z blondu do czekoladowego brązu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-29, 15:16   #1
iwonka123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 4

z blondu do czekoladowego brązu


hej! miesiać temu robiłam "balejaż" w odcieniach popielaty oraz jasny blond. martwi mnie trochę perspektywa ciemnych odrostów gdyz moj naturalny kolor to ciemny blond, dlatego też myslałam o zmianie koloru może na czekoladowy brąz.. czy znacie jakąs dobrą farbę.??wolalabym przefarbować się sama nie w salonie.. słyszałam że przy farbowaniu z blondu na brąz mozna uzyskać zielony odcien wlosów??
dzieks
iwonka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-29, 15:28   #2
ewelina266
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4
Dot.: z blondu do czekoladowego brązu

Podbijam pytanie. Mam bardzo jasny blond-farbowane, a chciałabym je przyciemnić do naturalnego blondu.boję się efektu zielonych włosów. Jakieś pomysły?
ewelina266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-29, 16:01   #3
daruniaa01
Wtajemniczenie
 
Avatar daruniaa01
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 081
Dot.: z blondu do czekoladowego brązu

witam! ja moge tylko podzielic sie swoja historia-z czarnych wlosow zachcialo mi sie blondu, nie takiego jasnego,tylko sredniego odcienia-najpier 3razy rozjasnialam ten czarny rozjasniaczem-efekt wiadomy, na koncu mialam kolor marchewkowy a przyodrostach bialy... pomyslalam ze moze juz farba jakos to przykryje (mialam garniera odcien jakiegos blondu,sredni czy jakos tak) i....od odrostow mialam praktycznie zielone..... a na reszcie cos jakby zielonkawe pasemka........ a musialam jeszcze tgeo samego dnia pozalatwiac pare spraw... i moja historia ze zmiana koloru wtedy zakonczyla sie tak ze w ten sam dzien znowu polozylam czarna farbe........ takze jesli takie cos to tylko u fryzjera,tam nawet gdyby wyszlo zielone,a chyba nie powinno to na pewno maja jakies sposoby...... pozdrawiam
daruniaa01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 13:26   #4
bmadziaa
Raczkowanie
 
Avatar bmadziaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 454
Dot.: z blondu do czekoladowego brązu

ja miałam blond pasemka, gęste,na swój naturalny ciemny blond a teraz jestem czarnulką
nie martw się, przy farbowaniu z blondu na ciemnejsze odcienie nie wyjdzie Ci ani żadna zieleń ani inny niewiadomo jaki kolorek mi zaprzyjazniona fryzjerka na blond nalozyla taniutka farbe joanny odcien palona kawa i kolorek wyszedl identyczny jak u pani na opakowaniu, wiec bylo ok zastanow sie tylko czy chcesz czekoladke, czy nie lepiej cos zblizonego do Twojego koloru wloswo bo przy czekoladce tez bedziesz meczyc sie z odrostami
__________________
szczęście jest blisko...
bmadziaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 14:29   #5
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: z blondu do czekoladowego brązu

Cytat:
Napisane przez iwonka123 Pokaż wiadomość
hej! miesiać temu robiłam "balejaż" w odcieniach popielaty oraz jasny blond. martwi mnie trochę perspektywa ciemnych odrostów gdyz moj naturalny kolor to ciemny blond, dlatego też myslałam o zmianie koloru może na czekoladowy brąz.. czy znacie jakąs dobrą farbę.??wolalabym przefarbować się sama nie w salonie.. słyszałam że przy farbowaniu z blondu na brąz mozna uzyskać zielony odcien wlosów??
dzieks
ja lubie farby garniera ladny kolor tez wychodzi po czekoladowym brazie joanny

Cytat:
Napisane przez daruniaa01 Pokaż wiadomość
witam! ja moge tylko podzielic sie swoja historia-z czarnych wlosow zachcialo mi sie blondu, nie takiego jasnego,tylko sredniego odcienia-najpier 3razy rozjasnialam ten czarny rozjasniaczem-efekt wiadomy, na koncu mialam kolor marchewkowy a przyodrostach bialy... pomyslalam ze moze juz farba jakos to przykryje (mialam garniera odcien jakiegos blondu,sredni czy jakos tak) i....od odrostow mialam praktycznie zielone..... a na reszcie cos jakby zielonkawe pasemka........ a musialam jeszcze tgeo samego dnia pozalatwiac pare spraw... i moja historia ze zmiana koloru wtedy zakonczyla sie tak ze w ten sam dzien znowu polozylam czarna farbe........ takze jesli takie cos to tylko u fryzjera,tam nawet gdyby wyszlo zielone,a chyba nie powinno to na pewno maja jakies sposoby...... pozdrawiam
tu raczej chodzi o przyciemnianie a nie rozjasnianie
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 21:43   #6
daruniaa01
Wtajemniczenie
 
Avatar daruniaa01
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 081
Dot.: z blondu do czekoladowego brązu

tu raczej chodzi o przyciemnianie a nie rozjasnianie [/quote]


no tak-pryciemnianie-na rozjasnione wlosy po,ozylam odcien jakiegos ciemnego blondu i wyszly zielonkawe.... ale po polozeniu czarnego juz czarny zalapal. wydaje mi sie ze jesli farba bedzie dosyc ciemna to byc moze bedzie ok, ale tak jak u mnie*na rozjasniony blond polozenie ciemnego blondu okazalo sie masakra......
daruniaa01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 21:54   #7
alkaaa
Raczkowanie
 
Avatar alkaaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 30
Dot.: z blondu do czekoladowego brązu

ja byłam dziś u fryzjerki robić odrosty blond(męczarnia z nimi) i pytałam się o ciemną farbę. powiedziała mi że będzie się bardzo szybko zmywać a wiadomo że przy zmywaniu kolor jest matowy i z brązów wychodzi rudy poprostu marzy mi się ładny brąz albo czekolada ale chyba w tej sytuacji zostanę przy blondzie.....jeśli macie jakieś rady i doświadczenia to piszcie pozdrawiam
alkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-30, 21:56   #8
aniusia82
Rozeznanie
 
Avatar aniusia82
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 639
Dot.: z blondu do czekoladowego brązu

Ja jak jasny blond zafarbowalam na ciemny blond farba Loreal creme gloss (nie pamietam dokladnie nazwy) to najpierw wyszly czarne a jak zaczely sie zmywac byly zielone!! masakra . Z rozjasnionymi wlosami trzeba uwazac czym sie farbuje.
aniusia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-31, 09:06   #9
daruniaa01
Wtajemniczenie
 
Avatar daruniaa01
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 081
Dot.: z blondu do czekoladowego brązu

ja jak kiedys innym razem farbowalam blond na jakis odcien brazu to rowniezy wyszly czarne ale po jakims czasie sie wymyly wlasnie do rudo-brazu....ifakt-wlosy blond zafarbowane na ciemny nigdy nie beda mialy ladnego, glebokiego koloru z polyskiem....
daruniaa01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-31, 10:42   #10
bmadziaa
Raczkowanie
 
Avatar bmadziaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 454
Dot.: z blondu do czekoladowego brązu

ja nie miałam żadnego problemu ze mzywaniem farby czy rudościami po nałożeniu na blond.. na początek polecam joannę, farby są taniutkie, ale super pokrywają, a mi poleciła i robiła nią fryzjerka, wiec mozna zaufać pewnie wszystko zalezy od kondycji i rodzaju wlosa, ale mi sluzyla.. pozniej przeszlam na garniery, tez je lubie
__________________
szczęście jest blisko...
bmadziaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 00:52   #11
agusia1666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 15
Dot.: z blondu do czekoladowego brązu

Hej! Ja jestem naturalną blondynką. Mój naturalny kolor jest tzw. "mysi" od kilku lat farbowałam na jasne blondy, ale teraz chciałabym zmienic kolor na bardzo ciemny, prawie czarny jednak trochę boję się efektu. Dodam że mam jasna karnację i niebieskie oczy, ale ciemnoniebieskie. co o tym myślicie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 4a24198fef.jpg (44,6 KB, 53 załadowań)
agusia1666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:25.