Jaką szkołę fryzjerską wybrać albo jaki kurs,szkolenie skończyć? -wątek zbiorczy - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-09-22, 10:11   #271
asiek_94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 2
Dot.: Jaką szkołę fryzjerską wybrać albo jaki kurs,szkolenie skończyć? -wątek zbiorc

Cytat:
Napisane przez wlosomaniaczkaa123 Pokaż wiadomość
Słyszałam już o tej Akademii, czy wiesz, gdzie mogę znaleźć więcej informacji?
Wszystko masz na ich stronie podane http://www.berendowicz-kublin.pl/szk...-fryzjerskich/ albo najlepiej zadzwoń tam i powiedzą Ci wszystko co i jak
asiek_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-22, 13:47   #272
wlosomaniaczkaa123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 2
Dot.: Jaką szkołę fryzjerską wybrać albo jaki kurs,szkolenie skończyć? -wątek zbiorc

dzięki

---------- Dopisano o 13:47 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------

Ja na razie mogę polecić szkolenia online - https://www.step4hair.com/filmy-szkoleniowe. Tanie i na wyciągnięcie ręki no a jak uzbieram, to ci B&K brzmią całkiem, całkiem
wlosomaniaczkaa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-23, 20:47   #273
KamillaGon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 4
Dot.: Jaką szkołę fryzjerską wybrać albo jaki kurs,szkolenie skończyć? -wątek zbiorc

Jestem od kilku miesięcy po kursie w Szkole Select w Warszawie i śmiało polecam to miejsce. Przy wyborze tej szkoły kierowałam się nie tylko opiniami w internecie (które w większości były pozytywne, choć kilka było wyjątkowo negatywnych), ale przede wszystkim z komentarzy i opinii znajomych i znajomych znajomych Jeśli chodzi o samą praktykę to oprócz tego, że nauczyłam się wszystkich podstaw strzyżenia, koloryzacji etc. itd. to byłam mile zaskoczona pracą na tzw. "żywych głowach". Panie, które przychodziły jako ochotniczki nie miały żadnego problemu z tym, że robiłam coś wolniej, szarpęłam za włosy albo... obcięłam trochę za krótko (ups!). Uważam też, że sprzęt na którym się uczyłam można zaliczyć do lepszych, a nie gorszych, jak to kiedyś wyczytałam na forum. Moją ogólną opinię uznaję za pozytywną i jeśli chcecie wiedzieć coś więcej o piszcie śmiało na priv
KamillaGon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-05, 19:40   #274
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Jaką szkołę fryzjerską wybrać albo jaki kurs,szkolenie skończyć? -wątek zbiorc

Podbijam z czystej ciekawości,
jak w Krakowie maluje się sprawa szkół fryzjerskich?
Czy warto iść do szkoły policealnej, czy lepiej do szkoły fryzjerskiej?
Jakiej?
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-16, 19:28   #275
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Jaką szkołę fryzjerską wybrać albo jaki kurs,szkolenie skończyć? -wątek zbiorc

Czy ktoś uczęszczał na roczny kierunek projektant stron www (webmaster) lub projektant baz danych do szkoly policealnej NOVA i moze sie wypowiedziec na ten temat?
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-05, 19:34   #276
Agnieszkakowal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2
Dot.: Jaką szkołę fryzjerską wybrać albo jaki kurs,szkolenie skończyć? -wątek zbiorc

Hej, po raz drugi wybieram się na szkolenie do ECKS we Wrocławiu, tym razem przeszkolę się z koloryzacji "flamboyage", jestem początkująca ale podobno mam potencjał. Może komuś pomogę tym postem w wyborze kursu.
Może i jestem monotematyczna jeśli chodzi i wybór miejsca szkolenia, ale wiem że tam o mnie zadbają tak jak bym chciała.
Aga
Agnieszkakowal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-18, 17:50   #277
HAnniaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 1
Jak zostać dobrą fryzjerką ?

Od zawsze chciałam zostać fryzjerką , jednak z pewnych powodów musiałam pójść do liceum. Poszłam na biol-chem. Jednak teraz skończyłam szkołę i chciałabym w końcu zostać dobrą fryzjerką. Wiem, że podstawą są kursy i planuję się wybrać na kilka takich jak na początek. Mieszkam w Kielcach ale planuję przeprowadzić się w okolice Katowic. Czy dobrym pomysłem jest pójście na studium fryzjerskie ? Jakie dobre studium polecacie w okolicach Katowic? Proszę o pomoc i dobre rady
HAnniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-06-15, 13:35   #278
Keenya Simplyabouthair
Przyczajenie
 
Avatar Keenya Simplyabouthair
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 10
Dot.: Jaką szkołę fryzjerską wybrać albo jaki kurs,szkolenie skończyć? -wątek zbiorc

Ja uczę się w szkole Beauty Art w Poznaniu. Wiem, że taka sama szkoła jest też w Gdańsku.

Wiadomo, że wiele zależy od instruktora i w ogóle, takze w Gdańsku jest pewnie nieco inaczej niż w poznaniu.

Ale generalnie ze szkoły jestem bardzo zadowolona. Program jest obszerny, jest wiele godzin praktycznej nauki. Strzyzenia uczymy się na ludziach, a nie na główkach Również cena takiej rocznej szkoły jest zachęcająca.

No i sam fakt, że jest to szkoła roczna. Dwuletnia to dla mnie za długo, a krótsze kursy z kolei za krótkie.

Mam nadzieję, że pomogłam
__________________
Mój blog o włosach i fryzjerstwie -> SimplyAboutHair.com
Keenya Simplyabouthair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-15 14:35:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:35.