomość
4 dychy ? w życiu
Kupiłam te woskowe i są dobre,ale ja-cyborg i tak prawie wszystko w nich słyszę.
, dobre dobre, ja sobie nie wyobrażam życia bez takich za zlotowkę czy 1,5.
Co do 2, to kwestia 'dobrze włożenia' i/albo psychiki, czasami słyszę, że ''myszy na strychu biegają jak słonie'' , ale jak db wsunę, to jest git. Habadziadziowo, znaczi się.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2008-12-13 o 17:34
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 11:16   #24
arthurr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 6
Dot.: Najlepsze możliwe zatyczki do uszu.

Odnalazłem i postanowiłem odswiezyc ten temat

Opiszę swoją bardzo niekonfortową i niezbyt przyjemną sytuację w codziennym zasypianiu i porannej paranoi na codzien.

Od kilku msc. wstaje codziennie nie wyspany i mam problemy ze snem czego powodem jest rodzina mieszkająca razem ze mną. Potrafi mnie obudzic niemal wszystko i nie bylo takiej sytuacji abym nie zostal wybity z porannego snu.

Więc tak . w pokoju mieszkam z młądszą siostrą. Pokój dzieli ścianka działowa w połowie i mam przesuwne drzwi jadące wzdłuż mojej ściany na kółkach które nic nie dają wręcz pogarszają sprawę ? nie zauważyłem żadnej różnici przed i po wstawieniu ich.

Głównym problemem jest codzienne wstawanie i zamieszanie w pokoju siostry i reszty lokatorów w domu. Co gorsze trzaski drzwiami poranne rozmowy krzyki itd. Na dodatek jedna ze ścian jest działową z łazienką więc słychać dzwięk w rurach po odkręceniu wody i skorzystaniu z wc ... co jest następnym porannym problemem oraz to że rano z parkinku niedaleko okna wyjeżdzają dwa samochody z czym wiąże się dzwięk otwieranej bramy i silników.

W załączniku przedstawiam jak to mniej więcej wygląda na foto, wszystko jest bardzo blisko siebie i jest straszny poranny chaodem od godz. 6

Potżebuje bardzo dobrych tłumiących to wszystko zatyczek najlepiej taki po których nie będzie z czasem żadnego bólu i nie będą one przeszkadzać podczas snu. Mogą być nawet droższe ale by skuteczne

Link do foto: http://img42.imageshack.us/f/pokojay.jpg/

Pozdrawiam i proszę o pomoc
arthurr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 12:28   #25
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Najlepsze możliwe zatyczki do uszu.

Mieszkałam ze współlokatorkami które potwornie hałasowały i sprawdziły się woskowe (takie jak plastelina) stopery o nazwie "STOPPER" w srebrnym opakowaniu.

Naprawdę polecam, wytłumiają wszystko!
kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 17:11   #26
kredzioslawa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 9
Dot.: Najlepsze możliwe zatyczki do uszu.

Witajcie
Nie sądziłam, że tyle ludzi ma takie same problemy jak ja u mnie chodzi o to, że rodzice kupili piec z podajnikiem który stoi w piwnicy a my mieszkamy na pierwszym piętrze w bloku, dzwięk tego podajnika tak się roznosi, że nawet w pokoju słyszę to nieznośne buczenie, które potrafi mnie ze snu wybudzić nawet
Chłopak się ze mnie śmieje bo jemu to nci nie preszkadza czy chodzenie czy rozmowy a mi wszystko, dlatego postanowiłam zakupić te drogie stopery sleep soft jak tylko do mnie dotrą i je wypróbuje to od razu napisze co i jak
kredzioslawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 12:21   #27
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Dot.: Najlepsze możliwe zatyczki do uszu.

heja, ja dopiero zaczynam z zatyczkami, jak na razie nastawiłam się na piankowe, bo te woskowe chyba na bardziej zaawansowany etap, bo nie wiem jak je formowac, jak maja byc dlugie/duze itp.
mam takie piankowe lekko zaokraglone na koncu w kolorze pomaranczowym
dzis ogladalam filmik jak je prawidlowow zakladac.....
bo kurcze po 2 godz czuje nie miły ucisk w uszach... ale moze to kwestia przyzwyczajenia lub zlego zalozenia ich, nie zamierzam odstawiac..... ta CISZA jest uzalezniajaca hehe
pozdro
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmieście https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 16:48   #28
INES69
Raczkowanie
 
Avatar INES69
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 36
Dot.: Najlepsze możliwe zatyczki do uszu.

Cytat:
Napisane przez kredzioslawa Pokaż wiadomość
Witajcie
Nie sądziłam, że tyle ludzi ma takie same problemy jak ja u mnie chodzi o to, że rodzice kupili piec z podajnikiem który stoi w piwnicy a my mieszkamy na pierwszym piętrze w bloku, dzwięk tego podajnika tak się roznosi, że nawet w pokoju słyszę to nieznośne buczenie, które potrafi mnie ze snu wybudzić nawet
Chłopak się ze mnie śmieje bo jemu to nci nie preszkadza czy chodzenie czy rozmowy a mi wszystko, dlatego postanowiłam zakupić te drogie stopery sleep soft jak tylko do mnie dotrą i je wypróbuje to od razu napisze co i jak
Witam

Jestem ciekawa jak z nimi poszło? Pisałam do producentów tej serii zatyczek i nie potrafili dobrać takich jak mnie interesują chyba że zmierzę poziom hałasu który chcę wyciszyć i że takich co odizolują całkowicie to raczej nie ma bo to powoduję bóle głowy itp... proponowali jeszcze wykonanie jednych na zamówienie za około 300 zł (robione na miarę), a ja bym tylko chciała wreszcie się porządnie wyspać ostatnimi czasy śpię jak zając pod miedzą... zatyczki z pianki tłumią mi z 50% i w nich potrafi mnie hałas wybudzić zwłaszcza że często wypadają, mam małe dziurki w uszach i wiercę się dużo przez sen... Trochę szkoda 60-70 zł na nie wydać ale jak mają działać to zdecydowanie warto...

BTW. Czy da się usunąć to "szybkie menu forum" wyskakujące i rozwijające się cały czas? irytujące
INES69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 18:47   #29
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Dot.: Najlepsze możliwe zatyczki do uszu.

a probowalas tych z masy woskowej?
mi tez na poczatku pasowaly piankowe ale zaczelam stosowac te rozowe z wosku, mimo ze mniej mi sluza bo z czasem robia sie brzydkie, najwygodniej mi sie w nich spi, uszy mniej bola, tlumia w sumie wszystko to co sie dzieje za sciana, ich wielkosc mozna sobie samamu stalic przez oderwanie czesci wosku, moze sprobuj skoro masz male uszka
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmieście https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 19:48   #30
Varicella
Rozeznanie
 
Avatar Varicella
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 539
Dot.: Najlepsze możliwe zatyczki do uszu.

Polecam Stopper firmy Stanmark. Są to miękkie wkładki douszne wielokrotnego użytku.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2713_1.jpg (9,5 KB, 454 załadowań)
__________________
1+1+1+1
Varicella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-03 20:02:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:19.