Farbowanie: kolor wyjściowy to z ostatniego farbowania czy naturalny??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-31, 08:58   #1
Agatoma2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 14

Farbowanie: kolor wyjściowy to z ostatniego farbowania czy naturalny???


Jestem ciemna blondynka, ostatnio położyłam miodowy blond i wyszedł mi rudy ciemny. Chcę wrócić do jasnego popielatego blondu na jaki farbowałam się wcześniej ale nie wiem czy dobierać farbę pod ten kolor, ktory mam teraz na głowie czy pod ten naturalny. Na opakowaniach farb tego nie piszą. I drugie pytanko - jak często można włosy farbować bo chcę natychmiast zlikwidowac ten rudy a mam go od trzech dni.
Agatoma2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-31, 11:47   #2
atkka
Raczkowanie
 
Avatar atkka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 258
Dot.: Farbowanie: kolor wyjściowy to z ostatniego farbowania czy naturalny???

Sprawdzajac na opakowaniu kolory wyjsciowe nie mozesz brac pod uwage swojego naturalnego koloru jesli wlosy sa farbowane. Jesli chcesz z ciemnego rudego osiagnac popielaty blond, to od razu powiem, ze nie ma takiej mozliwosci sama farba- w najlepszym wypadku nic nie wyjdzie, a w najgorszym mozesz miec przedziwny kolor. Farba nie rozjasnia farby (nie mowie o tych do pasemek) i napewno nie zmieni odcienia z rudego w popiel. Zostaje fryzjer, ktory je zdekoloryzuje i nalozy odpowiedni kolor, albo domowe eksperymenty, ktore zwykle wychodza tragicznie. A moze lepiej poczekac, az kolor sie wyplucze i wtedy sie zastanowic, co dalej?

Edytowane przez atkka
Czas edycji: 2008-10-31 o 11:48
atkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-02, 08:56   #3
tangerynka
Rozeznanie
 
Avatar tangerynka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 569
Dot.: Farbowanie: kolor wyjściowy to z ostatniego farbowania czy naturalny???

Popieram poprzedniczkę.
Nie radzę kłaść popielatego koloru na rudy i to po 3 dniach. Efekt może być tragiczny łącznie z zielonym - na prawdę widziałam to na mojej mamie .
Nie powinno się kłaść zimnych odcieni na ciepłe i odwrotnie w tak małych odstępach czasu.
Jeśli nie możesz na siebie patrzeć w tym rudym kolorze to idź do dobrego fryzjera na dekoloryzację.
tangerynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:56.