Niekończące się problemy zdrowotne .. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-05, 13:49   #1
laola20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 12

Niekończące się problemy zdrowotne ..


Witam
Nie wiedziałam gdzie powinnam umieścić ten wątek więc daje go tutaj.
Mam 17 lat i normalnie od początku roku cały czas na coś choruję i odwiedzam lekarzy praktycznie co 2 tygodnie. Rodzice myślą ,że jestem przewrażliwiona i mi się tylko wydaje ,że mnie coś boli ale to nieprawda .
Ostatnimi czasy byłam kilkanaście razy u rodzinnego lekarza przeziębienie itp , bolały mnie nerki też byłam u specjalisty i od początku roku miałam kilka badań krwi , moczu , badanie hormonów tarczycy , był też ginekolog , okulista (i dostałam okulary), laryngolog . Teraz od kilku tygodni cały czas boli mnie brzuch poszłam do lekarza jtr idę do szpitala na kolonoskopię a na dodatek od kilku dni cały czas czuję ,że coś mam po lewej stronie w garde i ajk połyklam większe kawałki jedzenia to mam trudności z ich połknięciem. Od wczoraj podczas mycia włosów wyczułam z tyłu głowy ,ze jak dotykam jedno miejsce to mnie głowa boli w tym miejscu tak samo jak czeszę włosy albo się o coś opieram . Normalnie mam już tego dość wszystkie choroby normalnie mnie dopadają a teraz jeszcze mnie ta głowa boli i już najgorsze scenariusze pisze .... . Jutro będę w szpitalu i powiem lekarzom o tych bólach głowy i ,ze coś czuję w gardle ale boję się ,że uznają mnie za wariatkę bo ja cały czas mam inne coraz to nowe choroby.
Już nie wiem co mam robić tak bardzo chce być wreszcie zdrowa żeby nic mnie nie bolało a tutaj zamiast ubywać chorób ciągle to nowe dochodzą a mam dopiero 17 lat a rodzice myślą ,że te choroby sama wymyślam.

Edytowane przez laola20
Czas edycji: 2013-05-05 o 13:50
laola20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-06, 06:55   #2
zagubiona94
Raczkowanie
 
Avatar zagubiona94
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 451
Dot.: Niekończące się problemy zdrowotne ..

Cześć.
Współczuje problemów zdrowotnych, wiem jak to jest, gdyż sama co chwila jestem chora, nie można mnie doleczyć i dodatkowo co chwila lekarz sam wynajduje nową chorobę. Ale nie myślałaś przypadkiem o tym, że te wszystkie choroby są wmówione? Sama, jeżeli dobrze pamiętam, miałam taki okres, że jeżeli dowiedziałam się o jakiejś chorobie, przeczytałam, usłyszałam to nagle pojawiały się jej oznaki. I to nie było wymyślanie, że coś mnie np. boli, tylko faktycznie bolało. Ale to było jedynie na tle psychicznym, wmówione. Trzeba rozważyć wszystkie możliwe opcje, więc piszę Ci to, co przyszło mi na myśl, gdy przeczytałam Twój post
I nawet nie myśl, że w szpitalu wezmą Cię za wariatkę, jeżeli powiesz o kolejnych dolegliwościach - po to oni tam są, by Ci pomóc
Pozdrawiam
zagubiona94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:34.