krem wyszczuplający - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-01-23, 14:59   #31
TOMASZEK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 14
GG do TOMASZEK
Re: DLA ZŁOŚLIWCA :))

jestem i na waszym ale tam nikogo po za mna nie ma [img]icons/icon7.gif[/img]
TOMASZEK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-23, 15:02   #32
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: hmmm...

Tak, jako niedorozwiniety jasnowidz powienienem wiedziec, ze siedzisz wlasnie na tym czacie. [img]icons/icon12.gif[/img]
Sorki, ale nie mam czasu. Jesli zechcesz podac swoja strone, chetnie ja w wolnej chwili odwiedze. Jesli nie, Twoja sprawa.

[img]icons/icon35.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-23, 15:10   #33
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: hmmm...

Zapachniało "Kubusiem Puchatkiem"na pyt."Kubusiu dokąd idziesz"? Odpowiada- "idę własnie TAM"

[img]icons/icon7.gif[/img] Złolubie takie texty ubawiłam sie sympatyczny bardzo z ciebie ten jasnowidz

Pozdrawiam wszystkich gorąco
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-23, 15:24   #34
TOMASZEK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 14
GG do TOMASZEK
Re: hmmm...

Sorry nie wiem co mam myśleć o twoim wpisie i o refleksjach wizeżanek na ten temat ale dochodze do wniosku że robisz sobie ze mnie przysłowiowe jaja.Jeżeli twierdzisz że nie pasuje do tego forum a moje wpisy są idiotyczne i nikomu niepotrzebne daj mi znać i dam wam poprostu spokój znikajać bezpowrotnie.
PS:STRONA JEST W TRAKCIE ROZBUDOWY I DOWIESZ SIĘ PIERWSZY JAK JUŻ BEDZIE AKTYWNA MASZ TO JAK W BANKU. [img]icons/icon9.gif[/img]
TOMASZEK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-23, 15:31   #35
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: hmmm...

Tomaszu
Spojrz na mojego nicka [img]icons/icon7.gif[/img]
A tak na serio, to po prostu wpisales tutaj sie mocno tajemniczo, stad obudziles we mnie szympansa z lusterkiem [img]icons/icon7.gif[/img] Ja nic do Ciebie nie mam! To jakies niedomowienia i nieporozumienia, ale ja jak robie sobie jajka, to juz na calego. Serio! [img]icons/icon12.gif[/img]
[img]icons/icon35.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-23, 23:48   #36
TOMASZEK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 14
GG do TOMASZEK
DZIEKI ZŁOŚLIWY TERAZ SIE DOPATRZYŁEM KUCHY :))

BARDZO PRZEPRASZAM PANA DOKTORA WALDEMARA ZA TO ŻE ZROBIŁEM Z PANA KOBIETE [img]icons/icon7.gif[/img] BYŁEM PRZEKONANY ŻE BEDE JEDYNYM KTÓRY ZDECYDUJE SIĘ NA DAMSKIE FORUM,ALE CO JA NA TO PORADZE ŻE BEZ KOBIET TEN ŚWIAT BYŁBY SMUTNY I BARDZO JE LUBIE.
POZDRAWIAM TOMEK [img]icons/icon7.gif[/img]
TOMASZEK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-24, 06:54   #37
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: dlaczego Zło ma tick?

Powolutku, jeden kącik ust nieco mi zaczyna drgać. Leciutko. Jak na razie.
Tomek, Ty zawsze tak pierniczysz od rzeczy? Co ma tutaj do rzeczy fakt, że lubisz kobiety? Przecież ja też lubię, ale jakoś Ciebie nie mylę z Tomcią. Wystarczyło wpisać sorki albo przepraszam...

Poza tym wpisałem swojego posta, ponieważ zauważyłem, że doktorek czeka na coś od Ciebie - i nie może się doczekać. Pomyłka z płcią była tylko pretekstem...

Zapraszam więc do bardziej merytorycznych wpisów. Na temat. Bez dygresji i wycieczek. Miłych. Takich, które wpisuje człowiek chcący pomóc innym ludziom. Czyli takich jak mniej więcej 99,99% wpisów na tym forum. Wyłączywszy Twoje i ten mój.

Zachęcam również do wpisów małymi i wielkimi literami, te wielkie bukwy:
- czyta się strasznie ciężko
- od lat oznaczając w internecie KRZYYYYYYYYYYYYYYK!!!!!!! !!

Nie traktuj tego jako czepianie.
Ja po prostu wyjaśniłem, że tick w kąciku ust to nie jest tylko i wyłącznie brak magnezu w organizmie.

Pozdrawiam
[img]icons/icon35.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-01-24, 10:42   #38
Komanka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 807
Re: hmmm...

QLINIQUE napisał(a):
> Sorry nie wiem co mam myśleć o twoim wpisie i o refleksjach wizeżanek na ten temat

Wizezanki po raz kolejny??? Wizaz.pl i WIZAZANKI !

> PS:STRONA JEST W TRAKCIE ROZBUDOWY I DOWIESZ SIĘ PIERWSZY JAK JUŻ BEDZIE AKTYWNA MASZ TO JAK W BANKU. [img]icons/icon9.gif[/img]

A dlaczego nie mozemy teraz juz poznac nazwy strony??? Pachnie mi to jakos dziwnie...Tajemniczosc jest intrygujaca, ale w tym wypadku jakos nie za bardzo to do mnie przemawia...Poza tym, studiuje na uczelni technicznej i analizowanie wykresow, tabel to dla mnie chleb powszedni. To tak gwoli rozwiania watpliwosci, ze sobie nie poradzimy z analiza. Nie sadze zreszta, zeby ktos bez studiow mial z tym problemy. Zatem prosze o kilka wykresikow dotyczacych dzialania kosmetykow, o ktorych pan mowil.

I skad ta zapalczywa obrona Medikonu? Kluje sie we mnie pewne podejrzenie... [img]icons/icon32.gif[/img]
Komanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-24, 11:04   #39
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: hmmm...

Komanka napisał(a):

> I skad ta zapalczywa obrona Medikonu? Kluje sie we mnie pewne podejrzenie... [img]icons/icon32.gif[/img]

We mnie rowniez... Niech no ja spojrze na liste who is who w Medikonie... [img]icons/icon23.gif[/img] hmm... Tomasz? Herr Direktor?
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-24, 20:16   #40
Piotr
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 708
Do Tomasza

Było tak profesjonalnie, miło i ciepło a stało się zgryźliwie. Panie Tomaszu to jest bardzo profesjonalna strona, na której pasjonatki wizazu i kosmetyki wymieniają swoje opinie i oczekują porady. Co kolejny face? Oczywiscie, nawet nie wiecie ilu mężczyzn min. masażystów, terapeutów, lekarzy wchodzi na te strony. Dlaczego Panowie? Też interesuje ich kosmetyka, medycyna estetyczna, masaż, szczególnie tych otwartych na współpracę z kosmetyczkami jak i lekarzami.

Trudno jest jednak zdzierzyć takie odzywki do kobiet, a już napewno jak wypisuje je niby masażysta. Czy dobrze sądzę? Jak mozna w ten sposób wypowiadać się mając kontakt z pacjentkami w gabinecie? Naprawdę jest to niesmaczne. Chyba że pana pacjentki takie teksty lubią, może też masaże które Pan proponuje są bardzo orginalne. Piszę w swoim imieniu i zapewne nie jednego masażysty któremu zalezy na profesjonaliźmie.
A pro pos to jest forum prowadzone przede wszystkim przez Pania Beatę,może słówko przeprosin, przecież gościmy na jej stronach oraz kobiet które naprawdę szukaja dobrej porady.
Piotr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-24, 21:24   #41
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: Do Tomasza/do męzczyzn..;)

..mozna by zapytac "co z solidarnością.."? naprawde - miła niespodzianka

pozdr
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-01-24, 21:39   #42
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Re: Do Tomasza/do męzczyzn..;)

Ola napisał(a):
> ..mozna by zapytac "co z solidarnością.."? naprawde - miła niespodzianka

To raczej zderzenie profesjonalizmu (zakładam, że to Pan Piotr z www.masaze.pl) z.... No właśnie - z czym????

[img]icons/icon40.gif[/img]
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-24, 21:42   #43
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Do Tomasza/do męzczyzn..;)

Wyżej, wyżej [img]icons/icon10.gif[/img]

Piotr to Piotr Szczotka, nasz guru masażowy [img]icons/icon7.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-24, 23:17   #44
Jankowiak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 402
Re: dlaczego Zło ma tick?

Skoro już tu jestem... Nie masz racji Zło. Już nie czekam na odpowiedź. W przypadku ewentualnego profesjonalnego podejścia do tematu zapraszam na swoje forum, by nie wprowadzać Pani Beaty w zakłopotanie specyficzną kulturą osobistą internautów.
Jankowiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-24, 23:17   #45
Jankowiak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 402
Re: dlaczego Zło ma tick?

Skoro już tu jestem... Nie masz racji Zło. Już nie czekam na odpowiedź. W przypadku ewentualnego profesjonalnego podejścia do tematu zapraszam na swoje forum, by nie wprowadzać Pani Beaty w zakłopotanie specyficzną kulturą osobistą internautów.
Jankowiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-25, 02:58   #46
TOMASZEK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 14
GG do TOMASZEK
PRZEPRASZAM WSZYSTKICH

PRZEPRASZAM WSZYSTKICH ZA TO CO ZROBIŁAM NA TYM FORUM,JESTEM NIEODPOWIEDZIALNĄ GÓWNIARA KTÓRA ZAŁOZYŁA MAILA I RAZ BYŁAM NA TAKIM CZACIE U TEGO PANA TOMKA TROCHE MNIE TAM ZDENERWOWAŁ I CHCIAŁAM MU ZROBIĆ NA ZŁOSĆ WYKASUJCIE TEN PROFIL JA BARDZO PRZEPRASZAM TEN PAN PEWNIE BYŁBY ZLY TAK JAK I WY OBIECUJE ZE JUZ NIGDY TEGO NIE ZROBIE BOŻE CO JA NAROBIŁAM ;(( RATUJCIE I USUNCIE TE MOJE GŁUPOTY JA GO SAMA TEZ PRZEPROSZE NA TYM JEGO CZACIE ON TAM SPOTYKA SIE Z MASAZYSTAMI I KLIENTAMI MAJA DNI I TAM WCHODZA NIC MU NIE MÓWCIE



MONIKA
TOMASZEK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-25, 08:10   #47
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: PRZEPRASZAM WSZYSTKICH

Zgodnie z życzeniem. Ale poziom... [img]icons/icon9.gif[/img]

Sierotka Marysia.
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-25, 08:57   #48
Dorixx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 1 423
Re: PRZEPRASZAM WSZYSTKICH

Nie wydaje mi się tak do końca, że to była nieodpowiedzialna gówniara Pan Tomasz w ten sposób chce uratowac tylko resztki swej godnościości jaka jeszcze mu pozostała, po tym jak zrobił z siebie kompletnego kretyna. Teraz będzie udawał,że to nie on pisał posty. Głupio mu bo myślał, że rzuci nas na kolana, tymczasem został wyśmiany przez głównie płeć żeńską, ależ to musi być poniżajace [img]icons/icon10.gif[/img]
to takie moje odczucie. A jak piszą nastolatki, to na tym forum kilka razy była już okazja się przekonać....
Mój instynkt, mówi mi, że tym razem był to facet!
[img]icons/icon40.gif[/img]
__________________
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne tam gdzie chcą....
Dorixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-25, 10:34   #49
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Re: Do Bodyworker/Piotr

Odebrałam info, że się pomyliłam [img]icons/icon7.gif[/img] i sprostowanie piszę na forum [img]icons/icon7.gif[/img]

Chodziło mi o Pana, tylko skąd mi się tamto skojarzenie ze stroną wzięło - diabli wiedzą [img]icons/icon10.gif[/img]

W każdym razie skorzystam z propzycji i do grafika po sesji mam już wpisaną lekturę artykułów od deski do deski [img]icons/icon7.gif[/img] Matce też coś podrzucę, bo ona korzysta z masaży.

pozdrówka [img]icons/icon40.gif[/img]
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-01-25, 10:41   #50
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Re: PRZEPRASZAM WSZYSTKICH

Jeszcze nie widziałam nastolatka, który powiedziałby o sobie per "gówniarz" - cokolwiek by zrobił.

Mi to podchodzi raczej pod zielone papiery, lub coś podobnego.
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-25, 19:03   #51
Anais
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 89
Mały komentarz

Świetnie sie bawiłam czytając te wpisy, ale....

ale jedno musze powiedzieć ..... dalej nie wiem jakie śa sposoby na wyszczuplenie (np ud [img]icons/icon7.gif[/img] ) i jakie są dobre preperaty ku temu.

Pozdrawiam.
Monika
Anais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-26, 00:06   #52
Jankowiak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 402
Re: Mały komentarz

Problemem może być budowa ciała (geny) i niestety gospodarka hormonalna. Nie chcę nikogo zmartwić, ale mogą być osoby u których poprawa będzie minimalna, niestety bez szans na smukłość
Podstawą jest schemat:
1.fitness - ćwiczenia aerobowe, ew. z małymi obciążeniami
2.utrzymywanie właściwej masy ciała, lecz z dbałością o zamianę tkanki tłuszczowej na mięśniową - patrz p.1
3.masaż modelujący sylwetkę
Rozszerzenie tych zagadnień niestety muszę pozostawić fachowcom
4.kremy na odchudzanie? - jeśli nikt nie podejmie poważnie tego tematu napiszę więcej, ale wywoła to znów duże zamieszanie, więc jeszcze trochę poczekam
Jankowiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-12, 12:16   #53
MaryAnn20
Raczkowanie
 
Avatar MaryAnn20
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 113
krem wyszczuplajacy a zylaki?

czy stosowanie kremu antycelulitowego wyszczuplajacego rowniez na lydki, jest szkodliwe, jesli ma sie klopoty z krazeniem, sklonnosc do wystepowania zylakow i ich przypadki w rodzinie???????prosze o odpowiedz
ps. krem stosuje rowniez na podbrodek i dziala-ale czy nie zaszkodzi np. na hormony tarczycy itp?????
MaryAnn20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-12, 12:34   #54
aanuszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 178
Re: krem wyszczuplajacy a zylaki?

Z tego co wiem to firma Norel ma w swojej ofercie krem a-cellulit dla skóry z problemami naczynkowymi [wersja "pomarańczowa"]
aanuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:15.